Witaj
Gość

Wątek: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth  (Przeczytany 927610 razy)

  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #125 dnia: Wrzesień 22, 2014, 12:20:42 pm »
jestes w bledzie. popatrz na ruskich (mowie o classic). zdecydowana wiekszosc to system CP bo wszyscy wiedza, ze jest on o niebo skuteczniejszy i latwiejszy niz bez. clab budowany na CP zawsze wygra z klanem ktory jest randomowa zbieranina ludzi.
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • ******
  • Wiadomości: 1191

  • Pochwał: 1

Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #126 dnia: Wrzesień 22, 2014, 01:27:42 pm »
http://www.twitch.tv/ciurkoslesa  http://plakis.eu/ legit
stream z bota to coś nowego, lol :D
tak słabo ustawiony, że aż boli w oczy...


  • Wiadomości: 527

  • Pochwał: 0

Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #127 dnia: Wrzesień 22, 2014, 02:48:59 pm »
28 adena za Enchanted Gargoyle pod ivory, no kutwa milutko  :D
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 22, 2014, 02:50:59 pm wysłana przez Mc6 »


  • Wiadomości: 691

  • Pochwał: 1

Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #128 dnia: Wrzesień 22, 2014, 02:51:57 pm »
3 moby = 0.01% w 3 osobowym pt na 43 lvl :D Masochizm.


  • Wiadomości: 22

  • Pochwał: 0

Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #129 dnia: Wrzesień 22, 2014, 03:07:03 pm »
http://www.twitch.tv/ciurkoslesa  http://plakis.eu/ legit
stream z bota to coś nowego, lol :D
tak słabo ustawiony, że aż boli w oczy...

Ta ja ogladalem wczoraj ten stream to gosciowi padł bot na czacie zaczeły wyskakiwać errory z bota. Ale legit jest  8-) od tamtego czasu nawet kamera jest w niezmienionej pozycji.

W sumie na L2classic to jeszcze latwiej bota ustawic niz na Godzie - 1 skill tylko nie trzeba sie martwić o shoty bo wkoncu kto ich uzywa.. sama radosc.


  • ******
  • Wiadomości: 1484

  • Pochwał: 8

  • dante <3
Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #130 dnia: Wrzesień 22, 2014, 03:57:16 pm »
ale botland

http://www.sadistic.pl/efekty-specjalne-vt231195.htm
Uploaded with ImageShack.us

jestem debilem i kompie sie z karpiami ale to nic tato mnie bije i mama


  • Wiadomości: 39

  • Pochwał: 0

Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #131 dnia: Wrzesień 22, 2014, 04:19:42 pm »
ale w Korei nie stawiała serwera innova. Frost najprostsze boty będzie blokował. Kto się zna bardziej wiadomo uruchomi, ale normalny gracz jak mu wyskoczy parę błędów to się zniechęci. Jeśli moje rozumowanie jest błędne to mnie poprawcie

peace


  • ******
  • Wiadomości: 1100

  • Pochwał: 5

  • a.k.a. Darth
Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #132 dnia: Wrzesień 22, 2014, 09:32:50 pm »
boty byly, sa i beda - deal with it  :D
zreszta sam bym trejna postawil na takim classicu ;)

jestes w bledzie. popatrz na ruskich (mowie o classic). zdecydowana wiekszosc to system CP bo wszyscy wiedza, ze jest on o niebo skuteczniejszy i latwiejszy niz bez. clab budowany na CP zawsze wygra z klanem ktory jest randomowa zbieranina ludzi.
Michałku, akurat nawiekszy fun byl dawno dawno temu wlasnie w takich klanach bez cp - gdzie kazdy jak sie logowal to spamowal czat "lf pt!" i wszyscy w klanie sie znali bo party w skladzie 3 spoilerow , wucek , ee na healu i reszta byly na porzadku dziennym, cp strasznie izoluja od calosci mimo ze sa efektywne - wiec pytanie fun czy znowu wyscig szczurow? jak mam zaczac teraz to jednak wybiore fun - pamietasz klan WrathII z Franza? wiesz ze oni dalej chyba jeszcze graja mimo ze cp w tym klanie bylo raczej wyjatkami - nie chodzilo zeby miec aden, top pvp i mase hajsu ale o fajna atmosfere
retired


  • Wiadomości: 22

  • Pochwał: 0

Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #133 dnia: Wrzesień 22, 2014, 10:10:25 pm »
Frost najprostsze boty będzie blokował. Kto się zna bardziej wiadomo uruchomi, ale normalny gracz jak mu wyskoczy parę błędów to się zniechęci.

normalny gracz nie uzywa bota.


