Witaj
Gość

Wątek: GW2 - I jak Wam się podoba?  (Przeczytany 20221 razy)

  • Wiadomości: 604

  • Pochwał: 0

Odp: GW2 - I jak Wam się podoba?
« Odpowiedź #75 dnia: Sierpień 15, 2013, 02:32:22 pm »
Nie ma zadnych trialow.


  • Wiadomości: 378

  • Pochwał: 0

Odp: GW2 - I jak Wam się podoba?
« Odpowiedź #76 dnia: Sierpień 15, 2013, 04:38:35 pm »
istnieje nadal możliwość wysłania klucza na maila żeby zagrac na próbę? oorientuje się ktoś jak to teraz wygląda
Nie ma takiej możliwości, jak gram w tą grę już rok czasu to tylko raz był jeden weekend gdzie była taka możliwość.

czyli nie ma żadnej opcji wypróbowania gry, trzeba kupić?
tak, no chyba że ktoś ci pożyczy na chwile konto do wypróbowania.


  • Wiadomości: 604

  • Pochwał: 0

Odp: GW2 - I jak Wam się podoba?
« Odpowiedź #77 dnia: Sierpień 16, 2013, 04:46:30 pm »
A to niespodzianka, przyszly weekend trial:

https://register.guildwars2.com/trial


  • Wiadomości: 947

  • Pochwał: 0

Odp: GW2 - I jak Wam się podoba?
« Odpowiedź #78 dnia: Sierpień 16, 2013, 07:13:41 pm »
sobek już chyba z rok sprzedajesz to gw ; D

taki joke, chodz nadal aktualne. :D


  • Wiadomości: 378

  • Pochwał: 0

Odp: GW2 - I jak Wam się podoba?
« Odpowiedź #79 dnia: Sierpień 16, 2013, 08:07:47 pm »
A to niespodzianka, przyszly weekend trial:

https://register.guildwars2.com/trial
Pewnie dali na rocznice triala, a mój elementalista już niedługo ukończy 12 miesięcy w grze i też dostanie kilka upominków.

Opublikowany został raport że gw2 obecnie to najlepiej się sprzedająca gra w historii mmo, na chwile obecną tylko od stycznia 2013 sprzedane zostało 3 miliony kopi , ciekaw jestem kiedy podadzą całkowitą liczbę myślę że będzie to grubo ponad 5 milionów już. Zaś niedługo premiera gw2 w Chinach.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 18, 2013, 02:46:18 pm wysłana przez Grande »


  • Wiadomości: 356

  • Pochwał: 1

Odp: GW2 - I jak Wam się podoba?
« Odpowiedź #80 dnia: Sierpień 27, 2013, 02:37:33 pm »
Przydałaby się fuzja niektórych serwerów, bo wieje pustkami gdzieniegdzie  :(

Gra może i nie osiągnie takiej popularności w e-sporcie jak LoL, chociaż kto wie, dobra reklama i parę mocnych turniejów ze streamem i nagrodami i może się doczekamy światowej sławy GW2 w turniejach za siano :) Polecam zebrać się w 5 osób, których rajcuje spvp i pogadać na temat profek potrzebnych do składu i pograć chociażby dla funu czy wystartować gdzieś, bo gra ma potencjał i jest zbalansowana (wygrana nie leży w ilości/jakości itemów jak to jest w innych grach), ponieważ polega na czystym skillu i współpracy, a nie farmie, a potem świecenie na prawo i lewo jaki to jestem kozak z dobrymi itemkami :)
« Ostatnia zmiana: Sierpień 27, 2013, 02:45:03 pm wysłana przez Cezary93 »
Cytat: skrzydlaty
Jak wykupisz Premium Life u Pana Boga to zwiększy Ci dobe do 30h.
:D :D :D :D


