Witaj
Gość

Wątek: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth  (Przeczytany 927469 razy)

  • Wiadomości: 9

  • Pochwał: 0

Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #2525 dnia: Grudzień 10, 2015, 10:33:29 pm »
na wiki pojawiły się zaktualizowane skille, są też nowe na 2gich profkach. Z tego co patrzyłem to u summonerów nie ma nightshade qeena i tego konika, ale są skille do summonowania ssów dla summonów, a na 3 profie summon na 77 jest (kiedyś chyba na 79 był?).

http://lineage2classic.power.plaync.com/



Przejrzałem to. Prawie każda klasa dostaje nowe skille !! Więc chyba będzie to "inny" lineage. Tyko dziwi mnie, że necro ma szmaciaka dopiero na 79 !! Brak Summon Cursed Bones do DS, skille na SS dla summonów,  Arcane Power lub Servitor Share (przez krótki okres necro miał tej skill). IMO chyba jest to chyba teraz najbardziej okrojona klasa


  • ******
  • Wiadomości: 1254

  • Pochwał: 11

Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #2526 dnia: Grudzień 10, 2015, 11:12:46 pm »
To nie będzie "chyba inny lineage", ponieważ to już jest inny lineage... o to chodzi w tym projekcie.
Nowa szmata będzie miała na pewno inne statsy i najprawdopodobnie jej skille będą w końcu wchodzić.
Nie można sumonować kości bo dropią z bardzo dużej ilości mobów na lvlach 44+ wiki ru
Nie jestem pewien, ale u crafta widziałem chyba ikonkę z tą kością więc być może da się je krafcić? Strzał łucznicy też nie mogą summonować, można je tylko craftować i dropić (mowa o B+, chociaż C też się bardziej oplaca craftować chyba).
Obecnie necro to jedna z najlepszych postaci. Obejrzałem 2 flimiki z testów w kr i w 2.0 wygląda na to, że też sobie bardzo dobrze radzi na 78 gość rozjechał sr'a i sps'a z całkiem dużym zapasem hp, a miał mniej świecącą broń ;p (test może być nie miarodajny bo to jacyś koreańscy strimerzy, co za tym idzie prawdopodobnie jakieś lapsy nagrywały i darły mordy, mieli od gm'a full buff bez disco).
W dodatku na 78 dalej fear i silence wchodzi :D

inny filmik 5vs5 ale biją się koleno, zaczyna się 01:07, później 01:29
http://www.afreeca.com/player/Player.swf?nBbsNo=12908831&nStationNo=5220901&szPart=REVIEW&nTitleNo=30720783&szCategory=00010000&szBjId=bigbigjo2&
w sumie to tutaj sps kosi :]
« Ostatnia zmiana: Grudzień 11, 2015, 12:57:45 am wysłana przez roli »


  • Wiadomości: 408

  • Pochwał: 4

    • Kanał YT
Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #2527 dnia: Grudzień 11, 2015, 11:10:55 am »
Poczytajcie sobie o adrenalinie potem pogladajcie  pierwsze lepsze filmiki z tym zwiazane a jak wam bedzie mało zapytajcie kogos co gra/grał na ruskim classicu. Majac taki obraz sytuacji  bedziecie sobie mogli odpowiedziec czy 2 dni w ta czy w druga strone ma jakiekolwiek znaczenie. 8)

Dokładnie. Rosjanie nie siedzą przyspawani do krzesła przez 8-12-16 godzin :P wszystko jest zautomatyzowane, że tak powiem
Przez 1 tydz akurat ruski zerg przejdzie przez pierwsze spoty i będzie lepiej expić po 1 stycznia np :) reasumując przez pierwszy tydzień i tak bym nie grał dlatego nie robię QQ :D
taki start jest MI na ręke, ale MOGĘ przecież komentować zachowanie innovy

Taki tam, Darek "C"  hahaha (darek „cycuszekâ€)
https://4gameforum.com/threads/669/page-2

A tutaj start 2.12.2011 rok; server Core :)) 4 lata później taki sam zamęt
https://4gameforum.com/threads/163/
------

PS>
Dziś kończy się pierwszy etap głosowania na nazwę servera. Wybrano >>>
...... ......opcję DRAGONS wow
(468 do 351)
Gdyby głosowanie zakończyło się terminowo to zwyciężyłaby opcja Magisters... tak jak to było przez ponad tydzień...

