Witaj
Gość

Wątek: Uwagi szkolne  (Przeczytany 28793 razy)

Odp: Uwagi szkolne
« Odpowiedź #75 dnia: Październik 24, 2008, 07:23:31 pm »
w "szkole sredniej" sa lepsze jajca niz w gimnazjum :> tylko troche "inne"


  • Wiadomości: 380

  • Pochwał: 5

  • pwned!
Odp: Uwagi szkolne
« Odpowiedź #76 dnia: Październik 24, 2008, 08:59:10 pm »
w "szkole sredniej" sa lepsze jajca niz w gimnazjum :> tylko troche "inne"

w średniej szkole 'bk' odchodzą już z "toys of boys"  :evil:
 
eeh... a jeszcze pamiętam jak chodzilismy co niedziele z Strykiem do kościoła i stał taki maly Pawełek pod sklepem już, i do Strykusia "wujek wujek daj na lizaka" aż sie łza w oku kreci... a teraz o juz dorosły mężczyzna, pewnie jzu za dziewczynami sie ogląda! :)
http://www.wsku.yoyo.pl/


  • Banned
  • Wiadomości: 22

  • Pochwał: 0

  • Jestem niezbanowalny
Odp: Uwagi szkolne
« Odpowiedź #77 dnia: Październik 24, 2008, 10:26:33 pm »
U nas w szkole niedawno była taka ustawka (brałem udział^^)w której krew sie lała...V klasa na VI klase...OMG niezapomniane wrażenia ^^ Mówiłem Wam ,że w szkole jestem uważany za Pr0MutherFuckerOwnedPr0MastaKillah?
Wszyscy się mnie tam boją,oprócz kolegów :D Dzisiaj taki kozaczył to dostał kopa.Potem sie pyta "kto to?!Kto to?!"
Wtedy ja sie odezwałem:
-Ja...
-Aha....

:D


  • Wiadomości: 967

  • Pochwał: 2

Odp: Uwagi szkolne
« Odpowiedź #78 dnia: Październik 24, 2008, 10:51:17 pm »
U nas w szkole niedawno była taka ustawka (brałem udział^^)w której krew sie lała...V klasa na VI klase...OMG niezapomniane wrażenia ^^ Mówiłem Wam ,że w szkole jestem uważany za Pr0MutherFuckerOwnedPr0MastaKillah?
Wszyscy się mnie tam boją,oprócz kolegów :D Dzisiaj taki kozaczył to dostał kopa.Potem sie pyta "kto to?!Kto to?!"
Wtedy ja sie odezwałem:
-Ja...
-Aha....

:D
powod do dumy? ja bym sie wstydzil sie, ze dalem sie wciagnac do takiej bojki... w twoim wieku takie walki (walki, nie bojki!) to mialem tylko na zawodach, treningach (Kyokushin-Kan)


  • *******
  • Wiadomości: 1857

  • Pochwał: 11

Odp: Uwagi szkolne
« Odpowiedź #79 dnia: Październik 24, 2008, 10:59:31 pm »
U nas w szkole niedawno była taka ustawka (brałem udział^^)w której krew sie lała...V klasa na VI klase...OMG niezapomniane wrażenia ^^ Mówiłem Wam ,że w szkole jestem uważany za Pr0MutherFuckerOwnedPr0MastaKillah?
Wszyscy się mnie tam boją,oprócz kolegów :D Dzisiaj taki kozaczył to dostał kopa.Potem sie pyta "kto to?!Kto to?!"
Wtedy ja sie odezwałem:
-Ja...
-Aha....

:D


buhahahhahahahah Wy to smerfy umiecie mi poprawić na noc humor


  • Wiadomości: 166

  • Pochwał: 1

Odp: Uwagi szkolne
« Odpowiedź #80 dnia: Październik 24, 2008, 11:07:38 pm »
Omg, V i VI klasa, żenada  :P Dzieciaki się biją... My zawsze woleliśmy obstawiać zakłady jak pierwszaki się nawalały, to był dosłownie kid-boxing ^^ Ja tam zawsze od burd trzymałem się z daleka i wyszedłem o wiele lepiej niż ci strasznie waleczni. Poza tym, raz tylko się lałem, aby jednak niektórych przekonać, że to, że się nie biję z kim popadnie nie znaczy, że dam sobą pomiatać. Co do uwag, dostałem niedawno taką:

