Witaj
Gość

Wątek: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth  (Przeczytany 927651 razy)

  • Wiadomości: 737

  • Pochwał: 1

Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #1800 dnia: Kwiecień 22, 2015, 09:11:19 am »
Tu nie chodzi o głosy, tylko o poziom (trudność) gry. Nie żebym był jakimś przeciwnikiem EU L2C, bo chyba każdy woli grać w ludzkim języku, ale jeśli u Rusków po 4 miesiącach jest online w okolicach 3k to na ja tego na EU nie widzę. Rozumiem ogólny hype i podnietę na forum 4game, sam się tak jarałem RU Classikiem, ale rura mi szybko zmiękła jak na 25 levelu robisz 15% na godzinę SPS z dual boxem bufferem SE i na dodatek jeszcze PP oop.

Wg mnie tylko nieliczni "oldschoolowi" gracze, którym marzy się powrót do starego L2, bez CP i ostrej farmy tygodniami na jednym spocie dojdą do 40, a przy takim dropie adeny jaki zaproponowała Innova (x0.17) mało kto będzie biegał w C, że już o używaniu shotów nie wspomnę (na RU wszyscy expią bez szotów nawet 50+, a szoty są tylko na PVP). Dobrze zorganizowane CP na pewno będą mieć łatwiej i jeśli znajdą się chętni do gry WC/SWS ;) to pociągną serwer przez jakiś czas.

Sam pomysł takiej kroniki jak L2C jest świetny, ale sposób podania tego przez Innovę, jeśli chodzi o adenę to porażka. Z expem nie jest źle, powoli jakoś to idzie, faktycznie można poznać kupę ludzie i party z randomami to nic nadzwyczajnego ale wieczna farma bez szotów i w sprzęcie 2 grade niżej niż lvl na to wskazuje to jest hardcore, który skutecznie zniechęci 3/4 rozhypowanego do granic możliwości lol-EU-community. To co może pomóc EU L2c to napływ graczy z Rosji, którzy nie zaczęli gry na ichnijszym classicu (Tribunal, RussianMafia) i mieli już styczność z EU serwerami. Odpalą swoję nolife mode, nafarmią adeny i sprzętu, który będą sprzedać za euro i jakoś to będzie się kręcić.

Na pewno zajrzę na EU (jeśli oczywiście powstanie, co też jest nie do końca pewne), ale patrzę na to realnie i mam spore wątpliwości co do przetrwania takiego serwera bez części RU graczy).
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 22, 2015, 09:29:58 am wysłana przez kabulek »
L2C EU wannabe?
A chuuu, nic nie chce sprzedać :)))


  • Wiadomości: 58

  • Pochwał: 0

Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #1801 dnia: Kwiecień 22, 2015, 10:02:02 am »
Już nie mogę tego czytać że ludzie odejdą że nie maniaczą jak na RU. Pewnie skończycie pierdo*** dopiero gdy ruszy EU i zaczniecie tam grać :D, już niedługo  8)


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #1802 dnia: Kwiecień 22, 2015, 10:17:03 am »
no to teraz tylko 3 miesiące na analizowanie otrzymanych wyników i kolejne 3 miesiące na wydanie ostatecznego werdyktu )))
i jeszcze 3 lata aż gruby quitnie z AA (jako ostatni) i wróci uczyć ludzi w L2 jak panować nad przyszłością serwera )))

co tam przyszedłeś z leszczami znów kłamać lolku? xDDD
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 22, 2015, 10:19:24 am wysłana przez Alarion »
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 737

  • Pochwał: 1

Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #1803 dnia: Kwiecień 22, 2015, 10:29:00 am »
Już nie mogę tego czytać że ludzie odejdą że nie maniaczą jak na RU. Pewnie skończycie pierdo*** dopiero gdy ruszy EU i zaczniecie tam grać :D, już niedługo  8)

