Witaj
Gość

Wątek: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth  (Przeczytany 927500 razy)

  • Wiadomości: 26

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #3475 dnia: Styczeń 28, 2016, 12:41:45 pm »
Jestem miło zaskoczony. To kolejny mass BANHAMMER. Jak dla mnie to najlepsza reklama serwera. Stracić postać 30+ niefajnie ale już 50+ masakra. Bravo innova.

No chyba nie, panowie, jestesmy dorosli, gierka fajna, ale kto ma czas na tyle grindu, a non off servery to gunwo.

Poki co nie zebralem bana na pysk ale reportow juz pewnie kilkaset.

Ciekawe na jakiej zasadzie banuja/sprawdzaja.

+1

a tak btw. SIEMA MAJKEL! kope lat! :D <3
ty to lepiej orlena pilnuj koleszko :afro:

Pozdrawiam, szanuje!


  • Wiadomości: 30

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #3476 dnia: Styczeń 28, 2016, 03:29:08 pm »
A co do supportu Innovy to jak dla mnie bardzo sprawnie działa, wczoraj o 17:00 wysłany ticket, dziś po 13:00 odpowiedź.
Nie ma porównania do NCSoftu, tam to po paru dniach to się dostawało odpowiedź od bota zanim ktoś normalnie odpisał.


  • Wiadomości: 917

  • Pochwał: 9

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #3477 dnia: Styczeń 28, 2016, 03:34:41 pm »
A co do supportu Innovy to jak dla mnie bardzo sprawnie działa, wczoraj o 17:00 wysłany ticket, dziś po 13:00 odpowiedź.
Nie ma porównania do NCSoftu, tam to po paru dniach to się dostawało odpowiedź od bota zanim ktoś normalnie odpisał.

Niech zgadnę. Czyżby napisali, że się tym zajmą i tyle?
Wydaje mi się, że oni po prostu mają szablony odpowiedzi, a ten jest najbardziej popularny :D


Drobne przepychanki słowne czy lekko prowokujące słowa są jak najbardziej wskazane


  • Wiadomości: 30

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #3478 dnia: Styczeń 28, 2016, 04:07:01 pm »
Nie- rozwiązali całkowicie mój problem (tzn napisali że nie da się go rozwiązać, czego się całkowicie spodziewałem) i odpowiedzieli na moje konkretne pytanie, co wymagało sprawdzenia z ich strony czegoś w bazie danych. Jak dla mnie bomba.


  • Wiadomości: 76

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #3479 dnia: Styczeń 28, 2016, 05:52:10 pm »
-----=BeMyFrag=-----


  • Wiadomości: 448

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #3480 dnia: Styczeń 28, 2016, 06:34:53 pm »


  • Wiadomości: 173

  • Pochwał: 0

  • Rolling Star
Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #3481 dnia: Styczeń 28, 2016, 07:08:45 pm »
jestescie chorymi swirami !!!! :P

No chodz komet chodz......chcesz kupic troche L2 ???? :]


  • Wiadomości: 26

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #3482 dnia: Styczeń 28, 2016, 07:14:37 pm »
jestescie chorymi swirami !!!! :P

No chodz komet chodz......chcesz kupic troche L2 ???? :]

Prosze sie zalogowac


  • Wiadomości: 22

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #3483 dnia: Styczeń 28, 2016, 11:25:58 pm »
Nudno tu, jak 9 SSD po 3567 adena. :P
tankofermentator


  • Wiadomości: 454

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #3484 dnia: Styczeń 29, 2016, 12:57:13 am »
nie nie nie :) mi tam meczyk badz 2 w lola wystarcza :)


  • ******
  • Wiadomości: 1257

  • Pochwał: 3

  • Legendarny StarK
Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #3485 dnia: Styczeń 29, 2016, 10:55:59 am »
Zapas energetyków zrobiony na weekendowy event ?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

4. w przypadku gdy strona przeciwna wygrywa flejm war, (czyli po prostu napisze prawde - czy pocisnie aralionowi od grubasow, derfo od slabiakow, amirasowi od lamuskow, stwierdzi ze core jest dead i online to 200) aralion bierze w rece katarynke i kreci korbka tak dlugo, az wyskoczy z niej zdalnie sterowana małpka (ruesse) i wlepi wrogowi jedynej i slusznej ideologi %


  • Wiadomości: 333

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #3486 dnia: Styczeń 29, 2016, 11:21:45 am »
Widzę, idealnie wymierzony event by namówić ludzi na przedłużenie abo które się właśnie skończyło  hahaha


  • ******
  • Wiadomości: 1146

  • Pochwał: 2

  • Bycie glamur jest zajebiste
Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #3487 dnia: Styczeń 29, 2016, 11:43:48 am »
Widzę, idealnie wymierzony event by namówić ludzi na przedłużenie abo które się właśnie skończyło  hahaha
Dopóty adena będzie miała wartość kuszącą dla ruskich, dopóty będzie popyt na nią to serwer będzie trzymał online i "żył"  hahaha
Wystarczy spojrzeć na BNS po otwarciu, chat cały w syfie dlatego gry powoli ograniczają bezpośredni handel między graczami i ma to swoje 2 zalety - zredukowanie P2W i bot sellerów/gold bot farmerów czyli to co wszystkich w MMO najbardziej irytuje. Co z tego, że wydawca nie wprowadzi OP itemów w sklepiku jeśli ludzie którzy chcą przeznaczyć swoją sałatę na grę poleca do gold sellera i wyjdzie na to samo. A gold seller dodatkowo zostaje napędzany tworząc to co rusz nowe sznury botów.

