Witaj
Gość

Wątek: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth  (Przeczytany 927551 razy)

  • Wiadomości: 248

  • Pochwał: 1

  • TommyVercetti
Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #975 dnia: Grudzień 07, 2014, 01:16:45 am »
Zostaniecie zostaniecie, a jak potwierdzą info to sruu ;). Nie pierwszy raz to przeżywamy. Nie mam parcia, za dużo przeszkód na rusku.
Innova Core [EU]: Sigiel Knight - TommyVercetti - Off


  • Wiadomości: 292

  • Pochwał: 0

Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #976 dnia: Grudzień 07, 2014, 03:09:33 am »
Zostaniecie zostaniecie, a jak potwierdzą info to sruu ;). Nie pierwszy raz to przeżywamy. Nie mam parcia, za dużo przeszkód na rusku.

 Większość z nas zdaje sobie sprawę z tego, że EU classic niema sensu- więc jakie kurwa sruu?
Franz: Kaczor
Lancer: Pадость
Lilith: 1098
Classic: Kaczor


  • Wiadomości: 248

  • Pochwał: 1

  • TommyVercetti
Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #977 dnia: Grudzień 07, 2014, 07:37:56 am »
Wrócimy do tematu, jeśli w ogóle będzie do czego wracać, kiedy ogłoszą oficjalnie start serwera ;). Póki co szkoda się przekrzykiwać, wiem, że grasz w tę grę dłużej i intensywniej, znam też argumenty za zostaniu na ruskim, ale spędziłem z tą grą już niemal 8 lat i damn, ogarniam też ludzi i mentalność graczy L2, którzy jak tylko mogą zacząć od nowa i tym razem być factorem - to to zrobią. A Classic eu będzie takim samym wydarzeniem jak było Core i na pewno nie przejdzie bez echa.

Po dwóch czy trzech miesiącach będzie świecił pustkami - ok. To już wróżenie z fusów, ale nawet jak się tak stanie to wiesz co - większości eu graczy to pasuje ;). Wielkie powroty to sentyment, który trwa określoną ilość czasu, dla sporej rzeszy graczy wystarczającą do dobrej zabawy.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 07, 2014, 07:42:09 am wysłana przez blacktyger »
Innova Core [EU]: Sigiel Knight - TommyVercetti - Off


  • Wiadomości: 12

  • Pochwał: 0

Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #978 dnia: Grudzień 07, 2014, 09:06:07 am »
Jest jakaś opcja opłacenia konta posiadając tylko zwykłą kartę płatniczą w ING i ew. konto na PayPal. Chciałem pograć ale jak na razie straciłem tylko 40 zł na próbie przelewu na Yandex money...


  • Wiadomości: 114

  • Pochwał: 0

Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #979 dnia: Grudzień 07, 2014, 09:15:40 am »
Jest jakaś opcja opłacenia konta posiadając tylko zwykłą kartę płatniczą w ING i ew. konto na PayPal. Chciałem pograć ale jak na razie straciłem tylko 40 zł na próbie przelewu na Yandex money...

http://forum.lineage2.com.pl/index.php/topic,55693.msg670172.html#msg670172
Ja płaciłem metodą 1b jakiś tydzień temu, właśnie kartą płatniczą z ING
Wyszło mnie to niecałe 24zł.
L2Classic RU: Assassin lv 22


  • Wiadomości: 12

  • Pochwał: 0

Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #980 dnia: Grudzień 07, 2014, 09:22:52 am »
Jaką wybrałeś metodę płatności na plati.ru?


  • Wiadomości: 114

  • Pochwał: 0

Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #981 dnia: Grudzień 07, 2014, 09:30:13 am »
Кредитная карта  narysowana jest taka mini karta. Jak po wypełnieniu wszystkiego nie przekierowuje cie na stronę ING to musisz sobie zmienić  Limit dla transakcji bezgotówkowych w ustawieniach konta z 0zł na 500zł
L2Classic RU: Assassin lv 22


  • ******
  • Wiadomości: 1146

  • Pochwał: 2

  • Bycie glamur jest zajebiste
Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #982 dnia: Grudzień 07, 2014, 09:34:08 am »
Wrócimy do tematu, jeśli w ogóle będzie do czego wracać, kiedy ogłoszą oficjalnie start serwera ;). Póki co szkoda się przekrzykiwać, wiem, że grasz w tę grę dłużej i intensywniej, znam też argumenty za zostaniu na ruskim, ale spędziłem z tą grą już niemal 8 lat i damn, ogarniam też ludzi i mentalność graczy L2, którzy jak tylko mogą zacząć od nowa i tym razem być factorem - to to zrobią. A Classic eu będzie takim samym wydarzeniem jak było Core i na pewno nie przejdzie bez echa.

