Witaj
Gość

Wątek: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth  (Przeczytany 927647 razy)

  • Wiadomości: 169

  • Pochwał: 0

Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #2350 dnia: Listopad 29, 2015, 07:57:42 pm »
80% graczy tutaj leci na adrenalinie albo leciec bdzie, nie wiem w co ty wierzysz:D

może po prostu  ludzie na classica wracają z czystej nostalgii za L2 ?
może większość będzie grała for fun i nie musi być top?
a może po prostu szukasz usprawiedliwienia dla tego co robisz ?

taaaaaaak już wiesz jako expert  ,że 80 % graczy botuje lub będzie botować , to jeszcze powiedz jako jasnowidz i wizjoner co tam ci jeszcze szklana kula powiedziała o tym serwerze, który jeszcze nawet wstał  a Ty już wszystko o nim wiesz?



  • Wiadomości: 398

  • Pochwał: 0

Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #2351 dnia: Listopad 29, 2015, 09:05:13 pm »
Tak czytam i czytam ten temat i zastanawiam się ile osób z tego forum będzie rzeczywiście grało w tego classica ;D

temat ma prawie 100 stron, 2500 postow, 100k wyswietlen - na moje oko jakies 50 osob

#japjerdole






Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #2352 dnia: Listopad 29, 2015, 10:14:26 pm »
80% graczy tutaj leci na adrenalinie albo leciec bdzie, nie wiem w co ty wierzysz:D

może po prostu  ludzie na classica wracają z czystej nostalgii za L2 ?
może większość będzie grała for fun i nie musi być top?
a może po prostu szukasz usprawiedliwienia dla tego co robisz ?

taaaaaaak już wiesz jako expert  ,że 80 % graczy botuje lub będzie botować , to jeszcze powiedz jako jasnowidz i wizjoner co tam ci jeszcze szklana kula powiedziała o tym serwerze, który jeszcze nawet wstał  a Ty już wszystko o nim wiesz?

Kto Ci takie bajki opowiada? Wrozby? Haste, Elders -> wiem, bo mam tsy do obydwoch klanow i znajomych+ stare cp w haste.
W reszcie topki to samo.


  • Wiadomości: 169

  • Pochwał: 0

Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #2353 dnia: Listopad 30, 2015, 12:29:05 am »
Haste, Elders -> wiem, bo mam tsy do obydwoch klanow i znajomych+ stare cp w haste.
W reszcie topki to samo.
a skąd ta topka ?
jakie serwery i i kiedy?


Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #2354 dnia: Listopad 30, 2015, 01:26:03 am »
Haste, Elders -> wiem, bo mam tsy do obydwoch klanow i znajomych+ stare cp w haste.
W reszcie topki to samo.
a skąd ta topka ?
jakie serwery i i kiedy?

9kohorta - wszystkie serwery.


  • Wiadomości: 14

  • Pochwał: 0

Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #2355 dnia: Listopad 30, 2015, 09:20:34 am »
Haste, Elders -> wiem, bo mam tsy do obydwoch klanow i znajomych+ stare cp w haste.
W reszcie topki to samo.
a skąd ta topka ?
jakie serwery i i kiedy?

9kohorta - wszystkie serwery.
Słysze bulgotanie :) Para z główki uleciała ?


  • Wiadomości: 9

  • Pochwał: 0

Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #2356 dnia: Listopad 30, 2015, 10:23:17 am »
Haste, Elders -> wiem, bo mam tsy do obydwoch klanow i znajomych+ stare cp w haste.
W reszcie topki to samo.
a skąd ta topka ?
jakie serwery i i kiedy?

9kohorta - wszystkie serwery.

W IX Kohorcie nikt nie korzysta z botów. Prosiłbym Ciebie, abyś nie rzucał fałszywych oskarżeń w kierunku Kohorty. Jeśli jednak uważasz, że to ja się mylę, to zamiast rzucać takie ogólniki zachęcam do przedstawienia bardziej szczegółowych informacji dotyczących tego tematu.


