Witaj
Gość

Wątek: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth  (Przeczytany 927550 razy)

  • Wiadomości: 248

  • Pochwał: 1

  • TommyVercetti
Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #2675 dnia: Grudzień 21, 2015, 12:03:19 pm »
Czyli mając ~2h dziennie wieczorem/w nocy jak rodzinka śpi najlepiej będzie iść w magusa? W nienawiści do nukerów tak zostałem wychowany... Ale co pan zrobisz :D. W boxy i adrenaline najzywczajniej chyba nie chce mi się bawić, archerem najchętniej bym pograł zaraz po tanku ale wiem z czym to się wiąże. No i jeszcze sentyment do BD, ale jebanie się z dualami :<.

A SK da sobie jakoś radę na relaksacyjną farmę, czy nawet ruski przed ~40 go nie wezmą?
Innova Core [EU]: Sigiel Knight - TommyVercetti - Off


  • Wiadomości: 104

  • Pochwał: 0

Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #2676 dnia: Grudzień 21, 2015, 12:12:10 pm »
Czyli mając ~2h dziennie wieczorem/w nocy jak rodzinka śpi najlepiej będzie iść w magusa? W nienawiści do nukerów tak zostałem wychowany... Ale co pan zrobisz :D. W boxy i adrenaline najzywczajniej chyba nie chce mi się bawić, archerem najchętniej bym pograł zaraz po tanku ale wiem z czym to się wiąże. No i jeszcze sentyment do BD, ale jebanie się z dualami :<.

A SK da sobie jakoś radę na relaksacyjną farmę, czy nawet ruski przed ~40 go nie wezmą?

To raczej wszystko zalezy jak wytrwaly jestes.

2h dziennie to raczej w czolowce servera nie bedziesz wiec nie ma co nastawiac sie na OP klasy w tej kronice. osoby ktore graja po 8h+ to powinni tylko rozwazac lucznikow, necro i sh. Bo to najlepsze klasy aktualnie.
Reszta niech gra czym chce.

Na 100% bedzie wystarczajaco duzo osob zebys mogl nawet tankiem czy bd posmigac sobie te 2h dziennie. Duzo ludzi bedzie gralo for fun bez wyscigu, duzo osob tez odpadnie przed 30 lvlem ale jesli uda Ci sie dobic to 30-40 o juz raczej nie odejdziesz i bedziesz bezproblemowo mogl poszukac sobie kogos do gry zawsze :)

Co do relaksacyjnej farmy, jak znajdziesz sobie buffera i jeszcze dd to nie powinno byc problem. O solo zapomnij jesli nie grasz summonerem.

« Ostatnia zmiana: Grudzień 21, 2015, 12:15:33 pm wysłana przez gebaftw »


  • Wiadomości: 51

  • Pochwał: 0

    • GodsOfDarkness
Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #2677 dnia: Grudzień 21, 2015, 12:18:34 pm »
Wybranie profki to duzy problem :D Sam osobiscie myślę nad craftem jako main, ale nie wiem czy to ma w ogóle sens, jak myślicie?

tak btw, dalej niema download'u czy tylko ja niewidze?;d


  • Wiadomości: 248

  • Pochwał: 1

  • TommyVercetti
Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #2678 dnia: Grudzień 21, 2015, 12:19:38 pm »
Hehehe
To raczej wszystko zalezy jak wytrwaly jestes.

2h dziennie to raczej w czolowce servera nie bedziesz wiec nie ma co nastawiac sie na OP klasy w tej kronice. osoby ktore graja po 8h+ to powinni tylko rozwazac lucznikow, necro i sh. Bo to najlepsze klasy aktualnie.
Reszta niech gra czym chce.

