Witaj
Gość

Wątek: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth  (Przeczytany 927595 razy)

  • *******
  • Wiadomości: 1922

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #3125 dnia: Styczeń 05, 2016, 01:40:52 pm »
1100 euro to nie jest magiczna liczba (najlepsza kasa jest w ciagu pierwszych 2 tygodni)

ja na lilith w pierwszym tygodniu na adenie zrobilem 400 euro ale ja nie uzywalem bota, pozniej bylo gorzej bo coraz wiecej ludzi sprzedawalo i bylo obnizanie ceny,

dla studenta/bezrobotnego fajna kasa bo zarabiasz na tym co lubisz :) 

mozna tez sprzedawac powerlvl, robicie aukcje, typ daje wam pasy , podpinacie pod swojego maga i lecicie w duo/trio, a jak jeszcze macie do expienia bufera sws/bd to juz bajka, ja chyba bralem 10 zl za godzinke expa  i bylo tylu chetnych ze nie wyrabialem 8)
ale juz za stary na to jestem
« Ostatnia zmiana: Styczeń 05, 2016, 01:46:07 pm wysłana przez kamiil »


  • Wiadomości: 257

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #3126 dnia: Styczeń 05, 2016, 01:51:10 pm »
Zakładajac, ze wszystko co wczesniej pisal jest prawda plus to ze wyfarmil cala kase na bocie to pasywny dochod nie wazne czy 500zl czy 10k euro zawsze jest spoko :)


  • Wiadomości: 126

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #3127 dnia: Styczeń 05, 2016, 02:30:42 pm »
Cytuj
nie ma
ogromny krok wstecz (
bez ah aby grać i handlować trzeba 2 konta opłacić

Cytuj
1100 euro
ładna kasa jak to sam wyfarmisz
jak to hajsy cp to po odliczeniu kosztów na głowę już tak słodko nie jest
In The Name Of Satan ...


  • Wiadomości: 265

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #3128 dnia: Styczeń 05, 2016, 04:06:00 pm »
1000e za czas temu poświęcony (wszyscy wiemy, że to nie jest 4-5h dzień tylko 14/15 minimum ;)) to dość mało jak na jendorazowy strzał. Adena w ciągu 4 dni spadła o 100% (już mniej niż $5 za 100k), będzie spadać dalej bo więcej ludzi sprzedaje niż kupuje. Oczywiście, lepiej mieć, niż nie mieć 1k euro, ale robić to raz na kilka lat kiedy startuje duży serwer to co najmniej żart - można to porównać do jednego zakładu co dwa lata który dobrze wejdzie ;). Gdyby robił miesiąc w miesiąc 1k euro na graniu, to możnaby powiedzieć, że ma się czym pochwalić jak na polskie warunki.

Pomijając już fakt, że robienie tego na detaliczną skale (co innego ruskie farmy) i nie czerpanie radości to jakieś kompletne zatracenie priorytetów w życiu za takie pieniądze. Natomiast jeśli lubi to co robi i jeszcze zarobi - no to gratulacje.
Co chwile wstaje godny uwagi server, na którym idzie spokojnie zarobić za nic. Na głupim Evoke 2 lata temu, gdzie grało może 1k ppl ludzie powyciągali ponad 1k$. L2, pomimo że lata świetności ma dawno za sobą, to bardzo dobry biznes dla boterów czy nawet ludzi, którzy nie botują ale mają łeb na karku i ogarniają rynek i sprzedają itemy/adene z niego wyciągnięte. Nie wnikając w to czy Pepsi wyciągnął 1k euro czy 100 euro to na bocie to kwestia zerknięcia od czasu do czasu, nie 15h.
...prawda taka ze dobre l2 jest juz na papierku tylko i nic tego nie zmieni. Problemem jest brak ciekawej alternatywy w swiecie mmo juz 2lata szukam i nic...
Prawie każde MMO, które wyszło od x lat oferuje więcej niż l2, które jest grindem do porzygu. Raczej obstawiałbym, że jest dobrze odbierane bo to w l2 grało się za ucznia/studenciaka i najlepiej sie je wspomina.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 05, 2016, 04:07:35 pm wysłana przez Szeol »


  • Wiadomości: 917

  • Pochwał: 9

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #3129 dnia: Styczeń 05, 2016, 04:08:37 pm »
Mi się wydaje, że za L2 głównie przemawia system pvp :)


Drobne przepychanki słowne czy lekko prowokujące słowa są jak najbardziej wskazane


  • ******
  • Wiadomości: 1146

  • Pochwał: 2

  • Bycie glamur jest zajebiste
Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #3130 dnia: Styczeń 05, 2016, 05:02:57 pm »
Mi się wydaje, że za L2 głównie przemawia system pvp :)
Heh, fakt.
Forum BDO, w który topic nie zajrzysz z sugestiami co do systemu PvP to znajdziesz tam połowę postów wspominających o systemie PvP z L2 lub rozłożeniem go na części pierwsze. Nawet na koreańskiej becie kiedyś mieli podobny a NA/EU community strasznie napiera właśnie aby wprowadzili system flagowania.

