Witaj
Gość

Wątek: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth  (Przeczytany 927466 razy)

  • Wiadomości: 57

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #4075 dnia: Październik 02, 2016, 11:11:31 am »
Ale zdajesz sobie, że inni czytający to forum widzą, ze odnosisz się tylko do 1/100 treści mojego posta? I jak zaczniesz odpowiedz od `hahahaha` i napiszesz znowu 5 razy, ze pisze klamstwa, ale nie jesteś w stanie ich zweryfikować, ba, nawet się do nich odnieść to dalej wyglądasz jak debil bez zielonego pojęcia o serverze, na którym grasz?

Na jakim to niby kłamstwie mnie złapałeś? Napisałem, że United farmi AQ od 2 miesięcy. Dobra, może miesiąc i 3 tygodnie. Ma to faktycznie kolosalne znaczenie.

MP zaczęło przegrywać AQ na początku sierpnia z APEX. W połowie sierpnia APEX zaczął przegrywać AQ z United / madness / DT i taki stan trwa do dziś.

Oczywiście to wszystko jest do zweryfikowania na zagranicznych forach, nawet na youtubie pewnie, ale z Ciebie taki `gracz`, że nawet nie wiesz z kim `grałeś` w klanie `przez 4 miesiące`. :D

Mam nadzieję, że jedyny temat do którego się odniosłeś apropos mojej wypowiedz - farma AQ, już jest dla Ciebie jasny i klarowny.

Może teraz odniesiesz się do innych kwestii, o których piszesz od mojego pierwszego posta, że są kłamliwe, czyli:

- wiesz, które to są główne postaci Madpro? Jesteś je w stanie wymienić? W końcu to `Twój klan`. :D
- możesz wyjaśnić dlaczego przejęcie kontroli nad serverem przez madpro w tym momencie jest niemożliwe?
- orientujesz się jak wygląda rozłożenie sił pod kątem postaci 70+ w różnych klanach?
- orientujesz się jakie klany mają ile epików?
- wiesz w ogóle jakie teraz istnieją sojusze na serverze?
- sprawdziłeś znaczenie słowa subiektywny?

Omijasz tych tematów jak ogni, jedyne co piszesz to, że to bzdury, a to są kluczowe kwestie jeśli chodzi o polityke servera. Ty jako `gracz` MP (:D) powinieneś się świetnie orientować.

Cytuj
Kiedyś był taki tutaj formułować a teraz goni go buła w nierozumieniu niczego... test dla Ciebie :D

Przykro mi, nie podejmę się testu bo nie mam pojęcia co usiłujesz napisać.

Cytuj
5. Dowodem Twojej wiedzy jest zacytuję" Przeciez wiekszosc czasu przegrales w Kohorcie". Ja zrozumiesz poziom absurdu, napisz :D

Tak, dowodem mojej wiedzy na temat servera jest to, czy znam dokładny czas przebywania Sobka w klanie kohorta. Dobrze. To mniejszość stary. Niech będzie. Na prawdę myślisz, że pisząc to zdanie siedziałem z kalendarzem i wyliczałem Twój czas odejścia z klanu magazynierów na drugą zmiane? Jak poszedłes do madpro to już grałem mniej, dlatego kojarzysz mi się głównie z kohortą, z resztą słusznie, mentalność ta sama.  W takim razie korekta - WIĘKSZOŚĆ przegrałeś jako `gracz` madpro. :D

Ty masz jakieś kompleksy, że jedyne co próbujesz zrobić to mnie obrazić i napisać jak najwięcej kocopołów ad personam?  Jeszcze większego paradoksu niż pisanie przez Ciebie, że moje posty nie mają treści to już serio nie ma. Przecież Ty się prawie nie odnosisz do niczego o czym pisze.

Odniosłeś się chyba do największych pierdół.

- Terminu od kiedy United farmi AQ - bo wydaje Ci się, że wiesz lepiej. :D

A chuj, pomogę Ci nawet,łap link, masz już wpisane frazy wyszukiwania żebyś się po drodze nie pogubił:

https://www.youtube.com/results?search_query=Lineage+2+skelth+aQ

tam sobie możesz zweryfikować.

- Tego, że napisałem, że czerpiesz informacje od silnorekiego....

DOBRA STARY KŁAMAŁEM. NIE CZERPIESZ ICH. To już wiemy... :D

Moją intencją napisania tego zdania wskazanie, że nie wiesz co się dzieje wokół Ciebie na serverze na którym grasz, założyłem już, że po angielsku to nic, więc zapewne nie czytasz innych forów / nie masz bezpośrednich informacji od graczy z factor klanów, a jednym z niewielu polaków, z resztą dumna pozostałość z kohorty - Twojego poprzedniego klanu w takim wlasnie klanie (apex) to silnoreki. Stąd moje założenie, że gadasz ze swoim byłym klanowym kolegą i te strzępki informacji jaki posiadasz pochodzą właśnie od niego.

Sorry, mój błąd. Faktycznie nakryłeś mnie na `wyobrażeniu`.

Mam wrażenie, że do Ciebie trzeba pisać posty jak do przygłupa bo jak zdanie zawiera jakąś aluzję czy porównanie to Ty je rozumiesz  o 180 stopni inaczej...

- aha no i napisałeś jeszcze, że na pewno nie gram na Skelth. :D

TO już jest w chuj poważny argument stary. Zagiąłeś mnie. :D


  • Wiadomości: 947

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #4076 dnia: Październik 02, 2016, 03:39:02 pm »
Ale zdajesz sobie, że inni czytający to forum widzą, ze odnosisz się tylko do 1/100 treści mojego posta? I jak zaczniesz odpowiedz od `hahahaha` i napiszesz znowu 5 razy, ze pisze klamstwa, ale nie jesteś w stanie ich zweryfikować, ba, nawet się do nich odnieść to dalej wyglądasz jak debil bez zielonego pojęcia o serverze, na którym grasz?

