Witaj
Gość

Wątek: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth  (Przeczytany 927503 razy)

  • Wiadomości: 947

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #3975 dnia: Wrzesień 14, 2016, 10:05:25 am »
Sama 2.0 jest mega argumentem ,ale to kwestia czasu aż się pojawi ja osobiście wierze, że 27.09.
Warto grać na off bo od zawsze jest tak że kronika X ma dane plusy i minusy, i do czasu GOD było tak że następny update to zmiany na +.
Pewnie to kwestia licencji ale takie ograniczenia, że np. NA nie mogą grać legit to niepotrzebne sterowanie kto ma grać a kto nie.

Jednak co to mega ważne w 2.0 realnie jest możliwość grania mele postaciami co w 1.5 było po prostu bezcelowe.

p.s Wczoraj miałem zabawną sytuację atakuje mnie kraś 6 leveli wyżej i mój horror załatwił sprawę - dodatkowo wpadły 3x spellbook :D


  • Wiadomości: 298

  • Pochwał: 1

  • BALLS OF STEEL !!!
Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #3976 dnia: Wrzesień 14, 2016, 10:31:28 am »
no dokladnie, wystarczy popatrzec na taka deske co teraz robi z mobami, nie mowiac jak na pvp komus z kryta zasadzi
https://www.youtube.com/watch?v=yI1JiqmTW98


  • Wiadomości: 691

  • Pochwał: 1

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #3977 dnia: Wrzesień 14, 2016, 01:19:21 pm »
Cytuj
i do czasu GOD było tak że następny update to zmiany na +

śmiechłem :)


  • Wiadomości: 947

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #3978 dnia: Wrzesień 14, 2016, 01:54:25 pm »
Cytuj
i do czasu GOD było tak że następny update to zmiany na +

śmiechłem :)

Jakieś argumenty czy jak zawsze"wyobrażenia" ?


  • Wiadomości: 691

  • Pochwał: 1

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #3979 dnia: Wrzesień 14, 2016, 02:11:37 pm »
a tam było "do", nie "od", mój błąd ;p. Update'y od GOD też były ok, ale czasem wcale nie pomagały graczom, wręcz utrudniały życie.


Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #3980 dnia: Wrzesień 14, 2016, 02:51:42 pm »
Cytuj
i do czasu GOD było tak że następny update to zmiany na +

śmiechłem :)

Jakieś argumenty czy jak zawsze"wyobrażenia" ?
jakies argumenty ze bylo tak jak mowisz? czy jak zawsze pieprzenie skrzywdzonego wynna z lilith, obecnie factora z martwego skelth?


  • Wiadomości: 737

  • Pochwał: 1

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #3981 dnia: Wrzesień 14, 2016, 03:11:24 pm »
Czego by nie wprowadzili i nie pozmieniali jedno się na pewno nie zmieni: P2W za dolary rządzi na skelth. Możesz expić do obsranej śmierci na 2.0 , a byle nubik z kasą w kieszeni kupi sobie postać 76+ z 3 profką i będzie wszystkich cisnął na vorta i sluga. Póki nie ma porządnego online'u z zorganizowanymi klanami poskładanymi z CP z full supportem (a nie sądzę żeby online kiedykolwiek przekroczyłna skelth 1k+), które mogłyby skutecznie likwidować cwaniaczków, takie właśnie leszcze będą rządzić serwerem.
L2C EU wannabe?
A chuuu, nic nie chce sprzedać :)))


  • Wiadomości: 691

  • Pochwał: 1

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #3982 dnia: Wrzesień 14, 2016, 04:23:49 pm »
Czego by nie wprowadzili i nie pozmieniali jedno się na pewno nie zmieni: P2W za dolary rządzi na skelth. Możesz expić do obsranej śmierci na 2.0 , a byle nubik z kasą w kieszeni kupi sobie postać 76+ z 3 profką i będzie wszystkich cisnął na vorta i sluga. Póki nie ma porządnego online'u z zorganizowanymi klanami poskładanymi z CP z full supportem (a nie sądzę żeby online kiedykolwiek przekroczyłna skelth 1k+), które mogłyby skutecznie likwidować cwaniaczków, takie właśnie leszcze będą rządzić serwerem.

