Witaj
Gość

Wątek: Berserker / Doombringer [Zerk]  (Przeczytany 136008 razy)

  • Wiadomości: 118

  • Pochwał: -1

Odp: Berserker / Doombringer [Zerk]
« Odpowiedź #475 dnia: Styczeń 24, 2011, 12:36:48 pm »
Ogólnie z dobrą bronią, 2 x AQ i na full buffie (o final formie nie wspominając) DPS będziesz miał na swoim Hexie bardzo dobry.

haha no i jeszcze 2x baium i dotego frytki tzn frytka haha 2xaq ? omg  :noob: co ci to da ? jak i tak tylko 1 epik bedzie dzialał nie wiedziałes ze zaden epik nie moze byc dublowany ?  :oops: FAIL

W takim razie:
+4 STR, -4 Dex
Będą dobre?

nie nie beda dobre nie sluchaj ich tutaj bo gadaja bzdury jak malo ktory.

zacznijmy od tego czy grasz na hr low mid ? czy masz full bufa czy jakiegos skromnego gdzie czasami jest sws czy bd ?

jezeli to mid/hr full buf to pakuj w +str -con albo ten dex jak oni tu pisza ale nie +4 -4 tylko jak cos juz +2str -2con/dex
jezeli to low bez full bufa itd to podaruj sobie calkowicie dye niepotrzebne ci one sa chyba ze zawsze na plecach masz heal to daj +str -con
jak uda ci sie wbic ten 83 na low i masz juz e4e to dye tylko i wylacznie +4con -4str duzo hp rush impact + crushing pain / violent temper  / disarm i tylko liczysz +1 +2,3,4,5

solo - http://www.youtube.com/watch?v=EoMKXOysfrI&feature=related
mass - http://www.youtube.com/watch?v=YYlJ_IlLMHg&feature=related


  • ******
  • Wiadomości: 1056

  • Pochwał: 8

  • One Winged BASTARD
Odp: Berserker / Doombringer [Zerk]
« Odpowiedź #476 dnia: Styczeń 24, 2011, 12:38:49 pm »
Ogólnie z dobrą bronią, 2 x AQ i na full buffie (o final formie nie wspominając) DPS będziesz miał na swoim Hexie bardzo dobry.

haha no i jeszcze 2x baium i dotego frytki tzn frytka haha 2xaq ? omg  :noob: co ci to da ? jak i tak tylko 1 epik bedzie dzialał nie wiedziałes ze zaden epik nie moze byc dublowany ?  :oops: FAIL

GET A CLUE PRIVTARD!

AQ + Olympiad Ring (AQ) = 2 x AQ  :oops:

Arimas gra na tym samym serwerze co my, czyli oficjalnym >.>

Nawet nie chce mi się odpisywać na resztę wypowiedzi.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 24, 2011, 12:45:10 pm wysłana przez Delios »
Archeage <3


  • Wiadomości: 118

  • Pochwał: -1

Odp: Berserker / Doombringer [Zerk]
« Odpowiedź #477 dnia: Styczeń 24, 2011, 03:51:07 pm »
nie no slucham co do tych dye moze zmienie zdanie jak moderator to uczynil.

jakie polecasz i dlaczego ? mowimy oczywiscie o low rate a nie jakis smiesznych hr


  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: Berserker / Doombringer [Zerk]
« Odpowiedź #478 dnia: Styczeń 26, 2011, 04:14:51 am »
Ogólnie z dobrą bronią, 2 x AQ i na full buffie (o final formie nie wspominając) DPS będziesz miał na swoim Hexie bardzo dobry.

haha no i jeszcze 2x baium i dotego frytki tzn frytka haha 2xaq ? omg  :noob: co ci to da ? jak i tak tylko 1 epik bedzie dzialał nie wiedziałes ze zaden epik nie moze byc dublowany ?  :oops: FAIL

W takim razie:
+4 STR, -4 Dex
Będą dobre?

nie nie beda dobre nie sluchaj ich tutaj bo gadaja bzdury jak malo ktory.

zacznijmy od tego czy grasz na hr low mid ? czy masz full bufa czy jakiegos skromnego gdzie czasami jest sws czy bd ?

