Witaj
Gość

Wątek: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth  (Przeczytany 927641 razy)

  • Wiadomości: 856

  • Pochwał: 9

  • AWTHPW
Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #3300 dnia: Styczeń 19, 2016, 08:21:20 pm »
Ja zaczalem grac w niedziele i do tej pory nie wylazlem z talking island, 16 lvl mam. Z kasa ciezko, shoty drogie, te od newbie questow do 20 lvla nie starczaja. Trzeba czesto siadac podczas expa, bo potki drogie jak wszystko. Gra sie inaczej :P Co ciekawe mozna wydropic sie po zabiciu przez moby wiec typy stunuja podczas expa :D Nie widzialem tego, ale kumpel na calym 37 lvlu mi opowiadal, ze to dosyc powszechne. No i nie wiem czy to plotka, czy prawda, ale niby mozna zalozyc dye +12 tzn tyle ile slotow, tyle dye mozna zamontowac do tej samej cechy - jest tak?

witam. Jestem tu nowy.Chcialem sie zapytac czy warto zagrac w L2 Classic ,chodzi mi o to czy sporo osob gra?botow pewnie sporo

We ride together, we die together.


  • Wiadomości: 408

  • Pochwał: 4

    • Kanał YT
Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #3301 dnia: Styczeń 19, 2016, 09:06:20 pm »
Hej. Trochę późno się obudziłeś, bo gdybyś śledził ten temat od jakiegoś czasu...   8)
- DYE, nie ma ogranicznika(+5), to znaczy, że wbijasz 3xdye +4 WIT/CON; ten typ jest szczególnie wbijany - magowie; wiele na tym nie tracą, bo odejmują np. od STR;
- to co jest na serwie TERAZ to nic w porównaniu z hardcore z początków classica (1.0); dropisz się z mobów i na późniejszym etapie rozgrywki możesz spotkać "znajomego" dwarfa, który rozdaje stuny na lewo i prawo w wiadomym celu ;P
- wbij do jakiegoś klanu czy zaprzyjaźnionego CP na tsa - w ten sposób dowiesz się wszystkiego najszybciej; zmiany są na tyle duże (mix C1/C4 z ele. interf. GOD+);
- sięgnij do drop kalkulatora: l2.wiki, l2on - ew. l2central (info)
« Ostatnia zmiana: Styczeń 19, 2016, 09:11:39 pm wysłana przez RedWind »


  • Wiadomości: 856

  • Pochwał: 9

  • AWTHPW
Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #3302 dnia: Styczeń 19, 2016, 09:53:00 pm »
Jest straszna bieda ze skillami, chcialem sobie zobaczyc skille daggera, ale nie znalazlem aktualnych. Tak samo zreszta innych klas.

We ride together, we die together.


  • *******
  • Wiadomości: 1922

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #3303 dnia: Styczeń 19, 2016, 10:18:15 pm »


  • Wiadomości: 856

  • Pochwał: 9

  • AWTHPW
Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #3304 dnia: Styczeń 19, 2016, 10:45:53 pm »
Tam bylem i nie ma prawidlowych ;) Widzialem chociazby hide w okolicach 52-55 lvl, tu tego nie ma. Powinien chyba byc gdzies shadowstep i tez nie ma, chociaz tego nie widzialem w uzyciu to nie mam pewnosci.

We ride together, we die together.


  • Wiadomości: 917

  • Pochwał: 9

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #3305 dnia: Styczeń 19, 2016, 11:47:34 pm »
Stawiam, że zanim wbijesz 50 lvl, to te skille już będą :D


Drobne przepychanki słowne czy lekko prowokujące słowa są jak najbardziej wskazane


  • Wiadomości: 140

  • Pochwał: 0

  • wq®wiacze proud member
Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #3306 dnia: Styczeń 20, 2016, 09:47:29 am »
Apropo Paradoxów i ich leadera:
http://allegro.pl/lineage-2-l2-classic-eu-skelth-adena-1kk-i5934630109.html

To po ile sa zrzutki klanowe?
Lineage 2 Classic [Skelth] - tehSleeper - Orc Shaman 35 [abandoned]
_________________________________________________________________________
wq®wiacze promo: https://vimeo.com/102394278 [kkthxumrzyj]


  • Wiadomości: 58

  • Pochwał: 0

    • speedtest
Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #3307 dnia: Styczeń 20, 2016, 10:35:20 am »
No co nazbierał se z dropa tyle ze z ludzi a nie mobów
 hahaha     


  • Wiadomości: 123

  • Pochwał: 0

  • Lubie mokre szparki
Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #3308 dnia: Styczeń 20, 2016, 10:58:42 am »
Apropo Paradoxów i ich leadera:
http://allegro.pl/lineage-2-l2-classic-eu-skelth-adena-1kk-i5934630109.html

To po ile sa zrzutki klanowe?