Tylko tak jest wszędzie jeśli chodzi o p2w, ale pewnie macie taki online i tak mały kontent, że czuję się 10 razy bardziej.


  • Wiadomości: 947

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #3983 dnia: Wrzesień 14, 2016, 05:48:55 pm »
a tam było "do", nie "od", mój błąd ;p. Update'y od GOD też były ok, ale czasem wcale nie pomagały graczom, wręcz utrudniały życie.

Od GOD to inna gra ale najgłupsze co zrobili te ten nerf adeny, czyli albo kupujesz za $ albo nie dorobisz się sprzętu.

Kiedyś ktoś nie miał kasy szedł do MOS i już miał na set a potem lipa straszna, ale tutaj piszemy o L2 Classic :d

GL HF

Cytuj
i do czasu GOD było tak że następny update to zmiany na +

śmiechłem :)

Jakieś argumenty czy jak zawsze"wyobrażenia" ?
jakies argumenty ze bylo tak jak mowisz? czy jak zawsze pieprzenie skrzywdzonego wynna z lilith, obecnie factora z martwego skelth?

Ja grałem Wynnem? - hahahah ogar buła jak zawsze :D Ja na lilith miałem 99 jak Ty czytałeś Q na 2 profkę :d


//haran: taki doświadczony użytkownik nie powinien double postów wrzucać :)
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 14, 2016, 06:43:32 pm wysłana przez haran »


Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #3984 dnia: Wrzesień 14, 2016, 06:00:07 pm »
miales 99 w drugim tygodniu serwera, czyli w dniu kiedy ja tam zaczynalem? ciekawe


  • Wiadomości: 947

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #3985 dnia: Wrzesień 14, 2016, 06:04:34 pm »
Czego by nie wprowadzili i nie pozmieniali jedno się na pewno nie zmieni: P2W za dolary rządzi na skelth. Możesz expić do obsranej śmierci na 2.0 , a byle nubik z kasą w kieszeni kupi sobie postać 76+ z 3 profką i będzie wszystkich cisnął na vorta i sluga. Póki nie ma porządnego online'u z zorganizowanymi klanami poskładanymi z CP z full supportem (a nie sądzę żeby online kiedykolwiek przekroczyłna skelth 1k+), które mogłyby skutecznie likwidować cwaniaczków, takie właśnie leszcze będą rządzić serwerem.

Kabul zrobiłeś rage QQ i farmęt siejesz. Nie ukrywajmy Ty nigdy nie farmiłeś na skelth tak normalnie, nie miałeś pvp. Cała Twoja gra to farma RB.  Bravo dla Ciebie ładnie to ogarniałeś 60 level sam się nie wbił.  Z drugiej strony w końcu miałeś postać która cokolwiek zaczynała robić na PVP (mass stun OP) i teraz się poddajesz. (tak wiem na tym poziomie praktycznie już nie da się levelować tylko na RB).

Co do kupowania postaci to  na KAŻDYM serwerze tak było, jest i będzie. Nie widzę tutaj niczego dziwnego. Ja nigdy nie kupowałem postaci, zawsze wolałem to sam zrobić ale jak najbardziej popieram kupno postaci aby się dobrze bawić. Wbicie 6x jest jakimś tam osiągnięciem ale nie ma nic wspólnego ze skillem na pvp czy pve.
W L2 aby się dobrze bawić nie wolno płakać i negować wszystkiego.

Solo gracze typu 7x na 5x jeszcze przeszkadzają ale my na FOM 2 miesiące temu (w full party) jakoś nie padaliśmy od pr0 leszcza 15+ wyżej od nas. Jak pisałem ta gra wymaga determinacji i chęci grania razem a nie gry solo+boxy+rb.