  • Wiadomości: 408

  • Pochwał: 4

    • Kanał YT
Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #2357 dnia: Listopad 30, 2015, 11:29:08 am »
Nikt nie używa w całym klanie ? :P AKURAT ! tym bardziej grając na privach ludzie przyzwyczają się do clikerów itd

Na tym forum jest zaledwie KILKA[!] osób, które nigdy nie korzystały z nielegalnych programów, że tak to określmy. I nie ma klanu, gdzie przynajmniej kilka osób ich nie używa. Nikt w to nie uwierzy.


  • Wiadomości: 169

  • Pochwał: 0

Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #2358 dnia: Listopad 30, 2015, 11:42:14 am »
@PepsiQQ
zadałem pytanie gdzie te topowe klany Haste i Elders były topowe-  na jakich serwerach i kiedy
na EU Innovy grałem w  BS i HB  i nie znam tych nazw, więc z ciekawości zapytałem
dalej jestem ciekawy gdzie te topowe klany grały, bo jeśli chodzi o wersje NCSOFT to grałem akurat na serwerach US, więc może chodzi o serwery EU NCSOFT- Teon , bartz itp
no chyba ,że chodzi o jakies privy

nie bardzo rozumiem nawiązania w tym momencie do IX Kohorty, bo nie grałem z Kohortą w L2

@RedWind
każdy klan wypracowuje sobie swoje standardy gry, w jednym na nielegalne oprogramowanie jest zezwolenie , w innym nie ma
wiem ,że może to być dziwne :)
i skąd wiesz , które osoby na forum nigdy nie korzystały z nielegalnych programów- trzeba jakoś zakładając konto ci to zgłosić?
« Ostatnia zmiana: Listopad 30, 2015, 12:03:00 pm wysłana przez Severeen »


  • Wiadomości: 408

  • Pochwał: 4

    • Kanał YT
Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #2359 dnia: Listopad 30, 2015, 12:08:20 pm »
:)
Znam politykę klanów koreańskich, że za botowanie jest tam kick z klanu. Chętnie zobaczyłbym takowe klany na L2 Classic EU. To byłoby coś nowego.

Wiem na tyle, dużo i mówię (piszę) na tyle mało, że mogę z mniejszą lub większą dozą prawdopodobieństwa to stwierdzić. Wiem jak to wyglądało na Core/Arii, zdaje sobie sprawę jak jest na privach. NcWest itd... :) Classic RU + privy classica

Na botowanie jest przyzwolenie ze str Innovy. To oni ignorują raporty. Tutaj zamiast banować od początku, będą czekali na nie wiem co ...
Przyzwolenie na oszustwo tylko potęguje jego efekt. I nie tylko nieuchronność kary jest nikła, ale także jej wymiar. Ban na wszystkie powiązanie konta, i nie ważne, że grały 4 osoby (np. rodzeństwo). Już oni winnemu podziękują.
Był taki pomysł na forum 4 game, ale został zasypany gromkim sprzeciwem.

To nie jest sprawa do klanów, ale do Innovy.

______
Server powstanie, zwiększy się rekrutacja do klanu i znajdą się tam wszyscy. Złodzieje, wtyki innych klanów oraz boterzy.
Pozdrawiam, takiego Karmenkę. Podszywał się pod kogoś innego. Komedia. On też będzie.

« Ostatnia zmiana: Listopad 30, 2015, 12:13:05 pm wysłana przez RedWind »


Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #2360 dnia: Listopad 30, 2015, 12:11:51 pm »
wam sie w glowie pomieszalo, ja juz widze mass quity, w 3io na fg leci 0.03% na lvlu 30.

Trzeba biegac bdzie w 9/9, gl z cisnieniem 9/9 aktiv all party w top klanach z russian mafia na czele jak oni tam prime sredni maja 14h, to jest niemozliwe u 9/9 wiec beda odpalali adrenalinki na assist i tyle.


  • Wiadomości: 250

  • Pochwał: 0

Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #2361 dnia: Listopad 30, 2015, 12:12:09 pm »
Jako jeden z oficerów IX Kohorty chciałbym po krótce przedstawić nasze stanowisko w tej sprawie i skończyć ten niepotrzebny flame.

