Witaj
Gość

Wątek: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth  (Przeczytany 927435 razy)

  • Wiadomości: 257

  • Pochwał: 0

Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #425 dnia: Listopad 10, 2014, 06:07:06 pm »
ktos cos wie jakie ruskie wieksze klany sie tam wybieraja ?

BMF
« Ostatnia zmiana: Listopad 10, 2014, 06:09:01 pm wysłana przez Judasz »


  • Wiadomości: 147

  • Pochwał: 0

Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #426 dnia: Listopad 10, 2014, 06:24:03 pm »
solo troche mnie gra przeraza na takim serwie :(


  • ******
  • Wiadomości: 1254

  • Pochwał: 11

Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #427 dnia: Listopad 10, 2014, 10:31:02 pm »
Oglądałem dzisiaj strima z ruskiego serwera testowego i wygląda na to, że zombiak necro nie zabiera 90% expa tak jak pisze na koreańskiej wiki, a 0%! not confirmed (w opisie skilla było tylko, że zjada 2 kartofle do przywołania i tyle). Zabijał nim moby i dostawał na 40 lvlu 0,02 za moba, a bijąc innym sumonem (jakimś kotem z 1 profy) też 0,02.
Czyli wychodziło by na to, że żaden summon (u krasia, da, necro) nie zabiera expa? Może pochopny wniosek, ale jeśli to prawda to całkiem niezłe rozwiązanie imo.


  • Wiadomości: 147

  • Pochwał: 0

Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #428 dnia: Listopad 10, 2014, 11:02:25 pm »
granie solo fighterem rownoznaczne jest z posiadaniem dual boxa. Jedyna opcja to summoner,mag typu sps/sorc albo wc/ol gdzie 1 flame = mob dead na low levelu.
« Ostatnia zmiana: Listopad 11, 2014, 12:26:43 am wysłana przez maxtorek »


  • Wiadomości: 17

  • Pochwał: 0

Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #429 dnia: Listopad 11, 2014, 11:11:30 am »
Ja ogladalem jak rendżer na 24lvl sprytnie expil solo, bleed na moba,  odbiegal i konczyl z łuka. Expić można każda klasa,  jedną wolniej drugą szybciej.


  • ******
  • Wiadomości: 1254

  • Pochwał: 11

Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #430 dnia: Listopad 11, 2014, 11:45:54 am »
Zgadza się, od 20 do 4x tak poekspisz, później jest duży przeskok w ilości HP u moba więc trzeba by 2x bleed/poisson, a to 1 minuta na moba jeśli wejdzie. Landrate skillów damage over time niestety nie rośnie proporcjonalnie do tego skoku, w takim przypadku trzeba by na zielonych mobach farmić.
Jedynie freezing flame od WC robi miazgę bo to z tego co pamiętam najlepszy dot w tej grze i jeszcze jest dobry na pvp.

https://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=3XsCkAji7kg#t=100
freezing około 2k dmg zjadł temu sorcowi w 10 sec.
« Ostatnia zmiana: Listopad 11, 2014, 11:48:21 am wysłana przez roli »


  • ******
  • Wiadomości: 1146

  • Pochwał: 2

  • Bycie glamur jest zajebiste
Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #431 dnia: Listopad 11, 2014, 01:45:41 pm »
Niby tacy weterani na forum - każdy, a rozkminiają na nowo kim grać, jakby nową gierkę im wypuszczali  hahaha


  • Wiadomości: 147

  • Pochwał: 0

Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #432 dnia: Listopad 11, 2014, 01:51:04 pm »
koncowa rozkmina jest taka, ze szkoda na to czasu grajac samemu.


  • Wiadomości: 22

  • Pochwał: 0

Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #433 dnia: Listopad 11, 2014, 02:58:05 pm »
To sluchaj dalej bajek ze sie 30lvl wbija 2 miesiace...