Oczywiście, że zaczniemy. Piszę przecież, że kibicuję EU, tylko zastanawiam się czy warto inwestować miesiąc czy dwa swojego czasu, na grę na serwerze, gdzie 90% graczy nie wie na co się pisze. Było by kiepsko obudzić się po miesiącu  na serwerze, na którym zostało 1k najbardziej zdeterminowanych osób, a reszta powoli odpływała wraz z opadającą ekscytacją super-hardcorowym l2. Zderzenie z rzeczywistością swoje zrobi, jestem o tym przekonany. Na tym forum jest niewielka grupa ludzi, którzy grali na offie jeszcze przed H5 (też RU co prawda), gdzie raty były x1 (z premium x2, z max vitem i runami dochodziło do x4) i wiedzą jak się na takich ratach gra. Zresztą pisałem, że exp nie jest problemem, tylko adena. Wg mnie EU powinien wystartować z ratami adeny x1, bo granie bez szotów i bieganie w no grade śmierdzi, albo przynajmniej wprowadzić jakieś premium acc lub runy podnoszące trochę ten drop rate. Z perspektywy RU powiem tak: granie na C1 z tymi modyfikacjami z GOD jest bardzo przyjemne, ale braki adeny zdecydowanie obniżają przyjemność z gry. Z tego co widzę w podpisie sam grałeś na RU więc może sam przestaniesz pierdo... i spojrzysz na to obiektywnym okiem.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 22, 2015, 10:31:01 am wysłana przez kabulek »
L2C EU wannabe?
A chuuu, nic nie chce sprzedać :)))


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #1804 dnia: Kwiecień 22, 2015, 10:39:05 am »
Kabul, nie wysilaj się, większość co ma mózg dobrze to rozumie, reszta i tak quitnie max po 1-2 tyg z tych powodów co piszesz. Nostalgia too str0nk
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 737

  • Pochwał: 1

Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #1805 dnia: Kwiecień 22, 2015, 10:54:46 am »
Mnie też wzięło, nie powiem  8) Tylko czasy już nie te. Ale coś tam sobie pykam casualowo. Jeśli ludzie nie będą się tak napinać to trochę pograją for fun, a jeśli będą chcieli ownić, to emo quit po 2 tygodniach, tak jak piszesz.

Za stary jestem na wdawanie się w "dyskusje" z huge-e-penis-pro-forum-ownatorami. To Twoja działaka  :afro:

Amber party Pozdro!
L2C EU wannabe?
A chuuu, nic nie chce sprzedać :)))


  • Wiadomości: 190

  • Pochwał: 0

Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #1806 dnia: Kwiecień 22, 2015, 11:18:15 am »
Jest sporo ludzi co grało na US/EU oficjalach (nie ru, czyli bez premium na ratach x1) i dobrze się bawili  i to raczej do nich jest skierowany classic.


  • Wiadomości: 737

  • Pochwał: 1

Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #1807 dnia: Kwiecień 22, 2015, 11:35:24 am »
Oczywiście, tylko to już jest dość odległa przeszłość. Wraz z wprowadzeniem wszystkich części H5, a potem GOD expienie stało się dość łatwe, wcześniej było znacznie trudniej. Ja jako, że nie grałem na NA/EU w tamtych czasach odnoszę się do RU, co by nie opowiadać farmazonów.
L2C EU wannabe?
A chuuu, nic nie chce sprzedać :)))


  • Wiadomości: 14

  • Pochwał: 0

  • kvo
Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #1808 dnia: Kwiecień 22, 2015, 11:47:58 am »
Bez przesady, nie jest az tak zle. Faktycznie, jedynie shoty/produkcja shotow moglaby byc tansza. Wystarczy zmienic swoj poglad na L2.


  • Wiadomości: 123

  • Pochwał: 0

  • Lubie mokre szparki
Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #1809 dnia: Kwiecień 22, 2015, 01:16:06 pm »
Wiekszosc obecnych tu na forum stara sie ocenic serwer pod katem tego kiedy padnie. Stara sie myslec w kat. o k.$@#$ ile czasu zajmie mi wyexpienie tego i tego, ile czasu skrafcenie seta, ile czasu na to i na to.

