Witaj
Gość

Wątek: Berserker / Doombringer [Zerk]  (Przeczytany 136234 razy)

  • Wiadomości: 42

  • Pochwał: 2

Odp: Berserker / Doombringer [Zerk]
« Odpowiedź #575 dnia: Listopad 22, 2011, 10:03:44 pm »
Cytuj
Btw. załatw sobie broń z focus bo health to przeżytek, było dobre na GF gdzie się tylko skillami biło.

pokaż mi walkę w której zerk nie opiera się głównie o skile :) większość walki to używanie skili a nie bicie regularami, oczywiście nie ma sensu spamować skilami jak manożerca pokroju ee/bp itd cały czas się healuje bo ostatecznie doprowadzimy do tego że po chwili będziemy całkowicie bez mp (chyba że masz max clar) w każdym razie nie chcę się tutaj kłócić o to że mam racje czy ty ją masz bo nie o to mi chodzi w każdym razie chciałem zaznaczyć że broń z health-em nie jest przeżytkiem tak jak to nazwałes ( i mówimy tu nie o gt a o h5) Walka z ee czy bp na regularach to nie taka oczywista sprawa, zakładając że twoje mp utrzymywane jest przez niego na poziomie 0-20mp, dodaj np block ww od bisha to przy odjętym dexie na -8/10 z dye przy obecnych arenach to nawet na hard march nie jest tak łatwo dogonic bisha/ee itd i go bić z regularów. Powiesz mam przecież RI a on na to nie masz mp. Dodając to tego że manożerca może mieć nuka w broni z agu co jest możliwe = dead  :)

Jak kogoś stać to niech zainwestuje w drugi sword żeby mieć health, ktoś gdzieś nawet wspominał na ogólnym forum tego typu rozwiązanie: weapon + health vs all / weapon + focus vs ee etc. (wybór należy do każdego z was niczym się nie kierujcie, to tylko kolejne rozwiązanie)
Nie mniej jednak opcja z focusem to dobry wybór ale nie rozumiem dlaczego do tego ustawienia z focusem w broni zalecasz dye pod +str - dex ? nie lepiej ustawić + dex - str albo w ogóle nie tykać tych dye i wrzucić tylko cona - str/dex? każdy tak naprawdę sam sobie powinien zbalansować postać, a z dye to jedynie można mu polecić "stałą" jaką są +wit - int a reszte jak to mówią "do wyboru do koloru"

Wspomniałeś że top zerki z lancera i hero używa takich, mimo to patrząc na całokształt ru offa i innych priv serwów zdania są podzielone więc nie ma co doradzać i upierać się przy konkretnych rozwiązaniach, najlepiej dojść samemu co się lepiej sprawdzi, wiem jednak że więszkość z zerków na h5 skłania się ku broni z focusem ... a dye to już zmienna bo tu różne ustawienia są. Nie odejmujcie więc na siłę od dexa. Rozwiązanie pokroju w+focus + dye +con-str/+dex-str/+wit/-int + haste z certów ( do tego pasyw focus, celka) wydaje się być lepszym rozwiązaniem niż ładowanie w str. Krytyki od zerka z takimi ustawieniami przy regularach wchodzą ładnie i kopią całkiem solidnie. i ten build wydaje się pewniejszy niż opcja + str - dex +con - dex i tego ustawienia używa prawdopodobnie kilku "top zerków i hero zerków i byłych hero zerków z ru offa xD" 

W zasadzie ciekawi mnie wasze zdanie co o tym myślicie. Czy ktoś używa, testował tego typu ustawienie?

Cytuj
Crushing Pain> Duel
- również mam taki enchant,  wydaje mi się jednak że kiedyś upierałeś się przy ustawieniu w element, co skłoniło cię do zmiany zdania? bo nigdy pod ele tego skila nie enchantowałem i chciałbym poznać opinię kogoś kto testował tę wersję. Obstawiam jednak przy duelu, nie mniej jednak prosiłbym o podzielenie się tymi wrażeniami :) z góry dzięki
Myśli służą usprawiedliwianiu ludzkich występków, a słowa ukryciu myśli.


  • ******
  • Wiadomości: 1484

  • Pochwał: 8

  • dante <3
Odp: Berserker / Doombringer [Zerk]
« Odpowiedź #576 dnia: Listopad 22, 2011, 10:11:41 pm »
Cytuj
Btw. załatw sobie broń z focus bo health to przeżytek, było dobre na GF gdzie się tylko skillami biło.



