Witaj
Gość

Wątek: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth  (Przeczytany 927484 razy)

  • Wiadomości: 333

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #4100 dnia: Październik 03, 2016, 04:14:07 pm »
A słyszałeś, żeby na Core grasowało tysiące botów ? Ja ich nie spotykam i z tego co się orientuję to od początku serwera starali się ażeby tych botów nie było.
Tysiące ludzi też nie grasuje...
Chyba źle słyszałeś bo od przejścia na f2p aż po zamknięcie Lilitha na GOD stał bot na bocie, zresztą na tym forum jest wiele osób co bociło na bardzo duży profit $$, mogą ci opowiedzieć jak było. Brak ludzi = brak zbytu, proste.

Widzę, że każdy broni swojego serwidora jak tylko się da... może przyznajmy że każdy serwer czy to off czy priv ssie pałkę a L2 umarło dobrych kilka lat temu.

Tych ścian tekstu nawet nie czytam ale patrząc na ludzi to tylko ten mem przychodzi na myśl.


  • ********
  • Wiadomości: 1826

  • Pochwał: 671

  • Try Me
Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #4101 dnia: Październik 03, 2016, 05:07:44 pm »
Nie mylcie Skelth i Core z Lilith... Lilith to była jedna wielka pomyłka, żenada i parodia jakiegokolwiek serwera.


  • *******
  • Wiadomości: 1185

  • Pochwał: 17

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #4102 dnia: Październik 03, 2016, 05:20:09 pm »
QRQ przeczytaj raz jeszcze co napisałem, a później raz jeszcze i raz jeszcze. Może zrozumiesz, że nie ma tam ani słowa o tym iż botów nigdy nie było i nie ma. Zarówno ja jak i sobek napisaliśmy tylko, że administracja podejmuje z nimi regularną walkę, która wychodzi im raz lepiej a raz gorzej. W przeciwieństwie do serwerów NCWest poziom w tej kwestii jest jednak dla zwykłego gracza nawet bardziej niż zadowalający. Serwer Lilith był prowadzony przez inną grupę ludzi i nie ma nic wspólnego z Core prócz tego iż ów grupa ludzi pracowała dla Innovy. Lilith padł przez boty, Core chociaż starszy po dziś dzień istnieje i nikt z aktualnie grających tam osób na nie nie narzeka, bo zwyczajnie tego nie widać a na rynek ma tak znikomy wpływ, iż mówienie dziś o botach na tym serwerze jest wielką przesadą.
Zapraszam na serwer Team Speak 3 - Dead Echo - Community of Gamers - Adres: deadecho.pl

W Lineage 2 gram na serwerze: EU Core | Nick: Naito | Clan: BlackSwans


  • Wiadomości: 57

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #4103 dnia: Październik 03, 2016, 06:06:09 pm »
Cytuj
Papa Comedy może wrócić w dowolnej chwili i pozamiatac leszczy typu United czy Apex, którzy nawet nie potrafią dobrze obsługiwać swoich kupionych postaci 70+.  Te imbecyle zamiast skupić się na gonieniu za ruskimi i farmieniu epikow, w tym Orfena, skoczyli sobie do gardeł zaledwie po kilku tygodniach współpracy. Nic przez to nie osiągnęli i tylko sami sobie przeszkadzają. Papa wróci i ich ustawi jak należy. Bo 3 w większości driverowane pt United czy 2 pt Apex to żadna przeszkoda dla firmy madpro. Przyszłość tego serwera zależy tylko i wyłącznie od decyzji szefa madpro. Póki siedzą na GK mamy namiastkę normalności oplaconej dolarami kilku osób. Jak wrócą na Skelth nie będzie co zbierać (powód napisałem na wstępie). Kto tego nie rozumie nie wie nic o L2C EU.