Na jakim to niby kłamstwie mnie złapałeś? Napisałem, że United farmi AQ od 2 miesięcy. Dobra, może miesiąc i 3 tygodnie. Ma to faktycznie kolosalne znaczenie.

MP zaczęło przegrywać AQ na początku sierpnia z APEX. W połowie sierpnia APEX zaczął przegrywać AQ z United / madness / DT i taki stan trwa do dziś.

Oczywiście to wszystko jest do zweryfikowania na zagranicznych forach, nawet na youtubie pewnie, ale z Ciebie taki `gracz`, że nawet nie wiesz z kim `grałeś` w klanie `przez 4 miesiące`. :D

Mam nadzieję, że jedyny temat do którego się odniosłeś apropos mojej wypowiedz - farma AQ, już jest dla Ciebie jasny i klarowny.

Może teraz odniesiesz się do innych kwestii, o których piszesz od mojego pierwszego posta, że są kłamliwe, czyli:

- wiesz, które to są główne postaci Madpro? Jesteś je w stanie wymienić? W końcu to `Twój klan`. :D
- możesz wyjaśnić dlaczego przejęcie kontroli nad serverem przez madpro w tym momencie jest niemożliwe?
- orientujesz się jak wygląda rozłożenie sił pod kątem postaci 70+ w różnych klanach?
- orientujesz się jakie klany mają ile epików?
- wiesz w ogóle jakie teraz istnieją sojusze na serverze?
- sprawdziłeś znaczenie słowa subiektywny?

Omijasz tych tematów jak ogni, jedyne co piszesz to, że to bzdury, a to są kluczowe kwestie jeśli chodzi o polityke servera. Ty jako `gracz` MP (:D) powinieneś się świetnie orientować.

Cytuj
Kiedyś był taki tutaj formułować a teraz goni go buła w nierozumieniu niczego... test dla Ciebie :D

Przykro mi, nie podejmę się testu bo nie mam pojęcia co usiłujesz napisać.

Cytuj
5. Dowodem Twojej wiedzy jest zacytuję" Przeciez wiekszosc czasu przegrales w Kohorcie". Ja zrozumiesz poziom absurdu, napisz :D

Tak, dowodem mojej wiedzy na temat servera jest to, czy znam dokładny czas przebywania Sobka w klanie kohorta. Dobrze. To mniejszość stary. Niech będzie. Na prawdę myślisz, że pisząc to zdanie siedziałem z kalendarzem i wyliczałem Twój czas odejścia z klanu magazynierów na drugą zmiane? Jak poszedłes do madpro to już grałem mniej, dlatego kojarzysz mi się głównie z kohortą, z resztą słusznie, mentalność ta sama.  W takim razie korekta - WIĘKSZOŚĆ przegrałeś jako `gracz` madpro. :D

Ty masz jakieś kompleksy, że jedyne co próbujesz zrobić to mnie obrazić i napisać jak najwięcej kocopołów ad personam?  Jeszcze większego paradoksu niż pisanie przez Ciebie, że moje posty nie mają treści to już serio nie ma. Przecież Ty się prawie nie odnosisz do niczego o czym pisze.

Odniosłeś się chyba do największych pierdół.

- Terminu od kiedy United farmi AQ - bo wydaje Ci się, że wiesz lepiej. :D

A chuj, pomogę Ci nawet,łap link, masz już wpisane frazy wyszukiwania żebyś się po drodze nie pogubił:

https://www.youtube.com/results?search_query=Lineage+2+skelth+aQ

tam sobie możesz zweryfikować.

- Tego, że napisałem, że czerpiesz informacje od silnorekiego....

DOBRA STARY KŁAMAŁEM. NIE CZERPIESZ ICH. To już wiemy... :D

Moją intencją napisania tego zdania wskazanie, że nie wiesz co się dzieje wokół Ciebie na serverze na którym grasz, założyłem już, że po angielsku to nic, więc zapewne nie czytasz innych forów / nie masz bezpośrednich informacji od graczy z factor klanów, a jednym z niewielu polaków, z resztą dumna pozostałość z kohorty - Twojego poprzedniego klanu w takim wlasnie klanie (apex) to silnoreki. Stąd moje założenie, że gadasz ze swoim byłym klanowym kolegą i te strzępki informacji jaki posiadasz pochodzą właśnie od niego.

Sorry, mój błąd. Faktycznie nakryłeś mnie na `wyobrażeniu`.

Mam wrażenie, że do Ciebie trzeba pisać posty jak do przygłupa bo jak zdanie zawiera jakąś aluzję czy porównanie to Ty je rozumiesz  o 180 stopni inaczej...

- aha no i napisałeś jeszcze, że na pewno nie gram na Skelth. :D

TO już jest w chuj poważny argument stary. Zagiąłeś mnie. :D

Wszystko pięknie ale to nie konkurs na napisanie 10000 słów -  miałeś konkretnie odpowiedzieć na 5 pytań. Potrafisz?


