Witaj
Gość

Wątek: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth  (Przeczytany 927553 razy)

  • Wiadomości: 123

  • Pochwał: 0

  • Lubie mokre szparki
Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #2800 dnia: Grudzień 23, 2015, 02:38:01 pm »
Czy Ty wgl grałeś wczoraj/dzisiaj na tym serwerze?
Mam dostęp do 2 botowanych postaci dla adeny, problem? Sam na tym syfie grać nie mam zamiaru, a gra z randomami to beka.
Za dużo komentarzy się naczytaliście lub napisaliście pod filmikami z interlude, c1 na youtube. Nostalgia i klimat zostanie zgwałcony przez ruskich, boty i sypiące się random pt co 30 min, ludzie łudzą się, że wystarczy cofnąć kronikę w 2015 i będzie to co kiedyś i mentalność ludzi pozostanie taka sama.

Zal mi cie
AIM HIT DESTROY >aHd<


  • Wiadomości: 499

  • Pochwał: 2

Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #2801 dnia: Grudzień 23, 2015, 02:49:30 pm »
Takie pytanie na szybko. Czyli nie ma możliwości zagrania za darmo na tym serwerze? ( 29 powstaje drugi server?). Nie chce wykupować od razu abonamentu, za ponad 40 zeta jak nie wiem czy pogram więcej niż 2-3 dni, bo w L2 ostatnio grałem na retailu w czasach C4-IL czyli bardzo dawno temu;).
Knowledge Reigns Supreme Over Nearly Everyone


  • Wiadomości: 152

  • Pochwał: 0

Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #2802 dnia: Grudzień 23, 2015, 03:00:40 pm »
Takie pytanie na szybko. Czyli nie ma możliwości zagrania za darmo na tym serwerze? ( 29 powstaje drugi server?). Nie chce wykupować od razu abonamentu, za ponad 40 zeta jak nie wiem czy pogram więcej niż 2-3 dni, bo w L2 ostatnio grałem na retailu w czasach C4-IL czyli bardzo dawno temu;).

Nie ma


  • Wiadomości: 123

  • Pochwał: 0

  • Lubie mokre szparki
Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #2803 dnia: Grudzień 23, 2015, 03:01:48 pm »
Takie pytanie na szybko. Czyli nie ma możliwości zagrania za darmo na tym serwerze? ( 29 powstaje drugi server?). Nie chce wykupować od razu abonamentu, za ponad 40 zeta jak nie wiem czy pogram więcej niż 2-3 dni, bo w L2 ostatnio grałem na retailu w czasach C4-IL czyli bardzo dawno temu;).
No widzisz, kazdy "madry" sie tu wypowiada ze cos gdzies uslyszal i potem robie sie chaos.

Classic EU jest P2P czyli platny, na razie nie ma zadnych przeslanek aby mialo sie to zmienic.
Serwer startuje 29. Od wczoraj dostep maja do niego juz ci ktorzy kupili preorder. nigdzie nie ma informacji ze 29 bedzie drugi serwer bo bylby to idiotyczny pomysl . to tylko marzenia osob ktore lubia narzekac. nie ma zadnych oficjalnych przeslanek.
AIM HIT DESTROY >aHd<


  • Wiadomości: 499

  • Pochwał: 2

Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #2804 dnia: Grudzień 23, 2015, 03:04:01 pm »
Ok, w takim razie dzięki wam za odpowiedź.
Knowledge Reigns Supreme Over Nearly Everyone


  • Wiadomości: 947

  • Pochwał: 0

Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #2805 dnia: Grudzień 23, 2015, 03:13:03 pm »
Czy Ty wgl grałeś wczoraj/dzisiaj na tym serwerze?
Mam dostęp do 2 botowanych postaci dla adeny, problem? Sam na tym syfie grać nie mam zamiaru, a gra z randomami to beka.
Za dużo komentarzy się naczytaliście lub napisaliście pod filmikami z interlude, c1 na youtube. Nostalgia i klimat zostanie zgwałcony przez ruskich, boty i sypiące się random pt co 30 min, ludzie łudzą się, że wystarczy cofnąć kronikę w 2015 i będzie to co kiedyś i mentalność ludzi pozostanie taka sama.

Już nie płacz tak że skoro Ty nie masz czasu i chęci to inni też muszą :D


  • Wiadomości: 67

  • Pochwał: 0

Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #2806 dnia: Grudzień 23, 2015, 03:39:43 pm »
Czy Ty wgl grałeś wczoraj/dzisiaj na tym serwerze?
Mam dostęp do 2 botowanych postaci dla adeny, problem? Sam na tym syfie grać nie mam zamiaru, a gra z randomami to beka.
Za dużo komentarzy się naczytaliście lub napisaliście pod filmikami z interlude, c1 na youtube. Nostalgia i klimat zostanie zgwałcony przez ruskich, boty i sypiące się random pt co 30 min, ludzie łudzą się, że wystarczy cofnąć kronikę w 2015 i będzie to co kiedyś i mentalność ludzi pozostanie taka sama.