  • ******
  • Wiadomości: 1100

  • Pochwał: 5

  • a.k.a. Darth
Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #434 dnia: Listopad 11, 2014, 04:27:42 pm »
Niby tacy weterani na forum - każdy, a rozkminiają na nowo kim grać, jakby nową gierkę im wypuszczali  hahaha
no bo w sumie to jest nowe podejscie do tematu, pamietam czasy kiedy sie gralo na pierwszych priwach kilka lat temu i jak miales 50+ lvl to byles gosc, a ekspilo sie bez bufkow i innych rzeczy bez ktorych nie wyobrazam sobie grania
w sumie teraz jest powrot do tego stylu gry i jako ze porzadny buff zaczyna sie od 74lvl nie wspominajac o cov/pow/itp do ktorych jestesmy przyzwyczajeni ciezko jest wybrac cokolwiek czym da sie w miare szybko ekspic. No tak sa magowie ale bez mana herbow to 2 moby / rest ... na poczatku bedzie bardzo ciezko, teraz nawet przed godem dalo rade zrobic 0-76 w dwa-trzy dni, z covem nawet niektorzy ogarniali 0-80 w 2 dni, w god 0-85 to kwestia jednego dnia. Na classicu wbicie samej 40 bedzie ciezkie szczegolnie dla casuali jak ja
dlatego ja chyba jednak zagram wuckiem albo olkiem , poza tym nie ukrywam ze czekam bardziej na eu classica i ru classic raczej bedzie dla mnie testem tego typu gry i rozkminka co robic zeby zarobic bez bota
retired


  • Wiadomości: 248

  • Pochwał: 1

  • TommyVercetti
Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #435 dnia: Listopad 11, 2014, 05:12:48 pm »
Dokładnie kupiłem pre-order, ale chyba nic z tego nie będzie. Ta cyrlica mnie odstrasza, sama wizja classica raczej ciekawi, zawsze wolałem jako nubek zakres 0-61 niż 61-cap :D. Mam wrażenie, że w początkowe lokacje koreańce włożyli sporo swojego skośnego serca. Dźwięki, muzyka - mimo 11 lat kupuje to.
Innova Core [EU]: Sigiel Knight - TommyVercetti - Off


  • ******
  • Wiadomości: 1146

  • Pochwał: 2

  • Bycie glamur jest zajebiste
Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #436 dnia: Listopad 11, 2014, 05:22:05 pm »
nie ukrywam ze czekam bardziej na eu classica i ru classic raczej bedzie dla mnie testem tego typu gry i rozkminka co robic zeby zarobic bez bota
Testować na x1? Oj Vrag, że Ci się jeszcze chcę i to 2 razy :D
Zbierzcie się w kupę, klan z forum mocny tak bardzo, ale lepszy rydz niż nic, jedynie sranie jest przyjemne w samotności, o ile to nie sraczka chociaż zaglądając ostatnimi czasy na 4um Boyzów to nikt nie zagląda chyba już w tematykę L2. Niby gobliny wyglądają śmiesznie, i są garbate, można się z nich pośmiać, ale nic nie odwraca tak uwagi od nudnej farmy jak ciśnięcie spontanicznej beki na TS.
« Ostatnia zmiana: Listopad 11, 2014, 05:25:56 pm wysłana przez xRelapse »


  • ******
  • Wiadomości: 1100

  • Pochwał: 5

  • a.k.a. Darth
Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #437 dnia: Listopad 11, 2014, 05:35:49 pm »
nie ukrywam ze czekam bardziej na eu classica i ru classic raczej bedzie dla mnie testem tego typu gry i rozkminka co robic zeby zarobic bez bota
Testować na x1? Oj Vrag, że Ci się jeszcze chcę i to 2 razy :D
Zbierzcie się w kupę, klan z forum mocny tak bardzo, ale lepszy rydz niż nic, jedynie sranie jest przyjemne w samotności, o ile to nie sraczka chociaż zaglądając ostatnimi czasy na 4um Boyzów to nikt nie zagląda chyba już w tematykę L2. Niby gobliny wyglądają śmiesznie, i są garbate, można się z nich pośmiać, ale nic nie odwraca tak uwagi od nudnej farmy jak ciśnięcie spontanicznej beki na TS.
no dokladnie na to licze, jednak ostatnio jestem troche typem samotnika i polubilem samotna farme :)