Kabul poświęciłeś tutaj prawie 1200H a zdziwiony jesteś jakbyś pograł 20h ... - niepojęte. Ja osobiście Ci życzę gry na takim serwerze na jakim będziesz szczęśliwy ale mam wątpliwości czy taki jest.

Co do rządzenia ... było madpr0, teraz united+madpr0*+dt(2 tydzień).... zakładam że za max 3 tygodnie i zmiana :D - i to jest właśnie L2. :P

« Ostatnia zmiana: Wrzesień 14, 2016, 08:49:36 pm wysłana przez sobek »


  • Wiadomości: 737

  • Pochwał: 1

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #3986 dnia: Wrzesień 15, 2016, 08:27:14 am »

Tylko tak jest wszędzie jeśli chodzi o p2w, ale pewnie macie taki online i tak mały kontent, że czuję się 10 razy bardziej.

 Ooooo to jest sedno sprawy! Trafiłeś w punkt.

@Sobek jakie to ma znaczenie czy grasz w pt, solo, na farmie czy na RB, skoro grając którąkolwiek z tych metoda i tak jesteś CO NAJMNIEJ pół roku za tymi leszczami z united (czy innych "pro" klanów), którzy kupili gotowe postacie i nie muszą już wcale farmić? Wbicie 60-72/73 przy obecnej sytuacji na serwie (gdy stoi 5 frajerów 70+ przy GK i tylko czeka aż się telepniesz na spota) to jakiś kosmos, nieosiągalny dla przeciętnego gracza grającego w L2.

Nie musisz mi tłumaczyć jak to jest grać vs high levele. Gdy zaczynaliśmy na Lancerze swego czasu, biegaliśmy w commonach B/A, gdy cała topka ruskich miała dynasty sety i 80+. Byliśmy na hita albo dwa, ale wszystko w swoim czasie było do odrobienia. Tutaj masz opcję chowania się jak szczur po dziurach przez następne 8-10 miesięcy, a i tak będziesz daleko w tyle. No chyba, że serwer prędzej padnie, bo oprócz kupionych postaci to legit graczy jest tu może 100-150 max. Reszta to albo boksy, albo martwe konta typu madpr0 (które wciąż się logują jak widać w rankingu). Znaleźć party z full supportem w jednym z największych klanów to niewykonalne zadanie. Żywy support można policzyć na palcach jednej ręki.

Nie powiem, grało mi się świetnie, jak za starych czasów. Dopóki nie trzeba było sobie zawracać głową wielką polityką było elegancko. Fajnie przerobiony świat l2 pod potrzeby classica, nowy interfejs bardzo przyjazny (nie grałem na GOD, to dla mnie nowość), klimat D/C grade nie do zastąpienia. Tylko jak na serwerze zostaje 300 graczy i nie ma opcji grać jako random, dołączasz do klanu (obojętnie którego), a tam na siegu zderzasz się z 2 pt kupionych 70+ postaci, których właściciele nie musieli spędzić nawet godziny na expieniu to ręcę opadają. Jakie są widoki na przyszłość na serwerze, którego cały online to 2 pełne klany z H5? Jakie masz tu opcje wyboru? Wg mnie żadnych. Z perspektywy gracza CP może to wygląda inaczej (jak sądzę z tych 3 CP które zlały się w jedno coś tam dalej ciągniecie), tylko CP jest tutaj może z 4-5, reszta zbieranina randomów, takich jak ja, którzy są na tyle głupi, żeby jeszcze płacić za tą grę.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 15, 2016, 08:36:53 am wysłana przez kabulek »
L2C EU wannabe?
A chuuu, nic nie chce sprzedać :)))


  • Wiadomości: 947

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #3987 dnia: Wrzesień 15, 2016, 08:55:47 am »

Tylko tak jest wszędzie jeśli chodzi o p2w, ale pewnie macie taki online i tak mały kontent, że czuję się 10 razy bardziej.

 Ooooo to jest sedno sprawy! Trafiłeś w punkt.

