Witaj
Gość

Wątek: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth  (Przeczytany 927598 razy)

  • Wiadomości: 257

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #3800 dnia: Kwiecień 11, 2016, 10:52:01 pm »
Gludio: Unforgiven
Dion: Sioux ( madpro )
Giran: madpro
Oren: Madness ( madpro )


  • *******
  • Wiadomości: 5075

  • Pochwał: 49

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #3801 dnia: Kwiecień 12, 2016, 12:36:08 pm »
po niedzieli

Lineage 2 Classic EU


  • ********
  • Wiadomości: 1826

  • Pochwał: 671

  • Try Me


  • Wiadomości: 333

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #3803 dnia: Kwiecień 12, 2016, 01:56:16 pm »
Ten johny to chyba Polak.

... Ja aktualnie zrobiłem reola bo moje cp jeblo (tak jest jak cl cp ma ambicje większe niz możliwości)...

Czyli przyznajesz, że ci co mieli ambicje już dawno sobie odpuścili ten serwer a zostali sami nonfaktorzy i ludzie bez ambicji :)

ps. daj ktoś screena z listą clanhalli


  • Wiadomości: 130

  • Pochwał: -1

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #3804 dnia: Kwiecień 12, 2016, 06:51:31 pm »
wyrwane zdanie z kontekstu i przeinaczone na twoje chodziło bardziej ze na 46 lvl chciał podbić serwer i klepać sie z całym serwerem, a propozycje dojścia do jednej z stron oczywiście negowane bo grac z ruskimi nie będzie.
Skelth z takim online czyli 1500 a dojdzie na pewno do 2000 bedzie oknie za duzo nie za malo w sam raz by fajnie bawić się na tym serwie..
BTW. jak ktos ma ambicje zownic serwer choć nie znam żadnego klanu polskiego ktory ownił na jakimkolwiek serwie off to nie jest serwer dla niego
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 13, 2016, 10:51:01 am wysłana przez RedWind »


  • Wiadomości: 208

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #3805 dnia: Kwiecień 12, 2016, 09:10:05 pm »
ktoś napisał że mają o połowę zmniejszyć abonament jet to prawda ?


  • Wiadomości: 917

  • Pochwał: 9

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #3806 dnia: Kwiecień 12, 2016, 09:36:51 pm »
Skelth z takim online czyli 1500 a dojdzie napewno do 2000 bedzie oknie za duzo nie za malo w sam raz by fajnie bawić się na tym serwie..
Mają zamiar płacić graczom za logowanie się? Dlaczego online ma wzrosnąć o 1/3?

ktoś napisał że mają o połowę zmniejszyć abonament jet to prawda ?
To by był bardzo desperacki krok, który raczej nie miałby wpływu na online. Jak ktoś chce grać, to żadna różnica czy ma wydać 10 czy 5 euro.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 13, 2016, 10:51:49 am wysłana przez RedWind »


Drobne przepychanki słowne czy lekko prowokujące słowa są jak najbardziej wskazane


  • Wiadomości: 279

  • Pochwał: 1

  • OblivioN
Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #3807 dnia: Kwiecień 13, 2016, 10:37:29 am »
JAk czytam te dram na tym forum to zal dupe sciska największe hejty leca od troli co tu grali 1 meisiac i poszli bo nie umieli nic na tym serwie zrobić. Ja aktualnie zrobiłem reola bo moje cp jeblo (tak jest jak cl cp ma ambicje większe niz możliwości) i co i powiem tylko tyle bardzo dobrze ze jeblo bo teraz w ciagu 10 dni mam 42 lvl  i leci bo nie ma nic gorszego od pro graczy typu pepsi i malo efektywnego spędzania czasu w grze.
Serwer trzyma się bardzo dobrze duzo nowych graczy na low spotach.
A pepsi i jego pro koleszki idzcie sobie na swoje priv serwery interlude i grajcie sobie tam bo gow..no wiecie o tej grze
Jak ja sie ciesze ze nie gram juz w l2,jak miałbym tak spędzić parę godzin na ts z Tobą lub Twoimi ziomalami to pewnie by mi krew z uszu popłyneła
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 13, 2016, 10:52:44 am wysłana przez RedWind »
Live To Play -- Play To Win -- As Much As Possible -- As Hardcore As Possible


  • Wiadomości: 947

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #3808 dnia: Kwiecień 13, 2016, 02:58:29 pm »
ktoś napisał że mają o połowę zmniejszyć abonament jet to prawda ?

Chyba to fake info, ogólnie jak ktoś ma problem z płaceniem za L2 to powinien w końcu ruszyć 4 litery i iść do pracy.

W Polsce za minimalne wynagrodzenie to chyba za dzień pracy ma się na 3 miesiące abonamentu.