jezeli to mid/hr full buf to pakuj w +str -con albo ten dex jak oni tu pisza ale nie +4 -4 tylko jak cos juz +2str -2con/dex
jezeli to low bez full bufa itd to podaruj sobie calkowicie dye niepotrzebne ci one sa chyba ze zawsze na plecach masz heal to daj +str -con
jak uda ci sie wbic ten 83 na low i masz juz e4e to dye tylko i wylacznie +4con -4str duzo hp rush impact + crushing pain / violent temper  / disarm i tylko liczysz +1 +2,3,4,5

solo - http://www.youtube.com/watch?v=EoMKXOysfrI&feature=related
mass - http://www.youtube.com/watch?v=YYlJ_IlLMHg&feature=related
1. Zfailowałeś z tymi epikami i to ostro
2. Gram na ruoffie (aktualna kronika to H5 jakby ktoś nie wiedział)
3.
Cytuj
jak uda ci sie wbic ten 83 na low i masz juz e4e to dye tylko i wylacznie +4con -4str duzo hp rush impact + crushing pain / violent temper  / disarm i tylko liczysz +1 +2,3,4,5
Jeden gigantyczny fail, tak robi 99% ruskich zerkerów i uwierz mi nie wychodzą na tym dobrze.
4.Te filmiki to [śmiech na sali] nijak to się ma do tego co jest aktualnie.

Mój komentarz odnośnie filmiku o mass pvp: Enemy = lole. Kronika to prawdopodobnie któraś gracia kiedy element dawał większego kopa.
Oprócz paru zabłąkanych strzał/nuków które wyrwał ten zerk to nic w sumie go nie biło. Nie zauważyłem chociaż pół dobrego party tam, teraz jakby na siegu sobie tak odbiegł od reszty party nie mając prawie MP wyrwał by asystę o pierwszego lepszego party i tyle by z niego było, nie wspominając o tym, że atm często trafia się na tanki które b.często odbijają RI/mass disarm.

Delios: Dzięki, ubytek w crit.rate/atk.speed nie jest duży a P.atk ładnie podskoczył.

aqqvirus: a teraz pochwal się na jakiej kronice się zatrzymałeś  :oops:

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


  • Wiadomości: 118

  • Pochwał: -1

Odp: Berserker / Doombringer [Zerk]
« Odpowiedź #479 dnia: Styczeń 26, 2011, 09:27:11 am »
no wiesz obecnie gram na rpg club x15 ttam maja gracie final ale na epi czy freya tez gralem ale hr to inna bajka.

nie mam zamiaru sie wywyzszac ani nic czy tez tam pzechwalac wiec mzoe powiesz jakei te dye sa najlepsze na tej kronice ?


  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: Berserker / Doombringer [Zerk]
« Odpowiedź #480 dnia: Styczeń 26, 2011, 07:36:57 pm »
no wiesz obecnie gram na rpg club x15 ttam maja gracie final ale na epi czy freya tez gralem ale hr to inna bajka.

nie mam zamiaru sie wywyzszac ani nic czy tez tam pzechwalac wiec mzoe powiesz jakei te dye sa najlepsze na tej kronice ?
Ale której kronice? GF to tylko wit+ -int i broń z health
Na H5 do broni z focusem +Str -Dex dobrze się sprawują i oczywiście +wit -int

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


  • Wiadomości: 95

  • Pochwał: -2

  • Nightmare aka Zaje.bioza
Odp: Berserker / Doombringer [Zerk]
« Odpowiedź #481 dnia: Styczeń 27, 2011, 10:11:23 am »
Ogólnie z dobrą bronią, 2 x AQ i na full buffie (o final formie nie wspominając) DPS będziesz miał na swoim Hexie bardzo dobry.

haha no i jeszcze 2x baium i dotego frytki tzn frytka haha 2xaq ? omg  :noob: co ci to da ? jak i tak tylko 1 epik bedzie dzialał nie wiedziałes ze zaden epik nie moze byc dublowany ?  :oops: FAIL

Moze wiedzial moze nie, moze poprostu zapomnial... myslalem ze to forum jest po to zeby sobie cos wyjasniac a nie od razu glebic bo ktos cos zle powiedzial... o l2 :O
Znowu dostane ostrzezenie za gnebienie trolli?


