Witaj
Gość

Wątek: Soul Breaker VS Gladiator  (Przeczytany 16031 razy)

  • ******
  • Wiadomości: 1422

  • Pochwał: 1

  • Veni, vidi, vici...
Odp: Soul Breaker VS Gladiator
« Odpowiedź #25 dnia: Lipiec 25, 2008, 04:38:17 pm »
bez cp potow, buff rowny (CH i fioletowe potki) a co do bicia na ud... to ud nie daje a ze odpali sonic move? tu mnie rozwaliles... wtedy bym mu wrypal holda poza tym steal divinity juz przedtem mu sciagnalem zerka i ww wiec...

No to te walki mają mało wspólnego z normalną walką. Lol glad który nie widzi, że WW nie ma, brak CP potków, brak LH i jeszcze pozwolił na scastowanie ST.

Nie wiem ja lałem się tyrkiem z kobietą SB, z 8 poziomów mniej miałem, bizu C i lipa... Za wolny cast speed aby wyczarować cokolwiek.


  • Wiadomości: 244

  • Pochwał: 0

  • fuzzy lama
Odp: Soul Breaker VS Gladiator
« Odpowiedź #26 dnia: Lipiec 25, 2008, 05:43:04 pm »
Ze sie tak spytam... co by mu to dalo gdyby wiedzial ze nie ma ww? oO Poza tym mowie to o walce na arenie nie w terenie... wiadomo ze glad zaspamuje cp potami dmg kamaela... ale jak dla mnie walka kto szybciej i wiecej zuzyje cp potow nie ma sensu... Ale widze ze tu all ograni kamaelem i gladem i w ogóle... chodzace biblioteki... to ja juz moze nic nei bede pisal na ten temat


  • Wiadomości: 967

  • Pochwał: 2

Odp: Soul Breaker VS Gladiator
« Odpowiedź #27 dnia: Lipiec 25, 2008, 08:44:11 pm »
Ze sie tak spytam... co by mu to dalo gdyby wiedzial ze nie ma ww? oO
uzylby potki i mialby ww ;)
Poza tym mowie to o walce na arenie nie w terenie...
nie wiem jak dla ciebie, ale dla mnie to jest lolwalka na lolarenie
wiadomo ze glad zaspamuje cp potami dmg kamaela... ale jak dla mnie walka kto szybciej i wiecej zuzyje cp potow nie ma sensu...
kamael za cholere nie zaspamuje dmg glada, no chyba ze bylby od niego szybszy i by ciagle uciekal :P cryt z tss+ dss i takiego kamaela moze juz nie byc (pisze moze bo nigdy nie widzialem walki kamael vs glad ;))


  • Wiadomości: 244

  • Pochwał: 0

  • fuzzy lama
Odp: Soul Breaker VS Gladiator
« Odpowiedź #28 dnia: Lipiec 25, 2008, 09:32:55 pm »
Nie wiem czy zrozumiales... mowie o tym ze GLAD spokojnie zaspamuje dmg KAMAELA a walka byla bez potów, zasady oli ze tak powiem (oczywiscie mialem bsps i oboje buff ch). Z drugiej strony walczylem pare razy w terenie z cp potami i ja i glad,  2 gladow zalatwilem...  na 2 spotkanych... nie wiem czy tak wszyscy uwierzyli w overpowerowosc glada ze nie moga pojac "jak kurczak zniszczyl naszego pr0 ownujacego over power glada oO?"


  • Wiadomości: 967

  • Pochwał: 2

Odp: Soul Breaker VS Gladiator
« Odpowiedź #29 dnia: Lipiec 25, 2008, 10:18:19 pm »
nie wierze "w pr0 ownujacego over power glada", wierze w moc jego skilli i crytykow z nich ktore mialem okazje odczuc glownie na drowach, a kamael ma podobna ilosc hp do mrocznych elfow ;)

ps moglbys mi powiedziec mniej wiecej jakie twoj kamael i glad mieli lvla? czy glad uzywal tss/dss? czy tez mial ch buffa?