System walk o epiki, system wojen, ktoś raz na 10 lat odwalił porządną robotę i długo, długo nic, co drugie casualkowe MMO to jak przerzucanie 100 kartek w książce w 10 sekund. Grałem w TERA, tyle lokacji a progress tak szybki, że po 10 minutach zmieniasz lokacje i po 1h nie pamiętasz gdzie byłeś wcześniej. Tylko się graficy napracowali :D Chodzi tu raczej o zdobywanie gearu i lvla - jest to zdecydowanie za łatwe. Szybko zdobyte rzeczy cieszą na krótką chwilę.
Classic to odmienna bajka bo nie dosyć, że % później wolniej lecą to gra wymaga jeszcze pełnego party supportu o co nie łatwo bez CP i to jest najtrudniejszy aspekt w sumie.

L2 może nie miało ogromnego community ale przez wiele lat było ono stabilne, po przejściu na inne MMO w topikach rekrutacyjnych gdy ktoś był z L2 to lista gier zazwyczaj wyglądała tak:
Grałem X lat w L2, 5 miesięcy w Bolka i Lolka, 3 miesiące w Aiona i 4 w GW2.
Dosłownie, ludzie którzy łupali w L2 mają po kilka lat stażu a dzisiaj ktoś kto gra w nowe MMO od daty otwarca jest dziwolągiem i graczem bez postępu bo mało ludzi przyciąga jakieś MMO na lata albo chociaż rok.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 05, 2016, 05:06:30 pm wysłana przez xRelapse »


  • Wiadomości: 30

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #3131 dnia: Styczeń 05, 2016, 06:53:47 pm »
Ma jakiś Polski klan obustronne wojny? I czemu osoby piszące w tym topicu na temat serwera i tego co się na nim dzieje (ok może na temat botów i adeny ale zawsze to coś o serwerze) są moderowani, a najwięcej postują ludzie nie grający tutaj i obrażajacy innych (dowiedziłem się że jestem debilem bo gram na dwóch kontach, ok).


  • Wiadomości: 408

  • Pochwał: 4

    • Kanał YT
Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #3132 dnia: Styczeń 05, 2016, 07:04:48 pm »
Jeśli ktoś ciśnie na botach na okrągło to gra on czy jego skrypty ?? on co najwyżej może pilnować bota; bez obrazy oczywiście :)
większość osób udzielających się w tym temacie jednak gra//pilnuje bota - na tym serwerze;
Twoje pieniądze i rób z nimi co chcesz

po co przejmować się tym co wypisują inni


  • Wiadomości: 6

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #3133 dnia: Styczeń 05, 2016, 09:22:16 pm »
Ja nie gram w L2 od dawna ale śledzę ten topic. Bardzo się dziwię co niektórzy tu wypisują. Kurde przecież to tylko gra. Ma przynosić frajdę. Zaczynałem 10 lat temu na serwerze noobwars, potem hobby, official i inne. Kurde to były klimaty. Tylu fajny ludzi się poznało, miało wspólne cele, godziny pezegadane na Tsie. A teraz? Jakieś kłótnie bezsensowne. Masakra. Botów kiedyś tak nie było. Z początku w ogóle. Teraz to normalne, nie dość, że się płaci abonament to jeszcze można kupić adenę (jak w większości grach online opcje premium.) Tego raczej się nie wytępi. Ale wracając do tematu, jeżeli Macie po około 30 lat (gimbusów można jeszcze zrozumieć, są młodzi i głupi(nie wszyscy ;-)))i stwarzacie takie głupie problemy to wasze życie musi być serio smutne.


Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #3134 dnia: Styczeń 05, 2016, 09:27:12 pm »
I czemu osoby piszące w tym topicu na temat serwera i tego co się na nim dzieje (ok może na temat botów i adeny ale zawsze to coś o serwerze) są moderowani, a najwięcej postują ludzie nie grający tutaj i obrażajacy innych (dowiedziłem się że jestem debilem bo gram na dwóch kontach, ok).
dunno, moze nie zauwazyles (wnioskuje tak po liczbie postow) ze forum =/= temat


  • Wiadomości: 408

  • Pochwał: 4

    • Kanał YT
Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #3135 dnia: Styczeń 05, 2016, 09:33:52 pm »
dla mnie smutne to jest siedzenie po X godz w l2 w tygodniu i w weekendy; czy też brak zainteresowań poza gierkami....
tutaj większość nabija tylko posty (300!)

także lepsze pisanie postów na forum, od czasu do czasu niż wory pod oczami i cera wampira  hahaha
------

Tego l2 co 10 lat temu już nie ma. Teraz można tylko wspominać, dobrą atmosferę. Choć moja pamięć sięga zaledwie kilka lat wstecz...
« Ostatnia zmiana: Styczeń 05, 2016, 09:38:07 pm wysłana przez RedWind »


  • Wiadomości: 737

  • Pochwał: 1

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #3136 dnia: Styczeń 05, 2016, 09:46:18 pm »
A właśnie, że jest i codziennie się o tym przekonuję ( towarzystwo jest grubo po trzydziestce). Wystarczy robić swoje i nie patrzeć na robo-ludzi. Jest git, dość ciężko, ale jest przyjemność z gry. I o to mi w L2 właśnie chodzi. Zrobimy pierwszego C grade weapona to będzie popijawa, a ludzie pokroju pepsi nawet tego nie zauważają i 100 razy bardziej wolę takie klepanie mobów jak robimy w tej chwili niż bycie pro-ownatorem z panią rączkowską na boksie i 12h przed kompem.
L2C EU wannabe?
A chuuu, nic nie chce sprzedać :)))


  • Wiadomości: 248

  • Pochwał: 1

  • TommyVercetti
Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #3137 dnia: Styczeń 05, 2016, 09:47:25 pm »
Klimat i atmosfera jest taka jak była bo hello - tworzą ją ludzie... Wystarczy dobrać odpowiednich i nic się nie zmieniło od 10 lat.

Innova Core [EU]: Sigiel Knight - TommyVercetti - Off


  • Wiadomości: 6

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #3138 dnia: Styczeń 05, 2016, 09:59:15 pm »
Więc gdzie Wy Jesteście, NORMALNI GDZIE WY JESTEŚCIE?!
:-)


  • ********
  • Wiadomości: 1826

  • Pochwał: 671

  • Try Me
Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #3139 dnia: Styczeń 05, 2016, 10:16:41 pm »
tutaj!


  • Wiadomości: 408

  • Pochwał: 4

    • Kanał YT
Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #3140 dnia: Styczeń 05, 2016, 10:22:37 pm »
Jak to się nie zmieniło ? :D Nie ma już tyle czasu co kiedyś ! Większości starych znajomych też już nie ma ;/

Czasem trafia się dobry znajomy/a ale 1/100 ;p i zawsze tak było, jest i będzie. Później kontakt z taką osobą trwa lata, a nie gdzieś sie urywa. To nie wszystkie osoby tworzą atmosferę, ale te wyjątkowe. Dlaczego z ogromnych klanów pamiętam szczególnie 10 osób, a resztę ledwo kojarzę z nicku. I to tych 10 będzie mi brakować; klan 18latków, którzy mówią do kogos per "Kumplu/Kolego" tego nie zapełni. :)

Stąd, zgoda atmo tworzą ludzie - ale ludzie jako starzy znajomi, bo oni przypomniają/przywracają te minione lata. :P I dzielą z nami tamte wspomnienia.
----

Ale to tylko jedna, normalna !  8)
« Ostatnia zmiana: Styczeń 05, 2016, 10:32:06 pm wysłana przez RedWind »


  • Wiadomości: 691

  • Pochwał: 1

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #3141 dnia: Styczeń 06, 2016, 01:04:28 am »
Boter ma największą frajdę jak jeszcze wie co sobie napisać, a nie używa kupionego skryptu czy coś. Dlatego myślę, że fajną zabawę mają jacyś amatorzy programiści albo studenci informatyki jeszcze bez pracy. Generalnie używają bota, ale grają, piszą/dopracowują sobie skrypty i jeszcze pewnie ciułają na tym jakąś kaskę.

