Witaj
Gość

Wątek: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth  (Przeczytany 927637 razy)

  • Wiadomości: 298

  • Pochwał: 1

  • BALLS OF STEEL !!!
Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #3950 dnia: Sierpień 17, 2016, 10:26:09 am »
1. tylko cena sie zmienia
2. wiem tylko tyle ze z agu mozna bron zdropic jak i sprzedac
3. SA jest zmienione na system run, jest pare rodzajow run ktore daja rozne sa i kazda runa ma 2 sa w sobie z czego wybieramy jedno (jest 9 czy 11 run nie pamietam). runy posiadaja lvl, i mozna go zwiekszac, z kazdym levelem runa daje wiekszy bonus przykładowo: Руна Одала daje  crit rate i crit dmg oczywiscie przy wkadaniu do broni wybieramy jedno.  Руна Одала na 1 lvl daje 75 crit rate a na 13 (max lvl runy) daje 375, masz kase i startujesz to na 20 lvl biegasz z 500 crit rate. rune mozna wsadzic do kazdej broni obojetnie czy jest to 2h miecz czy fisty czy magiczna np: mag sobie moze wsadzic crit rate. na ru classicu innova ograniczyła mozliwosc wsadzania 2 run do 1 broni jak to jest na koreancu, pewnie to samo na eu bedzie. zasealowane runy dropia z rb, po otworzeniu dostajemy losowa rune, np baium ma 100% na 1000-4000 run
4. nie
5. nie, jest pernamenty talisman toi ktory sie leveluje
6. dex daje poprostu wieksze bonusy

blessed soulshotow na rusku nie ma i ma nie byc, wiec eu to samo, jedynie co jakis czas bedzie event z ktorego beda blessedy +15% a nie 30%
szoty dla petow
baium ktory dropi  A bronie i sety
nieograniczony lvl
zielone moby nie maja penalty do expa i dropa
olimpiada
po 10 min bicia rb wpada on w szal na 5 min (nie pamietam dokladnie ale cos takiego +300% p.atk m.atak +500% p.def m.def + 100 speed + 200 % akt speed cast speed) i tak co 10 min
pvp zone w toi na 11 albo wyzej codziennie jest
3 klasa i wiele innych rzeczy

z magow na oli tylko necro cos pokazuje takto tanki summonerzy i ol, lucznicy to szkoda gadac, z wojow mega farmery to kraski zwlaszcza craft, dagger, wl i glad dosc przecietnie chyba ze przewaga lvl to na perma stun trzymaja, dosc dobrze wypada deska i tyrek


  • Wiadomości: 947

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #3951 dnia: Sierpień 17, 2016, 01:49:31 pm »
1. tylko cena sie zmienia
2. wiem tylko tyle ze z agu mozna bron zdropic jak i sprzedac
3. SA jest zmienione na system run, jest pare rodzajow run ktore daja rozne sa i kazda runa ma 2 sa w sobie z czego wybieramy jedno (jest 9 czy 11 run nie pamietam). runy posiadaja lvl, i mozna go zwiekszac, z kazdym levelem runa daje wiekszy bonus przykładowo: Руна Одала daje  crit rate i crit dmg oczywiscie przy wkadaniu do broni wybieramy jedno.  Руна Одала na 1 lvl daje 75 crit rate a na 13 (max lvl runy) daje 375, masz kase i startujesz to na 20 lvl biegasz z 500 crit rate. rune mozna wsadzic do kazdej broni obojetnie czy jest to 2h miecz czy fisty czy magiczna np: mag sobie moze wsadzic crit rate. na ru classicu innova ograniczyła mozliwosc wsadzania 2 run do 1 broni jak to jest na koreancu, pewnie to samo na eu bedzie. zasealowane runy dropia z rb, po otworzeniu dostajemy losowa rune, np baium ma 100% na 1000-4000 run
4. nie
5. nie, jest pernamenty talisman toi ktory sie leveluje
6. dex daje poprostu wieksze bonusy

