Witaj
Gość

Wątek: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth  (Przeczytany 927479 razy)

  • ******
  • Wiadomości: 1146

  • Pochwał: 2

  • Bycie glamur jest zajebiste
Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #2275 dnia: Listopad 22, 2015, 04:13:37 pm »
Chłopaki, ktoś z Was ma zamiar streamować bo bym chętnie zajrzał jak Wam idzie?


  • Wiadomości: 292

  • Pochwał: 0

Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #2276 dnia: Listopad 22, 2015, 04:34:51 pm »
Franz: Kaczor
Lancer: Pадость
Lilith: 1098
Classic: Kaczor


  • Wiadomości: 298

  • Pochwał: 1

  • BALLS OF STEEL !!!
Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #2277 dnia: Listopad 22, 2015, 06:40:52 pm »
roli kim bedziesz gral ?:)


  • Wiadomości: 130

  • Pochwał: -1

Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #2278 dnia: Listopad 22, 2015, 07:52:01 pm »
PP Szuka jakiegoś dd z którym mogłbym grać duo czyli jak mnie niema online on mnie loguje i koksa a jak go niema ja loguje dd i koksam swojego PP.  Jak cos wysyłać PM


  • Wiadomości: 187

  • Pochwał: 0

  • Hollow's Power
Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #2279 dnia: Listopad 24, 2015, 06:39:58 am »
Ogólnie o classicu, nie oszukujmy się, tak jak to wygląda będzie to praca a nie zabawa. Do wszystkich pieprzących o graniu casualowo, na classicu nie ma to prawa bytu ani sensu, nie będe tłumaczył czemu czy odwlekał was od kupienia subskrypcji, wasze pieniądze i czas, nic nie zyskam na otworzeniu wam oczu na realia.

Ogarniętym ludziom powiem tylko tyle, że bardziej opłaca się rozejrzeć za innymi ciekawszymi produkcjami które nie zmuszają do bezmózgiego grindowania 6h+ dziennie by czerpać z gry garściami to, co powinna oferować.
Grind =/= zabawa a bezmózgi grind oferowany na classicu = 'co ja robie ze swoim życiem' w wielkim skrócie

Nie rozumiem hypu ludzi którzy tak OKROJONĄ grę wychwalają w niebogłosy i pocą się w okolicach krocza na samą myśl o otwarciu czegoś takiego. Ostatnio wyszedł Fallout, porównajmy classica do fallouta. Gdyby w Falloucie zamiast (liczby wyssane z palca, nie muszą się zgadzać) 50 broni było 10, to samo tyczyło by się zbroji, rozmaitość wrogów ograniczałaby się do ghuli/bandytów i mutantów, a mapa miałaby 10x mniej ciekawych lokacji do zwiedzania, a ogłosiliby tę grę jako nowego klasycznego Fallouta, myślicie ile ludzi by ją kupiło?

Z drugiej strony może to częściowo zrozumiałe, serwery obecnie nie oferują niczego ciekawego bez zainwestowania pieniążków na 'drobne' dodatki.

Drodzy developerzy classica, nie tędy droga. Nie naprawicie classic'iem tego co zjebaliście w drodze do god'a. Miłośnikom marnowania swojego życia życzę wielu męczących wieczorów i nieprzespanych nocek jak tancerzowi złamania nogi.
Żadna z historii , jakie ludzie opowiadają o mnie,
nie zmieni tego faktu, kim naprawdę jestem.


Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #2280 dnia: Listopad 24, 2015, 07:43:30 am »
Ogólnie o classicu, nie oszukujmy się, tak jak to wygląda będzie to praca a nie zabawa. Do wszystkich pieprzących o graniu casualowo, na classicu nie ma to prawa bytu ani sensu, nie będe tłumaczył czemu czy odwlekał was od kupienia subskrypcji, wasze pieniądze i czas, nic nie zyskam na otworzeniu wam oczu na realia.