Po dwóch czy trzech miesiącach będzie świecił pustkami - ok. To już wróżenie z fusów, ale nawet jak się tak stanie to wiesz co - większości eu graczy to pasuje ;). Wielkie powroty to sentyment, który trwa określoną ilość czasu, dla sporej rzeszy graczy wystarczającą do dobrej zabawy.
Dobrze godosz, ale na tym forum jak z kobietami "Ja jestem inna"  hahaha


  • Wiadomości: 12

  • Pochwał: 0

Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #983 dnia: Grudzień 07, 2014, 09:45:29 am »
Po 1 próbie wyskoczyło coś takiego... Jeszcze sprawdzę czy mam ten limit na karcie ;)

edit.
Udało się odpalić. Wielkie dzięki Duczi :) Pierwsza próba logowania i ... Nie udało się wbić na GK xD

Czas poczytać jak wbić na GK xD
« Ostatnia zmiana: Grudzień 07, 2014, 10:09:12 am wysłana przez Cogito »


  • ******
  • Wiadomości: 1100

  • Pochwał: 5

  • a.k.a. Darth
Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #984 dnia: Grudzień 07, 2014, 11:01:40 am »
Wrócimy do tematu, jeśli w ogóle będzie do czego wracać, kiedy ogłoszą oficjalnie start serwera ;). Póki co szkoda się przekrzykiwać, wiem, że grasz w tę grę dłużej i intensywniej, znam też argumenty za zostaniu na ruskim, ale spędziłem z tą grą już niemal 8 lat i damn, ogarniam też ludzi i mentalność graczy L2, którzy jak tylko mogą zacząć od nowa i tym razem być factorem - to to zrobią. A Classic eu będzie takim samym wydarzeniem jak było Core i na pewno nie przejdzie bez echa.

Po dwóch czy trzech miesiącach będzie świecił pustkami - ok. To już wróżenie z fusów, ale nawet jak się tak stanie to wiesz co - większości eu graczy to pasuje ;). Wielkie powroty to sentyment, który trwa określoną ilość czasu, dla sporej rzeszy graczy wystarczającą do dobrej zabawy.
no wlasnie jest inaczej, tutaj raczej gra ekipa ktora nie ma parcia na lvl i bycie faktorem - inaczej juz dawno bym mial 40lvl jak topowe party ruskow a nie 21, gra sie teraz bardziej dla funu i pierdzielenia glupot na tsie przy piwku a nie dla efektow - nei rpzecze ze takich osob nie bedzie ale to juz nie czasy siedzenia przed kompem codziennie po kilka godzin. EU bedzie mialo wziecie ale skoro masa ludzi quitowala na core bo im bylo za ciezko to nie wyobrazam sobie jak oni beda grac w classica gdzie z moba w pt dostajesz po 5 adeny i nawet zlozenie seta devotion to jest wyzwanie a ludzie krafca z partsow nawet low i mi nogrady.
Nie sadze tez zeby duzo osob przetrwalo gleby po 10% (ktore sie odrabia w godzine albo dwie na 20lvl) i dropienie przedmiotow gdzie kazdy ork czy kras nie przepusci cie jak spierdzielasz z mobami na karku tylko dostaniesz stuna zeby sie wydropic. Zacznie na bank sporo osob ale do 40 dojdzie tylko ulamek - z ruskimi jest inaczej, to sa farmerzy a ta gra nie ma sensu solo, bez party w classicu daleko nie zajedziesz. Mowilem wejdz na tsa i pogadaj.

Przeszkody? Jakie przeszkody - dogadac z ruskimi idzie juz po kilku party gdzie rozkminisz o co chodzi, zreszta z party nie ma problemu bo u nas zawsze cos jest ze nawet nam slotow brakuje. Jezyk w grze? tylko questy masz po rusku i tekst npc - ze zangielszczeniem reszta jest po angielsku.
retired


  • Wiadomości: 248

  • Pochwał: 1

  • TommyVercetti
Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #985 dnia: Grudzień 07, 2014, 11:15:55 am »
Masz się za cierpiętnika i uważasz, że żaden nie-rusek nie odnajdzie się w tym? : D Kwestia zmiany priorytetów w grze i to czy leci level czy % nie ma znaczenia. Krafcenie devotion  - spoko kiedyś zaczynało się na karmianie, jeden chuj ; ). Uważam, że Classic jak inne wersje odświeżania Lineage zrobią swoją robotę i przyciągną trochę graczy.

