Witaj
Gość

Wątek: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth  (Przeczytany 927589 razy)

  • Wiadomości: 14

  • Pochwał: 0

  • kvo
Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #2175 dnia: Listopad 12, 2015, 10:28:27 pm »
nie spodziewalem sie ze ktos bedzie narzekal na cene 10e  :o


  • Wiadomości: 408

  • Pochwał: 4

    • Kanał YT
Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #2176 dnia: Listopad 12, 2015, 10:43:54 pm »
Ja tu widzę, że Lilith nie odszedł, tak całkowicie...., albo po prostu lubicie się posprzeczać.
Przedział cenowy (8-10E) został zachowany i bardzo dobrze.
Z czasem i tak liczę na jakąś promocję.
Na razie, nie znając daty startu nie zamierzam jednak kupować czegokolwiek. :P


  • Wiadomości: 219

  • Pochwał: -1

Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #2177 dnia: Listopad 12, 2015, 10:49:36 pm »
*** jesli go stac niech placi to jego pieniadze!!!!







minimum kultury proszę zachować
/Shanique
« Ostatnia zmiana: Listopad 13, 2015, 11:14:11 am wysłana przez Shanique »


  • Wiadomości: 53

  • Pochwał: 0

Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #2178 dnia: Listopad 12, 2015, 11:07:04 pm »
tu nie chodzi o te 10e tylko to ze jest 2x wiecej niz ma ru, ale co tam, Merkel z Tuskiem dzien w dzien udowadnia ze EU lubi byc ruchana :D

Sorry ale to mnie troche razi. Tak bede gral nawet jak by bylo trza placic 20e, i tak sie zwroci #robhajs
TOP player z Polshy PepsiQQ "gracze w naszym cp to topka eu, takze jak liczysz ze fakt ze bocimy oznacza = brak skilla, to sie zdziwisz:D"


  • Wiadomości: 67

  • Pochwał: 0

Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #2179 dnia: Listopad 13, 2015, 12:27:36 am »
O ile będzie tyle ludzi, żeby się wam opłacało farmić na handel :P No chyba, że bocicie  :oops:


  • Wiadomości: 257

  • Pochwał: 0

Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #2180 dnia: Listopad 13, 2015, 02:04:00 am »
Co Ty, na classicu nikt nie boci.


Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #2181 dnia: Listopad 13, 2015, 04:07:18 am »
Wstyd.... nic dziwnego, ze wsch-europa jest posmieliskiem na euro forum. 10 Euro?
Nie wiem jak w Polsce, mozna narzekac na taki abonament.

Oczywiste bylo, ze bedzie drozej niz na RU, wiec nie wiem czego Wy sie spodziewaliscie....

Tak czy siak ten serwer nie wypali, nikt nie bedzie farmil po 0.5%/h na 40lvlu i sie cieszyl. Zwlaszcza, ze po nowym roku startuje BlackDesert, ToS(nowy ragnarok), wyjdzie Need For Speed/Fable Legends/Andromeda/Tomb Ridery/Deus Ex itd. itd.  (+ w US, start Zakena na steamie), takze czesc resztki community, ktorym ArcheAge/Gw2 nie przypadl do gustu znajdzie miejsce j/w tytulach. Obecne community nadaje sie co najwyzej na Talesa na 2tyg:D



a btw. nie wiem jak Wy liczycie ten abonament.... licencja do bota tez kosztuje... ( 20 usd/mc ?)


  • Wiadomości: 247

  • Pochwał: 1

  • Sie gra, sie ma !
    • http://cassoudesalle.chez-alice.fr/xavier/lineage2/shot00174s.jpg
Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #2182 dnia: Listopad 13, 2015, 08:53:48 am »
Pepsi ekspercie wróżący z fusów ten serwer wypali. Na tyle, że będzie grywalny przez długi czas. Znam Ciebie na tyle długo, że wiem, że przeważnie jest na odwrót jak mówisz :D.


