Witaj
Gość

Wątek: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth  (Przeczytany 927495 razy)

  • Wiadomości: 53

  • Pochwał: 0

Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #2300 dnia: Listopad 24, 2015, 08:41:20 pm »
Nie każdy płaczę.
wow sobek rly?
mam tu wkleić twoje tickety to Kameli na ponad kartkę A4, każdy pisany capsem? XDD

juz sie nie kryje waszej relacji z Kamelia <3 :D ??
TOP player z Polshy PepsiQQ "gracze w naszym cp to topka eu, takze jak liczysz ze fakt ze bocimy oznacza = brak skilla, to sie zdziwisz:D"


  • Wiadomości: 947

  • Pochwał: 0

Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #2301 dnia: Listopad 24, 2015, 11:02:19 pm »
Nie każdy płaczę.
wow sobek rly?
mam tu wkleić twoje tickety to Kameli na ponad kartkę A4, każdy pisany capsem? XDD

Jasne :D Śmiało pośmiejemy się z tego "capsa" którego nie było ale też z innova. :D

Pomimo żenjącej administracji ja wspominam miło Lilith :D


Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #2302 dnia: Listopad 25, 2015, 12:08:25 am »
ja tylko czekam na placz w stylu "czemu ruscy tutaj grajo, czemu nas bijo, czemu majo 50 lvli wiecej waaaaaaaaaaaaaaaaaagh"

Nie mierz wszystkich swoją miarą.

Nie każdy płaczę.
jezeli bedziesz takim faktorem na classicu jak na lilith to rzeczywiscie ruscy nie beda cie bili bo nigdy sie nie spotkacie, niemozliwe przy takiej roznicy lvli


  • Wiadomości: 289

  • Pochwał: 2

Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #2303 dnia: Listopad 25, 2015, 01:03:59 am »
Moge nawet i 6000 mobow bic. dla mnie i dla zdecydowanej wiekszosci wybierajacych sie na classica to nie wyscig szczurow
Większość użytkowników tego forum mówi tak przed każdym swoim nowym serwerem, średnio co miesiąc, tu nie chodzi o Wasze nastawienie do gry tylko o to kto ten serwer utrzyma w przyzwoitym dla świata L2 wskaźniku online (nawet tego okrojonego). Wybacz ale nie będzie to polskie community a z pewnością nie większość ludzi z tego forum. Niektórzy sobie już wmawiają z tej nostalgii i euforii, że męczenie jednego mooba na crumie co 5 min ze względu na regen przyniesie im satysfakcję z gry. Bo CP to zło ale buffki każdy chciałby mieć, szkoda tylko, że Janusz sws średnio co 5 min robi nowe kanapki a healer wyłapany w gludio ma tendencje do nagminnego zasypiania. Na wyższych kronikach klany bez CP, ludzie bez CP kończyli grę o wiele szybciej niż CP (nie te z tego forum bo to jedno i to samo) to co mówić na kronice gdzie jedyny exp dobry wyciąga się z trainów w PT, bez shotów, buffów i newbie broni. Chyba, że na tą zabawę nastawiacie się na okres 1 subskrybcji to przepraszam, w innym wypadku liczę filmiki/screeny z Waszej gry po 3 miesiącach, chętnie pooglądam.
I tu przyznam Ci racje :D  :o Ja i tak zagram na l2c jak będzie f2p i min gf ^^


  • Wiadomości: 408

  • Pochwał: 4

    • Kanał YT
Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #2304 dnia: Listopad 25, 2015, 11:14:08 am »

Moge nawet i 6000 mobow bic. dla mnie i dla zdecydowanej wiekszosci wybierajacych sie na classica to nie wyscig szczurow. jesli masz podejscie do tej gry na zasadzie ze myslisz tylko o %%% to gratuluje :)

O Ty farmerze ! :D z expem zawsze przodowałeś jakoś :)

A co do kończenia gry to w pierwszej kolejności wylecą klany/gracze z privów.
« Ostatnia zmiana: Listopad 25, 2015, 11:21:09 am wysłana przez RedWind »


  • Wiadomości: 947

  • Pochwał: 0

Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #2305 dnia: Listopad 25, 2015, 12:38:07 pm »
ja tylko czekam na placz w stylu "czemu ruscy tutaj grajo, czemu nas bijo, czemu majo 50 lvli wiecej waaaaaaaaaaaaaaaaaagh"

Nie mierz wszystkich swoją miarą.