"Stęka na lekcji, krzycząc, że odchodzi z tego świata"

Otóż nie chciała mnie wypędzić do WC, no to zacząłem stękać, cała klasa brechtała, nawet nauczycielka mimo, że jest nieco surowa i dyscyplinarna nieraz widziałem jak się uśmiechała, choć nie chciała żeby ktoś zauważył, a jak po 5 minutach to nie pomogło zacząłem dosyć głośno do kolegi: "O nie, to już koniec, odchodzę, czuję, jak zbliża się to nieubłaganie, wszystko pozostawiam mojej dziewczynie, to jest parę par śmierdzących skarpetek i pozostałą bieliznę, no, mogę dorzucić mojego starego kota!" ^^ No, ale przynajmniej po wpisaniu uwagi wypuściła mnie do WC xDD



Szukam serwera...


  • *******
  • Wiadomości: 1358

  • Pochwał: 12

Odp: Uwagi szkolne
« Odpowiedź #81 dnia: Październik 24, 2008, 11:11:27 pm »
U nas w szkole niedawno była taka ustawka (brałem udział^^)w której krew sie lała...V klasa na VI klase...OMG niezapomniane wrażenia ^^ Mówiłem Wam ,że w szkole jestem uważany za Pr0MutherFuckerOwnedPr0MastaKillah?
Wszyscy się mnie tam boją,oprócz kolegów :D Dzisiaj taki kozaczył to dostał kopa.Potem sie pyta "kto to?!Kto to?!"
Wtedy ja sie odezwałem:
-Ja...
-Aha....

:D

Czy Ty udajesz czy jesteś aż tak głupi?


  • Wiadomości: 708

  • Pochwał: 13

  • Angel of Darkness
Odp: Uwagi szkolne
« Odpowiedź #82 dnia: Październik 24, 2008, 11:23:07 pm »
U nas w szkole niedawno była taka ustawka (brałem udział^^)w której krew sie lała...V klasa na VI klase...OMG niezapomniane wrażenia ^^ Mówiłem Wam ,że w szkole jestem uważany za Pr0MutherFuckerOwnedPr0MastaKillah?
Wszyscy się mnie tam boją,oprócz kolegów :D Dzisiaj taki kozaczył to dostał kopa.Potem sie pyta "kto to?!Kto to?!"
Wtedy ja sie odezwałem:
-Ja...
-Aha....

:D

OMG szczyt głupoty i n00bostwa, chodzę od czasu do czasu takie rzeczy oglądnąć tylko z tego powodu, żeby zobaczyć bezsensowność takich bójek. Najlepsze jest to, że zawsze jak się pytasz wszystkich dlaczego się biją, wszyscy zgodnie razem mówią: "Nie wiem".

Ganh, ja robię podobnie, nie biję się z nikim, bo po co?! Tylko, że jak ktoś mnie wkurzy porządnie(nie dam sobą pomiatać i nikt mnie nie będzie bić) to w szkole dostanie w brzuch, z boku i w splot słoneczny co by zapamiętał. Skutkuje, zwija się przez długi czas i zapamiętuje na zawsze.(jeden raz dostał serię, a później jeszcze mu wszyscy nauczyciele razem powiedzieli, że dobrze mu tak :P)
« Ostatnia zmiana: Październik 24, 2008, 11:24:38 pm wysłana przez Zarean »