Pytanie tylko jak długo EU community wytrzyma skoro to oni są głównym targetem ruskich jako potencjalni kupcy a paradoksalnie także zmuszają większą ilość ludzi do quitów - oczywiście są też tacy którzy zwyczajnie nie dają rady z grindem i są znudzeni ale takie sytuacje tylko dokładają im racjonalnych argumentów aby sobie odpuścić gdy szukają powodów do usprawiedliwienia swojego quita.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 29, 2016, 11:55:13 am wysłana przez xRelapse »


  • Wiadomości: 26

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #3488 dnia: Styczeń 29, 2016, 12:43:13 pm »
Widzę, idealnie wymierzony event by namówić ludzi na przedłużenie abo które się właśnie skończyło  hahaha
Dopóty adena będzie miała wartość kuszącą dla ruskich, dopóty będzie popyt na nią to serwer będzie trzymał online i "żył"  hahaha
Wystarczy spojrzeć na BNS po otwarciu, chat cały w syfie dlatego gry powoli ograniczają bezpośredni handel między graczami i ma to swoje 2 zalety - zredukowanie P2W i bot sellerów/gold bot farmerów czyli to co wszystkich w MMO najbardziej irytuje. Co z tego, że wydawca nie wprowadzi OP itemów w sklepiku jeśli ludzie którzy chcą przeznaczyć swoją sałatę na grę poleca do gold sellera i wyjdzie na to samo. A gold seller dodatkowo zostaje napędzany tworząc to co rusz nowe sznury botów.

Pytanie tylko jak długo EU community wytrzyma skoro to oni są głównym targetem ruskich jako potencjalni kupcy a paradoksalnie także zmuszają większą ilość ludzi do quitów - oczywiście są też tacy którzy zwyczajnie nie dają rady z grindem i są znudzeni ale takie sytuacje tylko dokładają im racjonalnych argumentów aby sobie odpuścić gdy szukają powodów do usprawiedliwienia swojego quita.

Pieknie napisane, ja toleruje takie osoby jak ja, boca bo grind zabija, nie handluje itd, ale boci bo zycie jest zle i nie pozwala na zakrzywianie czasoprzestrzeni.

Chyba ze sie myle i usprawiedliwiam teraz sam siebie.

Ale quitowac nie chce, chociaz po tylu reportach powinienem dawno juz zebrac banana, moze innova toleruje takich urwisow jak ja?


  • Wiadomości: 248

  • Pochwał: 1

  • TommyVercetti
Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #3489 dnia: Styczeń 29, 2016, 01:33:02 pm »
Nie toleruje w nieskończoność, czekaj na swoją kolej. Też urwisowałem bez wpływania na innych i niestety dostałem po łapach :D.
Innova Core [EU]: Sigiel Knight - TommyVercetti - Off


  • Wiadomości: 120

  • Pochwał: 1

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #3490 dnia: Styczeń 29, 2016, 02:58:12 pm »
Jak za jakiś czas ten serwer przejdzie na f2p to na każdej stronie na forum będę odradzał tracenia czasu na nim, jest słabo i nie mam na myśli grindu. Serwer postawiony tylko aby każdy mógł zarobić. Jeśli ktoś jest zainteresowany to oddam sprzęt D dla maga warty 1,2kk+ za dobre piwo, niech i ja coś mam z tej gry.


  • ********
  • Wiadomości: 1826

  • Pochwał: 671

  • Try Me
Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #3491 dnia: Styczeń 29, 2016, 03:31:34 pm »
Jak za jakiś czas ten serwer przejdzie na f2p to na każdej stronie na forum będę odradzał tracenia czasu na nim, jest słabo i nie mam na myśli grindu. Serwer postawiony tylko aby każdy mógł zarobić. Jeśli ktoś jest zainteresowany to oddam sprzęt D dla maga warty 1,2kk+ za dobre piwo, niech i ja coś mam z tej gry.
Pasi, prześlę nawet 2 piwa ^^


  • Wiadomości: 917

  • Pochwał: 9

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #3492 dnia: Styczeń 29, 2016, 03:53:06 pm »
Jak za jakiś czas ten serwer przejdzie na f2p to na każdej stronie na forum będę odradzał tracenia czasu na nim, jest słabo i nie mam na myśli grindu. Serwer postawiony tylko aby każdy mógł zarobić. Jeśli ktoś jest zainteresowany to oddam sprzęt D dla maga warty 1,2kk+ za dobre piwo, niech i ja coś mam z tej gry.
Pasi, prześlę nawet 2 piwa ^^

Piwo to trzeba w knajpie postawić, a nie wysyłać!