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #134 dnia: Wrzesień 22, 2014, 10:15:15 pm »
@Darth

Mnie nie bawi już od długiego czasu zabawy w klanowy craft, w ciągłe "LFP" na @ i użeranie się z randomami, gdzie jeszcze połowa z nich jest z reguły niekumata jak nie powiem kto.

Nie gramy też w CP dla spinki i no life'u, ale po prostu dobrze się bawimy w naszej ekipie, grając wspólnie, wiedząc, że możemy na sobie polegać. Każdy obecnie pracuje, gramy 3-4 h wieczorem, więc nie nazwałbym tego no lifem. Mam swoich ludzi, wiem na co mogę liczyć i z chęcią pomożemy klanowi w którym gramy (a gramy z Lempartusem od kilku lat już jak wiesz).
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • ******
  • Wiadomości: 1191

  • Pochwał: 1

Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #135 dnia: Wrzesień 23, 2014, 02:13:33 am »
masz "swoich ludzi od lat", ale zmieniają się co miesiąc XD


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #136 dnia: Wrzesień 23, 2014, 11:17:35 am »
naprawdę? ostatni skład w CP był rok, a niektórzy znacznei dłużej. Jakby policzył średni czas każdego członka byłoby około 1-1,5 roku. Także popróbuj dalej : )
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • ******
  • Wiadomości: 1254

  • Pochwał: 11

Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #137 dnia: Wrzesień 23, 2014, 11:19:57 am »
Wypad mi z topicu hejtery jedne :_delf_3_2:


  • Wiadomości: 81

  • Pochwał: 0

Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #138 dnia: Wrzesień 23, 2014, 11:58:38 am »
Tylko zgrana ekipa da radę na takim serwie.
Osoby grające same, nawet w jakimś random klanie albo zaczną botować albo quit.

Jak sobie przypomnę moje początki na retailu: robienie wszystkich questów na kasę i matsy na Talking Island, pod Gludin czy Dion;  exp bez shotów do 50 lvl, statek z TI do Gludin bo nie było kasy na tp itp. to mi się już odechciewa gry.

To już nie te czasy, że ludzie mają na to wszystko czas. Jak najszybciej się nachapać i najlepiej w miesiąc end game.


  • Wiadomości: 583

  • Pochwał: -1

Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #139 dnia: Wrzesień 23, 2014, 12:06:32 pm »
Bzdura, nie problemem jest kronika lecz mentalność ludzi, zamiast się bawić, to jest wyścig szczurów a gadanie ze nie ma sie na to czasu to najsłabszy argument jaki usłyszałem:D


  • Wiadomości: 81

  • Pochwał: 0

Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #140 dnia: Wrzesień 23, 2014, 12:12:18 pm »
Driki przeczytaj jeszcze raz mój post i swój, piszemy o tym samym ... Tak mentalność ludzi jest problemem.
Dlatego tak szybko quitują, obecnie nie ma już tylu masochistów :)

Grałeś kiedyś na retailu na C3/C4? Bez premki, dodatkowego expa, rat razy 3,5,7?


  • ******
  • Wiadomości: 1191

  • Pochwał: 1

Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #141 dnia: Wrzesień 23, 2014, 12:17:05 pm »
naprawdę? ostatni skład w CP był rok, a niektórzy znacznei dłużej. Jakby policzył średni czas każdego członka byłoby około 1-1,5 roku. Także popróbuj dalej : )
z pve lancera przeszedłeś z polaczkowym gówno party, po paru miesiącach ile osób z tego "stałego składu" zostało? 0 XD
jeszcze pamiętam jak pisałeś kiedyś na forum, że musiałeś tam wyjebać jakiegoś leworęcznego polaczka bo meksykaniec na jego miejscu tryharduje lepiej :D


