Witaj
Gość

Wątek: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth  (Przeczytany 927557 razy)

  • Wiadomości: 190

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #3675 dnia: Luty 26, 2016, 07:14:26 pm »
1980 online, -1090 w miesiąc, chyba buff na nostalgię się skończył, gdzie są te grajki co miały naparzać latami? jakoś ich tu już nie widzę  hahaha
kto miac grac ten gra :)


  • ******
  • Wiadomości: 1146

  • Pochwał: 2

  • Bycie glamur jest zajebiste
Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #3676 dnia: Luty 26, 2016, 07:15:30 pm »
Przecież od razu było wiadomo, że w pierwszym miesiącu odpadną dzieci neo, w drugim miesiącu priv lolki, a w trzecim napaleńcy, którzy wykupili 3 miesięcznego suba... dopiero w kwietniu będzie wiadomo ilu hardcorów zostanie :P
chyba sellerów


  • Wiadomości: 63

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #3677 dnia: Luty 26, 2016, 09:50:08 pm »
1980 online, -1090 w miesiąc, chyba buff na nostalgię się skończył, gdzie są te grajki co miały naparzać latami? jakoś ich tu już nie widzę  hahaha


Tak jak ktoś napisał wcześniej, ludzie grają, online mały i co z tego?, zapomniałeś napisać, że server umiera hahaha. BD na pewno będzie lepszą grą, powodzenia.
« Ostatnia zmiana: Luty 26, 2016, 09:53:04 pm wysłana przez grifcio »


  • Wiadomości: 737

  • Pochwał: 1

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #3678 dnia: Luty 26, 2016, 10:30:56 pm »
A spoty wciąż pozajmowane... Quitować szybciej bo nie mam gdzie trainów ciągać w spokoju!
L2C EU wannabe?
A chuuu, nic nie chce sprzedać :)))


  • Wiadomości: 109

  • Pochwał: -2

  • Leith
Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #3679 dnia: Luty 27, 2016, 08:00:45 am »
Przecież od razu było wiadomo, że w pierwszym miesiącu odpadną dzieci neo, w drugim miesiącu priv lolki, a w trzecim napaleńcy, którzy wykupili 3 miesięcznego suba... dopiero w kwietniu będzie wiadomo ilu hardcorów zostanie :P

Mam 32 lata i gram w L2 od C1. Na Classica poszedłem z sentymentu do tej gry i quitnolem w pierwszym miesiącu i nie dlatego ze jestem "dzieckiem neo" tylko ten "Classic" nie ma nic wspólnego ze starymi kronikami. Wiec takie teksty pani Admin niech sobie pani daruje...


  • Wiadomości: 194

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #3680 dnia: Luty 27, 2016, 09:57:41 am »
Przecież od razu było wiadomo, że w pierwszym miesiącu odpadną dzieci neo, w drugim miesiącu priv lolki, a w trzecim napaleńcy, którzy wykupili 3 miesięcznego suba... dopiero w kwietniu będzie wiadomo ilu hardcorów zostanie :P

Mam 32 lata i gram w L2 od C1. Na Classica poszedłem z sentymentu do tej gry i quitnolem w pierwszym miesiącu i nie dlatego ze jestem "dzieckiem neo" tylko ten "Classic" nie ma nic wspólnego ze starymi kronikami. Wiec takie teksty pani Admin niech sobie pani daruje...

Poprosimy o definicje starych kronik
http://Insomnia.org.pl było mineło ;)


Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #3681 dnia: Luty 27, 2016, 10:29:09 am »
Przecież od razu było wiadomo, że w pierwszym miesiącu odpadną dzieci neo, w drugim miesiącu priv lolki, a w trzecim napaleńcy, którzy wykupili 3 miesięcznego suba... dopiero w kwietniu będzie wiadomo ilu hardcorów zostanie :P

Dokladnie Aniu tj. W 95% ruscy sprzedajacy adene, CI co od Nich ja kupuja no I boty. 1500 wsam raz Na jeden raz, a po wakacjach merge z Gran Kain, bo Na classics to zrywu 'drugiej mlodosci' z racji farmy Na pewno nie bdzie.