blessed soulshotow na rusku nie ma i ma nie byc, wiec eu to samo, jedynie co jakis czas bedzie event z ktorego beda blessedy +15% a nie 30%
szoty dla petow
baium ktory dropi  A bronie i sety
nieograniczony lvl
zielone moby nie maja penalty do expa i dropa
olimpiada
po 10 min bicia rb wpada on w szal na 5 min (nie pamietam dokladnie ale cos takiego +300% p.atk m.atak +500% p.def m.def + 100 speed + 200 % akt speed cast speed) i tak co 10 min
pvp zone w toi na 11 albo wyzej codziennie jest
3 klasa i wiele innych rzeczy

z magow na oli tylko necro cos pokazuje takto tanki summonerzy i ol, lucznicy to szkoda gadac, z wojow mega farmery to kraski zwlaszcza craft, dagger, wl i glad dosc przecietnie chyba ze przewaga lvl to na perma stun trzymaja, dosc dobrze wypada deska i tyrek

ogromne dzięki za dużą porcję informacji.

1. Odnośnie SA - piszesz, że Baium daje 1k-4k run .... to tak średnio aby mieć +200 crit rate to ile trzeba mieć tych run? Czy takie włożone SA można wyjąć i sprzedać?
2. Odnośnie ringa z TOI ( jak to się to leveluje?)
3. Są subclassy?
4. Jest nobless?




  • Wiadomości: 298

  • Pochwał: 1

  • BALLS OF STEEL !!!
Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #3952 dnia: Sierpień 17, 2016, 02:57:34 pm »
odnosnie berserka RB :
Cytuj
Физ. / Маг. Атк. +500%, Физ. / Маг. Защ. +300%, Скорость +50, Скор. Атк. / Скор. Маг. +50%.
p.atk/m.atk +500% p.def/m.def +300% speed +50 atk.speed/cast.speed +50%

a jest jeszcze cos takiego jak dodatkowy dmg od szotow jesli masz oe. bron np. + 7 bron daje doadkowe 2.5% dmg (nie pamietam dokladnej wartosci ale cos kolo tego)

POF daje +10% speeda
jest wiecej skili klanowych i nagrody za logowanie i expienie w klanie (3h bufa na +x% expa oraz dmg pvp i jakies skrzynki z mastsami i skrolami, zaleznie od ilosci klanowiczow zalogowancyh w poprzednim dniu wiekszy bonus expa)


1. na +200 crita potrzebujesz 6 lvl runy Одала, 1 lvl daje +75 crita a kolejne +25, enchantujesz runy tak ze bierzesz dana rune, powiedzmy ten Одал, na 1 lvl kolejna na 1 lvl, i masz szanse ze ci wejdzie na 2 albo spalisz. powiedzmy ze masz rune 8lvl i chcesz na 9 wbic, bierzesz swoja 8 i enchantujesz razem z 1 tego samego rodzaju czyli Одала


koszty zwiazane z sa (chodzi o gemstony) :

        1-runa      zmiana     wyciagniecie
D   107 шт.   89 шт.   89 шт.
C   177 шт.    89 шт.   89 шт.
B   112 шт.   56 шт.   19 шт. + 700.000 аден
A   24 шт.   12 шт.   240 шт. + 6.500.000 аден

co do wyciagniecia to nie jestem pewny wiem tyle co przeczytalem nie wiem czy nie jest to usuniecie, poki co nie mialem potrzeby wyciagac ale stestuje niedlugo to dam znac.

2. to nie ring tylko talizman, zbiera sie itemy ktore dropia w toi, ogolnie talismany kupujesz za adene w giran kolo luxury nowy npc dodali :

talisman toi 1 tez tam kupujesz ale nie za adene, efekt na 6 lvl :

gdy masz lvl 6 tego talismana i masz dusze baiuma mozesz go wymienic na talisman baiuma:


a jego staty :
P.atk 135, Mag. atk 218, rezist magic dmg + 10%, ability power + 5% resistance to all types of weapons +5 all stat + 1 (dex str itp.) crit change/m.crit chance + 20. MP Consumption for skills -5%. skill cooldown -3%. For characters to level 60+
(chyba dobrze przetłumaczyłem ale nie mam pewnosci)