  • Wiadomości: 166

  • Pochwał: 1

Odp: Uwagi szkolne
« Odpowiedź #83 dnia: Październik 24, 2008, 11:32:42 pm »
A nie, ja jak już muszę zastosować jakąkolwiek przemoc robię tak, że nikt nie widzi a ofiara czuć będzie mój gniew przez najbliższe kolejne dwa tygodnie :-) Po prostu zgniatam, wykręcam, wbijam, miażdżę. Okrutne, ale skuteczne, i przynajmniej wiem, że następnym razem nie będzie mnie poniżał. Aczkolwiek nie rozumiem osób, które bicie się traktują jako sport, jako rozrywkę, tym bardziej, że najczęściej ofiarami są słabsi i młodsi, nie winni. Powiedz takiemu mocarzowi aby podskoczył do równego sobie lub lepszego, w życiu... Mieliśmy kiedyś wychowawcę, który nie bawił się w grzeczne proszę nie bij itp. Zawiózł jednego walecznego do klubu bokserskiego, gdzie miał kolegów, i poprosił aby delikwent dany sobie powalczył z innymi. Jak zaczęli go okładać, to nawet z podłogi nie wstał. Albo irytują mnie osoby, które kompletnie olewają naukę. Wiadomo, nikt nie każe ślęczeć nad książkami, kuć się, ale na litość boską, żeby niektóre osoby w wieku 16-17 lat nie potrafiły dobrze czytać? Ja nigdy problemów z nauką nie miałem, po prostu to co na lekcji ktoś mówił przyswajałem, a lekcje w domu to tylko praca domowa. Albo pamiętam jak w podstawówce/gimnazjum uważali mnie za kujona, bo miałem same bdb, kurw..., czy oni myślą? To nie ja siedziałem nad książkami aby mieć na koniec roku nędzną tróję, tylko inni, ale mimo wszystko, jeśli mam średnią 5.0> to muszę być kujonem, normalnie żal omg umrzyjcie nooby wtf ftw itd :/ Ale już te mroczne czasy minęły, teraz żyję mi się po niebiańsku :]



Szukam serwera...


  • Wiadomości: 328

  • Pochwał: 0

Odp: Uwagi szkolne
« Odpowiedź #84 dnia: Październik 25, 2008, 01:00:38 pm »
U nas w szkole niedawno była taka ustawka (brałem udział^^)w której krew sie lała...V klasa na VI klase...OMG niezapomniane wrażenia ^^ Mówiłem Wam ,że w szkole jestem uważany za Pr0MutherFuckerOwnedPr0MastaKillah?
Wszyscy się mnie tam boją,oprócz kolegów :D Dzisiaj taki kozaczył to dostał kopa.Potem sie pyta "kto to?!Kto to?!"
Wtedy ja sie odezwałem:
-Ja...
-Aha....

:D
Ehh Cralin... kiedy ty dorosniesz ... ja na ogol rzadko sie bije, ale nie dam zeby mna pomiatali (zwlaszcza w gimnazjum :/ )jednym slowem nie boje sie ogolnie nikogo (a przynajmniej nie daje po sobie znac :P ).Pamietam ze kiedys taki gruby i brzydkli sie mnie cos czepial w podstawowce (wiecie takie szturchanie itp) chwile czekalem, ale potem sie wkurzylem(nie wiem co mi odbilo ale nim rzucilem na ziemie i zaczalem go dusic :shock: hmm... moze to dlatego bo balem mu zrobic krzywde? nie mam pojecia ^^) i mialem Ja przerabane u nauczycieli nie on ;/ Czemu zawsze jest tak, ze ten kto wygra jest winny ? (a przynajmniej zazwyczaj :/ )

Tak po za tym to gdzie jest splot sloneczny? :D i jak ty go zarean w to walisz? xD
Alarion jedyne co potrafina kmiota barowe to cepiac sie literuwek i smiac siem  bo nie zauwarzacie  jakie to wy literuwki robita porabane idioty.Masz tu je ty Alarione pedalskie nasienie wiecej literowka

http://s7.footballteam.pl/index.php?polecil=83632   - Fajna gra :) Polecam :)


  • *******
  • Wiadomości: 1044

  • Pochwał: 0

Odp: Uwagi szkolne
« Odpowiedź #85 dnia: Październik 25, 2008, 01:04:59 pm »
to tam gdzie neji hinate (w naruto)  uderzył pod koniec ich walki w 1 serii xD


  • Wiadomości: 708

  • Pochwał: 13

  • Angel of Darkness
Odp: Uwagi szkolne
« Odpowiedź #86 dnia: Październik 25, 2008, 03:47:12 pm »
http://www.tkd.szczecin.pl/kupso.htm

Tak teraz znalazłem, może się przydać i masz tam napisane i pokazane, gdzie jest splot słoneczny.

