Witaj
Gość

Wątek: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth  (Przeczytany 927598 razy)

  • Wiadomości: 67

  • Pochwał: 0

Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #2150 dnia: Listopad 11, 2015, 06:48:38 pm »
Info dziś lub jutro ! (10-11. XI)
FB


------------------------
Allahowi też nie podoba się to czekanie ... i-am-losing-it

Dzień się kończy a FB pustkami świeci :P


  • ******
  • Wiadomości: 1254

  • Pochwał: 11

Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #2151 dnia: Listopad 11, 2015, 07:40:12 pm »
Uważam, że prognozowanie jakiekolwiek daty z tekstu "Are you hyped? ARE YOU HYPED?" jest ekhhm, lekką nadinterpretacją.


  • Wiadomości: 71

  • Pochwał: 0

Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #2152 dnia: Listopad 11, 2015, 08:03:21 pm »
no bo ludzie są "hyped" i dlatego tak jest ;) ale to dobrze bo będzie online  :)


  • Wiadomości: 691

  • Pochwał: 1

Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #2153 dnia: Listopad 11, 2015, 08:37:20 pm »
Co w tym dobrego ze będzie online na starcie i nie będziesz miał gdzie expić? Już lepiej mieć online taki jak będzie za 3 miesiące od początku przynajmniej nie byłoby walki o każdego moba.


  • Wiadomości: 250

  • Pochwał: 0

Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #2154 dnia: Listopad 11, 2015, 09:14:34 pm »
Niby wiadomo, że to nadinterpretacja. Niby wiadomo, że nic nie wiadomo. Ale człowiek tak bardzo by chciał już tego classica, że jest gotów uwierzyć każdemu kto napisze jakieś pozytywne info :D


  • Wiadomości: 18

  • Pochwał: 0

Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #2155 dnia: Listopad 11, 2015, 09:17:10 pm »
Ja już popadłem w paranoje, 4 razy dziennie sprawdzam czy niema nowych wpisów  :D


  • Wiadomości: 71

  • Pochwał: 0

Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #2156 dnia: Listopad 11, 2015, 09:40:52 pm »
Co w tym dobrego ze będzie online na starcie i nie będziesz miał gdzie expić? Już lepiej mieć online taki jak będzie za 3 miesiące od początku przynajmniej nie byłoby walki o każdego moba.
Bo czym jest więcej na początku to więcej osób będzie później, a poza tym można liczyć na więcej serwerów na start ;)
Jak ktoś nie chce się męczyć niech zacznie miesiąc po starcie :)


  • Wiadomości: 408

  • Pochwał: 4

    • Kanał YT
Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #2157 dnia: Listopad 12, 2015, 05:55:22 pm »


https://eu.4game.com/lineage2classic/preorder/

https://4gameforum.com/threads/537420/#post-7919130

Start Preordera. 10 Euro//Miesiąc lub 25 Euro//za 3 msc
---------
Btw, ja też sprawdzałem co jakiś czas. :D
Nie prognozuje z fusów. Posiadam, jakieś tam wiadomości z drugiej ręki/
Rosjanie (zwykle) nie trzymają się terminów.
Innova praktycznie nigdy, nie dotrzymuje mniej lub bardziej dokładnie, zakreślonych
zobowiązań. Od tak sobie/
--------
A teraz sobie czekajcie na resztę inf... hm
« Ostatnia zmiana: Listopad 12, 2015, 06:29:49 pm wysłana przez RedWind »


  • Wiadomości: 2

  • Pochwał: 0

Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #2158 dnia: Listopad 12, 2015, 06:41:13 pm »
Witam!
Na forum jestem świeżakiem, ale w L2 spędziłem najlepsze chwile w grach MMORPG :]

Dlatego też po 30-tce -  z dzieciakami, które wyszły już z pieluch mam zamiar wrócić na Classic. Stało się. Jest info o pre-orderze:]

Moje pytania dotyczące Conqueror's Pack`a:
- Ring of Heir ---> co to to to ? :D Z opisu wynika, że będzie zwiększał "możliwości dźwigania" :D i "make You stronger" - w jakim znaczeniu?
- Agathion - Uthanka ----> to towarzysz, ale czy z jego obecności płyną jakieś korzyści?
- Promo code for 2 weeks ----> "Invite your friends to join you in the world of Elmoreden" - że co? O co chodzi? Jakaś forma "hero czatu" ? Jakaś aplikacja do zapraszania? 0o

Z góry dzięki za odpowiedzi. Pozdrawiam wszystkich graczy - tych "mature" również :D


  • Wiadomości: 22

  • Pochwał: 0

Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #2159 dnia: Listopad 12, 2015, 06:52:12 pm »
Witam!
Na forum jestem świeżakiem, ale w L2 spędziłem najlepsze chwile w grach MMORPG :]

Dlatego też po 30-tce -  z dzieciakami, które wyszły już z pieluch mam zamiar wrócić na Classic. Stało się. Jest info o pre-orderze:]

