Witaj
Gość

Wątek: Uwagi szkolne  (Przeczytany 28782 razy)

  • Wiadomości: 328

  • Pochwał: 0

Odp: Uwagi szkolne
« Odpowiedź #150 dnia: Październik 28, 2008, 07:49:04 pm »
chyba wiem ktory to ty



Wiem, wiem www.bylo.pl
ze suchar ale musialem xD
Alarion jedyne co potrafina kmiota barowe to cepiac sie literuwek i smiac siem  bo nie zauwarzacie  jakie to wy literuwki robita porabane idioty.Masz tu je ty Alarione pedalskie nasienie wiecej literowka

http://s7.footballteam.pl/index.php?polecil=83632   - Fajna gra :) Polecam :)


  • ******
  • Wiadomości: 1665

  • Pochwał: 16

Odp: Uwagi szkolne
« Odpowiedź #151 dnia: Październik 28, 2008, 07:55:03 pm »


nk nie posiadam bo to portal dla ludzi smiesznych!1!11!!!1!1

swiete slowa, szukanie przyjaciol przez internet  = imo epic fail :D


btw to chyba topic o uwagach szkolnych, btw ja mialem taki schiz w liceum ze poza paleniem fajek w kiblu i czasem wypadem na piwko na dlugiej rpzerwie bylem spokojny a zawsze obrywalem od nauczycieli za wszystko co 2 kumpli zbroilo (a oni robili duzo glupich rzeczy, a ja z nimi trzymalem bo zawsze wesolo bylo popatrzec na tych 2 kretynow) tylko dlatego ze jak juz wspomnialem chodzilem do szkoly gdzie 905 populacji to byli ziomale i inne tego typu dziwne zwierzeta z innej planety a ja sie wyroznialem bo sluchalem metalu +dlugie wlosy mialem, chodzilem w pasiakach/szturmowkach z kilogramem naszywek na ubraniach i pomazana markerem kostka :D. Jak byla jakas wycieczka szkolna to wicedyrektor szedl najpeirw do mnie  z tekstem w stylu "tylko zeby mi tam byl spokoj" zamiast do tych co naprawde stanowili zagrozenie dla siebie i innych

moral z tej histori taki ze nie warto sie wyrozniac


  • *******
  • Wiadomości: 1074

  • Pochwał: 23

  • さいごの武士.
Odp: Uwagi szkolne
« Odpowiedź #152 dnia: Październik 28, 2008, 08:29:07 pm »
Hmm,  ja miałem kiedyś jedną uwagę w liceum, nie pamiętam jej treści, ale wiem, że chodziło o to, że podarłem książkę z historii przy nauczycielu po czym wyrzuciłem ją do kosza...

Druga sprawa to to, że kiedyś na fizie dostałem 2 z kartkówki i niechcący wymsknęło mi się na całą klasę : "Chyba Cię poje...", wzywali mamę do dyrektora i that's all ( uwagi nie było :P ).

Do tego walka z księdzem na religii, nie moja wina, że nienawidzę Kościoła...

Kumpel miał 2 "niezłe" uwagi: "Andrzej kładzie nogi na ławkę i mówi, że leje na lekcję ciepłym moczem" ,
 "Andrzej beka i wypuszcza gazy na lekcjach"(wrobili go goście z klasy, on tego nie zrobił).

Liceum to same wspomnienia, zwolnienie z wf-u i picie. Niektórzy nauczyciele wiedzieli co robiłem ze znajomymi, ale całe szczęście nie było jakiś negatywnych konsekwencji. Było jeszcze wiele akcji, ale wole o tym nie mówić ( demolka, picie wódki na zajęciach... ).

Wiem, nie ma powodu do dumy, ale skoro wszyscy się spowiadają to czemu ja mam tego nie zrobić :P

To były czasy, gdzie zamiast używać mózgu zdominowały mnie hormony :)
« Ostatnia zmiana: Październik 28, 2008, 08:35:43 pm wysłana przez Inidriel »


  • Banned
  • Wiadomości: 22

  • Pochwał: 0

  • Jestem niezbanowalny
Odp: Uwagi szkolne
« Odpowiedź #153 dnia: Październik 28, 2008, 08:33:16 pm »
Próba

Chyba działa :D


  • ******
  • Wiadomości: 1390

  • Pochwał: 15

  • Urażona dzidzia, urażona dzidzia!
Odp: Uwagi szkolne
« Odpowiedź #154 dnia: Październik 28, 2008, 08:36:59 pm »


