Witaj
Gość

Wątek: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth  (Przeczytany 927569 razy)

  • Wiadomości: 76

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #3050 dnia: Styczeń 02, 2016, 12:14:24 pm »
To ja ponowie swój post o poszukiwaniu ludzi do party, które lata na bocie(no i czasem z łapki).

Poszukujemy:

-nuke
-ee

Posiadamy:
-sh
-necro
-se
-ol
-bish
-bd
-sws

Level: powyżej 25 żebyśmy się lvlami łapali
Polityka sprzętu: na tę chwilę ubieramy nukerów w bronie D i ciśniemy adene na C grade.

Po więcej info PM.

@kornes

ile licencji na adrenaline sprzedaliście?


Podaj nicki, chętnie nacisnę Report Button'a.
-----=BeMyFrag=-----


  • ******
  • Wiadomości: 1146

  • Pochwał: 2

  • Bycie glamur jest zajebiste
Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #3051 dnia: Styczeń 02, 2016, 01:18:20 pm »

Podaj nicki, chętnie nacisnę Report Button'a.
Nie oszukuj się, taki sposób gry to jedyny sposób aby usłyszeć między innymi takie smaczki w późniejszej grze. Chyba, że kogoś manualne bicie ze świadomością pominięcia takich eventów (czyli najważniejszych w L2) dalej satysfakcjonuję  8)
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=80dZayuWvRQ[/youtube]


  • Wiadomości: 241

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #3052 dnia: Styczeń 02, 2016, 01:50:15 pm »
jest jakis inny sposob  raportowania oprocz /target report button  chodzi mi o pognebienie tych  1 lvl spamerow  znalesc ich ciezko zeby stargetowac a petycje  nie ogarniaja tego tematu.


do pajaca z posta wyzej ja bije moby z lapy i tak satysfakcjonuje mnie to w stopniu wystarczajacym zeby sobie dalej pykac w l2 i moze cie to dziwic ale takich ludzi   jest  w opor


  • Wiadomości: 53

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #3053 dnia: Styczeń 02, 2016, 02:01:48 pm »
jest jakis inny sposob  raportowania oprocz /target report button  chodzi mi o pognebienie tych  1 lvl spamerow  znalesc ich ciezko zeby stargetowac a petycje  nie ogarniaja tego tematu.


do pajaca z posta wyzej ja bije moby z lapy i tak satysfakcjonuje mnie to w stopniu wystarczajacym zeby sobie dalej pykac w l2 i moze cie to dziwic ale takich ludzi   jest  w opor

/block nick i olej temat
TOP player z Polshy PepsiQQ "gracze w naszym cp to topka eu, takze jak liczysz ze fakt ze bocimy oznacza = brak skilla, to sie zdziwisz:D"


  • Wiadomości: 275

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #3054 dnia: Styczeń 02, 2016, 03:20:02 pm »
jest jakis inny sposob  raportowania oprocz /target report button  chodzi mi o pognebienie tych  1 lvl spamerow  znalesc ich ciezko zeby stargetowac a petycje  nie ogarniaja tego tematu.


do pajaca z posta wyzej ja bije moby z lapy i tak satysfakcjonuje mnie to w stopniu wystarczajacym zeby sobie dalej pykac w l2 i moze cie to dziwic ale takich ludzi   jest  w opor
Mnie tam bardziej pasjonuje gra w tetrisa niż to ciągłe klepanie mobów w l2.


  • Wiadomości: 694

  • Pochwał: 1

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #3055 dnia: Styczeń 02, 2016, 03:31:12 pm »
Ja tym co spamują robię screeny w Poniedziałek wyśle do GMów na forum pewnie do tej pory będzie część nie aktualna ale wolę to zrobić pracy niż podczas expa  8) a co do expa i adrenaliny to nie potrzeba kto grał normalnych serwerach to da radę i tutaj jak widzę że ktoś se shoty włącza na określone moby to zawsze kliknę, niech ginie.
S.h.O.c.k  Team
Neural Siegel Knight 99


  • ******
  • Wiadomości: 1146

  • Pochwał: 2

  • Bycie glamur jest zajebiste
Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #3056 dnia: Styczeń 02, 2016, 03:51:43 pm »
Ja tym co spamują robię screeny w Poniedziałek wyśle do GMów na forum pewnie do tej pory będzie część nie aktualna ale wolę to zrobić pracy niż podczas expa  8) a co do expa i adrenaliny to nie potrzeba kto grał normalnych serwerach to da radę i tutaj jak widzę że ktoś se shoty włącza na określone moby to zawsze kliknę, niech ginie.
Kali jeść, Kali pić.