  • *******
  • Wiadomości: 2148

  • Pochwał: 7

  • Cynizm, nihilizm, sarkazm i orgazm.
Odp: Berserker / Doombringer [Zerk]
« Odpowiedź #482 dnia: Styczeń 27, 2011, 11:28:32 am »
No tak, ale nie dziwie się Jemu, że tak go zjechał, po tym jak sam wcześniej mógł przeczytać, jakim to jest failem ;) Ale już bez offtopu.
"Oto i on, boski prototyp,
Mutant który nigdy nie wszedł do masowej produkcji,
Zbyt pokręcony by żyć i zbyt rzadki by umrzeć."


  • Wiadomości: 961

  • Pochwał: 1

Odp: Berserker / Doombringer [Zerk]
« Odpowiedź #483 dnia: Styczeń 29, 2011, 05:11:26 am »
Cytuj
Moze wiedzial moze nie, moze poprostu zapomnial... myslalem ze to forum jest po to zeby sobie cos wyjasniac a nie od razu glebic bo ktos cos zle powiedzial... o l2 :O
Tak kończą frajerzy!!!
Jak ktos sapie niech nie liczy na mile odpowiedzi, to chyba oczywiste?
Zerk na +str i z zaloczonymi togle/self bije z crita znacznie mocniej niz ze skilli, przynajmniej moze jeszcze cos zabic zamiast spamowac RI i disarma az poleci z many.
...


  • Wiadomości: 22

  • Pochwał: 0

Odp: Berserker / Doombringer [Zerk]
« Odpowiedź #484 dnia: Luty 03, 2011, 01:09:07 am »
Enchant skili +++ ele ...czy moze duel? zakladajac 300 atri w broni<moze niedlugo wbije :) >. Na Tachwile mam 150 earth...CoP+ 25 earth...testowalem dmg na tyrku w Ic+6 ...80 resistu na earth. Dmg nie przekraczal 1.3k...natomiast gdy zmienilem enchant na duel +19 dmg na tym samym tyrku podskoczyl do 1.7k ^^ . Ciekawi mnie jak bedzie to wygladac przy 300 ele...czy nadal efektywniejszy bedzie duel?


  • Wiadomości: 961

  • Pochwał: 1

Odp: Berserker / Doombringer [Zerk]
« Odpowiedź #485 dnia: Luty 03, 2011, 01:59:09 am »
Berkowi oplaca sie bardziej duel, bo jego skille nie dostaja bonusu z p atttack wlasciciela.
...


  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: Berserker / Doombringer [Zerk]
« Odpowiedź #486 dnia: Luty 03, 2011, 05:14:33 am »
Ja bym się skupił na disarm +++ Time
300 atri w broni + focus

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


  • Wiadomości: 33

  • Pochwał: 0

  • Trolololo
Odp: Berserker / Doombringer [Zerk]
« Odpowiedź #487 dnia: Luty 03, 2011, 11:21:48 am »
ostatnio slyszalem pomysl zeby wkladac berserkerowi Holy attri do broni, gdzie jak wiadomo nie da sie enchantowac skilli na ten element
ktos cos powie na tem temat? (chodzi o gracia final - RPG club)


  • ******
  • Wiadomości: 1056

  • Pochwał: 8

  • One Winged BASTARD
Odp: Berserker / Doombringer [Zerk]
« Odpowiedź #488 dnia: Luty 03, 2011, 01:41:31 pm »
Ten konfig przymuje maksymalizowanie dmg z regularów.

Jako że na skille nie ma wpływu patk broni czy też większość buffów, tak też na end-game open pvp dmg ze skilli jest śmiesznie mały.

Wkładanie holy do broni jest o tyle dobre że na holy najmniej ludzi miało resisty (w poprzednich kronikach).
300 holy, AQ, olyAQ, Focus, +STR, odpowiednie buffy (furious soul obowiązkowo) i nasz dps rośnie do pokaźnych rozmiarów.

