Witaj
Gość

Wątek: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth  (Przeczytany 927550 razy)

  • ******
  • Wiadomości: 1254

  • Pochwał: 11

Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #1975 dnia: Sierpień 27, 2015, 03:53:27 pm »
Nie ma znaczenia, czy jest ah czy nie skoro osoby piszące na kilku ostatnich stronach squitują po tygodniu :P

po zmianie bonusów z enchantu opłaca się lower grade maxować jeśli ma się farta :D
http://lineage2.plaync.com/classic/board/image/view?articleId=6808
Earrings:
top C ma 48 Mdefa na +0,
top D +8 54 Mdefa

:O


« Ostatnia zmiana: Sierpień 27, 2015, 11:59:44 pm wysłana przez roli »


  • Wiadomości: 42

  • Pochwał: 1

Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #1976 dnia: Sierpień 27, 2015, 09:03:08 pm »
w wielu grach był/jest system sklepików tworzonych przez graczy i możliwość krzyczenia na kanale Trade ...
... ale tylko w Lineage 2 do Kamaela ludzie z tego korzystali i miało to swój niepowtarzalny klimat.
Grałem w inne MMORPG gdzie też to było, ale sorry, ludki korzystali tylko z AH i klimatu charakterystycznego dla Lineage 2 nie było :(

Nie ma znaczenia, czy jest ah czy nie skoro osoby piszące na kilku ostatnich stronach squitują po tygodniu :P
Jak ja zawitam na Classica (o ile) to na pewno nie quitnę po miesiącu, gdyż jak wrócę po 6 latach do L2, to nie po to aby pobawić się 2 czy 3 miesiące, ale raczej aby sobie lajtowo i bez ciśnienia pogrywać przez 2 lata albo i dłużej.
Active: Lineage 2 (L2Dawn od X.2015): Dark Wizard
Suspended: Legend of Mir 3: Wizard (2005) | Lineage 2: Storm Screamer (III.2006-II.2009) | Warhammer Online: Archmage (IX.2008-III.2009) | Aion: Chanter (IX.2009-IV.2011) | TERA: Sorcerer (V.2012-X.2014) | GW2: Elementalist (V.2012-XI.2012) | Diablo 3: Wizard (2014-2015)


  • ******
  • Wiadomości: 1254

  • Pochwał: 11

Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #1977 dnia: Sierpień 27, 2015, 09:52:58 pm »
Akurat co do Ciebie to jestem pewien, że quitniesz ;D
no offence


  • Wiadomości: 39

  • Pochwał: 0

Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #1978 dnia: Sierpień 27, 2015, 11:04:48 pm »
Fajnie wygladaja te czerwone latary na classicu XD

enchant c wepon kosztuje chyba jakies 1kk na rusku :)


  • Wiadomości: 408

  • Pochwał: 4

    • Kanał YT
Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #1979 dnia: Sierpień 28, 2015, 11:37:33 am »
Co do enchantu C grade i zdjęcia kara za wyższy grade EQ (na 18 lev w B grade, chyba dobrze to rozumiem).
To jest kwestia obecnej dyskusji na Innovie. Ale czy będą coś w stanie zrobić w tym kierunku ...

---------------------------
Spokojnie nie quitniemy. Damy radę ! Nie wiesz jeszcze ilu farmerów wypowiada się w tym temacie,
a w moim CP będzie największy z nich, który na PVP zwykł krzyczeć : "Nie bijcie wara, bijcie tego moba !!hahaha hahaha

Taki ot farmer
 Nick jego - JAcks.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 28, 2015, 11:39:26 am wysłana przez RedWind »


  • ******
  • Wiadomości: 1254

  • Pochwał: 11

Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #1980 dnia: Sierpień 28, 2015, 12:38:33 pm »
Nie wiem czy o to Ci chodziło, ale na rusku biegają ludzie z bronią C na 20+ lvlu i ta kara jest żałośnie niska, może dlatego niektórzy domagają się jej zwiększania (?)


  • Wiadomości: 408

  • Pochwał: 4

    • Kanał YT
Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #1981 dnia: Sierpień 28, 2015, 03:18:30 pm »
Nie wiem czy o to Ci chodziło, ale na rusku biegają ludzie z bronią C na 20+ lvlu i ta kara jest żałośnie niska, może dlatego niektórzy domagają się jej zwiększania (?)
Nie. Chodzi mi o najnowsze wymysły Koreańców
http://l2central.info/home/classic/931-anons-lineage-ii-classic-tower-of-insolence


  • Wiadomości: 2

  • Pochwał: 0

Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #1982 dnia: Sierpień 30, 2015, 01:36:41 am »
No niby tak, tylko co to za klimat?