3. nie
4. nie


a co do zapowiadanych nowosci ktorych nie ma w 2.0 tylko pozniej beda to efekty wizualne enchantu setow + zaleznie wysokoscie enchantu setu/klaty nie pamietam dostaje sie dodadkowy bonus za enchant w postaci np +10% rezist stun jak masz seta na +10, zaczyna sie to od 6

w lokacjach epikow dodadza nowe rbki na 75 lvl ktore chyba respia sie razem z epikiem, maja one szanse na danego epika + sety bronie A ofc. o wiele mniejsza szanse, nie ma konkretow

//haran: a dam plusa za 2 ciekawe posty
« Ostatnia zmiana: Sierpień 17, 2016, 08:47:17 pm wysłana przez haran »


  • Wiadomości: 231

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #3953 dnia: Wrzesień 03, 2016, 12:00:39 pm »
Witam, mam pytanie, czy na serwerze jest jakiś Polski klan? Czy jak ruscy opuścili serwer to opłaca się zaczynać?


  • Wiadomości: 737

  • Pochwał: 1

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #3954 dnia: Wrzesień 03, 2016, 11:16:59 pm »
Odeszło 3 CP ruskich, te co najbardziej przeginały. Reszta została i jest teraz 2 sided server.
Jest jeden polski klan z ok 15 osobami, plus grupka Polaków w Apex i jakieś resztki rozsiane w innych klanach.
L2C EU wannabe?
A chuuu, nic nie chce sprzedać :)))


  • Wiadomości: 947

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #3955 dnia: Wrzesień 11, 2016, 03:19:39 pm »
Mam pytanie odnośnie łowienia rybek, działa to na macro ale tak w 100% (kiedyś jakieś moby wyskakiwały etc.). Da się to ustawić legit?


  • Wiadomości: 298

  • Pochwał: 1

  • BALLS OF STEEL !!!
Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #3956 dnia: Wrzesień 12, 2016, 10:44:58 am »
Mam pytanie odnośnie łowienia rybek, działa to na macro ale tak w 100% (kiedyś jakieś moby wyskakiwały etc.). Da się to ustawić legit?

łowienie jest w pełni automatyczne bez zadnego makra, jak jestes nad woda pojawia sie przycisk lowienia i wsio, bedzie łowiło dopoki masz przynete albo do maintence, buf na expa 10% z rybek droga nie chodzi a akcesoria łowienia sa tanie + jest q gdzie sie dostaje wedke na 10 dni(normalnie wedka 1 dniowa do kupienia)
raz na ~120 sekund łowisz rybe, illosc expa jest zalezna od lvl
jak bedzie event na łowienie to reuse jest bodajze ~20 sekund na rybke i wiecej exa daje



// dalej nie testowalem wyciagania runy, zrobie to na dniach :D
// po 3 miesiacach dalej nie widzialem nikogo z talizmanem toi na max lvl czy baiuma, wiec chyba nie tak latwo o to cudo
// odal 8 okolo 50kk
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 12, 2016, 10:52:33 am wysłana przez russek »


  • Wiadomości: 947

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #3957 dnia: Wrzesień 12, 2016, 11:27:04 am »
Mam pytanie odnośnie łowienia rybek, działa to na macro ale tak w 100% (kiedyś jakieś moby wyskakiwały etc.). Da się to ustawić legit?

łowienie jest w pełni automatyczne bez zadnego makra, jak jestes nad woda pojawia sie przycisk lowienia i wsio, bedzie łowiło dopoki masz przynete albo do maintence, buf na expa 10% z rybek droga nie chodzi a akcesoria łowienia sa tanie + jest q gdzie sie dostaje wedke na 10 dni(normalnie wedka 1 dniowa do kupienia)
raz na ~120 sekund łowisz rybe, illosc expa jest zalezna od lvl
jak bedzie event na łowienie to reuse jest bodajze ~20 sekund na rybke i wiecej exa daje



// dalej nie testowalem wyciagania runy, zrobie to na dniach :D
// po 3 miesiacach dalej nie widzialem nikogo z talizmanem toi na max lvl czy baiuma, wiec chyba nie tak latwo o to cudo
// odal 8 okolo 50kk

Dziękować za kolejną porcję informacji, długo czekamy już na EU na 2.0

A powiedz mi jeśli chodzi o expa ile tego jest, teraz przykładowo na lev 50+ na dobrym spocie solo otrzymuje się 3kk na 20 minut, a na rybach?
Drugie pytanie ile kosztują te runy po 2 miesiącach? Łatwo wbić +8?


