Witaj
Gość

Wątek: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth  (Przeczytany 927501 razy)

  • Wiadomości: 247

  • Pochwał: 1

  • Sie gra, sie ma !
    • http://cassoudesalle.chez-alice.fr/xavier/lineage2/shot00174s.jpg
Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #2650 dnia: Grudzień 20, 2015, 01:27:27 am »
Na forum przynajmniej zachowuj się jak człowiek, a nie jak WIELKI Oficer elitarnej gildii.


  • Wiadomości: 53

  • Pochwał: 0

Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #2651 dnia: Grudzień 20, 2015, 01:28:51 am »
Serwer jeszcze nie wstał i już się dwie największe gildie pochlały xd


  • ********
  • Wiadomości: 1826

  • Pochwał: 671

  • Try Me
Odp: Lineage 2 Classic Drop Calculator/Quests/Skills
« Odpowiedź #2652 dnia: Grudzień 20, 2015, 02:28:23 am »
Może się przydać, przypinam.


PS. Jakby to jednak nie była wersja classic to PW pls :)


  • Wiadomości: 250

  • Pochwał: 0

Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #2653 dnia: Grudzień 20, 2015, 02:35:44 am »
Na forum przynajmniej zachowuj się jak człowiek, a nie jak WIELKI Oficer elitarnej gildii.

Chętnie pozachowywałbym się tak w grze, ale nie wiem czy zauważyłeś - serwer jeszcze nie wystartował. Pojawiły się fałszywe informacje odnośnie botów, więc kulturalnie je zdementowałem i przedstawiłem nasze stanowisko w tej sprawie. Szanujemy Wasz sposób prowadzenia klanu, tak więc oczekujemy i z Waszej strony tego samego. Skoro naszym hasłem jest "Gildia Dojrzałych Graczy", toteż tego poziomu wymagamy od siebie na wszystkich forach na których siebie reprezentujemy. Cieszę się, że każdy taki post wywołuje poruszenie i dyskusję bo to znaczy że wchodzi lekki powiew świeżości, który tej grze z pewnością nie zaszkodzi.


  • Wiadomości: 158

  • Pochwał: 2

  • Pround Anime Fan
    • ANSI!!!
Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #2654 dnia: Grudzień 20, 2015, 07:39:52 am »
A jeśli po jakimś czasie ktoś kupi postać od kogoś, kto zrobił quita z gry to też nie ma co szukać w Kohorcie? Tak hipotetycznie :D Rozumiem, że używanie bota to zło, ale kupowanie za kase adeny, przedmiotów, czy postaci to przecież dzisiaj chleb powszedni...


  • ******
  • Wiadomości: 1146

  • Pochwał: 2

  • Bycie glamur jest zajebiste
Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #2655 dnia: Grudzień 20, 2015, 08:57:23 am »
Skoro naszym hasłem jest "Gildia Dojrzałych Graczy"
A Wy przypadkiem nie macie grać w Black Desert? Czy to multigildia?

Kto z forum strimuje? Nie dawajcie mi jakiś bananowców co nie mają pojęcia o grze, obczaiłbym sobie jak idzie jakiemuś staremu wyjadaczowi.


  • Wiadomości: 408

  • Pochwał: 4

    • Kanał YT
Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #2656 dnia: Grudzień 20, 2015, 10:57:28 am »
tak, 9 to mulitigaming gildia ;p

na razie są tylko dwa (+NOB) KLANY (gildie to są gdzie indziej)
a za kilka dni będzie ich więcej;
jedyne co dobre jest to, że nigdzie nie zapowiada sie klanowy craft czy podział dropów z naciskiem na kolegów CLa
stąd, powinny przetrwać


  • Wiadomości: 48

  • Pochwał: 0

Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #2657 dnia: Grudzień 20, 2015, 11:07:00 am »
Pamiętam jak na C5 pomagałem na vos spoilować / expić jakiemuś typkowi i potem stwierdził, że jak na 63 biegam w C grade to może pomóc mi zdobyć b grade, bo jego craft miał wpisanego BW, 2 tygodnie farmy z jego pomocą i set był mój :D Nie musiałem biegać w klanie i farmić itemy dla kogoś, gdzie ja jako deska miałbym set jako jeden z ostatnich, bo przecież najpierw magowie i tank :v


  • Wiadomości: 130

  • Pochwał: 0

Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #2658 dnia: Grudzień 20, 2015, 01:05:34 pm »
Pytanie: czy EE/SE/Bish na classic 1.5 mają nuka vs. undead - Disrupt Undead (z 1 profy) i Might of Heaven (2 profa)?


