Witaj
Gość

Wątek: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth  (Przeczytany 927500 razy)

  • Wiadomości: 947

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #4025 dnia: Wrzesień 25, 2016, 06:53:00 pm »
Do kogo sie zgłaszać z Doomsdaya po rekrutacje? :D

W grze łap klanowiczy, normalnie mają ogłoszenia.


  • Wiadomości: 298

  • Pochwał: 1

  • BALLS OF STEEL !!!
Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #4026 dnia: Wrzesień 26, 2016, 02:15:58 pm »
Rusek jak wygląda sprawa z siege GLUDIO, tą skrzynkę dostaje każdy zapisany? Czy można dostać więcej niż 1?

A drugie pytanie są teleporty w TOI?

teleportow w toi nie ma, a o skrzynkach nic nie wiem
zrobilismy sobie ze znajomym przerwe na rzecz overwatcha wiec nawet nie chce mi sie sprawdzac :D


  • Wiadomości: 947

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #4027 dnia: Wrzesień 27, 2016, 09:24:38 am »
Nareszcie 2.0 na EU.
https://4gameforum.com/threads/606669/#post-8684207

28.09 - PVP :D
1.10 - pierwsza olimpiada.
 


  • Wiadomości: 333

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #4028 dnia: Wrzesień 27, 2016, 01:49:35 pm »
Powodzenia na olimpiadzie hahaha


  • Wiadomości: 947

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #4029 dnia: Wrzesień 27, 2016, 05:32:24 pm »
Powodzenia na olimpiadzie hahaha

Właśnie wbiłem nową postacią 52+ więc jeszcze nie dla mnie ale dostałem dziś 30 scrolli na EXP+45% i 13 scrolli na EXP +100% więc jest moc :P


  • Wiadomości: 947

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #4030 dnia: Wrzesień 28, 2016, 03:17:40 pm »
Każdy codziennie dostaje parę scroli na expa oraz bonus na 3h do expa. Farma dużo łatwiejsza.

Online wzrósł o 25% a więc zgodnie z oczekiwaniami.

Polecam !
 :bump:



  • Wiadomości: 13

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #4031 dnia: Wrzesień 28, 2016, 04:42:35 pm »
Witam,

Wczoraj postanowiłem zacząć od początku. Pierwsze wrażenie naprawdę pozytywne.
Mam jedno pytanko czy jest warto grać summonerem? Bardzo cięgnie mnie do WL lub PS? Wiem, że są już shoty?
Bardzo proszę o opinie i poradę? Summoner czy Tyrant o to jest pytanie;p


  • Wiadomości: 120

  • Pochwał: 1

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #4032 dnia: Wrzesień 28, 2016, 04:49:50 pm »
Nawet gdyby ten serwer zachwalał sam Karolak, gdyby rozdawali epiki a KOD by się zbierał co wieczór przed moim domem  bronić online serwera i tak bym nie zagrał.


  • Wiadomości: 947

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #4033 dnia: Wrzesień 28, 2016, 06:25:12 pm »
Witam,

Wczoraj postanowiłem zacząć od początku. Pierwsze wrażenie naprawdę pozytywne.
Mam jedno pytanko czy jest warto grać summonerem? Bardzo cięgnie mnie do WL lub PS? Wiem, że są już shoty?
Bardzo proszę o opinie i poradę? Summoner czy Tyrant o to jest pytanie;p

Tyrant - bardzo mocny dps, teraz wprowadzili runki a więc jeszcze mocniejszy. Dodatkowo łatwiej party najdziesz.

Grozna  - hmn a jakiś argument?


  • Wiadomości: 105

  • Pochwał: -1

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #4034 dnia: Wrzesień 28, 2016, 11:20:27 pm »
Nawet gdyby ten serwer zachwalał sam Karolak, gdyby rozdawali epiki a KOD by się zbierał co wieczór przed moim domem  bronić online serwera i tak bym nie zagrał.