  • ******
  • Wiadomości: 1422

  • Pochwał: 1

  • Veni, vidi, vici...
Odp: Soul Breaker VS Gladiator
« Odpowiedź #30 dnia: Lipiec 25, 2008, 10:52:54 pm »
SknerusKK akurat to napisał.

Co do Gladów na 10 spotkanych 8 to skończone nooby, którym musiałem tłumaczyć jak się gra Gladem, gdy ja grałem nim tylko na HR... Więc, to ze ktoś pokonał Glada, to żaden wyczyn. Mi się udało pokonać Tyrkiem na 74 poziomie Glada na 76, jak chwile mocowałem się z daggerem jeszcze. Później pokonałem innego na równym poziomie. Później jednego na 78, gdy ja miałem 76, innym razem Glada uratował krytyk z TSSa. I co z tego wynika? Nic... Porządny Tyrek ma minimalne szansę na pokonanie PORZĄDNEGO Glada.

Tak samo z SB. Dobry Glad rozwali SB, bo jego DMG jest przytłaczający, a liczba HP/CP zbyt duża, aby Kamael się przebił. Ale za to można pokonać 2 lol Gladów na raz, bo taka jest różnica, między dziećmi, które chcą "wymiatać" w pvp i biorą PROlolGlada.


  • Wiadomości: 967

  • Pochwał: 2

Odp: Soul Breaker VS Gladiator
« Odpowiedź #31 dnia: Lipiec 25, 2008, 11:01:42 pm »
SknerusKK akurat to napisał.
a no tak, czytam pol forum ale ostatnich postow drugi raz nie przeczytam xD
Co do Gladów na 10 spotkanych 8 to skończone nooby, którym musiałem tłumaczyć jak się gra Gladem, gdy ja grałem nim tylko na HR... Więc, to ze ktoś pokonał Glada, to żaden wyczyn. Mi się udało pokonać Tyrkiem na 74 poziomie Glada na 76, jak chwile mocowałem się z daggerem jeszcze. Później pokonałem innego na równym poziomie. Później jednego na 78, gdy ja miałem 76, innym razem Glada uratował krytyk z TSSa. I co z tego wynika? Nic... Porządny Tyrek ma minimalne szansę na pokonanie PORZĄDNEGO Glada.

Tak samo z SB. Dobry Glad rozwali SB, bo jego DMG jest przytłaczający, a liczba HP/CP zbyt duża, aby Kamael się przebił. Ale za to można pokonać 2 lol Gladów na raz, bo taka jest różnica, między dziećmi, które chcą "wymiatać" w pvp i biorą PROlolGlada.
+1, zawsze mozna spotkac nieumiejetnego gracza :)


  • Wiadomości: 244

  • Pochwał: 0

  • fuzzy lama
Odp: Soul Breaker VS Gladiator
« Odpowiedź #32 dnia: Lipiec 26, 2008, 09:19:39 am »
Walki na arenie byly z kolegami z klanu ktorzy maja za soba juz pare lat gry gladem wiec bez takich tekstow... mnie to nie podnieca ze wygram z jakims noobem bo on nie wie nawet co to tss.
Glad tez ch buff, pierwsza walka mielismy rowne lvle (on 58 i ja 58) druga walka (on 64 ja 61)
Na pytanie czy uzywal tss/dss - patrz pierwsze zdanie.
Co do wypowiedzi Tru Theriona na temat przytlatajaczego dmg glada i niemozliwej do przebicia ilosci hp/cp to mnie lekko smieszysz... na ud spokojnie wytrzymuje, a taki Checkmate x 2 to z 2k dmg jest... do tego Shining Edge, Triple Thurst, czary (och tak zapomnialem glad procz overpowerovowsci ma rowniez overpower poziom m.defa ale jestem "gupi").
Po sciagnieciu Haste, Shielda, BtB czy nawet BtS glad nie ma tak kolorowo.


