Witaj
Gość

Wątek: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth  (Przeczytany 927634 razy)

  • Wiadomości: 274

  • Pochwał: 1

  • "Winter is coming.."
Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #200 dnia: Październik 05, 2014, 11:36:35 am »
O ile się orientuje jeszcze nie było żadnego oficjalnego info na temat rate na RU/EU wiec możemy gdybać i gdybać.

Edit: i proszę nie wprowadzać ludzi w błąd pisząc, że rate na classicu to 1/6 tego co było, według Elmara rate expa to 0,85, szansa dropu 0.75, a to ilość adeny została strasznie zredukowana.
« Ostatnia zmiana: Październik 05, 2014, 12:19:37 pm wysłana przez He4DSh0t »
sQam sQuad Old Member - Core
7Sins Old Member - Lilith


  • Wiadomości: 675

  • Pochwał: 1

Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #201 dnia: Październik 06, 2014, 04:35:34 pm »
Se sie nada do czegoś w tej kronice?

my wymyśliliśmy sobie to tak:

1 necro
2 sps/sorc
3 sh
4 bd
5 sws
6 bish
7 ee
8 se
9 ol

 se chyba należy mieć na tak niskich ratach ze względu chociażby na empa
jestem tam gdzieś uwzględniony? :x

na razie chodzi by poinformować dużą ilość osób, szczególnie, że tym razem uczestnictwo za darmo, więc jak pisałem, nawet forumowi prosi mogą się popisać swoim skillem w "nabijaniu" : )


  • Wiadomości: 292

  • Pochwał: 0

Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #202 dnia: Październik 06, 2014, 04:45:57 pm »
 Trzymamy miejsce dla inspektora :)
Franz: Kaczor
Lancer: Pадость
Lilith: 1098
Classic: Kaczor


  • ******
  • Wiadomości: 1257

  • Pochwał: 3

  • Legendarny StarK
Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #203 dnia: Październik 06, 2014, 05:06:46 pm »
Tylko 2 lata:D

4. w przypadku gdy strona przeciwna wygrywa flejm war, (czyli po prostu napisze prawde - czy pocisnie aralionowi od grubasow, derfo od slabiakow, amirasowi od lamuskow, stwierdzi ze core jest dead i online to 200) aralion bierze w rece katarynke i kreci korbka tak dlugo, az wyskoczy z niej zdalnie sterowana małpka (ruesse) i wlepi wrogowi jedynej i slusznej ideologi %


  • ******
  • Wiadomości: 1100

  • Pochwał: 5

  • a.k.a. Darth
Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #204 dnia: Październik 06, 2014, 08:08:57 pm »
jestem tam gdzieś uwzględniony? :x
mnie tez nie chcial ;)

licze ze Alarionowi znudzi sie archeage i zrobi nowe cp na classicu i wezmie mnie na wucku :)
retired


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #205 dnia: Październik 06, 2014, 09:14:12 pm »
Darth, ale nie mam powodu iść do gry dla masochistów na rate 1/6, gdzie PvP polega na wciskaniu 1, maksymalnie 2 skilli, kiedy mam grę pod ręką, która ma wszystko co kochaliśmy w starym L2 + wiele innych nowych fajnych rozwiązan : )
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • ******
  • Wiadomości: 1100

  • Pochwał: 5

  • a.k.a. Darth
Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #206 dnia: Październik 06, 2014, 10:10:55 pm »
nie zebym hejtowal ale mowiles juz tak kilka razy (np. idac na aiona) a i tak wracales do l2 :P
mnie sie jednak fajnie gralo gdy trzeba bylo farmic partsy i matsy czy dropic ksiazki, clan craft tez dawal rade i tego bede szukal w classicu (obstawiam ze takie klany tam powstana), na cp nie mam zbytnio czasu wiec traktuje to totalnie na luzie - czy wbije 10lvl w tydzien czy w miesiac.
retired


  • Wiadomości: 292

  • Pochwał: 0

Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #207 dnia: Październik 06, 2014, 10:19:05 pm »
Darth, ale nie mam powodu iść do gry dla masochistów na rate 1/6, gdzie PvP polega na wciskaniu 1, maksymalnie 2 skilli, kiedy mam grę pod ręką, która ma wszystko co kochaliśmy w starym L2 + wiele innych nowych fajnych rozwiązan : )

 Jak grałeś to rozpisywałeś się ile to jaka klasa musi robić, jak to wszystko musi być zorganizowane, ile to dobry wc, bd i sws mają roboty na pvp, a teraz to tylko 1- 2 skille?