Ale tu nie chodzi o czas a zabawe. Sam fakt grania w starym dobrym klimacie juz jest zabawa! Mnie nie obchodzi ile czasu mi zajmie wbicie 20 lvl i ile czasu by potem dobic d-grade. Chodzi o fun, a na takim serwerze liczy sie kazdy aspekt gry. O aspektach takich jak na starych dobrych serwerach juz malo kto pamieta. Liczy sie szybka farma i wbicie lvla tylko po to zeby OWNic na serwerze.

Ale to nie o to chodzi.

Tylko starzy gracze zrozumieja o czym pisze. O klimacie. To on powodowal ze zaczelismy w to grac. I jesli klimatu nie bedzie, to nie ma sensu gry. Ja wierze ze taki klimat powroci, w koncu o to w tym projekcie chodzi. Boisz sie ze ludzie quitna? zapomnij o l2 i wroc do star warsa w jakiego grasz na prywatnych serwerach x100.

Nie pozdrawiam niekumatych i pozdrawiam starych graczy! CU @ classic eu :)
AIM HIT DESTROY >aHd<


  • Wiadomości: 737

  • Pochwał: 1

Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #1810 dnia: Kwiecień 22, 2015, 01:54:04 pm »
Wszystko ładnie pięknie i gdyby tak wszyscy myśleli to serwer miałby 10k online'u, ALE! Zwracam uwagę, że takich graczy, o których piszesz jest moooooże 20%? 30% top? Jasne, że na początku będzie więcej, bo każdy wygeneruje trochę czasu kosztem rodziny/żony/ kochanki/ pracy czy wszystkiego tego co ogranicza czas spędzony w grze, ale potem zostaną tylko napaleńcy (mówię tu o osoboach 25-30+ którzy grali w L2 za starych czasów). Jednak ogromna większość online'u robić będzie gimbaza+LO oraz studenci. Nie oszukujmy się, że nagle wszyscy oldboye rzucą w cholerę swoje zajęcia i zaczną grać w L2. Nawet 1-2h dziennie dla niektórych to dużo (np dla mnie). Tak więc gdy gimbaza przyzwyczajona do szybkiego expa i ogólnie dostępnego sprzętu z x25 privów zobaczy, że hola hola, nie ma tak lekko to porobią masowe emo quity - wystraczy, że taki bolek pójdzie bez party na spota, wydropi się od moba - emo quit gwarantowany. A gdy 70-80% graczy zniknie to z kim będziesz grał? Sam z mobami?

I tu się mylisz, doświadczeni ludzie nie myślą pod kątem "o k.$@#$ ile czasu zajmie mi wyexpienie tego i tego, ile czasu skrafcenie seta, ile czasu na to i na to" tylko czy zrezygnowanie z innych rzeczy na rzecz L2 ma jeszcze sens, czy inwestowanie swojego czasu w serwer oparty w większości na młodszym pokoleniu graczy z kronik H5+ i GOD nie zakończy się na grupce starych pierdzieli i pustkach na spotach. Niestety, bez odpowiedniego online'u gra w L2 traci swój urok. Pozostaje mieć nadzieję, że mimo wszystko większość graczy poczuje klimat starego L2 i zrozumie, że gonienie solo za levelem i sprzętem bez party i supportu nie ma na dłuższą metę sensu i bez poświęcenia na rzecz innych do niczego się nie dojdzie. Czy jesteś przekonany, że tak się stanie? Bo ja nie. Sam też tak miałem - zaczynałem od SPS i nekro, ale przy każdej zmianie postaci na kolejnym serwerze i głębszym zrozumieniu gry zmierzałem w stronę supportu czy healera.