Troche fail z jego strony.

Niby moze sie tlumaczyc ze to nie klanowa kasa ale z drugiej strony potem klanowicz nigdy nie ma pewnosci czy daje kase na skladke czy na $$$ dla lidera :D chyba ze sie dziela zyskiem.
AIM HIT DESTROY >aHd<


  • Wiadomości: 279

  • Pochwał: 1

  • OblivioN
Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #3309 dnia: Styczeń 20, 2016, 10:59:48 am »
jak crafcili to pewnie zapłacili im ~500ojro za łuk. Przeliczając na ruble i ceny w Rosji to mogą wyżywić swoje całe rodziny do końca roku za głupi miesiąc grania.

Za moich czasów jak Daimos przekręcał epiki z cp pt to mu ze 20tyś wyszło
Live To Play -- Play To Win -- As Much As Possible -- As Hardcore As Possible


  • ******
  • Wiadomości: 1257

  • Pochwał: 3

  • Legendarny StarK
Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #3310 dnia: Styczeń 20, 2016, 11:56:35 am »
http://allegro.pl/lineage-2-l2-classic-eu-skelth-adena-1kk-i5934630109.html
Nawrot1991 xD


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

4. w przypadku gdy strona przeciwna wygrywa flejm war, (czyli po prostu napisze prawde - czy pocisnie aralionowi od grubasow, derfo od slabiakow, amirasowi od lamuskow, stwierdzi ze core jest dead i online to 200) aralion bierze w rece katarynke i kreci korbka tak dlugo, az wyskoczy z niej zdalnie sterowana małpka (ruesse) i wlepi wrogowi jedynej i slusznej ideologi %


  • Wiadomości: 248

  • Pochwał: 1

  • TommyVercetti
Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #3311 dnia: Styczeń 20, 2016, 12:06:58 pm »
Innova Core [EU]: Sigiel Knight - TommyVercetti - Off


  • Wiadomości: 173

  • Pochwał: 0

  • Rolling Star
Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #3312 dnia: Styczeń 20, 2016, 12:26:06 pm »
jak crafcili to pewnie zapłacili im ~500ojro za łuk. Przeliczając na ruble i ceny w Rosji to mogą wyżywić swoje całe rodziny do końca roku za głupi miesiąc grania.

Za moich czasów jak Daimos przekręcał epiki z cp pt to mu ze 20tyś wyszło

Daimos dementuje zarobil 40tys i jakies 10 mu zbanowali :)


  • Wiadomości: 30

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #3313 dnia: Styczeń 20, 2016, 12:32:47 pm »
Nie wierzę, albo pijany albo leków zapomniał wziąć bo takim glupim chyba nie można byc. Chociaż w sumie był już taki co zapomniał nicka postaci zamazac. Kupno takiego konta to pewnie natychmiastowy ban, przecież z tego co się orientuje to jest on jednak trochę rozpoznawalny na serwerze- lider klanu z ch i jeden z aktywniejszych cieci stunujących ludzi pod mobkami. Zresztą z innova nigdy nie wiadomo, ją sprzedalem konto z postacią hero na serwerze innovy i z tego co wiem żadnego bana nie było.


  • *******
  • Wiadomości: 1922

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #3314 dnia: Styczeń 20, 2016, 12:33:12 pm »
albo to fake albo clan lider jest retardem  hahaha


  • Wiadomości: 917

  • Pochwał: 9

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #3315 dnia: Styczeń 20, 2016, 12:42:42 pm »
Jutro pewnie będzie można znależć CH na Allegro ;)


Drobne przepychanki słowne czy lekko prowokujące słowa są jak najbardziej wskazane


  • Wiadomości: 257

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #3316 dnia: Styczeń 20, 2016, 01:11:27 pm »
Nie wierzę, albo pijany albo leków zapomniał wziąć bo takim glupim chyba nie można byc. Chociaż w sumie był już taki co zapomniał nicka postaci zamazac. Kupno takiego konta to pewnie natychmiastowy ban, przecież z tego co się orientuje to jest on jednak trochę rozpoznawalny na serwerze- lider klanu z ch i jeden z aktywniejszych cieci stunujących ludzi pod mobkami. Zresztą z innova nigdy nie wiadomo, ją sprzedalem konto z postacią hero na serwerze innovy i z tego co wiem żadnego bana nie było.

