Witaj
Gość

Wątek: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth  (Przeczytany 927470 razy)

  • Wiadomości: 292

  • Pochwał: 0

Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #725 dnia: Listopad 23, 2014, 04:06:51 am »
to juz lepiej na eu poczekaj
Darth Ty tak serio?- wierzysz, że classic EU da radę?
Franz: Kaczor
Lancer: Pадость
Lilith: 1098
Classic: Kaczor


  • ******
  • Wiadomości: 1146

  • Pochwał: 2

  • Bycie glamur jest zajebiste
Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #726 dnia: Listopad 23, 2014, 08:46:21 am »
WTS adena: 1kk - 200zł
hahaha
Nowotworłem motzno.


  • Wiadomości: 289

  • Pochwał: 1

Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #727 dnia: Listopad 23, 2014, 10:41:13 am »
Ktoś się orientuje czy będzie możliwy później transfer postaci? Ten login mnie dobija, a chce sobie na spokojnie pograć.  :beksa:
L2 Classic RU - Elf Figher - Cam3llia


  • ******
  • Wiadomości: 1100

  • Pochwał: 5

  • a.k.a. Darth
Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #728 dnia: Listopad 23, 2014, 11:00:57 am »
tego nikt nie wie
retired


  • Wiadomości: 208

  • Pochwał: 4

Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #729 dnia: Listopad 23, 2014, 11:08:17 am »
Kupię adene w dobrej cenie - pm :)


  • Wiadomości: 289

  • Pochwał: 1

Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #730 dnia: Listopad 23, 2014, 11:19:17 am »
Na początku online na GK spadał poniżej 6k i było można się zalogować, ale teraz minimum jakie widać to równe 6k i nie spada. Chyba wszyscy jadą na clickerach żeby się zalogować ehh.
L2 Classic RU - Elf Figher - Cam3llia


  • Wiadomości: 208

  • Pochwał: 4

Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #731 dnia: Listopad 23, 2014, 11:21:02 am »
To czemu clickera sobie nie odpalisz?


  • ******
  • Wiadomości: 1254

  • Pochwał: 11

Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #732 dnia: Listopad 23, 2014, 11:49:14 am »
Ktoś się orientuje czy będzie możliwy później transfer postaci? Ten login mnie dobija, a chce sobie na spokojnie pograć.  :beksa:
Innova nigdy nie miała w ofercie transferu postaci. Jedynie przy merge były przenoszone, ale łączenie będzie dotyczyło tylko tych serwerów z najmniejszym online. GK prawdopodobnie nigdy nie będzie brał udziału w merge.
Być może online jeszcze wzrośnie jak dodadzą jakieś bardziej grywalne kroniki - coś jak H5 wtedy może nawet nowy serwer dodadzą.


  • ******
  • Wiadomości: 1100

  • Pochwał: 5

  • a.k.a. Darth
Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #733 dnia: Listopad 23, 2014, 03:46:13 pm »
nowa tradycja na classicu - albo sie nie wylogowujesz przez kilka dni i grasz albo spedzasz pol dnia na probie zalogowania sie a potem po 10min dostajesz d/c i znowu wisisz na loginie

dlatego mowilem ze system offline shopow jest super bo sklepiki nie blokuja slotow
retired


  • Wiadomości: 54

  • Pochwał: 0

Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #734 dnia: Listopad 23, 2014, 03:48:03 pm »
Na początku online na GK spadał poniżej 6k i było można się zalogować, ale teraz minimum jakie widać to równe 6k i nie spada. Chyba wszyscy jadą na clickerach żeby się zalogować ehh.

o 4-ej ruskiego czasu było wczoraj w nocy 5990

Gram na Eva. Nie rozumiem do końca waszej chęci grania na "elitarnym" serwerze, na ktorym defacto grać się nie da, a topowych ruskich i tak nie dogonicie.

Ruscy chetnie dodają do party. ze względu na to, że w tej kronice w pt po prostu bardziej się opłaca expic w party, stąd jest ten stary klimat. jakkolwiek nie polecam gdy z zerową znajomością rosyjskiego, bo można się zanudzić.