@Sobek jakie to ma znaczenie czy grasz w pt, solo, na farmie czy na RB, skoro grając którąkolwiek z tych metoda i tak jesteś CO NAJMNIEJ pół roku za tymi leszczami z united (czy innych "pro" klanów), którzy kupili gotowe postacie i nie muszą już wcale farmić? Wbicie 60-72/73 przy obecnej sytuacji na serwie (gdy stoi 5 frajerów 70+ przy GK i tylko czeka aż się telepniesz na spota) to jakiś kosmos, nieosiągalny dla przeciętnego gracza grającego w L2.

Nie musisz mi tłumaczyć jak to jest grać vs high levele. Gdy zaczynaliśmy na Lancerze swego czasu, biegaliśmy w commonach B/A, gdy cała topka ruskich miała dynasty sety i 80+. Byliśmy na hita albo dwa, ale wszystko w swoim czasie było do odrobienia. Tutaj masz opcję chowania się jak szczur po dziurach przez następne 8-10 miesięcy, a i tak będziesz daleko w tyle. No chyba, że serwer prędzej padnie, bo oprócz kupionych postaci to legit graczy jest tu może 100-150 max. Reszta to albo boksy, albo martwe konta typu madpr0 (które wciąż się logują jak widać w rankingu). Znaleźć party z full supportem w jednym z największych klanów to niewykonalne zadanie. Żywy support można policzyć na palcach jednej ręki.

Nie powiem, grało mi się świetnie, jak za starych czasów. Dopóki nie trzeba było sobie zawracać głową wielką polityką było elegancko. Fajnie przerobiony świat l2 pod potrzeby classica, nowy interfejs bardzo przyjazny (nie grałem na GOD, to dla mnie nowość), klimat D/C grade nie do zastąpienia. Tylko jak na serwerze zostaje 300 graczy i nie ma opcji grać jako random, dołączasz do klanu (obojętnie którego), a tam na siegu zderzasz się z 2 pt kupionych 70+ postaci, których właściciele nie musieli spędzić nawet godziny na expieniu to ręcę opadają. Jakie są widoki na przyszłość na serwerze, którego cały online to 2 pełne klany z H5? Jakie masz tu opcje wyboru? Wg mnie żadnych. Z perspektywy gracza CP może to wygląda inaczej (jak sądzę z tych 3 CP które zlały się w jedno coś tam dalej ciągniecie), tylko CP jest tutaj może z 4-5, reszta zbieranina randomów, takich jak ja, którzy są na tyle głupi, żeby jeszcze płacić za tą grę.

@Kabul.

Nie każdy kupował postać i jest nie ogarem. Przecież pierwsi właściciele od lata traktują L2 jak prace i oni pracowali na 3 zmiany. Przecież te topowe party grały 24h na dobę i dzięki temu miały każdy najlepszy spot bądź kilka naraz tylko dla siebie. Ci "pracownicy" mieli też silną konkurencję bo byli tez inni pracownicy 24h ale troszkę mnie wykwalifikowani :D

Co do levelowania 60-70 jest ciężko miałem dokładnie taką samą sytuację przez 3 miesiące ale dało się nie jest aż tak beznadziejnie. Tutaj problem może i nie rozwiąże ale znacznie ułatwi classic 2.0, farma będzie dużo łatwiejsza, spotów będzie więcej etc.

Na lancer tez miałem przyjemność grać ale to inne gry. Tutaj był wyścig szczurów i RU pokazały co to znaczy pracować w L2. Na lancer była inna sytuacją jeśli dobrze pamiętam ludzi zaczęli myśleć o grze na lancer jak serwer stał 2-3 lata. Skelth ma chyba 9 miesięcy.

Co do miejsca w klanach, CP nie nie zgadza się z Tobą do dziś nie ma z tym żadnego problemu, czasem jest tak że nie ma slota na postać która grasz ale jest na inną. Wybrałeś postać WL a ta postać bynajmiej w 1.5 Classic to jest przydatna TYLKO w CP magów na AOE exp.  Nie interesowałem się twoja postacią ale chyba nawet nie podjąłeś próby takiej farmy, złożenia takiego CP.
Dodam, że ogarnięci wiedzą, że do mega farmy AOE wystarczy 1 necro.