Drobne przepychanki słowne czy lekko prowokujące słowa są jak najbardziej wskazane


  • ******
  • Wiadomości: 1257

  • Pochwał: 3

  • Legendarny StarK
Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #3493 dnia: Styczeń 29, 2016, 04:06:09 pm »
Ja wciąż nie rozumiem jednego. Każdy tu myśli, ze będzie top1 albo chociaż top3, dlatego spina kapsko, mowi ze gra casualowo, albo dla zarobku, Botuje i śmieje sie z reszty bo oni grają live i maja gorszy lvl sprzęt itd, wciąż ten sam temat ze online z dypy, pisze ze server postawiony dla zarobku, albo dostał bana i udaje debila ze jest słabo, albo sprzedał matsy i dostał bana, ze lepszy rpg ktory pada i wstawia nowy co 3 msc itd:D
 jak idziecie pic piwo to dlatego ze je Lubicie, wódkę pijecie dla zgonu. Przecież jak ktos postawi basen to nie dlatego ze ma kaprys, ale dla zarobku, a ludzie tam chodzą pływać bo lubią, tak damo ludzie grają w l2 bo lubią, ale zdążają sie tez takie spinacze jak tu na forum, idą na basen napiąć klatę i udawać hasselhoffa, a jak im nie wyjdzie to mówią ze kijowy basen, ludzie leja do wody, a w zjeżdżalni sa żyletki:D





Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

4. w przypadku gdy strona przeciwna wygrywa flejm war, (czyli po prostu napisze prawde - czy pocisnie aralionowi od grubasow, derfo od slabiakow, amirasowi od lamuskow, stwierdzi ze core jest dead i online to 200) aralion bierze w rece katarynke i kreci korbka tak dlugo, az wyskoczy z niej zdalnie sterowana małpka (ruesse) i wlepi wrogowi jedynej i slusznej ideologi %


  • ******
  • Wiadomości: 1100

  • Pochwał: 5

  • a.k.a. Darth
Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #3494 dnia: Styczeń 29, 2016, 04:48:46 pm »
Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
nie chwal sie ze masz iphona :P
retired


  • Wiadomości: 856

  • Pochwał: 9

  • AWTHPW
Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #3495 dnia: Styczeń 29, 2016, 06:39:25 pm »
Sprawdza sie, terrorist najwiecej krzycza, ale jest ich najmniej.




Ja wciąż nie rozumiem jednego. Każdy tu myśli, ze będzie top1 albo chociaż top3, dlatego spina kapsko, mowi ze gra casualowo, albo dla zarobku, Botuje i śmieje sie z reszty bo oni grają live i maja gorszy lvl sprzęt itd, wciąż ten sam temat ze online z dypy, pisze ze server postawiony dla zarobku, albo dostał bana i udaje debila ze jest słabo, albo sprzedał matsy i dostał bana, ze lepszy rpg ktory pada i wstawia nowy co 3 msc itd:D
 jak idziecie pic piwo to dlatego ze je Lubicie, wódkę pijecie dla zgonu. Przecież jak ktos postawi basen to nie dlatego ze ma kaprys, ale dla zarobku, a ludzie tam chodzą pływać bo lubią, tak damo ludzie grają w l2 bo lubią, ale zdążają sie tez takie spinacze jak tu na forum, idą na basen napiąć klatę i udawać hasselhoffa, a jak im nie wyjdzie to mówią ze kijowy basen, ludzie leja do wody, a w zjeżdżalni sa żyletki:D





Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

We ride together, we die together.


  • Wiadomości: 26

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #3496 dnia: Styczeń 29, 2016, 06:41:56 pm »
Lineage 2 Classic EU został/a zablokowany/a do 15.06.2043, 20:29 :_(

I pozamiatane. Moze to i lepiej :d


  • Wiadomości: 53

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #3497 dnia: Styczeń 29, 2016, 07:14:25 pm »
wszedzie te hejkery ...
TOP player z Polshy PepsiQQ "gracze w naszym cp to topka eu, takze jak liczysz ze fakt ze bocimy oznacza = brak skilla, to sie zdziwisz:D"


  • Wiadomości: 248

  • Pochwał: 1

  • TommyVercetti
Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #3498 dnia: Styczeń 29, 2016, 08:05:34 pm »
Lineage 2 Classic EU został/a zablokowany/a do 15.06.2043, 20:29 :_(

I pozamiatane. Moze to i lepiej :d

Mówiłem  : DD.
Innova Core [EU]: Sigiel Knight - TommyVercetti - Off


  • Wiadomości: 393

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #3499 dnia: Styczeń 29, 2016, 09:02:22 pm »
Innova sprawdza KAŻDY report napisany przez support więc jak ktoś dostaje reporta i nie wie jak się "bronić" to nawet pazak/amarantha go prędzej czy później capnie. Lepiej się módlcie żeby doktora z cora do classica nie przydzielili bo zrobi w kilka dni taka pożogę że online dropnie do samych legit czyli pewnie z 500 ale raczej im się to nie opłaci :)