Jeden z punktów naszego regulaminu, który każdy gracz musi zaakceptować przed przystąpieniem do rekrutacji, mówi jasno o zakazie jakiegokolwiek używania botów, nielegalnego oprogramowania czy sprzedawania/kupowania przedmiotów na aukcjach itp. Jesteśmy przeciwni takim praktykom i mamy do tego pełne prawo. Robimy co w naszej mocy żeby wyeliminować osoby łamiące ten punkt regulaminu z życia naszej sekcji, a to czy zrobimy to skutecznie czy nie jest tylko naszą sprawą i zostanie z czasem zweryfikowane.

Szanujmy się nawzajem. Jeżeli nie macie nic przeciwko boterom to tylko i wyłącznie Wasza sprawa i stanowisko do którego macie pełne prawo.

PS. Każdy członek IX Kohorty pisząc na forum przedstawia tylko i wyłącznie swoje stanowisko, a nie całej IX Kohorty - od tego są oficerowie.


  • Wiadomości: 408

  • Pochwał: 4

    • Kanał YT
Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #2362 dnia: Listopad 30, 2015, 12:18:39 pm »
min w RM to 8h


Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #2363 dnia: Listopad 30, 2015, 12:19:18 pm »
Jako jeden z oficerów IX Kohorty chciałbym po krótce przedstawić nasze stanowisko w tej sprawie i skończyć ten niepotrzebny flame.

Jeden z punktów naszego regulaminu, który każdy gracz musi zaakceptować przed przystąpieniem do rekrutacji, mówi jasno o zakazie jakiegokolwiek używania botów, nielegalnego oprogramowania czy sprzedawania/kupowania przedmiotów na aukcjach itp. Jesteśmy przeciwni takim praktykom i mamy do tego pełne prawo. Robimy co w naszej mocy żeby wyeliminować osoby łamiące ten punkt regulaminu z życia naszej sekcji, a to czy zrobimy to skutecznie czy nie jest tylko naszą sprawą i zostanie z czasem zweryfikowane.

Szanujmy się nawzajem. Jeżeli nie macie nic przeciwko boterom to tylko i wyłącznie Wasza sprawa i stanowisko do którego macie pełne prawo.

PS. Każdy członek IX Kohorty pisząc na forum przedstawia tylko i wyłącznie swoje stanowisko, a nie całej IX Kohorty - od tego są oficerowie.
Kazdy ma prawo grac jak woli z botem czy bez, moi drodzy Janusze wezcie jednak pod uwage chart expa na classicu. Tutaj sie zgodze.

Tutaj bardziej chodzi o brak wiedzy dot. realiow.
do 44 idzie w miare, w miare jak na c2 w l2, ale lv 59 to jak 75 lv na c3.
Zdajesz sobie sprawe co to 75lv na c3 bylo? To tak jakbys zaczal na offie, na interludzie i zrobil (z racji interlude szybszy exp)
78 sub 76 + nobla.

Po prostu ilosc farmy przerosnie wiekszosc w praktyce, to cos z czym trzeba sie zmierzyc i np. dlatego ja bocic bde do tego 40, zeby nie tracic czasu. Potem Ci co ten 44 doexpia i bda grali, na classicu raczej zostana. Najwieksza fala quitow poleci do tego etapu gry. OFC pozniej tez beda lecialy quity, ale w porownaniu do ilosci (pre 44lv) to beda znakome liczby.


min w RM to 8h

O srednia mi bardziej chodzilo;p zwlaszcza przez pierwszy okres ;p
« Ostatnia zmiana: Listopad 30, 2015, 12:21:35 pm wysłana przez PepsiQQ »


  • Wiadomości: 250

  • Pochwał: 0

Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #2364 dnia: Listopad 30, 2015, 12:33:20 pm »
Zdaję sobie sprawę z realiów i z tego, że spora część osób tak jak mówisz zrezygnuje wraz z upływem 3 msc pre-orderu bądź nawet wcześniej. Tego się nie da uniknąć i nawet bot nie daje gwarancji, że będzie inaczej.