Na serwer składają się 3 rzeczy:
- Gra
- Administracja
- Społeczność

Jeśli dalej ludzie grają to znaczy, że gra jest warta uwagi wiec ten punkt odpada.

Administracji nie można oceniać po niecałej dobie.

Wiec wniosek przychodzi sam! To gracze robią syf. W takim razie zmieniamy społeczność. Ja bym proponował żebyś znalazł sobie inną grę gdzie nie masz kontaktu z innymi ludźmi i która Cię uspokoi, a zanim taką znajdziesz zapomnij passy do tych botów a na forum usuń konto.


  • Wiadomości: 152

  • Pochwał: 0

Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #2807 dnia: Grudzień 23, 2015, 03:41:42 pm »
Wtedy musiałby nawijać do npc jaki to świat jest bez sensu, wszystko źle, niedobrze itd  hahaha


  • Wiadomości: 123

  • Pochwał: 0

  • Lubie mokre szparki
Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #2808 dnia: Grudzień 23, 2015, 03:54:07 pm »
Czy Ty wgl grałeś wczoraj/dzisiaj na tym serwerze?
Mam dostęp do 2 botowanych postaci dla adeny, problem? Sam na tym syfie grać nie mam zamiaru, a gra z randomami to beka.
Za dużo komentarzy się naczytaliście lub napisaliście pod filmikami z interlude, c1 na youtube. Nostalgia i klimat zostanie zgwałcony przez ruskich, boty i sypiące się random pt co 30 min, ludzie łudzą się, że wystarczy cofnąć kronikę w 2015 i będzie to co kiedyś i mentalność ludzi pozostanie taka sama.

Na serwer składają się 3 rzeczy:
- Gra
- Administracja
- Społeczność

Jeśli dalej ludzie grają to znaczy, że gra jest warta uwagi wiec ten punkt odpada.

Administracji nie można oceniać po niecałej dobie.

Wiec wniosek przychodzi sam! To gracze robią syf. W takim razie zmieniamy społeczność. Ja bym proponował żebyś znalazł sobie inną grę gdzie nie masz kontaktu z innymi ludźmi i która Cię uspokoi, a zanim taką znajdziesz zapomnij passy do tych botów a na forum usuń konto.

ale co wy sie botem przejmujecie ;)
widac jego nastawienie.
pisze ze serwer syf, ze ruscy nas zgniota, ze ludzie tacy a tacy ale i tak odpala boty na kase ;D po co? bo jak jednak sie przekona ze mozna pograc to kase juz bedzie mial :D
ochotnie wroci pod innym nickiem i bedzie sie rozplywal jaki to byl dobry pomysl z serwerem.
AIM HIT DESTROY >aHd<


  • ******
  • Wiadomości: 1146

  • Pochwał: 2

  • Bycie glamur jest zajebiste
Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #2809 dnia: Grudzień 23, 2015, 05:02:01 pm »
Mam dostęp nie oznacza, że to moje konta  8) Janusze L2 już spina na maksa bo ich filtr wyłapał złe słowa o serwerze zanim przeczytać całość uważnie.


  • Wiadomości: 257

  • Pochwał: 0

Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #2810 dnia: Grudzień 23, 2015, 05:09:21 pm »
Zamiast dyskutować czy dobry/zły server jak przez ostatnich kilku latach w każdym temacie o jakimkolwiek serbidorze wrzucajcie jakieś ciekawe zrzuty.


Gremliny dark elven kilka minut po starcie - nukerem trzeba było /attack żeby wbić jakiś % i mieć szansę na blue gamestone na shoty.





  • Wiadomości: 398

  • Pochwał: 0

Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #2811 dnia: Grudzień 23, 2015, 05:36:28 pm »
cos malo ludzi na tym screenie


Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #2812 dnia: Grudzień 23, 2015, 06:00:34 pm »
2000-3000 max


  • ******
  • Wiadomości: 1146

  • Pochwał: 2

  • Bycie glamur jest zajebiste
Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #2813 dnia: Grudzień 23, 2015, 06:12:10 pm »
2000-3000 max
Spoko, nie dygaj, 29 wbiją tysiące, cała europa czeka na zmniejszenie horrendalnego abonamentu w wysokości 10 euro w postaci pre ordera  hahaha


  • Wiadomości: 37

  • Pochwał: 0

Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #2814 dnia: Grudzień 23, 2015, 06:33:36 pm »
2000-3000 max
Spoko, nie dygaj, 29 wbiją tysiące, cała europa czeka na zmniejszenie horrendalnego abonamentu w wysokości 10 euro w postaci pre ordera  hahaha

Serio 10 euro miesięcznie to dużo za grę na dobrym serwerze? Ludzie ostatnio tyle zapłacili za obejrzenie minutowej walki Chalidowa ;) Uwierz mi jeśli zarabiasz to 40 zł miesięcznie to nie jest jakaś horrendalna kwota za miesiąc dobrej zabawy ;)


  • Wiadomości: 1

  • Pochwał: 0

Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #2815 dnia: Grudzień 23, 2015, 07:35:46 pm »
Czy ten tydzień czasem miał się nie liczyć do subskrypcji? A tu widzę, że mi już dni odlicza.


