Witaj
Gość

Wątek: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth  (Przeczytany 927597 razy)

  • Wiadomości: 947

  • Pochwał: 0

Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #2325 dnia: Listopad 26, 2015, 08:25:45 pm »
Cytuj
po co np uprawiać sport i wygrać turniej, dostać medal etc

czasami lepiej siedzieć cicho i udawać mądrego niż coś napisać i rozwiać wszelkie wątpliwości

btw po ilu mobach medal dostaniesz ?

Jednak przeceniłem Twoje możliwości  - no cóż bywają i tacy.


  • Wiadomości: 120

  • Pochwał: 1

Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #2326 dnia: Listopad 26, 2015, 08:25:58 pm »
Kiedyś leciały z mobów medale :-) Grałem też w jednym klanie z kimś kto liczył ile mobów zabił na expie, są różne zboczeńce :-) to że będą wyższe raty na drop adeny to super, może nie będzie szkoda na shoty i teleporty, nic mnie tak nie męczy jak bieganie z buta i używanie soe za to powinien być jakiś medal.


  • Wiadomości: 67

  • Pochwał: 0

Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #2327 dnia: Listopad 26, 2015, 08:40:15 pm »
Ok twierdzicie, że przez pierwsze 3 miechy będziemy dostawać w dupę na każdym spocie od rusków, potem quit na 2 miechy bo koniec preordera za 25EU a potem albo wrócimy zbierać wp... na kolejne 2 miesiące albo kupimy postać. Nawet jeśli tak to ma wyglądać to przynajmnien mamy plan na pół roku  :oops:
Lepsze to niż skakanie z priva na priv i łapanie po dupskach albo jęczenie "że komuna dawne L2 nie wróci".  hahaha


  • Wiadomości: 307

  • Pochwał: 0

Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #2328 dnia: Listopad 26, 2015, 08:49:21 pm »
jak ja widze ta podniete z ruskimi to az mi was szkoda. Wy myslicie ze oni beda GRAC?
Dla nich serwer EU to tylko kopalnia pieniedzy. Kazdy z nich mysli tylko o zapuszczeniu bota i szybkiej kasie za sprzedaz adeny a potem postaci od bogatych europejczykow. Oni maja wyrabane na EU serwer a jedyny kontakt z ruskimi na EU to bedziecie mieli na stronach ze sprzedaza adeny ))
W tamtym roku będąc w full ruskim CP wydawaliśmy miesięcznie średnio po 400€ na osobę, także nie powiedziałbym, że każdy tylko o kasie myśli QQ

Gesendet von meinem C6806_GPe mit Tapatalk



  • Wiadomości: 248

  • Pochwał: 1

  • TommyVercetti
Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #2329 dnia: Listopad 26, 2015, 10:14:24 pm »
:) gl, kazdy z tego forum wyda 5000zl na postac z gry haha

Nie każdy, ale znajdzie się sporo osób, które chętnie wydadzą troche kasy. Zresztą - patrz post wyżej - ludzie serio zarabiają więcej niż 1500/mc - sporo zarabia w euro czy funtach i naprawdę nie musi oszczędzać miesiącami na taki wydatek ;).

Wygląda więc na to, że nie dość że mierzysz swoją miarą to jeszcze wróżysz z kuli.
Innova Core [EU]: Sigiel Knight - TommyVercetti - Off


  • Wiadomości: 5

  • Pochwał: 0

Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #2330 dnia: Listopad 27, 2015, 01:19:38 am »
Tak czytam i czytam ten temat i zastanawiam się ile osób z tego forum będzie rzeczywiście grało w tego classica ;D ja bym się pisał na jakieś granie Ale bez party to dupa trochę. ;x


  • Wiadomości: 947

  • Pochwał: 0

Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #2331 dnia: Listopad 27, 2015, 07:04:34 am »
Tak czytam i czytam ten temat i zastanawiam się ile osób z tego forum będzie rzeczywiście grało w tego classica ;D ja bym się pisał na jakieś granie Ale bez party to dupa trochę. ;x

Wszystko kwestia podejścia, jak ktoś chce sobie popykać nie patrząc na OP skład czy też tylko np polskie party to będzie miał party zawsze, jak ktoś chce poświęcić 1h dziennie ale bez party w super składzie nie expi to już może iśc na priva.