*** nas to obchodzi stary co byś zrobił a czego nie

za używanie wulgaryzmów -20%
//RedWind
« Ostatnia zmiana: Październik 03, 2016, 02:48:16 pm wysłana przez RedWind »


  • Wiadomości: 120

  • Pochwał: 1

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #4035 dnia: Wrzesień 29, 2016, 07:02:23 am »
Coś nerwowy jesteś:-) wyjdź na świeże powietrze, masturbacja też uspokaja. Dałem szansę classicowi, mocno się rozczarowałem, uciekłem po miesiącu regularnej gry i nawet olalem pozostałe dwa miesiące subskrypcji tak mnie odrzuciło. Chciałem tylko przetrzeć że nie warto, lepiej pobawić się na jakimś privie albo w jakąś grę z biedronki, fun większy. Miało nie być botów a skończyło się jak zwykle na obietnicach, może teraz jest ich trochę mniej ale swoje już namieszały na rynku.


  • Wiadomości: 274

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #4036 dnia: Wrzesień 29, 2016, 09:33:00 am »
Nawet gdyby ten serwer zachwalał sam Karolak, gdyby rozdawali epiki a KOD by się zbierał co wieczór przed moim domem  bronić online serwera i tak bym nie zagrał.
ok dziękujemy za podzielenie się z nami tym co myślisz ;) Ja osobiście uważam ze twoja opinia pomogła niezdecydowanym. hahaha


btw. rozumiem ze większa część z tych ok. 200/300 osob które doszly po patchu to starzy gracze którzy wrócili na swoje 60 +/- postacie ?
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 29, 2016, 10:27:47 am wysłana przez Yasuo »


  • Wiadomości: 947

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #4037 dnia: Wrzesień 29, 2016, 11:33:05 am »
Coś nerwowy jesteś:-) wyjdź na świeże powietrze, masturbacja też uspokaja. Dałem szansę classicowi, mocno się rozczarowałem, uciekłem po miesiącu regularnej gry i nawet olalem pozostałe dwa miesiące subskrypcji tak mnie odrzuciło. Chciałem tylko przetrzeć że nie warto, lepiej pobawić się na jakimś privie albo w jakąś grę z biedronki, fun większy. Miało nie być botów a skończyło się jak zwykle na obietnicach, może teraz jest ich trochę mniej ale swoje już namieszały na rynku.

hahahah boty na l2 classic EU - epic !


  • Wiadomości: 274

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #4038 dnia: Wrzesień 29, 2016, 11:36:00 am »
Coś nerwowy jesteś:-) wyjdź na świeże powietrze, masturbacja też uspokaja. Dałem szansę classicowi, mocno się rozczarowałem, uciekłem po miesiącu regularnej gry i nawet olalem pozostałe dwa miesiące subskrypcji tak mnie odrzuciło. Chciałem tylko przetrzeć że nie warto, lepiej pobawić się na jakimś privie albo w jakąś grę z biedronki, fun większy. Miało nie być botów a skończyło się jak zwykle na obietnicach, może teraz jest ich trochę mniej ale swoje już namieszały na rynku.

hahahah boty na l2 classic EU - epic !
Mam nadzieje ze to smiech przez łzy. Bo chyba nie wierzysz w to ze nie ma botow :D Pierwsze co zobaczylem logujac sie na swojego krasia po ok.8 miesiacach to byl bot z bufferem na plecach :D


  • Wiadomości: 947

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #4039 dnia: Wrzesień 29, 2016, 01:57:35 pm »
Botów nie ma bo są banowane i dlatego nawet adena sellerzy już tam nie farmą, za często bany były. To, ze jakiś polaczek wpadnie na pomysł że kupi adrenaline i kod na 2 tygodnie i postawi bota  (najlepiej jeszcze kupi bufera za $) to po kilku dniach płacz robi bo dostał bana i cały misterny plan poszedł wpizdu. Wtedy rage jest i pisanie, że boty, że dead server, że ktoś go PK etc.

a tymczasem online znów do góry :P

Pozdrawiam


  • Wiadomości: 109

  • Pochwał: -2

  • Leith
Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #4040 dnia: Wrzesień 29, 2016, 04:42:49 pm »
Nawet gdyby ten serwer zachwalał sam Karolak, gdyby rozdawali epiki a KOD by się zbierał co wieczór przed moim domem  bronić online serwera i tak bym nie zagrał.

