Witaj
Gość

Wątek: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth  (Przeczytany 927494 razy)

  • Wiadomości: 917

  • Pochwał: 9

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #3700 dnia: Luty 29, 2016, 11:47:06 pm »
To już nawet nie chodzi o to jaki jest serwer, na wiosnę/lato po prostu zawsze ubywa graczy.


Drobne przepychanki słowne czy lekko prowokujące słowa są jak najbardziej wskazane


  • Wiadomości: 408

  • Pochwał: 4

    • Kanał YT
Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #3701 dnia: Marzec 01, 2016, 11:06:47 am »
Uściślijmy - lato, wakacje ...., ale nie wiosną :P
Innovę to i tak nic nie obchodzi ;) poniżej tego 1k to już nie spadnie, o ile nie zrezygnują rzeczywiście z olimpiady...


  • Wiadomości: 25

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #3702 dnia: Marzec 01, 2016, 07:56:06 pm »
Teraz już coraz mniej ludzi będzie rezygnować.Online będzie taki się utrzymywać, może delikatnie jeszcze spadnie . Tyle ludzi mi odpowiada nie to co na początku walka o mobki. Fajnie i przyjemnie się gra.  :D


Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #3703 dnia: Marzec 03, 2016, 11:53:47 am »
I zostal Wam ru serwer, jeszcze Na tej zretardzialej kronice lv50 v 74


  • ********
  • Wiadomości: 1826

  • Pochwał: 671

  • Try Me
Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #3704 dnia: Marzec 03, 2016, 12:24:33 pm »
Bo ciebie nie ma, więc zostały same ruski?


  • Wiadomości: 333

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #3705 dnia: Marzec 03, 2016, 03:16:38 pm »
Patrząc na dropy ru
GK: 6k->2k->merege
Shillen: 5k->1k->merge

Skelth wyhamuje w okolicach 1,5k (już jest poniżej 2k).

Wyczuwam double xp na wielkanocny event (akurat koniec miesiąca i kończące się subskrypcje).  :afro:
Jakby pomyśleli mogliby sypnąć jakimiś trialami, może jeszcze by się trochę ludzi nabrało.


  • Wiadomości: 917

  • Pochwał: 9

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #3706 dnia: Marzec 03, 2016, 03:49:07 pm »
Jakby pomyśleli mogliby sypnąć jakimiś trialami, może jeszcze by się trochę ludzi nabrało.

Stawiam, że byliby to zautomatyzowani gracze ;)


Drobne przepychanki słowne czy lekko prowokujące słowa są jak najbardziej wskazane


  • Wiadomości: 408

  • Pochwał: 4

    • Kanał YT
Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #3707 dnia: Marzec 03, 2016, 04:37:14 pm »
Wystarczy, że ograniczyliby ilość rusków na servie. A zapowiedź niewprowadzenia oly to dodatkowy problem...


  • Wiadomości: 120

  • Pochwał: 1

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #3708 dnia: Marzec 03, 2016, 06:39:25 pm »
Pewnie już same no-lajfy zostały, ludzie marnujący swój czas, ci co przegrali życie i boty. Miałem subskrypcje na 3mc, a logowałem się przez 2 tygodnie, classic za mocno zamydlił mi oczy, ruscy i boty zabiły mi fun z gry, żałuję tylko wydanej kasy, mogłem to przepić :)


  • Wiadomości: 222

  • Pochwał: -2

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #3709 dnia: Marzec 03, 2016, 07:08:37 pm »
update kroniki na RU będzie końcem białej europy