  • Wiadomości: 5

  • Pochwał: 0

Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #2332 dnia: Listopad 27, 2015, 08:42:20 am »
Tak czytam i czytam ten temat i zastanawiam się ile osób z tego forum będzie rzeczywiście grało w tego classica ;D ja bym się pisał na jakieś granie Ale bez party to dupa trochę. ;x

Wszystko kwestia podejścia, jak ktoś chce sobie popykać nie patrząc na OP skład czy też tylko np polskie party to będzie miał party zawsze, jak ktoś chce poświęcić 1h dziennie ale bez party w super składzie nie expi to już może iśc na priva.
Rozumiem, że można nie mieć czasu ale jak można grać TYLKO godzinę dziennie?  :P myślę o powrocie do gry PP a raczej lepiej zabrzmi jak powiem do humana wizarda  hahaha bo zanim się dobije to choćby 1 profki to dużo zabawy przed nami ;D


  • Wiadomości: 737

  • Pochwał: 1

Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #2333 dnia: Listopad 27, 2015, 08:49:36 am »
Support wróci do łask. Ludzie sobie przypomną jak to jest biegać bez ww to się ogarną, chyba...
Albo quit, bo nie ma newbie buffera, ani buffów na 3h ;)
L2C EU wannabe?
A chuuu, nic nie chce sprzedać :)))


  • Wiadomości: 39

  • Pochwał: 0

  • Slawenrind
Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #2334 dnia: Listopad 27, 2015, 05:00:12 pm »
Będą grali mainami i ciągnęli suport na bocie, sporo osób tak będzie robić. Bez własnej ekipy czy klanu to będzie słabo.
"I may not be able to turn copper into gold, but I can turn germans into poles!"


Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #2335 dnia: Listopad 27, 2015, 05:20:47 pm »
Będą grali mainami i ciągnęli suport na bocie, sporo osób tak będzie robić. Bez własnej ekipy czy klanu to będzie słabo.
main he, adrenalina pp pickup, heal, buff, assist root i qq
i walic randomerie co quitnie, adena Tylko dla mnie.
65% w duo xp z moba(30% bonus w 2os party)


  • Wiadomości: 120

  • Pochwał: 1

Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #2336 dnia: Listopad 27, 2015, 06:01:41 pm »
Współczuje ci, smutne masz życie.


Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #2337 dnia: Listopad 27, 2015, 06:20:35 pm »
Współczuje ci, smutne masz życie.
80% graczy tutaj leci na adrenalinie albo leciec bdzie, nie wiem w co ty wierzysz:D


  • Wiadomości: 39

  • Pochwał: 0

  • Slawenrind
Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #2338 dnia: Listopad 27, 2015, 07:46:55 pm »
I dokładnie tak będzie, ludziom już się nie chce grać, chcą jedynie porobić pvp, ewentualnie zarobić adene. I w tym właśnie celu idą na classica gdzie trzeba dużo grać...
"I may not be able to turn copper into gold, but I can turn germans into poles!"


  • Wiadomości: 22

  • Pochwał: 0

Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #2339 dnia: Listopad 27, 2015, 08:53:21 pm »
majac adrenaline myslicie ze ktos bedzie mial tylko support na bocie a mainem bedzie recznie chodzil? Smieszni jestescie xDDD


  • Wiadomości: 247

  • Pochwał: 1

  • Sie gra, sie ma !
    • http://cassoudesalle.chez-alice.fr/xavier/lineage2/shot00174s.jpg
Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #2340 dnia: Listopad 28, 2015, 08:58:26 am »
łatwo poznać bota na "mainie" oznaczy go 3-4 graczy i ban. Tak myślę, że boty będą tylko na boxach ;).


  • ******
  • Wiadomości: 1146

  • Pochwał: 2

  • Bycie glamur jest zajebiste
Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #2341 dnia: Listopad 28, 2015, 09:58:47 am »
łatwo poznać bota na "mainie" oznaczy go 3-4 graczy i ban. Tak myślę, że boty będą tylko na boxach ;).
Jak ktoś boci to nie ma maina, mainem jest lub będzie ta postać która zostanie najlepiej wybocona i nie zbanowana :D


  • Wiadomości: 120

  • Pochwał: 1

Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #2342 dnia: Listopad 28, 2015, 02:23:14 pm »
Są jakieś plusy przemawiające za bootowaniem typu muszę wyjść na godzinke, ustawiamy asist, buff się kręci i koledzy z CP są zadowoleni i tak bardzo to nie podpada gdy ktos siedzi i pilnuje, ale robić party bootow, chociaż 3 osobowe to by mi się nie chciało, nie jestem jakimś pr0 userem adrenaliny, zdarzało się używać czegoś do wspomagania pvp. Znam przypadki z luny/ naii że leciały bany na party botów ale ogólnie wychodziło się z kasa na plus, jest ryzyko że nasza postać po jakimś czasie wylapie bana, świat na classicu jest mały a graczy będzie sporo to ciężko będzie się gdzieś zakopać i puścić boota na tydzień, potem bedzie placz ze postac na 40 lv wylapala bana. Wmawianie że nie da się grać bez boota jest głupie, można grać i się dobrze bawić.