  • Wiadomości: 917

  • Pochwał: 9

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #4077 dnia: Październik 02, 2016, 04:47:41 pm »
Na razie to Tobie Sobek nie wychodzi odpowiadanie na pytania :D


Drobne przepychanki słowne czy lekko prowokujące słowa są jak najbardziej wskazane


  • Wiadomości: 947

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #4078 dnia: Październik 02, 2016, 05:26:15 pm »
Na razie to Tobie Sobek nie wychodzi odpowiadanie na pytania :D

oj Haran, zadałem 5 pytań, nie dostałem odpowiedzi. Nie widze sensu rozmawiac z kims kto tylko pytam ogolnikami a jak sie da kontrę to nabiera wode w usta.

Przypomnę, napisałem że skelth ma się lepiej ? -  I mam rację, ale koleżka która boi się nadal przyznać pod jakim nickiem stara się pisać piękne długie posty licząc na to, iż ilość >jakość.

Strasznie to ograniczone ale ja tam wierze w refleksje. Może zrozumie i zacznie czytać i pisać ze zrozumieniem.




  • Wiadomości: 691

  • Pochwał: 1

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #4079 dnia: Październik 02, 2016, 05:37:01 pm »
ej, ale te posty są lepszej jakości xd. Da się czytać nie zatrzymując się i zastanawiając o ch** autorowi chodziło. Do reszty się nie odniosę, bo nie gram i nie grałem, ale sobek jak już znalazłeś oponenta do dyskusji to proszę cię, poświęć te 5 minut i zredaguj tego posta, żeby umilić nam życie :).


  • Wiadomości: 947

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #4080 dnia: Październik 02, 2016, 07:10:46 pm »
ej, ale te posty są lepszej jakości xd. Da się czytać nie zatrzymując się i zastanawiając o ch** autorowi chodziło. Do reszty się nie odniosę, bo nie gram i nie grałem, ale sobek jak już znalazłeś oponenta do dyskusji to proszę cię, poświęć te 5 minut i zredaguj tego posta, żeby umilić nam życie :).

Pewnie masz rację, przepraszam ale ja tutaj wpadam na paręnaście sekund i coś tam napisze. Nie mam siły czytać farmazonów przez 10 minut nie na temat a potem jeszcze na właściwym poziomie się do niego ustosunkować.

Co innego szybkie info, pytanie,  odpowiedź :P


  • Wiadomości: 63

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #4081 dnia: Październik 02, 2016, 09:05:19 pm »
ej, ale te posty są lepszej jakości xd. Da się czytać nie zatrzymując się i zastanawiając o ch** autorowi chodziło. Do reszty się nie odniosę, bo nie gram i nie grałem, ale sobek jak już znalazłeś oponenta do dyskusji to proszę cię, poświęć te 5 minut i zredaguj tego posta, żeby umilić nam życie :).

Pewnie masz rację, przepraszam ale ja tutaj wpadam na paręnaście sekund i coś tam napisze. Nie mam siły czytać farmazonów przez 10 minut nie na temat a potem jeszcze na właściwym poziomie się do niego ustosunkować.

Co innego szybkie info, pytanie,  odpowiedź :P

Czy nie możesz załatwiać swoich spraw na PM ?, czy to takie trudne?, skończ spamować forum.

Forum służy do pomocy, a nie do oglądania wypocin co/jak/dlaczego i po co/kto ma racje.
« Ostatnia zmiana: Październik 02, 2016, 09:08:12 pm wysłana przez grifcio »


  • Wiadomości: 947

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #4082 dnia: Październik 02, 2016, 09:14:31 pm »
ej, ale te posty są lepszej jakości xd. Da się czytać nie zatrzymując się i zastanawiając o ch** autorowi chodziło. Do reszty się nie odniosę, bo nie gram i nie grałem, ale sobek jak już znalazłeś oponenta do dyskusji to proszę cię, poświęć te 5 minut i zredaguj tego posta, żeby umilić nam życie :).

Pewnie masz rację, przepraszam ale ja tutaj wpadam na paręnaście sekund i coś tam napisze. Nie mam siły czytać farmazonów przez 10 minut nie na temat a potem jeszcze na właściwym poziomie się do niego ustosunkować.

Co innego szybkie info, pytanie,  odpowiedź :P

Czy nie możesz załatwiać swoich spraw na PM ?, czy to takie trudne?, skończ spamować forum.

Forum służy do pomocy, a nie do oglądania wypocin co/jak/dlaczego i po co/kto ma racje.

Od pomocy jest dział  pomoc :D

Dodam jeszcze, iż jestem tutaj z nielicznych co gra na Skelth i daje prawdziwe informacje, typki typu esen, haran to płacz bo się nie powiodło.


  • Wiadomości: 917

  • Pochwał: 9

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #4083 dnia: Październik 02, 2016, 09:23:58 pm »
Grałem na Skelth przez 2 dni. 2 dni za dużo.
Widziałem więcej botów, niż normalnych graczy. Do tego rozgrywka była nudniejsza niż na IL.
Nie będę się drugi raz rozpisywał na ten temat. Jak jesteś handlessem, który lubi farmić całymi dniami i klikać F1 i F2 na pvp, to serwer idealny.
Trochę Ci się nie powiodło na Lilith i myślałeś, że tutaj będziesz factorem? No niestety...


Drobne przepychanki słowne czy lekko prowokujące słowa są jak najbardziej wskazane


  • Wiadomości: 947

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #4084 dnia: Październik 02, 2016, 10:18:12 pm »
Grałem na Skelth przez 2 dni. 2 dni za dużo.
Widziałem więcej botów, niż normalnych graczy. Do tego rozgrywka była nudniejsza niż na IL.
Nie będę się drugi raz rozpisywał na ten temat. Jak jesteś handlessem, który lubi farmić całymi dniami i klikać F1 i F2 na pvp, to serwer idealny.
Trochę Ci się nie powiodło na Lilith i myślałeś, że tutaj będziesz factorem? No niestety...

