Witaj
Gość

Wątek: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth  (Przeczytany 927475 razy)

  • Wiadomości: 30

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #3275 dnia: Styczeń 16, 2016, 11:11:22 pm »
Slyszałem ze w Paradox panuje kanibalizm, lider stunuje ludzi z klanu jak uciekaja przed mobami zeby sie wydropili  hahaha

Paradox zapowiadał się na całkiem niezły klan- głównie łuki, granie bez cp, luźne podejście do kwestii clickerów itp. Ale....
Ale lider to zwykły buc. Gram od zawsze w lineage i tylko ze dwa razy mój lider klanu miał max lvl (2 razy był to rusek z top CP servera) bo zwyczajnie lider zawsze ogarnia politykę, sprawy wewnętrzne klanu itp. i nie ma tyle czasu na exp. W paradoxie nie dość że max lvlem jest lider (do tego grający kraśkiem), to jego głównym zajęciem oprócz expienia jest stunowanie wszystkiego co się rusza by zginęło od mobów, robiąc sobie wroga z 90% populacji serwera. Daleko ten klan nie pociągnie, ludzie w nim są naprawdę spoko, ale lider- n/c

ps. jestem (jeszcze) w klanie paradox xD


  • Wiadomości: 333

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #3276 dnia: Styczeń 17, 2016, 12:12:25 am »
Abo mu się kończy to mu nie zależy  hahaha


  • Wiadomości: 72

  • Pochwał: 0

  • Wiara Podstawą Wygranej
Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #3277 dnia: Styczeń 17, 2016, 11:35:51 am »
siemasz, wczoaj wieczorem wbilem sobie na serwer,  troszkę sie zawiodlem bo minelo ile czasu od otwarcia serwera ? miesiac ? A tu brak ludzi w wiosce elfow :P szkoda no ale trudno

jak wyglada dion / gludio ? wgl znalezienie pt na tym 20+ lvl ?

ps: odkupie secika devotiona po taniosci :P


  • ******
  • Wiadomości: 1257

  • Pochwał: 3

  • Legendarny StarK
Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #3278 dnia: Styczeń 17, 2016, 12:08:10 pm »
moze na zly server wbiles? ja wczoraj bylem w talking island to ludzi tyle co w momencie gdy ja zaczynalem, pt 20+ bez problemu znajdziesz

4. w przypadku gdy strona przeciwna wygrywa flejm war, (czyli po prostu napisze prawde - czy pocisnie aralionowi od grubasow, derfo od slabiakow, amirasowi od lamuskow, stwierdzi ze core jest dead i online to 200) aralion bierze w rece katarynke i kreci korbka tak dlugo, az wyskoczy z niej zdalnie sterowana małpka (ruesse) i wlepi wrogowi jedynej i slusznej ideologi %


  • Wiadomości: 247

  • Pochwał: 1

  • Sie gra, sie ma !
    • http://cassoudesalle.chez-alice.fr/xavier/lineage2/shot00174s.jpg
Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #3279 dnia: Styczeń 17, 2016, 01:31:48 pm »
Ludzi we wioskach startowych nie ma zbyt dużo, ale Gludin, Gludio i Dion zapchane. Sam zobaczysz :).


  • ******
  • Wiadomości: 1100

  • Pochwał: 5

  • a.k.a. Darth
Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #3280 dnia: Styczeń 17, 2016, 02:11:03 pm »
no prosze ale zlagodzili tego classica wzgledem ruska, da sie expic z szotami i nawet sie wychodzi na + , z mobow tez expa jakby wiecej i dropy leca :)
retired


  • Wiadomości: 947

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #3281 dnia: Styczeń 17, 2016, 03:18:00 pm »
no prosze ale zlagodzili tego classica wzgledem ruska, da sie expic z szotami i nawet sie wychodzi na + , z mobow tez expa jakby wiecej i dropy leca :)

na RU jest tak samo, po prostu teraz jest wersja 1.5 a nie 1.0


  • Wiadomości: 72

  • Pochwał: 0

  • Wiara Podstawą Wygranej
Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #3282 dnia: Styczeń 17, 2016, 09:28:53 pm »
cofam to co powiedziałem :P teraz to nawet zaczyna mnie irytować ta liczba graczy :P ( zrobilem sobie kraska ), może wydać się to śmieszne, ale wyścigi do mobow są męczące hehe