  • Wiadomości: 298

  • Pochwał: 1

  • BALLS OF STEEL !!!
Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #3958 dnia: Wrzesień 12, 2016, 04:42:13 pm »
oj dawno na rybach nie bylem za duzo nie powiem ale jak pamietam to na 40lvl  za 8h dawalo okolo 6%
https://4gameforum.com/threads/601433/ - od 70% spada do 40%
cena zalezy od runy, najdrozszy odal. po 2 miesiach watpie ze ktokolwiek ma 13, cos mi sie zdaje ze za 13 odala mozna by dostac z 2 mrowki na max lvl


  • Wiadomości: 947

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #3959 dnia: Wrzesień 13, 2016, 08:47:19 am »
oj dawno na rybach nie bylem za duzo nie powiem ale jak pamietam to na 40lvl  za 8h dawalo okolo 6%
https://4gameforum.com/threads/601433/ - od 70% spada do 40%
cena zalezy od runy, najdrozszy odal. po 2 miesiach watpie ze ktokolwiek ma 13, cos mi sie zdaje ze za 13 odala mozna by dostac z 2 mrowki na max lvl

Chyba ostanie 3 pytania:

1.Jakie istotne są nagrody z rybek? Pisałeś, że dawno nie łowiłeś... czy to oznacza, że nie opłaca się?
2. "zielone moby nie mają penalty do expa i dropa" - skąd to info, w patch note tego nie wyczytałem ale to bardzo ważna informacja dla mnie.
3. Czy to prawda :
Level of runes dropping will be based on boss level:

LVL 1 - bosses 20 to 30
LVL 2 - bosses 30 to 40
LVL 3 - bosses 40 to 50
LVL 4 - bosses 50 to 60
LVL 5 - bosses 60 to 70
LVL 6 - bosses 70+

« Ostatnia zmiana: Wrzesień 13, 2016, 09:31:18 am wysłana przez sobek »


  • Wiadomości: 298

  • Pochwał: 1

  • BALLS OF STEEL !!!
Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #3960 dnia: Wrzesień 13, 2016, 10:59:07 am »
oj dawno na rybach nie bylem za duzo nie powiem ale jak pamietam to na 40lvl  za 8h dawalo okolo 6%
https://4gameforum.com/threads/601433/ - od 70% spada do 40%
cena zalezy od runy, najdrozszy odal. po 2 miesiach watpie ze ktokolwiek ma 13, cos mi sie zdaje ze za 13 odala mozna by dostac z 2 mrowki na max lvl

Chyba ostanie 3 pytania:

1.Jakie istotne są nagrody z rybek? Pisałeś, że dawno nie łowiłeś... czy to oznacza, że nie opłaca się?
2. "zielone moby nie mają penalty do expa i dropa" - skąd to info, w patch note tego nie wyczytałem ale to bardzo ważna informacja dla mnie.
3. Czy to prawda :
Level of runes dropping will be based on boss level:

LVL 1 - bosses 20 to 30
LVL 2 - bosses 30 to 40
LVL 3 - bosses 40 to 50
LVL 4 - bosses 50 to 60
LVL 5 - bosses 60 to 70
LVL 6 - bosses 70+


1. buff na +10% expa na 20 min, i jakis skrole na bufy, typu vamp zerk might i cos tam jeszcze. Poprostu bylem dosc zajety teraz i nie myslalem nawet o stawianiu rybek, oczywiscie sie oplaca bo wpadaja % za pare adeny + skrole za rybki albo rybki mozna sprzedac, a to chodzi i chodzi, idziesz na urlop tydzien cie nie ma to mozesz zostawic i bedzie lowic caly czas :)

dodatkowo warto wydawac wszelka ilosc adeny na event rybkowy(napewno bedzie na eu :) ), kilkakrotnie wiekszy exp + blessed soulshoty, ktorych jak to innova zapowiedziala nie bedzie w wersji normalnej z mozliwoscia craftu tylko okazjonalnie beda z eventow