Haran twoja opinia od czasów lilith nic nie znaczy, więc po co ja piszesz? Popłakałeś sie po 2 dni bo za ciężko a teraz głosisz "widziałem więcej botów" - i gdzie te boty są? Jakiś nicki? ....czy jak zawsze?

Co do lilith miałem 99 dość szybko, party na party to tylko boty tazmany wygrywały więc myśle że na lilith źle nie było :D Jakiś konkrety czy jak zawsze ?




  • Wiadomości: 917

  • Pochwał: 9

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #4085 dnia: Październik 02, 2016, 10:38:45 pm »
Aha...
No to już widzę czemu wszyscy się z Ciebie śmieją.

Mam Ci wypisywać boty po nickach, które widziałem w lutym? Czy Ty czasem myślisz nad tym co piszesz?

Co śmieszne - każdy na tym serwerze widział boty, tylko Ty ich nie widzisz. Coś tu jest nie tak...


Drobne przepychanki słowne czy lekko prowokujące słowa są jak najbardziej wskazane


  • Wiadomości: 947

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #4086 dnia: Październik 02, 2016, 11:02:14 pm »
Aha...
No to już widzę czemu wszyscy się z Ciebie śmieją.

Mam Ci wypisywać boty po nickach, które widziałem w lutym? Czy Ty czasem myślisz nad tym co piszesz?

Co śmieszne - każdy na tym serwerze widział boty, tylko Ty ich nie widzisz. Coś tu jest nie tak...


hahah każdy  - fajne słowo, a teraz trochę faktów? Pokaż je? Jakiś filmik że oblegają spota? Jakieś konkrety?

a nie przecież ty grałeś 2 dni i wiesz wszystko czyli nic.

Trzeba być naprawdę kretynem aby bronić tezy że na Skelth biegają boty etc. Jest to jedyny off co od początku administracja podjęła z nimi walkę i ją wygrała. Zaraz jakiś koleżka pokroju buła wyskoczy i napisze Skelth to botlandia słyszałem jak moderator mówił :D

Do skelth można mieć dużo zastrzeżeń jak i do samego classica ale mieć pretensje do administracji, że skutecznie zwalczyła boty to już absurd. (w twoim przypadku oczywiście jest "wyobrażnie" że z tych 700 osób to 680 to boty - bo przecież widziałeś).

Teraz zrozumiałeś dlaczego tak jadę po Tobie? Nie znam Cię ale z tego co pamiętam (jeśli to byłeś ty) to wbili ci się boterzy na konto i pokasowali itemki. Jakby administracja lilith była w 2% tak dobra jak na skelth = to by  party tazmana dostało bana po tygodniu i byłby spokój a tak przez miesiące farmili z PR range 3000 aby potem wyjść na spoty i powiedzieć jesteśmy pr0. (po czym qq)

Teraz rozumiesz dlaczego bronie classic? To co niszczy l2 to nawet nie bot a programy, skrypty. Osobiście bardzo bym chciał mirage Skelth (ale z dostępną wersją EN) ale wole grać tutaj przy niskim online i nie być pr0 niż grać na bocie 24h na priv aby pokazać 2 frapsy i zrobić QQ.

Bez obrazy ale szkoda mi czasu na jałowe dyskusje, ktoś będzie chciał informacji o Skelth to pisać postaram się odpisać.

Pozdrawiam.
 :D





  • Wiadomości: 53

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #4087 dnia: Październik 02, 2016, 11:33:34 pm »
Powinni banować za ironię. Nic tak nie wkurza jak przesadna ironia ludzi z wielkim ego


  • Wiadomości: 917

  • Pochwał: 9

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #4088 dnia: Październik 02, 2016, 11:40:01 pm »
Sobek. Może naucz się najpierw czytać ze zrozumieniem.
Czy ja piszę, że teraz są boty? Piszę, że były w styczniu czy tam w lutym. Nie dość, że je widziałem, to jeszcze znam ludzi, którzy się z tym nie kryją zbytnio (na przykład mój najlepszy przyjaciel Janusz aka pepsi)

Tutaj nawet filmik sprzed 4 miesięcy:
https://www.youtube.com/watch?v=PxLehoit_Ms

Jakoś przemawia to do mnie bardziej, niż Twoje zapewnienia.


Drobne przepychanki słowne czy lekko prowokujące słowa są jak najbardziej wskazane


  • ********
  • Wiadomości: 1826

  • Pochwał: 671

  • Try Me
Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #4089 dnia: Październik 03, 2016, 12:06:56 am »
Weź pod uwagę, że to co było w styczniu teraz jest już dawno inne. Może i na początku było trochę botów, teraz już ich nie ma, bo Doctor banuje regularnie.


  • Wiadomości: 393

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #4090 dnia: Październik 03, 2016, 12:22:09 am »
Aha...
No to już widzę czemu wszyscy się z Ciebie śmieją.

Mam Ci wypisywać boty po nickach, które widziałem w lutym? Czy Ty czasem myślisz nad tym co piszesz?

Co śmieszne - każdy na tym serwerze widział boty, tylko Ty ich nie widzisz. Coś tu jest nie tak...


hahah każdy  - fajne słowo, a teraz trochę faktów? Pokaż je? Jakiś filmik że oblegają spota? Jakieś konkrety?

a nie przecież ty grałeś 2 dni i wiesz wszystko czyli nic.

