Witaj
Gość

Wątek: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth  (Przeczytany 927488 razy)

  • Wiadomości: 408

  • Pochwał: 4

    • Kanał YT
Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #3150 dnia: Styczeń 06, 2016, 07:58:21 pm »
jakby zablokowali rusków to boty w 75% by znikneły, teraz wystarczy pisać w tej spr do iNovy ;p
niestety oni mają na takie uwagi ....

Server dopiero co wstał i to jest najważniejsze...
A co do jego przyszłości to zadecydują najbliższe 3msc i polityka GMów.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 06, 2016, 08:00:12 pm wysłana przez RedWind »


  • Wiadomości: 30

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #3151 dnia: Styczeń 06, 2016, 09:45:33 pm »
Boty były są i będą częścią lineage, jednak mysle że sporo z nich zniknie za miesiąc/dwa. Masa ludzi (w tym i nawet w miarę legitnie grający ja) korzysta z konta na promo code do botowania- innova niby dała te kody żeby porozdawać znajomym w celu reklamy serwera, a obecnie jest to główne źródło botów. Kody się wyczerpią to spadnie liczba botów.


Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #3152 dnia: Styczeń 07, 2016, 12:19:31 am »


  • Wiadomości: 123

  • Pochwał: 0

  • Lubie mokre szparki
Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #3153 dnia: Styczeń 07, 2016, 10:35:21 am »
Nie wiem czemu takie ogólne narzekanie na boty się robi. Chyba gramy na różnych serwach, bo ja jakoś nie widzę aż tylu botów. Czasem ktoś podejrzanie wygląda to ląduje na nim stun i się wykłada, a wcześniej report. Boty były zawsze i innova nie ma szans ich wyplewić bo jak ktoś jest ogarniętym programistą to zrobi maszynke nie do wykrycia po ich stronie. Więc jeśli widzicie podejrzanego typa/typiare to ich killujcie i reportujcie.  :bump:
AIM HIT DESTROY >aHd<


  • Wiadomości: 917

  • Pochwał: 9

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #3154 dnia: Styczeń 07, 2016, 10:39:10 am »
Uważam, że jak Innova bardzo by chciała wytępić boty, to byliby to w stanie zrobić. Nie mówie, że to łatwe, jednak na pewno nie jest to niemożliwe.


Drobne przepychanki słowne czy lekko prowokujące słowa są jak najbardziej wskazane


  • Wiadomości: 123

  • Pochwał: 0

  • Lubie mokre szparki
Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #3155 dnia: Styczeń 07, 2016, 11:22:21 am »
Uważam, że jak Innova bardzo by chciała wytępić boty, to byliby to w stanie zrobić. Nie mówie, że to łatwe, jednak na pewno nie jest to niemożliwe.

w jaki sposób może wytępić bota który nie ingeruje w pliki gry? czy prostego klikacza czy tez program od makro też sa w stanie ci wykryc? nie. moga robic przerozne zabezpieczenia ale nie wyplewia botow w 100%. najlepszym antybotem sa inni gracze. widzisz to reportuj i killuj. nic wiecen nie da sie zrobic.
a pitolenie ze oni na tym zarabiaja to g..fno prawda. jak normalni gracze zaczeliby odchodzic przez boty to oni beda na tym stratni, wiec rowniez i oni chca aby botow bylo jak najmniej. bo w koncu jak na serwie zostana same boty to i one sie skoncza jak nie bedzie komu adeny sellowa.
dziekuje dobranoc
AIM HIT DESTROY >aHd<


  • Wiadomości: 917

  • Pochwał: 9

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #3156 dnia: Styczeń 07, 2016, 11:32:34 am »
Najlepszym antybotem są inni gracze? A co oni mogą zrobić botowi? Zabić go, a on i tak wróci? :D
Szczerze powiedziawszy nie wiem na jakiej zasadzie działa ten śmieszny game guard Innovy, ale najprostszym sposobem byłoby mieć przynajmniej 5 bot hunterów online cały czas (z ban hammerem). Oni byliby w stanie pozbyć się 95% botów w kilka dni (o ile nie zatruniliby fachowców takich jak na Lilith).