Anyway tak czy siak zacząć grać (nawet te 2-3h nocami) mogę dopiero styczeń/luty więc nawet mi to na rękę ; ). A granie przy piwku na TSie nie dla efektów - powiem tak - efekty dają radość z gry. Podejmowałem się już paru "niezobowiązujących" startów i chuj nie pryzjemność. Tak to można grać w TERE, tam piwko i wieczorna instancja to przyjemność. W L2 albo pot i łzy albo chuj i to z tsem i kumplami czy bez :). Na core też było dla zabawy i bez spiny, a OB do 1 siege było największym zergiem i ludzie cisnęli koks. Albo koksasz i gonisz/jesteś w czołówce albo zabawa z gry jest niewarta czasu w niej wsadzony.
Innova Core [EU]: Sigiel Knight - TommyVercetti - Off


  • Wiadomości: 39

  • Pochwał: 0

Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #986 dnia: Grudzień 07, 2014, 11:54:09 am »
Vraghor nie przekonasz ludzi antyRuss do gry na rusku ( w tym mnie ). W cholerę będzie ludzi na eu. 2 b duże klany brazyli  się zastanawiają. Trzeba tylko czekać na official info


  • Wiadomości: 12

  • Pochwał: 0

Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #987 dnia: Grudzień 07, 2014, 12:45:50 pm »
Podobno da się zalogować na GK w przeciągu 10-15 prób ;) 2,5 godziny prób i nic... Na inne serwery bez problemu. Jakiś działający Logger albo auto clicker na ten moment ?


  • Wiadomości: 15

  • Pochwał: 0

Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #988 dnia: Grudzień 07, 2014, 12:52:09 pm »
Z logowaniem na GK jest różnie, dziś zalogowałem się w ciągu pół godziny ale czasem i 3 nie wystarczają. Myślę że niedługo się to unormuje jak minie 1 miesiąc od preordera. Co do programów dobry jest L2ClassicLogger (poszukaj we wcześniejszych postach). Przyśpieszyć to nie przyśpieszy ale nie musisz siedzieć cały czas przy kompie i klikać myszką.


  • Wiadomości: 691

  • Pochwał: 1

Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #989 dnia: Grudzień 07, 2014, 01:02:36 pm »
Przyspieszy bo gram działa szybciej niż człowiek i nie robi przerw.

No wiesz musisz kliknąć, w takim momencie kiedy na serwerze online spada poniżej capa, więc to taka loteria :)


  • Wiadomości: 12

  • Pochwał: 0

Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #990 dnia: Grudzień 07, 2014, 01:14:04 pm »
Tylko mi coś słabo działa ten L2ClassicLogger. Jak próbuje robić wedle instrukcji to wyskakuje błąd. (załącznik)

Próbowałem jeszcze Mouse Recorder ale on po nagraniu jak zaczyna powtarzać nie klika jak już pojawi się okno z grą, tylko najeżdża w dane miejsce ale nie chce kliknąć ;)


  • Wiadomości: 691

  • Pochwał: 1

Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #991 dnia: Grudzień 07, 2014, 01:26:41 pm »
Nie wiem jak działa ten program, ale z błędu wynika, że nie zdefiniowałeś jakiegoś obszaru, zapewne w którym program klika.


  • Wiadomości: 15

  • Pochwał: 0

Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #992 dnia: Grudzień 07, 2014, 01:35:41 pm »
Odpal gre w oknie, odpal loggera jako administrator, wpisz np "start" pod przyciskiem "create template" i nacisnij ten przycisk, najedz myszką na "Agree" i nacisnij przycicki alt+c i zmieniając ekrany logowania gry powtarzasz te czynności. Na koniec jak juz ustawisz wszystko nacisnij "get igrati button" i najedź na klawisz włączania gry na stronie innovy.


  • Wiadomości: 257

  • Pochwał: 0

Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #993 dnia: Grudzień 07, 2014, 01:39:00 pm »
Podobno da się zalogować na GK w przeciągu 10-15 prób ;) 2,5 godziny prób i nic... Na inne serwery bez problemu. Jakiś działający Logger albo auto clicker na ten moment ?

Dzis jest niedziela prawdopodobnie najgorszy dzien do zalogowania ;)  w tygodniu  faktycznie wyglada to juz duzo lepiej, rano i kolo ~21 juz nie ma kolejek co jeszcze tydzien temu bylo nie do pomyslenia.


  • Wiadomości: 12

  • Pochwał: 0

Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #994 dnia: Grudzień 07, 2014, 01:42:30 pm »
Robię w/g instrukcji.