  • ******
  • Wiadomości: 1100

  • Pochwał: 5

  • a.k.a. Darth
Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #735 dnia: Listopad 23, 2014, 03:53:15 pm »
tez mysle nad przejsciem na evke, ma duzy online a wiecej czasu trace na logowanie sie na GK niz na granie
retired


  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #736 dnia: Listopad 23, 2014, 04:26:52 pm »
Na początku online na GK spadał poniżej 6k i było można się zalogować, ale teraz minimum jakie widać to równe 6k i nie spada. Chyba wszyscy jadą na clickerach żeby się zalogować ehh.

o 4-ej ruskiego czasu było wczoraj w nocy 5990

Gram na Eva. Nie rozumiem do końca waszej chęci grania na "elitarnym" serwerze, na ktorym defacto grać się nie da, a topowych ruskich i tak nie dogonicie.

Ruscy chetnie dodają do party. ze względu na to, że w tej kronice w pt po prostu bardziej się opłaca expic w party, stąd jest ten stary klimat. jakkolwiek nie polecam gdy z zerową znajomością rosyjskiego, bo można się zanudzić.
You don't get the point.
Online sporo spadł na wszystkim poza GK.
GK jest "Top serwerem" bo tak się community uparło i będzie tam grało więcej ludzi niż na reszcie serwerów, co się przekłada na żywotność. Tu nie chodzi o doganianie "Topki" tylko o dobry online na dłużej

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


  • Wiadomości: 104

  • Pochwał: 0

Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #737 dnia: Listopad 23, 2014, 04:29:49 pm »
No trzeba przyznac, że login jest dosc denerwujacy, mi jednak codziennie po pracy udaje sie po 20, max 30 minutach, wiec chyba nie jest zle. Ani razu nie dostalem d/c lub errora, wiec moze cos z waszym polaczeniem?

Jezeli ktos decyduje sie przeniesc to warto to zrobic teraz i powiadomic tu wszystkich, bo moze sie wszyscy przeniosa? Ja chetnie bym sie przeniosl bo tez wolalbym miec ten komfort ze moge sie zalogowac kiedy chce.
Ciekaw jestem ile tak naprawde osob jeszcze gra i ma zamiar grac dalej? Czy w ogole jest jakas polska spolecznosc? Albo chociaz miedzynarodowa?


  • ******
  • Wiadomości: 1100

  • Pochwał: 5

  • a.k.a. Darth
Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #738 dnia: Listopad 23, 2014, 04:30:14 pm »
dopoki innova nie dorzuci z 1000 slotow mysle ze GK bedzie niegrywalny, chyba ze masz dobry net i bez d/c mozesz byc zalogowany od mainta do mainta, na Eve jest troche mniejszy online ale i tak bardzo wysoki 5300/6000 ale mozna wbic bez problemu i grac, a jak wisze dzisiaj od 11 zeby sie na GK zalogowac to mi sie odechciewa

na Eve graja ludzie z rochanda i troche polakow, na GK tylko polacy - nie wiem ze 30 osob?
retired


  • Wiadomości: 631

  • Pochwał: 1

Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #739 dnia: Listopad 23, 2014, 04:34:12 pm »
1000 czy 2000 slotów na GK Wam nic nie da. Ciągle będzie full.


  • Wiadomości: 307

  • Pochwał: 0

Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #740 dnia: Listopad 23, 2014, 04:57:54 pm »


  • ******
  • Wiadomości: 1146

  • Pochwał: 2

  • Bycie glamur jest zajebiste
Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #741 dnia: Listopad 23, 2014, 05:03:12 pm »

Jakby co to mamy zimę już za oknem.


  • Wiadomości: 675

  • Pochwał: 1

Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #742 dnia: Listopad 23, 2014, 05:04:45 pm »
Czy ta wersja gry lepiej wam chodzi niż normalny GOD?

na razie chodzi by poinformować dużą ilość osób, szczególnie, że tym razem uczestnictwo za darmo, więc jak pisałem, nawet forumowi prosi mogą się popisać swoim skillem w "nabijaniu" : )


  • ******
  • Wiadomości: 1254

  • Pochwał: 11

Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #743 dnia: Listopad 23, 2014, 06:00:49 pm »
Czy ta wersja gry lepiej wam chodzi niż normalny GOD?
Mi działa lepiej.