Najpierw walisz w brzuch, żeby się skulił i odsłonił bok, później uderzasz w bok, zazwyczaj wtedy wypina całą klatkę piersiową, a ty mu w splot i po zabawie. Chociaż niektórzy się wywalają po punkcie nr 2, a tacy total pr0 po 1 ;)


  • Wiadomości: 328

  • Pochwał: 0

Odp: Uwagi szkolne
« Odpowiedź #87 dnia: Październik 25, 2008, 04:37:41 pm »
Cralin jak cie kiedy kolwiek bede widzial to cie walne w Myong Chi :P , albo nie kopne cie w Nang Shim xD a potem zlapie cie za Ipsul i rzuce cie o sciane xD <rotfl> nie wiedzialem ze jaja to Nang Shim :P xD

Niby fajne tam to jest wszystko napisane, ale wychodzi z tego ze nawet od kopnieciaq w jajka mozna na miejscu umrzec :shock: nie wiem jak trzeba by mocno kopnac\walnac zeby umrzec od tego (wiem ze to bardzo boli bo juz niestety wiele razy dostalem, ale zeby umrzec ?). Macie cos takiego ze az sie sami lapiecie za jajka odruchowo, jak by sie uchronic ?

Acha i jeszcze jedno :D
Najpierw walisz w brzuch, żeby się skulił i odsłonił bok, później uderzasz w bok, zazwyczaj wtedy wypina całą klatkę piersiową, a ty mu w splot i po zabawie. Chociaż niektórzy się wywalają po punkcie nr 2, a tacy total pr0 po 1 ;)
Czyli tak, na poczatku w brzuch (podbrzusze czy nadbrzusze? :D ) potem w nerke, a potem w splot ?
Mowisz ze wiekszosc ma dosc po takim zestawie? :)
« Ostatnia zmiana: Październik 25, 2008, 04:47:52 pm wysłana przez Zovi »
Alarion jedyne co potrafina kmiota barowe to cepiac sie literuwek i smiac siem  bo nie zauwarzacie  jakie to wy literuwki robita porabane idioty.Masz tu je ty Alarione pedalskie nasienie wiecej literowka

http://s7.footballteam.pl/index.php?polecil=83632   - Fajna gra :) Polecam :)


  • Wiadomości: 967

  • Pochwał: 2

Odp: Uwagi szkolne
« Odpowiedź #88 dnia: Październik 25, 2008, 05:49:07 pm »
http://www.tkd.szczecin.pl/kupso.htm

Tak teraz znalazłem, może się przydać i masz tam napisane i pokazane, gdzie jest splot słoneczny.

Najpierw walisz w brzuch, żeby się skulił i odsłonił bok, później uderzasz w bok, zazwyczaj wtedy wypina całą klatkę piersiową, a ty mu w splot i po zabawie. Chociaż niektórzy się wywalają po punkcie nr 2, a tacy total pr0 po 1 ;)
Zarean jak bedziesz sie czul, jak przez ciebie Cralin kogos zabije? :P


  • Wiadomości: 708

  • Pochwał: 13

  • Angel of Darkness
Odp: Uwagi szkolne
« Odpowiedź #89 dnia: Październik 25, 2008, 07:42:27 pm »
http://www.tkd.szczecin.pl/kupso.htm

Tak teraz znalazłem, może się przydać i masz tam napisane i pokazane, gdzie jest splot słoneczny.

Najpierw walisz w brzuch, żeby się skulił i odsłonił bok, później uderzasz w bok, zazwyczaj wtedy wypina całą klatkę piersiową, a ty mu w splot i po zabawie. Chociaż niektórzy się wywalają po punkcie nr 2, a tacy total pr0 po 1 ;)
Zarean jak bedziesz sie czul, jak przez ciebie Cralin kogos zabije? :P
W końcu Fakt musi się z czegoś utrzymywać nie? :P
A tak serio to sądzę, że on jest zbyt młody i słaby żeby to wykorzystać.
Najpierw walisz w brzuch, żeby się skulił i odsłonił bok, później uderzasz w bok, zazwyczaj wtedy wypina całą klatkę piersiową, a ty mu w splot i po zabawie. Chociaż niektórzy się wywalają po punkcie nr 2, a tacy total pr0 po 1 ;)
Czyli tak, na poczatku w brzuch (podbrzusze czy nadbrzusze? :D ) potem w nerke, a potem w splot ?
Mowisz ze wiekszosc ma dosc po takim zestawie? :)