Tez sprzedalem hero na innovie bez zadnego przypalu dla osoby kupujacej, ale tutaj jest troche inna sytuacja bo na mnie nikt nie mial powodu, zeby donosic do gm-ow, a tutaj na pewno znajda sie jacys klanowicze, ktorzy poczuli sie oszukani, albo nawet osoby, ktore stunowal :D


  • Wiadomości: 247

  • Pochwał: 1

  • Sie gra, sie ma !
    • http://cassoudesalle.chez-alice.fr/xavier/lineage2/shot00174s.jpg
Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #3317 dnia: Styczeń 20, 2016, 02:35:22 pm »
Lol. Zeby bylo jasne ja jestem liderem Paradoxu i nic mi nie wiadomo o tym bym sprzedawal konto, a to, ze ktos ma taki login na allegro to przypadek, albo jakis kohorciarz specjalnie zrobil raka aukcje. Czlowiek poszedl do pracy i od razu ferment sieja. Dzis po pracy kohorciarze wydropie kolejnych z was w koncu quitniecie i skonczycie szerzyć ferment.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 20, 2016, 02:49:21 pm wysłana przez nawrot »


  • Wiadomości: 53

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #3318 dnia: Styczeń 20, 2016, 02:57:44 pm »
Round 1! FIGHT !!!
TOP player z Polshy PepsiQQ "gracze w naszym cp to topka eu, takze jak liczysz ze fakt ze bocimy oznacza = brak skilla, to sie zdziwisz:D"


  • ******
  • Wiadomości: 1257

  • Pochwał: 3

  • Legendarny StarK
Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #3319 dnia: Styczeń 20, 2016, 03:02:14 pm »
KOHORCIARZE  hahaha hahaha hahaha hahaha

4. w przypadku gdy strona przeciwna wygrywa flejm war, (czyli po prostu napisze prawde - czy pocisnie aralionowi od grubasow, derfo od slabiakow, amirasowi od lamuskow, stwierdzi ze core jest dead i online to 200) aralion bierze w rece katarynke i kreci korbka tak dlugo, az wyskoczy z niej zdalnie sterowana małpka (ruesse) i wlepi wrogowi jedynej i slusznej ideologi %


  • Wiadomości: 250

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #3320 dnia: Styczeń 20, 2016, 03:02:51 pm »
Lol. Zeby bylo jasne ja jestem liderem Paradoxu i nic mi nie wiadomo o tym bym sprzedawal konto, a to, ze ktos ma taki login na allegro to przypadek, albo jakis kohorciarz specjalnie zrobil raka aukcje. Czlowiek poszedl do pracy i od razu ferment sieja. Dzis po pracy kohorciarze wydropie kolejnych z was w koncu quitniecie i skonczycie szerzyć ferment.

Tak. Kohorta w 2010 roku założyła konto o nicku nawrot1991, bo już wtedy wiedzieliśmy że w 2016 roku będziemy się bić na EU Classicu. Nawet nabiliśmy w tym czasie 70 transakcji, żeby nikt niczego nie podejrzewał.

Życzymy miłego dnia :)


  • Wiadomości: 30

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #3321 dnia: Styczeń 20, 2016, 03:05:06 pm »
Konto allegro od 2010, 68 komentarzy lokalizacja Stargard Szczeciński (tak jak podane tutaj na forum, chyba zapomniałeś usunąć), widzę że aukcje już szybko pokończone. Kohorta 6 lat temu założyła konto żeby teraz Cię trolować. Rozumiem że każdemu może się zdarzyć słabszy dzień, coś wypić, brat dla jaj może wejść na konto, ale proszę nie rób z ludzi debili, lepszą ściemą byłoby powiedzenia że ktoś przeją konto allegro, to może by ktoś jeszcze uwierzył.


  • Wiadomości: 247

  • Pochwał: 1

  • Sie gra, sie ma !
    • http://cassoudesalle.chez-alice.fr/xavier/lineage2/shot00174s.jpg
Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #3322 dnia: Styczeń 20, 2016, 03:06:41 pm »
Nawrot to nazwisko. Dosc popularne. To ostatnia moja wypowiedź w tym temacie. Do zobaczenia na serwie po 22.


  • ******
  • Wiadomości: 1257

  • Pochwał: 3

  • Legendarny StarK
Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #3323 dnia: Styczeń 20, 2016, 03:13:22 pm »
ja akuart nawet nie wiedzialem ze takie nazwisko istnieje:D

4. w przypadku gdy strona przeciwna wygrywa flejm war, (czyli po prostu napisze prawde - czy pocisnie aralionowi od grubasow, derfo od slabiakow, amirasowi od lamuskow, stwierdzi ze core jest dead i online to 200) aralion bierze w rece katarynke i kreci korbka tak dlugo, az wyskoczy z niej zdalnie sterowana małpka (ruesse) i wlepi wrogowi jedynej i slusznej ideologi %


  • Wiadomości: 194

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #3324 dnia: Styczeń 20, 2016, 03:15:12 pm »
ja akuart nawet nie wiedzialem ze takie nazwisko istnieje:D


Nazwisko a nawet ulica pewnie  jakieś chrupki w Burkina Faso się tak nazywają :shock:
http://Insomnia.org.pl było mineło ;)