Na GK też grają zagraniczni, wczoraj ktoś na ts mówił, że siedział w pt gdzie po ang gadali i nowi ruscy co przychodzili do pt tez po ang zaczynali pisać ;d

Wiadomo już przed startem było, że z logowaniem będzie lipa. Pytanie co będzie za 3 miesiące czy za pół roku. Jak na razie nawet tydzień nie minął więc nie ma się co dziwić.
Druga sprawa widziałem, że w klanie są już ludzie 21-23 lvl i co mam im teraz powiedzieć? nolajfiliście tydzień, ale chuj z tym idziemy na eve? Ja zostaje na pewno na GK mimo, że mam jeszcze niski lvl i się nie mogę zalogować od 2 dni ;d
Ja nikogo nie trzymam na siłę, ani nikogo nie zmuszam do gry na GK - przecież to wasz wybór gdzie wolicie grać nie mój.


  • ******
  • Wiadomości: 1191

  • Pochwał: 1

Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #744 dnia: Listopad 23, 2014, 06:09:30 pm »
zostawiajcie się na afku jak idziecie spać i już ;D


  • Wiadomości: 104

  • Pochwał: 0

Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #745 dnia: Listopad 23, 2014, 06:13:54 pm »
Czy ta wersja gry lepiej wam chodzi niż normalny GOD?
Mi działa lepiej.

Na GK też grają zagraniczni, wczoraj ktoś na ts mówił, że siedział w pt gdzie po ang gadali i nowi ruscy co przychodzili do pt tez po ang zaczynali pisać ;d

Wiadomo już przed startem było, że z logowaniem będzie lipa. Pytanie co będzie za 3 miesiące czy za pół roku. Jak na razie nawet tydzień nie minął więc nie ma się co dziwić.
Druga sprawa widziałem, że w klanie są już ludzie 21-23 lvl i co mam im teraz powiedzieć? nolajfiliście tydzień, ale chuj z tym idziemy na eve? Ja zostaje na pewno na GK mimo, że mam jeszcze niski lvl i się nie mogę zalogować od 2 dni ;d
Ja nikogo nie trzymam na siłę, ani nikogo nie zmuszam do gry na GK - przecież to wasz wybór gdzie wolicie grać nie mój.

Bardziej mi chodzilo o to, jakby wiekszosc osob przeszla a an GK zostalo kilka osob wiec bez sensu. Ale skoro sa ludzie to tylko GK, zreszta pewnie za miesiac juz bedzie duzo latwiej sie zalogowac.

BTW, jakas zbiorka na lvl klanu? Bo chetnie bym dolaczyl :D


Pozdro.



  • ******
  • Wiadomości: 1191

  • Pochwał: 1

Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #746 dnia: Listopad 23, 2014, 06:15:41 pm »
BTW, jakas zbiorka na lvl klanu? Bo chetnie bym dolaczyl :D
this :D


  • Wiadomości: 208

  • Pochwał: 4

Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #747 dnia: Listopad 23, 2014, 06:20:41 pm »
a mi clicker dziala :p


  • ******
  • Wiadomości: 1254

  • Pochwał: 11

Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #748 dnia: Listopad 23, 2014, 06:36:27 pm »
BTW, jakas zbiorka na lvl klanu? Bo chetnie bym dolaczyl :D
this :D
Myślałem nad 5k na tydzień, ale wiem, że są problemy z logowaniem więc nie wszyscy uzbierają. Składka by była do momentu uzbierania 150k (1 lvl) lub 450k (1 i 2 lvl).
5k = 2 Questy na grzybach u jasnych elfów dziennie przez 5 dni na poczet klanu (jakimś boxem można robić).
Tylko problem w tym, że nie wiem ile osób wchodzi na 1 lvlu do klanu mam nadzieje że nie 15...


  • Wiadomości: 691

  • Pochwał: 1

Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #749 dnia: Listopad 23, 2014, 07:02:24 pm »
Wow jak zobaczyłem jak szaman i palus knight byli moby koło gludin i zajęło im to 3 minuty na zabicie 2 mobków bo burn nie wchodził to uświadomiłem sobie dosadnie jak bardzo to jest hardkorowe.

Exp w 90% przypadków solo po 20 z takim gearem jaki jest teraz na rynku to samobójstwo.

btw nie wiedziałem, że na classicu kryt z doty zadaje pure dmg i to całkiem spory tutaj (patrz burn u szamana).