Nie w nerkę, w żebra tylko z boku. Jak się lekko tam walniesz czymś metalowym to poczujesz o co chodzi ;)


  • Wiadomości: 328

  • Pochwał: 0

Odp: Uwagi szkolne
« Odpowiedź #90 dnia: Październik 25, 2008, 08:22:51 pm »
Ej Zarean, a to mocno trzeba zrobic? :D Nie zlamie komus przez przypadek zebra? :/ Mam cos takiego... Jak mam sie z kims bic, to tak nagle mi to wszystko zle przychodzi na mysl :/ (walne kogos i mu zlamie nos nagle i w ogóle :| ) byc moze to przez to bo nigdy nie bylem w niebezpieczenstwie czy cos takiego :P .

Ale i tak bylo najlepsze jedno, podchodzi do mnie taki jeden (niedosc ze maly, to jeszcze taki chudziutki, ze jakby spadl ze schodow to by sie caly polamal) i mowi Co ?! Chcesz w ryj? Polamie ci nogi!
Odpowiedz moja byla prosta:
-HAhahahaha... spadaj (i sobie poszedlem xD )
Alarion jedyne co potrafina kmiota barowe to cepiac sie literuwek i smiac siem  bo nie zauwarzacie  jakie to wy literuwki robita porabane idioty.Masz tu je ty Alarione pedalskie nasienie wiecej literowka

http://s7.footballteam.pl/index.php?polecil=83632   - Fajna gra :) Polecam :)


  • Wiadomości: 708

  • Pochwał: 13

  • Angel of Darkness
Odp: Uwagi szkolne
« Odpowiedź #91 dnia: Październik 25, 2008, 11:31:13 pm »
Broń Boże nie wal z całej siły, bo serio gościa połamiesz, wystarczy lekko(tzn. bez przesady). Walnij się z boku i sprawdź jakiej siły trzeba użyć ;)


  • Wiadomości: 328

  • Pochwał: 0

Odp: Uwagi szkolne
« Odpowiedź #92 dnia: Październik 26, 2008, 10:29:58 am »
Zaran moge cie nazywac sensei? :D
Alarion jedyne co potrafina kmiota barowe to cepiac sie literuwek i smiac siem  bo nie zauwarzacie  jakie to wy literuwki robita porabane idioty.Masz tu je ty Alarione pedalskie nasienie wiecej literowka

http://s7.footballteam.pl/index.php?polecil=83632   - Fajna gra :) Polecam :)


  • Wiadomości: 708

  • Pochwał: 13

  • Angel of Darkness
Odp: Uwagi szkolne
« Odpowiedź #93 dnia: Październik 26, 2008, 01:56:32 pm »
Jak chcesz ; P I tak nie będę się czuł wyróżniony.

Odnośnie absurdalnych uwag... macie jeszcze coś ciekawego? Z chęcią poczytam :D


  • Wiadomości: 328

  • Pochwał: 0

Odp: Uwagi szkolne
« Odpowiedź #94 dnia: Październik 26, 2008, 02:13:12 pm »
Noo ja tez :D
Alarion jedyne co potrafina kmiota barowe to cepiac sie literuwek i smiac siem  bo nie zauwarzacie  jakie to wy literuwki robita porabane idioty.Masz tu je ty Alarione pedalskie nasienie wiecej literowka

http://s7.footballteam.pl/index.php?polecil=83632   - Fajna gra :) Polecam :)


  • Banned
  • Wiadomości: 22

  • Pochwał: 0

  • Jestem niezbanowalny
Odp: Uwagi szkolne
« Odpowiedź #95 dnia: Październik 26, 2008, 02:18:46 pm »
U mnie jest taka szkoła ,że bez umiejętności walki nie przeżyjesz.
Ja się tylko bije jak jestem zdenerwowany.Nie bije nikogo "za nic".Niektórzy są tacy do których nie dociera żeby się uspokoili więc lekko ich poturbuje.Przynajmniej mają do mnie szacunek.U mnie w szkole jest tak:
0 pokonanych-Cienias jakich mało
2 do 5 pokonanych-Słabeusz
10-15 pokonanych -Nawet niezły
20-30 - Gościu którego szanują.