  • ********
  • Wiadomości: 1826

  • Pochwał: 671

  • Try Me
Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #3057 dnia: Styczeń 02, 2016, 04:07:45 pm »
jest jakis inny sposob  raportowania oprocz /target report button  chodzi mi o pognebienie tych  1 lvl spamerow  znalesc ich ciezko zeby stargetowac a petycje  nie ogarniaja tego tematu.


do pajaca z posta wyzej ja bije moby z lapy i tak satysfakcjonuje mnie to w stopniu wystarczajacym zeby sobie dalej pykac w l2 i moze cie to dziwic ale takich ludzi   jest  w opor
Na forum 4game pisali, że wszystkich spamerów adeny należy reportować w taki sposób:
1. screen
2. wysłać screen do BeepBlue lub CM Amarantha
3. to tyle


  • Wiadomości: 192

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #3058 dnia: Styczeń 02, 2016, 04:19:57 pm »
bardzo jestem ciekaw jak to wyglada, jesli ktos skonczyl gre, to chetnie przyjme konto, ktos sobie najwyzej sprzeda za pare dni adene z konta i tez bedzie do przodu :P ew moge tez podriverowac/zrobic komus spoila...


  • Wiadomości: 313

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #3059 dnia: Styczeń 02, 2016, 06:17:46 pm »
bardzo jestem ciekaw jak to wyglada, jesli ktos skonczyl gre, to chetnie przyjme konto, ktos sobie najwyzej sprzeda za pare dni adene z konta i tez bedzie do przodu :P ew moge tez podriverowac/zrobic komus spoila...


Na bank ktos Ci odda konto, ktore musial(+trzeba co mc) oplacic.  hahaha


  • Wiadomości: 7

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #3060 dnia: Styczeń 02, 2016, 06:42:14 pm »
Czy jest jakaś strona na której są questy na classica po ang ?


  • Wiadomości: 192

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #3061 dnia: Styczeń 02, 2016, 06:55:33 pm »
co druga osoba tu mowi jakie to male pieniadze, jestem studentem, nie ma na obiady wiec licze na czyjas dobroc i dzialalnosc charytatywna!:D a moze po prostu komus nie podeszlo a nie chce mu sie bawic w sprzedawanie konta


  • ********
  • Wiadomości: 1826

  • Pochwał: 671

  • Try Me
Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #3062 dnia: Styczeń 02, 2016, 07:11:58 pm »


  • Wiadomości: 53

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #3063 dnia: Styczeń 02, 2016, 07:34:45 pm »
A co to sie stanelo z naszym top playerem z Polshy ?
TOP player z Polshy PepsiQQ "gracze w naszym cp to topka eu, takze jak liczysz ze fakt ze bocimy oznacza = brak skilla, to sie zdziwisz:D"


  • ******
  • Wiadomości: 1257

  • Pochwał: 3

  • Legendarny StarK
Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #3064 dnia: Styczeń 02, 2016, 07:51:35 pm »
Michał wołają Cię


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

4. w przypadku gdy strona przeciwna wygrywa flejm war, (czyli po prostu napisze prawde - czy pocisnie aralionowi od grubasow, derfo od slabiakow, amirasowi od lamuskow, stwierdzi ze core jest dead i online to 200) aralion bierze w rece katarynke i kreci korbka tak dlugo, az wyskoczy z niej zdalnie sterowana małpka (ruesse) i wlepi wrogowi jedynej i slusznej ideologi %


  • Wiadomości: 6

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #3065 dnia: Styczeń 02, 2016, 10:10:42 pm »
Może mi ktoś pomóc?
Mam skopiowaną od kumpla L2kę ale już zainstalowaną około 18gb
Co zrobić dalej? Na stronie wyskakuje info żeby ściągnąć... Co zrobić żeby zagrać? :-P konto na 4game założone
Jak uruchamiam grę to sama się wyłącza, nawet do ekranu logowania nie dochodzi


  • ********
  • Wiadomości: 1826

  • Pochwał: 671

  • Try Me
Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #3066 dnia: Styczeń 02, 2016, 10:34:58 pm »
Może mi ktoś pomóc?
Mam skopiowaną od kumpla L2kę ale już zainstalowaną około 18gb
Co zrobić dalej? Na stronie wyskakuje info żeby ściągnąć... Co zrobić żeby zagrać? :-P konto na 4game założone
Jak uruchamiam grę to sama się wyłącza, nawet do ekranu logowania nie dochodzi
podaj mu na stronie ścieżkę dostępu do klienta
i pewnie dociągnie sobie jeszcze coś, potem powinno pójść


  • Wiadomości: 30

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #3067 dnia: Styczeń 02, 2016, 11:26:20 pm »
Dostał już ktoś jakiegoś bana? Gram sobie legitnie na spokojnie na dwóch kontach jako melee+support (27lvl) i z nudów po paru dniach odpaliłem bota na koncie z promo code. Absolutnie zero konfiguracji, zero krycia się, czysta ciekawość kiedy będzie ban- ustawiłem tylko kiedy ma siadać, standardowe spoty z masą ludzi, czasami chamsko na samym teleporcie z miasta, nawet nie ustawiałem strefy expa na mapie tylko bot lata gdzie chce (poszedlem spać- expił po gludin, obudziłem się- pod dion). Po zrobieniu dwóch postaci melee na 21 uznałem że zrobię maga dla odmiany. Zero używania spiritsotów, 21 lvl z bronią z questa w pierwszą noc, 24 lvl w parę godzin następnego dnia bo jak padł to mi się nie chciało znowu logować, dziś przed spacerem z psem znów odpaliłem, nawet wykosztowałem się 200k na top nograde broń bo i tak ta postać jest na plusie 400k, obecnie postać dalej lata, lvl 28 w trzeci dzień- czyli więcej niż mój main grany od startu serwera, aż odechciewa się grać czysto...