Czyli do wyboru :
1) Valakas,
2) Antharas,
3) Skelus,
4) Lindvior,
5) Auracia,
6) Exarion,

7) Fafurion,
Druga część głosowania (i wybór właściwej nazwy) rozpoczyna się dziś.
 Logicznie jednak jesli Rosjanie mają Gran Kain to my powinniśmy mieć ...  Einhasad ;D

Ja głosuję na Lindviora :D Jedyne dobre skojarzenie z innova
(pamiętny event/raid GM zakończony failem) :D
(Lindvior vlog, CaptainMoebius - niestety zablokowali....) 
cały raid również był nagrany i został usunięty....
-------

A co do Saviors to :
https://www.youtube.com/watch [TRAILER SAVIORS]
Nowy update KR - 9 Grudnia 2015 r. - SAVIORS 
(1.0 Prelude, 1.2 Age of War, 1.3 Age of Splendor, 2.0 Saviors)
http://lineage2.plaync.com/classic/special/saviors/index/index

NOWE SKILLE,
tendencja do 8 klas postaci

3. Olimpiada

Tak w skrócie....
« Ostatnia zmiana: Grudzień 11, 2015, 12:13:02 pm wysłana przez RedWind »


  • Wiadomości: 250

  • Pochwał: 0

Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #2528 dnia: Grudzień 11, 2015, 01:01:17 pm »
Dzisiaj 2 etap głosowania ma być, ale jeśli pójdą śladem ruska to będzie to etap dogrywki między magisters, dragons a bodajże gods. Dopiero 3 etap u ruskow wylanial prawdziwa nazwę (i co ciekawe Gran Kain wcale tam nie wygrał :P )


Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #2529 dnia: Grudzień 11, 2015, 05:48:15 pm »
hardin tylko hardin


  • Wiadomości: 250

  • Pochwał: 0

Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #2530 dnia: Grudzień 11, 2015, 05:58:01 pm »


  • Wiadomości: 130

  • Pochwał: 0

Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #2531 dnia: Grudzień 11, 2015, 06:42:48 pm »
Znalazłem.;)
« Ostatnia zmiana: Grudzień 11, 2015, 06:56:00 pm wysłana przez Przemo »


  • Wiadomości: 130

  • Pochwał: -1

Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #2532 dnia: Grudzień 12, 2015, 10:13:11 am »
I gitara teraz tylko nazwa
1) Valakas,
2) Antharas,
bo Linvidior to niech sobie na core zmienia a nie na classicu. Po co nazywać serwer classic nazwami z zjebanego goda P2W


  • Wiadomości: 408

  • Pochwał: 4

    • Kanał YT
Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #2533 dnia: Grudzień 12, 2015, 11:21:37 am »
I gitara teraz tylko nazwa
1) Valakas,
2) Antharas,
bo Linvidior to niech sobie na core zmienia a nie na classicu. Po co nazywać serwer classic nazwami z zjebanego goda P2W

Lindvior nie pasuje do classica, ale IDEALNIE pasuje do innovy, która nawet głosowania na nazwę servera nie potrafiła przeprowadzić... w doliczonym czasie zmieniając wynik  hahaha
wynik zmienił się w ciągu 1 dnia(!)  :o

ps classic jest tylko do czasu :) później i tak przyjdzie coś ala GOD (byle bez P2W...)
« Ostatnia zmiana: Grudzień 12, 2015, 11:23:36 am wysłana przez RedWind »


  • Wiadomości: 67

  • Pochwał: 0

Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #2534 dnia: Grudzień 12, 2015, 11:24:09 am »
ps classic jest tylko do czasu :) później i tak przyjdzie coś ala GOD (byle bez P2W...)

I potem przyjdą gimby na Classic GODa i będą wbijać 70-80lvl w nocke a nam to teraz zajmie 2 lata  hahaha


  • ******
  • Wiadomości: 1146

  • Pochwał: 2

  • Bycie glamur jest zajebiste
Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #2535 dnia: Grudzień 12, 2015, 12:06:18 pm »
ps classic jest tylko do czasu :) później i tak przyjdzie coś ala GOD (byle bez P2W...)

I potem przyjdą gimby na Classic GODa i będą wbijać 70-80lvl w nocke a nam to teraz zajmie 2 lata  hahaha
Gimby nie grają w trupy tylko w gry pokroju GTA V/CS:GO lub nowe mmo (najczęściej darmowe)


  • Wiadomości: 691

  • Pochwał: 1

Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #2536 dnia: Grudzień 12, 2015, 01:22:37 pm »
ps classic jest tylko do czasu :) później i tak przyjdzie coś ala GOD (byle bez P2W...)

