Witaj
Gość

Wątek: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth  (Przeczytany 927435 razy)

  • Wiadomości: 204

  • Pochwał: 0

  • Macierewicz L2
Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #1275 dnia: Styczeń 03, 2015, 05:11:19 pm »
na lancerze nie uzywalismy programow i bylo fajnie - nie jestem zwolennikiem radarow ale bot to czesc gry i tak jak w korei powinien byc polegalny - farmerow z trejnami banowac ale zwykli gracze powinni miec lekkie przywolenie na expienie z botem lub uzywanie bota na oop suporcie o ile nie jestes afk.

co do classica - jak zwykle wypowiadasz sie o czyms czego nie skosztowales, moze i raty x1 sa dalekie od tego co teraz sie wymaga dla casulalowych graczy (jak na godzie 0-85 w kilka godzin) ale sporo osob lubi taka gre i serwery low rate na privach sa naprawde oblegane wiec tutaj widze szanse dla l2c eu. Stabilny serwer z dobrym wsparciem, platny wiec odstraszajacy farmerow (no bo jednak oplata za 9 kont ktore moga byc zbanowane to ryzyko, nie tak jak na f2p gdzie mozna miec i 100 kont). bez donate shopa ale zapewniajacy rozrywke w starym stylu interulde na pewno przyciagnie sporo starych wyjadaczy. I mysle ze po starcie bedzie tak jak z core - na razie hejtujesz a potem i tak sie pojawisz traktujac to jako kolejne wyzwanie. czas pokarze

plote slyszalem ze mozna oplacic 1 konto i grac na ilu sie chce, jakas magia z adrenaliny i multiboxa

Przecież to jest niemożliwe :D No chyba, że innova czy tam nscoft ma dziurawe skrypty xD
Front-end web developer


[Lilith]
Elen 99 Tyrr Duelist [retired] [6x hero]
jelen 99 Feoh Soultaker [retired] [legendary server killer]
[Core]
jelen 101 Feoh Soultaker [after merge] [retired]
[Ramona]
Kuryl 102 Tyrr Titan [3x hero][retired too much p2w]


  • Wiadomości: 631

  • Pochwał: 1

Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #1276 dnia: Styczeń 03, 2015, 10:06:33 pm »
na lancerze nie uzywalismy programow i bylo fajnie - nie jestem zwolennikiem radarow ale bot to czesc gry i tak jak w korei powinien byc polegalny - farmerow z trejnami banowac ale zwykli gracze powinni miec lekkie przywolenie na expienie z botem lub uzywanie bota na oop suporcie o ile nie jestes afk.

co do classica - jak zwykle wypowiadasz sie o czyms czego nie skosztowales, moze i raty x1 sa dalekie od tego co teraz sie wymaga dla casulalowych graczy (jak na godzie 0-85 w kilka godzin) ale sporo osob lubi taka gre i serwery low rate na privach sa naprawde oblegane wiec tutaj widze szanse dla l2c eu. Stabilny serwer z dobrym wsparciem, platny wiec odstraszajacy farmerow (no bo jednak oplata za 9 kont ktore moga byc zbanowane to ryzyko, nie tak jak na f2p gdzie mozna miec i 100 kont). bez donate shopa ale zapewniajacy rozrywke w starym stylu interulde na pewno przyciagnie sporo starych wyjadaczy. I mysle ze po starcie bedzie tak jak z core - na razie hejtujesz a potem i tak sie pojawisz traktujac to jako kolejne wyzwanie. czas pokarze

plote slyszalem ze mozna oplacic 1 konto i grac na ilu sie chce, jakas magia z adrenaliny i multiboxa

Niemozliwe


  • ******
  • Wiadomości: 1254

  • Pochwał: 11

Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #1277 dnia: Styczeń 04, 2015, 01:56:10 pm »
Nowy update w Korei.
Dodali łowienie rybek i aligator island.
Łowienie jest chyba automatyczne jak w god za złowienie dostaje się exp i sp (pewnie śladowe ilości, ale afk i tak można zostawić ;d)
Są stare skille za tickety z rybek jak rozszerzenie ekwipunku, sloty przy sprzedaży/kupowaniu udźwig etc.