Trzeba być naprawdę kretynem aby bronić tezy że na Skelth biegają boty etc. Jest to jedyny off co od początku administracja podjęła z nimi walkę i ją wygrała. Zaraz jakiś koleżka pokroju buła wyskoczy i napisze Skelth to botlandia słyszałem jak moderator mówił :D

Do skelth można mieć dużo zastrzeżeń jak i do samego classica ale mieć pretensje do administracji, że skutecznie zwalczyła boty to już absurd. (w twoim przypadku oczywiście jest "wyobrażnie" że z tych 700 osób to 680 to boty - bo przecież widziałeś).

Teraz zrozumiałeś dlaczego tak jadę po Tobie? Nie znam Cię ale z tego co pamiętam (jeśli to byłeś ty) to wbili ci się boterzy na konto i pokasowali itemki. Jakby administracja lilith była w 2% tak dobra jak na skelth = to by  party tazmana dostało bana po tygodniu i byłby spokój a tak przez miesiące farmili z PR range 3000 aby potem wyjść na spoty i powiedzieć jesteśmy pr0. (po czym qq)

Teraz rozumiesz dlaczego bronie classic? To co niszczy l2 to nawet nie bot a programy, skrypty. Osobiście bardzo bym chciał mirage Skelth (ale z dostępną wersją EN) ale wole grać tutaj przy niskim online i nie być pr0 niż grać na bocie 24h na priv aby pokazać 2 frapsy i zrobić QQ.

Bez obrazy ale szkoda mi czasu na jałowe dyskusje, ktoś będzie chciał informacji o Skelth to pisać postaram się odpisać.

Pozdrawiam.
 :D

Doktor wyczyścił bot fest z core na długo przed startem skeltha więc na teraz na serwerach innovy zarówno EU jak i pewnie RU boty to jest malutki margines.

Serio chcesz filmiki ze startu skeltha z botami? Co ty ćpiesz, jak tam był 4k online to z 2k MINIMUM to były boty. Sam botowałem przez 2 tygodnie 24/7 w 3 osobowym party i jak się patrzyło na radar to po 50h z tymi samymi osobami na spocie się siedziało, next spot i to samo, 20 nickow na radarze przez następne kilka dni. Po 2 tygodniach zmieniania spotów i ustawiania tego gówna poszedł uninstall bo nudne było przestawianie tego syfu co 2 dni. Możliwe że teraz nie ma botów albo są jakieś pojedyncze w najgłębszych dziurach mapy co nie zmienia faktu że na starcie i długo po nim bot bota botem poganiał.

Tak się składa że dostaliśmy bana nie po tygodniu tylko chyba po dwóch a czy po tym banie kamelia by szukała botów czy 100 sklonowanych doktorów to dla nas nie było różnicy bo nikt już nie ryzykował.

A co do twojego bronienia classica i jego online, nie wiem czy dodali jakieś bonusy jak postać jest off ale l2on pokazuje 24/7 po 400 online czyli pewnie jakieś offline shopy/boty/kamerki itp a w godzinach wieczornych dobija do 500 czy tam teraz do 600-700 więc wychodzi że gra tam ile? 200? 300 osób? SUPER. Do tego ta gra jest tak uboga i nudna że serio zachęcanie kogoś do grania w ten syf a tym bardziej na EU serwerze to jest czyste chamstwo i złośliwość.


  • Wiadomości: 333

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #4091 dnia: Październik 03, 2016, 05:26:24 am »
...
Do tego ta gra jest tak uboga i nudna że serio zachęcanie kogoś do grania w ten syf a tym bardziej na EU serwerze to jest czyste chamstwo i złośliwość.
Większym chamstwem jest zachęcanie do grania na serwie przez osoby, które nie grają na nim od pół roku a ich jedynym osiągnięciem było wbicie 40lvla. No ale trzeba nakręcać koleżance Fragoli mięso do bicia, żeby mieli co robić z kupionymi postaciami.

Na skelthie może i botów nie ma(bo się nie opłaca) ale jest za to pełnokrwisty RMT. Powerlvl, jawny handel postaciami, sprzedaż epików, gnębienie słabszych 24/7, wyzwiska i flame. Z takim community w żadne mmo bym nie chciał grać.


  • Wiadomości: 947

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #4092 dnia: Październik 03, 2016, 09:14:56 am »
@ Haran informacja, iż na początku serwera ludzie próbowali bota a następnie ci sami ludzi dostali bana i dziś już praktycznie nie widać botów to jest informacja potwierdzająca stan rzeczywisty.
Pisanie już w pierwszych 2 dniach widziałem 2x więcej botów niż ludzi może powodować, że ktoś zrozumie ze skoro tak było na początku to teraz może być jeszcze gorzej.

Ja jakoś nie widzę sensu wyrażać opinii na temat incydentów a bardziej o powtarzalnych zdarzeniach.

Co do filmika level 3x czyli 2 dni farmy a więc jedno wielkie nic. Takie popierdółki nie są zagrożeniem dla serwera bo to ani koszt dla botującego ani profit. Kilkukrotnie pisałem na L2 classic można dropną itemki i robić trainy przez pół mapy a więc łatwo bezkarnie i jeszcze zarobkowo wyeliminować bota. Może już nie pamiętasz lilith ale ja pamiętam MOS gdzie boty były w każdej salce 24h a administracja nie dostrzegła bota. Tutaj tego nie ma i tyle w temacie.

@ Shanique +1

@ NotTheFakeTazman

Fajnie, że w końcu dotknęło to core szkoda że po kilku latach : / Tak czy inaczej mam nadzieje, że na stałe.