Z mojej ponad 10 letniej przygody w L2 wygląda to tak, że zawsze brakowało mi dłuższej gry 1-40 lvl. Zawsze. Uwielbiam wszystkie low lvlowe lokacje, bronie, armory - bo jest dużo większa różnorodność niż na wyższych lvlach gdzie w większości klas każda osoba wybiera ten sam setup. I od classica oczekuję właśnie paru miesięcy zabawy na tych lvlach, bo nie ma innego miejsca w którym tego uraczę. I wiem, że wiele osób (większość) u nas ma podobne podejście. Zmieniamy też percepcję end-gameu na classicu przesuwając go sporo w kierunku niższych lvli niż 78 i takie podejście może coś pomoże. Ten hardcore'owy grind ma nam właśnie umilić fakt, że próbujemy zbudować grono ludzi którzy mają podobne podejście, którzy się dogadują i wpadają do gry w równym stopniu po to żeby coś tam pobić jak i w celu luźnych gadek na TSie.

Większość u nas przychodzi z nastawieniem, że ma to być gra na lata, 'ostatni taniec' z L2 z którego chcemy wycisnąć jak najwięcej. Życzę i Wam i nam żeby to się po prostu udało w taki sposób, w jaki każdy oczekuje ;)


  • Wiadomości: 39

  • Pochwał: 0

  • Slawenrind
Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #2365 dnia: Listopad 30, 2015, 07:06:59 pm »
Problem tworzą na siłę ludzie co się wychowali na privach, trzeba jak najszybciej wbić max lvl "wygrać" server i szybko znaleźć pretekst do quita bo broń boże randomy nas dogonią. Dużo ludzi chciało classic'a własnie żeby tam POWOLI sobie poexpić ze znajomymi albo poznać nowych w random pt czy klanach. Ja rozumiem, że grało się w tę grę 1000 razy i się już ją zna na wylot i klikanie w mobki to nie jest żadna rozrywka, że to strata czasu. W takim razie poco zaczynać skoro to żadna rozrywka? Poco tracić czas i zniechęcać ludzi do grania. Jest mnóstwo innych skillowych gier które bazują na pvp i niema tam wielogodzinnego grindu. Jeżeli będzie mass quit przed 40 lvl to głównie z braku klimatu i ogromnej liczby botów. Nie trujcie dupy ludziom, poco zniechęcać wszystkich wokół.
"I may not be able to turn copper into gold, but I can turn germans into poles!"


  • Wiadomości: 3

  • Pochwał: 0

Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #2366 dnia: Listopad 30, 2015, 07:39:30 pm »
Boże, same raki na tym forum, zgadzam się z kolegą wyżej. W L2C gram dla klimatu i ludzi, jak za starych czasów. Po co wam te bocenie, przecież to nie jest gra w grę. Ktoś tu ma małego i musi się dowartościowywać w L2 :D. Jak exp jest dla ciebie zbyt hardcorowy to leć na priva a nie zaśmiecasz forum i zatruwasz community. Pozdrawiam.


  • Wiadomości: 257

  • Pochwał: 0

Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #2367 dnia: Listopad 30, 2015, 07:59:38 pm »
Do kiedy mozna kupic preorder?


  • Wiadomości: 169

  • Pochwał: 0

Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #2368 dnia: Listopad 30, 2015, 08:03:02 pm »
ruscy botują, bo sprzedają potem adene niemiaszkom za grube Euro
Polacy botuja , bo cześć robi to samo , a cześć chce ja najszybciej wbić określony lvl i mając kase na itemy  "ownić" w  pvp z graczami  10 lvl niżej :)
bo do 40 lvl grind jest nudny i szkoda czasu a po 40 lvl już nie :)


  • Wiadomości: 4

  • Pochwał: 0

Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #2369 dnia: Listopad 30, 2015, 08:14:20 pm »
Jak dobrze, ze jeszcze tacy gracze jak przedmowcy wciaz chca grac w ta gre - bedzie kogo przeganiac z farm spotow /s


A tak na powaznie, calkowicie zgadzam sie z przedmowca:

Cytuj
Problem tworzą na siłę ludzie co się wychowali na privach, trzeba jak najszybciej wbić max lvl "wygrać" server i szybko znaleźć pretekst do quita bo broń boże randomy nas dogonią.

