Witaj
Gość

Wątek: Lineage 2 OFF a moze PRIV  (Przeczytany 3938 razy)

  • Wiadomości: 1

  • Pochwał: 0

Lineage 2 OFF a moze PRIV
« dnia: Marzec 23, 2015, 08:11:07 am »
Witam, od dłuższego czasu zbierałem sie żeby to napisać, nie ukrywam, że nie czytałem sporo wątków na takie tematy. A mianowicie warto zagrać jeszcze na OFF czy lepiej przejść na servery typu RPG-Club czy jakieś tam jeszcze. Nie ukrywam, że z tą grą mam do czynienia od wielu wielu lat i pomimo moich częstych przerw w graniu, ciągle do niej wracam. Problem twki w tym, że szukam serwera gdzie zadomowie sie na dłuższy czas a nie na tydzień-dwa. Grałem kiedyś na Naia mam tam dwie postacie, 78 lvl i 59lvl. Jeżeli nie ma nic ciekawego to wróce chyba tam. Pozdrawiam ;)


  • ********
  • Wiadomości: 1826

  • Pochwał: 671

  • Try Me
Odp: Lineage 2 OFF a moze PRIV
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 23, 2015, 10:49:17 am »
Kluczową informacją o Tobie byłoby to zdanie: "Nie ukrywam, że z tą grą mam do czynienia od wielu wielu lat i pomimo moich częstych przerw w graniu, ciągle do niej wracam." a zwłaszcza ten fragment: "częstych przerw w graniu" oraz pytanie czego tak naprawdę oczekujesz po tej grze?
Jeśli fun dla Ciebie to end game pvp i masz sporo kasy na zbyciu to polecam OFF. Kupuj postać oraz sprzęt i zabawa gotowa, przy tym masz pewność, że server nie zniknie po 2 tygodniach grania i kolejnych miesiącach Twojej przerwy...
Jeśli fun dla Ciebie to end game pvp, ale nie masz gotówki na wydanie to polecam jakiś priv x1000. Servery stoją przeważnie po 2-3 tygodnie, ale masz od razu max lvl i sprzęt prawie bez wysiłku i za darmochę, więc nic tylko pobić się chwilę, zrobić sobie przerwę i next pls...
Jeżeli jarasz się PVE to biorąc pod uwagę, że często robisz sobie przerwy to OFF'a odradzam, bo nigdy do end game'u nie dojdziesz, polecam jakiś priv low rate. Postoi trochę dłużej niż high rate, akurat zdążysz wbić max lvl i jak się dobrze załapiesz na klan to i się ubierzesz nienagannie zanim będziesz robił kolejną przerwę w graniu...
Pozdrawiam ;)


  • Wiadomości: 333

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 OFF a moze PRIV
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 25, 2015, 04:05:11 am »
nvm
« Ostatnia zmiana: Marzec 27, 2015, 06:11:53 pm wysłana przez QRQ »