Drobne przepychanki słowne czy lekko prowokujące słowa są jak najbardziej wskazane


  • Wiadomości: 120

  • Pochwał: 1

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #3157 dnia: Styczeń 07, 2016, 11:39:57 am »
Na allegro ktoś się wyprzedaje z paru kont z postaciami 2x - 3x czyżby jakieś bany poleciały na resztę pt ? ale i tak ładną cenę osiągają takie konta.


  • Wiadomości: 123

  • Pochwał: 0

  • Lubie mokre szparki
Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #3158 dnia: Styczeń 07, 2016, 11:54:33 am »
Najlepszym antybotem są inni gracze? A co oni mogą zrobić botowi? Zabić go, a on i tak wróci? :D
Szczerze powiedziawszy nie wiem na jakiej zasadzie działa ten śmieszny game guard Innovy, ale najprostszym sposobem byłoby mieć przynajmniej 5 bot hunterów online cały czas (z ban hammerem). Oni byliby w stanie pozbyć się 95% botów w kilka dni (o ile nie zatruniliby fachowców takich jak na Lilith).

1) reportujesz
2) stunujesz/killujesz, jest szansa ze zdropi eq, kilka razy tak sie stanie i odechce sie botowania, lub straci wiecej na eq niz zarobi
3) 5 bot hunterow? a jak sie to ma do ponad 1-2k aktywnych graczy ktorzy moga w ten sam sposob karac? tzn report i potem ban sie posypie? zajełoby to zdecydowanie szybciej. no ale ludzie sa leniwy i wola narzekac na boty niz je karac
AIM HIT DESTROY >aHd<


  • Wiadomości: 917

  • Pochwał: 9

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #3159 dnia: Styczeń 07, 2016, 12:17:56 pm »
Najlepszym antybotem są inni gracze? A co oni mogą zrobić botowi? Zabić go, a on i tak wróci? :D
Szczerze powiedziawszy nie wiem na jakiej zasadzie działa ten śmieszny game guard Innovy, ale najprostszym sposobem byłoby mieć przynajmniej 5 bot hunterów online cały czas (z ban hammerem). Oni byliby w stanie pozbyć się 95% botów w kilka dni (o ile nie zatruniliby fachowców takich jak na Lilith).

1) reportujesz
2) stunujesz/killujesz, jest szansa ze zdropi eq, kilka razy tak sie stanie i odechce sie botowania, lub straci wiecej na eq niz zarobi
3) 5 bot hunterow? a jak sie to ma do ponad 1-2k aktywnych graczy ktorzy moga w ten sam sposob karac? tzn report i potem ban sie posypie? zajełoby to zdecydowanie szybciej. no ale ludzie sa leniwy i wola narzekac na boty niz je karac

Ty chyba nie do końca zdajesz sobie sprawę, że report != ban.
Co z tego, że zreportujesz kogoś, jak on sobie botuje w weekendy i w nocy, gdy pracownicy Innovy sobie odpoczywają? Na Lilith Orfen padał od grupy botów, a co zrobił GM jak się o tym dowiedział? Powiedział, że teraz to on idzie spać ;)
Wystarczy, że ktoś spoilowi na plecy da PP i już nie da się stunować, prędzej Ci się MP skończy.
Mimo wszystko cieszy mnie, że Report Button daje niektórym ludziom fałszywe poczucie sprawiedliwości.


Drobne przepychanki słowne czy lekko prowokujące słowa są jak najbardziej wskazane


  • Wiadomości: 123

  • Pochwał: 0

  • Lubie mokre szparki
Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #3160 dnia: Styczeń 07, 2016, 12:22:17 pm »
A jaki masz dowod na to ze report button to fake?
chetnie poslucham ciekawej teorii.
Nie stwierdzilem ze to oznacza 100% bana bo jestem swiadomy ze najpierw musza go obczaic. a jesli maja zawiadomienie to na pewno to przy pierwszej lepszej okazji zrobia i wtedy ban na konfidenta poleci bo zakladam ze jak ktos gra na bocie to gra na nim prawie zawsze i nawet jesli gma nie ma aktualnei w grze to sprawdzi go po wejsciu do gry.