  • Wiadomości: 22

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #3710 dnia: Marzec 04, 2016, 01:53:40 pm »
Pewnie już same no-lajfy zostały, ludzie marnujący swój czas, ci co przegrali życie i boty. Miałem subskrypcje na 3mc, a logowałem się przez 2 tygodnie, classic za mocno zamydlił mi oczy, ruscy i boty zabiły mi fun z gry, żałuję tylko wydanej kasy, mogłem to przepić :)
W każdej grze człowiek marnuje swój czas. Nie ważne czy jest to gra komputerowa, czy jednoręki, czy karty itd.
Boty i obcy nie zabili tej gry, tylko czas, który się nie zatrzymał dla tych, co grali w pierwsze kroniki i te im się podobały. Otrzymaliśmy produkt zmodyfikowany nie w taki sposób jak sobie wielu wyobrażało. Może to zabrzmi mało po chojracku, ale m.in. gdyby ludzie nie dropili się z tego czego dorabiają się w grze w tak łatwy sposób, to chętnych na L2 byłoby więcej (bo mają inne priorytey w życiu i tego czasu nie mają tyle co kiedyś).
Zmarnowane pieniądze, to najmniejsza strata.
tankofermentator


  • Wiadomości: 194

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #3711 dnia: Marzec 04, 2016, 04:05:58 pm »
Wiele rzeczy mi się tu podoba bo nigdy nie byłem fanem wodotrysków. Zgodzę się ze świnką ;) że dropienie jest z dupy sam gram ale już straciłem  sprzętu za jakieś 3kk spokojnie. Po pierwsze na gości którzy graja od czasu do czasu i kasy maja na shoty utrata broni to śmierć. a jakby nie patrzeć tacy gracze zawsze stanowili część każdego serwera.

Nie grałem na offie ale czy naprawdę było tak że po śmierć leciało z ciebie jak z dojrzałej śliwki? Bo na priwie tez było dropienie ale naprawdę trzeba było mieć pecha. Dodatkowo z faktem dropienie zmieniła się mentalniośc graczy albo to ja jestem za stary i ludzie się zmienili. Kiedyś jak ktoś zginał od mobow to mógł liczyć na reza od przypadkowego gracza czy pomoc jak miałeś na plecach za dużo mobów. A teraz tylko liczą jak padniesz żeby podnieść swoje skarbyyyyyyyyyyy.

Nie nie che idealizować bo nie raz się stunowało dla funu w szczególności jeśli ci ktoś spota zajmował ale teraz to jakieś polowanie na czarownice

Kolejna rzecz to relog przy oflagowaniu to jakiś żart jest, o pk nie wspomnę. Jeszcze dye i kilka innych rzeczy / świadom jestem że nikt nigdy nie stworzy kronik pasującej wszystkim ale tu naprawdę można kilka rzeczy poprawić

ps. Jak juz robili kronikę to naprawdę nie mogli choć sklepików przy gk zabronić???
« Ostatnia zmiana: Marzec 04, 2016, 04:50:38 pm wysłana przez RedWind »
http://Insomnia.org.pl było mineło ;)


  • Wiadomości: 408

  • Pochwał: 4

    • Kanał YT
Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #3712 dnia: Marzec 04, 2016, 04:58:15 pm »
Kwestia sklepów to już wina tylko i wyłącznie GMów. Na privach jest to rozwiązywane lepiej.

Resa to można dostać od wara, żeby człowieka wnerwić jeszcze bardziej. Ja nigdy nie biorę i odpisuję wiadomość na pożegnanie. War to war.

PL gracze + rosjanie nastawieni na kasę, bo w Rosji się nie przelewa czynią mieszankę wybuchową :P Drop przy śmierci jest powiększony w stos. do tego co kiedyś (nie wiem jak to wygląda na 1.5).

Człowiek marnuje swój czas jeśli np. siedzi w l2 całymi dniami, ale od czasu do czasu poduczyć się angielskiego, pogadać na ts-ie w INT klanie wyjdzie tylko na +.