  • Wiadomości: 408

  • Pochwał: 4

    • Kanał YT
Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #3682 dnia: Luty 27, 2016, 11:01:00 am »
Przecież od razu było wiadomo, że w pierwszym miesiącu odpadną dzieci neo, w drugim miesiącu priv lolki, a w trzecim napaleńcy, którzy wykupili 3 miesięcznego suba... dopiero w kwietniu będzie wiadomo ilu hardcorów zostanie :P

Mam 32 lata i gram w L2 od C1. Na Classica poszedłem z sentymentu do tej gry i quitnolem w pierwszym miesiącu i nie dlatego ze jestem "dzieckiem neo" tylko ten "Classic" nie ma nic wspólnego ze starymi kronikami. Wiec takie teksty pani Admin niech sobie pani daruje...

Poprosimy o definicje starych kronik

Zaiste. To będzie ciekawe.... Kiedy miałem 20 lat...

Dzieci neo + privy quitną... i zaraz jest odzew. Zamiast startować bezpośrednio na OFFie, należało wcześniej sprawdzić sobie tą kronikę, a była tak możliwość.
« Ostatnia zmiana: Luty 27, 2016, 11:12:39 am wysłana przez RedWind »


  • Wiadomości: 333

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #3683 dnia: Luty 27, 2016, 12:22:27 pm »
Przejdą na f2p, to najdzie ludzi i botów. Nawet pepsi pewnie wróci.


  • Wiadomości: 691

  • Pochwał: 1

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #3684 dnia: Luty 27, 2016, 03:07:47 pm »
f2p... Nie warto było xd. f2p wam server rozwali.


  • ********
  • Wiadomości: 1826

  • Pochwał: 671

  • Try Me
Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #3685 dnia: Luty 27, 2016, 03:20:09 pm »
Przecież od razu było wiadomo, że w pierwszym miesiącu odpadną dzieci neo, w drugim miesiącu priv lolki, a w trzecim napaleńcy, którzy wykupili 3 miesięcznego suba... dopiero w kwietniu będzie wiadomo ilu hardcorów zostanie :P

Dokladnie Aniu tj. W 95% ruscy sprzedajacy adene, CI co od Nich ja kupuja no I boty. 1500 wsam raz Na jeden raz, a po wakacjach merge z Gran Kain, bo Na classics to zrywu 'drugiej mlodosci' z racji farmy Na pewno nie bdzie.
+ kilka osób, które grają dla samej farmy (tak, są tacy) + kilka osób, które grają bo mogą jeszcze ownić (z racji 10+ lvl więcej od reszty) + kilka osób, które są świeżo zafascynowane L2 + kilka osób, którym sprawia to jeszcze frajdę + kilka osób, które grają bo ON/ONA gra + kilka osób (jakiś powód się znajdzie). Razem około 2k. Wystarczająco, aby każda z tych osób została wystarczająco długo.


Mam nadzieję, że nie doczekam czasu, kiedy L2 Classic będzie F2P...


  • Wiadomości: 947

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #3686 dnia: Luty 27, 2016, 05:35:49 pm »
Przejdą na f2p, to najdzie ludzi i botów. Nawet pepsi pewnie wróci.

Pepsi nie ma co wracać, przecież zanim ktoś TOP EU CP dogodni to lata miną.


  • Wiadomości: 333

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #3687 dnia: Luty 27, 2016, 09:59:36 pm »
Jeśli w następnych kronikach nie będą udziwniać to aż tak ciężko nie będzie nadgonić.
Teraz największym spowalniaczem jest bieda eq i bieda buff. Przyjdzie npc buff, vit system, pety, latarka c grade to w 2tyg zrobisz to do czego teraz średnia ludzi doszła.