Jestem w stanie uwierzyć, że da się napisać taki skrypt taki, że nawet exp w pt będzie 99% bezpieczny, a jeśli się wyprzedziło wszystkich o 5-10lvli i tak im nikt na spota nie wbije, więc może pilnuję tego 1-2 osoby, a reszta robi sobie co innego i tylko tury im się zmieniają :P? Niby jak prace, ale to, że Pepsi siedzi 4-5h jest prawdopodobne serio, a jeśli nawet on opowiada bajki. Na pewno jest party rusków, które to robi :). Może nawet eu party.

Bocenie nie jest fair i jak ktoś ma zasady nie będzie bocił zostając w tyle i cieszył się z własnej gry, no ale też w życiu nic nie jest fair, więc polecam grać swoje, raportować jak ktoś myśli, że to coś da i olać sposób gry innych.

Co do Innovy, ogólnie ich zasady co do możliwości blokowania konta są mocno skomplikowane, a udowodnienie komuś bota jest ciężkie. Powinni zastrzec sobie prawo do blokady konta bez całego tego śledztwa, gdzie jest wiadome, że to bot, a skończy się na tym, że nie udowodnią nic. Powiecie, że ludzie by wtedy płakali. Guzik prawda, bo nikt regulaminu nie czyta  :noob:.
A to, że nie banują bo zyski z botów to duży % udziału jest dość logiczne :D.

Pozdro i miłej gry wszystkim bez wyjątku życzę :).

#EDIT Piękna liczba postów mi stuknęła xD. Tego też Wam życzę, może się odstresujecie.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 06, 2016, 01:06:38 am wysłana przez Dickert »


Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #3142 dnia: Styczeń 06, 2016, 02:19:34 am »
Boter ma największą frajdę jak jeszcze wie co sobie napisać, a nie używa kupionego skryptu czy coś. Dlatego myślę, że fajną zabawę mają jacyś amatorzy programiści albo studenci informatyki jeszcze bez pracy. Generalnie używają bota, ale grają, piszą/dopracowują sobie skrypty i jeszcze pewnie ciułają na tym jakąś kaskę.

Jestem w stanie uwierzyć, że da się napisać taki skrypt taki, że nawet exp w pt będzie 99% bezpieczny, a jeśli się wyprzedziło wszystkich o 5-10lvli i tak im nikt na spota nie wbije, więc może pilnuję tego 1-2 osoby, a reszta robi sobie co innego i tylko tury im się zmieniają :P? Niby jak prace, ale to, że Pepsi siedzi 4-5h jest prawdopodobne serio, a jeśli nawet on opowiada bajki. Na pewno jest party rusków, które to robi :). Może nawet eu party.

Bocenie nie jest fair i jak ktoś ma zasady nie będzie bocił zostając w tyle i cieszył się z własnej gry, no ale też w życiu nic nie jest fair, więc polecam grać swoje, raportować jak ktoś myśli, że to coś da i olać sposób gry innych.

Co do Innovy, ogólnie ich zasady co do możliwości blokowania konta są mocno skomplikowane, a udowodnienie komuś bota jest ciężkie. Powinni zastrzec sobie prawo do blokady konta bez całego tego śledztwa, gdzie jest wiadome, że to bot, a skończy się na tym, że nie udowodnią nic. Powiecie, że ludzie by wtedy płakali. Guzik prawda, bo nikt regulaminu nie czyta  :noob:.
A to, że nie banują bo zyski z botów to duży % udziału jest dość logiczne :D.

Pozdro i miłej gry wszystkim bez wyjątku życzę :).

#EDIT Piękna liczba postów mi stuknęła xD. Tego też Wam życzę, może się odstresujecie.

Bocac omijam najgorszy aspekt w tej grze, farme nic w niej ciekawego nie widze byly hero, byly niezliczone zwlaszcza w ostatnim okresie 3-4 lat bo padaly jak muchy po 2-3mc.

Nie bede klamal, jak zaczynasz bocic to twierdzenie ze dobijesz 52/58/61/70/75 itd i przestaniesz bocic nie ma sensu, mozna ew. zastopowac np. za starych czasow na teonie na il bocilo sie do 76-78 i gralo pvp, nowy dodatek -> bot, suba -> bot.

Nie mam czasu @RedWind slusznie ujac ze L2 zabiera duzo czasu, mam siebie, zycie, plany na przyszlosc. Gra gra i jak ktos ma problem z tym ze boce to juz jego problem ^_^

Ja jestem typem osoby, ktora chetniej kupi postac 75 gotowa niz bedzie expic recznie, ostatnio legit gralem na rpg x15, ale teraz to czasy sie zmienily kiedys bocilo duzo mniej osob, a od powstania core coraz, coraz wiecej.