  • Wiadomości: 328

  • Pochwał: 0

Odp: Uwagi szkolne
« Odpowiedź #155 dnia: Październik 28, 2008, 08:45:30 pm »
Cytuj
niechcący wymsknęło mi się na całą klasę : "Chyba Cię poje..."
Mam podobnie ale pod nosem :P .
Alarion jedyne co potrafina kmiota barowe to cepiac sie literuwek i smiac siem  bo nie zauwarzacie  jakie to wy literuwki robita porabane idioty.Masz tu je ty Alarione pedalskie nasienie wiecej literowka

http://s7.footballteam.pl/index.php?polecil=83632   - Fajna gra :) Polecam :)


  • *******
  • Wiadomości: 1822

  • Pochwał: 20

  • Siła!
Odp: Uwagi szkolne
« Odpowiedź #156 dnia: Październik 28, 2008, 08:50:38 pm »
Ahhh technikum to świetna sprawa, nie ma dnia bez jakiegoś "wybryku" :D
"Czekaj...Czy ja k***a lubię poziomki?"


  • ******
  • Wiadomości: 1665

  • Pochwał: 16

Odp: Uwagi szkolne
« Odpowiedź #157 dnia: Październik 28, 2008, 09:05:01 pm »

To były czasy, gdzie zamiast używać mózgu zdominowały mnie hormony :)

cytuje prawie 70-letniego doktora matematykiz  jednej z uczelni Lubelskich

"u przecietnego merzczyzny w wieku 20 lat zaczynaja sie pojawiac pierwsze objawy posiadania mozgu"

ogolnie robienie glupot w wieku gimnazjalno/licealnym lezy w naturze przecietnego czlowieka .... kwestia tylko tego na jak duza glupote stac czlowieka


  • Wiadomości: 490

  • Pochwał: 7

  • True Asian Girls Lover
Odp: Uwagi szkolne
« Odpowiedź #158 dnia: Październik 28, 2008, 09:08:09 pm »
Co do picia na lekcji, starszy mi opowiadał jak w technikum siadał z kumplami w ostatnim rzędzie i pili bimber xD A ci co siedzieli z przodu robili zamieszanie aby Sor nie widział ze oni pija :)




  • Wiadomości: 328

  • Pochwał: 0

Odp: Uwagi szkolne
« Odpowiedź #159 dnia: Październik 28, 2008, 09:09:30 pm »
Dobre :D Ale jak rozumiem rotacja byla prawda? ;>
Alarion jedyne co potrafina kmiota barowe to cepiac sie literuwek i smiac siem  bo nie zauwarzacie  jakie to wy literuwki robita porabane idioty.Masz tu je ty Alarione pedalskie nasienie wiecej literowka

http://s7.footballteam.pl/index.php?polecil=83632   - Fajna gra :) Polecam :)


  • ******
  • Wiadomości: 1390

  • Pochwał: 15

  • Urażona dzidzia, urażona dzidzia!
Odp: Uwagi szkolne
« Odpowiedź #160 dnia: Październik 28, 2008, 09:17:13 pm »
Co do picia na lekcji, starszy mi opowiadał jak w technikum siadał z kumplami w ostatnim rzędzie i pili bimber xD A ci co siedzieli z przodu robili zamieszanie aby Sor nie widział ze oni pija :)

to nie jest zadna rewelka - kumple z harty (sławna miejscowość z pędzenia bimbru) przynieśli do szkoły bimberek. Na biologi - ostatnia ławka pod oknem i się piło - w dodatku śmialiśmy się a gosciu straszył alkomatem


Hermit:
Bimber z harty? ahaha
Oni tam chyba to mają zamiast wody.


Maślan:
Toż to oczywiste :P
« Ostatnia zmiana: Listopad 02, 2008, 12:42:53 am wysłana przez Maślan »


  • Banned
  • Wiadomości: 22

  • Pochwał: 0

  • Jestem niezbanowalny
Odp: Uwagi szkolne
« Odpowiedź #161 dnia: Październik 28, 2008, 10:40:13 pm »
U nas w klasie jest taki porąbany Mateusz :P Nie ma pani która się przy nim nie załamie...No oprócz pani od J.Polskiego.Ale nie oto chodzi...Przez wszystkie klasy mielismy 3 nauczycielki od anglika i każdą złamał