Zmiany na niektórych spotach do expa tych do 40 lvl'a. Ogółem więcej mobów ma być, trochę zboostowane niektóre, ale w zamian więcej expa mają dawać.

szczegóły tutaj


  • Wiadomości: 208

  • Pochwał: 4

Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #1278 dnia: Styczeń 04, 2015, 09:35:44 pm »
Wbijać do gry! Coraz więcej ludzi gra : )



  • Wiadomości: 275

  • Pochwał: 0

Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #1279 dnia: Styczeń 04, 2015, 09:52:28 pm »
Wowowow. Nie no ja poczekam na EU.

PS. Alarion dalej zakłada farmy w dead AA? :<


  • ******
  • Wiadomości: 1257

  • Pochwał: 3

  • Legendarny StarK
Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #1280 dnia: Styczeń 04, 2015, 10:16:03 pm »
Michał pewnie traina ciąga na ru l2c:D

4. w przypadku gdy strona przeciwna wygrywa flejm war, (czyli po prostu napisze prawde - czy pocisnie aralionowi od grubasow, derfo od slabiakow, amirasowi od lamuskow, stwierdzi ze core jest dead i online to 200) aralion bierze w rece katarynke i kreci korbka tak dlugo, az wyskoczy z niej zdalnie sterowana małpka (ruesse) i wlepi wrogowi jedynej i slusznej ideologi %


  • Wiadomości: 307

  • Pochwał: 0

Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #1281 dnia: Styczeń 04, 2015, 10:40:48 pm »
Kartofle zbierać a nie w l2 grać


  • Wiadomości: 7

  • Pochwał: 0

Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #1282 dnia: Styczeń 04, 2015, 11:17:10 pm »
Własnie przed chwilką sobie wbiłem do gry :) podajcie jakies namiary na TSa
Ziemia to pudło,  w którym żyć trudno
Jeden ma wszystko, drugi ma gówno
Pierwszy się śmieje, drugi traci nadzieję
Nie sądź mnie kurwo, nikt z nas sędzią nie jest


  • ******
  • Wiadomości: 1254

  • Pochwał: 11

Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #1283 dnia: Styczeń 04, 2015, 11:40:41 pm »
^ pm


  • Wiadomości: 269

  • Pochwał: 0

Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #1284 dnia: Styczeń 04, 2015, 11:42:38 pm »
LF aktywnych ludzi chetnych do zlozenia CP. PM.


  • Wiadomości: 7

  • Pochwał: 0

Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #1285 dnia: Styczeń 05, 2015, 11:09:34 am »
Może krótka relacja dla ludzi którzy jeszcze nie podjęli decyzji odnośnie grania na ruskim klasyku. Pograłem już trochę, przyznam szczerze, że spodziewałem się dystansu rosyjskich graczy w stosunku do graczy spoza ich granicy, jednak jest wręcz przeciwnie w przybliżeniu 7 na 10 graczy było w stanie ze mną porozmawiać po angielsku, co było raczej dla mnie szokujące, bo grając na innych rosyjskich serwerach spotykałem się tylko z "krzakami" wypisywanymi w moją stronę :D a więc nie jest tak źle, jak by się wydawało :)

Odnośnie samej gry, nie moge wypowiedzieć się negatywnie, w sumie to od samego startu czuje się ten stary klimacik gry, który wciąga w gre tak samo jak za dawnych lat :)

Coś wiecej to chyba bd mógł napisać za jakiś czas, na chwile obecną nie pozostaje mi nic innego jak tylko zaprosić wszystkich tych którzy się zastanawiają. Nawet zapraszam do wydania tych marnych 20 zł ( marne 20 zł, bo nie oszukujmy się nie jest to majątek, w porównaniu do cen jakie kiedyś były ściągane od graczy za granie na offie ), i stestowania sobie klimatu.
Przyznam szczerze, że sam miałem bardzo duży dylemat czy zaczynać tu grę, cały czas w głowie siedział gdzieś EU classic, ale pomyślałem sobie, po co tyle czekać, i potem się martwić czy aby na pewno się utrzyma, jak moge wbić na ruskiego i w jakimś tam stopniu budować te community. A więc chopoki nie zastanawiać się ! WBIJAĆ ! GRAĆ ! ŚCIĄGAĆ ZNAJOMYCH ! I SIĘ BAWIĆ !!