  • Wiadomości: 22

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #3688 dnia: Luty 28, 2016, 01:57:21 pm »
Przecież od razu było wiadomo, że w pierwszym miesiącu odpadną dzieci neo, w drugim miesiącu priv lolki, a w trzecim napaleńcy, którzy wykupili 3 miesięcznego suba... dopiero w kwietniu będzie wiadomo ilu hardcorów zostanie :P

Dokladnie Aniu tj. W 95% ruscy sprzedajacy adene, CI co od Nich ja kupuja no I boty. 1500 wsam raz Na jeden raz, a po wakacjach merge z Gran Kain, bo Na classics to zrywu 'drugiej mlodosci' z racji farmy Na pewno nie bdzie.
+ kilka osób, które grają dla samej farmy (tak, są tacy) + kilka osób, które grają bo mogą jeszcze ownić (z racji 10+ lvl więcej od reszty) + kilka osób, które są świeżo zafascynowane L2 + kilka osób, którym sprawia to jeszcze frajdę + kilka osób, które grają bo ON/ONA gra + kilka osób (jakiś powód się znajdzie). Razem około 2k. Wystarczająco, aby każda z tych osób została wystarczająco długo.


Mam nadzieję, że nie doczekam czasu, kiedy L2 Classic będzie F2P...
To nie jest klasyczne L2. Możesz usuwać moje posty w nieskończoność, ale to nie jest klasyczny Lineage2 C1-4.
Co do populacji na serwerze, to przyznam rację, tylko wtedy, gdy na serwerze pozostanie 1-1,5k. Duszno mi było trochę na początku.

Edit: Dziękuje za -1, próbki stolca kto che może zachować.
« Ostatnia zmiana: Luty 28, 2016, 02:11:43 pm wysłana przez Swiniopas »
tankofermentator


  • ********
  • Wiadomości: 1826

  • Pochwał: 671

  • Try Me
Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #3689 dnia: Luty 28, 2016, 03:10:08 pm »
Przecież od razu było wiadomo, że w pierwszym miesiącu odpadną dzieci neo, w drugim miesiącu priv lolki, a w trzecim napaleńcy, którzy wykupili 3 miesięcznego suba... dopiero w kwietniu będzie wiadomo ilu hardcorów zostanie :P

Dokladnie Aniu tj. W 95% ruscy sprzedajacy adene, CI co od Nich ja kupuja no I boty. 1500 wsam raz Na jeden raz, a po wakacjach merge z Gran Kain, bo Na classics to zrywu 'drugiej mlodosci' z racji farmy Na pewno nie bdzie.
+ kilka osób, które grają dla samej farmy (tak, są tacy) + kilka osób, które grają bo mogą jeszcze ownić (z racji 10+ lvl więcej od reszty) + kilka osób, które są świeżo zafascynowane L2 + kilka osób, którym sprawia to jeszcze frajdę + kilka osób, które grają bo ON/ONA gra + kilka osób (jakiś powód się znajdzie). Razem około 2k. Wystarczająco, aby każda z tych osób została wystarczająco długo.


Mam nadzieję, że nie doczekam czasu, kiedy L2 Classic będzie F2P...
To nie jest klasyczne L2. Możesz usuwać moje posty w nieskończoność, ale to nie jest klasyczny Lineage2 C1-4.
Co do populacji na serwerze, to przyznam rację, tylko wtedy, gdy na serwerze pozostanie 1-1,5k. Duszno mi było trochę na początku.

Edit: Dziękuje za -1, próbki stolca kto che może zachować.