2. https://l2central.info/classic/%D0%91%D0%BE%D0%B5%D0%B2%D0%B0%D1%8F_%D1%81%D0%B8%D1%81%D1%82%D0%B5%D0%BC%D0%B0 + dawno sam to sprawdzalem, patchnoty sa niekompletne i maja bledy, rzetelne info tylko na forum ruskiego classica

3. nie, wszystkie rb dropia sealed runy lv. 1 (epiki w tysiacach, a normalne rb od 9-20 mniej wiecej.)

jeszcze przypomniala mi sie instancja(jedna dla wszystkich) dla leveli 40-50, wchodzi sie do "katakumb" zabija mobki i zalicza questa, a z questa roznosci od 30 dniowej bransoletki (czy czegos w tym stylu) dajacej +20% expa na 10 min z reuse 1h (nie pamietam czy +20% czy 10%) przez skrole dajace + atak def itp. az po skrol dajacy 31 milionow expa. mozna robic ja raz dziennie

smiało mozna pytac, jak tylko bede wiedzial to odpisze


  • Wiadomości: 737

  • Pochwał: 1

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #3961 dnia: Wrzesień 13, 2016, 01:25:05 pm »
Ty grasz na tym rusku? Bo po ostatnim siege mam chyba dość failnnovy.
L2C EU wannabe?
A chuuu, nic nie chce sprzedać :)))


  • Wiadomości: 947

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #3962 dnia: Wrzesień 13, 2016, 01:44:48 pm »
Ty grasz na tym rusku? Bo po ostatnim siege mam chyba dość failnnovy.

Kabul może po prostu masz pierwsze pvp po pół roku. Wcześniej było 90% madpr0 7x głęboko w LOA i 80% klanów starała się wypatrzeć i ubić 1-2 CP (5x), teraz macie chociaż namiastę wroga.


  • Wiadomości: 737

  • Pochwał: 1

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #3963 dnia: Wrzesień 13, 2016, 02:02:43 pm »
Jest o wiele gorzej niż było. Ci frajerzy z pokupowanymi od madpro kontami 70+ siedzą 24/7 na czujkach i wybijają wszystko co się rusza. Nie da się już grać. Ten server to śmietnik -  P2W jak się patrzy. Połowa United to kupione postacie, które nie muszą expić i tylko męczą ludzi. Zresztą w Apex to samo. Jak jest pvp to logują postacie 68+, bo wyexpione mainy są max 60-65.

Wszystko byłoby ok, gdyby zachowali chociaż pozory legit gry, ale ten wysyp postaci 70+ odkupionych od ruskich to jest przesada.  Nawet się z tym nie kryją i jeszcze flamują, bo wiedzą, że Failnnova nic im nie może zrobić.
Echh gdzie te czasy Lancera...
L2C EU wannabe?
A chuuu, nic nie chce sprzedać :)))


  • Wiadomości: 298

  • Pochwał: 1

  • BALLS OF STEEL !!!
Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #3964 dnia: Wrzesień 13, 2016, 03:29:16 pm »
ja sobie spokojnie gram na shilen


  • Wiadomości: 947

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #3965 dnia: Wrzesień 13, 2016, 05:49:47 pm »
Jest o wiele gorzej niż było. Ci frajerzy z pokupowanymi od madpro kontami 70+ siedzą 24/7 na czujkach i wybijają wszystko co się rusza. Nie da się już grać. Ten server to śmietnik -  P2W jak się patrzy. Połowa United to kupione postacie, które nie muszą expić i tylko męczą ludzi. Zresztą w Apex to samo. Jak jest pvp to logują postacie 68+, bo wyexpione mainy są max 60-65.

Wszystko byłoby ok, gdyby zachowali chociaż pozory legit gry, ale ten wysyp postaci 70+ odkupionych od ruskich to jest przesada.  Nawet się z tym nie kryją i jeszcze flamują, bo wiedzą, że Failnnova nic im nie może zrobić.
Echh gdzie te czasy Lancera...

Witamy w prawidziwym L2, nie tym co w 2 dni max level sie wbija :D

My jakoś przez kilka miesięcy w 1 CP daliśmy radę pomimo iż war był i z united ale także z Wami czyli APEX :D.