 


licze ze Alarionowi znudzi sie archeage i zrobi nowe cp na classicu i wezmie mnie na wucku :)

 Byłby to prawdopodobnie najlepszy WCkowy łucznik na servie ;)
« Ostatnia zmiana: Październik 06, 2014, 10:29:02 pm wysłana przez Biz0n »
Franz: Kaczor
Lancer: Pадость
Lilith: 1098
Classic: Kaczor


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #208 dnia: Październik 07, 2014, 02:42:20 am »
nie zebym hejtowal ale mowiles juz tak kilka razy (np. idac na aiona) a i tak wracales do l2 :P

tylk oz aionem tak było. Resztę siedziałem w L2. Z aionem ból był taki, że nie było żadnego end game'u. w przypadku AA zrobiłęm znacznie dokładniejszy research, żeby przekonać się, czy gra nie jest przypadkiem na 2-3 miesiące i top end game gg quit.
mnie sie jednak fajnie gralo gdy trzeba bylo farmic partsy i matsy czy dropic ksiazki, clan craft tez dawal rade i tego bede szukal w classicu (obstawiam ze takie klany tam powstana)

i właśnie to i wiele innych nowych fajnych rzeczy mamy w AA, więc czego mam chcieć więcej? xDD

Darth, ale nie mam powodu iść do gry dla masochistów na rate 1/6, gdzie PvP polega na wciskaniu 1, maksymalnie 2 skilli, kiedy mam grę pod ręką, która ma wszystko co kochaliśmy w starym L2 + wiele innych nowych fajnych rozwiązan : )

 Jak grałeś to rozpisywałeś się ile to jaka klasa musi robić, jak to wszystko musi być zorganizowane, ile to dobry wc, bd i sws mają roboty na pvp, a teraz to tylko 1- 2 skille?

 


licze ze Alarionowi znudzi sie archeage i zrobi nowe cp na classicu i wezmie mnie na wucku :)

 Byłby to prawdopodobnie najlepszy WCkowy łucznik na servie ;)

Kaczor, ty tak serio? C1 będziesz mi zestawiał z H5 albo z GoD'em...?  i tylko nei pisz mi, że kiedyś classic przejdzie na h5, bo ja na odgrzewanego kotleta nie mam czasu czekać 5 lat (tyle to mniej więcej będzie trwało z kroniki na kronikę jak będą szli, ale chyba nikt nie ma złudze, co bedzie z L2 za 5 lat przy obecnym stanie developerów w korei... )
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 292

  • Pochwał: 0

Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #209 dnia: Październik 07, 2014, 03:07:58 am »


Kaczor, ty tak serio? C1 będziesz mi zestawiał z H5 albo z GoD'em...?  i tylko nei pisz mi, że kiedyś classic przejdzie na h5, bo ja na odgrzewanego kotleta nie mam czasu czekać 5 lat (tyle to mniej więcej będzie trwało z kroniki na kronikę jak będą szli, ale chyba nikt nie ma złudze, co bedzie z L2 za 5 lat przy obecnym stanie developerów w korei... )

  Gdzie Ty wyczytałeś, że to bedzie C1, albo h5...?:D
 Na tym forum wszyscy już wiedzą, że jedyną słuszną grą (serverem, clanem i cp...) jest ta, w którą aktualnie grasz. Powinieneś jednak zrozumieć, że nie wszyscy chcą grać w te nowe "startreki" i wielu z chęcią wróci do starego/dobrego L2- część z nich pewnie będzie używać wiecej niż 2 skilli... :P, a przy tym dobrze się bawić! ( nie pływając statkiem po lądzie i nie strzelając laserowym łukiem :P)

Franz: Kaczor
Lancer: Pадость
Lilith: 1098
Classic: Kaczor


  • Wiadomości: 39

  • Pochwał: 0

Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #210 dnia: Październik 07, 2014, 03:02:58 pm »
ech alarion i te jego wypociny jak ja czytam te jego pro posty o jego wspaniałym cp i pomaganiu innym buhahaha szkoda ze rzeczywistość na core była inna i każdego którego spotkałem który odszedł z Bs to mówił jakie te twoje cp jest wspaniałe i jak wsaniale traktowaliście innych na spotach .
Alarion i jego pro cp - szczury patrzące sie na siebie i na kase

A i możesz hejtować sobie mego posta i tak każdy wie jaka jest prawda.