  • Wiadomości: 257

  • Pochwał: 0

Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #2816 dnia: Grudzień 23, 2015, 07:47:07 pm »
Czy ten tydzień czasem miał się nie liczyć do subskrypcji? A tu widzę, że mi już dni odlicza.

Preorder to normalna subskrybcja tylko zaczynajaca sie 7 dni przed reszta graczy, a nie cos na zasadzie 30 + 7 dni gratis. Jezeli  o to ci chodzilo.


  • ******
  • Wiadomości: 1191

  • Pochwał: 1

Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #2817 dnia: Grudzień 23, 2015, 08:01:26 pm »
pierwszy mass ban za nami, jakiś forumowy gladiator skończył już swoją przygodę? :D


  • Wiadomości: 48

  • Pochwał: 0

Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #2818 dnia: Grudzień 23, 2015, 08:13:35 pm »
Ja niecały 12 lvl, ale gram na luzie :)


  • Wiadomości: 60

  • Pochwał: 0

Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #2819 dnia: Grudzień 23, 2015, 08:24:12 pm »
Ja 18,5 (ok 6 godzin gry dark fighter) i czysto "for fun". Nie robie questów w SDA bo zbyt dużo ludzi ale z dropa na sprzęt i SS się uzbierało.

I nie dostałem obiecanego ringa za preoder wie ktoś coś o tym dlaczego?
« Ostatnia zmiana: Grudzień 23, 2015, 08:26:25 pm wysłana przez RAFIS »


  • Wiadomości: 947

  • Pochwał: 0

Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #2820 dnia: Grudzień 23, 2015, 08:25:38 pm »
pierwszy mass ban za nami, jakiś forumowy gladiator skończył już swoją przygodę? :D

Poważnie? - Innova coś się chwaliła?


  • Wiadomości: 248

  • Pochwał: 1

  • TommyVercetti
Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #2821 dnia: Grudzień 23, 2015, 08:56:35 pm »
Ja 18,5 (ok 6 godzin gry dark fighter) i czysto "for fun". Nie robie questów w SDA bo zbyt dużo ludzi ale z dropa na sprzęt i SS się uzbierało.

I nie dostałem obiecanego ringa za preoder wie ktoś coś o tym dlaczego?

29 dostaniemy.
Innova Core [EU]: Sigiel Knight - TommyVercetti - Off


  • Wiadomości: 120

  • Pochwał: 1

Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #2822 dnia: Grudzień 23, 2015, 09:11:32 pm »
Grając spokojnie na luzie mam 14 lv, nawet troche mi się poszczescilo co do dropów :-) w tej chwili na party matching są 2 roomy 20+, cała masa poniżej 15 lv, przyjemnie sie pyka.


  • Wiadomości: 53

  • Pochwał: 0

Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #2823 dnia: Grudzień 23, 2015, 09:32:21 pm »
pierwszy mass ban za nami, jakiś forumowy gladiator skończył już swoją przygodę? :D

Poważnie? - Innova coś się chwaliła?

widzialem jakiegos ruska co streamowal 6 botow, potem placz na forum, 5min po tym amarantha napisala ze juz zostal zbanowany i pod tym kogos komentarz ze ten rusek juz jeczy ze ciezko sie boci, RIP jego 6 postaci
TOP player z Polshy PepsiQQ "gracze w naszym cp to topka eu, takze jak liczysz ze fakt ze bocimy oznacza = brak skilla, to sie zdziwisz:D"


  • ******
  • Wiadomości: 1146

  • Pochwał: 2

  • Bycie glamur jest zajebiste
Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #2824 dnia: Grudzień 23, 2015, 09:48:45 pm »
pierwszy mass ban za nami, jakiś forumowy gladiator skończył już swoją przygodę? :D

Poważnie? - Innova coś się chwaliła?

widzialem jakiegos ruska co streamowal 6 botow, potem placz na forum, 5min po tym amarantha napisala ze juz zostal zbanowany i pod tym kogos komentarz ze ten rusek juz jeczy ze ciezko sie boci, RIP jego 6 postaci
Bo idiota puścił afk strim na youtube i go namierzyli po lokacji.