Moje pytania dotyczące Conqueror's Pack`a:
- Ring of Heir ---> co to to to ? :D Z opisu wynika, że będzie zwiększał "możliwości dźwigania" :D i "make You stronger" - w jakim znaczeniu?
grade: NG
m def: 14
weight: 150
HP recover +5%
p accuracy +1
m accuracy +1
weight limit +5000
Effects of two equal rings don't sum
Cannot be exchanged, dropped, sold

- Agathion - Uthanka ----> to towarzysz, ale czy z jego obecności płyną jakieś korzyści? - tylko wyglad bez korzysci
- Promo code for 2 weeks ----> "Invite your friends to join you in the world of Elmoreden" - że co? O co chodzi? Jakaś forma "hero czatu" ? Jakaś aplikacja do zapraszania? 0o - zapewne to jest cos w stylu "podaruj komus NOWEMU 2 tygodnie darmowej gry na l2classic aby sobie sprawdzil gre"

Z góry dzięki za odpowiedzi. Pozdrawiam wszystkich graczy - tych "mature" również :D


  • Wiadomości: 250

  • Pochwał: 0

Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #2160 dnia: Listopad 12, 2015, 06:56:27 pm »
Po zakupie preordera za 25 Euro dostaje się kod, który jak już ruszy early acces daje 2 tygodnie grania za free. Wydaje mi sie ze mozna go komus podarowac ale i samemu aktywowac (nie jestem pewny, potrzebne sprawdzone info). Wtedy wychodziloby 25 Euro za 3.5 miesiaca co brzmi lepiej niz 10 Euro za miesiac ;)


  • Wiadomości: 12

  • Pochwał: 0

  • ReUnion Team
Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #2161 dnia: Listopad 12, 2015, 06:59:11 pm »
Ja już popadłem w paranoje, 4 razy dziennie sprawdzam czy niema nowych wpisów  :D
Nie tylko Ty ^^ :p
L2Ex Soultaker - Mithen
Core Aeore - Atsuka
Lilith Aeore - Atsuu
Ramona Aeore - Glick


  • Wiadomości: 53

  • Pochwał: 0

Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #2162 dnia: Listopad 12, 2015, 07:03:26 pm »
10 euro za miesiac za tak stara gre to thx nara, nie wiem zkad robili jakis bilans czy jak wyliczali cenne ale patrzyli pewnie na niemcow ktore huja robia i siedza na zasilkach
TOP player z Polshy PepsiQQ "gracze w naszym cp to topka eu, takze jak liczysz ze fakt ze bocimy oznacza = brak skilla, to sie zdziwisz:D"


  • Wiadomości: 275

  • Pochwał: 0

Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #2163 dnia: Listopad 12, 2015, 07:17:41 pm »
Ja już popadłem w paranoje, 4 razy dziennie sprawdzam czy niema nowych wpisów  :D
Nie tylko Ty ^^ :p
I tak zaraz zrobicie quita. Nie ogarniam tego hype na punkcie classica, ludzie to już nie to samo l2, bo już wy nie jesteście tacy sami. To pojęcie "classica" tworzy tylko obłudę. Kiedyś chciało wam się tłuc te moby i bić lvle bo wszystko było dla was nowe. Teraz będziecie powtarzać znów to samo co już robiliście pierdylion razy na różnych serwerach.


  • Wiadomości: 408

  • Pochwał: 4

    • Kanał YT
Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #2164 dnia: Listopad 12, 2015, 07:37:16 pm »
I tak zaraz zrobicie quita. Nie ogarniam tego hype na punkcie classica, ludzie to już nie to samo l2, bo już wy nie jesteście tacy sami. To pojęcie "classica" tworzy tylko obłudę. Kiedyś chciało wam się tłuc te moby i bić lvle bo wszystko było dla was nowe. Teraz będziecie powtarzać znów to samo co już robiliście pierdylion razy na różnych serwerach.

I tu masz rację. Inaczej podchodziło się do tej gry 5,10 lat temu, a teraz to już w większości wyobrażenia. Może uściślijmy. Dzieci privów zrobią quita, w pierwszej kolejności. Osoby, które grały na OFFie X lat wytrzymają.

Z czasem gra będzie szła w kierunku coraz większego ułatwienia, nowy content itd. Prawdziwie pomylone są osoby całkowicie odrzucające nadciągające zmiany. Dla niech, najlepsze byłoby zesłanie 4Ever na serwer C1... niech sobie biją bez shotów.

To są już inne czasy...
-----------
10E, mogło być gorzej znając zachłanność iNovy.   
Później pojawią się jakieś obniżki na 3/6 msc.
--------
(...)
Czy mogę mieć problemy z odpaleniem Lineage`a z powodu Win10 ?


Tak. Już były poruszane takie problemy tu na forum i na forum 4 game.

-------
Dalej czekam(y) na Classica, a tymczasem NcWest otworzył nowy GOD serwer na Steamie.... (ok. 18:00, dziś)
Z tego tematu http://forum.lineage2.com.pl/index.php/topic,57846.0.html
« Ostatnia zmiana: Listopad 12, 2015, 09:17:55 pm wysłana przez RedWind »


  • Wiadomości: 2

  • Pochwał: 0

Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #2165 dnia: Listopad 12, 2015, 09:05:10 pm »
Ahhhh - jeszcze jedno pytanko związane z zakupem sprzętu i aktualizacją do WIN 10.