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #211 dnia: Październik 07, 2014, 04:34:44 pm »
a co mam hateowac jakiegos randoma co przyszedl sobie bzdury popisac? mysle ze nasza aktywnosc na clan eventach / oly / daily PvP mowila sama za siebie, wiec mozesz sobie pisac co chcesz randomku ))

@Kaczor

to, ze dali wam radar z GoD'a, interfejs i cos tam jeszcze, to nie znaczy, ze sa kosmiczne roznice od C1. obejrzyj jaki chcesz filmik z clasica i policz mi ile skilli uzywa nuker lub archer. zreszta grales w L2 w dawnych czasach, wiec powinienes wiedziec, ze akurat  co jak co, ale GoD przynajmniej zrobil pvp bardziej wymagajace.

mowisz, ze AA startrek? kurde, ja bym powiedzial, ze to jeden z niewielu nowych tytulow, ktory tak malo wrzucil tych "laserow" jak wy to mowicie. nie mowie nikomu, ze ma grac w AA, kto pogral chwile na 50 lvlu w jakims ciut wiekszym klanie wie ile zabawy jest i jak bardzo ta gra przypomina stare L2, pisze tylko, dlaczego uwazam classica za fail.

idea clasica nie byla zla, ale raty 1/6 to jest to, co zabije wasze serwery (EU na 100% o ile wystartuje w ogole) zanim classic wskoczy z C1 na C2.
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 274

  • Pochwał: 1

  • "Winter is coming.."
Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #212 dnia: Październik 07, 2014, 06:08:14 pm »
@Kaczor

to, ze dali wam radar z GoD'a, interfejs i cos tam jeszcze, to nie znaczy, ze sa kosmiczne roznice od C1. obejrzyj jaki chcesz filmik z clasica i policz mi ile skilli uzywa nuker lub archer. zreszta grales w L2 w dawnych czasach, wiec powinienes wiedziec, ze akurat  co jak co, ale GoD przynajmniej zrobil pvp bardziej wymagajace.

mowisz, ze AA startrek? kurde, ja bym powiedzial, ze to jeden z niewielu nowych tytulow, ktory tak malo wrzucil tych "laserow" jak wy to mowicie. nie mowie nikomu, ze ma grac w AA, kto pogral chwile na 50 lvlu w jakims ciut wiekszym klanie wie ile zabawy jest i jak bardzo ta gra przypomina stare L2, pisze tylko, dlaczego uwazam classica za fail.

idea clasica nie byla zla, ale raty 1/6 to jest to, co zabije wasze serwery (EU na 100% o ile wystartuje w ogole) zanim classic wskoczy z C1 na C2.

Racja Alarion, również moim zdaniem GoD jest lepszy pod względem pvp ale chyba tylko pod tym względem i coby nie patrzeć ilość osób grających na starszych kronikach jest znaaaaaacznie większa od tych grających na GoDzie, wiec idea classica jest bardzo dobra, zobaczymy tylko jak będzie wyglądało wykonanie tego pomysłu.
Piszesz o zabawie, a na takim classicu zaczyna się ona praktycznie od samego początku(no moze od 20lvlu), to co że używa się jednego czy dwóch skilli, skoro wciskanie jednego przycisku i bicie enemy razem ze znajomymi w cruma tower czy na innym spocie sprawia większa frajde, niz bieganie z instacji do instacji, czasem zahaczając o HB na małe pvp, a do tego w międzyczasie logując boxy na AQ/Orfena. I po raz kolejny prosze o nie wypisywanie bzdur na temat rate classica, jedynie ilość dropiącej adeny to 1/6 tego co wcześniej, po za tym nie wiadomo jeszcze nic o rate Ru/Eu, a co do podziału na C1,C2 itd to tutaj go nie ma. Mimo iż zaczyna się ze światem i mapą jak w c1, to zmieniono mechanikę wielu rzeczy i nie wiadomo co dokładnie przyniosą kolejne update'y.
« Ostatnia zmiana: Październik 07, 2014, 06:12:33 pm wysłana przez He4DSh0t »
sQam sQuad Old Member - Core
7Sins Old Member - Lilith


  • ******
  • Wiadomości: 1100

  • Pochwał: 5

  • a.k.a. Darth
Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #213 dnia: Październik 07, 2014, 06:09:59 pm »
jedynym tytułem mogącym przypominać L2 jest https://www.youtube.com/watch?v=SNFSw107MQs i nic wiecej... a raty 1/6 - sam pisałeś ze Elmar wspominał ze to bardziej jest 0.75x , ja tam nie widze zbyt duzej roznicy - na Franz sie farmilo na x1 i nikt nie plakał
retired


