Witaj
Gość

Wątek: Spotrzeżenia  (Przeczytany 8277 razy)

  • *******
  • Wiadomości: 3103

  • Pochwał: 14

Spotrzeżenia
« Odpowiedź #50 dnia: Styczeń 04, 2009, 07:53:12 pm »
Sp4m3R not rly. Jak patrzysz ostatnie strony topicu to zazwyczaj jest to w miare aktualne. Druga sprawa, ze to nie jest juz obowiazek administracji pisac coraz to aktalne poradniki do 34klas w Lineage2. Ale wiesz co jest najsmieszniejsze? Ze ludzie dalej zadaja pytania w topicu, na ktore odpowiedz byla 5 postow wyzej, albo 2 strony wczesniej. A co do aktualizowania o postaciach - ogolowe sa zaaktualizowane i dosc precyzjne, np. mojego autorstwa. Jak ktos sie uprzez to mozna je okroic i wyjdzie poradnik dla klasy jednej ;]
Cytuj
Oczywiście to był przykład, szanuje was wszystkich łącznie z Cralinem
=[
HATE ME MOAR!


  • *******
  • Wiadomości: 1092

  • Pochwał: 22

Spotrzeżenia
« Odpowiedź #51 dnia: Styczeń 04, 2009, 07:58:54 pm »
@ve jeśli faktycznie uważasz , że ktoś z administracji jest adminem/gm'em na jakimś serverze i go faworyzuje to napisz kto , udowodnij to , potwierdź jakimiś spostrzeżeniami . Bo na razie to są jedynie puste słowa . Ja myśle , że dobrze , że na tym forum jest wiele , rygorystycznych zasad . Mówisz , że dzieki temu mamy mniej userów , ale ja myśle , że ktoś kto nie potrafi się dostosowac wcale nam nie jest potrzebny . A patrząc na statystyki forum można wywnioskowac , że ilośc nowych userów w każdym miesiącu trzyma się na b.wysokim stopniu , a więc potwierdź Twoje słowa i będzie Ok.


  • Wiadomości: 708

  • Pochwał: 13

  • Angel of Darkness
Spotrzeżenia
« Odpowiedź #52 dnia: Styczeń 04, 2009, 08:05:19 pm »
Sp4m3R not rly. Jak patrzysz ostatnie strony topicu to zazwyczaj jest to w miare aktualne. Druga sprawa, ze to nie jest juz obowiazek administracji pisac coraz to aktalne poradniki do 34klas w Lineage2. Ale wiesz co jest najsmieszniejsze? Ze ludzie dalej zadaja pytania w topicu, na ktore odpowiedz byla 5 postow wyzej, albo 2 strony wczesniej. A co do aktualizowania o postaciach - ogolowe sa zaaktualizowane i dosc precyzjne, np. mojego autorstwa. Jak ktos sie uprzez to mozna je okroic i wyjdzie poradnik dla klasy jednej ;]
Cytuj
Oczywiście to był przykład, szanuje was wszystkich łącznie z Cralinem
=[
+1
No co? Lubię naszego miśka, zabawny czasem jest ^^
@ve jeśli faktycznie uważasz , że ktoś z administracji jest adminem/gm'em na jakimś serverze i go faworyzuje to napisz kto , udowodnij to , potwierdź jakimiś spostrzeżeniami . Bo na razie to są jedynie puste słowa . Ja myśle , że dobrze , że na tym forum jest wiele , rygorystycznych zasad . Mówisz , że dzieki temu mamy mniej userów , ale ja myśle , że ktoś kto nie potrafi się dostosowac wcale nam nie jest potrzebny . A patrząc na statystyki forum można wywnioskowac , że ilośc nowych userów w każdym miesiącu trzyma się na b.wysokim stopniu , a więc potwierdź Twoje słowa i będzie Ok.
+7 (jako liczba idealna)


  • ******
  • Wiadomości: 1390

  • Pochwał: 15

  • Urażona dzidzia, urażona dzidzia!
Spotrzeżenia
« Odpowiedź #53 dnia: Styczeń 04, 2009, 08:08:01 pm »
jest hahaha wydalo sie ludzie ja mam serwer nie chce konkurencji i wywalajcie wszystkie serwery z działu serweryy - zostawcie jedynie mój słuszny serwer ahhh

a na serio

IMO nic z @ve nie bedzie ;/


  • Banned
  • Wiadomości: 503

  • Pochwał: 3

Spotrzeżenia
« Odpowiedź #54 dnia: Styczeń 04, 2009, 08:10:02 pm »
IMO nic z @ve nie bedzie ;/
-1
jest kiepska drama :D
Asta, officially teh greatestest fanboi ze Marc1na.


