Witaj
Gość

Wątek: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth  (Przeczytany 927590 razy)

  • ******
  • Wiadomości: 1100

  • Pochwał: 5

  • a.k.a. Darth
Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #3375 dnia: Styczeń 21, 2016, 05:25:15 pm »
tylko bielaka tutaj brakuje :)
retired


  • Wiadomości: 221

  • Pochwał: -3

  • I'm old school, and I'll smack a bitch
Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #3376 dnia: Styczeń 21, 2016, 06:29:08 pm »
jednak jesteś betonem, data aktualizacji konta l2on jest na samej górze, jezyk angielski też :D

1. nie może odstąpić od zakupu przy opcji "kup teraz"
2. zwroty nie dotyczą osob fizycznych, ew. reklamacja
3. zadana firma nie bedzie rozdawać jakimś śmiesznym gierkom danych o swoich klientach - prawo tego zabrania i żadna "dobra wola" jak to zabawnie nazwałeś tu nie działa. Allegro takie dane udostępnia tylko instytucjom PL - przy postępowaniu skarbowym/policji/prokuratury.
4. Zakładając juz nawet ze śmieszna gra pytała by o coś ogólnego - żadna firma nie będzie działać na niekorzyść klienta bo nie ma w tym żadnego interesu.
5. przestań robić z siebie kretyna, masz 26 lat XD

//Acid -- kolor czerwony jest zarezerwowany wyłącznie dla administracji.
//kornes: ale Haran jest w administracji, a to on majstrował z moimi literówkami :D

Kornes weź tu podszkol kolegów z forum jak się robi hajs na l2 bo się tylko ośmieszają  :?
born different.


  • Wiadomości: 448

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #3377 dnia: Styczeń 21, 2016, 07:20:46 pm »
Beka  :) Czy to Skillu czy Nawrot kazdy niemal wie jak sie Pan Piotr *** zachowuje na shoucie po wygranym pvp 9v2 i ogolnie jak toksyczna atmosfere stwarza, w koncu widac ze musial zalozc klan bo nikt nie chce miec z nim juz do czynienia  :D


Zobaczymy jak to będzie, ale
proszę bez nazwisk.
;)
//RedWind

« Ostatnia zmiana: Styczeń 21, 2016, 08:04:59 pm wysłana przez RedWind »


  • Wiadomości: 691

  • Pochwał: 1

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #3378 dnia: Styczeń 21, 2016, 09:28:06 pm »
adenę bardzo prosto wyprać i logi tu nie pomogą, bo będę żałosnym dowodem. Równie dobrze każda inna transakcja ingame może być sprzedażą adeny. ^^ No chyba, że są dowody, że to adena z bota. Stop. Chyba, że innova uznała, że to bot mimo pewnych dowodów xD. Wtedy cofną po logach wszystko, ale inaczej ma guzik do gadania co się z nią dzieje, a raczej guzik ją to obchodzi.


  • Wiadomości: 279

  • Pochwał: 1

  • OblivioN
Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #3379 dnia: Styczeń 22, 2016, 03:53:19 pm »
Nie wiem co tu się ostatnio *** ale jak tak wyglądam za okno to drama 1000X lepsza.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 22, 2016, 10:45:56 pm wysłana przez RedWind »
Live To Play -- Play To Win -- As Much As Possible -- As Hardcore As Possible


  • Wiadomości: 691

  • Pochwał: 1

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #3380 dnia: Styczeń 22, 2016, 04:40:35 pm »
to chyba w jakimś multikultilandzie mieszkasz.


Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #3381 dnia: Styczeń 22, 2016, 09:56:25 pm »
Nie wiem co tu się ostatnio *** ale jak tak wyglądam za okno to drama 1000X lepsza.

Bo do dramy to trzeba miec ludzi.
A te wypowiedzi co do Skilla aka Nawrota wyzej z okolic Szczecina to prawda no i nie wiem czego Wy sie spodziewaliscie ;d
« Ostatnia zmiana: Styczeń 22, 2016, 10:46:29 pm wysłana przez RedWind »


  • Wiadomości: 204

  • Pochwał: 0

  • Macierewicz L2
Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #3382 dnia: Styczeń 22, 2016, 11:48:01 pm »
Nie wiem co tu się ostatnio *** ale jak tak wyglądam za okno to drama 1000X lepsza.