  • Wiadomości: 14

  • Pochwał: 0

  • kvo
Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #2183 dnia: Listopad 13, 2015, 09:35:14 am »
Wstyd.... nic dziwnego, ze wsch-europa jest posmieliskiem na euro forum. 10 Euro?
Nie wiem jak w Polsce, mozna narzekac na taki abonament.

Oczywiste bylo, ze bedzie drozej niz na RU, wiec nie wiem czego Wy sie spodziewaliscie....

Tak czy siak ten serwer nie wypali, nikt nie bedzie farmil po 0.5%/h na 40lvlu i sie cieszyl. Zwlaszcza, ze po nowym roku startuje BlackDesert, ToS(nowy ragnarok), wyjdzie Need For Speed/Fable Legends/Andromeda/Tomb Ridery/Deus Ex itd. itd.  (+ w US, start Zakena na steamie), takze czesc resztki community, ktorym ArcheAge/Gw2 nie przypadl do gustu znajdzie miejsce j/w tytulach. Obecne community nadaje sie co najwyzej na Talesa na 2tyg:D



a btw. nie wiem jak Wy liczycie ten abonament.... licencja do bota tez kosztuje... ( 20 usd/mc ?)

Jak wszyscy expia wolno to nikt nie expi wolno.


  • Wiadomości: 67

  • Pochwał: 0

Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #2184 dnia: Listopad 13, 2015, 10:20:10 am »
Wstyd.... nic dziwnego, ze wsch-europa jest posmieliskiem na euro forum. 10 Euro?
Nie wiem jak w Polsce, mozna narzekac na taki abonament.

Oczywiste bylo, ze bedzie drozej niz na RU, wiec nie wiem czego Wy sie spodziewaliscie....

Tak czy siak ten serwer nie wypali, nikt nie bedzie farmil po 0.5%/h na 40lvlu i sie cieszyl. Zwlaszcza, ze po nowym roku startuje BlackDesert, ToS(nowy ragnarok), wyjdzie Need For Speed/Fable Legends/Andromeda/Tomb Ridery/Deus Ex itd. itd.  (+ w US, start Zakena na steamie), takze czesc resztki community, ktorym ArcheAge/Gw2 nie przypadl do gustu znajdzie miejsce j/w tytulach. Obecne community nadaje sie co najwyzej na Talesa na 2tyg:D


a btw. nie wiem jak Wy liczycie ten abonament.... licencja do bota tez kosztuje... ( 20 usd/mc ?)

Właśnie starzy gracze z rodziną, pracą i obowiązkami będą się cieszyli a dlaczego? Ano dlatego, że ustawią się z supportem na boxie na lokacji i będą przez tydzień albo dwa grać po godzinkę dziennie, może dwie jak będzie czas. I zamiast co 20-30min zmieniać spota to będą sobie tydzień spokojnie grindować gadając w między czasie z rodzinką czy oglądając coś przelotem w TV. Ot taka rozrywka.

10EU to nie dużo. 3 razy w miesiącu zrobić sobie kanapki do pracy zamiast zamawiać obiady/3 paczki papierosów mniej w miesiącu (2 papierosy dziennie mniej)/zamiast 2 piw każdego wieczora pić co drugi dzień 1 :)
Pieniądz śmieszny, tylko smutne, że u Ruskich cena w przeliczeniu na jakąś inną walutę jest prawie 2x mniejsza przez co Ruscy sztucznie nie zapełnią serwera.
Dodatkowo dochodzi, że wg google płaca minimalna w np. Niemczech to 8,5 EU za godzinę czyli przy 40 godzinnym tygodniu pracy 1360EU/mc. Czyli niecała godzina pracy w miesiącu. W Polsce płaca minimalna to ~1285zł netto/mc czyli abonament będzie kosztował około 5,5 godziny pracy.

Przy liczeniu dla Niemiec mogłem się pomylić ponieważ uwzględniłem pierwszy wynik z google nie doszukując się czy to netto czy brutto ale chodziło o zoobrazowanie różnicy.