  • Wiadomości: 22

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #3713 dnia: Marzec 04, 2016, 05:43:25 pm »
Człowiek marnuje swój czas jeśli np. siedzi w l2 całymi dniami, ale od czasu do czasu poduczyć się angielskiego, pogadać na ts-ie w INT klanie wyjdzie tylko na +.
Szlifuj angielski np. z Argentyńczykiem, który zasypia z twarzą na klawiaturze jak na poduszce (grał w polskim klanie) - częścią twarzy naciskał przycisk aktywujący mowę i chrapał do mikrofonu . :)
Coś w tym jest. Można pogadać.
tankofermentator


  • Wiadomości: 257

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #3714 dnia: Marzec 04, 2016, 05:46:49 pm »
Wiele rzeczy mi się tu podoba bo nigdy nie byłem fanem wodotrysków. Zgodzę się ze świnką ;) że dropienie jest z dupy sam gram ale już straciłem  sprzętu za jakieś 3kk spokojnie. Po pierwsze na gości którzy graja od czasu do czasu i kasy maja na shoty utrata broni to śmierć. a jakby nie patrzeć tacy gracze zawsze stanowili część każdego serwera.

Nie grałem na offie ale czy naprawdę było tak że po śmierć leciało z ciebie jak z dojrzałej śliwki? Bo na priwie tez było dropienie ale naprawdę trzeba było mieć pecha. Dodatkowo z faktem dropienie zmieniła się mentalniośc graczy albo to ja jestem za stary i ludzie się zmienili. Kiedyś jak ktoś zginał od mobow to mógł liczyć na reza od przypadkowego gracza czy pomoc jak miałeś na plecach za dużo mobów. A teraz tylko liczą jak padniesz żeby podnieść swoje skarbyyyyyyyyyyy.

Nie nie che idealizować bo nie raz się stunowało dla funu w szczególności jeśli ci ktoś spota zajmował ale teraz to jakieś polowanie na czarownice

Kolejna rzecz to relog przy oflagowaniu to jakiś żart jest, o pk nie wspomnę. Jeszcze dye i kilka innych rzeczy / świadom jestem że nikt nigdy nie stworzy kronik pasującej wszystkim ale tu naprawdę można kilka rzeczy poprawić

ps. Jak juz robili kronikę to naprawdę nie mogli choć sklepików przy gk zabronić???


Szansa, ze wydropisz bron, ktora masz na sobie wynosi ~0,9% w zaleznosci czy masz tarcze i set 1/2 czesciowy. Natomiast relogi na fladze po wyjsciu z combatu byly mozliwe od kiedy pamietam ;)


  • Wiadomości: 194

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #3715 dnia: Marzec 04, 2016, 06:19:43 pm »
Ja nie jestem przeciwnikiem dropienia ale raz miałem 80 na 100 zajęte i poleciał łuk tarcza włócznia i ze 3 rodzaj matsów obok mnie była kupeczka jak po AQ ;) teraz nie pamiętam czy akurat mialem cos w reku ,A to juz lekka przesada. Samo to w sobie rodzi chciwość nawet jak nie stunowałes to po kilku razach zaczniesz się zastanawiać dlaczego nie skoro ciebie tak załatwiali. Tak własnie tworzy sie łańcuszek zło napędza ZUO !! i ludzie ze słabsza psycha robią quit.

Co do reloga nie mowie ze tak nie było mówię że jest to do dupy ;) Tak samo jak scrole PK
http://Insomnia.org.pl było mineło ;)


  • Wiadomości: 408

  • Pochwał: 4

    • Kanał YT
Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #3716 dnia: Marzec 04, 2016, 10:53:05 pm »
Człowiek marnuje swój czas jeśli np. siedzi w l2 całymi dniami, ale od czasu do czasu poduczyć się angielskiego, pogadać na ts-ie w INT klanie wyjdzie tylko na +.
Szlifuj angielski np. z Argentyńczykiem, który zasypia z twarzą na klawiaturze jak na poduszce (grał w polskim klanie) - częścią twarzy naciskał przycisk aktywujący mowę i chrapał do mikrofonu . :)
Coś w tym jest. Można pogadać.