  • Wiadomości: 708

  • Pochwał: 13

  • Angel of Darkness
Odp: Soul Breaker VS Gladiator
« Odpowiedź #33 dnia: Lipiec 26, 2008, 09:52:59 am »
To ci powiem, że ten kumpel to jest lolglad, bo nie widziałem tutaj takiej frazy w recenzji walki jak: "Podbiegł i zawalił stuna bluntem". Przecie na kamaela to raczej pierwsze powinno lecieć i masz dupe, a nie sword shielda. Walnie stuna i poczeka, a jak się wybudzi to będzie próbował dalej.


  • Wiadomości: 244

  • Pochwał: 0

  • fuzzy lama
Odp: Soul Breaker VS Gladiator
« Odpowiedź #34 dnia: Lipiec 26, 2008, 09:58:31 am »
gorzej jak nie masz blunta przy sobei... poza tym nie widzialem glada ktory by stunowal bluntem, sam sie dziwie...

EditPoChwili:
Aleee nei zapominaj ze SB ma i rozwija Courage a to jest cos w stylu lionheart i trwa 1 min... wiec spora ochrona


  • Wiadomości: 708

  • Pochwał: 13

  • Angel of Darkness
Odp: Soul Breaker VS Gladiator
« Odpowiedź #35 dnia: Lipiec 26, 2008, 10:05:59 am »
Tak tylko nie wiem czy byś zdążył tego courage zarzucić jak glad by ci podbiegł, zamienił duale na blunta i wywalił stuna.
gorzej jak nie masz blunta przy sobei... poza tym nie widzialem glada ktory by stunowal bluntem, sam sie dziwie...
Czyli domniemam, że żaden glad nie stunuje, no w sumie racja, bo to retail, szkoda SP na hammer crusha do jakiegoś głupiego 1vs1, ale jakby ci się taki znalazł z bluntem i stunem to nie miałbyś fajnie.


  • ******
  • Wiadomości: 1422

  • Pochwał: 1

  • Veni, vidi, vici...
Odp: Soul Breaker VS Gladiator
« Odpowiedź #36 dnia: Lipiec 26, 2008, 11:12:46 am »
Walki na arenie byly z kolegami z klanu ktorzy maja za soba juz pare lat gry gladem wiec bez takich tekstow... mnie to nie podnieca ze wygram z jakims noobem bo on nie wie nawet co to tss.
Glad tez ch buff, pierwsza walka mielismy rowne lvle (on 58 i ja 58) druga walka (on 64 ja 61)
Na pytanie czy uzywal tss/dss - patrz pierwsze zdanie.
Co do wypowiedzi Tru Theriona na temat przytlatajaczego dmg glada i niemozliwej do przebicia ilosci hp/cp to mnie lekko smieszysz... na ud spokojnie wytrzymuje, a taki Checkmate x 2 to z 2k dmg jest... do tego Shining Edge, Triple Thurst, czary (och tak zapomnialem glad procz overpowerovowsci ma rowniez overpower poziom m.defa ale jestem "gupi").
Po sciagnieciu Haste, Shielda, BtB czy nawet BtS glad nie ma tak kolorowo.

I tu właśnie widać twojego kumpla lol Glada. Albo na UD się odbiega (przed Dashem trudno), albo ładuje się ze wszystkiego co się ma aby przerywać czary. Podejrzewam, że na UD nie jest to takie proste, więc raczej bym odbiegł, a z Castem Kamaela to ten DMG z czarów to się w sporej części uleczę... Nie mówiąc już o tym, że kto każe Gladowi iść od razu w zwarcie? W kobietę można iść jak najbardziej, ale faceta można na dystans trzymać ile się da. 