  • Wiadomości: 126

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #3809 dnia: Kwiecień 13, 2016, 03:01:02 pm »
Cytuj
W Polsce za minimalne wynagrodzenie to chyba za dzień pracy ma się na 3 miesiące abonamentu.

axxaxaxxaa dzięki za dobry dowcip i sory za offtopa )
In The Name Of Satan ...


  • Wiadomości: 408

  • Pochwał: 4

    • Kanał YT
Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #3810 dnia: Kwiecień 13, 2016, 03:05:49 pm »
Min wynagrodzenie w Polsce to ~~5zł/h (TESCO) czyli 40 zł /// jak Euro skoczy to nie wystarczy na msc :D


  • Wiadomości: 257

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #3811 dnia: Kwiecień 13, 2016, 03:34:47 pm »
Min wynagrodzenie w Polsce to ~~5zł/h (TESCO) czyli 40 zł /// jak Euro skoczy to nie wystarczy na msc :D

Ciezko mi w to uwierzyc, jak moj znajomy typowy sebix w Tesco jako kierowca(zakupy internetowe) dostaje ~3500 netto  :shock:


  • Wiadomości: 40

  • Pochwał: 0



  • Wiadomości: 408

  • Pochwał: 4

    • Kanał YT
Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #3813 dnia: Kwiecień 13, 2016, 06:35:57 pm »
To zarobki z przed roku ;) w Carefour było jakieś 6 zł
Do lidla to nikt nie chce już iść, to chociaż na papierze podnieśli; i dziś są ludzie zarabiający te ~1300zł/msc (przysłowiowy market czy KFC)
Jak biali murzyni Europy.

I nie można tutaj porównywać zarobków niewolnika z zarobkami kierowcy.
Stąd 25Euro czyli 100 zł ... hmmm, nie zarobią tyle

Dobra koniec offtopica ;p

P.S. Jak czytam "zarobki brutto" to wyłączam taki artykuł...


« Ostatnia zmiana: Kwiecień 13, 2016, 06:38:46 pm wysłana przez RedWind »


  • Wiadomości: 246

  • Pochwał: -1

  • ...xax0r!?
Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #3814 dnia: Kwiecień 13, 2016, 06:43:00 pm »
Min wynagrodzenie w Polsce to ~~5zł/h (TESCO) czyli 40 zł /// jak Euro skoczy to nie wystarczy na msc :D

Ciezko mi w to uwierzyc, jak moj znajomy typowy sebix w Tesco jako kierowca(zakupy internetowe) dostaje ~3500 netto  :shock:

ciekawe gdzie :D bo pierwsze slysze o takim wynagrodzeniu na takim stanowisku :D

http://www.pulshr.pl/wynagrodzenia/sieci-handlowe-daja-podwyzki-by-zatrzymac-pracownikow-ikea-biedronka-tesco-i-lidl-i-podnosza-wynagrodzenia,31504.html nawet na kasie w lidlu jest powyżej min krajowej

no no, od ciula więcej niż najniższa naprawdę :D

dziwne realia macie, chyba że Polska dzieli się na Polskę A, B i C :D


suma summarum jak online zacznie się pomniejszać albo orzynajmniej nie spadnie, to nie wykluczone, że obniżą abonament :)


  • Wiadomości: 408

  • Pochwał: 4

    • Kanał YT
Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #3815 dnia: Kwiecień 13, 2016, 06:50:14 pm »
Albo co gorsza wprowadzą L2 Store (chociaż obecnie zaprzeczają, że mają takie plany).


  • Wiadomości: 521

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #3816 dnia: Kwiecień 13, 2016, 07:31:43 pm »
Na jakimś streamie potwierdzali, że L2Store nie wprowadzą, a jak online spadnie do dramatycznego poziomu to zrobią merge z RU.


  • Wiadomości: 917

  • Pochwał: 9

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #3817 dnia: Kwiecień 13, 2016, 08:38:15 pm »
Albo co gorsza wprowadzą L2 Store (chociaż obecnie zaprzeczają, że mają takie plany).

Miesiąc przed merge Lilith z Core zapiarali się rękami i nogami, że merge nie będzie.
Jak ktoś ma większe zaufanie do Innovy niż 1%, to jest wyjątkowo naiwny :D


Drobne przepychanki słowne czy lekko prowokujące słowa są jak najbardziej wskazane


  • Wiadomości: 333

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #3818 dnia: Kwiecień 13, 2016, 09:19:26 pm »
Merge by rozjechał Skelth do zera... przecież oni mają rok w plecy do ru. Dlatego mówiłem, że jak ktoś chce grać jakoś konkretniej i mieć pewność, że pogra rok+ to lepiej się wysprzedać na EU i iść na GK. Oczywiście własne CP i rosyjski na poziomie komunikatywnym.

Skelt 1368 - i to jest z free trialami obecnie...


Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #3819 dnia: Kwiecień 14, 2016, 12:38:31 pm »
Merge by rozjechał Skelth do zera... przecież oni mają rok w plecy do ru. Dlatego mówiłem, że jak ktoś chce grać jakoś konkretniej i mieć pewność, że pogra rok+ to lepiej się wysprzedać na EU i iść na GK. Oczywiście własne CP i rosyjski na poziomie komunikatywnym.

Skelt 1368 - i to jest z free trialami obecnie...

online na l2on 1200 sredni - boty/boxy/ru gracze to wam 500 zostaje serwer dead i tyle, mozecie sie tam oszukiwac.

3-4 EU KLANY do 50os na krzyz stfu:D


_________
BTW ODLICZ GRACZY ponizej 60 poziomu, bo po 4mc taki by miec wypadalo i tyle masz aktywnych graczy
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 14, 2016, 06:14:58 pm wysłana przez RedWind »


  • Wiadomości: 190

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #3820 dnia: Kwiecień 14, 2016, 02:59:21 pm »
To jest fantastyczne ze sie chlopaki tam martwicie czy gramy na martwym serwie,  dzieki za troske,  szczególnie ze sami nie gracie,  takie bezinteresowne wspieranie innych fanów lineage2,  rzadko spotykane w dzisiejszych czasach,  mysle ze macie szanse na pokojową nagrode nobla w najblizszym czasie.  Wielkie dzieki od całego community Skeltha!
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 14, 2016, 06:14:00 pm wysłana przez RedWind »


  • Wiadomości: 275

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #3821 dnia: Kwiecień 14, 2016, 03:54:15 pm »
Czy ktokolwiek się martwi? Nie. To jest po prostu trolling, bez trolli to forum byłoby martwe  :afro:
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 14, 2016, 06:14:28 pm wysłana przez RedWind »


  • Wiadomości: 947

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #3822 dnia: Kwiecień 14, 2016, 07:30:34 pm »
Merge by rozjechał Skelth do zera... przecież oni mają rok w plecy do ru. Dlatego mówiłem, że jak ktoś chce grać jakoś konkretniej i mieć pewność, że pogra rok+ to lepiej się wysprzedać na EU i iść na GK. Oczywiście własne CP i rosyjski na poziomie komunikatywnym.

Skelt 1368 - i to jest z free trialami obecnie...

online na l2on 1200 sredni - boty/boxy/ru gracze to wam 500 zostaje serwer dead i tyle, mozecie sie tam oszukiwac.

3-4 EU KLANY do 50os na krzyz stfu:D


_________
BTW ODLICZ GRACZY ponizej 60 poziomu, bo po 4mc taki by miec wypadalo i tyle masz aktywnych graczy

Janusz matmy i wyliczeń :D


  • Wiadomości: 19

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #3823 dnia: Kwiecień 15, 2016, 07:35:13 am »

online na l2on 1200 sredni - boty/boxy/ru gracze to wam 500 zostaje serwer dead i tyle, mozecie sie tam oszukiwac.

3-4 EU KLANY do 50os na krzyz stfu:D


_________
BTW ODLICZ GRACZY ponizej 60 poziomu, bo po 4mc taki by miec wypadalo i tyle masz aktywnych graczy

Tak się składa, że większość graczy na serwerze ma poniżej 60 lvla. Kocham ten rodzaj obliczeń, że jest jakiś online, a to boty, a to boxy itp. Dobrze tylko, że z minus 400 Ci nie wyszło.
Masz kompleks z graniem z Rosjanami? Może po prostu napisz w końcu, że nawet jak grałeś z botem to nie dawałeś rady ugrać niczego i pozostało trochę popłakać.
Pies ogrodnika. Nie dałeś rady, nie spodobało się, to będziesz siedzieć i płakać w kółko jak to źle i ciężko i jak to serwer już padł i jest martwy.
Jeżeli codziennie się loguję i mam po 40+ osób online w klanie, nie pamiętam też dnia  w którym nie walczyłem o farmspota, ponieważ zawsze ktoś się wciska (w końcu takie pustki mamy) to z serwerem chyba nie jest tak źle jakbys Ty chciał.

Ogólnie dzięki za troskę o nasz online na serwerze, jest to online średni 1200 minus PepsiQQuiter? :)


Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #3824 dnia: Kwiecień 20, 2016, 05:44:45 pm »
Dobrze, dobrze

Wam sie wydaje ze mapa jest mala to i 1000 online starczy, tylko ze online sie jeszcze bardziej skurczy, a mapa bedzie wieksza i wieksza i wieksza.


Ludzie do Was nie przyjda, nie masowo, a tego bedziecie potrzebowac, jak wam po wakacjach do 800 online zleci.


Nie martwcie sie, milej farmy z raczki - jak sie obudzicie we wrzesniu na Gran Kainie i bedziecie mieli ta wasza ciezka praca po mergu 1/3 dps co tamtejsi gracze to az raczki bedziecie mogli zacierac:D
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 20, 2016, 06:08:49 pm wysłana przez PepsiQQ »