Na 100% bedzie wystarczajaco duzo osob zebys mogl nawet tankiem czy bd posmigac sobie te 2h dziennie. Duzo ludzi bedzie gralo for fun bez wyscigu, duzo osob tez odpadnie przed 30 lvlem ale jesli uda Ci sie dobic to 30-40 o juz raczej nie odejdziesz i bedziesz bezproblemowo mogl poszukac sobie kogos do gry zawsze :)


Hehe, niee aspiracji na czołówke absolutnie nie mam, myślę że w wyścigu szczurów i tak odpadnie 99% tego forum ;). Ale biorąc pod uwagę populację serwerwa przez pierwszy miesiąc/dwa to granie melasem może być naprawdę uciążliwe. No nic, coś tam wykombinuję, dzięki za odzew.
Innova Core [EU]: Sigiel Knight - TommyVercetti - Off


  • Wiadomości: 123

  • Pochwał: 0

  • Lubie mokre szparki
Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #2679 dnia: Grudzień 21, 2015, 12:23:40 pm »
w czolowce servera nie bedziesz wiec nie ma co nastawiac sie na OP klasy w tej kronice.

Jak nie masz ruskiego paszportu to ty też nie bedziesz, nie ma sie co oszukiwać bo ich w farmie nie prześcigniesz nawet grając 10h+ dziennie.


Co do klasy, nie rozumiem tych dywygacji nad wyborem klasy. Grasz tym co ci sprawi przyjemnosc. Co z tego że jedna klasa idzie latwiej expic jak potem po kilku tygodniach farmy stwierdzisz ze to jednak nie jest to... i co wtedy? nowa postac? :D lepiej rob Tanka jak lubisz i ogarniasz ta postac nic potem zalowac. a o pt to bym sie nie martwil na tej kronice.

poza tym jesli co drugi bedzie gral archerem/sh/necro to tym bardziej tank bedzie ich niezle kosil.

ja z kumplami ide trio bd/sws/dd i głownie for fun bez puaczu czy ta klasa bedzie sie dobrze farmic czy nie.



AIM HIT DESTROY >aHd<


  • Wiadomości: 104

  • Pochwał: 0

Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #2680 dnia: Grudzień 21, 2015, 12:33:08 pm »
Hehehe
To raczej wszystko zalezy jak wytrwaly jestes.

2h dziennie to raczej w czolowce servera nie bedziesz wiec nie ma co nastawiac sie na OP klasy w tej kronice. osoby ktore graja po 8h+ to powinni tylko rozwazac lucznikow, necro i sh. Bo to najlepsze klasy aktualnie.
Reszta niech gra czym chce.

Na 100% bedzie wystarczajaco duzo osob zebys mogl nawet tankiem czy bd posmigac sobie te 2h dziennie. Duzo ludzi bedzie gralo for fun bez wyscigu, duzo osob tez odpadnie przed 30 lvlem ale jesli uda Ci sie dobic to 30-40 o juz raczej nie odejdziesz i bedziesz bezproblemowo mogl poszukac sobie kogos do gry zawsze :)


Hehe, niee aspiracji na czołówke absolutnie nie mam, myślę że w wyścigu szczurów i tak odpadnie 99% tego forum ;). Ale biorąc pod uwagę populację serwerwa przez pierwszy miesiąc/dwa to granie melasem może być naprawdę uciążliwe. No nic, coś tam wykombinuję, dzięki za odzew.

No wcale nie musi byc takie uciazliwe. Pierwsze dni tak, bo trzeba dobiec do mobka :) Pozniej wcale nie. Zalezy jaka bedzie sytuacja na servie szczerze mowiac.
Zobaczymy co bedzie :) ale mysle ze spokojnie dasz rade grac SK/BD innym melasem jak lubisz :)

Wybranie profki to duzy problem :D Sam osobiscie myślę nad craftem jako main, ale nie wiem czy to ma w ogóle sens, jak myślicie?

tak btw, dalej niema download'u czy tylko ja niewidze?;d

Downloadu poki co nie ma jeszcze ale mozna sobie przeciez GODA sciagnac a pozniej podmienic i luzik.

Co do crafta na main: jak kazdy melee, zwykly DD, mysle ze party znajdziesz i nie bedzie problem z expem. Juz mozna powiedziec ze wasza dwojka + support i mozecie dobrze sie bawic :D

No i craft o tyle fajny ze jeszcze mozna sobie dobre pieniazki robic + mozna stunowac ludzi na expie i liczyc na dropa! :D

w czolowce servera nie bedziesz wiec nie ma co nastawiac sie na OP klasy w tej kronice.

