Witaj
Gość

Wątek: Newsy dotyczące L3  (Przeczytany 38885 razy)

  • Banned
  • Wiadomości: 35

  • Pochwał: 4

  • raz dwa trzy
Odp: Newsy dotyczące L3
« Odpowiedź #100 dnia: Czerwiec 11, 2010, 02:41:36 am »
Cytuj
Nie grałem w tę grę, ale z tego co słyszałem to na początku tam nie było Dark Elfów. Dopiero potem ta rasa została wprowadzona.

Lineage 1





Lineage 1 ----> Lineage 2  strzal w 10
Lineage 2 ----> Dodatki strzal w 6
Lineage 2 + dodatki ----> Lineage 3 ( oby nie )
Lineage is not just a game it's also people .


  • ******
  • Wiadomości: 1317

  • Pochwał: -1

  • spoko
Odp: Newsy dotyczące L3
« Odpowiedź #101 dnia: Czerwiec 11, 2010, 12:48:13 pm »
jakie dodatki bo nie czaje? :D
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 11, 2010, 12:51:56 pm wysłana przez Kazuya »
rpg x5 [gh85]


  • *******
  • Wiadomości: 2994

  • Pochwał: 10

  • It's gonna be Legen - wait for it - dary!
    • Diablo 3 Clan League
Odp: Newsy dotyczące L3
« Odpowiedź #102 dnia: Czerwiec 11, 2010, 02:29:21 pm »
pewnie chodzi mu o to, ze lineage 2 = interlude a trony kamaela,hb,gracii to dodatki d:
Arrissa, Franz
ADV80+/WC75+ nobless //retired

Kherith, Lancer
GH84+/DA75/WL75/BD62+  //retired

Madith, Core
Yul 85+                                  //retired

Diablo 3 Clan League


  • Wiadomości: 348

  • Pochwał: 1

  • owning the god
Odp: Newsy dotyczące L3
« Odpowiedź #103 dnia: Czerwiec 11, 2010, 02:39:55 pm »
no bo on ownuje na interludzie ;d
http://forum.lineage2.com.pl/index.php/topic,36055.0.html
wiec gtfo typJe!!


  • *******
  • Banned
  • Wiadomości: 2363

  • Pochwał: 0

  • ((4i + 6i) :10) - 3u < 0, rly!
Odp: Newsy dotyczące L3
« Odpowiedź #104 dnia: Czerwiec 11, 2010, 02:46:03 pm »
Newsy dotyczące L3, czyli rozmowa z ludzmi z l2j o l2 + newsy o czyms o czym nie ma newsow, cool.
Hapszasin

ex- DoomCryer 82/sps@Lancer
ex- PhoenixKnight 81/sr/wl@Lancer
/get.your.envelopes_ _time.to.address.the.haters/


  • Wiadomości: 12

  • Pochwał: 0

Odp: Newsy dotyczące L3
« Odpowiedź #105 dnia: Czerwiec 11, 2010, 05:10:41 pm »
Poruszę jedną kwestię - miałem okazję grać w TERA.

Rodzaj rozgrywki diametralnie różni się od tego spotykanego w L2. System non-target zamienia tę grę w coś zupełnie innego. To prawda, że bliżej jej do L2, aniżeli Aiona. Otwarty świat, wspaniała grafika i na prawdę pomysłowo zaprojektowane lokacje i moby (widać tutaj rękę grafików L2, lokacje mają po prostu klimat, są ogromne i bardzo zróżnicowane). Grind jest niestety również porównywalny z l2 - chociaż expi się znacznie szybciej, dzięki dziesiątką questów (które o dziwo nie polegają jedynie na uzbieraniu określonej ilości skór z "dzikiego dzika"), są instancje, jest fabuła - przynajmniej w początkowej części gry, grałem jedynie do 15 lvl. Skille wyglądają naprawdę efektownie i są zaprojektowane z pomysłem. TERA na pewno odniesie sukces, otwarte PvP, PK i świat zapewnią rozrywkę, tak jak L2, na wiele miesięcy. Niestety nie wiem jeszcze co zaoferuje nam ta gra po wbiciu maksymalnego lvla - no poza rozbudowanymi instancjami (np. brałem udział w instancji, która polegała na obronie mostu, wraz z drużyną, a z każdej strony nacierały coraz to silniejsze moby - super). Gra się bardzo przyjemnie, grind nie jest męczący - możemy skakać, robić uniki, gra jest bardzo dynamiczna i widowiskowa - ot trochę taki DMC. No i będą nasze ukochane castle siege - zamki już stoją, są kolosalne, ale nie były jeszcze oddane do naszej dyspozycji podczas testów.