Co do online co tu dodać jest słabo, jednak jest wrzesień studenci wracają a więc pewnie trochę urośnie (już za 2-4 tygodnie fala qq z e-global), wejście 2.0 etc, możliwe mirage.  To co warte uwagi to zobacz online serwerów RU przed wejściem 2.0 Na grain kain wzrost o 2,5 tysiąca na shillen o 1,2 tysiąca .

Czas pokaże :D


  • Wiadomości: 737

  • Pochwał: 1

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #3988 dnia: Wrzesień 15, 2016, 10:10:11 am »
Do wyboru miałem albo WL albo SE, taka była polityka na początku w Paradoxie, Klan łuków z kilkoma WLami pod siege. Każdy wie jak to się skończyło :P Zresztą ja nie narzekam na farmę, jak słyszę, że patyczaki robią przez całą noc 10kk expa, a ja tyle robię w 3 buffy :D Problem jest z ludźmi, bo faktycznie nie wszyscy z topki byli kupieni, część z nich wyexpilo lilililililili za dolce  hahaha
L2C EU wannabe?
A chuuu, nic nie chce sprzedać :)))


  • Wiadomości: 298

  • Pochwał: 1

  • BALLS OF STEEL !!!


  • ******
  • Wiadomości: 1254

  • Pochwał: 11

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #3990 dnia: Wrzesień 15, 2016, 10:58:56 pm »


  • Wiadomości: 298

  • Pochwał: 1

  • BALLS OF STEEL !!!
Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #3991 dnia: Wrzesień 16, 2016, 07:09:20 pm »
rune z broni mozna normalnie wyciagnac, sprawdzalem przed chwila, dodatkowo majac np jakis slabe runy ktore sa nie potrzebne mozemy je enchantowac i za 2 takie same runy na tym samym enchancie mozemy dostac zapieczetowana rune na levelu na ktorym mielismy te 2
> 2x runa Сигеля na 5 lv (na przyklad) > 1x sealed runa na 5lv


  • Wiadomości: 64

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #3992 dnia: Wrzesień 16, 2016, 10:40:20 pm »
czy na tym filmiku czasem nie ma systemu brozek z goda? - widze niektorzy wala z czerwonych soulsohotow (rubin lvl 5) a inni z niebieskich  (rubin lvl 3) czyzby p2w zawitalo ? :>


  • Wiadomości: 298

  • Pochwał: 1

  • BALLS OF STEEL !!!
Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #3993 dnia: Wrzesień 16, 2016, 10:50:47 pm »
zapewne chodzi ci o talizamy: baiuma (czerwone) i toi 6 (niebieski)
tak czy siak korea to inny swiat i p2w tez tam pewnie jest, ale jak to ladnie napisal ruski staff member innvoy wydawca ustala takie rzeczy
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 17, 2016, 07:14:31 am wysłana przez russek »


  • Wiadomości: 274

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #3994 dnia: Wrzesień 22, 2016, 07:44:04 pm »
Tak patrze na l2on.net i sie zastanawiam jak to jest ze na ruskim gra 6k osob a na eu 400...


  • Wiadomości: 917

  • Pochwał: 9

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #3995 dnia: Wrzesień 23, 2016, 12:34:01 am »
Słyszałem wiele wersji. Najbardziej do mnie przemawia ta, że prawie nikt nie chce grać na serwerze z sobkiem.  :D


Drobne przepychanki słowne czy lekko prowokujące słowa są jak najbardziej wskazane