Zrób sobie sondę kto chce jaką klasą grać na classicu https://4gameforum.com/threads/choose-your-class.25730/page-2#post-190487
 - pełno łuczników, gladów i magów, od biedy BP, EE lub OL, a gdzie WC czy sws? Każdy chce grać imba pro ownatorem i pokazywać jaki jest pro, a tymczasem łucznik/mag bez bufa i disco ssie gałe, tego już nikt nie bierze pod uwagę. Oczywiście trochę generalizuję i upraszczam, ale dziwisz się, że nikt nie chce grać np swsem i uzależniać się od innych osób w party, gdy ich nie zna i nie wie czy nagle nie zostanie sam (nie dotyczy to zorganizowanych CP rzecz jasna)? Taki classic to gra minimum na 6-8 miesięcy i tu jest pies pogrzebany, bo albo musisz mieć sprawdzoną ekipę na której możesz polegać, albo musisz mieć ogromną wiarę w obcych ludzi, graniczącą z naiwnością.
To tylko moje zdanie, ale myślę, że sporo osób, które zbliżają się do 35 roku życia i mają kupę innych rzeczy na głowie oprócz napierdzielania w piksele myśli podobnie.

Peace, no flame.
L2C EU wannabe?
A chuuu, nic nie chce sprzedać :)))


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #1811 dnia: Kwiecień 22, 2015, 01:56:24 pm »
Mnie też wzięło, nie powiem  8) Tylko czasy już nie te. Ale coś tam sobie pykam casualowo. Jeśli ludzie nie będą się tak napinać to trochę pograją for fun, a jeśli będą chcieli ownić, to emo quit po 2 tygodniach, tak jak piszesz.

Za stary jestem na wdawanie się w "dyskusje" z huge-e-penis-pro-forum-ownatorami. To Twoja działaka  :afro:

Amber party Pozdro!

my też już dawno przestaliśmy grać tak jak kiedyś. Teraz casualowo, 2-3h dziennie, bo więcej obowiązków + magisterka sama się nie napisze xD
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 737

  • Pochwał: 1

Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #1812 dnia: Kwiecień 22, 2015, 02:06:45 pm »
Nigdy po Lancerze nie trafiłem już na taką ekipę (a wcześniej równać się może tylko HC z dexa i czasy starego Exi z LOW i ogórami). Oczywiście nie wszyscy ogarniali jak należy, a niektórzy mieli wręcz spore braki, ale przez spory kawał czasu dawaliśmy radę vs hordy Rusków i to było pro :)
L2C EU wannabe?
A chuuu, nic nie chce sprzedać :)))


  • Wiadomości: 691

  • Pochwał: 1

Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #1813 dnia: Kwiecień 22, 2015, 02:09:15 pm »
Przykro mi dualcorku, ale teraz "starwarsy" reprezentują dynamiczną grę MMO i system pvp to plus dla GOD+ (nie mówie o innych rzeczach).

L2 classic to przeszłość i nie jest to popularne, to nie jest serwer dla normalnych casuali, którzy wejdą na stronę zobaczą 1 raz grę i zostaną na dłużej. Serwer jest robiony typowo pod starych wyjadaczy, którzy wiedzą w co się pakują, reszta zostawi pensje dla innovy na kilka miesięcy i qutnie. :)

Nie mówię nie starym grom, lubię pograć sobie czasami w ET czy jk2. A to są tytuły starsze nawet niż L2 i nie są popularne, classic też nie będzie. To tylko kwestia hype'u, który prędzej czy później opadnie, a online spadnie. Drastycznie.

No offense & peace.


  • Wiadomości: 123

  • Pochwał: 0

  • Lubie mokre szparki
Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #1814 dnia: Kwiecień 22, 2015, 02:31:31 pm »
DICKercik a kto powiedzial ze to serwer dla wszystkich?? jak sam napisales:

"Serwer jest robiony typowo pod starych wyjadaczy, którzy wiedzą w co się pakują" wiec nei widze by starwarsy sie na serwer pchaly a jak jednak to zrobia i przecenia swoje mozliwosci to prosze bardzo, niech quituja. Ja nie patrze na innych. Zle im? dowidzenia.  Dla mnie moze byc nawet i 500 online pod warunkiem ze klimat bedzie jak za starych czasow.