Jak nie masz ruskiego paszportu to ty też nie bedziesz, nie ma sie co oszukiwać bo ich w farmie nie prześcigniesz nawet grając 10h+ dziennie.


Co do klasy, nie rozumiem tych dywygacji nad wyborem klasy. Grasz tym co ci sprawi przyjemnosc. Co z tego że jedna klasa idzie latwiej expic jak potem po kilku tygodniach farmy stwierdzisz ze to jednak nie jest to... i co wtedy? nowa postac? :D lepiej rob Tanka jak lubisz i ogarniasz ta postac nic potem zalowac. a o pt to bym sie nie martwil na tej kronice.

poza tym jesli co drugi bedzie gral archerem/sh/necro to tym bardziej tank bedzie ich niezle kosil.

ja z kumplami ide trio bd/sws/dd i głownie for fun bez puaczu czy ta klasa bedzie sie dobrze farmic czy nie.





No ja nie zamierzam byc w czolowce, moj online bedzie bardzo nieregularny wiec nie da rady. Mam tez swoje zycie i nawet nie moge obiecac nikomu ze bede mogl poswiecic 4h dziennie na gre a co mowa o 8h+ :)

A ja ide grac zeby miec przyjemnosc, nagralem sie w ta gre dla TOPki juz wstarczajaco. Dni no-lifu skonczone :P


  • Wiadomości: 123

  • Pochwał: 0

  • Lubie mokre szparki
Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #2681 dnia: Grudzień 21, 2015, 12:49:57 pm »
Większość deklaruje że idzie for fun 8) :afro:

Ja nie zamierzam poświęcać na tą grę więcej niż 2-4h dziennie i nie mam zamiaru uczestniczyć w wyścigu szczurów. mam tylko nadzieje ze nei bedzie sytuacji ze czolowka ucieknie np. na lvl 40-50 a ja majac np. 30 nie bede juz mial z kim powalczyc ;D

licze na to ze niezaleznie od lvl bedzie mozna sie pobawic w pvp czy pojsc na rbki. bo takie l2 pamietam za czasow swietnosci, gdzie wszedzie sie cos dzialo :)

i tego sobie i wam zycze w nadchodzacyn roku  !!  8)
AIM HIT DESTROY >aHd<


  • Wiadomości: 104

  • Pochwał: 0

Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #2682 dnia: Grudzień 21, 2015, 12:57:09 pm »
Większość deklaruje że idzie for fun 8) :afro:

Ja nie zamierzam poświęcać na tą grę więcej niż 2-4h dziennie i nie mam zamiaru uczestniczyć w wyścigu szczurów. mam tylko nadzieje ze nei bedzie sytuacji ze czolowka ucieknie np. na lvl 40-50 a ja majac np. 30 nie bede juz mial z kim powalczyc ;D

licze na to ze niezaleznie od lvl bedzie mozna sie pobawic w pvp czy pojsc na rbki. bo takie l2 pamietam za czasow swietnosci, gdzie wszedzie sie cos dzialo :)

i tego sobie i wam zycze w nadchodzacyn roku  !!  8)

Jesli to bedzie takie L2 jak za dawnych czasow to na 100% bedzie zawsze pt, na kazdym lvlu, w kazdym miejscu. Tak samo z PVP.

I wiadomo ze czolowka zawsze odskoczy, ale jak to juz bylo powiedziane wiele razy: L2 Classic to nie wyscig, to maraton :)


Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #2683 dnia: Grudzień 21, 2015, 02:16:51 pm »
zobaczymy czy aby nie bedzie jeden wieli wysyp adrenaliny, w koncu badz co badz to rok 2016.