Należy jednak pamiętać, że w TERA gra się po części jak w FPS'a, a brak dobrego łącza i lagi, definitywnie wykluczają Cię z gry, szczególnie w kwestii PvP. Podsumowując - wreszcie coś nowego, warto czekać. Choć mojego sentymentu do Lineage 2 nic już nie pobije. TERA ONLINE będzie dla Lineage 2 tym czym dla Lineage 1 było wydanie Lineage 2 (zrozumiałeś za pierwszym razem? - gratuluje :D).

A i jeszcze ważna kwestia - BHS jest studiem bardzo otwartym na uwagi graczy, support był doskonały, działali szybko i sprawnie, liczyli się z opinią graczy, dla mnie szok - zobaczymy jak potoczy się dalsza historia tej gry.

Screeny:
http://www.youtube.com/watch?v=MDsUM2YkGfw
(btw: co wam przypomina screen w 33s. ? 8))
Trailer:
http://www.youtube.com/watch?v=y-qb1geP2hU

bless.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 11, 2010, 05:16:35 pm wysłana przez Dapis19 »


  • *******
  • Wiadomości: 3220

  • Pochwał: 27

Odp: Newsy dotyczące L3
« Odpowiedź #106 dnia: Czerwiec 11, 2010, 05:59:30 pm »
A skoro już mówicie o epokach przed i po interlude, osobiście ja za bardzo nie mam nic do grywalności, ale fabuła gry upadła.

Zawsze się mówiło o królestwie Gracia. Ludzie nawet zastanawiali się jak on będzie wyglądać. I kiedy w końcu postanowiono ten kontynent dodać, ja myślałem, że będą nowe miasta, zamki... że będzie jakiś naprawdę duży update.

A okazuje się, że to jest po prostu pustynia, która jest skażona przez Seed of Infinity i Destruction. I to wszystko. Dlatego byłem rozczarowany.
Obszary Gracii, które zostały dotychczas dodane, są jedynie drobnym zalążkiem wszystkiego, co jest jeszcze planowane. Królestwo Gracii będzie ogromne (notabene te Seedy najprawdopodobniej unoszą się nad "właściwym" terenem Gracii).

Na tej mapie można zobaczyć cały teren, jaki przygotowują dla nas twórcy gry (oprócz Elmore, Aden i Gracii widzimy jeszcze "nieodkryty" obszar na wschodzie):
http://www.jack.dds.nl/l2/maps/C12_map.gif

Tutaj widzimy nałożoną aktualną mapę L2 na tę końcową (jeszcze duuużo przed nami):
http://www.jack.dds.nl/l2/maps/C12.jpg

Tutaj zestawienie aktualnej Gracii oraz Elmore i Aden. Po proporcjach kontynentów oraz informacjach z poprzednich map widzimy jak mało z całej Gracii dotychczas dodano:
http://www.jack.dds.nl/l2/maps/AdenT2.3_Radar.jpg

Dokładniejsze informacje o planowanych terenach:
http://lineage.pmfun.com/data/maps/world/Aden%20World%20Map%20Gracia%20(draft).jpg


  • Wiadomości: 296

  • Pochwał: 0

  • Niech nastanie CHAOS !
Odp: Newsy dotyczące L3
« Odpowiedź #107 dnia: Czerwiec 11, 2010, 06:50:02 pm »
A skoro już mówicie o epokach przed i po interlude, osobiście ja za bardzo nie mam nic do grywalności, ale fabuła gry upadła.