Hmm ty Kamaelem lejesz Glada z magi za 1k z Empowerem lvl 1? A to on ma bizu? Bo mnie SH na 79 z enchantowanymi skilami i AM +7 leje za 1,4k... Więc trochę to dziwne. Acha a ja mam MJ bizu tylko.



  • Wiadomości: 244

  • Pochwał: 0

  • fuzzy lama
Odp: Soul Breaker VS Gladiator
« Odpowiedź #37 dnia: Lipiec 26, 2008, 01:51:55 pm »
TruTherion gz wiedzy o kamaelu... rzeczywiscie Checkmate to nuk... moze nie wypowiadaj sie na takie tematy skoro w ogóle nei znasz profesji?


  • ******
  • Wiadomości: 1422

  • Pochwał: 1

  • Veni, vidi, vici...
Odp: Soul Breaker VS Gladiator
« Odpowiedź #38 dnia: Lipiec 26, 2008, 03:05:43 pm »
TruTherion gz wiedzy o kamaelu... rzeczywiscie Checkmate to nuk... moze nie wypowiadaj sie na takie tematy skoro w ogóle nei znasz profesji?

Nie zwróciłem uwagi, że o Checkmate chodzi. Myślałem, że o normalne nuki SB skoro chodziło o walkę na UD.
I mam rozumieć, że Checkmate jest skilem dystansowym?


  • *******
  • Wiadomości: 4732

  • Pochwał: 1

  • Moderator - offtop, humor, rozrywka, media, inne
Odp: Soul Breaker VS Gladiator
« Odpowiedź #39 dnia: Lipiec 26, 2008, 03:14:02 pm »
Dokładnie. Jak byś sie chwalił z pokonania jakiegoś pr0 hero glada na retku czy gdzieś, czy nawet takie dobrego to ... Tak samo ja zabijałem łucznikami na ch buffie większość tanków, ale czy to znaczy, że łucznik > tank ?
Stary Hermit farme miał. A czas sobie upływał i upływał.


http://latwenalesniki.pl/ http://plackiziemniaczane.eu/


  • Wiadomości: 967

  • Pochwał: 2

Odp: Soul Breaker VS Gladiator
« Odpowiedź #40 dnia: Lipiec 26, 2008, 05:01:51 pm »
lol, glad cie na ud bil, muhahahah xD


  • Wiadomości: 244

  • Pochwał: 0

  • fuzzy lama
Odp: Soul Breaker VS Gladiator
« Odpowiedź #41 dnia: Lipiec 26, 2008, 05:44:57 pm »
Dobra. Opowiedzialem to co mi sie przydarzylo a ze wam to nei pasuje / macie inne zdanie no to fajnie nie zamierzam juz ciagnac tej dyskusji bo wy jestescie "lepsiejsi" i "mondrzejsi" w kazdej dziedzinie... ok lapie.


  • Wiadomości: 708

  • Pochwał: 13

  • Angel of Darkness
Odp: Soul Breaker VS Gladiator
« Odpowiedź #42 dnia: Lipiec 26, 2008, 06:15:05 pm »
Ja mogę normalnie porozmawiać, ale wiesz za ciepło i ludzie agresywni się zaczynają robić.
Jak na mnie to gdyby ci zawalił stuna to raczej po tobie.


  • Wiadomości: 244

  • Pochwał: 0

  • fuzzy lama
Odp: Soul Breaker VS Gladiator
« Odpowiedź #43 dnia: Lipiec 26, 2008, 07:27:36 pm »
Zarean akurat Ciebie zaliczam do garstki osob z ktorymi da sie normalnie, spokojnie wymienic obserwacje, zaproponowac cos itd. no ale co do reszty to n/c


  • ******
  • Wiadomości: 1422

  • Pochwał: 1

  • Veni, vidi, vici...
Odp: Soul Breaker VS Gladiator
« Odpowiedź #44 dnia: Lipiec 27, 2008, 12:14:16 pm »
Bo reszta nie uważa, że twoje argumenty dotyczące walk nie dość że z retardami (nie widzą, że im buff zszedł i potek nie łykają, albo biją cię na UD), to na dodatek w walkach które stanowią odsetek normalnych walk, to na koniec na poziomach, gdzie praktycznie kolejne branie skilli zmienia walkę, są stosowne do dyskusji.