Co do stuna. a to juz pp nie mozesz zestunowac? juz za ciezko? :D QQ  :beksa: hahaha

poza tym jak zestunujesz go w odpowiednim momencie jak ma spora grupe mobow na plecach to pp sie nie wyrobi. zreszta od kiegy pp ma mocnego heala na wysokich lvlach? :D to jemu predzej mana sie skonczy niz tobie na stuna ;D

AIM HIT DESTROY >aHd<


  • Wiadomości: 917

  • Pochwał: 9

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #3161 dnia: Styczeń 07, 2016, 12:31:14 pm »
Nie mówie, że to fejk. Pobanują ludzi, którzy robią to zbyt chamsko i nieostrożnie. Ja sobie będę ustawiał bota co noc na 12 godzin, a w ciągu dnia grał legit, GM będzie mnie sprawdzał w swoich godzinach pracy, co wtedy? Jak mnie sprawdzi?

Powodzenia ze stunowaniem obu postaci na raz, jak zestunujesz PP, to spoil sobie dalej bije i odpali HP potkę. Jak zestunujesz spoila, to PP leczy. A po co bot ma bić grupy mobów? Może sobie nawet iść gdzieś, gdzie nie ma aggro mobów i nawet traina mu nie zrobisz :)





Drobne przepychanki słowne czy lekko prowokujące słowa są jak najbardziej wskazane


  • Wiadomości: 123

  • Pochwał: 0

  • Lubie mokre szparki
Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #3162 dnia: Styczeń 07, 2016, 12:44:19 pm »
Ubilem juz tak kilkunastu botow i ani jeden nie mial PP na plecach wiec nie wiem skad ta drama ze jak ktos ma pp na plecach to jest to mission impossible :) widocznie slabym jestes graczem jesli nie jestes w stanie wymyslec rozwiazania na taka sytuacje.
nawet jesli ma pp na plecach to sam grasz na tym serwie? solo? kumpel juz nie pomoze bic? :D
ale mam dla ciebie rozwiazanie dla amatorow:
stunujesz pp, ubijasz hp mainowi, stun, mob zrobi swoje a ty pilnuj zeby pp nie healowalo :)
watpie aby potka hp cos mu pomogla :) no chyba ze zadajesz damage smieszny to moze byc troche skomplikowane ;)

Nie wiem jak dziala report, choc po cichu licze ze maja niezly online i sa w stanie wylapywac. a jesli grasz tylko w dzien to z drugiej strony co ci boty szkodza w nocy? :)
AIM HIT DESTROY >aHd<


Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #3163 dnia: Styczeń 07, 2016, 12:45:23 pm »
A jaki masz dowod na to ze report button to fake?
chetnie poslucham ciekawej teorii.
Nie stwierdzilem ze to oznacza 100% bana bo jestem swiadomy ze najpierw musza go obczaic. a jesli maja zawiadomienie to na pewno to przy pierwszej lepszej okazji zrobia i wtedy ban na konfidenta poleci bo zakladam ze jak ktos gra na bocie to gra na nim prawie zawsze i nawet jesli gma nie ma aktualnei w grze to sprawdzi go po wejsciu do gry.
ciekawe, znaczy sie reportujesz boty bo sam chcesz dostac bana?