  • Wiadomości: 123

  • Pochwał: 0

  • Lubie mokre szparki
Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #3283 dnia: Styczeń 18, 2016, 11:25:01 am »
cofam to co powiedziałem :P teraz to nawet zaczyna mnie irytować ta liczba graczy :P ( zrobilem sobie kraska ), może wydać się to śmieszne, ale wyścigi do mobow są męczące hehe
To zmień lokacje.
Ludzie pchają się na siłę w najbardziej popularne miejscówki. Wystarczy trochę pochodzić poszukać i znajdziesz.
AIM HIT DESTROY >aHd<


  • Wiadomości: 72

  • Pochwał: 0

  • Wiara Podstawą Wygranej
Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #3284 dnia: Styczeń 18, 2016, 07:25:40 pm »
mam takie pytanko do was koledzy, po ile aktualnie stoi a. bone / a. skin u krasnali skupuja po nie cale 400, nie wiem jak w giran bo szkoda mi kasiorki na tp poki co,


  • Wiadomości: 194

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #3285 dnia: Styczeń 18, 2016, 07:30:42 pm »
Skocz na MDT i będziesz wiedział
http://Insomnia.org.pl było mineło ;)


  • Wiadomości: 72

  • Pochwał: 0

  • Wiara Podstawą Wygranej
Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #3286 dnia: Styczeń 18, 2016, 08:33:50 pm »
Skocz na MDT i będziesz wiedział

a co to?


  • Wiadomości: 248

  • Pochwał: 1

  • TommyVercetti
Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #3287 dnia: Styczeń 18, 2016, 09:00:22 pm »
Skocz na MDT i będziesz wiedział

a co to?

Monster Derby Track, darmowy tp z każdego miasta oprócz wiosek startowych.
Innova Core [EU]: Sigiel Knight - TommyVercetti - Off


  • Wiadomości: 72

  • Pochwał: 0

  • Wiara Podstawą Wygranej
Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #3288 dnia: Styczeń 18, 2016, 09:51:49 pm »
ooo  przydatna informacja :) dzięki


  • Wiadomości: 105

  • Pochwał: -1

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #3289 dnia: Styczeń 19, 2016, 12:16:18 am »
Skocz na MDT i będziesz wiedział
A nie prościej sprawdzić na l2on ?

 :o


  • Wiadomości: 737

  • Pochwał: 1

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #3290 dnia: Styczeń 19, 2016, 08:03:39 am »
Podejrzewam, że połowa eu community nawet nie wie co to l2on. I dobrze.  8)
L2C EU wannabe?
A chuuu, nic nie chce sprzedać :)))


  • Wiadomości: 194

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #3291 dnia: Styczeń 19, 2016, 08:10:41 am »
Podejrzewam, że połowa eu community nawet nie wie co to l2on. I dobrze.  8)


Generalnie tego typu strony też swoje dołożyły do skracania żywotności serwerów.
http://Insomnia.org.pl było mineło ;)


  • Wiadomości: 126

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #3292 dnia: Styczeń 19, 2016, 09:12:37 am »
Cytuj
Generalnie tego typu strony też swoje dołożyły do skracania żywotności serwerów.
Oo jak można wypisywać tego rodzaju herezje. Przecież to podstawowe narzędzie gracza. Zawsze tam znajdziesz najświeższe info co gdzie i za ile, kto kupuje/sprzedaje i co najważniejsze jakie są ceny za itemasy u npca.
Skraca to raczej możliwość skamowania przez wszelkiej maści "Andrzeji" którzy na upartego dają ci za item polowe wartości twierdząc ze to interes twojego życia ).
In The Name Of Satan ...


  • Wiadomości: 194

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #3293 dnia: Styczeń 19, 2016, 09:39:43 am »
Cytuj
Generalnie tego typu strony też swoje dołożyły do skracania żywotności serwerów.
Oo jak można wypisywać tego rodzaju herezje. Przecież to podstawowe narzędzie gracza. Zawsze tam znajdziesz najświeższe info co gdzie i za ile, kto kupuje/sprzedaje i co najważniejsze jakie są ceny za itemasy u npca.
Skraca to raczej możliwość skamowania przez wszelkiej maści "Andrzeji" którzy na upartego dają ci za item polowe wartości twierdząc ze to interes twojego życia ).