pozdrawiam
Ziemia to pudło,  w którym żyć trudno
Jeden ma wszystko, drugi ma gówno
Pierwszy się śmieje, drugi traci nadzieję
Nie sądź mnie kurwo, nikt z nas sędzią nie jest


  • Wiadomości: 248

  • Pochwał: 1

  • TommyVercetti
Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #1286 dnia: Styczeń 05, 2015, 01:05:09 pm »
Dokładnie odwrotnie, nie marnujcie czasu i pieniędzy na ruska gdzie trzeba się cieszyć, że ktoś używa klawiatury łacińskiej, tylko zbierajmy siły na eu. W przypadku jakichkolwiek problemów russ support only, dziękuje. I tak wskoczycie jak otworzą cywilizowaną wersję i tak, a jakoś nie widzę opcji, żeby podarowali sobie taki zarobek.
Tak jak było na core, sam głupi OldBoyz zebrał 200+ppl - pierwsze miesiące core były zajebiste i nikt nie powie, że było inaczej. Jak widać sporo osób wciąż gra tam do dziś.

Jestem głuchy na argument o expie, adenie etc, kwestia skali - ludzie dadzą rade.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 05, 2015, 01:10:18 pm wysłana przez blacktyger »
Innova Core [EU]: Sigiel Knight - TommyVercetti - Off


  • Wiadomości: 201

  • Pochwał: 0

Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #1287 dnia: Styczeń 05, 2015, 01:34:50 pm »
Nie wiem o co chodzi?
Udało mi się wpłacić kase, wykupić subskrypcje na 30 dni ale jak włączam grę to wyskakuje:

"LCID
cannot run in this locale"
Mógłby mnie ktoś podratować? Wyskakuje mi to samo, a potem jeszcze jakieś 2 dzikie błędy jak OK kliknę. :D


  • Wiadomości: 208

  • Pochwał: 4

Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #1288 dnia: Styczeń 05, 2015, 01:38:58 pm »
Nie wiem o co chodzi?
Udało mi się wpłacić kase, wykupić subskrypcje na 30 dni ale jak włączam grę to wyskakuje:

"LCID
cannot run in this locale"
Mógłby mnie ktoś podratować? Wyskakuje mi to samo, a potem jeszcze jakieś 2 dzikie błędy jak OK kliknę. :D



  • Wiadomości: 201

  • Pochwał: 0

Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #1289 dnia: Styczeń 05, 2015, 01:44:35 pm »
Ha, dzięki, już to zrobiłem. :D Wujek Gugle na pomoc zagubionym.


  • Wiadomości: 691

  • Pochwał: 1

Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #1290 dnia: Styczeń 05, 2015, 02:07:26 pm »
Znaczy w sumie w classicu masz mniejszy content, brak super animacji i fajerwerków, meta się cofa do niższych lvli, ale jest za to bardziej, dużo bardziej rozciągnięta. To już zależy od ludzi czy im to pasuje...


  • ******
  • Wiadomości: 1100

  • Pochwał: 5

  • a.k.a. Darth
Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #1291 dnia: Styczeń 05, 2015, 02:07:57 pm »
Dokładnie odwrotnie, nie marnujcie czasu i pieniędzy na ruska gdzie trzeba się cieszyć, że ktoś używa klawiatury łacińskiej, tylko zbierajmy siły na eu. W przypadku jakichkolwiek problemów russ support only, dziękuje. I tak wskoczycie jak otworzą cywilizowaną wersję i tak, a jakoś nie widzę opcji, żeby podarowali sobie taki zarobek.
Tak jak było na core, sam głupi OldBoyz zebrał 200+ppl - pierwsze miesiące core były zajebiste i nikt nie powie, że było inaczej. Jak widać sporo osób wciąż gra tam do dziś.