Zawsze się mówiło o królestwie Gracia. Ludzie nawet zastanawiali się jak on będzie wyglądać. I kiedy w końcu postanowiono ten kontynent dodać, ja myślałem, że będą nowe miasta, zamki... że będzie jakiś naprawdę duży update.

A okazuje się, że to jest po prostu pustynia, która jest skażona przez Seed of Infinity i Destruction. I to wszystko. Dlatego byłem rozczarowany.
Obszary Gracii, które zostały dotychczas dodane, są jedynie drobnym zalążkiem wszystkiego, co jest jeszcze planowane. Królestwo Gracii będzie ogromne (notabene te Seedy najprawdopodobniej unoszą się nad "właściwym" terenem Gracii).

Na tej mapie można zobaczyć cały teren, jaki przygotowują dla nas twórcy gry (oprócz Elmore, Aden i Gracii widzimy jeszcze "nieodkryty" obszar na wschodzie):
http://www.jack.dds.nl/l2/maps/C12_map.gif

Tutaj widzimy nałożoną aktualną mapę L2 na tę końcową (jeszcze duuużo przed nami):
http://www.jack.dds.nl/l2/maps/C12.jpg

Tutaj zestawienie aktualnej Gracii oraz Elmore i Aden. Po proporcjach kontynentów oraz informacjach z poprzednich map widzimy jak mało z całej Gracii dotychczas dodano:
http://www.jack.dds.nl/l2/maps/AdenT2.3_Radar.jpg

Dokładniejsze informacje o planowanych terenach:
http://lineage.pmfun.com/data/maps/world/Aden%20World%20Map%20Gracia%20(draft).jpg

Pewnie właśnie tak będzie, że cząstkowo będą update'ować niektóre rzeczy. Właśnie teraz takie są Throne :)

Widziałem już wcześniej te mapy. Właśnie dlatego byłem zdziwiony, że Gracia wygląda teraz tak, a nie innaczej. Ciekaw jestem, bo skoro później Gracia będzie mieć miasta, co stanie się z Seed? Zwłaszcza, że w Freya będzie dodany trzeci :)

Pewnie główną rolę odegra maszyna, która znajduje się w Bazie Sojuszu i oczyszcza atmosferę na kontynencie.

A ponieważ na mapach widać, że obszary są duże, a NCsoft zapowiadał wydanie L3 w 2011 roku, tworzy się u mnie pytanie: czy zdążą?
Jak już spaść to z wysokiego konia.


  • *******
  • Wiadomości: 2994

  • Pochwał: 10

  • It's gonna be Legen - wait for it - dary!
    • Diablo 3 Clan League
Odp: Newsy dotyczące L3
« Odpowiedź #108 dnia: Czerwiec 11, 2010, 07:17:09 pm »
Poruszę jedną kwestię - miałem okazję grać w TERA.