Ch.j nas to obchodzi stary co byś zrobił a czego nie

Gdzie jest ADMINISTRACJA??? Ja za takie ocenzurowane posty mam już -2....


  • Wiadomości: 947

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #4041 dnia: Wrzesień 29, 2016, 05:09:58 pm »
Nawet gdyby ten serwer zachwalał sam Karolak, gdyby rozdawali epiki a KOD by się zbierał co wieczór przed moim domem  bronić online serwera i tak bym nie zagrał.

Ch.j nas to obchodzi stary co byś zrobił a czego nie

Gdzie jest ADMINISTRACJA??? Ja za takie ocenzurowane posty mam już -2....

Nie płacz, prawda czasem boli :d


Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #4042 dnia: Wrzesień 29, 2016, 05:24:59 pm »
no tak, online znowu do gory, 650 w tym momencie

skoro wczesniej wzrosl o 25%, teraz wzrosl znowu, to jaki byl ten online tydzien temu?


  • Wiadomości: 57

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #4043 dnia: Wrzesień 29, 2016, 05:28:55 pm »
Online wzrósł o 25% a więc zgodnie z oczekiwaniami.

@Sobek

z czyimi? :)

Moment wyjscia patcha byl idealny dla Innovy na akcje promocyjne na FB / mailing do starych graczy + zapisanych do mailing / postawienie eventu / ciagly kontakt I hype z graczami na forum / kody promocyjne na stare konta / trialowe wersje dla nowych graczy, nie chce mi sie juz wymyslac, generalnie duzo....

Mysle, ze gdyby zrobili to profesjonalnie widzielibysmy online jak jeszcze w marcu, czyli w przedziale 1000 - 1500.

No, ale jak zwykle, I moze ten fakt byl oczywisty I mozna bylo go oczekiwac - Innova nie zrobila NIC. Napisali, ze jest 2.0 na forum w dniu wejscia 2.0. Tam chyba juz siedzi jedna czy dwie osoby obslugujace EU server.

I to byl od pierwszego dnia do dnia dzisiejszego najwiekszy problem tego servera. Administracja tak nieudaczna, ze porownanie ich do adminow jakiejs HR Javy z 2005 byloby obraza dla tych drugich.


  • Wiadomości: 947

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #4044 dnia: Wrzesień 29, 2016, 05:32:28 pm »
no tak, online znowu do gory, 650 w tym momencie

skoro wczesniej wzrosl o 25%, teraz wzrosl znowu, to jaki byl ten online tydzien temu?

Potrzebujesz instrukcji do l2on? - w sumie o Ty pytasz więc całkiem możliwe.

ESEND: 25% - oczekiwania w stosunku do RU. Jak widzisz ja myślę i wyciągam wnioski na podstawie faktów i danych a nie farmozonów. (tyle wzrósł online w momencie wejście 2.0 na RU serwerach).

Co do komunikacji i marketingu innovy, zgodzę jak zwykle poziom bardzo niski. Czasem mam wrażenie, że kto tam chce aby każdy pomysł inny niż RU nie wypalił :D

Może w Rosji nic nie trzeba robić ale w EU już tak. Szkoda bardzo szkoda. Dobre jest jednak to w tym, że płaczów już prawie nie ma a byli oni bardzo irytujący w pierwszych tygodniach.


« Ostatnia zmiana: Wrzesień 29, 2016, 05:37:21 pm wysłana przez sobek »


Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #4045 dnia: Wrzesień 29, 2016, 05:33:47 pm »
no tak, online znowu do gory, 650 w tym momencie

skoro wczesniej wzrosl o 25%, teraz wzrosl znowu, to jaki byl ten online tydzien temu?