Taziu gdzie ja pisałem, że nie było botów od startu LOL. Mało tego przyznam Ci częściowo rację dużo osób próbowało bota na starcie i dlatego były setki banów w pierwszych tygodniach. Dodatkowo wielu ludzi myślało, że to jak wcześniej bywało Innova zrobi pokazówkę i można bocić dalej a tu niespodzianka, dlatego taki był płacz i też marny online pozostał.
Walka z botami polegała na raportowaniu. Banował je chyba tylko 1 GM Doctor a więc jak miał (dodaj te fałszywe przez boterów) 10000 zgłoszeń w 2 miesiące to potrzebował czasu aby to ogarnąć. Sam w to nie dowierzałem ale zrobił to wybitnie skutecznie.
Może Cię zaskoczę ale ja miałbym gdzieś boty ukrytych na jakiś zadupiu, ważne dla mnie aby top spoty na expa, adene etc nie były zawalone przez bot trainy +opiekunów.

Jak dla ciebie 700+ zalogowanych kont oznacza grających 200 osób to pozostaje mi tylko płakać. (tak ja wiem Ty jako doświadczony bot train operator 3 konta na osobę to za mało ale wyobraź sobie grę legit)

@ QPR - co mogę powiedzieć takie jest L2, nie do końca mi się to podoba ale też ma swój urok. l2 classic>all bo nie ma instancji, jakiś rezerwacji bicia mobów, peace zone etc. Już niedługo flame na HV więc będzie git :D

Zapraszam na Skelth, tych co lubią stare L2.


  • Wiadomości: 737

  • Pochwał: 1

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #4093 dnia: Październik 03, 2016, 10:45:22 am »
Sobek i ten drugi od ściany tekstu, wy to chyba siedzibie obok siebie, popijacie browara i robicie sobie bekę z tego forum, przyznajcie się! Bo jeśli tak nie jest to...
L2C EU wannabe?
A chuuu, nic nie chce sprzedać :)))


  • Wiadomości: 57

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #4094 dnia: Październik 03, 2016, 10:55:29 am »
Cytuj
Wszystko pięknie ale to nie konkurs na napisanie 10000 słów -  miałeś konkretnie odpowiedzieć na 5 pytań. Potrafisz?

Odpowiedziałem Ci na każde zadane przez Ciebie pytanie, odniosłem się do każdej poruszonej przez Ciebie kwestii związanej z serverem podając do tego konkretne przykłady klanów / cp / pojedynczych ludzi wpływających na ten server.

To Ty nie jesteś się w stanie odnieść do niczego co napisałem. W sumie nieistotne, Twoje posty jasno dają do zrozumienia, że nie masz pojęcia co się dzieje na Skelth.

Jedyne o czym Ty w zasadzie gadasz pod kątem tego servera to jego online. Znaczy, że udało Ci się obsłużyć l2on, co jest dosyć zaskakujące biorąc pod uwagę, że nie jesteś w stanie dotrzeć do oficjalnego rankingu postaci Twojego servera, także brawo.

Zarzucasz mi `wymyślanie` - jednak nie przytaczasz nic, co by o tym wymyślaniu świadczyło (próbowałeś z tym czasem farmy United, no odpisałem Ci - odniesiesz się? Nawet Ci podrzuciłem linka do youtuba cobyś miał łatwiej.) natomiast sam bzdur napisałeś multum. Już je przytaczałem, poświęcę się i zrobię to jeszcze raz bo to mój ostatni post w Twoim kierunku.

- Napisałeś, że połowa kont madpro jest wyprzedanych.

To w zasadzie najbardziej obrazuje jak bardzo nie masz pojęcia o Skelth (no i to, że nie umiesz wejść na stronę rankingową co jest chyba najzabawniejsze w tej całej historii). Dlaczego to kompletny farmazon pisałem już w swoich poprzednich postach, jeśli się z czymś nie zgadasz - śmiało cytuj, chętnie wyjaśnię!

- napisałeś, że druga połowa jest `wystawiona`. :D

podaj linki.

- napisałeś, że niemożliwe jest przejęcie wpływów na serverze przez madro

To świadczy nie tylko o tym, że nie masz pojęcia o klanie, w którym grałeś przez 4 miesiące (xD), ale również o tym, że nie masz pojęcia o rozłożeniu sił / epików w innych klanach. Ok, napisałeś w pierwszym poście, że nie masz o tym pojęcia - i spoko, było zostać na tym etapie. To nie, oczywiście nadmuchane ego nie pozwoliło. Zacząłeś pisać jakieś kocopoły, że okłamuje Cię z czasem farmy united żeby wyglądało, że masz jakieś pojęcie o czym piszesz. Denna próba.

- coś próbowałeś świrować mądrego o lilililili party, oczywiście nic poza tym, że to ja kłamię w ich sprawie nie napisałeś, więc znowu - możesz napisać co dokładnie jest nieprawdziwe.

- już Cię nie będę odsyłał do słownika z tym subiektywnym, widzę, że to podobnie jak ze stroną rankingową, ciężko dotrzeć, więc podpowiem - opinia może być subiektywna.


Tak jak napisałem - to mój ostatni post w Twoim kierunku. Ja Cię nie znam, więc na początku naiwnie myślałem, że z Tobą serio można podyskutować na temat tego servera. Po pierwszym poście już jasne było, że Twoja wiedza kończy się na tym jaki jest online, raty i gdzie są moby na Twoim lvlu. Aha no, i że nie ma botów.  Spoko, nie mam z tym żadnego problemu, jest troche casual graczy na Skelth, normalna sprawa.