Ogarniętym ludziom powiem tylko tyle, że bardziej opłaca się rozejrzeć za innymi ciekawszymi produkcjami które nie zmuszają do bezmózgiego grindowania 6h+ dziennie by czerpać z gry garściami to, co powinna oferować.
Grind =/= zabawa a bezmózgi grind oferowany na classicu = 'co ja robie ze swoim życiem' w wielkim skrócie

Nie rozumiem hypu ludzi którzy tak OKROJONĄ grę wychwalają w niebogłosy i pocą się w okolicach krocza na samą myśl o otwarciu czegoś takiego. Ostatnio wyszedł Fallout, porównajmy classica do fallouta. Gdyby w Falloucie zamiast (liczby wyssane z palca, nie muszą się zgadzać) 50 broni było 10, to samo tyczyło by się zbroji, rozmaitość wrogów ograniczałaby się do ghuli/bandytów i mutantów, a mapa miałaby 10x mniej ciekawych lokacji do zwiedzania, a ogłosiliby tę grę jako nowego klasycznego Fallouta, myślicie ile ludzi by ją kupiło?

Z drugiej strony może to częściowo zrozumiałe, serwery obecnie nie oferują niczego ciekawego bez zainwestowania pieniążków na 'drobne' dodatki.

Drodzy developerzy classica, nie tędy droga. Nie naprawicie classic'iem tego co zjebaliście w drodze do god'a. Miłośnikom marnowania swojego życia życzę wielu męczących wieczorów i nieprzespanych nocek jak tancerzowi złamania nogi.


wszystko zalezy od tego czy spora czesc community, bdzie grala casualowo jezeli:
a) nie - to gra to tylko praca
b) tak - to gra bdzie ok



wez pod uwage, ze wiekszosc tytulow to crapy na 2016 rok no i nie kazdemu Black Desert/Albion pasuje wiec nie maja co robic, to i tak lepiej grac na classicu, niz p2w ncsoft/privach


  • Wiadomości: 737

  • Pochwał: 1

Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #2281 dnia: Listopad 24, 2015, 08:43:48 am »
Wiadomo, że jakaś część graczy będzie cisnęła na lvl, ale wg mnie ogromnej większości szybko zmięknie rura i albo zluzują, albo quitną (szczególnie quitować będą ci przyzwyczajeni do privów z 2-3h full buffem). Za starych czasów zawsze było tak, że była przepaść pomiędzy top klanami, a pozostałymi graczami, którzy sobie pykali w małych klanach i prowadzili swoje mini wojenki z innymi małymi klanami. Nie każdy chce "przejść" L2. Byłem bardzo, ale to BARDZO zaskoczony otwartością ludzi z INT community na RU L2C, gdzie brali do party bez pytania o to czym grasz, jaki masz level, czy broń i przyznam, że często byłem tylko piątym kołem u wozu, ale i tak mnie wołali do pt od razu po zalogowaniu. Może to był wynik małego community na serwerze pełnym Rusków, a może ludzie w L2C rzeczywiście wracają do korzeni tej gry, czyli wspólnym expie, bez terroryzmu godzinowego CP itp. Wiadomo, że taki sposób gry jest mniej efektywny na krótką metę, ale L2C i meeega wolny exp szybko weryfikuje parcie na %. Bardziej liczy się dobra zabawa, miło spędzony czas i normalni ludzie w pt. Na pewno będą "pro playerzy" 40+ gangujący spoty 20+, ale tak zawsze było i będzie. Zresztą wydaje mi się, że jednak większość grających w L2 woli mieć przeciwników co najmniej równych sobie sprzętem i levelem niż gnębić "nubków" gdzieś pod Gludin, czy Gludio. Świat L2C jest mały, ale spokojnie pomieści tych z ciśnieniem na exp, zamki, epiki i tych chcących sobie popykać for fun. Najtrudniejsze w tym wszystkim będzie dostosowanie się do robienia czasami i 1-2% dziennie. Takie realia. Kto się dostosuje - będzie grał, kto nie - ten odejdzie.