Rodzaj rozgrywki diametralnie różni się od tego spotykanego w L2. System non-target zamienia tę grę w coś zupełnie innego. To prawda, że bliżej jej do L2, aniżeli Aiona. Otwarty świat, wspaniała grafika i na prawdę pomysłowo zaprojektowane lokacje i moby (widać tutaj rękę grafików L2, lokacje mają po prostu klimat, są ogromne i bardzo zróżnicowane). Grind jest niestety również porównywalny z l2 - chociaż expi się znacznie szybciej, dzięki dziesiątką questów (które o dziwo nie polegają jedynie na uzbieraniu określonej ilości skór z "dzikiego dzika"), są instancje, jest fabuła - przynajmniej w początkowej części gry, grałem jedynie do 15 lvl. Skille wyglądają naprawdę efektownie i są zaprojektowane z pomysłem. TERA na pewno odniesie sukces, otwarte PvP, PK i świat zapewnią rozrywkę, tak jak L2, na wiele miesięcy. Niestety nie wiem jeszcze co zaoferuje nam ta gra po wbiciu maksymalnego lvla - no poza rozbudowanymi instancjami (np. brałem udział w instancji, która polegała na obronie mostu, wraz z drużyną, a z każdej strony nacierały coraz to silniejsze moby - super). Gra się bardzo przyjemnie, grind nie jest męczący - możemy skakać, robić uniki, gra jest bardzo dynamiczna i widowiskowa - ot trochę taki DMC. No i będą nasze ukochane castle siege - zamki już stoją, są kolosalne, ale nie były jeszcze oddane do naszej dyspozycji podczas testów.

Należy jednak pamiętać, że w TERA gra się po części jak w FPS'a, a brak dobrego łącza i lagi, definitywnie wykluczają Cię z gry, szczególnie w kwestii PvP. Podsumowując - wreszcie coś nowego, warto czekać. Choć mojego sentymentu do Lineage 2 nic już nie pobije. TERA ONLINE będzie dla Lineage 2 tym czym dla Lineage 1 było wydanie Lineage 2 (zrozumiałeś za pierwszym razem? - gratuluje :D).

A i jeszcze ważna kwestia - BHS jest studiem bardzo otwartym na uwagi graczy, support był doskonały, działali szybko i sprawnie, liczyli się z opinią graczy, dla mnie szok - zobaczymy jak potoczy się dalsza historia tej gry.

Screeny:
http://www.youtube.com/watch?v=MDsUM2YkGfw
(btw: co wam przypomina screen w 33s. ? 8))
Trailer:
http://www.youtube.com/watch?v=y-qb1geP2hU

bless.

Mnie sie nie udalo dostac na beta testy :(

TERA to bedzie imba gra imo :) Sam planuje wbic od razu i sam sie przekonac jak to wszystko bedzie wygladac w calosci :) Jedyne co mnie martwi to wymagania, bo chyba bede zmuszony do kupna nowego kompa :P ale jeszcze mam czasu a czasu :P
Arrissa, Franz
ADV80+/WC75+ nobless //retired

Kherith, Lancer
GH84+/DA75/WL75/BD62+  //retired

Madith, Core
Yul 85+                                  //retired

Diablo 3 Clan League


  • *******
  • Wiadomości: 3220

  • Pochwał: 27

Odp: Newsy dotyczące L3
« Odpowiedź #109 dnia: Czerwiec 11, 2010, 07:50:44 pm »
Pewnie właśnie tak będzie, że cząstkowo będą update'ować niektóre rzeczy. Właśnie teraz takie są Throne :)
Aden+Elmore też zapełniało (i dalej zapełnia) się kawałek po kawałku :)

A ponieważ na mapach widać, że obszary są duże, a NCsoft zapowiadał wydanie L3 w 2011 roku, tworzy się u mnie pytanie: czy zdążą?
Najprawdopodobniej nad L2 i L3 pracują inne teamy, więc premiera L3 nie będzie bardzo kolidować z update'ami L2. Do Lineage 1 wciąż wychodzą nowe patche (KLIK), nawet pomimo sędziwego wieku gry i wydania jej sequela.


  • Wiadomości: 527

  • Pochwał: 0

Odp: Newsy dotyczące L3
« Odpowiedź #110 dnia: Czerwiec 11, 2010, 08:20:01 pm »
Dapis ile robiles ten 15 lvl?

aa, i ten screen z 33 sec nic mi nie przypomina, oswiec mnie  :P
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 11, 2010, 08:29:34 pm wysłana przez Mc6 »


  • *******
  • Wiadomości: 2207

  • Pochwał: 12

  • And The Heavens Shall Tremble
    • gOOoogLe
Odp: Newsy dotyczące L3
« Odpowiedź #111 dnia: Czerwiec 11, 2010, 09:11:51 pm »
Mhm koloseum? ^^
TERA fajnie wyglada, aion tez fajnie wygladal a wypadl kiepsko. Podoba mi sie ta gra, ale czekam na jakas otwarta bete.