Twoi koledzy po prostu nie potrafią grać Gladem. Nie ważne, czy grają rok, czy dziesięć lat ale nie potrafią. Nikt o zdrowych zmysłach nie bije przeciwnika na UD, jeśli nie ma z tego żadnej korzyści (nie mówię o śmiesznym DMG).
Nawet od Zerka na UD można swobodnie uciekać i to tak, aby swoich skilli na dobiegnięcie nie używał. A co dopiero od SB, który biega wolniej i można biec swobodnie w siną dal, bo jego nuki są słabe.
Nie mówiąc, o tym co do za głupia teoria, że Glad leci od razu prosto w twarz przeciwnika? To SB bardziej musi podejść, albo się wykrwawi.


  • Wiadomości: 708

  • Pochwał: 13

  • Angel of Darkness
Odp: Soul Breaker VS Gladiator
« Odpowiedź #45 dnia: Lipiec 27, 2008, 07:47:52 pm »
Nie mówiąc, o tym co do za głupia teoria, że Glad leci od razu prosto w twarz przeciwnika? To SB bardziej musi podejść, albo się wykrwawi.
A co chcesz na 61 lvlu zawalić? Banana, obszarowego banana i nic więcej, a banan tak szybko się nie odnawia.


  • ******
  • Wiadomości: 1422

  • Pochwał: 1

  • Veni, vidi, vici...
Odp: Soul Breaker VS Gladiator
« Odpowiedź #46 dnia: Sierpień 01, 2008, 11:40:44 am »
A SB ma ok 1,5k wytrzymałości w plecy po tych 2 skillach... Ile mu zostanie? 2k? Za mało CP, aby CP potkami to spamować.


  • Wiadomości: 967

  • Pochwał: 2

Odp: Soul Breaker VS Gladiator
« Odpowiedź #47 dnia: Sierpień 01, 2008, 12:01:45 pm »
A SB ma ok 1,5k wytrzymałości w plecy po tych 2 skillach... Ile mu zostanie? 2k? Za mało CP, aby CP potkami to spamować.
a jak crytyk wejdzie to moze juz byc prawie martwy =] ja na ~58 lvlu grajac prem z -4 con prawie padlem od crytyka z blastera, zostalo mi jakies ~300 hp =]


  • Wiadomości: 708

  • Pochwał: 13

  • Angel of Darkness
Odp: Soul Breaker VS Gladiator
« Odpowiedź #48 dnia: Sierpień 01, 2008, 12:40:47 pm »
Ludzie orientujcie się, chodziło mi o to, że Glad musi podejść tak czy tak jak SB jest na UD, bo ma tylko 2 banany nic więcej, a dużo mu tym na UD nie zrobi, poza tym SB może latać sobie i do niego się dokulać(albo walić nukami, a jeżeli glad i SB nawalają się z dystansu to SB na pewno go zanukuje).


  • Wiadomości: 967

  • Pochwał: 2

Odp: Soul Breaker VS Gladiator
« Odpowiedź #49 dnia: Sierpień 01, 2008, 01:51:45 pm »
Ludzie orientujcie się, chodziło mi o to, że Glad musi podejść tak czy tak jak SB jest na UD, bo ma tylko 2 banany nic więcej, a dużo mu tym na UD nie zrobi, poza tym SB może latać sobie i do niego się dokulać(albo walić nukami, a jeżeli glad i SB nawalają się z dystansu to SB na pewno go zanukuje).
jak sb jest na ud to dash i zwiewasz, ze speedem sb na ud nie bedzie to trudne