Witaj
Gość

Wątek: Nowa przygoda, jaki serwer  (Przeczytany 4677 razy)

  • Wiadomości: 7

  • Pochwał: 0

Nowa przygoda, jaki serwer
« dnia: Styczeń 17, 2015, 07:09:05 pm »
Witam,
Chciałbym ponownie zacząć przygodę na offie mam pare pytań z tym związanych
Czy w ogóle warto jeszcze grać na offie, przeglądając różne fora można zauważyć iż zainteresowanie serwerami oficjalnymi maleje. Chciałbym się dowiedzieć jak to wygląda w rzeczywistoci, jaki jest online na serwerach (przybliżony)
Na jakich serwerach warto zacząć grać i jaki jest mniej wiecej online. Uprzednio grałem troszkęna NC west Naina(praktycznie jak tylko pojawił się god), o którym w zasadzie słyszałem jedna opinie mnóstwo botów.
Jeśli dobrze pamiętam na serwerach Nc west mamy system Memtoringu (działa on tak samo jak na poprzednich wersja GoD'a?) oraz itemki do S grade czego nie ma na innych serwerach. Pomysł mentoringu mi sie bardzo podoba tyle, że jest uzależniony od drugiej osobo. Serwery Innovy posiadają premium ACC (100% expa/sp/adana), rozumiem ze buff od innych ludzi, chciałbym się jeszcze dowiedzieć jak wygląda sprawa sprzętu na GoD (serwey EU) do 85 lvl i czy są jakieś udogodnienia jak w przypadku NCWest
Więc gdzie najlepiej sie ulokować, na którym serwie rozpocząc przygodę, gdzie najszybciej i najprzyjemniej wbić 85 lvl do 4 profy. I najważniejsze na którym z serwerów bedzie największa szansa znalezienia ludzi do wspólnej gry
Pozdrawiam


  • ******
  • Wiadomości: 1484

  • Pochwał: 8

  • dante <3
Odp: Nowa przygoda, jaki serwer
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 17, 2015, 07:29:57 pm »
Witam,
Chciałbym ponownie zacząć przygodę na offie mam pare pytań z tym związanych
Czy w ogóle warto jeszcze grać na offie, przeglądając różne fora można zauważyć iż zainteresowanie serwerami oficjalnymi maleje. Chciałbym się dowiedzieć jak to wygląda w rzeczywistoci, jaki jest online na serwerach (przybliżony)
Na jakich serwerach warto zacząć grać i jaki jest mniej wiecej online. Uprzednio grałem troszkęna NC west Naina(praktycznie jak tylko pojawił się god), o którym w zasadzie słyszałem jedna opinie mnóstwo botów.
Jeśli dobrze pamiętam na serwerach Nc west mamy system Memtoringu (działa on tak samo jak na poprzednich wersja GoD'a?) oraz itemki do S grade czego nie ma na innych serwerach. Pomysł mentoringu mi sie bardzo podoba tyle, że jest uzależniony od drugiej osobo. Serwery Innovy posiadają premium ACC (100% expa/sp/adana), rozumiem ze buff od innych ludzi, chciałbym się jeszcze dowiedzieć jak wygląda sprawa sprzętu na GoD (serwey EU) do 85 lvl i czy są jakieś udogodnienia jak w przypadku NCWest
Więc gdzie najlepiej sie ulokować, na którym serwie rozpocząc przygodę, gdzie najszybciej i najprzyjemniej wbić 85 lvl do 4 profy. I najważniejsze na którym z serwerów bedzie największa szansa znalezienia ludzi do wspólnej gry
Pozdrawiam
na innovie masz to samo, czyli mentora +50 % expa itemy do s grada za questy, buff od newbie adventurera

http://www.sadistic.pl/efekty-specjalne-vt231195.htm
Uploaded with ImageShack.us

jestem debilem i kompie sie z karpiami ale to nic tato mnie bije i mama


  • Wiadomości: 7

  • Pochwał: 0

Odp: Nowa przygoda, jaki serwer
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 17, 2015, 07:40:12 pm »
a jak z online na innovie core? a jeśli chodzi o itemki do s, to po wykonaniu q (zakladam ze jakies banalne) otrzymuje sie od sealowane z agu ?
Zasadniczo pytanie najważniejsze core/naia west czy core EU


  • Wiadomości: 408

  • Pochwał: 4

    • Kanał YT
Odp: Nowa przygoda, jaki serwer
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 17, 2015, 07:48:27 pm »
Core EU


  • ******
  • Wiadomości: 1257

  • Pochwał: 3

  • Legendarny StarK
Odp: Nowa przygoda, jaki serwer
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 17, 2015, 09:13:41 pm »
Naia it's only way to move!

4. w przypadku gdy strona przeciwna wygrywa flejm war, (czyli po prostu napisze prawde - czy pocisnie aralionowi od grubasow, derfo od slabiakow, amirasowi od lamuskow, stwierdzi ze core jest dead i online to 200) aralion bierze w rece katarynke i kreci korbka tak dlugo, az wyskoczy z niej zdalnie sterowana małpka (ruesse) i wlepi wrogowi jedynej i slusznej ideologi %


  • ******
  • Wiadomości: 1191

  • Pochwał: 1

Odp: Nowa przygoda, jaki serwer
« Odpowiedź #5 dnia: Styczeń 17, 2015, 10:24:59 pm »
a jak z online na innovie core? a jeśli chodzi o itemki do s, to po wykonaniu q (zakladam ze jakies banalne) otrzymuje sie od sealowane z agu ?
Zasadniczo pytanie najważniejsze core/naia west czy core EU
policzyłem dzisiaj i
aden 500+
gludio/rune 100+