  • Wiadomości: 527

  • Pochwał: 0

Odp: Newsy dotyczące L3
« Odpowiedź #112 dnia: Czerwiec 11, 2010, 09:50:33 pm »
w 33 sec jest castanic laska stojaca przed swoja wioska ktora nie przypomina koloseum. Na nastepnym screenie jest cos co moze przypominac coloseum ale i tak slabo  :P


  • Wiadomości: 12

  • Pochwał: 0

Odp: Newsy dotyczące L3
« Odpowiedź #113 dnia: Czerwiec 11, 2010, 11:03:54 pm »
Hehe, mnie to przypomina dark elf village, ale ja już stary parch jestem, mogę mieć problemy z kojarzeniem ;D

15lvl? W jeden dzień... wtedy przymaniakowałem z Kalimem, jakieś 10h?


  • Wiadomości: 348

  • Pochwał: 1

  • owning the god
Odp: Newsy dotyczące L3
« Odpowiedź #114 dnia: Czerwiec 11, 2010, 11:10:41 pm »
mnie to bardzije przypomina elementy i efekty uzyte w kamael village ;)


  • Wiadomości: 74

  • Pochwał: 0

Odp: Newsy dotyczące L3
« Odpowiedź #115 dnia: Czerwiec 14, 2010, 04:44:25 pm »
wiem, że może durne pytanie zadam, ale ciekawie mnie jedno- czy wyjdzie w ogóle Lineage 3 czy zaniechali projektu przez Tere? Jeśli wychodzi l3 to kiedy mniej więcej i czy są o tym jakies informacje?


  • Wiadomości: 527

  • Pochwał: 0

Odp: Newsy dotyczące L3
« Odpowiedź #116 dnia: Czerwiec 14, 2010, 07:14:32 pm »
jak na razie nic na temat l3 nie wiadomo, za to ludzie czesto omylnie mowia, ze Tera to l3 tylko pod inna nazwa 


  • ********
  • Wiadomości: 3324

  • Pochwał: 14

  • Spam Slayer
Odp: Newsy dotyczące L3
« Odpowiedź #117 dnia: Czerwiec 14, 2010, 09:11:18 pm »
wiem, że może durne pytanie zadam, ale ciekawie mnie jedno- czy wyjdzie w ogóle Lineage 3 czy zaniechali projektu przez Tere? Jeśli wychodzi l3 to kiedy mniej więcej i czy są o tym jakies informacje?

Parę stron temu była mowa o tym, że mimo wydania TERY, NCSoft nie zrezygnował z robienia L3. Fro nawet 8 postów wyżej coś o szczegółach L3 mówi, więc coś w tym musi być :P

And the odd crowd packed all around
Is listening still
Nobly
Subtly

http://dragcave.net/user/Nathel


  • *******
  • Wiadomości: 2088

  • Pochwał: -1

Odp: Newsy dotyczące L3
« Odpowiedź #118 dnia: Czerwiec 14, 2010, 10:05:57 pm »
A skoro już mówicie o epokach przed i po interlude, osobiście ja za bardzo nie mam nic do grywalności, ale fabuła gry upadła.

Zawsze się mówiło o królestwie Gracia. Ludzie nawet zastanawiali się jak on będzie wyglądać. I kiedy w końcu postanowiono ten kontynent dodać, ja myślałem, że będą nowe miasta, zamki... że będzie jakiś naprawdę duży update.

A okazuje się, że to jest po prostu pustynia, która jest skażona przez Seed of Infinity i Destruction. I to wszystko. Dlatego byłem rozczarowany.
Obszary Gracii, które zostały dotychczas dodane, są jedynie drobnym zalążkiem wszystkiego, co jest jeszcze planowane. Królestwo Gracii będzie ogromne (notabene te Seedy najprawdopodobniej unoszą się nad "właściwym" terenem Gracii).