Właśnie chodzi o to żeby na Andrzejach zarabiać a przez takie strony jest ich mniej ;)
http://Insomnia.org.pl było mineło ;)


  • Wiadomości: 126

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #3294 dnia: Styczeń 19, 2016, 10:03:01 am »
Cytuj
Właśnie chodzi o to żeby na Andrzejach zarabiać a przez takie strony jest ich mniej
wybacz zapomniałem że cebulandia spokojnie nie zaśnie jak komu czego nie oscamuje )

btw
top polskim klanem IXKohorta ? (14 miejsce na liście atm)
« Ostatnia zmiana: Styczeń 19, 2016, 10:06:26 am wysłana przez 666 »
In The Name Of Satan ...


  • Wiadomości: 194

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #3295 dnia: Styczeń 19, 2016, 10:28:30 am »
Cytuj
Właśnie chodzi o to żeby na Andrzejach zarabiać a przez takie strony jest ich mniej
wybacz zapomniałem że cebulandia spokojnie nie zaśnie jak komu czego nie oscamuje )



Nie chodzi mi o okradanie A o sytuacje typu pan Jan wystawia i.ore po 100 a obok jest sklepik skupujący 200 bo Jan nie sprawdził . kupujesz sprzedajesz zarabiasz. mene tekel fares
http://Insomnia.org.pl było mineło ;)


  • Wiadomości: 1

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #3296 dnia: Styczeń 19, 2016, 02:42:26 pm »
witam. Jestem tu nowy.Chcialem sie zapytac czy warto zagrac w L2 Classic ,chodzi mi o to czy sporo osob gra?botow pewnie sporo


  • Wiadomości: 30

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #3297 dnia: Styczeń 19, 2016, 03:00:02 pm »
Podobno Ipku wczoraj na streamie Fragoli (stream polecany przez Innove lol) bez ściemniania przyznał się do kupowania adeny za ojro. Zresztą żadna niespodzianka bo żeby spalić emi na +7 i następnego dnia mieć już nowego na +6 to trzeba troszkę zainwestować, ale żeby tak bez ogródek? Jak ban poleci to pewnie też starczy wpłacić 100 euro za odbanowanie.

Wczoraj też jakiś typek z ich party streamował- lvl 43 oczywiście emi bow, typowy piwniczanin (lvl 27, długie włosy i broda jak u mikołaja) w piwnicy top komp a w garażu nowa Tesla. Na pytanie skąd całe party na łuki odpowiedział ze od Comedy party i wyszło jakieś 20m za łuk. Wychodzi na to że ruskie nieźle trzepią kasę, po zeszłotygodniowych cenach jak crafcili to pewnie zapłacili im ~500ojro za łuk. Przeliczając na ruble i ceny w Rosji to mogą wyżywić swoje całe rodziny do końca roku za głupi miesiąc grania.

Nie żebym zazdrościł, czy miał jakiś ból dupy że oni maja a ja nie, tylko to się odbywa troszkę za bardzo jawnie- kiedyś to ludzie chociaż się z tym kryli, a łatka ebayera nie była pożądana.



  • *******
  • Wiadomości: 1922

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #3298 dnia: Styczeń 19, 2016, 03:39:30 pm »
na classicu wystarczy do cp wziąć BH zamiast bishopa i masz top wszystko top bez wydawania $$ a bishop i tak jest bezuzyteczny
« Ostatnia zmiana: Styczeń 19, 2016, 03:44:51 pm wysłana przez kamiil »


  • Wiadomości: 53

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #3299 dnia: Styczeń 19, 2016, 04:07:42 pm »
na classicu wystarczy do cp wziąć BH zamiast bishopa i masz top wszystko top bez wydawania $$ a bishop i tak jest bezuzyteczny

True, BP sie przydaje tylko na pvp 70++. Magic BlackFire OP
TOP player z Polshy PepsiQQ "gracze w naszym cp to topka eu, takze jak liczysz ze fakt ze bocimy oznacza = brak skilla, to sie zdziwisz:D"