Czy mogę mieć problemy z odpaleniem Lineage`a z powodu Win10 ?

Dziękuję za odpowiedzi.


  • Wiadomości: 307

  • Pochwał: 0

Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #2166 dnia: Listopad 12, 2015, 09:33:33 pm »
Nie ogarniam jak można mieć problem z 10€ za miesiąc, przecież to dwa piwa w pubie?? Chyba tylko w Polsce takie rzeczy, ale ludzie nie ogarniają, że ta gra nie jest jakoś pod Polaków specjalnie robiona. xD
Anyway pograłbym nolife mode, ale czasy się zmieniają i nie bardzo jest jak. qq
Kto wciąż może niech nagina :P

Gesendet von meinem C6806_GPe mit Tapatalk



  • Wiadomości: 257

  • Pochwał: 0

Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #2167 dnia: Listopad 12, 2015, 09:39:11 pm »
Moglby ktos wymienic glowne roznice miedzy wersja 1.0 ta co byla jak startowal ruski classic, a patchem 1.3(?) na ktorym  ma ruszyc EU?


  • ******
  • Wiadomości: 1191

  • Pochwał: 1

Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #2168 dnia: Listopad 12, 2015, 09:49:21 pm »
10 euro za miesiac za tak stara gre to thx nara, nie wiem zkad robili jakis bilans czy jak wyliczali cenne ale patrzyli pewnie na niemcow ktore huja robia i siedza na zasilkach
haha, nic ci już nie zostało z 30$ za cashout na lilithu ? XD


  • Wiadomości: 67

  • Pochwał: 0

Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #2169 dnia: Listopad 12, 2015, 09:50:42 pm »
A wiadomo kiedy start?


  • Wiadomości: 248

  • Pochwał: 1

  • TommyVercetti
Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #2170 dnia: Listopad 12, 2015, 10:03:39 pm »
Ok zarabiam w funtach więc dla mnie te ~7f to już w ogóle śmiech na sali  za miesiąc gry, ale dalej uważam, że 45pln dla dorosłych ludzi (przecież nikt tu nie jest dzieckiem ))) ) to serio nie może być powód do narzekania... Nawet jeśli ktoś musi pracować na to AŻ PÓŁ DNIA.

Co do samej gry pewnie jak zwykle żyjemy wspomnieniami, a po starcie prędzej czy później czar pryśnie. Ale czy to powód, żeby nie spróbować? :)
Innova Core [EU]: Sigiel Knight - TommyVercetti - Off


  • Wiadomości: 53

  • Pochwał: 0

Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #2171 dnia: Listopad 12, 2015, 10:05:10 pm »
10 euro za miesiac za tak stara gre to thx nara, nie wiem zkad robili jakis bilans czy jak wyliczali cenne ale patrzyli pewnie na niemcow ktore huja robia i siedza na zasilkach
haha, nic ci już nie zostało z 30$ za cashout na lilithu ? XD

mi nie ale widac tobie chyba ta ;p
TOP player z Polshy PepsiQQ "gracze w naszym cp to topka eu, takze jak liczysz ze fakt ze bocimy oznacza = brak skilla, to sie zdziwisz:D"


  • ******
  • Wiadomości: 1191

  • Pochwał: 1

Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #2172 dnia: Listopad 12, 2015, 10:10:56 pm »
mi nie ale widac tobie chyba ta ;p
wystarczy, że wrzucisz swoją fote z napisem "Proszę kornes" i dostaniesz ode mnie promo na 2 tygodnie. Chociaż tyle sobie pograsz, skoro się nie przelewa :D
« Ostatnia zmiana: Listopad 13, 2015, 06:05:04 pm wysłana przez kornes »


  • Wiadomości: 53

  • Pochwał: 0

Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #2173 dnia: Listopad 12, 2015, 10:16:14 pm »
mi nie ale widac tobie chyba ta ;p
wystarczy, że wrzucisz swoją fote z napisem "Proszę kornes" i dostaniesz odemie promo na 2 tygodnie. Chociaż tyle sobie pograsz, skoro się nie przelewa :D

wyjebka :D bardziej beka z ludzi co beda grac i placic 2x wiecej na 2xgorszym serwie od ruskich :)


takie tam z forum 4game :D

« Ostatnia zmiana: Listopad 12, 2015, 10:19:27 pm wysłana przez TT1 »
TOP player z Polshy PepsiQQ "gracze w naszym cp to topka eu, takze jak liczysz ze fakt ze bocimy oznacza = brak skilla, to sie zdziwisz:D"


  • Wiadomości: 248

  • Pochwał: 1

  • TommyVercetti
Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #2174 dnia: Listopad 12, 2015, 10:21:32 pm »
10e serious business...
Innova Core [EU]: Sigiel Knight - TommyVercetti - Off