  • Wiadomości: 248

  • Pochwał: 1

  • TommyVercetti
Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #2185 dnia: Listopad 13, 2015, 10:49:52 am »
Lineage przetrwał już premiery dziesiątek gier, a my wciąż siedzimy na tym forum i jaramy się kolejnymi serwerami, więc argument o tych zacnych premierach w przyszłym roku jest inwalidą. Zresztą, te gry nie są atrakcyjne dla community L2.

Nie rozumiem również dlaczego ktoś miałby być zniechęcony wolnym expem, skoro dotyczy on wszystkich... Tym sposobem myślenia przed GOD nikt nie powinien w to grać, bo przecież robić 85 dłużej niż jeden dzień? ; )

Jedyne czym ryzykujemy rozpoczynając grę na tym serwerze to strata czasu, czyli czymś co większość z nas robi tu od kilku(nastu) lat, nic nowego, poniesiemy tę cenę znowu ; ). Skończcie marudzić.
Innova Core [EU]: Sigiel Knight - TommyVercetti - Off


  • Wiadomości: 67

  • Pochwał: 0

Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #2186 dnia: Listopad 13, 2015, 10:52:03 am »
Na dzień dzisiejszy największy problem to kim grać i czy odstawić piwo czy papierosy  hahaha
No i kiedy do cholery odpalą serwery  :oops:


  • Wiadomości: 408

  • Pochwał: 4

    • Kanał YT
Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #2187 dnia: Listopad 13, 2015, 10:56:21 am »
Tu  nie chodzi o WYSOKOŚĆ abonamentu....
Tylko o STYL działania iNovy, który w sposób niespotykany sprzedaje kota w worku.
Nie podają liczby serwerów, ani daty startu..................
Jakim to trzeba być ..., żeby tego nie łapać....


Jeśli, ktoś mówi, że 10E to dużo za starą, źle zoptymalizowaną gierkę to ma rację. To jest dużo jak za L2. Osobiście porównuję ją tylko do AA (optymal.).
Dodatkowo, cena MOŻE być i JEST porównywana do cen sub w innych MMO.... gdzie 9-12 Euro to standard.
I te 10E to nie jest dużo. Koniec tematu.
---------
Spam, który się tu pojawił jest tylko obrazem, że nie warto grać na polaczkowych serwerach....
Jeśli, ktoś inny stwierdza, że nie zapłaci tyle - ok, jego strata. Tyle w temacie. Po co się kłócić.

Bawi mnie ten polaczkowy lans, oj ja mam tyle piniędzy, że kupie 100 sub po 25E/msc !!!!
Słuchajcie. W takie brednie, uwierzy może pijana ladacznica w barze, ale tu ludzie mają na to wywalone....
-------
Tak jest, "blacktyger.
"Farcie2000 "żabo" z zadupia, uważaj bo się zgrzejesz. Dorosły facet, a taki ...

Prawdziwym obrazem was wszystkich jest to minimum kultury słowa na tym forum. Minimum, którego nie potraficie zachować.
« Ostatnia zmiana: Listopad 13, 2015, 11:14:05 am wysłana przez RedWind »


  • Wiadomości: 248

  • Pochwał: 1

  • TommyVercetti
Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #2188 dnia: Listopad 13, 2015, 11:06:47 am »
A podejście Innovy to oczywiście totalna masakra, sam fakt, że od ponad roku czekamy na jakiekolwiek informacje... Brednie, że serwer na siebie nie zarobi bo zachodnie community nie będzie farmić czy inne tego typu to był jakiś totalny bullshit i do dziś nie rozumiem z czym zwlekali.

A gra jest tyle warta ile płacą za nią ludzie, stara czy nie wciąż najwyraźniej w pewnych kręgach "jara", prawda jest taka, że będziemy nie tylko płacić abonament ale i intensywnie (my - gracze, bez konkretnych jednostek) używać L2 store - tak było, jest i będzie ; ).
« Ostatnia zmiana: Listopad 13, 2015, 11:09:47 am wysłana przez blacktyger »
Innova Core [EU]: Sigiel Knight - TommyVercetti - Off


  • Wiadomości: 947

  • Pochwał: 0

Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #2189 dnia: Listopad 13, 2015, 11:07:35 am »
10 euro za miesiac za tak stara gre to thx nara, nie wiem zkad robili jakis bilans czy jak wyliczali cenne ale patrzyli pewnie na niemcow ktore huja robia i siedza na zasilkach

Miałem nic nie pisać jednak mnie zmotywowałeś .. Jak kur... nie masz 10 euro na grę miesięcznie to zapierd... do pracy nierobie.