  • ********
  • Wiadomości: 1826

  • Pochwał: 671

  • Try Me
Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #2684 dnia: Grudzień 21, 2015, 02:18:43 pm »
zobaczymy czy aby nie bedzie jeden wieli wysyp adrenaliny, w koncu badz co badz to rok 2016.
Oby was szystkich za tą adrenalinę pobanowali! Tego wam życzę w nadchodzącym 2016 roku :evil:


  • Wiadomości: 257

  • Pochwał: 0

Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #2685 dnia: Grudzień 21, 2015, 03:05:30 pm »
Jaki bedzie najlepszy buffer(aktywny) dla spoila? SE czy PP?


  • Wiadomości: 947

  • Pochwał: 0

Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #2686 dnia: Grudzień 21, 2015, 03:09:03 pm »
Czyli mając ~2h dziennie wieczorem/w nocy jak rodzinka śpi najlepiej będzie iść w magusa? W nienawiści do nukerów tak zostałem wychowany... Ale co pan zrobisz :D. W boxy i adrenaline najzywczajniej chyba nie chce mi się bawić, archerem najchętniej bym pograł zaraz po tanku ale wiem z czym to się wiąże. No i jeszcze sentyment do BD, ale jebanie się z dualami :<.

A SK da sobie jakoś radę na relaksacyjną farmę, czy nawet ruski przed ~40 go nie wezmą?

Pamiętaj, że głównie ludziki będą grały w 9ppl, Magów będzie w cholere, SE - mało.

Innymi słowy więcej będziesz siedział niż bił. (bez buffa, bez herbów, słaba broń).

BH= $ a więc będziesz miał party. (zawsze). Inne klasy to musisz trochę więcej godzin pykać bynajmniej pierwsze 2 miesiące (alby support był supportem a nie slotem w party(.

Możesz grać PP (szybciej fajne bufki) ale do tego trzeba mieć talent.

Jest jeszcze WL ale to jest DD i musi być mocny....

SE- od 20 lev zawsze będziesz miał party bo emp+MP zawsze się przyda do każdego maga lub AOE.


  • Wiadomości: 947

  • Pochwał: 0

Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #2687 dnia: Grudzień 21, 2015, 03:11:04 pm »
w czolowce servera nie bedziesz wiec nie ma co nastawiac sie na OP klasy w tej kronice.

Jak nie masz ruskiego paszportu to ty też nie bedziesz, nie ma sie co oszukiwać bo ich w farmie nie prześcigniesz nawet grając 10h+ dziennie.


Co do klasy, nie rozumiem tych dywygacji nad wyborem klasy. Grasz tym co ci sprawi przyjemnosc. Co z tego że jedna klasa idzie latwiej expic jak potem po kilku tygodniach farmy stwierdzisz ze to jednak nie jest to... i co wtedy? nowa postac? :D lepiej rob Tanka jak lubisz i ogarniasz ta postac nic potem zalowac. a o pt to bym sie nie martwil na tej kronice.

poza tym jesli co drugi bedzie gral archerem/sh/necro to tym bardziej tank bedzie ich niezle kosil.

ja z kumplami ide trio bd/sws/dd i głownie for fun bez puaczu czy ta klasa bedzie sie dobrze farmic czy nie.

Jaki DD?


  • Wiadomości: 947

  • Pochwał: 0

Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #2688 dnia: Grudzień 21, 2015, 03:12:58 pm »
Jaki bedzie najlepszy buffer(aktywny) dla spoila? SE czy PP?

SE - bo many braknie cały czas, no i jeszcze vampiric,


  • Wiadomości: 123

  • Pochwał: 0

  • Lubie mokre szparki
Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #2689 dnia: Grudzień 21, 2015, 03:29:50 pm »
w czolowce servera nie bedziesz wiec nie ma co nastawiac sie na OP klasy w tej kronice.

Jak nie masz ruskiego paszportu to ty też nie bedziesz, nie ma sie co oszukiwać bo ich w farmie nie prześcigniesz nawet grając 10h+ dziennie.