Opalam L2 na stronie. Pojawia się pierwsze okno. Odpalam Loggera wpisuje nazwę screena i klikam Create Template. Wtedy wyskakuje błąd.


  • Wiadomości: 15

  • Pochwał: 0

Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #995 dnia: Grudzień 07, 2014, 01:52:33 pm »
daj load w programie i usun stare zapisy oraz usun wszystko z katalogu screenshot w programie


  • Wiadomości: 12

  • Pochwał: 0

Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #996 dnia: Grudzień 07, 2014, 02:01:45 pm »
Stare screen'y usunąłem już szybciej. Opcja save i load jest jakby nie aktywna, podświetla się na niebiesko jak najadę kursorem ale jak klikam nic się nie dzieje. (uruchamiam normalnie i jako administrator ale bez rezultatów).

Mała przerwa i spróbuje jeszcze raz ogarnąć.


  • Wiadomości: 161

  • Pochwał: 0

Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #997 dnia: Grudzień 07, 2014, 03:05:15 pm »
Masz się za cierpiętnika i uważasz, że żaden nie-rusek nie odnajdzie się w tym? : D Kwestia zmiany priorytetów w grze i to czy leci level czy % nie ma znaczenia. Krafcenie devotion  - spoko kiedyś zaczynało się na karmianie, jeden chuj ; ). Uważam, że Classic jak inne wersje odświeżania Lineage zrobią swoją robotę i przyciągną trochę graczy.

Anyway tak czy siak zacząć grać (nawet te 2-3h nocami) mogę dopiero styczeń/luty więc nawet mi to na rękę ; ). A granie przy piwku na TSie nie dla efektów - powiem tak - efekty dają radość z gry. Podejmowałem się już paru "niezobowiązujących" startów i chuj nie pryzjemność. Tak to można grać w TERE, tam piwko i wieczorna instancja to przyjemność. W L2 albo pot i łzy albo chuj i to z tsem i kumplami czy bez :). Na core też było dla zabawy i bez spiny, a OB do 1 siege było największym zergiem i ludzie cisnęli koks. Albo koksasz i gonisz/jesteś w czołówce albo zabawa z gry jest niewarta czasu w niej wsadzony.

Uwierz mi ale nie wszyscy mają takie podejscie do gry na low rate jak ty, a czy crafcenie devotion,a karmiana to jeden h... to chyba nie wiesz o czym piszesz bo pewnie karmiana na tym serwerze nie zalożyłbyś przez 2 miesiące.. Zresztą jak dla ciebie l2 to nieustanny exp w pocie czoła i nolife mode on to powinieneś odpocząć od tej gry i zmieni ci się sposób myślenia bo żeby coś znaczyć na takich serwerach to musisz nie miec życia bo innej drogi nie ma =).

Tu nie chodzi o to żeby zachęcać polaków do gry na ru classicu tylko, niektóre osoby na sile usiłuja robić sobie zgubną nadzieje, że EU dorówna RU, a prawda jest taka, że po starcie EU na forum znikniecie w odmętach smutku po miesiącu, a czy jakaś cześć przejdzie z ru na eu zeby od nowa koksać od 0 to chyba zyjemy w innej rzeczywistości... juz widze ruska jak idzie z rosyjskiego serwera na slaby EU serwer, ktory zawsze wszystko dostaje na końcu. Zobaczcie sobie ile ruskich gra na prywatnych low rate, a potem zobaczcie ile jest EU low rate prywatnych(chyba polaczkowy serwer was niczego nie nauczył).


  • Wiadomości: 398

  • Pochwał: 0

Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #998 dnia: Grudzień 07, 2014, 03:51:54 pm »
nie rozumiem jak można mieć fun z gry na serwerze gdzie jest DOSŁOWNIE 99% ruskich z czego tylko 1% potrafi rozmawiać po angielsku :D rozumiem, że bicie samych creepków przez n-miesięcy was fascynuje

są na tym ru classicu w ogóle jakieś CP z Europy? takie które grają co najmniej 10h dziennie? (bo reszta pójdzie na eu ofc)


  • Wiadomości: 222

  • Pochwał: -2

Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #999 dnia: Grudzień 07, 2014, 04:12:06 pm »
nie rozumiem jak można mieć fun z gry na serwerze gdzie jest DOSŁOWNIE 99% ruskich z czego tylko 1% potrafi rozmawiać po angielsku :D rozumiem, że bicie samych creepków przez n-miesięcy was fascynuje

Musisz ich rozumieć , zeby ich bić ? :<  większość pola(czk)ów zna tylko język pongielski