Nie każdy płaczę.
jezeli bedziesz takim faktorem na classicu jak na lilith to rzeczywiscie ruscy nie beda cie bili bo nigdy sie nie spotkacie, niemozliwe przy takiej roznicy lvli


hhaha, jaki nick miałeś na Lilith?, bo ja miałem 99 akurat sprawnie :D Myślę że jako jeden z pierwszych 20-30 osób. Teraz zamierzasz grać mniej więc masz szanse, póki co trenuj płacz bo potem szybkie QQ i myk myk na jakiegoś priva :D




  • ********
  • Wiadomości: 1826

  • Pochwał: 671

  • Try Me
Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #2306 dnia: Listopad 25, 2015, 12:42:26 pm »
W sumie jest to jakieś rozwiązanie... Pograć na L2C, jak inni mocno już będą dawać po dupie to przeskoczyć na jakiegoś priva, przejść go w miesiąc i z nową nadzieją wrócić do hardcore mode :P


  • Wiadomości: 123

  • Pochwał: 0

  • Lubie mokre szparki
Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #2307 dnia: Listopad 25, 2015, 03:52:10 pm »
jak najwiecej casualowej polski na classicu! ruscy beda mieli kogo poniewierac

jak polacy ida glownie 4fun a ruscy jak ruscy beda nolife 25/7 to kogo beda poniewierac? jak wyjdzie roznica lvli za duza to beda sie bic miedzy soba bo chyba bicie kogos o Grade nizej nie bedzie mialo dla nich sensu
AIM HIT DESTROY >aHd<


Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #2308 dnia: Listopad 25, 2015, 06:47:48 pm »
ja tylko czekam na placz w stylu "czemu ruscy tutaj grajo, czemu nas bijo, czemu majo 50 lvli wiecej waaaaaaaaaaaaaaaaaagh"

Nie mierz wszystkich swoją miarą.

Nie każdy płaczę.
jezeli bedziesz takim faktorem na classicu jak na lilith to rzeczywiscie ruscy nie beda cie bili bo nigdy sie nie spotkacie, niemozliwe przy takiej roznicy lvli


hhaha, jaki nick miałeś na Lilith?, bo ja miałem 99 akurat sprawnie :D Myślę że jako jeden z pierwszych 20-30 osób. Teraz zamierzasz grać mniej więc masz szanse, póki co trenuj płacz bo potem szybkie QQ i myk myk na jakiegoś priva :D
szkoda ze jak wieksza ilosc ludzi zaczela dobijac 99 to byl juz martwy serwer

brawo sobek, 99 na martwym serwerze, factor 101%

jak najwiecej casualowej polski na classicu! ruscy beda mieli kogo poniewierac

jak polacy ida glownie 4fun a ruscy jak ruscy beda nolife 25/7 to kogo beda poniewierac? jak wyjdzie roznica lvli za duza to beda sie bic miedzy soba bo chyba bicie kogos o Grade nizej nie bedzie mialo dla nich sensu
no skoro polacy ida 4fun i nie maja zamiaru nigdy robic zamkow ani niczego competitive to rzeczywiscie, nie bedzie mialo dla nich sensu


  • Wiadomości: 130

  • Pochwał: -1

Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #2309 dnia: Listopad 25, 2015, 10:22:27 pm »
lilith był martwy jak ludzie wbili 85. Po 85 0 pt na exp no po 3h czekania moze znalazlo sie pt na inste