  • Wiadomości: 408

  • Pochwał: 4

    • Kanał YT
Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #2190 dnia: Listopad 13, 2015, 11:08:58 am »
Nie, 10E to uzbiera nawet nie chodząc do pracy :DD


  • Wiadomości: 67

  • Pochwał: 0

Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #2191 dnia: Listopad 13, 2015, 01:02:04 pm »
Pamięta ktoś jaki okres czasu minął od udostępnienia preordera do uruchomienia serwerów? 2 tygodnie? Miesiąc?


  • Wiadomości: 408

  • Pochwał: 4

    • Kanał YT
Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #2192 dnia: Listopad 13, 2015, 02:57:20 pm »
2-3 tyg i można spodziewać się zakończenia sprzedaży wczesnego dostępu.
Serwer wstanie prawdopodobnie przed Świętami, TurnOn spekuluje, że będzie to 5-12 Grudnia.
Innova, bowiem lubi sobie robić świąteczną przerwę po "pracowitym" roku. Preorder bez podania daty startu to również, sposób zareklamowania serwera.

Tym razem to czyste rozumowanie na przykładzie innych serwerów iNovy, w tym Classica RU. Jak będzie, to się dopiero okaże.
« Ostatnia zmiana: Listopad 13, 2015, 02:59:17 pm wysłana przez RedWind »


  • ******
  • Wiadomości: 1191

  • Pochwał: 1

Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #2193 dnia: Listopad 13, 2015, 04:57:08 pm »
TT1 to GEX, i tylko on tu płacze o abonament, więc nie wiem dlaczego większość z was zaraz uogólnia i pisze, że "polacy to i tamto", zresztą gex to nie polak tylko izraelski żyd, farmił całe życie bez PA bo nie zapłaci za to czego nie da się zjeść :D

edit:
TurnOn spekuluje, że będzie to 5-12 Grudnia.
ten klaun jest w tym temacie jakimś autorytetem, że go uwzględniłeś wytłuszczeniem?
« Ostatnia zmiana: Listopad 13, 2015, 05:00:06 pm wysłana przez kornes »


  • Wiadomości: 408

  • Pochwał: 4

    • Kanał YT
Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #2194 dnia: Listopad 13, 2015, 05:16:17 pm »
Klaunem jest ten, kto okrada swój klan np. ;P to jest quiter jesli już
Nie, chciałem podkreślić skąd pochodzą spekulacje na ten temat.

TT1 zagra tak, czy siak. :D
« Ostatnia zmiana: Listopad 13, 2015, 05:18:33 pm wysłana przez RedWind »


  • Wiadomości: 53

  • Pochwał: 0

Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #2195 dnia: Listopad 13, 2015, 05:23:29 pm »
wystarczylo napisac "10E to za duzo" by rozpetac jakas gownoburze, jestem wszechmocny.

TT1 to GEX, i tylko on tu płacze o abonament, więc nie wiem dlaczego większość z was zaraz uogólnia i pisze, że "polacy to i tamto", zresztą gex to nie polak tylko izraelski żyd, farmił całe życie bez PA bo nie zapłaci za to czego nie da się zjeść :D


zaplacilem za nauke J.polskiego i przerzuc wreszcie te sonaty !! Ile demonic ma bic bez nich ??
TOP player z Polshy PepsiQQ "gracze w naszym cp to topka eu, takze jak liczysz ze fakt ze bocimy oznacza = brak skilla, to sie zdziwisz:D"