Przecież nie będziesz gadał z ruskiem, albo buszmenem. :)


  • Wiadomości: 393

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #3717 dnia: Marzec 06, 2016, 03:15:07 am »
Przecież tak prymitywna gra nie miała szans przetrwać dłużej, kronika/kroniki były spoko ale 10 lat temu, tak jak ze starymi sentymentalnymi bajkami/filmami - kiedyś było super ale jak teraz do tego usiądziesz to po 30 sekundach sam siebie zadasz pytanie jak można takie gówno oglądać? Ten classic nie ma nawet 5% contentu w porównaniu do nowych mmo, jest nudny i monotonny. Przez miesięczną subskrypcje botowaliśmy może przez 4 dni pomimo że nikt nas nie bił a jakieś tam hajsy wpadły to samo patrzenie na to padło denerwowało i bardzo szybko poszedł uninstall... 1k ludzi odpadło przez 2tyg z tendencją ~100/dzień, gl za kolejny tydzień albo dwa.


  • Wiadomości: 947

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #3718 dnia: Marzec 06, 2016, 07:43:24 am »
Przecież tak prymitywna gra nie miała szans przetrwać dłużej, kronika/kroniki były spoko ale 10 lat temu, tak jak ze starymi sentymentalnymi bajkami/filmami - kiedyś było super ale jak teraz do tego usiądziesz to po 30 sekundach sam siebie zadasz pytanie jak można takie gówno oglądać? Ten classic nie ma nawet 5% contentu w porównaniu do nowych mmo, jest nudny i monotonny. Przez miesięczną subskrypcje botowaliśmy może przez 4 dni pomimo że nikt nas nie bił a jakieś tam hajsy wpadły to samo patrzenie na to padło denerwowało i bardzo szybko poszedł uninstall... 1k ludzi odpadło przez 2tyg z tendencją ~100/dzień, gl za kolejny tydzień albo dwa.

Taziu to Wy bota używaliście?, po kim jak po kim ale po Was bym się nie spodziewał...
Jednak trzeba przyznać, że tendencję zachowaliście, jeżeli bot nie gwarantuje przewagi to QQ+rage


  • Wiadomości: 194

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #3719 dnia: Marzec 06, 2016, 07:57:38 am »
A czym różnią się nowe mmo? Rozumiem że tam nie zabija się mobów nie robi questówe  ? Bo zasada jest ta sama tylko trzeba dodać nową grafikę tryb kamerki i to że twoja postać skacze po mapie jak ninja otoczona fajerwerkami
http://Insomnia.org.pl było mineło ;)


  • *******
  • Wiadomości: 1922

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #3720 dnia: Marzec 06, 2016, 05:37:09 pm »
taki classic to fajna opcja pograc sobie 2 miesiace :)


  • Wiadomości: 917

  • Pochwał: 9

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #3721 dnia: Marzec 07, 2016, 10:01:15 am »
Myślę, że powinni wyłączyć auto shoty. Może ludzie zrobiliby się jeszcze bardziej sentymentalni i skończyłaby się ta fala quitów :c


Drobne przepychanki słowne czy lekko prowokujące słowa są jak najbardziej wskazane


  • *******
  • Wiadomości: 1922

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #3722 dnia: Marzec 07, 2016, 11:54:41 am »
a ja mysle ze juz dawno powinna byc L3   

a to = naplyw nowych graczy i starych wyjadaczy


  • Wiadomości: 691

  • Pochwał: 1

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #3723 dnia: Marzec 08, 2016, 07:07:03 pm »
masz l3 demo, nazywa się tera online.


  • Wiadomości: 248

  • Pochwał: 1

  • TommyVercetti
Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #3724 dnia: Marzec 08, 2016, 07:33:51 pm »
masz l3 demo, nazywa się tera online.

Jak na demo to bardzo udane ;-). Szkoda, że jest tam tyle *** rzeczy, bo jest również cała masa zajebistych rozwiązań - do dziś uważam, że jeśli chodzi o rolę tanka, to ciężko znaleźć bardziej udaną grę.
« Ostatnia zmiana: Marzec 08, 2016, 07:38:31 pm wysłana przez RedWind »
Innova Core [EU]: Sigiel Knight - TommyVercetti - Off