Bo do dramy to trzeba miec ludzi.
A te wypowiedzi co do Skilla aka Nawrota wyzej z okolic Szczecina to prawda no i nie wiem czego Wy sie spodziewaliscie ;d

Szczecin to ty zostaw w spokoju. Motłochu jeden !
Front-end web developer


[Lilith]
Elen 99 Tyrr Duelist [retired] [6x hero]
jelen 99 Feoh Soultaker [retired] [legendary server killer]
[Core]
jelen 101 Feoh Soultaker [after merge] [retired]
[Ramona]
Kuryl 102 Tyrr Titan [3x hero][retired too much p2w]


  • Wiadomości: 856

  • Pochwał: 9

  • AWTHPW
Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #3383 dnia: Styczeń 23, 2016, 10:22:57 am »
Widzialem, ze niektorzy maja np. song na warriorze albo nuker mial jakiegos skilla od healera. Skad to maja i jak to zdobyc?

We ride together, we die together.


  • Wiadomości: 448

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #3384 dnia: Styczeń 23, 2016, 10:42:15 am »
Prawdopodobnie wzmacnjaja sie przerobkami l2.exe i e-dat czyt dawny utils nie wiem czego teraz sie uzywa i tam takie rzeczy wychodza jak sie ma gotowy patch a nie robiony konkretnie pod server cov wyglada jak g.shield kroliki zamiast npc itd itp


  • ********
  • Wiadomości: 1826

  • Pochwał: 671

  • Try Me
Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #3385 dnia: Styczeń 23, 2016, 11:48:20 am »
Prawdopodobnie wzmacnjaja sie przerobkami l2.exe i e-dat czyt dawny utils nie wiem czego teraz sie uzywa i tam takie rzeczy wychodza jak sie ma gotowy patch a nie robiony konkretnie pod server cov wyglada jak g.shield kroliki zamiast npc itd itp
Przestałeś brać leki na urojenia? Radzę dziś zażyć podwójną dawkę o.O


  • Wiadomości: 448

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #3386 dnia: Styczeń 23, 2016, 12:01:05 pm »
Prawdopodobnie wzmacnjaja sie przerobkami l2.exe i e-dat czyt dawny utils nie wiem czego teraz sie uzywa i tam takie rzeczy wychodza jak sie ma gotowy patch a nie robiony konkretnie pod server cov wyglada jak g.shield kroliki zamiast npc itd itp
Przestałeś brać leki na urojenia? Radzę dziś zażyć podwójną dawkę o.O
A Ty brales? Sam tak robilem dobrze znany kazdemu patch na np.skrzynki wlasnie robilo sie w utilsie a nie google download w pliku e-dat badz tez kazdemu znane oddalanie kamery i range widzianych postaci (nie mowie o zoom haku). Malo tego na tym forum kiedys byl poradnik do robienia kolorow systemu ktory rowniez w e-dat wykonujemy. Doksztalc sie prosze cie

Edit: jak widzisz nie wszystko sie sciaga z internetu juz gotowe mozna czasami tez cos zrobic samemu...
a przykladow sa setki kolory systemu,skrzynki,rage,dmg na ekranie,spoil,drop, %reuse skili taktak to sa najbardziej znane patche ktore sa w czyms zrobione ja przykladowo robilem to w utilsie swojego czasu i jest to glownie ingerowanie w pliki e-dat (systemmsg-e.dat,NpcName-e.dat,itemname-e.dat,l2_skilltime.utx)

OPS
http://forum.lineage2.com.pl/index.php?topic=38285.0

PS na urojenia ponoc dobry jest Zolafren smialo bierz po2 dawke :)

LOL wyjasnilem i obronilem tylko swoja teze oraz w pewnym stopniu odpowiedzialem Panu Apo zamiescilem link do jakrze lubianego utilsa w swoich latach i dostalem 5% za spam bo wytknalem blad administracji ktora sama mnie oczernila. PRECZ Z KOMUNA  :D


Dobra tego, już za dużo...
-5% (spam)
//RedWind
« Ostatnia zmiana: Styczeń 23, 2016, 12:27:29 pm wysłana przez Nemezis »


  • ******
  • Wiadomości: 1254

  • Pochwał: 11

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #3387 dnia: Styczeń 23, 2016, 12:35:25 pm »
Widzialem, ze niektorzy maja np. song na warriorze albo nuker mial jakiegos skilla od healera. Skad to maja i jak to zdobyc?
Na eu tego nie ma. U nukerów co najwyżej skill w macro i zmieniona ikonka (macra), a songi/dance są to 60 dniowe nagrody z pvp eventu na ru classic.