Na tej mapie można zobaczyć cały teren, jaki przygotowują dla nas twórcy gry (oprócz Elmore, Aden i Gracii widzimy jeszcze "nieodkryty" obszar na wschodzie):
http://www.jack.dds.nl/l2/maps/C12_map.gif

Tutaj widzimy nałożoną aktualną mapę L2 na tę końcową (jeszcze duuużo przed nami):
http://www.jack.dds.nl/l2/maps/C12.jpg

Tutaj zestawienie aktualnej Gracii oraz Elmore i Aden. Po proporcjach kontynentów oraz informacjach z poprzednich map widzimy jak mało z całej Gracii dotychczas dodano:
http://www.jack.dds.nl/l2/maps/AdenT2.3_Radar.jpg

Dokładniejsze informacje o planowanych terenach:
http://lineage.pmfun.com/data/maps/world/Aden%20World%20Map%20Gracia%20(draft).jpg

Pewnie właśnie tak będzie, że cząstkowo będą update'ować niektóre rzeczy. Właśnie teraz takie są Throne :)

Widziałem już wcześniej te mapy. Właśnie dlatego byłem zdziwiony, że Gracia wygląda teraz tak, a nie innaczej. Ciekaw jestem, bo skoro później Gracia będzie mieć miasta, co stanie się z Seed? Zwłaszcza, że w Freya będzie dodany trzeci :)

Pewnie główną rolę odegra maszyna, która znajduje się w Bazie Sojuszu i oczyszcza atmosferę na kontynencie.

A ponieważ na mapach widać, że obszary są duże, a NCsoft zapowiadał wydanie L3 w 2011 roku, tworzy się u mnie pytanie: czy zdążą?
Taa takie rozbudowania, wkoncu w l2 bedzie sie gralo z pokolenia na pokolenie, zeby miec wyfarmiona postac  :shock:.Mi wystarczy farma do 85, a potem bedziesz farmil z 10lat zeby miec top eq, max lv etc etc...To sensu niema, wedlug mnie jest strasznie naciagane.Trzeba wymyslic cos nowego, a nie dodawac ciagle.To nic nieda l2 sie wkoncu znudzi.Graliscie w l2 to zaczynaliscie na okolo c4 +/-.Mieliscie 1 profa 3x lvl i kazdy kolejny poziom was cieszyl.Teraz to polega na tym- kto szybciej wykoksa alta/sube do 8x jest fajny i kazdy farmi lol itemy jak attr stony life stoy itp.Pewnie i tak malo kto zrozumial co napisalem, ale moze ktos zrozumial :D



  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Newsy dotyczące L3
« Odpowiedź #119 dnia: Czerwiec 14, 2010, 10:25:56 pm »
Jeżeli ktoś gra tylko po to, żeby mieć topowy eq w grze, to masz rację, sensu to nie ma. Dla mnie PvP i nie muszę mieć wcale tego topowego dostępnego przez grę eq. Nie muszę też bić się z ludźmi co taki mają, bo na serwerze gdzie gra kilka tys. osób takich jest malo. (ofc o ile to nei priv z ratami x54075384975893475 )
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • ******
  • Wiadomości: 1108

  • Pochwał: 0

Odp: Newsy dotyczące L3
« Odpowiedź #120 dnia: Czerwiec 14, 2010, 11:23:05 pm »
Taa takie rozbudowania, wkoncu w l2 bedzie sie gralo z pokolenia na pokolenie, zeby miec wyfarmiona postac  :shock:.Mi wystarczy farma do 85, a potem bedziesz farmil z 10lat zeby miec top eq, max lv etc etc...To sensu niema, wedlug mnie jest strasznie naciagane.Trzeba wymyslic cos nowego, a nie dodawac ciagle.To nic nieda l2 sie wkoncu znudzi.Graliscie w l2 to zaczynaliscie na okolo c4 +/-.Mieliscie 1 profa 3x lvl i kazdy kolejny poziom was cieszyl.Teraz to polega na tym- kto szybciej wykoksa alta/sube do 8x jest fajny i kazdy farmi lol itemy jak attr stony life stoy itp.Pewnie i tak malo kto zrozumial co napisalem, ale moze ktos zrozumial :D

Pitu pitu, pisz dalej, a my sobie posłuchamy.