Możesz wierzyć lub nie, ale nie mam nic wspólnego z usuwaniem Twoich postów. Ba, nawet Ci powiem, że mi one w zupełności nie przeszkadzały. -1 to też nie moja zasługa. Pretensje do RedWinda :)


  • Wiadomości: 408

  • Pochwał: 4

    • Kanał YT
Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #3690 dnia: Luty 28, 2016, 03:19:27 pm »
Pozwalam czasem pospamować, ale coś tak czepił się sprawy wypróżnień.
Za trzecim razem dostałeś -1, bo ile razy można czytać, że l2, classic to "kał".
Nawet małpę można czegoś nauczyć, ale i one nie są na tyle zafascynowane gównem.
Dlatego skończmy już ten temat.

"to nie jest klasyczny Lineage2 C1-4" - TO BYŁO PISANE OD SAMEGO POCZĄTKU...
« Ostatnia zmiana: Luty 28, 2016, 03:22:21 pm wysłana przez RedWind »


  • ********
  • Wiadomości: 1826

  • Pochwał: 671

  • Try Me
Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #3691 dnia: Luty 28, 2016, 03:32:31 pm »
Pozwalam czasem pospamować, ale coś tak czepił się sprawy wypróżnień.
Za trzecim razem dostałeś -1, bo ile razy można czytać, że l2, classic to "kał".
Nawet małpę można czegoś nauczyć, ale i one nie są na tyle zafascynowane gównem.
Dlatego skończmy już ten temat.

"to nie jest klasyczny Lineage2 C1-4" - TO BYŁO PISANE OD SAMEGO POCZĄTKU...

Nie mogę się z tym zgodzić gdyż:
Cytuj
Badacze z amerykańskiego uniwersytetu Emory przeprowadzili badanie nad mózgami szympansów i odkryli, że te osobniki, które najczęściej bawiły się rzucaniem odchodami, był bardziej inteligentne niż pozostałe.
Zwyczaj ten dużo nam mówi na temat tych zwierząt, z którymi dzielimy aż 99% naszego DNA. W badaniu opublikowanym w Philosophical Transactions of the Royal Society, badacze z amerykańskiego uniwersytetu Emory wyjaśniają, że przestudiowali to zachowanie i stwierdzili, że jest to oznaka inteligencji, prekursor języka.

:D


  • *******
  • Wiadomości: 1922

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #3692 dnia: Luty 28, 2016, 03:38:19 pm »
od jakiegos czasu 90% moich postow jest usuwanych,   brawo dla nowych moderatorów , od jakiegos czasu tylko ladnie mozna pisac o l2 clasiku


  • Wiadomości: 408

  • Pochwał: 4

    • Kanał YT
Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #3693 dnia: Luty 28, 2016, 03:51:57 pm »
Od jakiegoś czasu, od jakiegoś czasu...
Rozumiem, gdybyś dostał blokadę na msc....
Proszę pisać w tej sprawie do adm. "Co drugi mój post jest usuwany ... To jakaś zła wola modów, którzy się na mnie uwzięli".

Dzieci reagują podobnie. Pojawią się jeden wielce poszkodowany, to zaraz reszta przypomina sobie ile to razy musiała stać w kącie, albo Zła Pani ośmieliła się je zapytać....
Rozumiem xRelapse, PepsiQQ, są moderowani. Mogliby narzekać jak to ich strasznie pokrzywdzono, ale znoszą to z godnością, jak mężczyźni.
---------------
A co do szympansów Świniopasa.... teraz oceniam jego zainteresowania badawcze nieco inaczej....  hahaha

« Ostatnia zmiana: Luty 28, 2016, 03:58:59 pm wysłana przez RedWind »


  • Wiadomości: 22

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #3694 dnia: Luty 28, 2016, 04:01:25 pm »
Shanique
Przepraszam.