  • Wiadomości: 917

  • Pochwał: 9

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #3164 dnia: Styczeń 07, 2016, 12:54:10 pm »
Ubilem juz tak kilkunastu botow i ani jeden nie mial PP na plecach wiec nie wiem skad ta drama ze jak ktos ma pp na plecach to jest to mission impossible :) widocznie slabym jestes graczem jesli nie jestes w stanie wymyslec rozwiazania na taka sytuacje.
nawet jesli ma pp na plecach to sam grasz na tym serwie? solo? kumpel juz nie pomoze bic? :D
ale mam dla ciebie rozwiazanie dla amatorow:
stunujesz pp, ubijasz hp mainowi, stun, mob zrobi swoje a ty pilnuj zeby pp nie healowalo :)
watpie aby potka hp cos mu pomogla :) no chyba ze zadajesz damage smieszny to moze byc troche skomplikowane ;)

Nie wiem jak dziala report, choc po cichu licze ze maja niezly online i sa w stanie wylapywac. a jesli grasz tylko w dzien to z drugiej strony co ci boty szkodza w nocy? :)

Widać, że Tobie nie da się przemówić do rozsądku. Gratulacje ubicia kilkunastu botów, boterzy są na tym tak stratni, że już na pewno nie dopuszczają się tego zbrodniczego procederu. Widocznie jestem słabym graczem, co zrobić.


Drobne przepychanki słowne czy lekko prowokujące słowa są jak najbardziej wskazane


  • ********
  • Wiadomości: 1826

  • Pochwał: 671

  • Try Me
Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #3165 dnia: Styczeń 07, 2016, 12:54:50 pm »
1. Reportujesz kolesia, który boci (wystarczy jednego w bocącym party)
2. Ekipa zajmująca się botami otrzymuje twój raport (nie ma znaczenia tutaj fakt, czy któryś GM jest aktualnie online)
3. Podejmują odpowiednie kroki, aby stwierdzić, czy to bot, czy nie (mają swoje sposoby)
4. Sprawdzają kto botował, z kim był w pt, co wydropili, w jakich ilościach, do kogo wpadło, z kim tradował reportowany boter i każdy inny w tym party... (dlatego to trwa dłuższą "chwilę")
5. Banują bottera, party memberów (nie zawsze), kasują itemy, które bot wydropił, kasują adenę, którą bot wydropił i nierzadko również osoby, do których taka adena/itemy trafiły.

Dlatego właśnie imo powinno się raportować boty oraz pisać tickety do supportu, jeśli tylko widzisz coś co jest nielegalne na serwerze.  Nie zawsze bot, którego dziś zaraportowałeś zniknie, ale prędzej, czy później twój raport będzie rozpatrzony.


  • Wiadomości: 333

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #3166 dnia: Styczeń 07, 2016, 12:59:24 pm »
Zapisujcie sobie nicki raportowanych botów i sprawdźcie po tyg. pmem czy rzeczywiście mają bana 8)


  • Wiadomości: 248

  • Pochwał: 1

  • TommyVercetti
Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #3167 dnia: Styczeń 07, 2016, 01:00:19 pm »
1. Reportujesz kolesia, który boci (wystarczy jednego w bocącym party)
2. Ekipa zajmująca się botami otrzymuje twój raport (nie ma znaczenia tutaj fakt, czy któryś GM jest aktualnie online)
3. Podejmują odpowiednie kroki, aby stwierdzić, czy to bot, czy nie (mają swoje sposoby)
4. Sprawdzają kto botował, z kim był w pt, co wydropili, w jakich ilościach, do kogo wpadło, z kim tradował reportowany boter i każdy inny w tym party... (dlatego to trwa dłuższą "chwilę")
5. Banują bottera, party memberów (nie zawsze), kasują itemy, które bot wydropił, kasują adenę, którą bot wydropił i nierzadko również osoby, do których taka adena/itemy trafiły.

Dlatego właśnie imo powinno się raportować boty oraz pisać tickety do supportu, jeśli tylko widzisz coś co jest nielegalne na serwerze.  Nie zawsze bot, którego dziś zaraportowałeś zniknie, ale prędzej, czy później twój raport będzie rozpatrzony.