Oczywiście nie dotyczy to Rusków nastawionych na zarabianie. Oni będą napierdzielać 24/h po kilkanaście osób w CP. Ale to ich sposób na życie, tego nawet najbardziej zorganizowane EU CP nie przeskoczy.
« Ostatnia zmiana: Listopad 24, 2015, 08:48:19 am wysłana przez kabulek »
L2C EU wannabe?
A chuuu, nic nie chce sprzedać :)))


  • Wiadomości: 104

  • Pochwał: 0

Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #2282 dnia: Listopad 24, 2015, 09:10:47 am »
No ale nie jest tak, ze kiedys tez robilo sie max kilka % dziennie? Jakos nikt nie narzekal. Mysle, ze wiekszosc ludzi I tak poswieci srednio 3h dziennie na ta gre. Liczac ze 1h to jakies przemieszcanie sie to 2h bedzie czystym expem, solo czy party. W takim tempie raczej nie robi sie 1-2% dziennie a dobre kilka % wiecej.
Ja licze tylko, ze dodadza jakies spoty dla maly party/solo. Niestety ja nie mam az tyle czaasu I nie bede gral popularna w party klasa a chialbym od czasu do czasu poexpic sobie z kims duo/solo. Poki co exp spoty sa dostosowane tylko dla calych party wiec troche lipnie to wyglada. Ale zanim dobije 55+ to raczej wejdzie juz 3.0 :D


  • Wiadomości: 247

  • Pochwał: 1

  • Sie gra, sie ma !
    • http://cassoudesalle.chez-alice.fr/xavier/lineage2/shot00174s.jpg
Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #2283 dnia: Listopad 24, 2015, 09:22:11 am »
E tam hejcą po prostu bidoki których nie stać na subskrycje.  Każdy robi ze swoim czasem co chce i jak ktoś ma ochotę nawet grać godzinę dziennie na classicu to jest jego sprawa.


  • Wiadomości: 123

  • Pochwał: 0

  • Lubie mokre szparki
Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #2284 dnia: Listopad 24, 2015, 09:30:15 am »
Ogólnie o classicu, nie oszukujmy się, tak jak to wygląda będzie to praca a nie zabawa. Do wszystkich pieprzących o graniu casualowo, na classicu nie ma to prawa bytu ani sensu, nie będe tłumaczył czemu czy odwlekał was od kupienia subskrypcji, wasze pieniądze i czas, nic nie zyskam na otworzeniu wam oczu na realia.

Ogarniętym ludziom powiem tylko tyle, że bardziej opłaca się rozejrzeć za innymi ciekawszymi produkcjami które nie zmuszają do bezmózgiego grindowania 6h+ dziennie by czerpać z gry garściami to, co powinna oferować.
Grind =/= zabawa a bezmózgi grind oferowany na classicu = 'co ja robie ze swoim życiem' w wielkim skrócie

Nie rozumiem hypu ludzi którzy tak OKROJONĄ grę wychwalają w niebogłosy i pocą się w okolicach krocza na samą myśl o otwarciu czegoś takiego. Ostatnio wyszedł Fallout, porównajmy classica do fallouta. Gdyby w Falloucie zamiast (liczby wyssane z palca, nie muszą się zgadzać) 50 broni było 10, to samo tyczyło by się zbroji, rozmaitość wrogów ograniczałaby się do ghuli/bandytów i mutantów, a mapa miałaby 10x mniej ciekawych lokacji do zwiedzania, a ogłosiliby tę grę jako nowego klasycznego Fallouta, myślicie ile ludzi by ją kupiło?

Z drugiej strony może to częściowo zrozumiałe, serwery obecnie nie oferują niczego ciekawego bez zainwestowania pieniążków na 'drobne' dodatki.

Drodzy developerzy classica, nie tędy droga. Nie naprawicie classic'iem tego co zjebaliście w drodze do god'a. Miłośnikom marnowania swojego życia życzę wielu męczących wieczorów i nieprzespanych nocek jak tancerzowi złamania nogi.

Nie czaje twojego toku myslenia. Widac ze u Ciebie gra w L2 to napier..lanie ile wlezie i farma 100% by tylko jak najszybciej wbic okreslony lvl i miec dobry sprzet.
Dlaczego gra casualowo na classicu nie ma bytu? Jeden gracz bedzie expil 24/7 inny wejdzie na 1h i po prostu sobie "pogra" bez spiny, troche pofarmi, troche pogada, moze zachaczy o jakies pvp. Nawet jesli mailby ta godzine spedzic na biciu keltirow czy innego dzaidostwa to mozna to nazwac gra 4fun, wazne zeby graczowi dawalo ucieche.

