Witaj
Gość

Wątek: Uwagi szkolne  (Przeczytany 28786 razy)

  • Wiadomości: 328

  • Pochwał: 0

Odp: Uwagi szkolne
« Odpowiedź #175 dnia: Listopad 01, 2008, 11:32:04 pm »
Miales szczesliwe dziecinstwo :wink: .
Alarion jedyne co potrafina kmiota barowe to cepiac sie literuwek i smiac siem  bo nie zauwarzacie  jakie to wy literuwki robita porabane idioty.Masz tu je ty Alarione pedalskie nasienie wiecej literowka

http://s7.footballteam.pl/index.php?polecil=83632   - Fajna gra :) Polecam :)


  • Wiadomości: 708

  • Pochwał: 13

  • Angel of Darkness
Odp: Uwagi szkolne
« Odpowiedź #176 dnia: Listopad 02, 2008, 12:42:43 pm »
Nie wiem jak u was, ale u mnie nikt nie bił nauczycieli, ani nikt się po łazienkach nie okładał pięściami. A ludzie nie byli fajni tylko dlatego, że cwaniakowali i w ogóle.
U mnie jest podobnie, chociaż walki po lekcjach są IMO normalką, ale to i tak się kończy wymianą kopniaków i pójściem na soczek marchewkowy jako oznaka pogodzenia się. Chociaż ostatnio jak 1gim przyszła to zaczynają się jakieś głupie wybryki, ale raczej sporadycznie.


  • Banned
  • Wiadomości: 22

  • Pochwał: 0

  • Jestem niezbanowalny
Odp: Uwagi szkolne
« Odpowiedź #177 dnia: Listopad 02, 2008, 12:51:14 pm »
U nas w szkole zaczęła się "Szkoła przetrwania" gdy odeszła klasa VI.Ja się teraz opanowuje ,ale co z kolegami.Teraz wiem ,że bicie się jest już nudne i żenujące.
Niektórzy pomyślą ,że teraz to taka moja wymówka(Jak zawsze),ale nie.I tak prędzej czy później przestaną bo dyrcio wprowadza nowe zasady w szkole.


  • *******
  • Wiadomości: 4732

  • Pochwał: 1

  • Moderator - offtop, humor, rozrywka, media, inne
Odp: Uwagi szkolne
« Odpowiedź #178 dnia: Listopad 02, 2008, 01:09:54 pm »
U nas w szkole zaczęła się "Szkoła przetrwania" gdy odeszła klasa VI.Ja się teraz opanowuje ,ale co z kolegami.Teraz wiem ,że bicie się jest już nudne i żenujące.
Niektórzy pomyślą ,że teraz to taka moja wymówka(Jak zawsze),ale nie.I tak prędzej czy później przestaną bo dyrcio wprowadza nowe zasady w szkole.

To jest chore.
Stary Hermit farme miał. A czas sobie upływał i upływał.


http://latwenalesniki.pl/ http://plackiziemniaczane.eu/


  • *******
  • Wiadomości: 1822

  • Pochwał: 20

  • Siła!
Odp: Uwagi szkolne
« Odpowiedź #179 dnia: Listopad 02, 2008, 01:28:44 pm »
Chorebyło to ,że kiedy chodziłem do gima zamotowali kamery, ogrodzili plac w kształcie kwardatu zwany "wybiegiem dla zwierząt" (brakowało kartki "niedokarmiać" ) wyjść poza teren też lipa, normalnie obóz koncentracyjny .
"Czekaj...Czy ja k***a lubię poziomki?"


  • *******
  • Wiadomości: 1044

  • Pochwał: 0

Odp: Uwagi szkolne
« Odpowiedź #180 dnia: Listopad 02, 2008, 01:37:04 pm »
u mnie właśnie to jest to samo. nie można wyjść z budynku chyba ze ochroniarz ma dobry humor nie można biegać na przerwach. trzeba siedzieć na przerwach w określony sposób i w ogóle nic nie można robić. a komputery szkolne są kozackie :D 2gb ram, amd x64 czy coś takiego monitory 17 cali płaskie i Windows vista :D a w pokoju nauczycielskim jest wypas 256 mb ram, pentium 3 i ogólnie złom ^^


dostałem -15 pkt za współudział w siłowaniu się na rękę xD
uwaga wygląda tak "-15 za współudział" ja się prawie zlałem ze śmiechu jak to przeczytałem


