Witaj
Gość

Wątek: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth  (Przeczytany 927482 razy)

  • Wiadomości: 398

  • Pochwał: 0

Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #1650 dnia: Marzec 13, 2015, 01:43:23 pm »
a co to za noname? bo chyba nie mowicie o tym gownixie z core?
« Ostatnia zmiana: Marzec 13, 2015, 01:45:50 pm wysłana przez kHRYSTAL »


  • Wiadomości: 281

  • Pochwał: -3

Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #1651 dnia: Marzec 13, 2015, 03:47:02 pm »
a co to za noname? bo chyba nie mowicie o tym gownixie z core?

a ty kim niby jestes, bo strasznie wyszczekany


  • Wiadomości: 398

  • Pochwał: 0

Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #1652 dnia: Marzec 13, 2015, 04:20:50 pm »
po prostu sie z nich smieje, nie powiesz mi zebym traktowal takie posty i ludzi ktorzy je pisza normalnie

Grałem z Alarionem


  • *******
  • Wiadomości: 1857

  • Pochwał: 11

Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #1653 dnia: Marzec 13, 2015, 05:27:38 pm »
@kHRYSTAL
Ziomek ja w czasach kiedy l2 było w swoim primie miałem przyjemność latać w takich pt o których Alarion może tylko pomarzyć :p



aż miło się patrzy na takie jpg... stare dobre czasu gdzie frapsy ściągało się a nie oglądało na youtube  :oops:


  • Wiadomości: 691

  • Pochwał: 1

Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #1654 dnia: Marzec 13, 2015, 07:21:00 pm »
@Rami.

Noobwars zaczal od c1, nie jestem pewien, ale Pandora, stare Paradise też wcześnie miało serwery. c2-c3? DN też już za c3 był otwarty. Nie wiem jak wcześniej.


  • Wiadomości: 279

  • Pochwał: 1

  • OblivioN
Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #1655 dnia: Marzec 13, 2015, 07:48:18 pm »
I ja zaczynałem od Paradise
« Ostatnia zmiana: Marzec 13, 2015, 08:11:24 pm wysłana przez WiLdEcaRd »
Live To Play -- Play To Win -- As Much As Possible -- As Hardcore As Possible


  • Wiadomości: 631

  • Pochwał: 1

Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #1656 dnia: Marzec 13, 2015, 08:35:16 pm »
Ahh te trade'y z DVP na talking island...


  • *******
  • Wiadomości: 1857

  • Pochwał: 11

Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #1657 dnia: Marzec 14, 2015, 12:41:59 am »
I ja zaczynałem od Paradise

Ja podobnie , a potem dex... ale fakt - najlepiej jak wspominam to właśnie c4 / troszke nawet IT.. gdzie czekało się na kolejny fraps Phyro czy AAO... etc.


  • Wiadomości: 279

  • Pochwał: 1

  • OblivioN
Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #1658 dnia: Marzec 14, 2015, 11:20:28 am »
I ja zaczynałem od Paradise

Ja podobnie , a potem dex... ale fakt - najlepiej jak wspominam to właśnie c4 / troszke nawet IT.. gdzie czekało się na kolejny fraps Phyro czy AAO... etc.
Ha ha mały świat,grałem z Phyro i Idunem na Franz jakieś 6 miesięcy później zaczęli chcieli się wybotować i zrobić cont pt ale juz za bardzo z tyłu byli,wcześniej byliśmy "sworn enemies" na Dex i tak się składa ze mam mały frapsik z tamtych czasów gdzie kopiemy ich tyłek,ostatnie pvp to my na statusie kontra 3 pt and the rest is history.
enjoy :)

https://www.youtube.com/watch?v=Rao5SOAL4J4
Live To Play -- Play To Win -- As Much As Possible -- As Hardcore As Possible


  • Wiadomości: 30

  • Pochwał: 0

Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #1659 dnia: Marzec 14, 2015, 01:19:00 pm »
A ktoś pamięta Zeusa? :P


  • Wiadomości: 61

  • Pochwał: 0

Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #1660 dnia: Marzec 14, 2015, 03:31:48 pm »
@kHRYSTAL
Ziomek ja w czasach kiedy l2 było w swoim primie miałem przyjemność latać w takich pt o których Alarion może tylko pomarzyć :p


stary dobry oldshoolowy dex :)


  • Wiadomości: 307

  • Pochwał: 0

Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #1661 dnia: Marzec 14, 2015, 06:21:06 pm »
Na chuj w temacie classica jakiś spam o 10 letnich serwerach?