  • ******
  • Wiadomości: 1254

  • Pochwał: 11

Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #2659 dnia: Grudzień 20, 2015, 02:13:17 pm »
Cleric, elven i shilen oracle mają Disrupt Undead, natomiast Might of Heaven w 1.5 mają tylko bish i EE - pp i se dostają dopiero w 2.0. W dodatku w Saviors Might of Heaven zmienia się w zwykłego nuka, który działa na na wszystko, ale ma reuse 4s.


  • Wiadomości: 48

  • Pochwał: 0

Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #2660 dnia: Grudzień 20, 2015, 02:14:54 pm »
Oczywiście SE nie potrzebuje expić solo, bo ma empa i każde mage pt go weźmie już od 20 lvla :)


  • ********
  • Wiadomości: 1968

  • Pochwał: 1

Odp: Lineage 2 Classic Drop Calculator/Quests/Skills
« Odpowiedź #2661 dnia: Grudzień 20, 2015, 02:19:11 pm »
Ja z racji lekkiej nudy siadłem do pisania "hybrydowego" drop calculatora dla Classica.
Jak ma to działać? Dane zakoszone z koreańskiego wiki, przerobione na english + porównanie dropów z plikami l2 off.
Jeśli lista dropów będzie się pokrywać, to szansa na dropa będzie wypisana w procentach z l2off plików (oczywiście % szansa na dropa będzie tylko "sugestią" z l2 off, chociaż wątpię szczerze, by się jakoś różniła od classica).

Jeśli nie pojawią się nieoczekiwane przeszkody, to dane będą na dzień dzisiejszy z korea wiki, ale pobieranie ich potrwa jakieś 20h jeszcze...
Nie udzielam pomocy przez PM...


  • ******
  • Wiadomości: 1254

  • Pochwał: 11

Odp: Lineage 2 Classic Drop Calculator/Quests/Skills
« Odpowiedź #2662 dnia: Grudzień 20, 2015, 02:56:58 pm »
Na ruskim wiki jest calc aktualny do wersji z ru l2c (czyli do tej samej co na eu).
Szansa na drop się mniej więcej zgadza. Natomiast drop z mobów całkiem mocno zmieniły w 1.5 w porównaniu do starego L2. Np już na 35 lvl można dropić low C grade KM i armory. Matsy ze spoila też są w niektórych przypadkach inne (w sensie z tych samych mobów w l2 i l2c lecą różnie itemy).
Imo lepiej nie łączyć tych dwóch baz, ale rób jak uważasz :) lepsze to niż męczyć się po rusku xD

Generalnie do tej pory ja grając na ru robiłem tak:
1. wyszukać interesujący mnie item w języku angielskim na http://www.linedia.ru/wiki/Linedia
2. skopiować koreańskie / rosyjskie tłumacznie
3. wyszukać na ru/kr wiki.

Trochę na około ale lepsze to niż nic :p
« Ostatnia zmiana: Grudzień 20, 2015, 03:00:21 pm wysłana przez roli »


  • ********
  • Wiadomości: 1968

  • Pochwał: 1

Odp: Lineage 2 Classic Drop Calculator/Quests/Skills
« Odpowiedź #2663 dnia: Grudzień 20, 2015, 03:00:13 pm »
Nie będzie łączenie baz. Baza będzie koreański classic. Jeśli otworzysz mobka i któryś z jego dropów będzie się pokrywał z dropem na l2off, będzie pokazana szansa dropu z l2off, jeśli itemek nie ma odpowiednika w bazie l2 off, nie pojawi się szansa procentowa (ale itemek dalej będzie pokazany, że może wypaść). W drugą stronę to już nie będzie działało: czyli jeśli drop jest w l2off, a w koreańskim classicu go nie ma, to nie zostanie pokazany.
Nie udzielam pomocy przez PM...


  • Wiadomości: 691

  • Pochwał: 1

Odp: Lineage 2 Classic Drop Calculator/Quests/Skills
« Odpowiedź #2664 dnia: Grudzień 20, 2015, 08:51:23 pm »
W czym piszesz? Ruby?


  • ********
  • Wiadomości: 1968

  • Pochwał: 1

Odp: Lineage 2 Classic Drop Calculator/Quests/Skills
« Odpowiedź #2665 dnia: Grudzień 20, 2015, 08:52:35 pm »
Nie, php.
Nie udzielam pomocy przez PM...