Jestem głuchy na argument o expie, adenie etc, kwestia skali - ludzie dadzą rade.
moze i tak - ale grajac na rusku przygotujesz na na gre na eu, bedziesz wiedzial jaka postac zrobic czy gdzie questowac zeby sie oplacalo, z supportem nie ma zadnego probelmu wrecz przeciwnie - jest GM ktory mowi po polsku i chetnie pomaga a sam support z tictetow przyjmuje google translatora bez bolu (kilka osob juz korzystalo np. z zablokowana postacia czy problemami z gra i nie bylo problemu). 21pln za miesiac gry to nie duzo - a zawsze adene zarobiona na rusku mozna sprzedac i nie dosc ze sie zwroci za abonament to moze i styknie na abonament na eu.
Po raz kolejny innova dala tez ciala z terminem wystawienia eu - dlatego i ja wrocilem na ruska mimo ze zbanowali mi dwa konta. Eu moze wyjsc za 2-3 miesiace, na bank nie wczesniej (miesiac zapisow na subskrypcje, miesiac przygotowan do startu i miesiac preordera). Na Gran Kane bo banhammerze przybylo ludzi i znowu online oscyluje w okolicach 5-5.5tys - ludzie zbanowani na innych serwerach przeniesli sie tutaj.
Rozpoczelismy tez aktywna rekrutacje graczy - nie tylko polakow - klan ma lvl1 i skill na +3% expa a sloty sa.
Wiec Black nic nie tracisz i nie rozumiem twojej niecheci do ruska, wiele osob tutaj gralo ponad rok na Lancerze i nikt nie narzekal. Zangielszczenie jest a ruscy chetnie gadaja po angielsku nie tylko krzeczkami ktore i tak szybko zaczniesz ogarniac.
retired


  • Wiadomości: 298

  • Pochwał: 1

  • BALLS OF STEEL !!!
Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #1292 dnia: Styczeń 05, 2015, 03:46:17 pm »
wts warrior 24 lvl bez 3% + 900 rubli na koncie (3 i pol miecha oplacone) = 50 zł (brak czasu na gre) + orginalny e-mail
« Ostatnia zmiana: Styczeń 05, 2015, 04:04:23 pm wysłana przez russek »


  • ******
  • Wiadomości: 1254

  • Pochwał: 11

Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #1293 dnia: Styczeń 05, 2015, 04:29:16 pm »
Te ruble można chyba przerobić na gift cody.


  • Wiadomości: 298

  • Pochwał: 1

  • BALLS OF STEEL !!!
Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #1294 dnia: Styczeń 05, 2015, 04:48:03 pm »
Te ruble można chyba przerobić na gift cody.

nie widzialem nigdzie takiej opcji  :(


  • Wiadomości: 58

  • Pochwał: 0

Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #1295 dnia: Styczeń 05, 2015, 04:58:42 pm »
Kupiłem 300 rubli mam na koncie i co teraz ? Jak aktywowac miesiac gry ?


  • Wiadomości: 201

  • Pochwał: 0

Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #1296 dnia: Styczeń 05, 2015, 05:14:19 pm »
4game/l2classic/play i tam nad startem masz napis, że chcesz kupić miesiąc gry i zaznaczas miesiąc, bo tam masz jeszcze 3 miesiące i chyba półroku


  • Wiadomości: 60

  • Pochwał: 0

Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #1297 dnia: Styczeń 05, 2015, 05:48:01 pm »
Czesc.
Ja gram 3 dni w tym właściwie ostatnie 2 dni mnie nie było :) i mam 14 lvl (robię SK). Czasu już nie mam jak kiedyś, nie siedzę na TSie bo gadać nie mogę ze względów mieszkaniowych, jak trzeb to słuchawki mam i mogę posłuchać ale przeważnie się relaksuje muzyką bijąc moby. Jak macie sloty wolne to chętnie do klanu wstąpię, coś na czacie napiszę czy na pt się wybiorę ale gram totalnie bez spiny w czasie wolnym.
Pozdro


  • Wiadomości: 398

  • Pochwał: 0

Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #1298 dnia: Styczeń 05, 2015, 06:44:52 pm »
@blacktyger dobra, a teraz pytanie - ilu gra w sumie Polaków na tym ruclassicu? 50? 60? 70? ilu z nich tam zastanie jak postawia euclassica? 10? 20?


  • Wiadomości: 12

  • Pochwał: 0

Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #1299 dnia: Styczeń 05, 2015, 06:48:11 pm »
Właśnie zacząłem grać, robię PW (w tej chwili 9 lvl), jakby ktoś chciał się odezwać do Polaka w grze to pm "Altaria :)

@kHRYSTAL zaczynam pogrywać na ru classicu i tak, jak powstanie EU classic to tam się przeniosę, ale póki co ani widu ani słychu