Gesendet von meinem Z Ultra mit Tapatalk



  • Wiadomości: 89

  • Pochwał: 0

Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #1662 dnia: Marzec 15, 2015, 05:17:26 pm »

Troche szkoda mi ludzi, którzy zaczęli przygode z L2 od Interlude w góre, czasy do Interlude, to były czasy, kiedy właśnie grało się z włączoną muzyczką w tle i role-playowało kazdy wypad na moby :) to były niesamowite czasy L2, żaden classic nie odda tego :/ Ludzie maja inne podejscie teraz tak jak wspomniałeś.

Do tej pory pamiętam serwery C1 prywatne, pierwsze które sie pojawiły (noobwars?).

Pamietacie nazwy serwerów c1? Pierwszych?

Z tym role-play'owaniem to trochę inaczej to pamiętam :P Chyba, że na noobwars się tak wczuwałeś w odgrywanie postaci :) co nie zmienia faktu, że kiedyś samo exp'ienie czy siedzenie w Giran na czacie, przeglądanie sklepików itd. dawało wiele radochy natomiast dzisiaj jest już tylko rush'owanie do endgame'u i to nie tylko w L2 ale prawie w każdym współczesnym mmo.

Z wczesnych privów to pamiętam l2world - grałem tam latem w 2005 i było to też c1 z jakimś tam drobnym custom'em

Co do classica (żeby offtopu nie było) to próbowałem i jednak nie mogę zdzierżyć wszechobecnego ruskiego, zawsze miałem problem z ruskimi serwerami za to jakby tak wyszedł eu i można by pograć ze starymi znajomymi właśnie tak na lajcie bez cp, 4fun...pomarzyć zawsze można :P


  • Wiadomości: 248

  • Pochwał: 1

  • TommyVercetti
Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #1663 dnia: Marzec 15, 2015, 08:50:19 pm »
[...] co nie zmienia faktu, że kiedyś samo exp'ienie czy siedzenie w Giran na czacie, przeglądanie sklepików itd. dawało wiele radochy natomiast dzisiaj jest już tylko rush'owanie do endgame'u i to nie tylko w L2 ale prawie w każdym współczesnym mmo [...]

Dokładnie to, każda gra mmo teraz to rush na endgame - a jeśli tak nie jest to nikt nie traktuje jej poważnie... I w sumie kogo o to winić?
Innova Core [EU]: Sigiel Knight - TommyVercetti - Off


  • Wiadomości: 279

  • Pochwał: 1

  • OblivioN
Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #1664 dnia: Marzec 16, 2015, 09:48:14 am »
[...] co nie zmienia faktu, że kiedyś samo exp'ienie czy siedzenie w Giran na czacie, przeglądanie sklepików itd. dawało wiele radochy natomiast dzisiaj jest już tylko rush'owanie do endgame'u i to nie tylko w L2 ale prawie w każdym współczesnym mmo [...]

Dokładnie to, każda gra mmo teraz to rush na endgame - a jeśli tak nie jest to nikt nie traktuje jej poważnie... I w sumie kogo o to winić?
Może dlatego ze niszowy i wyśmiewany kiedyś gikowy świat gier obecnie przejęty przez wielkie korporacje świat nazwany już przemysłem ma za zadanie jeden cel wydoić nas do sucha pozostawiając niesmak w ustach.
Live To Play -- Play To Win -- As Much As Possible -- As Hardcore As Possible


  • Wiadomości: 220

  • Pochwał: 1

  • S W A R M
Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #1665 dnia: Marzec 16, 2015, 10:42:19 am »

Troche szkoda mi ludzi, którzy zaczęli przygode z L2 od Interlude w góre, czasy do Interlude, to były czasy, kiedy właśnie grało się z włączoną muzyczką w tle i role-playowało kazdy wypad na moby :) to były niesamowite czasy L2, żaden classic nie odda tego :/ Ludzie maja inne podejscie teraz tak jak wspomniałeś.

Do tej pory pamiętam serwery C1 prywatne, pierwsze które sie pojawiły (noobwars?).

Pamietacie nazwy serwerów c1? Pierwszych?

Z tym role-play'owaniem to trochę inaczej to pamiętam :P Chyba, że na noobwars się tak wczuwałeś w odgrywanie postaci :) co nie zmienia faktu, że kiedyś samo exp'ienie czy siedzenie w Giran na czacie, przeglądanie sklepików itd. dawało wiele radochy natomiast dzisiaj jest już tylko rush'owanie do endgame'u i to nie tylko w L2 ale prawie w każdym współczesnym mmo.