  • Wiadomości: 380

  • Pochwał: 5

  • pwned!
Odp: Uwagi szkolne
« Odpowiedź #162 dnia: Październik 29, 2008, 06:10:58 pm »
U nas w klasie jest taki porąbany Mateusz :P Nie ma pani która się przy nim nie załamie...No oprócz pani od J.Polskiego.Ale nie oto chodzi...Przez wszystkie klasy mielismy 3 nauczycielki od anglika i każdą złamał

Dziecko ty do szkoły po co chodzisz? I opowiadania z podstawówki nas* nie bawią :F






*Ta lepsza cześć forum ;]
 
eeh... a jeszcze pamiętam jak chodzilismy co niedziele z Strykiem do kościoła i stał taki maly Pawełek pod sklepem już, i do Strykusia "wujek wujek daj na lizaka" aż sie łza w oku kreci... a teraz o juz dorosły mężczyzna, pewnie jzu za dziewczynami sie ogląda! :)
http://www.wsku.yoyo.pl/


  • Banned
  • Wiadomości: 22

  • Pochwał: 0

  • Jestem niezbanowalny
Odp: Uwagi szkolne
« Odpowiedź #163 dnia: Październik 29, 2008, 07:31:52 pm »
No tak ,ale żeby walnąć nauczycielkę pięścią w twarz to lekka przesada O.o


  • Wiadomości: 328

  • Pochwał: 0

Odp: Uwagi szkolne
« Odpowiedź #164 dnia: Październik 29, 2008, 07:53:23 pm »
Imo do TVN :wink: .
Alarion jedyne co potrafina kmiota barowe to cepiac sie literuwek i smiac siem  bo nie zauwarzacie  jakie to wy literuwki robita porabane idioty.Masz tu je ty Alarione pedalskie nasienie wiecej literowka

http://s7.footballteam.pl/index.php?polecil=83632   - Fajna gra :) Polecam :)


  • *******
  • Wiadomości: 4732

  • Pochwał: 1

  • Moderator - offtop, humor, rozrywka, media, inne
Odp: Uwagi szkolne
« Odpowiedź #165 dnia: Październik 29, 2008, 09:18:53 pm »
Imo masz racje. Ale jesteś Cralin fajny.
Stary Hermit farme miał. A czas sobie upływał i upływał.


http://latwenalesniki.pl/ http://plackiziemniaczane.eu/


  • Wiadomości: 490

  • Pochwał: 7

  • True Asian Girls Lover
Odp: Uwagi szkolne
« Odpowiedź #166 dnia: Październik 29, 2008, 09:20:31 pm »
No tak ,ale żeby walnąć nauczycielkę pięścią w twarz to lekka przesada O.o
To brak wychowania i szacunku do starszej osoby. Proszę cię nie opowiadaj jak tam u ciebie się bijecie/jaki jesteś pr0mastahKiller nas to Gó*no* obchodzi :)










*Przynajmniej mnie, i pewnie większości ludzi z forum.




  • ******
  • Wiadomości: 1390

  • Pochwał: 15

  • Urażona dzidzia, urażona dzidzia!
Odp: Uwagi szkolne
« Odpowiedź #167 dnia: Październik 29, 2008, 09:38:47 pm »
+1 Szewa


Jakbyś był normalny (a przynajmniej zachował się dorośle) to sam byś wpierdzielił temu komuś - bo to już jest szczyt chamstwa


  • *******
  • Wiadomości: 1822

  • Pochwał: 20

  • Siła!
Odp: Uwagi szkolne
« Odpowiedź #168 dnia: Październik 29, 2008, 09:50:47 pm »
Ma prawo do tego ( w sumie :s)
"Czekaj...Czy ja k***a lubię poziomki?"


  • Wiadomości: 328

  • Pochwał: 0

Odp: Uwagi szkolne
« Odpowiedź #169 dnia: Październik 30, 2008, 03:47:48 pm »
+1 Szewa


Jakbyś był normalny (a przynajmniej zachował się dorośle) to sam byś wpierdzielił temu komuś - bo to już jest szczyt chamstwa
+1 Maślan
+1 Szewa
:wink:

Wiesz... ten twoj kolega musi byc uposledzony umyslowo... moj kolega tez raz walnal, ale on to zupelnie przypadkiem, bo nauczycielka powiedziala zeby wylaczyl ten magnetofon (to byla mp3), czesc klasy zaczela sie smiac, co doprowadzilo nauczycielke do placzu, ten do niej podeszedl, nauczycielka ruszyla glowa  wlasciwie sama walnela sie o jego reke.
Nasza nauczycielke w tej chwili bardzo serdecznie pozdrawiam ^^ :) .
Alarion jedyne co potrafina kmiota barowe to cepiac sie literuwek i smiac siem  bo nie zauwarzacie  jakie to wy literuwki robita porabane idioty.Masz tu je ty Alarione pedalskie nasienie wiecej literowka

http://s7.footballteam.pl/index.php?polecil=83632   - Fajna gra :) Polecam :)