Inne ciekawsze produkty? Jakie? Mowisz o tych buglandach i l2korupcjach? Prosze Cie. To nie te czasy gdzie privy byly na wysokim poziomie. Teraz liczy sie kasa kasa i $$$$$, kiedys mozna bylo liczyc na normalna gre na dobrym privie bo GMom zalezalo na dobrym klimacie i prestizu serwera. Teraz to tylko napinka na kase.

O jakim grindowaniu mowisz i czerpaniu korzysci? Dla jednych czerpanie korzysci to moze byc juz bicie gremlinow, nie trzeba byc pro kozakiem w pro sprzecie by mowic o czerpaniu korzysci. To pojecie wzgledne, widze ze dla ciebie zabawa zaczyna sie na top lvl z top sprzetem. Przykre.

Okrojona? A pamietasz czasy pierwszych kronik? Graczom nie trzeba bylo miliona instancji i mapy gdzie wiekszosc miejscowek jest zbedna, a i tak gra cieszyla sie mega popularnoscia. Wole dobrze skrojona gre niz wielkie go..wno jakim jest GOD.

Kazdy lubi co innego i ma inne podejscie do gry, ale skoro tobie i innym nie pasuje classic to nie musicie go hejtowac na maxa. CHoc i tak wiem ze wiekszosc z was hipokryci i tak bedzie na classicu :)
AIM HIT DESTROY >aHd<


  • Wiadomości: 104

  • Pochwał: 0

Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #2285 dnia: Listopad 24, 2015, 10:17:42 am »
Ogólnie o classicu, nie oszukujmy się, tak jak to wygląda będzie to praca a nie zabawa. Do wszystkich pieprzących o graniu casualowo, na classicu nie ma to prawa bytu ani sensu, nie będe tłumaczył czemu czy odwlekał was od kupienia subskrypcji, wasze pieniądze i czas, nic nie zyskam na otworzeniu wam oczu na realia.

Ogarniętym ludziom powiem tylko tyle, że bardziej opłaca się rozejrzeć za innymi ciekawszymi produkcjami które nie zmuszają do bezmózgiego grindowania 6h+ dziennie by czerpać z gry garściami to, co powinna oferować.
Grind =/= zabawa a bezmózgi grind oferowany na classicu = 'co ja robie ze swoim życiem' w wielkim skrócie

Nie rozumiem hypu ludzi którzy tak OKROJONĄ grę wychwalają w niebogłosy i pocą się w okolicach krocza na samą myśl o otwarciu czegoś takiego. Ostatnio wyszedł Fallout, porównajmy classica do fallouta. Gdyby w Falloucie zamiast (liczby wyssane z palca, nie muszą się zgadzać) 50 broni było 10, to samo tyczyło by się zbroji, rozmaitość wrogów ograniczałaby się do ghuli/bandytów i mutantów, a mapa miałaby 10x mniej ciekawych lokacji do zwiedzania, a ogłosiliby tę grę jako nowego klasycznego Fallouta, myślicie ile ludzi by ją kupiło?

Z drugiej strony może to częściowo zrozumiałe, serwery obecnie nie oferują niczego ciekawego bez zainwestowania pieniążków na 'drobne' dodatki.

Drodzy developerzy classica, nie tędy droga. Nie naprawicie classic'iem tego co zjebaliście w drodze do god'a. Miłośnikom marnowania swojego życia życzę wielu męczących wieczorów i nieprzespanych nocek jak tancerzowi złamania nogi.

Nie czaje twojego toku myslenia. Widac ze u Ciebie gra w L2 to napier..lanie ile wlezie i farma 100% by tylko jak najszybciej wbic okreslony lvl i miec dobry sprzet.
Dlaczego gra casualowo na classicu nie ma bytu? Jeden gracz bedzie expil 24/7 inny wejdzie na 1h i po prostu sobie "pogra" bez spiny, troche pofarmi, troche pogada, moze zachaczy o jakies pvp. Nawet jesli mailby ta godzine spedzic na biciu keltirow czy innego dzaidostwa to mozna to nazwac gra 4fun, wazne zeby graczowi dawalo ucieche.