Ja zaliczam się do tego ostatniego.Oczywiście nie jestem brutalem który w oczach ma "zuo" i potrafi zchlastać morde albo nawet zabić.Kiedyś nawet przez przypadek pokonałem młodszego kolesia z 3 klasy podst.Rzucił mi się na plecy i nie chciał puścić.Ja wytrąciłem się z równowagi i spadłem.Rozpłakał się i było na mnie.Tyle mam do powiedzenia.Podsumowanie:
Ja nie chce żeby mną pomiatali.


  • Wiadomości: 328

  • Pochwał: 0

Odp: Uwagi szkolne
« Odpowiedź #96 dnia: Październik 26, 2008, 03:03:06 pm »
... a sa u was tacy ktorzy nie zdali?
U nas  bylo takich pelno w podstawowce (jeden mial isc do 3gim. ale nie zdal kilka razy) z takimi mowie ci ze bys nie dal rady.
Po za tym, Cralin ja wiem o tym ze poprostu przeczytales kogos post (pewnie moj bo ja napisalem ze nie dam sie zeby mna pomiatali) i napisales podobne ... Twoje wykresy sa jak dla mnie żenujące (ja takie cos robilem w 3 kl. podstawowki... ) Sory, ale musialem to powiedziec.
Alarion jedyne co potrafina kmiota barowe to cepiac sie literuwek i smiac siem  bo nie zauwarzacie  jakie to wy literuwki robita porabane idioty.Masz tu je ty Alarione pedalskie nasienie wiecej literowka

http://s7.footballteam.pl/index.php?polecil=83632   - Fajna gra :) Polecam :)


  • Banned
  • Wiadomości: 22

  • Pochwał: 0

  • Jestem niezbanowalny
Odp: Uwagi szkolne
« Odpowiedź #97 dnia: Październik 26, 2008, 03:28:02 pm »
Spoko ,Zovi rozumiem.U nas każdy zdaje,ale ledwo co...Ja tam się dobrze utrzymuje jak na razie.
Uwaga kolegi :Ciągnie kolegę za włosy krzycząc ,że jest "Kolosem"(?).


  • Wiadomości: 490

  • Pochwał: 7

  • True Asian Girls Lover
Odp: Uwagi szkolne
« Odpowiedź #98 dnia: Październik 26, 2008, 04:31:24 pm »
U mnie w szkole jest tak:
0 pokonanych-Cienias jakich mało
2 do 5 pokonanych-Słabeusz
10-15 pokonanych -Nawet niezły
20-30 - Gościu którego szanują.
O_o to u was byłbym cieniasem jakich mało, bo w życiu tylko 3 razy komuś spuściłem łomot.

Kiedyś nawet przez przypadek pokonałem młodszego kolesia z 3 klasy podst.Rzucił mi się na plecy i nie chciał puścić.Ja wytrąciłem się z równowagi i spadłem.Rozpłakał się i było na mnie.Tyle mam do powiedzenia.Podsumowanie:
Ja nie chce żeby mną pomiatali.
Gratulacje, pokonać trzecioklasistę :) Pokonaj gościa starszego od siebie 2,3 lata starszego.

btw. Mój brat, który chodził do 2 klasy,  pokonał gościa z 5 klasy. (p.s to nic że waży 50 kg, 160 cm) :)




  • Banned
  • Wiadomości: 22

  • Pochwał: 0

  • Jestem niezbanowalny
Odp: Uwagi szkolne
« Odpowiedź #99 dnia: Październik 26, 2008, 04:51:22 pm »
To była zabawa z tym 3ciakiem ;P Mnie tam wszyscy lubią,ale niektórzy wolą się popisywać "jacy to oni nie są" i zaczepiają mnie.Jednego ugryzłem(rok starszy) i teraz mnie szanuje.A 2 lata starszy,hmm.Też był taki.Ale we mnie wstąpił Szatan i sprałem go jeszcze jak był w szóstej klasie(teraz jest w 1 gim).Ale to nie ma się czym chwalić.Chciałem o tym zapomnieć...Co w tym fajnego jak gościa bije jak nigdy a rozdziela nas 4 gości?