RedWind
Pisałem o produkcie, a nie o jego procesie wytwarzania.
Raz napisałem o ekskrementach. Raz przytoczyłem to nawiązując do swojej, poprzedniej wypowiedzi. Skąd te trzy razy?
Nie potraktowałeś mojej wypowiedzi jak "cegiełki" budującej opinie o grze i w tym tkwi problem.
tankofermentator


  • Wiadomości: 408

  • Pochwał: 4

    • Kanał YT
Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #3695 dnia: Luty 28, 2016, 04:08:11 pm »
Chodzi mi bardziej o Twoje spamowanie (4). Obowiązuje Cie taryfa ulgowa, ponieważ jesteś nowym użytkownikiem forum.
To nie jest konstruktywna krytyka. Serwer to "classic" tylko z nazwy i jak wspomniałem wystarczy przejrzeć ten temat. Pisaliśmy o tym od początku.

Uwagi mogę mieć co do wypowiadania się nie na temat, lub co do języka jakim się dany użytkownik posługuję. Nie wynika to z moich życiowych porażek i tego, że muszę się na kimś wyżyć. Ani z nadgorliwości nowego moderatora.
Regulamin forum będzie egzekwowany. To do innych "poszkodowanych kiedyś" użytkowników.

PM poszedł

---------
Jestem zwolennikiem serwerów oficjalnych, ale to nie oznacza, że nie widzę błędów innovy.
Nie mają oni prawa ingerować w pliki gry, nie mogą zmieniać rate bezpośrednio, ALE są w stanie to zrobić pośrednio. Przez formułę PA np. (server płatny, obowiązkowe ""PA""). Tylko jaki content jest bez OLIMPIADY. Jaki end game.

------------
Proszę też korzystać z opcji: "zgłoś do moderatora" (to do wszystkich). Łatwiej jest wtedy zamknąć np. jakiś nieaktualny temat. Czy zwrócić na coś uwagę.

-------------
Mały news odnośnie OLIMPIADY.
« Ostatnia zmiana: Luty 28, 2016, 06:12:00 pm wysłana przez RedWind »


  • Wiadomości: 694

  • Pochwał: 1

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #3696 dnia: Luty 29, 2016, 10:07:46 am »
Ciekawie się zapowiadają te pvp eventy pytanie czy ruskie se nie wpadną do TOIki i zamkną drzwi przed resztą serwera :) ale w sumie pewnie skończy się ostatecznie pvp :) więc cel zostanie osiągnięty.
« Ostatnia zmiana: Luty 29, 2016, 10:27:03 am wysłana przez Neural »
S.h.O.c.k  Team
Neural Siegel Knight 99


Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #3697 dnia: Luty 29, 2016, 10:19:21 am »
Do pana qrq nie wiem czemu laczysz moja gre z f1p, ja Na tym shicie grac juz nie zamierzam. L2 fo smoki, baiumy, mass pvp o cos. Eu gracze maja najwyzej dostep do nix nie dropiacych rb low-mod lvl. Gratulacje jak ktos gra dla farmy.


Co do tych co wroca, nie jest tajemnica ze za grosze za 3-4mc ktos kupi 6x lv postac I jakis sprzet top c do niej, to po co expic?


  • Wiadomości: 333

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #3698 dnia: Luty 29, 2016, 10:32:22 pm »
Coś leci na pysk ten online... darmowe triale trochę zawyżyły ale i tak jest spory odpływ, a jeszcze kolejny drop w marcu będzie... ciekawe czy community dotrwa do tych grywalnych kronik.


 Przy jakim online, waszym zdaniem ludzi zacznie być "za mało"? 1k?


  • Wiadomości: 63

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #3699 dnia: Luty 29, 2016, 11:09:51 pm »
Coś leci na pysk ten online... darmowe triale trochę zawyżyły ale i tak jest spory odpływ, a jeszcze kolejny drop w marcu będzie... ciekawe czy community dotrwa do tych grywalnych kronik.


 Przy jakim online, waszym zdaniem ludzi zacznie być "za mało"? 1k?

Podstawowe pytanie, czy grasz na tym serverze ? Marzec może przynieść więcej graczy więc po co takie teksty.
« Ostatnia zmiana: Luty 29, 2016, 11:13:16 pm wysłana przez grifcio »