@kabulek
" Taki classic to gra minimum na 6-8 miesięcy"
a prywatne stoja dluzej? sa ludzie co graja po 1-2 miesiace i quituja i ida na nowy.
Liczy sie zabawa. jesli komus sprawia frajde pvp i max lvl w ciagu kilku dni zabawy, niech gra na privach x20.

Jak dla kogos liczy sie zabawa, bicie lvla kilka h, dni, tygodni... zawita na classic. to moje zdanie.

zawsze uwazalem ze liczy sie ilosc a nie jakosc. wole kilku starych dobrych graczy grajacych 1-2h dziennie niz gimbaza star warsowa grajaca 10-20h i poza puaczem nic nie wnoszaca na serwer.
niech online spada. niech ludzie mysla ze serwer podupada. kto bedzie chcial grac to grac bedzie i nie bedzie sie ogladal na hypowych ludzi napalonych i myslacych ze to latwe stworzyc pro postac na x1 ratach. Dla kogos pro moze byc 70lvl, dla innego 15sty. liczy sie zabawa. a nie cyfry. i po to jest ta gra i po to ma byc ten serwer. nie widze sensu dywagacji na temat roznych gustow.
AIM HIT DESTROY >aHd<


  • Wiadomości: 250

  • Pochwał: 0

Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #1815 dnia: Kwiecień 22, 2015, 02:41:02 pm »
Grałem chwilę na RU (chwila to też dużo powiedziane, dociągnąłem 3 postacie do 20lvl żeby posprawdzać co i jak tam wygląda) i dla mnie w tym wszystkim był jeden minus - ta nieszczęsna adena. O ile podoba mi się bicie długo lvli, o tyle bieganie wszędzie z buta i bicie bez shotów to już nie jest coś co robi klimat, a coś co trochę drażni. Fajnie że nie ma shadowów, broni od kotka i innych pierdół z wyższych kronik bo pamiętam jeszcze czasy kiedy latało się z tym co się wydropiło a taki Hunters Bow to było coś, ale nawet wtedy latało się z shotami na pasku i klikało na zmiane F1 i F2 jak nie było ich auto :D adena x0,17 to o krok za daleko. Wystarczyłoby nawet głupie 0,5-0,6x żeby starczyło na shoty, soe i jakąś potke na hp od biedy żebym nie musiał siadać co 3-4 moby po regen HP :D

Odnośnie online - niech na starcie będzie te 3k żeby chwilę się pobawić w pvp w NG itd, ale później jak online spadnie nawet poniżej 1k to jak dla mnie i tak będzie bajka. Musimy pamiętać że 1k online na L2classic to nie to samo co 1k na H5, GOD czy nawet Interlude. Raz, że mamy mniej lokacji ogólnie, ale przede wszystkim rozrzut lvli między ludźmi jest nieporównywalnie mniejszy więc większość będzie ściskać się w tych samych lokacjach. I nawet przy online 800-1000 na każdym spocie będziemy spotykać ludzi i znalezienie kogoś do pt nie będzie problemem.

Co do samego wolnego expa - trzeba zmienić trochę punkt odniesienia. Przestawić trochę swoje postrzeganie tego co jest celem tej gry. To nie jest wyścig do S gradeów, do Epiców itd. Ta 'kronika' jest nastawiona na poznawanie nowych-starych lokacji (grając 2tyg na RU zwiedziłem lokacje o których grając na low-mid interlude nie miałem nawet pojęcia :D ), na przywrócenie starego klimatu współpracy między randomami. Celem nie będzie EQ i lvl, a po prostu wyciągniecie z tego jak największego funu ;)

Sam wbije pewnie z małą ekipą, nawet nie tyle skonfigurowanym CP co po prostu w parę osób żeby każdy pograł tym czym lubi, bo męczenie się parę miesięcy na klasie która frajdy nie sprawia na takim servie nie ma sensu. Ja sobie pewnie wbiję na WCku, nawet jeśli miałbym grać sam ;)