  • Wiadomości: 378

  • Pochwał: 0

Odp: GW2 - I jak Wam się podoba?
« Odpowiedź #81 dnia: Sierpień 27, 2013, 03:12:58 pm »
Fuzji nie ma i nigdy nie będzie w tej grze było już mówione wiele razy to. Dla ludzi którzy grają tylko pve i mają problem czasami z jakimś eventem czy zablokowanych dungeonem jest opcja guestowania na inny server jak by jeszcze połączyli serwery to na każdej mapie był by overflow i wtedy to by dopiero lipa była, natomiast jeśli chodzi o wojny to kolejek nie mają tylko serwery z dwóch ostatnich tierów, cała reszta ma kolejki jak cholera więc jak by połączyli serwery to grać by się nie dało.
Ja gram na serwie który jest 6 w rankingu i tak od 18 nie da rady wejść na żadna mape bez czekania przynajmniej kilkunastu minut. A przy resecie w piątki aby wejść na taki eternal wieczorem trzeba czekać minimum po 3-4 godziny.

Jeśli chodzi o e-sport to popularności lola nie osiągnie na pewno. Natomiast jeśli chodzi o międzynarodowe turnieje spvp w których można było coś wygrać to zaczęły się pojawiać już od dość dawna. Pamiętam turniej podajże z grudnia czy stycznia jakoś w którym można było wygrać 200 dolarów na żywo streamowany z komentatorami. Najwięcej zaczęło się pojawiać gdy wprowadzili możliwość kupna aren do spvp. Obecnie takich turniejów jest bardzo dużo średnio 1-2 co tydzień. Ostatnio zaczynają się pojawiać turnieje wspierane przez arene net. W tym miesiącu był nawet organizowany turniej 1vs1 przez polaków dla polaków i wyszło to całkiem fajnie, szkoda że osobiście ze względu na brak czasu nie miałem możliwości wzięcia udziału w nim.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 27, 2013, 03:47:14 pm wysłana przez Grande »


  • Wiadomości: 356

  • Pochwał: 1

Odp: GW2 - I jak Wam się podoba?
« Odpowiedź #82 dnia: Sierpień 27, 2013, 11:18:52 pm »
Swoją drogą jaki trzeba mieć minimalny upload żeby prawidłowo streamować grę w co najmniej 720p w 30-60 FPS? Mam 2 mega wysyłu i przez pierwszą minutę jest dobrze, a potem pikseloza się z tego robi... szczególnie gdy duża akcja jest... a po jakichś 10 minutach mam lagi :( . Dodam, że mam 3770k na 4,4GHz i opóźniony wysył o 10 minut w programie OBS ustawiony.
Cytat: skrzydlaty
Jak wykupisz Premium Life u Pana Boga to zwiększy Ci dobe do 30h.
:D :D :D :D


  • Wiadomości: 378

  • Pochwał: 0

Odp: GW2 - I jak Wam się podoba?
« Odpowiedź #83 dnia: Sierpień 28, 2013, 02:54:54 pm »
Swoją drogą jaki trzeba mieć minimalny upload żeby prawidłowo streamować grę w co najmniej 720p w 30-60 FPS? Mam 2 mega wysyłu i przez pierwszą minutę jest dobrze, a potem pikseloza się z tego robi... szczególnie gdy duża akcja jest... a po jakichś 10 minutach mam lagi :( . Dodam, że mam 3770k na 4,4GHz i opóźniony wysył o 10 minut w programie OBS ustawiony.
Znajomy streamuje od dawna gw2 tylko wojny na o wiele gorszym sprzęcie i bardzo dużego uploadu też nie ma, jak będzie w grze moge dać ci linka do twitcha sam sobie zobaczysz jak mu to chodzi.