  • ******
  • Wiadomości: 1191

  • Pochwał: 1

Odp: Lineage 2 Classic Drop Calculator/Quests/Skills
« Odpowiedź #2666 dnia: Grudzień 20, 2015, 09:32:46 pm »
od poniedziałku będzie można pobrać klienta, więc będzie pełna lista dostępnych itemów i angielskie nazwy, może ci się przydać :P


  • ********
  • Wiadomości: 1968

  • Pochwał: 1

Odp: Lineage 2 Classic Drop Calculator/Quests/Skills
« Odpowiedź #2667 dnia: Grudzień 20, 2015, 09:39:08 pm »
Itemki maja swoje Id, które się nie zmienia niezależnie od języka i kroniki. Więc mogły by dojść itemki "classic only", a standardowe się nie zmieniają.

Aktualnie mam klienta koreańskiego classica (aktualnego), z niego mam listę NPC/itemkow i je rzutuję na koreańskie wiki. Potem po Id itemka/moba dopasuje nazwy angielskie. Dodatkowo chce dodać opcje "pokaz spawn l2off" + "pokaz droprate l2off".
Nie udzielam pomocy przez PM...


  • Wiadomości: 947

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic Drop Calculator/Quests/Skills
« Odpowiedź #2668 dnia: Grudzień 20, 2015, 10:19:14 pm »
Itemki maja swoje Id, które się nie zmienia niezależnie od języka i kroniki. Więc mogły by dojść itemki "classic only", a standardowe się nie zmieniają.

Aktualnie mam klienta koreańskiego classica (aktualnego), z niego mam listę NPC/itemkow i je rzutuję na koreańskie wiki. Potem po Id itemka/moba dopasuje nazwy angielskie. Dodatkowo chce dodać opcje "pokaz spawn l2off" + "pokaz droprate l2off".

Powodzenia, oby zadziałało!


  • ********
  • Wiadomości: 1968

  • Pochwał: 1

Odp: Lineage 2 Classic Drop Calculator/Quests/Skills
« Odpowiedź #2669 dnia: Grudzień 20, 2015, 11:53:30 pm »
Wychodzi na to, że coś z tego będzie: konwersja npc/dropów/spoilów zrobiona.
Mały test (chyba wszystko działa, koreańskie wiki z english translatorem po prawej):

http://majzok.pl/orcarcher.png
Nie udzielam pomocy przez PM...


Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #2670 dnia: Grudzień 21, 2015, 08:02:04 am »
Teraz tylko odliczanie. Na ktorym lvlu odpadna cebulaczki, czy bedzie to 1st class? Byc moze 25? Nie, to okolo 30tki? Mhmmh wytrwale cebule, stare/dojrzale to jak 35?:D

Pierwsze cebule odpadna te, ktore graja melasami, sws/bd(ogolnie supportem) z "przymusu" :D

Na szczescie pojawiaja sie rozsadne klany jak np. AmberEye (ambereye.info) i 2 inne, ktore sie nie oglosily a ida w 30+ osob(na core klanu starczy) ^_^
« Ostatnia zmiana: Grudzień 21, 2015, 08:05:35 am wysłana przez PepsiQQ »


  • Wiadomości: 37

  • Pochwał: 0

Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #2671 dnia: Grudzień 21, 2015, 10:17:35 am »
Mam pytanie:
Czy na tym serwerze craft będzie zdobywał doświadczenie przez produkcję, tak jak było kiedyś?


Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #2672 dnia: Grudzień 21, 2015, 11:02:46 am »
Mam pytanie:
Czy na tym serwerze craft będzie zdobywał doświadczenie przez produkcję, tak jak było kiedyś?

Nigdy tak nie bylo i nie bedzie, to nie javatech.


  • Wiadomości: 248

  • Pochwał: 1

  • TommyVercetti
Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #2673 dnia: Grudzień 21, 2015, 11:06:13 am »
Preorder kupiony, jutro start. Nie mam pojęcia czym grać i nawet czasu żeby to robić : x. Od tylu lat tankowałem, ciężko mi jakoś z tego zrezygnować - ale czuję, że melasa pożałuję...
Innova Core [EU]: Sigiel Knight - TommyVercetti - Off


Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #2674 dnia: Grudzień 21, 2015, 11:10:33 am »
Preorder kupiony, jutro start. Nie mam pojęcia czym grać i nawet czasu żeby to robić : x. Od tylu lat tankowałem, ciężko mi jakoś z tego zrezygnować - ale czuję, że melasa pożałuję...

sh, necro jakis duzy klan i melasa pozalujesz, a  archera rowniez chyba ze bedziesz gral odpowiednia ilosc godzin.
ew. rob tego tanka ale to raczej musialbys konto oplacac (PP) bo moze byc ciezko z xp przez najblizsyz rok w pt  hahaha