P.S. Zaczynałem na C1 i tak, pierwsze lvle bawiły, z resztą każdego coś nowego bawi. Teraz polega to na tym, że każdy ma postać 80+ i cała zabawa rozbija się o daily pvp na HB/GC/FoG/Stakato oraz mass pvp/siege. Każdy chce mieć jak najlepszą postać, ale posiadanie top postaci nie polega na 3 tygodniach wolnego i no life 18h+ dziennie, do wszystkiego dochodzi się etapami i ciągłą opieką nad swoją postacią. Nuda? Wszystko się nudzi, nawet seks w dupcie, natomiast nie ma żadnej gry, która dawałaby takie emocje jakie daje leciwy Lineage II. Jeśli nie jest się w stanie zrozumieć majstersztyku tej gry, to chyba nie ma po co dyskutować, L2 nie polega na tym żeby farmić do końca życia, tylko po to, żeby mieć fun podczas tej farmy, która przeplata się z setkami różnych pvp, dram oraz tego całego teatrzyku, który tworzą sami gracze.


  • Wiadomości: 296

  • Pochwał: 0

  • Niech nastanie CHAOS !
Odp: Newsy dotyczące L3
« Odpowiedź #121 dnia: Czerwiec 14, 2010, 11:49:35 pm »
wiem, że może durne pytanie zadam, ale ciekawie mnie jedno- czy wyjdzie w ogóle Lineage 3 czy zaniechali projektu przez Tere? Jeśli wychodzi l3 to kiedy mniej więcej i czy są o tym jakies informacje?

Prawdopodobnie prace nad L3 są utajnione ze względów bezpieczeństwa. Dopiero szczegóły ujawnią w odpowiednim momencie.
Jak już spaść to z wysokiego konia.


  • *******
  • Wiadomości: 2088

  • Pochwał: -1

Odp: Newsy dotyczące L3
« Odpowiedź #122 dnia: Czerwiec 15, 2010, 10:28:19 pm »
Taa takie rozbudowania, wkoncu w l2 bedzie sie gralo z pokolenia na pokolenie, zeby miec wyfarmiona postac  :shock:.Mi wystarczy farma do 85, a potem bedziesz farmil z 10lat zeby miec top eq, max lv etc etc...To sensu niema, wedlug mnie jest strasznie naciagane.Trzeba wymyslic cos nowego, a nie dodawac ciagle.To nic nieda l2 sie wkoncu znudzi.Graliscie w l2 to zaczynaliscie na okolo c4 +/-.Mieliscie 1 profa 3x lvl i kazdy kolejny poziom was cieszyl.Teraz to polega na tym- kto szybciej wykoksa alta/sube do 8x jest fajny i kazdy farmi lol itemy jak attr stony life stoy itp.Pewnie i tak malo kto zrozumial co napisalem, ale moze ktos zrozumial :D

Pitu pitu, pisz dalej, a my sobie posłuchamy.