Odp: GW2 - I jak Wam się podoba?
« Odpowiedź #84 dnia: Sierpień 28, 2013, 03:11:12 pm »
teoretycznie 6mb to 1080p ale w rzeczywistości to różnie bywa. Raczej powinieneś mieć te 5-6mb


  • Wiadomości: 604

  • Pochwał: 0

Odp: GW2 - I jak Wam się podoba?
« Odpowiedź #85 dnia: Sierpień 30, 2013, 01:51:17 pm »
720@30 fps 2 mbit, da sie

http://pl.twitch.tv/chemsorly


  • Wiadomości: 356

  • Pochwał: 1

Odp: GW2 - I jak Wam się podoba?
« Odpowiedź #86 dnia: Wrzesień 08, 2013, 09:54:56 pm »
Nie ma opcji jednak na tym 2mb uploadu u mnie, z dupy jakość na dobrych ustawieniach z kalkulatora ustawień OBS i dupa, po 5 minutach wysoki ping, że nie da się grać, do tego jakość też do dupy, bo piksele się rozszerzają, więc pozostaje mi tylko wrócić do swojego mieszkania z kompem i na 6mb jechać :/
Cytat: skrzydlaty
Jak wykupisz Premium Life u Pana Boga to zwiększy Ci dobe do 30h.
:D :D :D :D


  • Wiadomości: 20

  • Pochwał: 0

Odp: GW2 - I jak Wam się podoba?
« Odpowiedź #87 dnia: Listopad 24, 2013, 09:32:52 pm »
Siema mam gw2 od czasów premiery, wbiłem 80 lvl, exotic. Gra jest syfem, nie chce mi się rozchodzić dlaczego, ale tak uproszczonej gry dla casuali nie widziałem, żaden fan l2 raczej nie znajdzie w niej nic ciekawego.

Strata kasy :(


  • Wiadomości: 378

  • Pochwał: 0

Odp: GW2 - I jak Wam się podoba?
« Odpowiedź #88 dnia: Listopad 24, 2013, 11:20:54 pm »
Siema mam gw2 od czasów premiery, wbiłem 80 lvl, exotic. Gra jest syfem, nie chce mi się rozchodzić dlaczego, ale tak uproszczonej gry dla casuali nie widziałem, żaden fan l2 raczej nie znajdzie w niej nic ciekawego.

Strata kasy :(
Dziwne w l2 grałem ponad 7 lat, i w gw2 gram od czasu bety i nadal mi się nie znudziło. Zresztą ludzie z którymi gram to w większości właśnie osoby które wiele lat grały w l2/wow.


  • Wiadomości: 20

  • Pochwał: 0

Odp: GW2 - I jak Wam się podoba?
« Odpowiedź #89 dnia: Listopad 25, 2013, 11:27:54 am »
Są różni ludzie, ja osobiscie odradzam.  5 na 5 osób które znam ze swojego otoczenia gre sprzedały, porzuciły. Reszta polaków gra bo szkoda im wydanej kasy na gw2 ;].


  • Wiadomości: 356

  • Pochwał: 1

Odp: GW2 - I jak Wam się podoba?
« Odpowiedź #90 dnia: Listopad 25, 2013, 02:37:47 pm »
Nie rozumiem, robisz antyreklamę czy co? Jak chcesz komuś coś odradzać to przedstaw ku temu konkretne argumenty. Ja odrobiłem te 200zł już czterokrotnie sprzedając golda i jakoś gram sobie nadal, więc nie wiem ocb  :o
Cytat: skrzydlaty
Jak wykupisz Premium Life u Pana Boga to zwiększy Ci dobe do 30h.
:D :D :D :D


  • Wiadomości: 378

  • Pochwał: 0

Odp: GW2 - I jak Wam się podoba?
« Odpowiedź #91 dnia: Listopad 25, 2013, 11:39:45 pm »
Jak była jeszcze farma cofa to 200 zł było do odrobienia w max tydzień, a znam ludzi co byli w stanie zarobić tyle w 2 dni farmy tej insty ale to już trzeba było sporo grać. Obecnie nie trzeba nawet już nic farmić, jak mam wolne 30 golda to nabijam w jeden dzien nie wychodząc z pvp nawet.
« Ostatnia zmiana: Listopad 25, 2013, 11:59:49 pm wysłana przez Grande »