  • Wiadomości: 166

  • Pochwał: 1

Odp: Uwagi szkolne
« Odpowiedź #170 dnia: Październik 30, 2008, 03:53:47 pm »
Dzisiaj u nas na lekcji historii było zabawnie. Nasz nauczycielka jest nieco już stara i znerwicowana, jak nie przekraczamy pewnej bariery jest spoko, ale dzisiaj paru przegięło. W 3 rzędzie siedziało 6, i tam gadali, zwierzęce dźwięki i w ogóle jaja odstawiali, wnerwiła się, podeszła do nich, a stała przy jednym. Tak zaczęła się drzeć, że jednego opluła, ale OK, po chwili wszystko wraca do normy, w klasie cisza, każdy zapisuje tam jakieś notatki, a tamci dosyć głośno:

- Ty, a co ona zrobiła, że się wycierałeś?
- No, opluła mnie gówniara :]

Co prawda, teraz jak sam to piszę nie wydaje się to być śmieszne, ale siedząc tam w klasie cała klasa ryknęła śmiechem.



Szukam serwera...


  • *******
  • Wiadomości: 1074

  • Pochwał: 23

  • さいごの武士.
Odp: Uwagi szkolne
« Odpowiedź #171 dnia: Listopad 01, 2008, 10:15:43 pm »

To były czasy, gdzie zamiast używać mózgu zdominowały mnie hormony :)

cytuje prawie 70-letniego doktora matematykiz  jednej z uczelni Lubelskich

"u przecietnego merzczyzny w wieku 20 lat zaczynaja sie pojawiac pierwsze objawy posiadania mozgu"

ogolnie robienie glupot w wieku gimnazjalno/licealnym lezy w naturze przecietnego czlowieka .... kwestia tylko tego na jak duza glupote stac czlowieka

I dużo jest w tym prawdy :)


  • *******
  • Wiadomości: 4732

  • Pochwał: 1

  • Moderator - offtop, humor, rozrywka, media, inne
Odp: Uwagi szkolne
« Odpowiedź #172 dnia: Listopad 01, 2008, 10:33:45 pm »

To były czasy, gdzie zamiast używać mózgu zdominowały mnie hormony :)

cytuje prawie 70-letniego doktora matematykiz  jednej z uczelni Lubelskich

"u przecietnego merzczyzny w wieku 20 lat zaczynaja sie pojawiac pierwsze objawy posiadania mozgu"

ogolnie robienie glupot w wieku gimnazjalno/licealnym lezy w naturze przecietnego czlowieka .... kwestia tylko tego na jak duza glupote stac czlowieka

I dużo jest w tym prawdy :)

Ale zwróć uwagę na to, że większość osób ( wszyscy? ) takich rzeczy nie robiła. Przecież każdy robił głupie rzeczy, ale tam gdzie on żyje, to chyba inny świat jest.
Stary Hermit farme miał. A czas sobie upływał i upływał.


http://latwenalesniki.pl/ http://plackiziemniaczane.eu/


  • Wiadomości: 708

  • Pochwał: 13

  • Angel of Darkness
Odp: Uwagi szkolne
« Odpowiedź #173 dnia: Listopad 01, 2008, 11:19:56 pm »
Ale zwróć uwagę na to, że większość osób ( wszyscy? ) takich rzeczy nie robiła. Przecież każdy robił głupie rzeczy, ale tam gdzie on żyje, to chyba inny świat jest.

Nie za bardzo rozumiem, możesz jaśniej?


  • *******
  • Wiadomości: 4732

  • Pochwał: 1

  • Moderator - offtop, humor, rozrywka, media, inne
Odp: Uwagi szkolne
« Odpowiedź #174 dnia: Listopad 01, 2008, 11:26:22 pm »
Nie wiem jak u was, ale u mnie nikt nie bił nauczycieli, ani nikt się po łazienkach nie okładał pięściami. A ludzie nie byli fajni tylko dlatego, że cwaniakowali i w ogóle.
Stary Hermit farme miał. A czas sobie upływał i upływał.


http://latwenalesniki.pl/ http://plackiziemniaczane.eu/