Co do klasy, nie rozumiem tych dywygacji nad wyborem klasy. Grasz tym co ci sprawi przyjemnosc. Co z tego że jedna klasa idzie latwiej expic jak potem po kilku tygodniach farmy stwierdzisz ze to jednak nie jest to... i co wtedy? nowa postac? :D lepiej rob Tanka jak lubisz i ogarniasz ta postac nic potem zalowac. a o pt to bym sie nie martwil na tej kronice.

poza tym jesli co drugi bedzie gral archerem/sh/necro to tym bardziej tank bedzie ich niezle kosil.

ja z kumplami ide trio bd/sws/dd i głownie for fun bez puaczu czy ta klasa bedzie sie dobrze farmic czy nie.

Jaki DD?

DD jeszcze nie do końca ustalony bo kumpel ma dylemat między Daggerem a deska
AIM HIT DESTROY >aHd<


  • Wiadomości: 917

  • Pochwał: 9

Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #2690 dnia: Grudzień 21, 2015, 03:38:38 pm »
zobaczymy czy aby nie bedzie jeden wieli wysyp adrenaliny, w koncu badz co badz to rok 2016.
Oby was szystkich za tą adrenalinę pobanowali! Tego wam życzę w nadchodzącym 2016 roku :evil:

Na to chyba nie ma szans.


Drobne przepychanki słowne czy lekko prowokujące słowa są jak najbardziej wskazane


  • Wiadomości: 104

  • Pochwał: 0

Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #2691 dnia: Grudzień 21, 2015, 03:50:29 pm »
Czyli mając ~2h dziennie wieczorem/w nocy jak rodzinka śpi najlepiej będzie iść w magusa? W nienawiści do nukerów tak zostałem wychowany... Ale co pan zrobisz :D. W boxy i adrenaline najzywczajniej chyba nie chce mi się bawić, archerem najchętniej bym pograł zaraz po tanku ale wiem z czym to się wiąże. No i jeszcze sentyment do BD, ale jebanie się z dualami :<.

A SK da sobie jakoś radę na relaksacyjną farmę, czy nawet ruski przed ~40 go nie wezmą?

Pamiętaj, że głównie ludziki będą grały w 9ppl, Magów będzie w cholere, SE - mało.

Innymi słowy więcej będziesz siedział niż bił. (bez buffa, bez herbów, słaba broń).

BH= $ a więc będziesz miał party. (zawsze). Inne klasy to musisz trochę więcej godzin pykać bynajmniej pierwsze 2 miesiące (alby support był supportem a nie slotem w party(.

Możesz grać PP (szybciej fajne bufki) ale do tego trzeba mieć talent.

Jest jeszcze WL ale to jest DD i musi być mocny....

SE- od 20 lev zawsze będziesz miał party bo emp+MP zawsze się przyda do każdego maga lub AOE.

Wiadomym jest ze najwiecej bedzie nukow i lucznikow. Ale melee tez beda :) Wiec nie martwilbym sie o spot w melee pt bo te pt raczej beda sie skladaly z roznych melee :)

No mysle ze z tym SE to jest tak ze AKTYWNYCH bedzie malo, boxow bedzie multum... taka sama sytuacja z PP.
Jaki bedzie najlepszy buffer(aktywny) dla spoila? SE czy PP?

Z tych dwoch najlepsza opcja to SE ze wzgledu na recharge + stigma. Ale EE nie jest tez taki zly :) Bo focus/dw/guidance nie jest Ci potrzebne ze wzgledu na to ze uzywasz blunta, wiec roznica miedzy 4% a 5% crt rate jest raczej bezsensowna...
A EE ma fajne buffy pod resist, bedziesz dostawac mniej dmg od mobkow jak bedziesz mial tarcze. Resist poison mysle ze moze tez sie przydac na classicu :D
« Ostatnia zmiana: Grudzień 21, 2015, 03:59:50 pm wysłana przez gebaftw »


  • Wiadomości: 694

  • Pochwał: 1

Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #2692 dnia: Grudzień 21, 2015, 04:05:08 pm »
Jak by ktoś nie widział to wrzucam http://mmo24.pl/gry/mmorpg/mmo24-pl-rozmawia-z-community-managerem-lineage-2-classic-eu/