P.S. Zaczynałem na C1 i tak, pierwsze lvle bawiły, z resztą każdego coś nowego bawi. Teraz polega to na tym, że każdy ma postać 80+ i cała zabawa rozbija się o daily pvp na HB/GC/FoG/Stakato oraz mass pvp/siege. Każdy chce mieć jak najlepszą postać, ale posiadanie top postaci nie polega na 3 tygodniach wolnego i no life 18h+ dziennie, do wszystkiego dochodzi się etapami i ciągłą opieką nad swoją postacią. Nuda? Wszystko się nudzi, nawet seks w dupcie, natomiast nie ma żadnej gry, która dawałaby takie emocje jakie daje leciwy Lineage II. Jeśli nie jest się w stanie zrozumieć majstersztyku tej gry, to chyba nie ma po co dyskutować, L2 nie polega na tym żeby farmić do końca życia, tylko po to, żeby mieć fun podczas tej farmy, która przeplata się z setkami różnych pvp, dram oraz tego całego teatrzyku, który tworzą sami gracze.
Dobra masz fun pvp itp itd.Wbiega wyfarmione const full attr sciaga Cie na pare strzalow i sie fun? Do usranej smierci mozna tak farmic, a potem jako wyfarmiony niemasz sie z kim bawic, bo malo kto ma taki eq jak Ty.Znam gry ktore daja wiecej emocji.Do funu licza sie kumple, a gra ma malo do powiedzenia



  • ******
  • Wiadomości: 1108

  • Pochwał: 0

Odp: Newsy dotyczące L3
« Odpowiedź #123 dnia: Czerwiec 16, 2010, 12:10:43 am »

Dobra masz fun pvp itp itd.Wbiega wyfarmione const full attr sciaga Cie na pare strzalow i sie fun? Do u-_-'nej smierci mozna tak farmic, a potem jako wyfarmiony niemasz sie z kim bawic, bo malo kto ma taki eq jak Ty.Znam gry ktore daja wiecej emocji.Do funu licza sie kumple, a gra ma malo do powiedzenia
chyba sam przyznałeś się do faila, skoro gra mało znaczy, to po co coś piszesz?

Propos dostawania w dupę przez wyfarmione party- mi tam się podobało, jeśli ktoś moje pt klepie, to jest to motywacja żeby ich dogonić albo zyskać przewagę ograniem, bycie na topie jest akurat cholernie nudne. Jeśli nie podoba ci się idea farmy i udoskonalania swojej ekipy, to przerzuć się na x boxa, MMO to zły adres.


  • *******
  • Wiadomości: 2088

  • Pochwał: -1

Odp: Newsy dotyczące L3
« Odpowiedź #124 dnia: Czerwiec 16, 2010, 09:07:42 am »

Dobra masz fun pvp itp itd.Wbiega wyfarmione const full attr sciaga Cie na pare strzalow i sie fun? Do u-_-'nej smierci mozna tak farmic, a potem jako wyfarmiony niemasz sie z kim bawic, bo malo kto ma taki eq jak Ty.Znam gry ktore daja wiecej emocji.Do funu licza sie kumple, a gra ma malo do powiedzenia
chyba sam przyznałeś się do faila, skoro gra mało znaczy, to po co coś piszesz?

Propos dostawania w dupę przez wyfarmione party- mi tam się podobało, jeśli ktoś moje pt klepie, to jest to motywacja żeby ich dogonić albo zyskać przewagę ograniem, bycie na topie jest akurat cholernie nudne. Jeśli nie podoba ci się idea farmy i udoskonalania swojej ekipy, to przerzuć się na x boxa, MMO to zły adres.
Dobra to napisalem tylko po to, zebys Ty cos napisal i zebym mogl odpowiedziec :D
Wlasnie Tobie ciagle podoba sie "ulepszanie siebie i swojej druzyny", ja juz mialbym tego dosc, ciagle tak farmic farmic farmic.Hmm albo poprostu moj blad polega na tym, ze gralem tylko na privach i end game wygladal bez sensu.
Co do przefarmionego timu powiedzmy tak jest siege walczysz sobie z kims na twoim poziomie/minimalnie slabszym.Oczywiscie pokonujecie ich.Ostatnie 30 minut wlate wyfarmiony clan i bb zamek.
btw. Mogle skonczmy ta dyskusje, bo tu mamy rozmawiac o l3 ;p?