  • ******
  • Wiadomości: 1146

  • Pochwał: 2

  • Bycie glamur jest zajebiste
Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #3068 dnia: Styczeń 02, 2016, 11:43:15 pm »
Nie od dziś wiadomo, że większość liczb z ban hammerów jest brana z dupy i traktowana jako dodatkowa reklama lub częściej banowane będą boty z promo code bo bany będą z pewnością, pytanie tylko ile z tych liczb to prawda. Pojawia się ogłoszenie, ooo XXXXX kont zbanowanych i ludzie się jarają a która cyfra w tym X jest prawdziwa a która nie nikt nie udowodni, kto im zabroni :D Część PR jak każda inna.
Biznes to biznes.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 02, 2016, 11:46:34 pm wysłana przez xRelapse »


Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #3069 dnia: Styczeń 03, 2016, 12:04:24 am »
A co to sie stanelo z naszym top playerem z Polshy ?

Ostro napierdala, sprzedalem juz 8kk i to wsio za 10-8 euro, a co tam u cb przyjacielu? Dobrze sie z reki klika? Bo mi bot 24/7 lata.


  • Wiadomości: 53

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #3070 dnia: Styczeń 03, 2016, 09:06:59 am »
A co to sie stanelo z naszym top playerem z Polshy ?

Ostro napierdala, sprzedalem juz 8kk i to wsio za 10-8 euro, a co tam u cb przyjacielu? Dobrze sie z reki klika? Bo mi bot 24/7 lata.

ostro napierdala ... bot 24/7 ... nie uzywa rak(bo nie ma) ... 8kk sprzedane ... co za przegryw :D :D
TOP player z Polshy PepsiQQ "gracze w naszym cp to topka eu, takze jak liczysz ze fakt ze bocimy oznacza = brak skilla, to sie zdziwisz:D"


  • ******
  • Wiadomości: 1146

  • Pochwał: 2

  • Bycie glamur jest zajebiste
Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #3071 dnia: Styczeń 03, 2016, 09:51:38 am »
A co to sie stanelo z naszym top playerem z Polshy ?

Ostro napierdala, sprzedalem juz 8kk i to wsio za 10-8 euro, a co tam u cb przyjacielu? Dobrze sie z reki klika? Bo mi bot 24/7 lata.

ostro napierdala ... bot 24/7 ... nie uzywa rak(bo nie ma) ... 8kk sprzedane ... co za przegryw :D :D
Licząc średnio 9 euro za 100k
80*9=720
720 euro to ponad 3000 zł za nic a są ludzie co więcej tam wyciągają, rzeczywiście przegryw


  • Wiadomości: 248

  • Pochwał: 1

  • TommyVercetti
Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #3072 dnia: Styczeń 03, 2016, 11:17:19 am »
Oczywiście wierzysz w każdą bzdurę napisaną w internetach?

Ja bym raczej powiedział, że tyle to on wydał na tę grę ;).
Innova Core [EU]: Sigiel Knight - TommyVercetti - Off


  • ******
  • Wiadomości: 1146

  • Pochwał: 2

  • Bycie glamur jest zajebiste
Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #3073 dnia: Styczeń 03, 2016, 11:25:10 am »
Oczywiście wierzysz w każdą bzdurę napisaną w internetach?

Ja bym raczej powiedział, że tyle to on wydał na tę grę ;).
Ludzie manualnie mają po 2-3kk tylko trzeba wiedzieć gdzie i jak. A co mówić o bocie/botach pod czysty zarobek. W sumie to ogórki ze strimów którzy grają normalnie mają nawet po 1-2kk a są tylko skupieni na wbijaniu lvla.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 03, 2016, 11:29:55 am wysłana przez xRelapse »


  • Wiadomości: 53

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #3074 dnia: Styczeń 03, 2016, 11:37:20 am »
Oczywiście wierzysz w każdą bzdurę napisaną w internetach?

Ja bym raczej powiedział, że tyle to on wydał na tę grę ;).
Ludzie manualnie mają po 2-3kk tylko trzeba wiedzieć gdzie i jak. A co mówić o bocie/botach pod czysty zarobek. W sumie to ogórki ze strimów którzy grają normalnie mają nawet po 1-2kk a są tylko skupieni na wbijaniu lvla.

ja nawet zaczynam watpic czy ta pipsi gra w ogóle :D
TOP player z Polshy PepsiQQ "gracze w naszym cp to topka eu, takze jak liczysz ze fakt ze bocimy oznacza = brak skilla, to sie zdziwisz:D"