  • ******
  • Wiadomości: 1191

  • Pochwał: 1

Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #2196 dnia: Listopad 13, 2015, 05:58:22 pm »
moje sonaty nawet na +10 time nie były perma :C


  • ******
  • Wiadomości: 1146

  • Pochwał: 2

  • Bycie glamur jest zajebiste
Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #2197 dnia: Listopad 13, 2015, 06:12:23 pm »
Zresztą, te gry nie są atrakcyjne dla community L2.
Akurat na Black Desert sporo community jest właśnie z L2, sporo odłamów z Teona, klanu Genocide,  forum anglojęzyczne Silent Horrors wysłało emaile do wszystkich z notką o BD. No i w dziale sugestii i innych tematach większość ludzi argumentuje swoje propozycje systemami z L2 aby wprowadzić większe lub mniejsze zmiany.
Ale to nie temat o innych grach. Więcej info na w temacie o BDO gdyby ktoś chciał zapytać.

Ktoś napisał o 1h dziennie do 2h dziennie luźnego zabijania moobków, z taką grą póki człowiek zbierze się na ten grind to będą ludzie wbijać 1 lvl na 1 opłacony abonament, serio myślisz, że nie zrezygnują? U ruskich musieli łączyć serwery, łączyć - chcę to podkreślić, co będzie u nas w Europie jeśli nawet przy optymistycznym podejściu "żywotność" serwera będzie zbliżona do długości żywotności rosyjskich serwerów? Nie będą mieli z czym tego połączyć i to jest problem i spora różnica. Prawda jest taka, że dla EU community zeskoczenie z takiej skrajności (gdy każda kronika była łatwiejsza od poprzedniej) w skrajność (gdzie na classicu każdy % to będzie ciężki grind - nie mówię tu o 10 lvl) nie będzie zdrowe bo to co było ciężkie kiedyś ale Was cieszyło to było z 8 lat temu, teraz przy mniejszym wkładzie czasu tego nie poczujecie bo w tamtych czasach mogliście znaleźć i czas na grind/pvp/ewentualnie odrobienie, tutaj brak balansu między tymi aspektami podejrzewam, że zabije Wasz entuzjazm chociaż mogę się mylić, i dla Waszej przyjemności z grania oby tak było. Sam kupiłem pre-order aby zaspokoić ciekawośc, zobaczyć ilu ludzi zawita do chyba ostatniego odgrzanego oficjalnie kotleta w EU, pobiegam żywą kamerką aby obejrzeć jakies pvp - o ile będą, sprawdzić głowne wioski, dion, gludio, gludin. 10 euro to dobra, zbalansowana cena.

Miłej gry.
« Ostatnia zmiana: Listopad 13, 2015, 06:22:28 pm wysłana przez xRelapse »


  • Wiadomości: 408

  • Pochwał: 4

    • Kanał YT
Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #2198 dnia: Listopad 13, 2015, 06:13:12 pm »
Q: When the game will be released?
A: The exact release date will be announced after completing most of internal tests.
The preliminary date of server start is set to December, 15th.

Wstępna data startu to 15 GRUDNIA.

https://4gameforum.com/threads/537578/

Przy czym, wczesny dostęp można zakupić, aż do ~~13 Grudnia, a nie jak stwierdziłem wcześniej - przez 3 tyg.
--------
Innova nie potrafi dać odpowiedzi, na chwilę obecną, czy 15 Grudnia możemy spodziewać się startu dla osób, które zakupiły wczesny dostęp, czy też będzie to wersja |LIVE| ( wtedy Preorder dawałby grę od 8 Grudnia)//
« Ostatnia zmiana: Listopad 13, 2015, 09:31:45 pm wysłana przez RedWind »


  • ******
  • Wiadomości: 1191

  • Pochwał: 1

Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #2199 dnia: Listopad 13, 2015, 07:13:29 pm »
start serwera więc dla osób które wykupiły preorder, reszta będzie czekać tydzień dłużej - czyli prosto na święta :D Można przewidzieć fale niezadowolenia z takiego terminu, więc pewnie ostatecznie będzie to bliżej stycznia.