Wspomniałeś że top zerki z lancera i hero używa takich, mimo to patrząc na całokształt ru offa i innych priv serwów zdania są podzielone więc nie ma co doradzać i upierać się przy konkretnych rozwiązaniach, najlepiej dojść samemu co się lepiej sprawdzi, wiem jednak że więszkość z zerków na h5 skłania się ku broni z focusem ... a dye to już zmienna bo tu różne ustawienia są. Nie odejmujcie więc na siłę od dexa. Rozwiązanie pokroju w+focus + dye +con-str/+dex-str/+wit/-int + haste z certów ( do tego pasyw focus, celka) wydaje się być lepszym rozwiązaniem niż ładowanie w str. Krytyki od zerka z takimi ustawieniami przy regularach wchodzą ładnie i kopią całkiem solidnie. i ten build wydaje się pewniejszy niż opcja + str - dex +con - dex i tego ustawienia używa prawdopodobnie kilku "top zerków i hero zerków i byłych hero zerków z ru offa xD" 

W zasadzie ciekawi mnie wasze zdanie co o tym myślicie. Czy ktoś używa, testował tego typu ustawienie?

Cytuj
Crushing Pain> Duel
- również mam taki enchant,  wydaje mi się jednak że kiedyś upierałeś się przy ustawieniu w element, co skłoniło cię do zmiany zdania? bo nigdy pod ele tego skila nie enchantowałem i chciałbym poznać opinię kogoś kto testował tę wersję. Obstawiam jednak przy duelu, nie mniej jednak prosiłbym o podzielenie się tymi wrażeniami :) z góry dzięki

za priv ru off zaraz pewnie dostaniesz baty od ludzi :)
Dwa majac - dex dostaniesz block ww i tak nie dogonisz ee bisha, majac + dex i dostajac block ww tez go nei dogonisz nie uzywajac rushy oczywscie
Druga sprawa nie da sie bic SOLIDNIE majac - str :d str odpowiada za sile regulara dwa odpowiada za czestosc crita ze skilla :)

http://www.sadistic.pl/efekty-specjalne-vt231195.htm
Uploaded with ImageShack.us

jestem debilem i kompie sie z karpiami ale to nic tato mnie bije i mama


  • Wiadomości: 42

  • Pochwał: 2

Odp: Berserker / Doombringer [Zerk]
« Odpowiedź #577 dnia: Listopad 22, 2011, 10:50:26 pm »
po pierwsze czytaj ze zrozumieniem odnośnie ru off i innych priv serwerów chodziło osobno o ru off jako (oficial) i innych priv serwerów (różne privy) dzięki, częściowo moja wina mogła być że nie skumałes ale generalnie nie czyta dużo ludzi dokładnie :) nvm niech będzie że mój błąd bo miałeś za dużo znaków w linijce.

Co do krytów ze skila to GF dla ciebie przypominam że jesteśmy w temacie Kamaele/Zerki/DB = pokaż mi DB który bije ze skili i ma z nich krytyki   :o wielki fail bo skile zerqa są na tyle silne że jakby jeszcze miały mu z nich krytyki wchodzić to był by wielki błąd i ból dla całego l2 Nie ma czegoś takiego jak krytyk ze skila od DB tego typu rzeczy poszukaj np u noży :) , albo jestem bardzo ciemny jeśli nie mam racji spoko przyznam się do błędu, ale nie sądzę (no jeszcze mi sie nie zdażyło żebym widział, chyba że już takie cuda się trafiaja). Poza tym nie wydaje mi się aby str wpływał na siłe skili u kamaela.

A co do dexa to nie odnosiłem się tylko do spadku speeda przy [zaznaczam -8/10] ale spadek atk.spd + crit rate etc imo jak zerq ma bić regularami to ma się opierać na krytykach (dlatego imo. Da się bić solidnie bez str) bo nawet przy dodaniu w str (Increases amount of physical damage - NIE MA WZMIANKI O CZESTOŚCI KRYTÓW, a tym bardziej wyczarowanych krytów ze skili) wiadomo że nie będą wchodzić co hit ale na litość zwykłymi hitami nawet z tym str i tak lekko posmyrasz większość postaci niż je tak ubijesz.

Dlatego ja dalej będę się upierał przy swoim aby zostawić ten dex w spokoju i co najwyżej zastosować +con/-str  || +wit/-int || i ewentualnie albo nawet nie +dex - str.
Do low postaci nawet bym dye nie dawał bo to nie ma sensu, a jak już ktoś musi to może wtedy bym +str dał do +wit/-int. (chodzi mi tu o exp) Ale i tak bym zostawił takiego kamaela bez dye aż do porządnego wyfarmienia.