Kwestia ogaru i chęci.




  • Wiadomości: 737

  • Pochwał: 1

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #3966 dnia: Wrzesień 13, 2016, 06:02:23 pm »
Co ty w ogóle pitolisz? Ja wiem, że wasze CP się ostro oderwało od rzeczywistości w madpro, ale powiedz mi co ma wspólnego wasz war z apex z gangowaniem przez 70+ postacie z united wszystkich spotów przez cały dzień? Bo nie wiem?

To nie jest żadne L2 to jest najczystszy w świecie P2W, tylko zamiast kupować sprzęt kupuje się wykoksane postacie 10-15 leveli wyżej niż reszta. I oto cały skill tych leszczy. Wojna z madpro była ok. Ale z tymi nubkami to jest jakaś patologia. Logują na zmianę 4-5 najwyżej levelowych, kupionych postaci i dręczą ludzi od 50 do 65. Gdzie tu l2? W l2 się farmi i robi pvp. A nie kupuje OP postacie i gnębi ludzi, bo beznadziejna Innova nie jest w stanie im nic zrobić. Zamiast expić stojąw mieście i obserwują czujki, bo za nich expiły dolary. Fest mi gra, o kant dupy rozbić. L2 jeszcze nigdy nie upadło tak nisko jak na EU classicu.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 13, 2016, 06:05:08 pm wysłana przez kabulek »
L2C EU wannabe?
A chuuu, nic nie chce sprzedać :)))


  • Wiadomości: 333

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #3967 dnia: Wrzesień 13, 2016, 06:31:18 pm »
Tacy są ludzie, byli gnębieni przez pół roku przez madpro, teraz sobie odbijają na innych.
Zresztą było wiadomo, że gdyby ruscy nie grali na eu to ktoś by się znalazł na ich miejsce bycia tym "złym".
Niby wszyscy płacą po równo abonament by grać ale to ci co nie płacą RMT robią za produkt - mięso do bicia niczym gracze  f2p.
A najlepszy jest fakt, że takie postacie co was biją kosztują niewiele więcej niż sumaryczny koszt abonamentu od początku serwera + jakiegoś boxa.

Czyli przychodzi sobie teraz taki gość z zachodu, kupuje postać za 2 dniówki, i zabija ludzi co grali od samego początku, robi więcej pvp niż wy przez pół roku, i nie musiał przy tym poświęcać 50+(1000h+) dni na farmę  :D
A jak mu się znudzi może jeszcze postać odsprzedać i nie będzie wiele stratny...
Tak wiem, że ci co kupili te postacie grali tez od początku i wpakowali masę kasy i czasu w swoje mainy ale taki scenariusz jak powyżej też jest bardzo możliwy.

Pytanie czy warto jest płacić co miesiąc 10€ by być na końcu łańcucha pokarmowego :P


  • Wiadomości: 737

  • Pochwał: 1

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #3968 dnia: Wrzesień 13, 2016, 06:57:39 pm »
Nie warto.
L2C EU wannabe?
A chuuu, nic nie chce sprzedać :)))


  • Wiadomości: 691

  • Pochwał: 1

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #3969 dnia: Wrzesień 13, 2016, 07:11:19 pm »
Nom. Server i tak czeka śmierć, albo merge co bardziej prawdopodobne :> U'll see.


  • Wiadomości: 737

  • Pochwał: 1

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #3970 dnia: Wrzesień 13, 2016, 07:26:30 pm »
Nie będzie merge, przecież GMowie już dawno o tym pisali. Dead server i tyle. Póki te ciołki z united i apex beda oplacac po 20 kont pod epiki bedize stalo na 500, jak im sie znudzi spadnie na 350.
L2C EU wannabe?
A chuuu, nic nie chce sprzedać :)))


  • Wiadomości: 691

  • Pochwał: 1

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #3971 dnia: Wrzesień 13, 2016, 07:52:39 pm »
Haha, to że pisali to nic nie znaczy :) Będzie merge, bo to możliwe do zrobienia, a szkoda im klientelli tracić, chociaż na RU taniej, zawsze parę-paręnaście k€ do przodu.