  • Wiadomości: 208

  • Pochwał: 0

Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #214 dnia: Październik 07, 2014, 06:56:06 pm »
... - na Franz samo sie farmilo na x1 i nikt nie plakał

fixed :P


  • ******
  • Wiadomości: 1100

  • Pochwał: 5

  • a.k.a. Darth
Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #215 dnia: Październik 07, 2014, 08:17:40 pm »
oj tam oj tam :) d0 76 bylem legit :P
retired


  • ******
  • Wiadomości: 1254

  • Pochwał: 11

Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #216 dnia: Październik 07, 2014, 10:22:31 pm »
http://mmorpg.org.pl/news/zobacz/P%C5%82acz-i-zgrzytanie-z%C4%99b%C3%B3w-ArcheAge-a-opanowa%C5%82y-boty
mówiłeś, że kiedy quitujecie? :hu_6_4: te komentarze pod newsem ;_;

Na VK coraz większy ruch i spam postów, 2 faza wybierania nazw serwerów. Na łączach internetu czuć już te napięcie nadchodzącego classica =)

Ostatnio odkryłem, że paladyn ma trochę ulepszonego sacrifice, nie wiem czy będzie działał jak w h5 czy jak w GoD. Na pierwszym lvlu skilla odnawia 15% więcej niż zabiera, a na maksymalnym 33%, nie wiem również czy może wejść critical.

Gość zwiedza tereny poza mapą ;) http://lineage2.plaync.com/classic/board/image/view?articleId=3052
Mapa prosto z Lindviora ;p Ciekawe czy HB widać z brzegu :]
« Ostatnia zmiana: Październik 07, 2014, 10:38:10 pm wysłana przez roli »


  • Wiadomości: 292

  • Pochwał: 0

Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #217 dnia: Październik 07, 2014, 11:01:15 pm »
 To trzymamy miejsce w clanie dla Amber pt ?  :oops:
Franz: Kaczor
Lancer: Pадость
Lilith: 1098
Classic: Kaczor


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #218 dnia: Październik 08, 2014, 07:13:32 am »
@Kaczor

to, ze dali wam radar z GoD'a, interfejs i cos tam jeszcze, to nie znaczy, ze sa kosmiczne roznice od C1. obejrzyj jaki chcesz filmik z clasica i policz mi ile skilli uzywa nuker lub archer. zreszta grales w L2 w dawnych czasach, wiec powinienes wiedziec, ze akurat  co jak co, ale GoD przynajmniej zrobil pvp bardziej wymagajace.

mowisz, ze AA startrek? kurde, ja bym powiedzial, ze to jeden z niewielu nowych tytulow, ktory tak malo wrzucil tych "laserow" jak wy to mowicie. nie mowie nikomu, ze ma grac w AA, kto pogral chwile na 50 lvlu w jakims ciut wiekszym klanie wie ile zabawy jest i jak bardzo ta gra przypomina stare L2, pisze tylko, dlaczego uwazam classica za fail.

idea clasica nie byla zla, ale raty 1/6 to jest to, co zabije wasze serwery (EU na 100% o ile wystartuje w ogole) zanim classic wskoczy z C1 na C2.

Racja Alarion, również moim zdaniem GoD jest lepszy pod względem pvp ale chyba tylko pod tym względem i coby nie patrzeć ilość osób grających na starszych kronikach jest znaaaaaacznie większa od tych grających na GoDzie, wiec idea classica jest bardzo dobra, zobaczymy tylko jak będzie wyglądało wykonanie tego pomysłu.
Piszesz o zabawie, a na takim classicu zaczyna się ona praktycznie od samego początku(no moze od 20lvlu), to co że używa się jednego czy dwóch skilli, skoro wciskanie jednego przycisku i bicie enemy razem ze znajomymi w cruma tower czy na innym spocie sprawia większa frajde, niz bieganie z instacji do instacji, czasem zahaczając o HB na małe pvp, a do tego w międzyczasie logując boxy na AQ/Orfena. I po raz kolejny prosze o nie wypisywanie bzdur na temat rate classica, jedynie ilość dropiącej adeny to 1/6 tego co wcześniej, po za tym nie wiadomo jeszcze nic o rate Ru/Eu, a co do podziału na C1,C2 itd to tutaj go nie ma. Mimo iż zaczyna się ze światem i mapą jak w c1, to zmieniono mechanikę wielu rzeczy i nie wiadomo co dokładnie przyniosą kolejne update'y.