Pogrubiona część jest właśnie sednem. Jakie niby sposoby? Jak je poznamy to może uwierzymy, póki co oprócz przyglądania się komuś jakiś czas ciężko stwierdzić na masową skalę kto boci. A żaden GM nie będzie śledził nikogo nawet 10 minut, żeby to ogarnąć.
Innova Core [EU]: Sigiel Knight - TommyVercetti - Off


  • Wiadomości: 917

  • Pochwał: 9

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #3168 dnia: Styczeń 07, 2016, 01:08:15 pm »
Ja, nauczony doświadczeniem, nie wierzę w najmiejszym stopniu Innovie, bo tam zatrudniają ludzi, którzy kłamanie mają we krwi. Niestety bardzo przykre doświadczenia z Lilith wyrobiły moją opinie o nich. Ludzie tam pracujący nie znają się na tym co robią. Jak chcesz coś załatwić, to musisz się kontaktować bezpośrednio z ruskimi. Jak mi okradli konto, to dostałem informację, że winowajcy zostli ukarani (każdy wiedział kto to zrobił, nawet żadnego boxa im nie zbanowali).

Sławne party Tazmana było raportowane milion razy, były dramy na forum i ludzie nawet frapsy robili jak na bocie biegają. Odpowiedź CM Kamelia? Albo brak, albo że są czyści.

Raz tylko, jak już serwer padał, ruscy zrobili wjazd (o którym niektórzy wiedzieli wcześniej, co jest niepoważne) na Lilith i była krwawa noc dla botów. Da się? Da się. Chce się? Nie chce się.


Drobne przepychanki słowne czy lekko prowokujące słowa są jak najbardziej wskazane


  • ********
  • Wiadomości: 1826

  • Pochwał: 671

  • Try Me
Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #3169 dnia: Styczeń 07, 2016, 01:14:58 pm »
Lilith to zamknięta historia, nie ma już osób, które tam pracowały, a Core i Skelth rządzone są właśnie przez rosyjską ekipę.


  • Wiadomości: 917

  • Pochwał: 9

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #3170 dnia: Styczeń 07, 2016, 01:17:21 pm »
Lilith to zamknięta historia, nie ma już osób, które tam pracowały, a Core i Skelth rządzone są właśnie przez rosyjską ekipę.

No to na chwilę obecną chyba im nie idzie, przynajmniej takie odniosłem wrażenie z 1 dnia gry.


Drobne przepychanki słowne czy lekko prowokujące słowa są jak najbardziej wskazane


  • Wiadomości: 123

  • Pochwał: 0

  • Lubie mokre szparki
Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #3171 dnia: Styczeń 07, 2016, 01:17:26 pm »
Ubilem juz tak kilkunastu botow i ani jeden nie mial PP na plecach wiec nie wiem skad ta drama ze jak ktos ma pp na plecach to jest to mission impossible :) widocznie slabym jestes graczem jesli nie jestes w stanie wymyslec rozwiazania na taka sytuacje.
nawet jesli ma pp na plecach to sam grasz na tym serwie? solo? kumpel juz nie pomoze bic? :D
ale mam dla ciebie rozwiazanie dla amatorow:
stunujesz pp, ubijasz hp mainowi, stun, mob zrobi swoje a ty pilnuj zeby pp nie healowalo :)
watpie aby potka hp cos mu pomogla :) no chyba ze zadajesz damage smieszny to moze byc troche skomplikowane ;)

Nie wiem jak dziala report, choc po cichu licze ze maja niezly online i sa w stanie wylapywac. a jesli grasz tylko w dzien to z drugiej strony co ci boty szkodza w nocy? :)

Widać, że Tobie nie da się przemówić do rozsądku. Gratulacje ubicia kilkunastu botów, boterzy są na tym tak stratni, że już na pewno nie dopuszczają się tego zbrodniczego procederu. Widocznie jestem słabym graczem, co zrobić.