Najbardziej mi się podoba odpowiedz na pytanie dlaczego P2P ciekaw jestem ile w tym "propagandy" ile prawdy :)
S.h.O.c.k  Team
Neural Siegel Knight 99


  • Wiadomości: 9

  • Pochwał: 0

Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #2693 dnia: Grudzień 21, 2015, 04:38:32 pm »
Jak by ktoś nie widział to wrzucam http://mmo24.pl/gry/mmorpg/mmo24-pl-rozmawia-z-community-managerem-lineage-2-classic-eu/

Najbardziej mi się podoba odpowiedz na pytanie dlaczego P2P ciekaw jestem ile w tym "propagandy" ile prawdy :)

 Neural bedziesz grał?>???
OneLoveOne


  • Wiadomości: 691

  • Pochwał: 1

Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #2694 dnia: Grudzień 21, 2015, 05:39:19 pm »
Jak by ktoś nie widział to wrzucam http://mmo24.pl/gry/mmorpg/mmo24-pl-rozmawia-z-community-managerem-lineage-2-classic-eu/

Najbardziej mi się podoba odpowiedz na pytanie dlaczego P2P ciekaw jestem ile w tym "propagandy" ile prawdy :)

 [..] przez polowanie na boty, [..]

 hahaha


  • Wiadomości: 694

  • Pochwał: 1

Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #2695 dnia: Grudzień 21, 2015, 05:46:03 pm »
Jak by ktoś nie widział to wrzucam http://mmo24.pl/gry/mmorpg/mmo24-pl-rozmawia-z-community-managerem-lineage-2-classic-eu/

Najbardziej mi się podoba odpowiedz na pytanie dlaczego P2P ciekaw jestem ile w tym "propagandy" ile prawdy :)

 Neural bedziesz grał?>???
TAG kim ty jesteź
S.h.O.c.k  Team
Neural Siegel Knight 99


  • Wiadomości: 9

  • Pochwał: 0

Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #2696 dnia: Grudzień 21, 2015, 06:13:34 pm »
Jak by ktoś nie widział to wrzucam http://mmo24.pl/gry/mmorpg/mmo24-pl-rozmawia-z-community-managerem-lineage-2-classic-eu/

Najbardziej mi się podoba odpowiedz na pytanie dlaczego P2P ciekaw jestem ile w tym "propagandy" ile prawdy :)

 Neural bedziesz grał?>???
TAG kim ty jesteź

Johny  :D
OneLoveOne


  • Wiadomości: 48

  • Pochwał: 0

Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #2697 dnia: Grudzień 21, 2015, 07:11:11 pm »
gdzie ten lamerski download co miał być w poniedziałek... człowiek wraca z pracy i chce w spokoju odpalić, a tu nadal nie ma.


  • Wiadomości: 241

  • Pochwał: 0

Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #2698 dnia: Grudzień 21, 2015, 07:16:35 pm »
gdzie ten lamerski download co miał być w poniedziałek... człowiek wraca z pracy i chce w spokoju odpalić, a tu nadal nie ma.

https://4gameforum.com/threads/544162/ Forum integralna czescia klienta 8)

jako bonus https://www.facebook.com/l2classiceu/
« Ostatnia zmiana: Grudzień 21, 2015, 07:21:12 pm wysłana przez Sesto »


  • Wiadomości: 48

  • Pochwał: 0

Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #2699 dnia: Grudzień 21, 2015, 07:21:14 pm »
Dzięki. Myślałem, że zrobią update tutaj: https://eu.4game.com/lineage2classic/install/
i zacznie się pobierać :v


btw. http://shillienempire.shivtr.com/
całkiem fajna inicjatywa dla osób lubiących klimaty RPG i odgrywanie postaci

"Ancient legends call us Drow...
Our weak ennemies all over Aden call us Dark Elves...
We are the Black Angels fallen from grace...
We are the followers of Forbidden Arts...
We are the Children of Shilen...
We are...
The Shillien Empire.

... and our Mother is coming."

... gdybym miał te 10 lat mniej :D
« Ostatnia zmiana: Grudzień 21, 2015, 07:24:02 pm wysłana przez Archonar »