Problem natomiast mam z tym jakim chamem i burakiem w stosunku do innych osób jesteś. Każda Twoja wypowiedź ma prześmiewczy ton, 3/4 treści Twojego posta to retoryka i epitety w stosunku do osoby, której odpowiadasz a 1/4 to jakiś tam `konkret`, który akurat w tej dyskusji to jakiś strzępek informacji, na którym wybudowałeś sobie wyobrażenie servera i myślisz, że tak jest...

Dlatego zamiast zrezygnować po pierwszej Twojej kretyńskiej odpowiedzi - stwierdziłem, że pociągnę tą dyskusję tylko po to żeby uwidocznić innym jak niesamowicie płytka jest Twoja wiedza nt servera, na którym grasz i fakt, że świrujesz takiego znawce jest niczym innym jak pozą i produktem Twojego ego a nie czymś co ma potwierdzenie w faktach. Dla mnie to było oczywiste po pierwszym poście, natomiast dla osób średnio zainteresowanych Skelth - nie, stąd też w sumie dobrze, że siliłeś się na te swoje odpowiedzi bo z nich już nawet laik się połapie, żeś dziecko we mgle.

Uwieńczeniem tej `dysputy` jest Twoja ostatnia odpowiedź, czyli JEDNO ZDANIE, że to nie konkurs na najdłuższy tekst. :D
Taki absurd mnie jeszcze nie spotkał chyba. Typ jedyne co ma do zarzucenia temu co piszę, to, że jest za długie. :D

Faktycznie, patrząc na to co produkujesz można odnieść wrażenie, że bierzesz udział w konkursie jak napisać najmniej i najefektywniej zrobić z siebie idiotę.

Także dzięki za współpracę i moja rola tutaj skończona. Trochę późno się zorientowałem, że Ty i tak tutaj uchodzisz za nadwornego błazna, ale takie buractwo jak prezentujesz jest zawsze warte tępienia. :)


  • *******
  • Wiadomości: 1185

  • Pochwał: 17

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #4095 dnia: Październik 03, 2016, 11:27:31 am »
Jest to jedyny off co od początku administracja podjęła z nimi walkę i ją wygrała.

Jesteś tego pewny, że jedyny ?
Zapraszam na serwer Team Speak 3 - Dead Echo - Community of Gamers - Adres: deadecho.pl

W Lineage 2 gram na serwerze: EU Core | Nick: Naito | Clan: BlackSwans


  • Wiadomości: 947

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #4096 dnia: Październik 03, 2016, 11:45:54 am »
Cytuj
Wszystko pięknie ale to nie konkurs na napisanie 10000 słów -  miałeś konkretnie odpowiedzieć na 5 pytań. Potrafisz?

Odpowiedziałem Ci na każde zadane przez Ciebie pytanie, odniosłem się do każdej poruszonej przez Ciebie kwestii związanej z serverem podając do tego konkretne przykłady klanów / cp / pojedynczych ludzi wpływających na ten server.

To Ty nie jesteś się w stanie odnieść do niczego co napisałem. W sumie nieistotne, Twoje posty jasno dają do zrozumienia, że nie masz pojęcia co się dzieje na Skelth.

Jedyne o czym Ty w zasadzie gadasz pod kątem tego servera to jego online. Znaczy, że udało Ci się obsłużyć l2on, co jest dosyć zaskakujące biorąc pod uwagę, że nie jesteś w stanie dotrzeć do oficjalnego rankingu postaci Twojego servera, także brawo.

Zarzucasz mi `wymyślanie` - jednak nie przytaczasz nic, co by o tym wymyślaniu świadczyło (próbowałeś z tym czasem farmy United, no odpisałem Ci - odniesiesz się? Nawet Ci podrzuciłem linka do youtuba cobyś miał łatwiej.) natomiast sam bzdur napisałeś multum. Już je przytaczałem, poświęcę się i zrobię to jeszcze raz bo to mój ostatni post w Twoim kierunku.

- Napisałeś, że połowa kont madpro jest wyprzedanych.

To w zasadzie najbardziej obrazuje jak bardzo nie masz pojęcia o Skelth (no i to, że nie umiesz wejść na stronę rankingową co jest chyba najzabawniejsze w tej całej historii). Dlaczego to kompletny farmazon pisałem już w swoich poprzednich postach, jeśli się z czymś nie zgadasz - śmiało cytuj, chętnie wyjaśnię!

- napisałeś, że druga połowa jest `wystawiona`. :D

podaj linki.

- napisałeś, że niemożliwe jest przejęcie wpływów na serverze przez madro

To świadczy nie tylko o tym, że nie masz pojęcia o klanie, w którym grałeś przez 4 miesiące (xD), ale również o tym, że nie masz pojęcia o rozłożeniu sił / epików w innych klanach. Ok, napisałeś w pierwszym poście, że nie masz o tym pojęcia - i spoko, było zostać na tym etapie. To nie, oczywiście nadmuchane ego nie pozwoliło. Zacząłeś pisać jakieś kocopoły, że okłamuje Cię z czasem farmy united żeby wyglądało, że masz jakieś pojęcie o czym piszesz. Denna próba.

- coś próbowałeś świrować mądrego o lilililili party, oczywiście nic poza tym, że to ja kłamię w ich sprawie nie napisałeś, więc znowu - możesz napisać co dokładnie jest nieprawdziwe.

- już Cię nie będę odsyłał do słownika z tym subiektywnym, widzę, że to podobnie jak ze stroną rankingową, ciężko dotrzeć, więc podpowiem - opinia może być subiektywna.


Tak jak napisałem - to mój ostatni post w Twoim kierunku. Ja Cię nie znam, więc na początku naiwnie myślałem, że z Tobą serio można podyskutować na temat tego servera. Po pierwszym poście już jasne było, że Twoja wiedza kończy się na tym jaki jest online, raty i gdzie są moby na Twoim lvlu. Aha no, i że nie ma botów.  Spoko, nie mam z tym żadnego problemu, jest troche casual graczy na Skelth, normalna sprawa.