  • Wiadomości: 194

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #3388 dnia: Styczeń 23, 2016, 12:38:59 pm »
Ostatnio jakiś kraś mi włożył stuna mieczykiem i u kolejnego też taki widziałem czy to jakiś z qesta ? Lata nie grałem to albo nie wiem albo zapomniałem
http://Insomnia.org.pl było mineło ;)


  • ******
  • Wiadomości: 1254

  • Pochwał: 11

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #3389 dnia: Styczeń 23, 2016, 12:53:01 pm »
Stunować można tylko bluntami (oczywiście mowa o stunie krasia czy orka). Z gry usunięto kategorie broni Etc i były jakieś roszady, np książka no grade jest teraz swordem, więc może coś co w wyglądzie przypomina miecz jest teraz w kategorii bluntów. Innego wytłumaczenia nie widzę.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 23, 2016, 12:56:58 pm wysłana przez roli »


  • Wiadomości: 691

  • Pochwał: 1

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #3390 dnia: Styczeń 23, 2016, 01:04:46 pm »
Prawdopodobnie wzmacnjaja sie przerobkami l2.exe i e-dat czyt dawny utils nie wiem czego teraz sie uzywa i tam takie rzeczy wychodza jak sie ma gotowy patch a nie robiony konkretnie pod server cov wyglada jak g.shield kroliki zamiast npc itd itp
Przestałeś brać leki na urojenia? Radzę dziś zażyć podwójną dawkę o.O

Profesjonalna postawa administratora forum.   :D


  • Wiadomości: 448

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #3391 dnia: Styczeń 23, 2016, 01:12:37 pm »
Roli moglbys troche rozwinac watek tych broni? Albo zapodac jakis link do tych informacji? Wychodzi na to ze fr z lukiem bedzie smigac :D


Wszelkie spory z administracją forum proszę kierować na PM.
A nie po raz 3 wklejać ten sam post...
//RedWind
« Ostatnia zmiana: Styczeń 23, 2016, 01:18:25 pm wysłana przez RedWind »


  • ******
  • Wiadomości: 1146

  • Pochwał: 2

  • Bycie glamur jest zajebiste
Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #3392 dnia: Styczeń 23, 2016, 01:48:44 pm »
Ania, jaka Ty zadziorna kobieta jesteś.

@Classic jest spoko. Polecam wszystkim.


  • Wiadomości: 448

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #3393 dnia: Styczeń 23, 2016, 01:51:09 pm »
Wiadomosc do Pani Ani wyslana czekamy na reakcje i stosowne zachowanie :)
Mam nadzieje ze w dobry sposob wyslalem bo nie do konca wiedzialem jak  :P


  • ********
  • Wiadomości: 1826

  • Pochwał: 671

  • Try Me
Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #3394 dnia: Styczeń 23, 2016, 01:53:00 pm »
Prawdopodobnie wzmacnjaja sie przerobkami l2.exe i e-dat czyt dawny utils nie wiem czego teraz sie uzywa i tam takie rzeczy wychodza jak sie ma gotowy patch a nie robiony konkretnie pod server cov wyglada jak g.shield kroliki zamiast npc itd itp
Przestałeś brać leki na urojenia? Radzę dziś zażyć podwójną dawkę o.O
A Ty brales? Sam tak robilem dobrze znany kazdemu patch na np.skrzynki wlasnie robilo sie w utilsie a nie google download w pliku e-dat badz tez kazdemu znane oddalanie kamery i range widzianych postaci (nie mowie o zoom haku). Malo tego na tym forum kiedys byl poradnik do robienia kolorow systemu ktory rowniez w e-dat wykonujemy. Doksztalc sie prosze cie