Kiedyś było jak w życiu. Musiałeś się przebiec po rynku i przejrzeć stragany. Brałeś od ręki albo próbowałeś się targować. Jak nie miałeś tyle kasy, to można było dorzucić coś na wymianę, czasem ostro przepłacając, ale byle tylko zdobyć upragniony item. Czasem krzyczałeś czego szukasz. Szło się dogadać. Generalnie ten sposób wymuszał interakcje z innymi graczami i niejako budował ingame community w miastach, charakterystyczne tylko i wyłącznie dla Lineage. W żadnym innym MMO nie udało się powtórzyć tego klimatu :(



Popieram kiedys byla wieksza komunikacja z graczami i jesli ma byc to "CLASSIC" to dla mnie nie moze byc AH.


  • Wiadomości: 947

  • Pochwał: 0

Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #1983 dnia: Sierpień 30, 2015, 09:43:37 am »
Ma ktoś patch notes L2 classic ?

Jeśli dobrze kojarze to obecnie jest 1.1, 1.2, 1.3. (tak sobie nazwałem)




  • Wiadomości: 250

  • Pochwał: 0

Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #1984 dnia: Sierpień 30, 2015, 11:36:00 am »
A nie 1.0  1.5  2.0?


  • Wiadomości: 408

  • Pochwał: 4

    • Kanał YT
Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #1985 dnia: Sierpień 30, 2015, 12:14:21 pm »
Ma ktoś patch notes L2 classic ?

Jeśli dobrze kojarze to obecnie jest 1.1, 1.2, 1.3. (tak sobie nazwałem)

Przy czym 1.2 to Age of War, 1.3 to Age of Splendor(kr). Zaczynamy od 1.2, jakby ktoś jeszcze nie wiedział. Przynajmniej tak obiecywała Amarantha.

I nie mieszajcie z tym 2.0. To będą kolejne kroniki, pocz. od lev 76.


  • ******
  • Wiadomości: 1254

  • Pochwał: 11

Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #1986 dnia: Sierpień 30, 2015, 01:34:57 pm »
Czyli żadna nowość, oczywistością jest to, że classic eu będzie działał na tej samej wersji gry co ruski. Tak było z Core i tak będzie zawsze bo taka jest polityka innovy. Jedyną różnicą może być ten "all chat", którego rosyjscy gracze nie chcieli, być może w wersji eu będzie włączony, być może zrobią ankietę jak w rosji, nie wiadomo.

Ma ktoś patch notes L2 classic ?
http://lineage2.plaync.com/classic/board/update/list

Ma ktoś patch notes L2 classic ?

Jeśli dobrze kojarze to obecnie jest 1.1, 1.2, 1.3. (tak sobie nazwałem)

Przy czym 1.2 to Age of War, 1.3 to Age of Splendor(kr). Zaczynamy od 1.2, jakby ktoś jeszcze nie wiedział. Przynajmniej tak obiecywała Amarantha.

I nie mieszajcie z tym 2.0. To będą kolejne kroniki, pocz. od lev 76.

http://l2central.info/home/classic/920-lineage-ii-classic-2-0-kontentnyj-patch-ot-20-05-2015
Mi również wydawało się, że 2.0 już jest, ale być może się myliłem :/
« Ostatnia zmiana: Sierpień 30, 2015, 01:40:22 pm wysłana przez roli »


  • Wiadomości: 42

  • Pochwał: 1

Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #1987 dnia: Sierpień 30, 2015, 01:46:40 pm »
Czyli na L2 Classic auction house wprowadzą dopiero jak dojdą do Kamaela? Czy dadzą go od razu, jak np. GUI?

A kroniki kroniki (game update) były wydawane w takiej oto kolejności:
Saga I: The Chaotic Chronicle:
Prelude
Chronicle 1 (Harbingers of War)
Chronicle 2 (Age of Splendor)
Chronicle 3 (Rise of Darkness)
Chronicle 4 (Scions of Destiny)
Chronicle 5 (Oath of Blood)
Saga II: The Chaotic Throne:
Interlude
The Kamael
Hellbound
Gracia Part 1
Gracia Part 2
Gracia Final
Gracia Epilogue
Freya
High Five
Saga III: Goddess of Destruction:
Goddess of Destruction
Harmony
Tauti
Glory Days
Lindvior
Valiance
Ertheia
Infinite Odyssey
-----