  • Wiadomości: 120

  • Pochwał: 1

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #3143 dnia: Styczeń 06, 2016, 09:44:25 am »
Innova podsunęła mi pod nos forum russian mafia, z ciekawości sprawdzalem dział rekrutacji, pomijając fakt że chcą znać konfigurację PC i szybkość internetu to dużo Polaków składa tam podanie :-)


  • Wiadomości: 408

  • Pochwał: 4

    • Kanał YT
Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #3144 dnia: Styczeń 06, 2016, 10:24:52 am »
a pewnie, że tak :) RM było przygotowywane pół roku przed startem; już wtedy pisałem do tego ich lidera w spr przyjecia cąłego cp i tak się potoczyło, że  nic z tego nie wyszło (ale na listę na wpisali) :P Także, klan oparty na fair dkp i sys cp; jadą na programach, taki wymóg na starcie wprowadził sam lider, by nie zostać w tyle;

po CP turnOna widać jednak, że niespecjalnie się tym expem 8h+ przejmują; postacie w cp miały być boxowane i jechać na skryptach do tego min online dziennego; bardzo słuszny plan

Jeśli, ktoś ma dobre CP to RM to słuszny kierunek; lepsze to niż ruski zerg, chociaż tyle osób grało w OOC, że co ja tam wiem ... :)


  • Wiadomości: 5

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #3145 dnia: Styczeń 06, 2016, 02:04:10 pm »
To zapytam się jeszcze raz, bo wiadomość mogła zniknąć pod masą tego flame co był, hahaha. Warlock ma kai the cat w tej kronice czy późniejszych dopiero? Mam na myśli tego niebieskiego kotka co tak wkurzająco pomrukiwał mi przez kilka lat gry :P Może ktoś cokolwiek widział, ktoś cokolwiek wie?  Ogólnie gram bez spin na razie elven wizzard. Za chwile 20 lvl. Łezka się w oku kręci wspominając moje początki z l2. Jak się wtedy lamiło i... teraz  :D Ubrany jestem od A do Z. Sprzęt mid/top grade z dropu i gra jakoś idzie. Przeważnie solo, ponieważ trudno o pt jak same booty biegają. Zobaczy się jak później. Minus taki, że nie można leczyć mobków. Wtedy jako mag można by też dokuczyć takim ludziom co nie co.


  • ********
  • Wiadomości: 1826

  • Pochwał: 671

  • Try Me
Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #3146 dnia: Styczeń 06, 2016, 02:15:54 pm »
To zapytam się jeszcze raz, bo wiadomość mogła zniknąć pod masą tego flame co był, hahaha . Warlock ma kai the cat w tej kronice czy późniejszych dopiero? Mam na myśli tego niebieskiego kotka co tak wkurzająco pomrukiwał mi przez kilka lat gry :P Może ktoś cokolwiek widział, ktoś cokolwiek wie?  Ogólnie gram bez spin na razie elven wizzard. Za chwile 20 lvl. Łezka się w oku kręci wspominając moje początki z l2. Jak się wtedy lamiło i... teraz  :D Ubrany jestem od A do Z. Sprzęt mid/top grade z dropu i gra jakoś idzie. Przeważnie solo, ponieważ trudno o pt jak same booty biegają. Zobaczy się jak później. Minus taki, że nie można leczyć mobków. Wtedy jako mag można by też dokuczyć takim ludziom co nie co.
Według tej strony: https://l2wiki.com/classic/Warlock Warlock ma Kai the Cat'a.


  • Wiadomości: 5

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #3147 dnia: Styczeń 06, 2016, 03:27:35 pm »
Też widziałem na tej stronie spis skilli ale przeglądając przeróżne frpasy z classic ru. Nie zauważałem aby ktoś biegał w ogóle z nim przy boku. Trochę dziwna sprawa. Dlatego wolałem zapytać.


  • Wiadomości: 53

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #3148 dnia: Styczeń 06, 2016, 05:30:22 pm »
Krótko mówiąc serwer pełen botów? Pytam bo są ludzie, którym już sam ten fakt odbiera ochotę do grania na tym serwie :/


  • Wiadomości: 917

  • Pochwał: 9

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #3149 dnia: Styczeń 06, 2016, 05:33:13 pm »
Nie jestem w stanie się wypowiedzieć czy pełen, ale do wbicia 14 lvlu widziałem 4 100% boty i może 10 podejrzanych trochę.


Drobne przepychanki słowne czy lekko prowokujące słowa są jak najbardziej wskazane