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #142 dnia: Wrzesień 23, 2014, 12:47:27 pm »
naprawdę? ostatni skład w CP był rok, a niektórzy znacznei dłużej. Jakby policzył średni czas każdego członka byłoby około 1-1,5 roku. Także popróbuj dalej : )
z pve lancera przeszedłeś z polaczkowym gówno party, po paru miesiącach ile osób z tego "stałego składu" zostało? 0 XD
jeszcze pamiętam jak pisałeś kiedyś na forum, że musiałeś tam wyjebać jakiegoś leworęcznego polaczka bo meksykaniec na jego miejscu tryharduje lepiej :D

zdazyl sie jeden i Amethyst (Hiszpan nie meksykaniec) jest najlepszym DD obok Deliosa jakiego mialem w CP. nie trzeba tryhardu by po prostu grac dobrze, wiec probuj hate'owac dalej, mam nadzieje, ze spotkamy sie kiedys CP na CP i nie bedziecie sie za zergiem niemcow chowac wtedy )))
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 675

  • Pochwał: 1

Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #143 dnia: Wrzesień 23, 2014, 04:01:08 pm »
naprawdę? ostatni skład w CP był rok, a niektórzy znacznei dłużej. Jakby policzył średni czas każdego członka byłoby około 1-1,5 roku. Także popróbuj dalej : )
z pve lancera przeszedłeś z polaczkowym gówno party, po paru miesiącach ile osób z tego "stałego składu" zostało? 0 XD
jeszcze pamiętam jak pisałeś kiedyś na forum, że musiałeś tam wyjebać jakiegoś leworęcznego polaczka bo meksykaniec na jego miejscu tryharduje lepiej :D

Niestety myslisz się. Od około 10 lat w party alariona jest niezmiennie jedna osoba. Alarion.  hahaha hahaha hahaha

Zeby nie było off topa:

Pamiętajcie! To Wy jesteście przyszłością tego serwera!

na razie chodzi by poinformować dużą ilość osób, szczególnie, że tym razem uczestnictwo za darmo, więc jak pisałem, nawet forumowi prosi mogą się popisać swoim skillem w "nabijaniu" : )


  • ******
  • Wiadomości: 1100

  • Pochwał: 5

  • a.k.a. Darth
Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #144 dnia: Wrzesień 23, 2014, 05:40:23 pm »
Osoby grające same, nawet w jakimś random klanie albo zaczną botować albo quit.
botowanie to czesc tej gry, fajnie miec trejna w cata a smigac sobie mainem legit tylko dla funu - malo kto kogo znam z kim gralem (nawet Alarion) wystawial sie na bocie dla expa albo hajsu , mnie to nie razi - tak ta gra zostala zaprojektowana a jak ktos nie umie wystawic poprawnie bota (np. Pan Bielak) to bedzie nonstop qq na forum o tym ze boty sa zle. Co wiecej znam ludzi ktorzy po przyjsciu z roboty odpaly sobie walkera ingame i siedzialy obserwujac jak sam zabija pijac piwko i gadajac na tsie.
frost innovy dosyc skutecznie wyklucza wiekszosc botow i zostaja tylko platne, a na bank bedzie ich pelno bo niski drop adeny = duza jej cena na ebayu wiec - jak nie mozna ich pokonac to trzeba sie do nich przylaczyc :)


Elo Quentim ;) widze dalej hejt? :P
retired


  • Wiadomości: 675

  • Pochwał: 1

Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #145 dnia: Wrzesień 23, 2014, 06:14:33 pm »
Zafsze

na razie chodzi by poinformować dużą ilość osób, szczególnie, że tym razem uczestnictwo za darmo, więc jak pisałem, nawet forumowi prosi mogą się popisać swoim skillem w "nabijaniu" : )


  • ******
  • Wiadomości: 1100

  • Pochwał: 5

  • a.k.a. Darth
Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #146 dnia: Wrzesień 23, 2014, 06:18:33 pm »
retired


  • Wiadomości: 408

  • Pochwał: 4

    • Kanał YT
Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #147 dnia: Wrzesień 23, 2014, 06:47:02 pm »
BS legit !   :D


  • Wiadomości: 40

  • Pochwał: 0

Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #148 dnia: Wrzesień 27, 2014, 04:49:47 pm »
jakieś nowe info?


  • Wiadomości: 1

  • Pochwał: 0

Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #149 dnia: Wrzesień 27, 2014, 04:54:49 pm »
"jakieś info" toTUTAJ