I potem przyjdą gimby na Classic GODa i będą wbijać 70-80lvl w nocke a nam to teraz zajmie 2 lata  hahaha
Gimby nie grają w trupy tylko w gry pokroju GTA V/CS:GO lub nowe mmo (najczęściej darmowe)

this.

Przyjdą gracze z privów, żeby się pośmiać.


  • Wiadomości: 39

  • Pochwał: 0

Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #2537 dnia: Grudzień 12, 2015, 01:41:02 pm »
znacie jakiś priv z plikami classic`a na którym mozna sobie pobiegac i przetestować postacie ?

własnie widziałem na forum innova ze wszyscy chcą grac lukami na classicu, maja znerfic nukerow ? czy to raczej dlatego ze trudniej utrzymać cp z magami ?

« Ostatnia zmiana: Grudzień 12, 2015, 01:45:46 pm wysłana przez Ninngi »


Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #2538 dnia: Grudzień 12, 2015, 01:47:54 pm »
znacie jakiś priv z plikami classic`a na którym mozna sobie pobiegac i przetestować postacie ?

własnie widziałem na forum innova ze wszyscy chcą grac lukami na classicu, maja znerfic nukerow ? czy to raczej dlatego ze trudniej utrzymać cp z magami ?
Generalnie trudniej utrzymac support, szczegolnie problem jest z sws/bd
w klanach bez systemu cp, problem bedzie z OLami na dluzsza mete.


Magowie sa OP
na exp, pvp early stage, mid, late(problem z bizuteria - droga, a i tak ownia).
Tylko wszystko przy zalozeniu, ze masz full party ...

Lucznicy maja mniejszy problem z supportem (pp styknie do 5x, bd/sws chetniej zagra z lukami bo sobie cos postrzela), ale:
a) problem z mana z dgr lukiem (7mp na hita) QQ
b) drodzy (strzaly, ilosc szotow na strzala, bizuteria albo QQ od kazdego maga)
c) expi sie 2x wolniej a na classicu to jest... bardzo wazny element gry;d

priv x3 masz l2classic.club ale na wersji 1.0(drop/adena mniejsza jak na eu classicu 4.8X = OFC X3(RATY)), jak juz tak bardzo chcesz to testowac to wejdz ale nie polecam wbijac wiecej jak 12lvla bo po co. Ogarnij sobie quest na bron+shoty i starczy...

Na classicu to i tak byle uciec z gremlinow na elpy, dobic 6lvl i isc gdzies dalej -> zrobic q na bron -> w full pt po 10 siedziec bo mobow nie bedzie i tyle.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 12, 2015, 01:52:17 pm wysłana przez PepsiQQ »


  • Wiadomości: 53

  • Pochwał: 0

Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #2539 dnia: Grudzień 12, 2015, 01:58:42 pm »
Niech dają goda za parę lat ale błagam bez zjeban*** kamaeli...


Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #2540 dnia: Grudzień 12, 2015, 02:02:44 pm »
blagaj ;d

bylo mowione, byla taka ladna koreanska reklamowka z info co i jak bdzie. Kamaele dojda.
god? chlopie za rok to ledwo agr bda xD


  • Wiadomości: 39

  • Pochwał: 0

Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #2541 dnia: Grudzień 12, 2015, 03:56:07 pm »
dzieki za szybkie odp. :D to sie znowu musze zastanowic czy zrobic wc/se i liczyc na pt od randomow czy moze he/sr sps lub sorc + spoil :> i polowe czasu grac nukerem a polowe spoilem,

jak bedzie z kasa i itemami? obedzie sie bez spoila ?

wydaje mi sie ze zeby sobie pograc bez CP, jak zakladalem od poczatku najlepiej bedzie grac he, bo magowie trudniej znajda party XD

szkoda mi troche czasu zeby wbijac na ruski i to przetestowac (i tak nic nie sprawdze w tak krotkim czasie), za 10 dni niby ma juz byc otwarcie na eu :D
« Ostatnia zmiana: Grudzień 12, 2015, 03:58:58 pm wysłana przez Ninngi »