« Ostatnia zmiana: Listopad 22, 2011, 10:53:58 pm wysłana przez Ezrael »
Myśli służą usprawiedliwianiu ludzkich występków, a słowa ukryciu myśli.


  • ******
  • Wiadomości: 1484

  • Pochwał: 8

  • dante <3
Odp: Berserker / Doombringer [Zerk]
« Odpowiedź #578 dnia: Listopad 22, 2011, 11:00:01 pm »
byc moze zerkiem nie gralem.

Patrzac na twoj post i posty innych ludzi takich jak Ty nie umiesz uformowac zdania ktore da sie zrozumiec.
Jak to zabrzmialo ?:)  ano tak jak Twoje o ru offie i innych privach.

http://www.sadistic.pl/efekty-specjalne-vt231195.htm
Uploaded with ImageShack.us

jestem debilem i kompie sie z karpiami ale to nic tato mnie bije i mama


  • Wiadomości: 42

  • Pochwał: 2

Odp: Berserker / Doombringer [Zerk]
« Odpowiedź #579 dnia: Listopad 22, 2011, 11:45:57 pm »
Cytuj
byc moze zerkiem nie gralem.
- być może (przecinek -> , ) zerkiem nie grałem LUB być może zerkiem nie grałem = jak dla mnie wstawiając przecinek to zdanie nabiera innego sensu niż bez niego, a jak nie grałeś zerkiem to po co się wypowiadasz. Poza tym nie hate-uje wypowiedzi Arimasa, w pewnych aspektach się z nim zgadzam w innych nie, na tym polega dyskusja na forum, tym bardziej że staram się dążyć do tego aby owa postać Doombringerem zwana była dobrze ustawiona. Więc tego typu wymiana poglądów służy, natomiast twoja wypowiedz nic nie wnosi. Bo dlaczego ludzie z ru offa mają na mnie skoczyć? bo odczytałeś to tak że niby porównuje ru off czy inny off do priwa? Twój błąd, poza tym napisałem w poprzednim poście: nvm niech będzie że mój błąd bo miałeś za dużo znaków w linijce. - kurcze nawet się przyznałem do błędu z żarcikiem na końcu ale ty swoje ...

Cytuj
Patrzac na twoj post i posty innych ludzi takich jak Ty
- ja i ludzie tacy jak ja, uwielbiam tego typu porównanie. Nie wiem czy masz jakieś kompleksy, bo ludzie którzy starają się porównać siebie do innych, albo zestawić ze sobą osoby trzecie zazwyczaj takie kompleksy mają i wyszukują tego typu rzeczy które mają osobę zakompleksioną wynieść z tego wyimaginowanego kompleksu wyszukując się czegoś w czym jest się niby lepszym. Nie ma ludzi gorszych czy lepszych. Pl to kraj duży, są na tym forum ludzie z różnych zakątków Polski, różnie się wysławiają, czy budują zdania, więc nie staraj się wytaczać tego typu słów, które jasno stwierdzają twój kompleks jakiejś wyższości mówiący wprost "Ja jestem lepszy niż Ty i ludzie tacy jak ty [btw jestem JA okey, ale nie ma ludzi takich jak ja czy wypowiadających się tak samo, mogą mieć to samo zdanie lub wypowiadać się podobnie]" poza tym nie powinieneś wypowiadać tego typu zdań o osobie której w ogóle nie znasz.

 
Cytuj
nie umiesz uformowac zdania ktore da sie zrozumiec.
- Nooooo, to widać :) nie chce mi się tego komentować

Powiem tak, jestem nowy na tym forum, ale czytam je regularnie. Nie wysyłałem postów po to aby zaśmiecały forum ( no poza tym które właśnie piszę xD ) , nikogo nie obraziłem, szukam tu pomocy i sam staram się jej udzielić. Szukam jak najlepszego rozwiązania dla swojej postaci, zresztą jak każdy w tym temacie i innych, więc nie wiem po co się tak spinasz, co chcesz tym osiągnąć, bo nie widać w tym żadnego celu a jak chcesz swoje "ego" zaspokoić to poszukaj innych sposobów.

Ja potrafie się przyznać do błędu, widzę że ty nie, więc dalsza dyskusja nie ma sensu. Przepraszam administracje za ten post który raczej zamula i z tematem ma tyle wspólnego co Redbox z db. Na kolejną prowokacje o budowaniu zdań nie odpowiem więc możesz sobie odpuścić i idz pospamować w innym temacie. Dalej czekam na odpowiedź Arimasa dotyczącą CP pod ele vs duel, lub kogoś innego orientującego się w temacie.