  • ******
  • Wiadomości: 1146

  • Pochwał: 2

  • Bycie glamur jest zajebiste
Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #2343 dnia: Listopad 28, 2015, 02:41:40 pm »
Bocą bo chcą mieć lvl, sprzęt na PvP, odsetek ludzi którzy biją mooby w 10 letniej grze dla przyjemności jest bardzo mały, od takich rzeczy są gry fabularne jak Wiedźmin. Gdyby adrenaline i skrypty były ogólno dostępne i za darmo świetnie pokazałoby to sympatyków luźnego grania 1-2h, pobrali by to szybciej niż myślisz i puszczali bota oglądając np seriale ale do tego nikt się nie przyzna.


  • Wiadomości: 691

  • Pochwał: 1

Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #2344 dnia: Listopad 28, 2015, 03:17:27 pm »
Szkoda tylko, że GUI jest tak rozbudowane, że byle janusz może sobie ustawić wszystko jak chcę (no prawie). No, ale inaczej hajs by się nie zgadzał.

W czym w ogóle się klepie skrypty w adrenaline?


  • Wiadomości: 248

  • Pochwał: 1

  • TommyVercetti
Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #2345 dnia: Listopad 28, 2015, 03:22:58 pm »
Szkoda, bo każdy ma równe szanse bocić? ; )
Innova Core [EU]: Sigiel Knight - TommyVercetti - Off


  • Wiadomości: 691

  • Pochwał: 1

Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #2346 dnia: Listopad 28, 2015, 03:27:13 pm »
No niby nie... ale wolałbym już mniejszy odsetek botów ludzi, którzy sami sobie oskryptowali co potrzebują niż janusza, który wyda 10$ kliknie 10 razy, zapiszę i potem bot będzie mu biegał miesiąc, a innova będzie zakładała topici wałki z banem na ryju jak to oni walczą z boterstwem :X.


  • Wiadomości: 408

  • Pochwał: 4

    • Kanał YT
Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #2347 dnia: Listopad 28, 2015, 04:11:28 pm »

ban na ip i wszystkie konta i postacie :P wtedy to coś by dało
na classica 2k graczy w zupełności wystarczy
Jeśli ktoś soluje mainem to ofc, można to zrozumieć.

I co do Wieśka, to ile w to można grać. :) I właśnie jak grasz swobodnie w L2, bez ciśnienia to zabijanie mobków to sama przyjemność. Nawet random pt wytrzyma te 1,5 godz.


  • Wiadomości: 691

  • Pochwał: 1

Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #2348 dnia: Listopad 28, 2015, 04:22:36 pm »
ale w wieśku masz spoko lore, a w l2 lore jest też dobre, ale słabo prezentowane.


Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #2349 dnia: Listopad 28, 2015, 05:09:39 pm »
Ja bede bocil do 44, jak mnie zbanuja to trudno. Kupno postaci to wieksze ryzyko niz bocenie, bo Ci potem ktos odzyska konto....
Glownie bede bocil PPkiem, bo cos mi sie wydaje ze bocenie HE (bicie) sprowadzi sie do extra-szybkiego bana.
A tak mam swoj wlasny, pelnowymiarowy support, 2x adena i nie musze sie nikogo prosic zeby dropa podnosil...


Boci sie z roznych powodow, np. ja:
a) nie mam ochoty grac z random bufferami do 40, bo to w wiekszosci quitnie
b) czuje wewnetrzna potrzebe, jezeli mam grac zeby miec full buffa (pp 44), na potrzeby HE starczy
c) Jak bedzie dalo rady to chetnie tez niech bot bije moby, ja w tle serial czy cos  ;)
Nie wiem Jak u Was ale klikanie 2x prawym przyciskiem myszy na party bar co 4sek (assist) dla mnie przestalo byc fascynujace.