Edit: jak widzisz nie wszystko sie sciaga z internetu juz gotowe mozna czasami tez cos zrobic samemu...
a przykladow sa setki kolory systemu,skrzynki,rage,dmg na ekranie,spoil,drop, %reuse skili taktak to sa najbardziej znane patche ktore sa w czyms zrobione ja przykladowo robilem to w utilsie swojego czasu i jest to glownie ingerowanie w pliki e-dat (systemmsg-e.dat,NpcName-e.dat,itemname-e.dat,l2_skilltime.utx)

OPS
http://forum.lineage2.com.pl/index.php?topic=38285.0

PS na urojenia ponoc dobry jest Zolafren smialo bierz po2 dawke :)

LOL wyjasnilem i obronilem tylko swoja teze oraz w pewnym stopniu odpowiedzialem Panu Apo zamiescilem link do jakrze lubianego utilsa w swoich latach i dostalem 5% za spam bo wytknalem blad administracji ktora sama mnie oczernila. PRECZ Z KOMUNA  :D


Dobra tego, już za dużo...
-5% (spam)
//RedWind


Przywróciłam Twój post z obroną i pragnę pośpieszyć z wyjaśnieniem, że pisząc w temacie o EU Classicu rzeczy typu "utilisem zmienisz sobie NPC w króliczki", którego notabene sama używałam na lol privach, sugerujesz, że to będzie działać na tym serwerze, co jest totalną głupotą. Stąd moja sugestia o Twoich urojeniach.

Zgadzam się, że za pomocą Utilisa (czy jak on się tam zwał) można było fajne cuda robić, ale na lol privach, a nie na EU Classic.


  • Wiadomości: 448

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #3395 dnia: Styczeń 23, 2016, 01:56:30 pm »
Dlatego tez napisalem "Prawdopodobnie" bo nie jestem pewny wiec? Dobra nie bede drazyc tematu napisalem Pani prywatna wiadomosc z jakiejs opcji Zglos Administratorowi mam nadzieje ze poprawnie to zrobilem bo to moj 1wszy raz hehe


  • ******
  • Wiadomości: 1146

  • Pochwał: 2

  • Bycie glamur jest zajebiste
Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #3396 dnia: Styczeń 23, 2016, 01:59:05 pm »
Dlatego tez napisalem "Prawdopodobnie" bo nie jestem pewny wiec? Dobra nie bede drazyc tematu napisalem Pani prywatna wiadomosc z jakiejs opcji Zglos Administratorowi mam nadzieje ze poprawnie to zrobilem bo to moj 1wszy raz hehe
Pierwszy kontakt z kobietą czy z administratorem?  hahaha


  • Wiadomości: 448

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #3397 dnia: Styczeń 23, 2016, 01:59:41 pm »
Dlatego tez napisalem "Prawdopodobnie" bo nie jestem pewny wiec? Dobra nie bede drazyc tematu napisalem Pani prywatna wiadomosc z jakiejs opcji Zglos Administratorowi mam nadzieje ze poprawnie to zrobilem bo to moj 1wszy raz hehe
Pierwszy kontakt z kobietą czy z administratorem?  hahaha
Hahaha z administratorem oczywiscie :P
Wie ktos cos na temat tych broni dokladniej?
« Ostatnia zmiana: Styczeń 23, 2016, 02:02:32 pm wysłana przez Nemezis »


  • Wiadomości: 194

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #3398 dnia: Styczeń 23, 2016, 03:05:35 pm »
Wiem że stuna daje kraś bluntem ale tych dwóch najpierw waliło z blunta(stun) podczas pvp i zmieniali broń na sztylecik czy miecz i wsadzali stuna . tyle tylko że animacja była inna niż stunetm z bunta. Bo po co miałby zmieniać broń jak stoję na stunie a reus skila jest szybszy niż moje stanie.

Dodatkowo ten koleś tez ma na pasku taki mieczyk tylko nie wiem po kiego grzyba. No chyba że mi do obiadu jakieś proszki dodają od dłuższego czasu i mam halucynacje,

http://www.twitch.tv/hinwgame
« Ostatnia zmiana: Styczeń 23, 2016, 03:08:06 pm wysłana przez Junek »
http://Insomnia.org.pl było mineło ;)


  • ********
  • Wiadomości: 1826

  • Pochwał: 671

  • Try Me
Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #3399 dnia: Styczeń 23, 2016, 04:05:23 pm »
Pierwszy pasek, pierwsze okienko?