L2 Classic zaczyna od: Chronicle 2 (Age of Splendor), a potem będą co jakiś czas (wie ktoś jaki?) dodawać kolejne?
Lineage 2 patch notes (L2 Legacy): http://legacy.lineage2.com/news/career.html
Active: Lineage 2 (L2Dawn od X.2015): Dark Wizard
Suspended: Legend of Mir 3: Wizard (2005) | Lineage 2: Storm Screamer (III.2006-II.2009) | Warhammer Online: Archmage (IX.2008-III.2009) | Aion: Chanter (IX.2009-IV.2011) | TERA: Sorcerer (V.2012-X.2014) | GW2: Elementalist (V.2012-XI.2012) | Diablo 3: Wizard (2014-2015)


  • ******
  • Wiadomości: 1254

  • Pochwał: 11

Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #1988 dnia: Sierpień 30, 2015, 01:53:48 pm »
Nie wiadomo czy w ogóle będzie AH, ja obstawiam, że nie. Nigdzie nie było informacji, że planują wprowadzać ah więc wg mnie jest to mało prawdopodobne.

Moim zdaniem piszesz bzdury, że l2c zaczyna się od Age of Splendor, bo classic różni się od starego l2 w bardzo wielu kwestiach, a porównywanie starego l2 z l2c jest po prostu głupie, ponieważ różnic jest całkiem sporo. Dlatego lepiej przeczytać o l2c na koreańskiej stronie i zapomnieć o starym l2 niż wyszukiwać podobieństw i różnic do starego l2.
Rób jak uważasz, nie chcę się narzucać.

#edit
najlepiej zagraj sobie na rusku (tanio wychodzi miesięczna subskrybcja więc przetestować sobie można), lub japońskim (darmowym serwerze) lub na privie x3 coś tam z classica zawsze będzie działać :D - melcosoft.su
To na własnej skórze się przekonasz, że gra jest inna.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 30, 2015, 01:58:43 pm wysłana przez roli »


  • Wiadomości: 408

  • Pochwał: 4

    • Kanał YT
Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #1989 dnia: Sierpień 30, 2015, 02:19:18 pm »
Nie wiadomo czy w ogóle będzie AH, ja obstawiam, że nie. Nigdzie nie było informacji, że planują wprowadzać ah więc wg mnie jest to mało prawdopodobne.

Moim zdaniem piszesz bzdury, że l2c zaczyna się od Age of Splendor, bo classic różni się od starego l2 w bardzo wielu kwestiach, a porównywanie starego l2 z l2c jest po prostu głupie, ponieważ różnic jest całkiem sporo. Dlatego lepiej przeczytać o l2c na koreańskiej stronie i zapomnieć o starym l2 niż wyszukiwać podobieństw i różnic do starego l2.
Rób jak uważasz, nie chcę się narzucać.

#edit
najlepiej zagraj sobie na rusku (tanio wychodzi miesięczna subskrybcja więc przetestować sobie można), lub japońskim (darmowym serwerze) lub na privie x3 coś tam z classica zawsze będzie działać :D - melcosoft.su
To na własnej skórze się przekonasz, że gra jest inna.

Tak zgadzam się. Porównywanie do starego L2 jest tutaj bardzo często mylące. W jakim kierunku pójdzie classic, wiemy w dalszym ciągu - jedynie w zarysie.


  • Wiadomości: 398

  • Pochwał: 0

Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #1990 dnia: Sierpień 30, 2015, 03:46:19 pm »
@roli

wlasnie sie zastanawialem czemu nikt nie pisze o tym serwie, pliki podobno sa bardzo dobre, online tez, raty x3, jednorazowa wplata, strone masz po rosyjsku/angielsku, klienta tez - nic tylko grac a tutaj zadne forum o tym nie pisze, watafaq


  • ******
  • Wiadomości: 1254

  • Pochwał: 11

Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #1991 dnia: Sierpień 30, 2015, 04:35:20 pm »
wg mnie lepiej zagrać na ru offie :D 99% to ruskie więc co za różnica. Na becie nie grałem, ale kilka osób sprawdzało i pisali, że duże bugi. Pliki serwera chyba są przerabiane ze starego l2 (obstawiałbym, że jakiś interlude lub h5 ;D) pod classica i uruchamiane z klienta l2c 1.0.
Ja tam grać nie będę =)

#edit
1.0 jest średnio grywalne bo tam nie ma co robić nie ma siege, nie ma SA w broniach, jedynie co to kox do 62, pvp na spotach i wojny o epic bossy, któe nie dropiły w tej wersji gry epiców. Już kilka razy pisałem, czemu nie warto grać na privie na tej kronice.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 30, 2015, 04:41:02 pm wysłana przez roli »


  • Wiadomości: 398

  • Pochwał: 0

Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #1992 dnia: Sierpień 30, 2015, 06:10:59 pm »
w sumie to nawet nie sprawdzalem na jakiej kronice to stawiaja, ale mysle ze wiekszosc tam idzie ze wzgledu na raty x3, x1 na offie to przeciez katorga nawet dla samych ruskich


  • Wiadomości: 408

  • Pochwał: 4

    • Kanał YT
Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #1993 dnia: Sierpień 30, 2015, 07:00:55 pm »
w sumie to nawet nie sprawdzalem na jakiej kronice to stawiaja, ale mysle ze wiekszosc tam idzie ze wzgledu na raty x3, x1 na offie to przeciez katorga nawet dla samych ruskich

Nawet, gdyby raty wynosiły tam x5 ... nie warto ;P A pliki ? Nie ma właściwie o czym mówić ...