Dokładnie kupiłem pre-order, ale chyba nic z tego nie będzie. Ta cyrlica mnie odstrasza, sama wizja classica raczej ciekawi, zawsze wolałem jako nubek zakres 0-61 niż 61-cap :D. Mam wrażenie, że w początkowe lokacje koreańce włożyli sporo swojego skośnego serca. Dźwięki, muzyka - mimo 11 lat kupuje to.
przyzwyczaisz sie, mialem te same odczucia jak szedlem na ruoffa , problem byl tylko przez pierwszy tydzien potem jakos sie przyzwyczailem - nawet z ruskimi sie przeklinalismy na bialym ;) , jakby cos to mozemy w duo pobiegac zawsze, na tsie pogadac - pomoge w ogarnieciu startu, a cyrylica tylko przeszkadza w kilku momentach, opisy skili znasz i wiesz co ktory robi tak samo reszta podstawowych opcji - jedyne z czym mielismy zawsze problem to trafienie w dobra klase po quescie :P
retired


  • Wiadomości: 21

  • Pochwał: 0

Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #438 dnia: Listopad 11, 2014, 06:00:03 pm »
oj tam wrócą stare czasy L2+tłumacz bo w gimnazjum mało się umiało angielskiego i wszystko było nowością w L2. Teraz będzie wszystko od nowa nowością z nowym jezykiem :P i tłumacz na pulpicie otwarty 24h :P


  • ******
  • Wiadomości: 1146

  • Pochwał: 2

  • Bycie glamur jest zajebiste
Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #439 dnia: Listopad 11, 2014, 06:17:47 pm »
jedyne z czym mielismy zawsze problem to trafienie w dobra klase po quescie :P


  • ******
  • Wiadomości: 1100

  • Pochwał: 5

  • a.k.a. Darth
Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #440 dnia: Listopad 11, 2014, 08:35:14 pm »
https://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=3XsCkAji7kg#t=100
freezing około 2k dmg zjadł temu sorcowi w 10 sec.
omg on na telefonie gra? przecież to chyba 640x480 rozdzialka
retired


  • ******
  • Wiadomości: 1254

  • Pochwał: 11

Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #441 dnia: Listopad 12, 2014, 11:35:12 am »
Zwiastun siegów na classicu.  :ork_6_4:
https://www.youtube.com/watch?v=93m9Av2lCwc

Aktualizacja z 12 listopada
http://lineage2.plaync.com/classic/board/update/view?articleId=3591
Ogółem lekki boost melasów.

System zamków mniej więcej z GoD: czyli
Castle of Light    0% podatek gdy kupujesz w sklepie    5% gdy sprzedajesz
Castle of Darkness 15% podatek gdy kupujesz w sklepie     10% gdy sprzedajesz
Siege w niedzielę trwają 2h.

Dużo skillów (mieszanka ze wszystkich kronik i są nowe!) dla prawie wszystkich klas ! Polecam użyć google translate bo mi się nie chce przepisywać.

WC dostaje WW ;D na 44 lvl
Dagery mają hide na 51 ;p
Deska jakiś togle chyba p attak i accuracy z 2h swordami i coś w rodzaju Battle Roar, ale nie rozumiem opisu.

+++ Stigma of Shilen hue hue ;D

Nie rozumiem, ale chyba dodają jakiś system podobny do SA/Augu co daje jakieś specjalne właściwości jak broń jest na +4. ('Soul energy' items)

Mam wrażenie, że elfie tanki dostały większego boosta niż ludzie ze względu na tribunal/judgement, a nie jakiś z dupy shield strike. Disco nic nie dostało nowego. U wszystkich tanków reflect na magie na 60. Nuki/Łuki nic nie dostali.

Skille są już dodane do wiki danych postaci. Nie tylko w patch notes.
« Ostatnia zmiana: Listopad 12, 2014, 05:21:43 pm wysłana przez roli »


  • Wiadomości: 298

  • Pochwał: 1

  • BALLS OF STEEL !!!
Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #442 dnia: Listopad 12, 2014, 12:03:47 pm »
co do ww updejta
https://4gameforum.ru/showthread.php?t=798983

mozna juz sciagac klienta


  • ******
  • Wiadomości: 1254

  • Pochwał: 11

Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #443 dnia: Listopad 12, 2014, 12:14:48 pm »
Nowe skille.

U deski ten Quake Attack to chyba masówka "do przodu" z 2h broni.
Cytuj
The front of the enemy to attack 465 Power added to P. Atk. Target of 20% of defense ignored. Sword / two-handed sword / wear when available. Over-hit is possible. Ignoring shield defense.