Potrzebujesz instrukcji do l2on? - w sumie o Ty pytasz więc całkiem możliwe.
ja tylko mam nadzieje ze dostaniesz na tym forum bana albo mute

bo tak prawde mowiac sam classic mi nie przeszkadza, ludziom sie tam podoba? no i fajnie, niech graja, niech maja z tego radoche; problemem jestes ty, wpieprzajacy sie do kazdego tematu i piszacy ze wszystko poza classic jest martwe, 2-dniowe i nie warto grac
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 29, 2016, 05:36:02 pm wysłana przez bula »


  • Wiadomości: 947

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #4046 dnia: Wrzesień 29, 2016, 05:41:03 pm »
no tak, online znowu do gory, 650 w tym momencie

skoro wczesniej wzrosl o 25%, teraz wzrosl znowu, to jaki byl ten online tydzien temu?

Potrzebujesz instrukcji do l2on? - w sumie o Ty pytasz więc całkiem możliwe.
ja tylko mam nadzieje ze dostaniesz na tym forum bana albo mute

bo tak prawde mowiac sam classic mi nie przeszkadza, ludziom sie tam podoba? no i fajnie, niech graja, niech maja z tego radoche; problemem jestes ty, wpieprzajacy sie do kazdego tematu i piszacy ze wszystko poza classic jest martwe, 2-dniowe i nie warto grac

Hahaha mniej nadzieje :D To ci pozostało.

Intelektu ani wiedzy nie masz i nigdy nie będziesz miał... ale czegoś się spodziewać po osobie która na argument uważa "a kolega powiedział" :P


Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #4047 dnia: Wrzesień 29, 2016, 05:47:03 pm »
no tak, online znowu do gory, 650 w tym momencie

skoro wczesniej wzrosl o 25%, teraz wzrosl znowu, to jaki byl ten online tydzien temu?

Potrzebujesz instrukcji do l2on? - w sumie o Ty pytasz więc całkiem możliwe.
ja tylko mam nadzieje ze dostaniesz na tym forum bana albo mute

bo tak prawde mowiac sam classic mi nie przeszkadza, ludziom sie tam podoba? no i fajnie, niech graja, niech maja z tego radoche; problemem jestes ty, wpieprzajacy sie do kazdego tematu i piszacy ze wszystko poza classic jest martwe, 2-dniowe i nie warto grac

Hahaha mniej nadzieje :D To ci pozostało.

Intelektu ani wiedzy nie masz i nigdy nie będziesz miał... ale czegoś się spodziewać po osobie która na argument uważa "a kolega powiedział" :P
moze i nie mam, ale przynajmniej pisanie postow na forum nie ekscytuje mnie do tego stopnia zeby popelniac bledy ktore zmieniaja mojego posta w belkot


  • Wiadomości: 947

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #4048 dnia: Wrzesień 29, 2016, 05:58:32 pm »
no tak, online znowu do gory, 650 w tym momencie

skoro wczesniej wzrosl o 25%, teraz wzrosl znowu, to jaki byl ten online tydzien temu?

Potrzebujesz instrukcji do l2on? - w sumie o Ty pytasz więc całkiem możliwe.
ja tylko mam nadzieje ze dostaniesz na tym forum bana albo mute

bo tak prawde mowiac sam classic mi nie przeszkadza, ludziom sie tam podoba? no i fajnie, niech graja, niech maja z tego radoche; problemem jestes ty, wpieprzajacy sie do kazdego tematu i piszacy ze wszystko poza classic jest martwe, 2-dniowe i nie warto grac

Hahaha mniej nadzieje :D To ci pozostało.

Intelektu ani wiedzy nie masz i nigdy nie będziesz miał... ale czegoś się spodziewać po osobie która na argument uważa "a kolega powiedział" :P
moze i nie mam, ale przynajmniej pisanie postow na forum nie ekscytuje mnie do tego stopnia zeby popelniac bledy ktore zmieniaja mojego posta w belkot

Bula kiedyś Ci pisałem -  to że nie kumasz czegoś to nic nie znaczy, no może tylko tyle że jesteś po prostu tępy.

Zaakceptuj to i poproś kogoś aby Ci wytłumaczył :D
 


Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #4049 dnia: Wrzesień 29, 2016, 06:02:01 pm »
niewatpliwie, to ze nie rozumiem dlaczego wciskasz sie do kazdego tematu probujac ZMUSIC kogokolwiek zeby gral na classicu dowodzi tego ze jestem tepy