Dzięki, pozdrawiam

« Ostatnia zmiana: Listopad 22, 2011, 11:48:35 pm wysłana przez Ezrael »
Myśli służą usprawiedliwianiu ludzkich występków, a słowa ukryciu myśli.


  • ******
  • Wiadomości: 1484

  • Pochwał: 8

  • dante <3
Odp: Berserker / Doombringer [Zerk]
« Odpowiedź #580 dnia: Listopad 22, 2011, 11:56:08 pm »
dziekuje nie przeczytalem ale te moje porownanie dalem dlatego ze  da sie je odczytac podwojnie tj ma dwa przeslania a moze i 5.

Widze ze jestes kolejnym wall of text makerem i mickiewiczem wiec ujme to tak abym nie dostal warna za off top

Zerk fajna postac i ma miec bron z fokusem i healthem ( ktorego i tak nie wykorzysta bo przed waka zalozy nozyk z mentalem lub laske z btb no chyba ze po revivalu czy jak ten skill sie zwie)

pozdrawiam Cie Adamie i powracam do analizy matematycznej.

ps i odwal sie od duzej ilosci znakow w linicje polonisto bo Ty bedziesz jadl chleb z margarynOM a ja masłem nie traktuj mnie jak idioty:)
A żart masz niczym strasburger ;)
« Ostatnia zmiana: Listopad 23, 2011, 12:01:02 am wysłana przez Redbox »

http://www.sadistic.pl/efekty-specjalne-vt231195.htm
Uploaded with ImageShack.us

jestem debilem i kompie sie z karpiami ale to nic tato mnie bije i mama


  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: Berserker / Doombringer [Zerk]
« Odpowiedź #581 dnia: Listopad 23, 2011, 12:28:57 am »
O co wy się spinacie  :o
Red, zluzuj (zostaw mi topic o graniu zerkiem :D )

A więc tak:
Olimpiada nigdy nie była moją mocną stroną(olewałem ją i robiłem tylko wymagane minimum)
Więc w tym temacie jakoś specjalnie nie będę się rozpisywał, niemniej jednak coś napiszę ;p

Broń z HP na wiele Ci się nie zda na oly ponieważ i tak zmieniasz ją na nożyk z mentalem a potem pałke z BtB.
Broń z focusem jest bardziej uniwersalna(open pvp/Exp/RB) paru healerów też się przekonało o tym, że zerk bez MP nadal potrafi zrobić kuku ;)
----

Ja swoją postać robiłem pod maksimum P.atk/Crit.power,
stąd dye +5Str -5Dex (na full buffie miałem perm ok. 420 Crit.rate i 1/1.5k atk.speed)
Co w połączeniu z odpalonym CC, stygmą i VT na przeciwniku dawało całkiem ciekawy dmg.
http://i40.tinypic.com/10i9wqq.jpg odkopałem stary screen(jeszcze z icarusem = mniej crit.rate)
Nieodpalony true berserker/hard march.

Naprawdę, te -5 Dex wcale nie obcina tak dużo Atk.speed/Speed/Crit.rate, a +5Str daje ładny przyrost dmg.
Z kolei odejmowanie od Con na kurczaku który jest magnesem na stuny imo. nie jest dobrym pomysłem.

Co do CP, Element opłaca się do momentu w którym przeciwnicy nie zaczną mieć więcej resista jak podstawowe 900.

p.s. Co do twojej wypowiedzi w które sugerujesz, że skille zerka zadają duży dmg, nie zgadzam się z tym. z crytów zawsze biłem kilkakrotnie mocniej niż ze skilli.

p.p.s. możliwe, że przeoczyłem jakieś pytanie i na nie nie odpowiedziałem xD idę spać ^^
« Ostatnia zmiana: Listopad 23, 2011, 03:30:40 am wysłana przez Arimas »

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


  • Wiadomości: 52

  • Pochwał: 0

Odp: Berserker / Doombringer [Zerk]
« Odpowiedź #582 dnia: Marzec 27, 2012, 06:28:46 pm »
Jak zerk radzi sobie na Godzie ?


  • *******
  • Wiadomości: 3535

  • Pochwał: -666

  • Antropomorficzna personifikacja
Odp: Berserker / Doombringer [Zerk]
« Odpowiedź #583 dnia: Marzec 27, 2012, 06:38:26 pm »
tak samo jak sobie radził wcześniej :)