The Immortal (u deski)
Cytuj
No HP is not reduced more than in the first 1 for 5 seconds, the end of the duration of the recovery of 20% HP.
Co to do chuja znaczy? Chyba jak przez 5 sekund nie dostaniesz dmg to odnawia 20% hp? Albo CL'ka na 5 sekund i odnowienie 20% hp jak się skończy ;o
#edit po dogłębnej analizie dochodzę do wniosku, że ten skill będzie działał jak Ignore Death w GoD u tanków połączony z Battle Roar. Czyli HP nie spada poniżej 1 przez 5 sekund ("nieśmiertelność"), a później odnawia 20 %HP.

Destro dalej; tak jak przypuszczałem nowy toogle:
Propionibacterium shunt Sword
Cytuj
Two-handed sword used during the damage 40, hit one increment. The sword / two-handed sword used during the attack speed is increased by 30. The MP is continuously consumed in accordance with the level.



Warlord
Lightning Spear
Cytuj
Throw the window and attack the enemy with 801 Power added to P. Atk around. 5 seconds is ppateurin in a state of shock. Window weapon. Over-hit is possible. Ignoring shield defense
Prawdopodobnie stun na odległość.

WC/OL
Single target heal.
Rescue of Life
Cytuj
The target 15 seconds for 12 sec and restores your HP.
Oczywiście na 1 lvl skilla, później efekt jest zwiększony.

Summonerzy
Toggle Providence rensen bit physical
Cytuj
Pulled his body to the limit over increasing the physical attack power by 10%. Maximum HP 14% is reduced.
Czyli zwiększa 10% p att summona kosztem 14% hp postaci.

Glad
Dual Weapon Defense
Cytuj
Guide for 1 minute using arms and tipped the physical skills to avoid attacks by 30% chance. Yidoryu weapon
Co to kurwa UE na skille?

No i zmiana w Triple Slash, który oprucz zadawania dmg redkukuje pdefa armoru atakowanego targetu o 23% na 10 sekund.
« Ostatnia zmiana: Listopad 12, 2014, 05:32:43 pm wysłana przez roli »


  • Wiadomości: 130

  • Pochwał: 0

Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #444 dnia: Listopad 12, 2014, 12:29:05 pm »
Ten cały update tyczy się Korea Classic a na ruskim wejdzie dopiero za parę miechów tak?


  • ******
  • Wiadomości: 1254

  • Pochwał: 11

Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #445 dnia: Listopad 12, 2014, 12:34:53 pm »
Ten cały update tyczy się Korea Classic a na ruskim wejdzie dopiero za parę miechów tak?
Wydaje mi się, że będzie jak nie od razu to może po miesiącu(?). Możliwe, że szybciej, bo takie "hot fixy" są szybko w miarę wprowadzane na serwerach innovy. To nie nowa aktualizacja Classic 2.0 tylko właśnie mały update.
Podobnie było z nerfem merchantów w GoD mimo, że mieliśmy kronike czy 2 do tyłu w stosunku do KR, to i tak dostaliśmy tego hotfix'a w tym samym czasie koreańce.

#Edit jednak chuj z tym chyba będzie jednak tak jak napisałeś, że po paru miechach dodadzą :/
To jednak "grubszy update" i nazywa sie "Age of war"
Link wiki

Edit2
Wniosek: nie ma co pierdolic tylko czekac na oficjalne inf, patrz 2 posty nizej  :noob:
« Ostatnia zmiana: Listopad 12, 2014, 05:28:31 pm wysłana przez roli »


  • Wiadomości: 274

  • Pochwał: 1

  • "Winter is coming.."
Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #446 dnia: Listopad 12, 2014, 12:49:25 pm »
Zapowiada sie coraz bardziej ciekawie :D
sQam sQuad Old Member - Core
7Sins Old Member - Lilith


  • Wiadomości: 298

  • Pochwał: 1

  • BALLS OF STEEL !!!


  • ******
  • Wiadomości: 1146

  • Pochwał: 2

  • Bycie glamur jest zajebiste
Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #448 dnia: Listopad 12, 2014, 02:36:22 pm »
Super siem zapowiada, będę grać kamaelem bo som najsilniejsi.


  • Wiadomości: 158

  • Pochwał: 2

  • Pround Anime Fan
    • ANSI!!!
Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #449 dnia: Listopad 12, 2014, 03:10:10 pm »