Z wczesnych privów to pamiętam l2world - grałem tam latem w 2005 i było to też c1 z jakimś tam drobnym custom'em

Co do classica (żeby offtopu nie było) to próbowałem i jednak nie mogę zdzierżyć wszechobecnego ruskiego, zawsze miałem problem z ruskimi serwerami za to jakby tak wyszedł eu i można by pograć ze starymi znajomymi właśnie tak na lajcie bez cp, 4fun...pomarzyć zawsze można :P
Siema Star :)
Wiesz, chodzilo mi o pierwszy serwer, gdzie jeszcze nie wiadomo bylo gdzie co i jak:) Ale pozniej te dobre wspomnienia to wlasnie to o czym mowisz - chill w giran, wypady na exp, flejmy itd. przypominaja mi sie takie serwery jak existence :D

Classic EU mógłby być fajnym powrotem do przeszłości :D kurde czemu tylko ruscy maja takie fajne projekty :((


  • Wiadomości: 454

  • Pochwał: 0

Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #1666 dnia: Marzec 16, 2015, 11:19:54 am »
bo normalni ludzie juz nie graja w ta gre  8)


  • Wiadomości: 307

  • Pochwał: 0

Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #1667 dnia: Marzec 16, 2015, 11:43:51 am »
bo normalni ludzie juz nie graja w ta gre  8)
Normalność to pojęcie całkowicie względne.

Gesendet von meinem Z Ultra mit Tapatalk



  • Wiadomości: 220

  • Pochwał: 1

  • S W A R M
Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #1668 dnia: Marzec 16, 2015, 03:11:53 pm »
bo normalni ludzie juz nie graja w ta gre  8)
komet oddawaj itemy! :p


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #1669 dnia: Marzec 17, 2015, 10:38:17 am »
[...] co nie zmienia faktu, że kiedyś samo exp'ienie czy siedzenie w Giran na czacie, przeglądanie sklepików itd. dawało wiele radochy natomiast dzisiaj jest już tylko rush'owanie do endgame'u i to nie tylko w L2 ale prawie w każdym współczesnym mmo [...]

Dokładnie to, każda gra mmo teraz to rush na endgame - a jeśli tak nie jest to nikt nie traktuje jej poważnie... I w sumie kogo o to winić?
Może dlatego ze niszowy i wyśmiewany kiedyś gikowy świat gier obecnie przejęty przez wielkie korporacje świat nazwany już przemysłem ma za zadanie jeden cel wydoić nas do sucha pozostawiając niesmak w ustach.


Kto się daje, ten się daje, ale fakt, że takich debili co będą kupować pixele jest od zaje** i jeszcze trochę  dzisiejszych czasach. Przynajmniej dzięki tym frajerom zarobiłem sobie po 3 latach fajnej zabawy na Core, więc jakoś bardzo płakać nie będę xDD


Ogólnei śmieszne jest, że nic w topicu nie piszę praktycznie, a jakieś ludki których nei znam przychodzą i pie** od rzeczy )))

Nie chce mi się o L2 pisać wywodów, ale GoD gdyby skasował instancje jak było kiedyś + wszystkie te epici w stylu AQ / Orfen / Baium / smoki był 99 lvl i na otwartych zone, o które byłyby PvP    C O D Z I E N N I E (bo jak nie AQ, to orfen, przeplatane respawnem smoków lilitha i anakima) to nikt normalny z Core by nie quitnał.

Gdy całość zaczęła obracać się w obrębie "który CC lider kliknie pierwszy z bota na instancje i przeteleportuje swoje CC"  albo "który CC 40 lvlowych sorców zada większy DPS w AQ" + na codzien puste spoty, bo ludzie spamują wszelkie instancje typu istina/octavis/tauti i w cholerę innych to coś nie gra.  O pay2win drogą NCwestu z którego się wszyscy gracze Core śmialiśmy kilka lat temu nie wspomnę, bo teraz to już w sumie kalka.
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 454

  • Pochwał: 0

Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #1670 dnia: Marzec 17, 2015, 10:46:05 am »
bo normalni ludzie juz nie graja w ta gre  8)
komet oddawaj itemy! :p
nie pamietam hasel itp wiesz tyle lat palenia przy tej grze swoje robi :oops:


  • Wiadomości: 55

  • Pochwał: 0

Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #1671 dnia: Marzec 17, 2015, 11:14:49 am »
Allseron FTW o/


  • Wiadomości: 119

  • Pochwał: 0

Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #1672 dnia: Marzec 21, 2015, 02:46:57 am »
niech otworzą w końcu tego classica, bo nie ma gdzie grać  :(


  • Wiadomości: 7

  • Pochwał: 0

Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #1673 dnia: Marzec 21, 2015, 02:53:31 pm »
Ten screen az mi przypomnial o początkach L2 na L2Extreme świetej pamięci serverze Staris gdzie po przejściu na C4 został niby zamknięty przez FBI i wszyscy sie przeniesli na dexa ^^ i Kropka na zdjeciu woooow !


  • Wiadomości: 691

  • Pochwał: 1

Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #1674 dnia: Marzec 21, 2015, 03:52:22 pm »
piszesz o existance nie extreme. Extreme to gówno było w porównaniu do tamtego serwera.