  • Wiadomości: 257

  • Pochwał: 0

Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #2310 dnia: Listopad 25, 2015, 11:03:53 pm »
Czyli po pierwszym dniu? Bez przesady.
« Ostatnia zmiana: Listopad 25, 2015, 11:08:01 pm wysłana przez Judasz »


  • Wiadomości: 31

  • Pochwał: 0

Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #2311 dnia: Listopad 26, 2015, 09:13:38 am »
ja tylko czekam na placz w stylu "czemu ruscy tutaj grajo, czemu nas bijo, czemu majo 50 lvli wiecej waaaaaaaaaaaaaaaaaagh"

Nie mierz wszystkich swoją miarą.

Nie każdy płaczę.
jezeli bedziesz takim faktorem na classicu jak na lilith to rzeczywiscie ruscy nie beda cie bili bo nigdy sie nie spotkacie, niemozliwe przy takiej roznicy lvli


hhaha, jaki nick miałeś na Lilith?, bo ja miałem 99 akurat sprawnie :D Myślę że jako jeden z pierwszych 20-30 osób. Teraz zamierzasz grać mniej więc masz szanse, póki co trenuj płacz bo potem szybkie QQ i myk myk na jakiegoś priva :D
szkoda ze jak wieksza ilosc ludzi zaczela dobijac 99 to byl juz martwy serwer

brawo sobek, 99 na martwym serwerze, factor 101%

jak najwiecej casualowej polski na classicu! ruscy beda mieli kogo poniewierac

jak polacy ida glownie 4fun a ruscy jak ruscy beda nolife 25/7 to kogo beda poniewierac? jak wyjdzie roznica lvli za duza to beda sie bic miedzy soba bo chyba bicie kogos o Grade nizej nie bedzie mialo dla nich sensu
no skoro polacy ida 4fun i nie maja zamiaru nigdy robic zamkow ani niczego competitive to rzeczywiscie, nie bedzie mialo dla nich sensu

Bardzo ciekawe. Ale ci z moich znajomych ( nie wszyscy ) których znam z czasów Teona a zaczynali grać przede mną, idą na classica właśnie 4fun. A czy spędzą w grze 12h czy 1 godzinę to tylko ich sprawa.


Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #2312 dnia: Listopad 26, 2015, 10:29:30 am »
Ci co dobija 44+ w wiekszosci juz raczej nie quitna :) will see.

Adena rate x4.8 w stosunku do tego co na ru na starcie bylo, a to zmienia wiele.


  • Wiadomości: 39

  • Pochwał: 0

  • Slawenrind
Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #2313 dnia: Listopad 26, 2015, 12:02:35 pm »
Co to za granie na classicu? Albo mieszkacie przed kompem albo nie gracie wcale, bo l2 to poważna sprawa, a nie jakieś śmieszki! Ruskie zrobią z wami porządek.
"I may not be able to turn copper into gold, but I can turn germans into poles!"


  • Wiadomości: 120

  • Pochwał: 1

Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #2314 dnia: Listopad 26, 2015, 12:40:25 pm »
Święta racja ! Albo nolajf i robienie pod siebie albo nic z was nie będzie ! Ruscy , maja 3 ręce więcej, lepsze programy i nie moga sie doczekac kiedy zaczna was kopac leżących na ziemi, więc was los jest marny


Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #2315 dnia: Listopad 26, 2015, 12:54:16 pm »
zawsze mozna grac z pomoca adrenaliny, aktiv w tle i wtedy wydluza Ci sie online.


Tak wiekszosc CP gra w Haste np. Aktiv CP+Adrenalina i w ten sposob maja duzo, dluzszy online i brak problemow z boxami ^_^
na classica jak znalazl bo miejscowek nie musisz zmieniac czesciej jak co 2tyg.