  • Wiadomości: 947

  • Pochwał: 0

Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #2542 dnia: Grudzień 12, 2015, 05:04:25 pm »
dzieki za szybkie odp. :D to sie znowu musze zastanowic czy zrobic wc/se i liczyc na pt od randomow czy moze he/sr sps lub sorc + spoil :> i polowe czasu grac nukerem a polowe spoilem,

jak bedzie z kasa i itemami? obedzie sie bez spoila ?

wydaje mi sie ze zeby sobie pograc bez CP, jak zakladalem od poczatku najlepiej bedzie grac he, bo magowie trudniej znajda party XD

szkoda mi troche czasu zeby wbijac na ruski i to przetestowac (i tak nic nie sprawdze w tak krotkim czasie), za 10 dni niby ma juz byc otwarcie na eu :D

Sugerowałbym bez boxów, szkoda czasu. Wersja 1.3 to luz z kasą więc graj kim chcesz. Jeśli lubisz graj bd/sws/pp oni zawsze mają party non stop.


Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #2543 dnia: Grudzień 12, 2015, 05:42:50 pm »
dzieki za szybkie odp. :D to sie znowu musze zastanowic czy zrobic wc/se i liczyc na pt od randomow czy moze he/sr sps lub sorc + spoil :> i polowe czasu grac nukerem a polowe spoilem,

jak bedzie z kasa i itemami? obedzie sie bez spoila ?

wydaje mi sie ze zeby sobie pograc bez CP, jak zakladalem od poczatku najlepiej bedzie grac he, bo magowie trudniej znajda party XD

szkoda mi troche czasu zeby wbijac na ruski i to przetestowac (i tak nic nie sprawdze w tak krotkim czasie), za 10 dni niby ma juz byc otwarcie na eu :D

Sugerowałbym bez boxów, szkoda czasu. Wersja 1.3 to luz z kasą więc graj kim chcesz. Jeśli lubisz graj bd/sws/pp oni zawsze mają party non stop.

jak grasz bez cp to magiem se boxik albo dd pp jak najbardziej wskazany. To bedzie rosyjski serwer z domieszka eu community.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 12, 2015, 05:47:37 pm wysłana przez PepsiQQ »


  • Wiadomości: 48

  • Pochwał: 0

Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #2544 dnia: Grudzień 12, 2015, 05:50:20 pm »
Szkoda, że nie da się zablokować cyrylicy :P


Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #2545 dnia: Grudzień 12, 2015, 06:20:05 pm »
Stary... ty lepiej ing o banowaniu cyrlicy nie pisz bo Ciebie zbanuja.

To jest rosyjski serwer, nie europejski.
Populacja bedzie w glownej mierze rosyjska, zreszta jak eu playersow zostanie 30-40% po 2mc to bdzie dobrze.


  • Wiadomości: 248

  • Pochwał: 1

  • TommyVercetti
Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #2546 dnia: Grudzień 12, 2015, 07:03:58 pm »
Będą się wyświetlać krzaczki? Chyba żartujecie... Po chuj to w takim razie otwierają? :S
Innova Core [EU]: Sigiel Knight - TommyVercetti - Off


  • Wiadomości: 48

  • Pochwał: 0

Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #2547 dnia: Grudzień 12, 2015, 07:33:40 pm »
Ja lubiłem na C5 walczyć z grekami i ruskimi, grałem na jakimś międzynarodowym serwie i klan, w którym byłem zrobił ally z rumunami, dobre ganki na EV a potem DV na nich schodziły :D w L2 robiło się ganki zanim przez lola zaczęło to być modne :v

Wie ktoś w jakim update wprowadzę kata / necro i otworzą toi? z tego co wiem toi dla EU ma być zablokowane jeszcze sporo czasu. Strasznie lubiłem expić w kata


  • ******
  • Wiadomości: 1146

  • Pochwał: 2

  • Bycie glamur jest zajebiste
Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #2548 dnia: Grudzień 12, 2015, 07:35:12 pm »
Będą się wyświetlać krzaczki? Chyba żartujecie... Po chuj to w takim razie otwierają? :S
Chyba dla pieniędzy ale pewny nie jestem  hahaha


  • ********
  • Wiadomości: 1826

  • Pochwał: 671

  • Try Me
Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #2549 dnia: Grudzień 12, 2015, 07:39:43 pm »
Wróżbita Pepsi zawsze prawdę ci powie... ciekawe, że na Core tak nie jest, a to jest ta sama "bajka" jak z classickiem...