  • Wiadomości: 274

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #3996 dnia: Wrzesień 23, 2016, 01:13:11 am »
Nie no, tak serio wtf... rozumiem ze ruskie itp. ale taka przebitka w liczbie osob. Nie ogarniam tego.
Zaczynałem na starcie serwera wbiłem krasia do 25 lvla i zrezygnowałem bo boty latały wszedzie. Goscie latali po 4/5 dni w tym samym miejscu z raportami i nic. Ale ponoc teraz wszystko sie unormowało a z 3k na starcie zrobilo sie 400. Nie moge tego ogarnac :D Jeszcze bardziej ze na ruskim gra 6k.... lolz
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 23, 2016, 01:16:37 am wysłana przez Yasuo »


  • Wiadomości: 333

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #3997 dnia: Wrzesień 23, 2016, 02:45:43 am »
To zobacz ile mają serwerów GOD a ilu ludzi gra na core... jeszcze większa przepaść.
Po prostu l2 w rosji jest nadal popularne, coś jak w eu 5-8lat temu. Do tego sporo ruskich wróciło na GK ze skeltha.
No i z tego co słyszałem Innova dba o rosyjskie serwery i community w przeciwieństwie do eu.


  • Wiadomości: 947

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #3998 dnia: Wrzesień 23, 2016, 08:51:06 am »
Mi się wydaje, że jest kilka powodów takiego stanu rzeczy.

1. Gracze EU to ludzie idący w 95% na łatwiznę a więc boty/powerlevel/dota etc. a na L2 Classic:
a)  nie można botować więc mass bany przez tyle miesięcy zrobiły swoje (więc rage QQ)
b) powerlevel można kupić ale to już dla ludzi zarabiających w EURO, polaczków po prostu na to nie stać (w więc rage QQ)
c) dota - tutaj jest normalnie, nie trzeba kupować adeny aby się dobrze bawić, to co jest SUPER to mechanizm L2 Classic czyli jak masz przykładowo 10 kkk a 1 kkk to nie ma prawie znaczenia. Innymi słowy na np CORE/priv jest przepaść w sprzęcie, na classic jest dużo mniej epic/talizman/+16 etc...

2. Niestety opóźnienie wydania wersji 2.0 a co gorsza marketing i komunikacja Innovy jest beznadziejna. Nie ma co się czarować 2.0 jest dużo ciekawsza od 1.5 (a grade/baium/olimpiada/toi etc).

3. Konfrontacja RU vs EU. (tutaj powiela się schemat od lat na wszystkich serverach). Przez pierwszy okres 1 side (RU) ma wszystko, reszta daleko w tyle. Tutaj jest bardzo podobnie, z tą różnicą że pół roku temu Madpr0 zrobiło taką robotę że do dziś chodź ich nie ma kilka miesięcy nikt ich nie dogonił. Wiele postaci zostało kupionych przez EU graczy, inne topowe party RU przegrało rywalizację z Madpr0 i też się wysprzedali. To wszystko sprawiło, że przykładowo kowalski przez miesiące nie miał dostępu do żadnych epic, siege a sama farma nie każdemu się podoba.

4. Pogłoski, spekulację vs komunikacja innovy. - RU gracze w 95% poszli na Grain Kain lub Shilllien bo tam Ci lepsi mieli konkurencję, a Ci gorsi łatwy start (dużo bardziej rozwinięte serwery, dużo tańszy sprzęt, 2.0). Dodatkowo brak reakcji marketingu Innovy spowodował, że wiele graczy uwierzyło i zrobiło QQ albo już teraz się przeniosło na inne serwery, lub robią sobie przerwę czekając na 2.0.

5. Zwykła naiwność graczy którzy przez pół roku "walczyli" z madpr0 aby mieć dostęp do epic a potem jeden z klanów EU dołączył do nich i powstało Madpr0 2. W ciągu 3 tygodniu tak się wszyscy pokłócili że teraz w niedziele będzie bardzo ciekawie.

« Ostatnia zmiana: Wrzesień 23, 2016, 01:56:47 pm wysłana przez sobek »


  • ********
  • Wiadomości: 1826

  • Pochwał: 671

  • Try Me
Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #3999 dnia: Wrzesień 23, 2016, 07:58:18 pm »