Najzabawniejsze bedzie obserwowanie jak drastycznie spadac bedzie entuzjazm 'prosow' z prywatnych serwerow, ktorzy sie zorientuja ze wbicie 70lv zajmie im grubo ponad pol roku regularnej gry.

Ruski narod - nadludzie farmy juz dawno sie zapowiedzieli - nawet nie bedziecie mieli od kogo kupic wysokolevelowej postaci zeby chociaz probowac im stawic czola na najlepszych spotach. Walka portfelem tu nie pomoze.


Dla ludzi mojego pokroju, czujacych bardzo mocny sentyment do wczesnych kronik L2 nie robi to zadnej roznicy.
Bedziemy sobie spokojnie grac we wlasnym gronie po te kilka godzin dziennie zostawiając topowym szczurkom na adrenalince parcie na szkło do oporu.
Poswiecanie kilkunastu godzin dziennie z regularnym botowaniem czesci party zeby 'wygrac' serwer i moc sie chwalic przed kolezkami brzmi troche tragikomicznie - kazdy robi to co lubi, tylko zeby byl przygotowany na konsekwencje i sie zbyt szybko nie wypalil.


A szczurki maja to do siebie, ze sie mecza calkiem szybko.
“People are like dice. We throw ourselves in the direction of our own choosing.”

― Jean-Paul Sartre


  • Wiadomości: 408

  • Pochwał: 4

    • Kanał YT
Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #2370 dnia: Listopad 30, 2015, 08:43:57 pm »
Teraz wystarczy wkleić tutaj posta alariona, że wszyscy gracze X klanu byli "legit"...
 hahaha  sami uczciwcy się znaleźli :)

Moje zdanie.
W dużym stopniu to jest tylko i wyłącznie kwestia Innovy. 
1)Graczy botujących na mainie powinno się wyrzucać z klanu i zgłaszać, po czym ban na wszystkie konta.
2)Ban na ruskie IP. Mają swoje servery. To ich nie powstrzyma, ale niech się trochę wysilą.

Do tego jednak nie dojdzie. Pojawia się sprzeciw części, tak prawego przecież community.
--------
Człowiek elementarnie uczciwy nie będzie bocił na mainie. To domena cwaniaczków.
« Ostatnia zmiana: Listopad 30, 2015, 08:48:54 pm wysłana przez RedWind »


  • ******
  • Wiadomości: 1191

  • Pochwał: 1

Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #2371 dnia: Listopad 30, 2015, 08:53:42 pm »
Człowiek elementarnie uczciwy nie będzie bocił na mainie. To domena cwaniaczków.
ty tak na poważnie teraz?
masz tam jakiś kodeks moralnego botowania i wykaz postaci na których wolno, żeby nie być cwaniaczkiem a tylko boterem? :D

anyway, tak jak ktoś wyżej pisał, też będę grał w IX Kohorcie bo tam wszyscy botują i jest przyzwolenie.


  • Wiadomości: 408

  • Pochwał: 4

    • Kanał YT
Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #2372 dnia: Listopad 30, 2015, 08:58:12 pm »
Jestem przeciwnikiem używania botów. Uważam, że to niszczy server np
W szczególności programiki pvp.
« Ostatnia zmiana: Listopad 30, 2015, 09:01:06 pm wysłana przez RedWind »


  • Wiadomości: 169

  • Pochwał: 0

Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #2373 dnia: Listopad 30, 2015, 09:13:02 pm »
anyway, tak jak ktoś wyżej pisał, też będę grał w IX Kohorcie bo tam wszyscy botują i jest przyzwolenie.

trochę ci się klany pomyliły :)
to w topiku innego klanu takie info :)


  • ******
  • Wiadomości: 1191

  • Pochwał: 1

Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #2374 dnia: Grudzień 01, 2015, 05:26:44 am »
Jestem przeciwnikiem używania botów.
ja też, nigdy nie miałem bota na dysku i lubie sobie pykać mobki z ręki, po 10h xD