  • Wiadomości: 333

  • Pochwał: 0

Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #2316 dnia: Listopad 26, 2015, 03:01:18 pm »
I tak się skończy na tym, że kupicie postacie 60+ od ruskich po paru mies.  :P


Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #2317 dnia: Listopad 26, 2015, 04:42:31 pm »
I tak się skończy na tym, że kupicie postacie 60+ od ruskich po paru mies.  :P

tutaj, kto 2os? takie cos to 1000 euro bdzie +/- z gearem a tutaj ludzi kompy sa w przedziale 1500-2000zl


  • Wiadomości: 248

  • Pochwał: 1

  • TommyVercetti
Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #2318 dnia: Listopad 26, 2015, 04:55:30 pm »
I tak się skończy na tym, że kupicie postacie 60+ od ruskich po paru mies.  :P

tutaj, kto 2os? takie cos to 1000 euro bdzie +/- z gearem a tutaj ludzi kompy sa w przedziale 1500-2000zl

Mierzysz innych swoją miarą, czy szklana kula?
Innova Core [EU]: Sigiel Knight - TommyVercetti - Off


Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #2319 dnia: Listopad 26, 2015, 05:04:12 pm »
I tak się skończy na tym, że kupicie postacie 60+ od ruskich po paru mies.  :P

tutaj, kto 2os? takie cos to 1000 euro bdzie +/- z gearem a tutaj ludzi kompy sa w przedziale 1500-2000zl

Mierzysz innych swoją miarą, czy szklana kula?

:) gl, kazdy z tego forum wyda 5000zl na postac z gry haha


  • Wiadomości: 126

  • Pochwał: 0

Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #2320 dnia: Listopad 26, 2015, 07:02:56 pm »
5k to spokojnie po kilku latach na core/lilith za itemasy będzie. I po cholerę proordery tłumy na początku jak na spokojnie za kilka m-cy można będzie sobie kupić wyekspioną/wyitemasowana postać od rosyjskich przyjaciół )
In The Name Of Satan ...


  • Wiadomości: 947

  • Pochwał: 0

Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #2321 dnia: Listopad 26, 2015, 07:12:41 pm »
5k to spokojnie po kilku latach na core/lilith za itemasy będzie. I po cholerę proordery tłumy na początku jak na spokojnie za kilka m-cy można będzie sobie kupić wyekspioną/wyitemasowana postać od rosyjskich przyjaciół )

Może tak abyś zrozumiał, po co np uprawiać sport i wygrać turniej, dostać medal etc .. jak można go potem kupić od kogoś?



  • Wiadomości: 126

  • Pochwał: 0

Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #2322 dnia: Listopad 26, 2015, 07:23:10 pm »
Cytuj
po co np uprawiać sport i wygrać turniej, dostać medal etc

czasami lepiej siedzieć cicho i udawać mądrego niż coś napisać i rozwiać wszelkie wątpliwości

btw po ilu mobach medal dostaniesz ?

In The Name Of Satan ...


  • Wiadomości: 691

  • Pochwał: 1

Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #2323 dnia: Listopad 26, 2015, 07:54:33 pm »
Może tak abyś zrozumiał, po co np uprawiać sport i wygrać turniej, dostać medal etc .. jak można go potem kupić od kogoś?

no nie... hahaha


  • Wiadomości: 22

  • Pochwał: 0

Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #2324 dnia: Listopad 26, 2015, 08:21:30 pm »
jak ja widze ta podniete z ruskimi to az mi was szkoda. Wy myslicie ze oni beda GRAC?
Dla nich serwer EU to tylko kopalnia pieniedzy. Kazdy z nich mysli tylko o zapuszczeniu bota i szybkiej kasie za sprzedaz adeny a potem postaci od bogatych europejczykow. Oni maja wyrabane na EU serwer a jedyny kontakt z ruskimi na EU to bedziecie mieli na stronach ze sprzedaza adeny ))