Inne ciekawsze produkty? Jakie? Mowisz o tych buglandach i l2korupcjach? Prosze Cie. To nie te czasy gdzie privy byly na wysokim poziomie. Teraz liczy sie kasa kasa i $$$$$, kiedys mozna bylo liczyc na normalna gre na dobrym privie bo GMom zalezalo na dobrym klimacie i prestizu serwera. Teraz to tylko napinka na kase.

O jakim grindowaniu mowisz i czerpaniu korzysci? Dla jednych czerpanie korzysci to moze byc juz bicie gremlinow, nie trzeba byc pro kozakiem w pro sprzecie by mowic o czerpaniu korzysci. To pojecie wzgledne, widze ze dla ciebie zabawa zaczyna sie na top lvl z top sprzetem. Przykre.

Okrojona? A pamietasz czasy pierwszych kronik? Graczom nie trzeba bylo miliona instancji i mapy gdzie wiekszosc miejscowek jest zbedna, a i tak gra cieszyla sie mega popularnoscia. Wole dobrze skrojona gre niz wielkie go..wno jakim jest GOD.

Kazdy lubi co innego i ma inne podejscie do gry, ale skoro tobie i innym nie pasuje classic to nie musicie go hejtowac na maxa. CHoc i tak wiem ze wiekszosc z was hipokryci i tak bedzie na classicu :)

To co napisal odzwierciedla to co pisal w swoich poprzednich watkach typu "Lineage 3" gdzie chcial aby gra byla przerobiona w taki sposob ze robisz questa I dostajesz +10 lvli, 0 grindu I np. usuniecie klas jak bufferzy/healerzy/bd/sws bo ich skille mozna rozdac inym klasom. To wystarczy by stwierdzic, ze L2 to jednak nie gra dla niego I burzy sie, ze innym podoba sie bicie mobkow w dobrym towarzystwie znajomych.


  • Wiadomości: 123

  • Pochwał: 0

  • Lubie mokre szparki
Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #2286 dnia: Listopad 24, 2015, 11:32:54 am »
Niestety, wlasnie wiekszosc tych masowych privow x15-20 przyzwyczailo graczy do szybkiej farmy i wyksztalilo w nich trend ze zabawa zaczyna sie dopiero gdy masz top sprzet i full lvl i skille.

Malo kto pamieta ile radosci dalo granie na low lvl :) i gdy sprzet full D/C grade to bylo cos :D
dlatego ja wracam do L2 z wielka ochota na dobra gre w stalym stylu i pluje na wszystkich co mowia jedno a robia drugie :)
AIM HIT DESTROY >aHd<


Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #2287 dnia: Listopad 24, 2015, 01:50:30 pm »
jak najwiecej casualowej polski na classicu! ruscy beda mieli kogo poniewierac


  • Wiadomości: 408

  • Pochwał: 4

    • Kanał YT
Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #2288 dnia: Listopad 24, 2015, 02:21:47 pm »
1-2% dziennie to normalna sprawa
ile byście chcieli ? 75 w 2 msc ?

Wiem, że będzie mnóstwo osób grających max 4h dziennie; ponieważ Ci z online dzień w dzień, przez cały rok po ok 8h (aka alarion), bez żadnych zainteresowań to mat na pacjentów ....

Na classicu będzie procentowało dojrzałe podejście. Kroniki nie będą stałe, z czasem wejdą - inne łatwiejsze do levelingu itd
Spośród casuali warto wyróżnić tych, którzy pracują na 3 zmiany i raczej nie nadają się do cp/klanu i tych w mniejszych klanach, którzy po czasie stworzą własne, mniej lub bardziej regularnie grające cp i przejdą z nimi do dużych klanów, by farmić end game content

Jeśli classic się nie sprawdzi to zawsze pojawi się jakaś inna opcja (ale nie priv!), rynek nie zna pojęcia próżni


  • ******
  • Wiadomości: 1146

  • Pochwał: 2

  • Bycie glamur jest zajebiste
Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #2289 dnia: Listopad 24, 2015, 03:01:33 pm »
jak najwiecej casualowej polski na classicu! ruscy beda mieli kogo poniewierac
Spójrz w oczy gremlinom i powiedz, powiedz im, że nie zapewniają Ci rozrywki łobuzie.