Prawda taka, że w korei classic stoi już ponad kwartał, a mimo, że kolejne update'y miały właśnie mniej więcej co tyle startować, to są jeszcze daleko od tego, bo koreance zatrzymaly sie na 40 lvlu i nie chca dalej lvlowac, a jak nawet cos lvluja, to traca i sa teraz w kropce co robic dalej. Kasy nie ma, bez shotow expi sie chujowo, botow od groma (co jakis czas banuja, ale potem znow cisza dluzszy czas). Czytasz Rochand'a zakladam, wiec nie musze ci pisac jak jest.


@roli
z tysiącami, to przesada, bo sam nie widuję więcej niż kilka(naście) dziennie, ale oczywiście nie mówię, że ich nie ma albo coś. Wskaż mi MMO, gdzie nie ma cheatów,bo akurat mówić z pozycji L2, gdzie każdy wie jak NCwest wyglądał i wygląda to trochę blado wypada : )

@Kaczor

Jeżeli już coś, to prędzej bym na GoD został, ale ilość instancji + walka z top klanami oparta na zasadzie "który CC lider kliknie szybciej na NPC" nas przestała już jarać, więc L2 to temat zamknięty. Jak już Headziowi pisałem, klikanie 1-2 skilli na PvP i bicię na zawsze bez shotów to już nas nie bawi. Nie mam ochoty nikogo na siłę przekonywać, jak już pisałem, kto spróbował w jakimś klanie pograć po +50 wie jak sprawa wygląda, także darth jesteś w błędzie. Bez powodu daily PvP po 100 vs 100 (nawet do 500 vs 500) się nie biorą.
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 30

  • Pochwał: 0

Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #219 dnia: Październik 08, 2014, 04:01:01 pm »
Ale Ty Alarion Pierdolisz ........aż miło poczytać  :o


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #220 dnia: Październik 08, 2014, 05:17:20 pm »
no sorry, ale informacje bezpośrednio ze źródła, radziłbym wam poczytać rohand, a nie bazować na marzeniach / "a co kolega powiedział o classicu" : )
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 292

  • Pochwał: 0

Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #221 dnia: Październik 08, 2014, 06:32:01 pm »
- mają lvle 50+, a nawet 60+ (przypominam, że jedną z cech starego L2 było czasochłonne osiągnięcie max lvl...)
- używają ss (początek to wiadomo- bieda, jak graliśmy na Franz też dużo osób do 40 leciała bez ss)
- z botami jest niby tak, że istnieje ciche przyzwolenie na ich używanie pod warunkiem, że nie zostawiasz ich afk
- itp itd...- ta dyskusja tan naprawdę niema sensu :P

 Alarion wycofaj się- bo jak my wpadniemy w ten temat o AA (w którym tak naprawde juz wiekszosc pisze sie o innych grach) i zaczniemy siać zniszczenie jak Ty tu, to Arimas bedzie musiał wziąć nadgodziny, żeby to jakoś uporządkować ;)

pozdro
Franz: Kaczor
Lancer: Pадость
Lilith: 1098
Classic: Kaczor


  • Wiadomości: 20

  • Pochwał: 0

Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #222 dnia: Październik 08, 2014, 09:22:03 pm »
no sorry, ale informacje bezpośrednio ze źródła, radziłbym wam poczytać rohand, a nie bazować na marzeniach / "a co kolega powiedział o classicu" : )

O tak pamiętam te posty na rohandzie o godzie, gdzie 50% informacji się nie sprawdzała w wersji live. BTW Alarion proponuje zrobić akcję RIOT w AA, bo wszyscy botujo i exploituio ;)


  • ******
  • Wiadomości: 1100

  • Pochwał: 5

  • a.k.a. Darth
Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #223 dnia: Październik 09, 2014, 10:12:12 am »
boty to nieodzowna czesc kazdego mmo - chyba juz kazdy sie do nich przyzwyczail, a jak bedzie z classikiem to sie zobaczy - hardkor to hardkor a na allegro na pewno pojawi sie adena przedzej czy pozniej ;)
retired


  • Wiadomości: 248

  • Pochwał: 1

  • TommyVercetti
Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #224 dnia: Październik 09, 2014, 11:39:52 am »
Siemanko, coś mnie tknęło zajrzeć i kogo ja tu widzę : D. Przypomina mi się ~grudzień 2011 i zapowiedź Core ; ).

Innova Core [EU]: Sigiel Knight - TommyVercetti - Off