  • Banned
  • Wiadomości: 22

  • Pochwał: 0

  • Jestem niezbanowalny
Odp: Uwagi szkolne
« Odpowiedź #181 dnia: Listopad 02, 2008, 01:45:47 pm »
Cytuj
To jest chore.
Chore to dopiero będzie...
U mnie to samo co u Pheonixa.Nie wolno biegać,trzeba siedzieć w określony i właściwy sposób.
Nie wiem jak to możliwe ale komputery takie same jak u Pheonixa :) Tylko w pokoju nauczycielskim jest 512 mb Ramu i coś tam jeszcze :D


  • *******
  • Wiadomości: 1044

  • Pochwał: 0

Odp: Uwagi szkolne
« Odpowiedź #182 dnia: Listopad 02, 2008, 01:48:07 pm »
bo to są komputery "unijne" z dofinansowania dostali i dobrze bo są nawet dobre


  • *******
  • Wiadomości: 4732

  • Pochwał: 1

  • Moderator - offtop, humor, rozrywka, media, inne
Odp: Uwagi szkolne
« Odpowiedź #183 dnia: Listopad 02, 2008, 01:57:23 pm »
bo to są komputery "unijne" z dofinansowania dostali i dobrze bo są nawet dobre

U nas w gimnazjum były kamery, ale nic poza tym. Nie było ochroniarzy, zasad i zakazów. A i tak każdy był normalny i nie było afer.
Stary Hermit farme miał. A czas sobie upływał i upływał.


http://latwenalesniki.pl/ http://plackiziemniaczane.eu/


  • *******
  • Wiadomości: 1044

  • Pochwał: 0

Odp: Uwagi szkolne
« Odpowiedź #184 dnia: Listopad 02, 2008, 01:59:54 pm »
u nas są afery masakryczne raz 20 osób się pod szkolą tłukło


  • *******
  • Wiadomości: 4732

  • Pochwał: 1

  • Moderator - offtop, humor, rozrywka, media, inne
Odp: Uwagi szkolne
« Odpowiedź #185 dnia: Listopad 02, 2008, 02:16:32 pm »
u nas są afery masakryczne raz 20 osób się pod szkolą tłukło

Na kamienie?
Stary Hermit farme miał. A czas sobie upływał i upływał.


http://latwenalesniki.pl/ http://plackiziemniaczane.eu/


  • *******
  • Wiadomości: 1044

  • Pochwał: 0

Odp: Uwagi szkolne
« Odpowiedź #186 dnia: Listopad 02, 2008, 02:17:45 pm »
pięści ci co się tłuką aż tak głupi nie są


  • Wiadomości: 708

  • Pochwał: 13

  • Angel of Darkness
Odp: Uwagi szkolne
« Odpowiedź #187 dnia: Listopad 02, 2008, 06:08:47 pm »
U mnie też są kamery, ale nic poza tym.

a komputery szkolne są kozackie :D 2gb ram, amd x64 czy coś takiego monitory 17 cali płaskie i Windows vista :D

I kurcze moi kumple się męczyli i wygrali jakiś zasrany konkurs żeby dostać 10x Pentium Core 2 duo 1,66GHz 1gb ram monitorki samsunga 17" widescreen, na sprzęcie Windows Vista Buissnes; serwer i lapka.

A my mamy tablice multimedialną za 12k PLN xD


  • Wiadomości: 313

  • Pochwał: 1

  • >.>
Odp: Uwagi szkolne
« Odpowiedź #188 dnia: Listopad 02, 2008, 06:51:50 pm »
A u mnie nie bylo ani kamer, ani ochroniarzy. w ogóle niczego nie bylo ;P

Kazdy robil praktycznie co chcial ><
;o


  • *******
  • Wiadomości: 4732

  • Pochwał: 1

  • Moderator - offtop, humor, rozrywka, media, inne
Odp: Uwagi szkolne
« Odpowiedź #189 dnia: Listopad 02, 2008, 07:08:49 pm »
U mnie też są kamery, ale nic poza tym.

a komputery szkolne są kozackie :D 2gb ram, amd x64 czy coś takiego monitory 17 cali płaskie i Windows vista :D

I kurcze moi kumple się męczyli i wygrali jakiś zasrany konkurs żeby dostać 10x Pentium Core 2 duo 1,66GHz 1gb ram monitorki samsunga 17" widescreen, na sprzęcie Windows Vista Buissnes; serwer i lapka.