Ciekawią mnie te opinie analityków o 1-2 % dziennie skoro wielu ludzi przeżywało szok za dawnych lat na retailu po osiągnięciu 79. Dobicie 80 to była mordęga i ten level siał spustoszenie w ambicjach wielu graczy pozostawiając po nich tylko permanentny już znaczek. Znaczek Offline.
O ironio jak drastycznie zmieniający się pasek expa na wolniejszy postęp może zmienić podejście ludzi do gry, i zmieniał i dalej zmieniać będzie z tym, że o wiele wcześniej. Exp na L2c to głownie tzw "trainy", CT full pt, inaczej żeby wbić nawet ten 1-2 % będziecie musieli zabić sami z 150 moobów, bez buffków i to mooby które mają x2+ HP. Random PT sypią się przeważnie po 1 śmierci. Prosty przykład, na 35 lvlu~~ dostając 900 expa za mooba w DV musicie zabić z 5000 mobów~~ na lvl bez shotów, newbie broni czy buffów co dodatkowo zwalnia proces zabijania. Jednak co przyniesie Wam zabawę przez ten czas to Wasze ;) Życzę powodzenia.

« Ostatnia zmiana: Listopad 24, 2015, 03:23:54 pm wysłana przez xRelapse »


  • ******
  • Wiadomości: 1191

  • Pochwał: 1

Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #2290 dnia: Listopad 24, 2015, 05:14:11 pm »
ktoś wyżej twierdzi, że farmienie na classiu przez X czasu to "marnowanie czasu/życia", ale robienie tego samego w innej grze już nie, serio? :D
Jakiekolwiek granie to strata czasu, a to jaką ludzie czerpią z tego przyjemność jest indywidualną kwestią, więc możesz sobie darować swoje śmieszne i januszowe rady w stylu "lepiej graj w to, bo tam jest więcej zbroi".
« Ostatnia zmiana: Listopad 24, 2015, 05:16:34 pm wysłana przez kornes »


  • Wiadomości: 192

  • Pochwał: 0

  • stary wyjadacz
Lineage 2 Classic Drop Calculator/Quests/Skills
« Odpowiedź #2291 dnia: Listopad 24, 2015, 05:26:55 pm »
DROP CALCULATOR L2CLASSIC (mam nadzieje że niedługo będzie jakiś update)

Classic Database
: http://plakis.eu/database/


do questów i skilli musicie niestety użyć translatora google chrome

Classic Quests: http://forums.goha.ru/showthread_0_0_t1011349

Classic Skills: http://l2central.info/classic/Классы_в_Lineage_2

mi się to bardzo przydało na ruskim classicu, hope u enjoy it


  • ******
  • Wiadomości: 1191

  • Pochwał: 1

Odp: Lineage 2 Classic Drop Calculator/Quests/Skills
« Odpowiedź #2292 dnia: Listopad 24, 2015, 06:13:05 pm »
między 1.0 a 2.0 jest pewnie sporo różnic w dropach :P
KR wiki do jakiej wersji zaktualizowali?


  • Wiadomości: 398

  • Pochwał: 0

Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #2293 dnia: Listopad 24, 2015, 06:15:22 pm »
jesli poznacie fajnych ludzi na serwerze z ktorymi bedziecie miec zabawe z gry to uwierzcie mi ze nie bedziecie zwracac uwagi na pasek expa :) tym bardziej na hardcorowym classicu

im mniej funu tym wiecej patrzenia na % i tym samym tracenia checi do gry, pamietajcie


  • Wiadomości: 123

  • Pochwał: 0

  • Lubie mokre szparki
Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #2294 dnia: Listopad 24, 2015, 07:18:53 pm »
jak najwiecej casualowej polski na classicu! ruscy beda mieli kogo poniewierac
Spójrz w oczy gremlinom i powiedz, powiedz im, że nie zapewniają Ci rozrywki łobuzie.