  • Wiadomości: 398

  • Pochwał: 0

Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #1994 dnia: Sierpień 30, 2015, 08:14:01 pm »
moze dla ciebie nie warto (zapewne poszedlbys grac solo), niestety ruskie widza l2 troche inaczej, wiekszosc albo nolife'uje w cp albo nie gra wcale

a skad info o plikach przerabianych ze starego l2? wyssane z palca? rofl

zeby nie bylo ze bronie serwera, bo przeciez tam nawet nie gram, ale wasze podejscie do wszystkiego mnie po prostu przeraza


  • Wiadomości: 408

  • Pochwał: 4

    • Kanał YT
Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #1995 dnia: Sierpień 30, 2015, 08:29:12 pm »
moze dla ciebie nie warto (zapewne poszedlbys grac solo), niestety ruskie widza l2 troche inaczej, wiekszosc albo nolife'uje w cp albo nie gra wcale

a skad info o plikach przerabianych ze starego l2? wyssane z palca? rofl

zeby nie bylo ze bronie serwera, bo przeciez tam nawet nie gram, ale wasze podejscie do wszystkiego mnie po prostu przeraza

Nie wiem jak ten drugi serv Classica, ale ten ->>> http://lineage2classic.com/ jest słabiutki
Zakładam, że pliki nie różnią się na obu zbytnio. Grałem tam dwukrotnie na becie przez jakiś czas (to już druga, bądź trzecia nawet). :) I zagram ponownie - for fun, przed startem offa. Privy nie są wart inwestowania swojego czasu, czy co gorsza, pieniędzy. Pograć, zobaczyć jak najbardziej. Jakiś czas.

I nie gram nigdy solo. Zawsze staram się pytać znajomych, gdzie w danym momencie grają.

----------------
Masz rację - nie można generalizować. Ja jednak, mniej więcej orientuję się co to za "Classic".



_____________
Są ludzie którzy co rusz zmieniają server (co 1-2 msc). Privy nie znikną, tak jak ich wielbiciele. Co to za przyjemność używać bota na zbugowanym servie z "lewą" dotą.
Nie dogadamy się. Rzecz nie w tym, czy warto grać na privie Classica, ALE czy w ogóle warto na nich grać. Ja twierdzę, że to strata czasu. OFF zawsze lepszy.
[UPDATE]
« Ostatnia zmiana: Sierpień 30, 2015, 10:16:23 pm wysłana przez RedWind »


  • Wiadomości: 398

  • Pochwał: 0

Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #1996 dnia: Sierpień 30, 2015, 09:17:49 pm »
co to znaczy 'nie warto'? sa ludzie ktorzy graja w l2 caly czas nie zwracajac uwagi na jakim serwerze graja, a tymbardziej na jakich plikach, byleby bylo duzo ludzi ;d sa tez tacy ktorzy graja co 6/12 miesiecy, czekajac na odpowiedni serwer (albo siedza na offie i w miedzyczasie ida na priva jezeli cos fajnego wstanie)

a co do l2c.com to nie wiem jak jest teraz, ale kilka miesiecy temu to faktycznie bylo tam tyle bugow ze nie dalo nawet rady wyjsc z miasta ;d


  • *******
  • Wiadomości: 1575

  • Pochwał: 21

Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #1997 dnia: Sierpień 31, 2015, 03:32:48 pm »
To warto czekać na tego classica od innovy czy nie? Moja przygoda z L2 skończyła się gdzieś przy HB, a widze, że ten classic by mi chyba pasował klimatem.


  • Wiadomości: 408

  • Pochwał: 4

    • Kanał YT
Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #1998 dnia: Sierpień 31, 2015, 03:53:08 pm »
Pewnie, że warto ! :)


  • Wiadomości: 44

  • Pochwał: 0

Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #1999 dnia: Sierpień 31, 2015, 05:02:04 pm »
Witam.
Ja mam takie pytania.
1.Czy na l2c od innowy beda Catacomb and Necropolis czy dopiero one wchodza w ktoryms tam UP
2.Ma ktos strone od koreancow gdzie sa doklade informacie odnosnie ich classica (z checia poczytam co oni tam wprowadzili)

Z gory thx