A my mamy tablice multimedialną za 12k PLN xD

Za ile? My takie mamy w kilku klasach, ale nie wiedziałem, że to tyle kosztuje.
Stary Hermit farme miał. A czas sobie upływał i upływał.


http://latwenalesniki.pl/ http://plackiziemniaczane.eu/


  • Wiadomości: 708

  • Pochwał: 13

  • Angel of Darkness
Odp: Uwagi szkolne
« Odpowiedź #190 dnia: Listopad 02, 2008, 07:30:54 pm »
Wiem, bo podczas pierwszej awarii nauczycielka polskiego nas uświadomiła xD
(przez przypadek użył zwykłego flamastra zamiast tego "specjalnego")


  • Wiadomości: 166

  • Pochwał: 1

Odp: Uwagi szkolne
« Odpowiedź #191 dnia: Listopad 03, 2008, 03:13:24 pm »
My również mamy komputery z dofinansowania UE, również 2GB, AMD x64, Vista Business i monitory Acer 19 cali. Przyjemnie się na nich w Fifę gra ;) Co do szkoły, to mamy malutko zakazów. Biegać wolno, skakać wolno, oddychać wolno, tylko na nowy korytarz, gdzie jest właśnie ta nowa informatyczna, biblioteka multimedialna i parę innych sal pilnuje tego korytarza woźny, i jeśli nauczyciel nie przyjdzie po klasę która czeka przed schodami to nie wpuszcza. A tak to jest git.



Szukam serwera...


  • Banned
  • Wiadomości: 15

  • Pochwał: -6

Odp: Uwagi szkolne
« Odpowiedź #192 dnia: Listopad 03, 2008, 10:58:33 pm »
moja kochana uwaga jeszcze z pierwszej liceum <3:
Michal (ja) i Kuba (kumpel) siedza w toalecie szkolnej na przerwie w oparach dymu z papierosow a kiedy weszla pani pedagog stwierdzili "i tak nas stad nie wyrzucą""

a co do Unii to my mamy te "lolmaki" + wszystkie wyjscia do kina i teatrow i takie tam rzeczy : >

a co do kamer i ochroniarzy... kamery sa ale to niczego nie zmienia ^^

Nie przeklinamy
//Hermit


edit: ale to psuje cala pointe :<

poza tym cralin gadasz takie bzdety ze az uszy bola... najpierw mowisz ze tak tepicie wszystkich ze drama a potem ze trzeba siedziec spokojnie etc... jakby tak na serio bylo to by go wywalili no czlowieku na jakim swiecie Ty zyjesz... Wez wylacz te power rangersy bo sie zapominasz... w TYM swiecie nie walczysz z kitowcami i nie zglaszasz sie do zordona o.O
« Ostatnia zmiana: Listopad 04, 2008, 06:37:20 pm wysłana przez r0x »


  • Banned
  • Wiadomości: 22

  • Pochwał: 0

  • Jestem niezbanowalny
Odp: Uwagi szkolne
« Odpowiedź #193 dnia: Listopad 04, 2008, 08:52:50 pm »
Lawl,to ty masz w zajomych "Fani power rangers łączcie się" Oo Ja tego nie oglądam bo to zrąbane jest.Miało to swój urok jak miałem 6-7 lat...A pierzemy się na serio,ale nie będę o tym pisał specjalnie dla ciebie bo reszta forum MA DOŚĆ!!


  • *******
  • Wiadomości: 1822

  • Pochwał: 20

  • Siła!
Odp: Uwagi szkolne
« Odpowiedź #194 dnia: Listopad 04, 2008, 09:08:57 pm »
Przypominam, że to temat o Uwagach szkolnych, nie tam żadnych Pokemoniastych Walkach, czy innego tego typu opowiadaniach.
"Czekaj...Czy ja k***a lubię poziomki?"