  • ******
  • Wiadomości: 1390

  • Pochwał: 15

  • Urażona dzidzia, urażona dzidzia!
Spotrzeżenia
« Odpowiedź #55 dnia: Styczeń 04, 2009, 08:14:37 pm »
a wiesz taka drama to nie drama xD


  • *******
  • Wiadomości: 4732

  • Pochwał: 1

  • Moderator - offtop, humor, rozrywka, media, inne
Spotrzeżenia
« Odpowiedź #56 dnia: Styczeń 04, 2009, 08:27:13 pm »
Kto mnie lubi?

+1
Stary Hermit farme miał. A czas sobie upływał i upływał.


http://latwenalesniki.pl/ http://plackiziemniaczane.eu/


  • Banned
  • Wiadomości: 503

  • Pochwał: 3

Spotrzeżenia
« Odpowiedź #57 dnia: Styczeń 04, 2009, 08:29:10 pm »
Asta, officially teh greatestest fanboi ze Marc1na.


  • Wiadomości: 65

  • Pochwał: -1

Spotrzeżenia
« Odpowiedź #58 dnia: Styczeń 04, 2009, 08:30:08 pm »
P
O
O
0
F
P
O
O
0
F


  • ******
  • Wiadomości: 1390

  • Pochwał: 15

  • Urażona dzidzia, urażona dzidzia!
Spotrzeżenia
« Odpowiedź #59 dnia: Styczeń 04, 2009, 08:32:43 pm »
me tooo :D


  • *******
  • Wiadomości: 4732

  • Pochwał: 1

  • Moderator - offtop, humor, rozrywka, media, inne
Spotrzeżenia
« Odpowiedź #60 dnia: Styczeń 04, 2009, 08:34:25 pm »
Stary Hermit farme miał. A czas sobie upływał i upływał.


http://latwenalesniki.pl/ http://plackiziemniaczane.eu/


  • ******
  • Wiadomości: 1390

  • Pochwał: 15

  • Urażona dzidzia, urażona dzidzia!
Spotrzeżenia
« Odpowiedź #61 dnia: Styczeń 04, 2009, 08:36:04 pm »
i dont know ? O_o


  • Wiadomości: 65

  • Pochwał: -1

Spotrzeżenia
« Odpowiedź #62 dnia: Styczeń 04, 2009, 08:36:55 pm »
me too z angielskiego ja tez ;] a w ogóle gdzie sie podzial pobity @ve czyzby juz po nokaUcie ? moze gdzies lezy ...
P
O
O
0
F
P
O
O
0
F


  • Wiadomości: 65

  • Pochwał: -1

Spotrzeżenia
« Odpowiedź #63 dnia: Styczeń 04, 2009, 08:40:16 pm »
o ktos wreszcie napsiac cos madrego ale wciaz mysle ze nie mozecie zrozumiec @ve, ja sadze to co on czuje tkwi gleboko w jego sercu i nikt tego nie rozpracuje


Soul: starczy tej zniewagi. Ustalmy co się konkretnie dzieje i tyle. Kolejne nic niewnoszące posty będą usuwane, a jak tak dalej pójdzie, to i karane ;)

/EDIT wydaje mi sie ze trzeba zaczekac na pokrzywdzonego bo wszytko sie teraz zagmatfalo Niech wkoncu powie co go boli, moze cos z siebie wreszcie wydusi
« Ostatnia zmiana: Styczeń 04, 2009, 08:56:20 pm wysłana przez Sp4m3R »
P
O
O
0
F
P
O
O
0
F


  • *******
  • Wiadomości: 1092

  • Pochwał: 22

Spotrzeżenia
« Odpowiedź #64 dnia: Styczeń 04, 2009, 09:23:58 pm »
Jak zwykle zostałem obrażony. Nie staracie się nawet ani troszeczkę poprawić mojego zdania co do tego forum. Zamiast przyciągać to odpychacie. Wszyscy pozabijalibyście się o wyższą pozycje. Polska rzeczywistość, zastanawiam się tylko kiedy dojrzejecie do tego typu rozmów. Ja już z mojej strony nic nie napisze, bo musicie nauczyć się patrzeć także na siebie a nie tylko na pozostałych.