nie wiem czy cos zdzialalem, poki co potem nie wracali a i dobre eq moglem na nich zebrac bo dropili nie tylko matsy... ale wazne ze sie jest aktywnym w ich ubijaniu. mozesz 100 razy ubic typa i wroci ale kto wie za 101 juz nie pojawi sie wiecej...
1. Reportujesz kolesia, który boci (wystarczy jednego w bocącym party)
2. Ekipa zajmująca się botami otrzymuje twój raport (nie ma znaczenia tutaj fakt, czy któryś GM jest aktualnie online)
3. Podejmują odpowiednie kroki, aby stwierdzić, czy to bot, czy nie (mają swoje sposoby)
4. Sprawdzają kto botował, z kim był w pt, co wydropili, w jakich ilościach, do kogo wpadło, z kim tradował reportowany boter i każdy inny w tym party... (dlatego to trwa dłuższą "chwilę")
5. Banują bottera, party memberów (nie zawsze), kasują itemy, które bot wydropił, kasują adenę, którą bot wydropił i nierzadko również osoby, do których taka adena/itemy trafiły.

Dlatego właśnie imo powinno się raportować boty oraz pisać tickety do supportu, jeśli tylko widzisz coś co jest nielegalne na serwerze.  Nie zawsze bot, którego dziś zaraportowałeś zniknie, ale prędzej, czy później twój raport będzie rozpatrzony.

dokladnie, maja dostep do logow, moga sprawdzic co i jak. w mojej opinii nie musza miec podgladu na zywo i patrzec na rece i lapac na goracym uczynku. wystarczy na podstawie logow wylapac czy ktos bocil czy nie. jesli ktos w odstepach ms bije,nextargetuje, podnosi drop itp itd to jest albo koreanczykiem albo botem....
AIM HIT DESTROY >aHd<


  • ********
  • Wiadomości: 1826

  • Pochwał: 671

  • Try Me
Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #3172 dnia: Styczeń 07, 2016, 01:18:56 pm »
W Rosji mają teraz święta, 99% ekipy ma wolne. Zaczną sprawdzać reporty jak wrócą do pracy.


  • Wiadomości: 917

  • Pochwał: 9

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #3173 dnia: Styczeń 07, 2016, 01:20:11 pm »
dokladnie, maja dostep do logow, moga sprawdzic co i jak. w mojej opinii nie musza miec podgladu na zywo i patrzec na rece i lapac na goracym uczynku. wystarczy na podstawie logow wylapac czy ktos bocil czy nie. jesli ktos w odstepach ms bije,nextargetuje, podnosi drop itp itd to jest albo koreanczykiem albo botem....

Co za problem napisać sobie skrypt, w którym masz randomowy czas między targetowaniem/atakowaniem/podnoszeniem dropa?
« Ostatnia zmiana: Styczeń 07, 2016, 01:26:52 pm wysłana przez haran »


Drobne przepychanki słowne czy lekko prowokujące słowa są jak najbardziej wskazane


  • Wiadomości: 123

  • Pochwał: 0

  • Lubie mokre szparki
Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #3174 dnia: Styczeń 07, 2016, 01:28:46 pm »
Zaden problem, ale myslisz ze wszyscy taki skrypt posiadaja? :)
zacznijmy od tego ze dla ciebie to zaden problem dla kogos innego moze to juz byc problem albo nawet o tym nie pomyslal i juz jest szansa zeby go uwalic banem.

Po zachowaniu widac jak byk czy ktos boci czy nie, nie ma legit bota i nigdy nie bedzie bo zachowanie ludzkie podczas gry jest zbyt randomowe, i nawet jesli napiszesz milion skryptow maskujacych cie przed wykryciem to i tak widac to jak na tacy. mozesz nawet autorespondera ustawic na wszelkie pm a i tak da sie wykryc.
od to przyklad jak kolec mial automatyczna odpowiedz na wszelkie pm:
1) hi
2) how are you
3) cos po rusku
4) hi
5) how are you
itp itd.
zapetlone wiadomosci. gral niby normalnie ale juz po tym mozna bylo poznac ze kolo boci jak opetany.
trzeba tylko miec na nich sposoby. reportujesz, robisz screena, zakladasz ticketa, cokolwiek... ale juz pozbywasz sie bota.
AIM HIT DESTROY >aHd<