Od Freya HOLY stracił znacznie na wartości ponieważ teoretycznie każdy może mieć wysokie resisty na holy. Np. mając SlH w party bardziej się opłaca posiadać dark aniżeli holy (Dark weapon, Dark toggle, Surrender to dark)

Konfiguracja ta również przyjmuje OE skilli na +duel, Rush Impact na +chance.

Styl walki to używanie RI do zbliżenia się do przeciwnika przy zmianie targetów (zalecane częste zmienianie targetów i disarmowanie możliwie jak najczęściej i jak największą liczbę postaci), Disarmowanie, Hexowanie (violent temper) i szastanie przeciwnika krytami z OE 300 Focus mieczyka.

Skille wysoko enchantowane na Duel, przyjmując że wróg posiada resisty (a powinniśmy się tego spodziewać), powinny dać nam odpowiedniego kopa żeby niszczyć na 1v1 (gdzie nie mamy full buffów, skille są silniejsze niż spam regularów)
Archeage <3


  • Wiadomości: 22

  • Pochwał: 0

Odp: Berserker / Doombringer [Zerk]
« Odpowiedź #489 dnia: Luty 03, 2011, 02:08:26 pm »
Niedlugo czeka mnie crafceni slashera...i zastanawiałem sie nad Holy...właśnie ze względu na to ze mało kto wbija na to resisty. Jedyne co mnie zastanawia to to czy focus napewno okaże sie lepszy od health...te 2k hp+ często ratowały mi skóre na oli :) <ofc juz po revivalu>
« Ostatnia zmiana: Luty 03, 2011, 04:38:02 pm wysłana przez kerian »


  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: Berserker / Doombringer [Zerk]
« Odpowiedź #490 dnia: Luty 03, 2011, 09:04:15 pm »
Niedlugo czeka mnie crafceni slashera...i zastanawiałem sie nad Holy...właśnie ze względu na to ze mało kto wbija na to resisty. Jedyne co mnie zastanawia to to czy focus napewno okaże sie lepszy od health...te 2k hp+ często ratowały mi skóre na oli :) <ofc juz po revivalu>
Powiem tak, z focusem w broni idzie zabić bisha/ee jak Ci spalą manę ;D

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


  • Wiadomości: 22

  • Pochwał: 0

Odp: Berserker / Doombringer [Zerk]
« Odpowiedź #491 dnia: Luty 03, 2011, 10:24:46 pm »
Patrzę bardziej pod kątem walki z nożami/tankami bo to one dominują na oli na serwerze gdzie gram :). W sumie to jedynie pod kątem noży...co by nie paść na backa...(bo kox pallka i tak nie pojadę...a z reszta tankow jesli nie mają jakiegoś full s80+ 10 to jakoś da rade).Noża trafić regularem..nie jest łatwo..pozostaje spam skili, a do tego już lepiej Health. Najwyżej zostawie swoje Dyna Blade z hp..i dorobie Slashera z focusem...i używał zależnie od przeciwnika.
« Ostatnia zmiana: Luty 04, 2011, 02:00:51 am wysłana przez kerian »


  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: Berserker / Doombringer [Zerk]
« Odpowiedź #492 dnia: Luty 04, 2011, 08:31:21 am »
Patrzę bardziej pod kątem walki z nożami/tankami bo to one dominują na oli na serwerze gdzie gram :). W sumie to jedynie pod kątem noży...co by nie paść na backa...(bo kox pallka i tak nie pojadę...a z reszta tankow jesli nie mają jakiegoś full s80+ 10 to jakoś da rade).Noża trafić regularem..nie jest łatwo..pozostaje spam skili, a do tego już lepiej Health. Najwyżej zostawie swoje Dyna Blade z hp..i dorobie Slashera z focusem...i używał zależnie od przeciwnika.
Raczej skup się na disarmie ++++ bo przeciwnik bez broni to nie przeciwnik :p
Ostatnio na oly zerk w c grade z bronia S pojechał daggera s84 bo ten ani na chwile nie mógł broni założyć ^^
ofc zerk miał disarm ++ itp

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


  • Wiadomości: 22

  • Pochwał: 0

Odp: Berserker / Doombringer [Zerk]
« Odpowiedź #493 dnia: Luty 04, 2011, 12:14:25 pm »
Disarm i RI mam juz OE :) tylko kwestia przyszłej broni została  :P