Soul: a ja myślę, że napisze ;). Nie kontunuujcie. Dajcie mu szansę wypowiedzi
« Ostatnia zmiana: Styczeń 04, 2009, 09:27:17 pm wysłana przez Soul »


  • ******
  • Wiadomości: 1390

  • Pochwał: 15

  • Urażona dzidzia, urażona dzidzia!
Spotrzeżenia
« Odpowiedź #65 dnia: Styczeń 04, 2009, 10:29:13 pm »
Soul twój post jest na poziomie jako jedyny z tych wszystkich. Dobrze, że chociaż ty podchodzisz do tej sprawy poważnie. No ale to jest forum dla ludzi, po co uprzykrzać innym życie? Inni nie potrafią tego zrozumieć bądź też nie chcą. No ale zauważyłem dziwne nastawienie Iskierki do Throk'a. Dlaczego założony temat został przemieniony w pole wyzwisk? Nawet gdyby temat był napisany niepoprawnie bądź wbrew regulaminowi dlaczego pozwalacie na takie sytuacje?

Panie @ve - przejdz do rzeczy - pokaż dowody - bo jak na razie to jedynie słowa, słowa, słowa

To cya


  • Wiadomości: 708

  • Pochwał: 13

  • Angel of Darkness
Spotrzeżenia
« Odpowiedź #66 dnia: Styczeń 04, 2009, 10:42:00 pm »
Soul twój post jest na poziomie jako jedyny z tych wszystkich. Dobrze, że chociaż ty podchodzisz do tej sprawy poważnie. No ale to jest forum dla ludzi, po co uprzykrzać innym życie? Inni nie potrafią tego zrozumieć bądź też nie chcą. No ale zauważyłem dziwne nastawienie Iskierki do Throk'a. Dlaczego założony temat został przemieniony w pole wyzwisk? Nawet gdyby temat był napisany niepoprawnie bądź wbrew regulaminowi dlaczego pozwalacie na takie sytuacje?

I teraz IMO prawie jest tzw. "kawa na ławę". Poza tym Iskierka raczej czepia się wszystkiego tak więc myślę, że jesteś trochę przewrażliwiony co nie zmienia faktu, że jednak może być coś na rzeczy. IMO cytaty i wszystko załatwione.

By the way nie było by flame`u i spamu gdybyś nie pojechał od razu z tekstem w stylu: "Zauważyłem, że Iskierka czepia się za bardzo Throk`a. Proszę tu są cytaty "cytat" "cytat" "cytat". Oczekuję przeprosin/warna/zrzucenia ze stanowiska/bana/whatever."

I wtedy jest wszystko widoczne, a mówienie o jakiś spiskach i innych pierdołach samo wysuwa flame i spam, bo my tacy jesteśmy - specyficzni.


  • *******
  • Wiadomości: 3103

  • Pochwał: 14

Spotrzeżenia
« Odpowiedź #67 dnia: Styczeń 04, 2009, 11:18:28 pm »
Soul twój post jest na poziomie jako jedyny z tych wszystkich. Dobrze, że chociaż ty podchodzisz do tej sprawy poważnie. No ale to jest forum dla ludzi, po co uprzykrzać innym życie? Inni nie potrafią tego zrozumieć bądź też nie chcą. No ale zauważyłem dziwne nastawienie Iskierki do Throk'a. Dlaczego założony temat został przemieniony w pole wyzwisk? Nawet gdyby temat był napisany niepoprawnie bądź wbrew regulaminowi dlaczego pozwalacie na takie sytuacje?
Stary, nigdy nie idz do sadu, bo z takimi argumentami i dowodami, i cytatami, czyli "zdaje mi sie" to bys bohatera ksiazkowego w podstawowce przed zarzutami nie obronil, czyli tymbardziej zadnej dyskusji z ludzmi inteligentnymi tak samo. Chcesz wytykac bledy - go ahead, ale pokaz je precyzjnie, jakis link, cytat, uzasadnienie, powiazanie, screeny, w/e!
HATE ME MOAR!