  • Wiadomości: 708

  • Pochwał: 13

  • Angel of Darkness
Odp: Uwagi szkolne
« Odpowiedź #195 dnia: Listopad 04, 2008, 09:14:05 pm »
Lawl,to ty masz w zajomych "Fani power rangers łączcie się" Oo Ja tego nie oglądam bo to zrąbane jest.Miało to swój urok jak miałem 6-7 lat...A pierzemy się na serio,ale nie będę o tym pisał specjalnie dla ciebie bo reszta forum MA DOŚĆ!!
Jak dobrze, że to w końcu pojąłeś ^^
(pewno za to masz plusa ^^)

Hmm... w sumie te kamery u nas też są na pic, chyba tylko z tego powodu, żeby sprzątaczki miały jakąś namiastkę telewizji ;)


  • Wiadomości: 328

  • Pochwał: 0

Odp: Uwagi szkolne
« Odpowiedź #196 dnia: Listopad 04, 2008, 09:17:38 pm »
Niestety ale musze to poweidziec... Cralin taka jest prawda, gdyby bylo u ciebie tak ostro, jak przed chwila powiedziales, to by nie bylo takiej superanckiej tabeli jaka ty nam napisales, cos tam jak pobijesz 20 to jestes slaby! jak pobijesz 500 to jestes kozak, maja respekt i w ogole, a ja to zaliczam sie do tej najbardziej kozackiej...

Ostatnio mnie kopnal w brzuch taki gosciu z 3 gim. bo myslal ze ja mu plecak rozpiolem :/ myslalem ze mu przywale, ale pomyslalem sobie ze mam raczej marne szanse i moze lepiej sie uspokoje :/ ...

Dobra System ma racje, koniec pokemoniastych walk etc.

Teraz napisze cos ontopic :)

Ostatnio dostalem uwage, bo sie przesiadlem jak nasz katecheta nie patrzyl, do lawki kolegi (warto dodac, ze wczesniej mnie stamtad wyrzucil :P ), najlepsza byla jego mina, jak sie popatrzyl, a mnie tam nie ma :P niestety pozniej sie musial skapnac :|
Alarion jedyne co potrafina kmiota barowe to cepiac sie literuwek i smiac siem  bo nie zauwarzacie  jakie to wy literuwki robita porabane idioty.Masz tu je ty Alarione pedalskie nasienie wiecej literowka

http://s7.footballteam.pl/index.php?polecil=83632   - Fajna gra :) Polecam :)


  • Banned
  • Wiadomości: 15

  • Pochwał: -6

Odp: Uwagi szkolne
« Odpowiedź #197 dnia: Listopad 04, 2008, 09:31:51 pm »
Cralin widac ze masz jeszcze kiepskie poczucie humoru... mam fan klub power rangers'ow w profilu na nk tak samo jak mam fan klub kucykow pony i druzyny A i co?
Cytuj
A pierzemy się na serio,ale nie będę o tym pisał specjalnie dla ciebie bo reszta forum MA DOŚĆ!!
tu mnie rozwaliles bo mam beke ostra... takie rzeczy sie nie zdarzaja... raz na jakis czas w Twoim wieku sie popchnie czy ktos kogos walnie ale nic wiecej myslisz ze wszyscy sie nabieraja na te historie? nie


Skończ już //System[/color]

a co do tematu bo juz ladny offtop tu sieje :<
"Michał na lekcji geografi krzyczy Ci a jego kolega z lawki na to Pa, nastepnie Michal krzyczy Ku a jego kolega RWA"
« Ostatnia zmiana: Listopad 04, 2008, 09:36:47 pm wysłana przez System »


  • Wiadomości: 6

  • Pochwał: 0

Odp: Uwagi szkolne
« Odpowiedź #198 dnia: Grudzień 07, 2008, 05:21:56 pm »
Jeśli chodzi o moje uwagi szkolne to troche tego bylo ale tera nasuwa mi sie jedno wspomnienie... .
Uwage dostalem razem z kilkoma kolegami a brzmiala mniej wiecje tak(bylo to 4 lata temu): "Syn kradnie mienie klasowe razem z kolegami i degustuje je. Prosze o przyjsce rodzicow do szkoly na rozmowe na temat syna i wyplacanie za szkody".
  A wszytko odnosilo sie do tego ze z kumplami nie mielismy co robic na przerwie to weszlismy do otwartej klasy i zerwalismy hodowana tam papryczke chili ktora zjedlismy^^.


  • ******
  • Wiadomości: 1317

  • Pochwał: -1

  • spoko
Odp: Uwagi szkolne
« Odpowiedź #199 dnia: Grudzień 07, 2008, 08:33:06 pm »
uwaga klasowa " uczniowie rzucaja sie sniegiem na lekcji"
rpg x5 [gh85]