  • Wiadomości: 737

  • Pochwał: 1

Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #1816 dnia: Kwiecień 22, 2015, 03:00:05 pm »
W sumie masz sporo racji. Ja gram zazwyczaj z rana gdy online na rusku osiąga ok 1500 i wszędzie pełno luda, a przecież rusek stoi ponad 4 miechy. Może faktycznie na EU nie potrzeba onlinu 5k+, tylko pozostaje jeszcze kwestia dostawcy czyli Innovy. Czy będą trzymać serwer na którym gra 1000 osób?

Oraz tak, ta adena to wielki minus. Wczoraj leciałem z buta z Gludin do Dion i na EG, żadna przyjemność za którymś razem :P
Soluję OLem i używam skilli, o których nawet nie widziałem, że są :P Że o zwiedzaniu miejscówek nie wspomnę :)
L2C EU wannabe?
A chuuu, nic nie chce sprzedać :)))


  • Wiadomości: 58

  • Pochwał: 0

Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #1817 dnia: Kwiecień 22, 2015, 03:09:34 pm »
Dhol masz u mnie piwko;)


  • Wiadomości: 737

  • Pochwał: 1

Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #1818 dnia: Kwiecień 22, 2015, 03:48:45 pm »
Btw, tą stronkę wystarczy wrzucić na kilka serwisów generujących ruch na stronach i raz dwa strzeli 100k odsłon. Niech co 10 kliknie i po problemie.
L2C EU wannabe?
A chuuu, nic nie chce sprzedać :)))


  • ******
  • Wiadomości: 1191

  • Pochwał: 1

Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #1819 dnia: Kwiecień 22, 2015, 04:31:14 pm »
rozkminy ile serwer przetrwa przełożyłbym na czas kiedy będzie wiadomo, że ruszy :D


  • Wiadomości: 269

  • Pochwał: 0

Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #1820 dnia: Kwiecień 22, 2015, 05:54:46 pm »
Cytuj
At the moment we have collected about 4 000 registrations.

https://4gameforum.com/threads/wheres-my-l2-classic-eu-reg-page-counter.25733/page-3#post-190688


Grałem chwilę na RU (chwila to też dużo powiedziane, dociągnąłem 3 postacie do 20lvl żeby posprawdzać co i jak tam wygląda) i dla mnie w tym wszystkim był jeden minus - ta nieszczęsna adena. O ile podoba mi się bicie długo lvli, o tyle bieganie wszędzie z buta i bicie bez shotów to już nie jest coś co robi klimat, a coś co trochę drażni. Fajnie że nie ma shadowów, broni od kotka i innych pierdół z wyższych kronik bo pamiętam jeszcze czasy kiedy latało się z tym co się wydropiło a taki Hunters Bow to było coś, ale nawet wtedy latało się z shotami na pasku i klikało na zmiane F1 i F2 jak nie było ich auto :D adena x0,17 to o krok za daleko. Wystarczyłoby nawet głupie 0,5-0,6x żeby starczyło na shoty, soe i jakąś potke na hp od biedy żebym nie musiał siadać co 3-4 moby po regen HP :D

Odnośnie online - niech na starcie będzie te 3k żeby chwilę się pobawić w pvp w NG itd, ale później jak online spadnie nawet poniżej 1k to jak dla mnie i tak będzie bajka. Musimy pamiętać że 1k online na L2classic to nie to samo co 1k na H5, GOD czy nawet Interlude. Raz, że mamy mniej lokacji ogólnie, ale przede wszystkim rozrzut lvli między ludźmi jest nieporównywalnie mniejszy więc większość będzie ściskać się w tych samych lokacjach. I nawet przy online 800-1000 na każdym spocie będziemy spotykać ludzi i znalezienie kogoś do pt nie będzie problemem.