  • Wiadomości: 947

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #3972 dnia: Wrzesień 13, 2016, 07:58:56 pm »
Co ty w ogóle pitolisz? Ja wiem, że wasze CP się ostro oderwało od rzeczywistości w madpro, ale powiedz mi co ma wspólnego wasz war z apex z gangowaniem przez 70+ postacie z united wszystkich spotów przez cały dzień? Bo nie wiem?

To nie jest żadne L2 to jest najczystszy w świecie P2W, tylko zamiast kupować sprzęt kupuje się wykoksane postacie 10-15 leveli wyżej niż reszta. I oto cały skill tych leszczy. Wojna z madpro była ok. Ale z tymi nubkami to jest jakaś patologia. Logują na zmianę 4-5 najwyżej levelowych, kupionych postaci i dręczą ludzi od 50 do 65. Gdzie tu l2? W l2 się farmi i robi pvp. A nie kupuje OP postacie i gnębi ludzi, bo beznadziejna Innova nie jest w stanie im nic zrobić. Zamiast expić stojąw mieście i obserwują czujki, bo za nich expiły dolary. Fest mi gra, o kant dupy rozbić. L2 jeszcze nigdy nie upadło tak nisko jak na EU classicu.

Kabul a Ty myślisz, że jak byliśmy w Madpr0 to jak to wyglądało my 5x a united 6x 7x nas atakowało non stop, od was z APEX endzei 67 miał chyba (więc na 1 hita każdego), do tego alucard, ten tank, etc .. każda postać 6x .. a dobrze wiesz że w classic 7-9 lev to jak RB jest przeciwnik. (jego debuff 100%, twój 0%).
United i APEX miało czujki na każdym spocie i po paru minutach ktoś przychodził. Ten TH 7x etc.
Nawet nie wiem kto to zaczął ale 1 postacią która to robiła jak się miało 40 lev to był ceres - necro 7x ...

Po prostu z Twojej perspektywy takiego czegoś nie było bo byłeś po stronie wszyscy vs madpr0 które widziałeś (to prawdziwe 7x) na siege. Madpr0 był tutaj na zarobek i oni mieli gdzieś pvp z ludzmi 20 poziomów niżej.

Nie ma co płakać bo innova 1 raz osiągnęła sukces, bo to pierwszy server bez biegających botów, skryptów etc.
Osobiście czekam na 2.0 a najchętniej bym chciał mirage z Shilen (lub możliwość transferu na RU- w wersji ENG)

Powerlevel był zawsze, po prostu tutaj kilkanaście osób niskich lotów leczy kompleks małego, tylko i aż tyle.


  • Wiadomości: 333

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #3973 dnia: Wrzesień 14, 2016, 03:15:24 am »


  • Wiadomości: 298

  • Pochwał: 1

  • BALLS OF STEEL !!!
Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #3974 dnia: Wrzesień 14, 2016, 09:38:48 am »
jedynym ratunkiem jest merge z shilen gdzie i tak to napewno nie nastapi w tym roku bo najpierw musi wejsc 2.0 zeby gracze skelth mogli nadrobic "roznice" w kronikach co i tak nic nie da w zderzeniu z ruskami z shilen ale nie bedzie to az tak odczuwalne, a apropo ze nie bedzie merge to ofc. pisali takie rzeczy lecz gdy prezes wujek innova ru spojrzy ze ktos tam jeszcze gra i bije mu dengi to napewno znajdzie sie sposob, pieniadze sa bardzo dobrym motywatorem.
tak czy siak gra na skelth juz dawno przestala miec jakikolwiek sens, chociazby dlatego ze juz prawie 3 miesiace czekacie na 2.0 a kto wie ile jeszcze bedziecie czekac, ten 2.0 daje o niebo lepszy balans + oli gdzie nie grajac w jakims cp jest to jedyny fun z pvp

a jeszcze dodatkowo cena abonamentu, gdzie tak naprawde wydaje sie tylko na 1 miesiac a potem za adene mozna bez problemu kupic, pare h spoilem na 25 levelu i juz jest 1.8kk gift kod
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 14, 2016, 10:05:40 am wysłana przez russek »