Problem natomiast mam z tym jakim chamem i burakiem w stosunku do innych osób jesteś. Każda Twoja wypowiedź ma prześmiewczy ton, 3/4 treści Twojego posta to retoryka i epitety w stosunku do osoby, której odpowiadasz a 1/4 to jakiś tam `konkret`, który akurat w tej dyskusji to jakiś strzępek informacji, na którym wybudowałeś sobie wyobrażenie servera i myślisz, że tak jest...

Dlatego zamiast zrezygnować po pierwszej Twojej kretyńskiej odpowiedzi - stwierdziłem, że pociągnę tą dyskusję tylko po to żeby uwidocznić innym jak niesamowicie płytka jest Twoja wiedza nt servera, na którym grasz i fakt, że świrujesz takiego znawce jest niczym innym jak pozą i produktem Twojego ego a nie czymś co ma potwierdzenie w faktach. Dla mnie to było oczywiste po pierwszym poście, natomiast dla osób średnio zainteresowanych Skelth - nie, stąd też w sumie dobrze, że siliłeś się na te swoje odpowiedzi bo z nich już nawet laik się połapie, żeś dziecko we mgle.

Uwieńczeniem tej `dysputy` jest Twoja ostatnia odpowiedź, czyli JEDNO ZDANIE, że to nie konkurs na najdłuższy tekst. :D
Taki absurd mnie jeszcze nie spotkał chyba. Typ jedyne co ma do zarzucenia temu co piszę, to, że jest za długie. :D

Faktycznie, patrząc na to co produkujesz można odnieść wrażenie, że bierzesz udział w konkursie jak napisać najmniej i najefektywniej zrobić z siebie idiotę.

Także dzięki za współpracę i moja rola tutaj skończona. Trochę późno się zorientowałem, że Ty i tak tutaj uchodzisz za nadwornego błazna, ale takie buractwo jak prezentujesz jest zawsze warte tępienia. :)

Widzę, że nadal nie kumasz. Mała podpowiedź, odpowiedź na 5 pytań w 5-10 zdaniach. Treść nie woda.


  • Wiadomości: 737

  • Pochwał: 1

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #4097 dnia: Październik 03, 2016, 11:54:10 am »
Papa Comedy może wrócić w dowolnej chwili i pozamiatac leszczy typu United czy Apex, którzy nawet nie potrafią dobrze obsługiwać swoich kupionych postaci 70+.  Te imbecyle zamiast skupić się na gonieniu za ruskimi i farmieniu epikow, w tym Orfena, skoczyli sobie do gardeł zaledwie po kilku tygodniach współpracy. Nic przez to nie osiągnęli i tylko sami sobie przeszkadzają. Papa wróci i ich ustawi jak należy. Bo 3 w większości driverowane pt United czy 2 pt Apex to żadna przeszkoda dla firmy madpro. Przyszłość tego serwera zależy tylko i wyłącznie od decyzji szefa madpro. Póki siedzą na GK mamy namiastkę normalności oplaconej dolarami kilku osób. Jak wrócą na Skelth nie będzie co zbierać (powód napisałem na wstępie). Kto tego nie rozumie nie wie nic o L2C EU.
« Ostatnia zmiana: Październik 03, 2016, 11:58:02 am wysłana przez kabulek »
L2C EU wannabe?
A chuuu, nic nie chce sprzedać :)))


  • Wiadomości: 947

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #4098 dnia: Październik 03, 2016, 12:51:57 pm »
Jest to jedyny off co od początku administracja podjęła z nimi walkę i ją wygrała.

Jesteś tego pewny, że jedyny ?

Tak. Oczywiście mam świadomość, że na każdym serwerze można odpalić bota ale to trzeba oceniać w szerszym ujęciu.
1. Czy bot długo będzie niezbanowany?
2. Czy bot jest gdzieś schowany w dziurze czy może na top spotach?
3. Czy administracja walczy z botami czy ma wylane?
4. Czy społeczność walczy z botami czy ma wylane i dlaczego?
5. Czy mechanika gry sprzyja botowi czy wręcz przeciwnie?
5. Czy jest przyzwolenie na programy/skrypty/radary ?

Skelth jest 1 serwerem co realnie ktoś walczył z ta patologią.

Generalnie chodzi o skale jak jest minimalna jest ok jak jest absurdalna to już gra traci sens.



  • *******
  • Wiadomości: 1185

  • Pochwał: 17

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #4099 dnia: Październik 03, 2016, 02:13:00 pm »
A słyszałeś, żeby na Core grasowało tysiące botów ? Ja ich nie spotykam i z tego co się orientuję to od początku serwera starali się ażeby tych botów nie było. Oczywiście raz szło im to lepiej raz gorzej, ale ogólnie sytuacja pod tym względem jest w porządku i nikt na to nie narzeka. Nawet brak botów na Core doprowadził do tego iż z NCWest przeszło tu wielu solidnych gracz, którzy dziś są w EvilNation.

Nie żebym bronił na siłę, no ale jednak z tym iż Skelth to jedyny serwer na którym dobrze wychodzi walka z botami zgodzić się ciężko. Jak już to jeden z kilku a nie jedyny :)
Zapraszam na serwer Team Speak 3 - Dead Echo - Community of Gamers - Adres: deadecho.pl

W Lineage 2 gram na serwerze: EU Core | Nick: Naito | Clan: BlackSwans