Co do samego wolnego expa - trzeba zmienić trochę punkt odniesienia. Przestawić trochę swoje postrzeganie tego co jest celem tej gry. To nie jest wyścig do S gradeów, do Epiców itd. Ta 'kronika' jest nastawiona na poznawanie nowych-starych lokacji (grając 2tyg na RU zwiedziłem lokacje o których grając na low-mid interlude nie miałem nawet pojęcia :D ), na przywrócenie starego klimatu współpracy między randomami. Celem nie będzie EQ i lvl, a po prostu wyciągniecie z tego jak największego funu ;)

Sam wbije pewnie z małą ekipą, nawet nie tyle skonfigurowanym CP co po prostu w parę osób żeby każdy pograł tym czym lubi, bo męczenie się parę miesięcy na klasie która frajdy nie sprawia na takim servie nie ma sensu. Ja sobie pewnie wbiję na WCku, nawet jeśli miałbym grać sam ;)

rate adeny jest 0.6 na rusku a nie 0.17 czy inne, ludzie pisza bajki na roznych forach jaki jest rate, sami nie skonczyli podstawowki i nie widza roznicy pomiedzy 0.16/0,17 a 0.6 i wypowiadaja sie w temacie. Gralem na rusku dluzej niz ludzie ktorzy pisza tu albo na forum EU innovy + znam rosyjski wiec wiem co mowie ;) Zreszta poszukaj source.

BTW. z itemami nie jest tak jak pisze kabul, wystarczy poogladac streamy ludzi ktorzy tam graja, nie trzeba 50+ lvl zeby nafarmic C grade itemy (to nie oznacza ze full D itemy bedziesz mial na 20lvl), wystarczy wiedziec jak efektywnie farmic adene.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 22, 2015, 06:05:25 pm wysłana przez Dolendil »


  • Wiadomości: 250

  • Pochwał: 0

Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #1821 dnia: Kwiecień 22, 2015, 07:30:03 pm »
Tu nie chodzi o cyferki czy jest 0,17x czy 0,6x bo to nie ma znaczenia. Chodzi o to, że na shoty mnie nie stać bez względu jaką liczbę wstawisz sobie przed "x" ;)

Mogłoby lecieć trochę więcej niż leci i tyle.

Co do itemów to prawda, oglądałem jakieś streamy z pt łuków ~50 lvl i latali w Emi + obowiązkowo Heavy Armor :D :D


  • Wiadomości: 398

  • Pochwał: 0

Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #1822 dnia: Kwiecień 22, 2015, 07:39:38 pm »
nawet mi sie nie chce tych walltextow czytac nie bedac pewnym czy innova kiedykolwiek postawi taki serwer, jesli juz to i tak zrobia to w 2016 imho


  • Wiadomości: 737

  • Pochwał: 1

Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #1823 dnia: Kwiecień 23, 2015, 08:05:42 am »
No to chyba jasne, że te CP cisnące w 20 osób czy ludzie grający pod siebie mają C grade. Zresztą taki karmian set kosztuje 600k adeny co nie jest kosmiczną kwotą, z tym że serwer stoi prawie 5 miesięcy więc ceny poleciały. Natomiast bron top C grade jest na bank niedostępna dla zwykłego klepacza mobów, bo nie wmówisz mi że wyfarmisz 6-7kk grając casualowo w random party. No way.

Poza tym opinia scamera i złodzieja z poprzedniego offa jest dla mnie nic nie warta więc pod biurko oszuście.
L2C EU wannabe?
A chuuu, nic nie chce sprzedać :)))


  • Wiadomości: 269

  • Pochwał: 0

Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #1824 dnia: Kwiecień 23, 2015, 11:19:38 am »
Już wcześniej coś pisałem o dzieciach wypowiadających się na tematy o których nie maja pojęcia. Widocznie nie zdales w podstawówce nawet czytania ze zrozumieniem albo nie potrafisz sobie przyswoić tak skomplikowanej wiedzy  :oops:

Skończ te mongolskie teorie i nie wprowadzaj ludzi w błąd plx.