Chciałbym jeszcze zapytać o skill Enuma Elish...i jego poprawny range..ile wynosi?
« Ostatnia zmiana: Luty 06, 2011, 01:20:24 pm wysłana przez kerian »


  • ******
  • Wiadomości: 1056

  • Pochwał: 8

  • One Winged BASTARD
Odp: Berserker / Doombringer [Zerk]
« Odpowiedź #494 dnia: Luty 06, 2011, 02:08:51 pm »
Melee range, frontal AoE.
Nie znam dokładnego zasięgu AoE ale żeby użyć skilla musisz być w zasięgu 40, tak jak w przypadku innych skilli melee.
Archeage <3


  • Wiadomości: 22

  • Pochwał: 0

Odp: Berserker / Doombringer [Zerk]
« Odpowiedź #495 dnia: Luty 06, 2011, 02:25:21 pm »
Sry...zle się wysłowiłem   :oops:  ...chodziło mi ofc o zasięg. poza tym móglby ktoś mi powiedzieć ile prawidłowo mp powinno spalać strike back zakładając ze mam 85lvl. Na serwerze gdzie gram nie opłaca sie tego w ogóle odpalać bo zanim dobiegne do przeciwnika nie mam juz połowy mp. Interesował by mie też zasięg mass disarmu.

Przepraszam za ten spam pytań,ale to dla mnie dość ważne...a nie wszystko mozna wychwycić na Yt itp.
Pozdrawiam i dziekuje :)
« Ostatnia zmiana: Luty 06, 2011, 04:19:06 pm wysłana przez kerian »


  • ******
  • Wiadomości: 1056

  • Pochwał: 8

  • One Winged BASTARD
Odp: Berserker / Doombringer [Zerk]
« Odpowiedź #496 dnia: Luty 06, 2011, 04:24:57 pm »
Zmień serwer.
Ubytek jest znacznie mniejszy niż regen many.
Strike Back ma pobór many ok 6mp/tick
podczas gdy Hard March jakieś 12mp/tick

Na moim SlH mam regen MP (stojąc) 14mp/tick

Inna sprawa że na oficjalnym serwerze skill ten nie daje najlepszych rezultatów... na lvlu 8x skill z lvlu 40 się nie triggeruje ._.

Jednakowoż od kilku kronik tego skilla nie używałem, spróbuję więc wy testować czy w aktualnym H5 ten skill się do czegoś nadaje.


Mass Disarm... STRZELAŁ bym że ok 200-300

/Tirius
« Ostatnia zmiana: Luty 06, 2011, 06:08:40 pm wysłana przez Tirius »
Archeage <3


  • Wiadomości: 22

  • Pochwał: 0

Odp: Berserker / Doombringer [Zerk]
« Odpowiedź #497 dnia: Luty 06, 2011, 05:50:20 pm »
Dziękuje :)
Zmienić serwer..zapewne racja ale po ponad 2 latach to juz nie takie proste ^^


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Berserker / Doombringer [Zerk]
« Odpowiedź #498 dnia: Luty 07, 2011, 01:53:35 am »
Zatem lepiej grać na czymś, co niewiele ma wspólnego z L2? : )

Nigdy nie rozumiem takiego tłumaczenia.
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 22

  • Pochwał: 0

Odp: Berserker / Doombringer [Zerk]
« Odpowiedź #499 dnia: Luty 07, 2011, 01:49:55 pm »
Chciałem raczej powiedzieć że bliżej mi do skończenia gry niż rozpoczęcia jej od nowa, ale nie o tym jest ten temat :)

Jakiś czas temu pytalem o wpływ WR/dodge etc skili nozy na wejscie RI/disarmu...po sprawdzeniu jak to działa u mnie na serwerze okazuje sie że zarówno dodge jak i resza wymienionych skili ma szanse na unik zarówno Ri jak i disarmu czy VT. Mam juz przystąpić do ofensywy na bugtrack czy może jednak tak powinno byc?
Pozdrawiam :)
« Ostatnia zmiana: Luty 10, 2011, 01:11:20 am wysłana przez kerian »