Ciekawią mnie te opinie analityków o 1-2 % dziennie skoro wielu ludzi przeżywało szok za dawnych lat na retailu po osiągnięciu 79. Dobicie 80 to była mordęga i ten level siał spustoszenie w ambicjach wielu graczy pozostawiając po nich tylko permanentny już znaczek. Znaczek Offline.
O ironio jak drastycznie zmieniający się pasek expa na wolniejszy postęp może zmienić podejście ludzi do gry, i zmieniał i dalej zmieniać będzie z tym, że o wiele wcześniej. Exp na L2c to głownie tzw "trainy", CT full pt, inaczej żeby wbić nawet ten 1-2 % będziecie musieli zabić sami z 150 moobów, bez buffków i to mooby które mają x2+ HP. Random PT sypią się przeważnie po 1 śmierci. Prosty przykład, na 35 lvlu~~ dostając 900 expa za mooba w DV musicie zabić z 5000 mobów~~ na lvl bez shotów, newbie broni czy buffów co dodatkowo zwalnia proces zabijania. Jednak co przyniesie Wam zabawę przez ten czas to Wasze ;) Życzę powodzenia.
Moge nawet i 6000 mobow bic. dla mnie i dla zdecydowanej wiekszosci wybierajacych sie na classica to nie wyscig szczurow. jesli masz podejscie do tej gry na zasadzie ze myslisz tylko o %%% to gratuluje :)
AIM HIT DESTROY >aHd<


Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #2295 dnia: Listopad 24, 2015, 07:31:45 pm »
ja tylko czekam na placz w stylu "czemu ruscy tutaj grajo, czemu nas bijo, czemu majo 50 lvli wiecej waaaaaaaaaaaaaaaaaagh"


  • ******
  • Wiadomości: 1146

  • Pochwał: 2

  • Bycie glamur jest zajebiste
Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #2296 dnia: Listopad 24, 2015, 07:49:43 pm »
Moge nawet i 6000 mobow bic. dla mnie i dla zdecydowanej wiekszosci wybierajacych sie na classica to nie wyscig szczurow
Większość użytkowników tego forum mówi tak przed każdym swoim nowym serwerem, średnio co miesiąc, tu nie chodzi o Wasze nastawienie do gry tylko o to kto ten serwer utrzyma w przyzwoitym dla świata L2 wskaźniku online (nawet tego okrojonego). Wybacz ale nie będzie to polskie community a z pewnością nie większość ludzi z tego forum. Niektórzy sobie już wmawiają z tej nostalgii i euforii, że męczenie jednego mooba na crumie co 5 min ze względu na regen przyniesie im satysfakcję z gry. Bo CP to zło ale buffki każdy chciałby mieć, szkoda tylko, że Janusz sws średnio co 5 min robi nowe kanapki a healer wyłapany w gludio ma tendencje do nagminnego zasypiania. Na wyższych kronikach klany bez CP, ludzie bez CP kończyli grę o wiele szybciej niż CP (nie te z tego forum bo to jedno i to samo) to co mówić na kronice gdzie jedyny exp dobry wyciąga się z trainów w PT, bez shotów, buffów i newbie broni. Chyba, że na tą zabawę nastawiacie się na okres 1 subskrybcji to przepraszam, w innym wypadku liczę filmiki/screeny z Waszej gry po 3 miesiącach, chętnie pooglądam.
« Ostatnia zmiana: Listopad 24, 2015, 07:56:33 pm wysłana przez xRelapse »


  • Wiadomości: 947

  • Pochwał: 0

Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #2297 dnia: Listopad 24, 2015, 07:52:29 pm »
ja tylko czekam na placz w stylu "czemu ruscy tutaj grajo, czemu nas bijo, czemu majo 50 lvli wiecej waaaaaaaaaaaaaaaaaagh"

Nie mierz wszystkich swoją miarą.

Nie każdy płaczę.


  • Wiadomości: 53

  • Pochwał: 0

Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #2298 dnia: Listopad 24, 2015, 08:05:05 pm »
czytalem pare postow i ... skislem :D

a ten Pan z porownaniem L2 do fallouta to taka ... Hemoglobina, mistyfikacja, woda, ziemia taka sytuacja.
TOP player z Polshy PepsiQQ "gracze w naszym cp to topka eu, takze jak liczysz ze fakt ze bocimy oznacza = brak skilla, to sie zdziwisz:D"


  • ******
  • Wiadomości: 1191

  • Pochwał: 1

Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #2299 dnia: Listopad 24, 2015, 08:26:20 pm »
Nie każdy płaczę.
wow sobek rly?
mam tu wkleić twoje tickety to Kameli na ponad kartkę A4, każdy pisany capsem? XDD