Według Sobka, najbardziej poinformowanego gracza Skelth, właśnie napisałeś `mongolskie wymysły`. ^^


  • Wiadomości: 947

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #4104 dnia: Październik 04, 2016, 09:05:20 am »
Cytuj
Papa Comedy może wrócić w dowolnej chwili i pozamiatac leszczy typu United czy Apex, którzy nawet nie potrafią dobrze obsługiwać swoich kupionych postaci 70+.  Te imbecyle zamiast skupić się na gonieniu za ruskimi i farmieniu epikow, w tym Orfena, skoczyli sobie do gardeł zaledwie po kilku tygodniach współpracy. Nic przez to nie osiągnęli i tylko sami sobie przeszkadzają. Papa wróci i ich ustawi jak należy. Bo 3 w większości driverowane pt United czy 2 pt Apex to żadna przeszkoda dla firmy madpro. Przyszłość tego serwera zależy tylko i wyłącznie od decyzji szefa madpro. Póki siedzą na GK mamy namiastkę normalności oplaconej dolarami kilku osób. Jak wrócą na Skelth nie będzie co zbierać (powód napisałem na wstępie). Kto tego nie rozumie nie wie nic o L2C EU.

Według Sobka, najbardziej poinformowanego gracza Skelth, właśnie napisałeś `mongolskie wymysły`. ^^

A miałeś już nie pisać po kompromitacji :D

Nadal czekamy na 5 konkretnych odpowiedzi na zadane pytania. Jak nie potrafisz samemu poproś kogoś dojrzałego.


« Ostatnia zmiana: Październik 04, 2016, 09:07:53 am wysłana przez sobek »


  • Wiadomości: 1

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #4105 dnia: Październik 04, 2016, 09:40:53 am »
Troll trolla trollem pogania, jak nie gracie to po się szczypiecie.


  • Wiadomości: 57

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #4106 dnia: Październik 04, 2016, 09:35:45 pm »
Cytuj
Papa Comedy może wrócić w dowolnej chwili i pozamiatac leszczy typu United czy Apex, którzy nawet nie potrafią dobrze obsługiwać swoich kupionych postaci 70+.  Te imbecyle zamiast skupić się na gonieniu za ruskimi i farmieniu epikow, w tym Orfena, skoczyli sobie do gardeł zaledwie po kilku tygodniach współpracy. Nic przez to nie osiągnęli i tylko sami sobie przeszkadzają. Papa wróci i ich ustawi jak należy. Bo 3 w większości driverowane pt United czy 2 pt Apex to żadna przeszkoda dla firmy madpro. Przyszłość tego serwera zależy tylko i wyłącznie od decyzji szefa madpro. Póki siedzą na GK mamy namiastkę normalności oplaconej dolarami kilku osób. Jak wrócą na Skelth nie będzie co zbierać (powód napisałem na wstępie). Kto tego nie rozumie nie wie nic o L2C EU.

Według Sobka, najbardziej poinformowanego gracza Skelth, właśnie napisałeś `mongolskie wymysły`. ^^

A miałeś już nie pisać po kompromitacji :D

Nadal czekamy na 5 konkretnych odpowiedzi na zadane pytania. Jak nie potrafisz samemu poproś kogoś dojrzałego.

Jakiej kompromitacji? Ktoś ją stwierdził oprócz Ciebie? Ciągle piszesz to co sobie uroisz jako pewnik jakby Ci ktoś dał monopol na prawdę a już druga osoba Ci napisała, że nie masz pojęcia o serverze, na którym grasz, uchodzisz tu za idiotę i ciągle uśmiechnięty wracasz z założeniem, że wszyscy wokół to debile skompromitowani w blasku Twojej intelektualnej światłości. Typ, który nie wie co to znaczy - subiektywny i nie potrafi napisać zdania żeby przybrało jakąś logiczną formę. No ja pierdolę. :D

Każdy kto posiadł umiejętność czytania ze zrozumieniem widzi, że odpowiedziałem na wszystkie Twoje pytanie czy zarzuty natomiast Ty nie odpowiadasz kompletnie na nic. Twoje posty nie mają żadnego ładu ani składu, większości trzeba się domyślać a pozostałość to prymitywne epitety. Na jakie to niby pytanie Ci nie odpowiedziałem? Bo Ty mi póki co na żadne.


  • Wiadomości: 947

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #4107 dnia: Październik 04, 2016, 09:41:40 pm »
Cytuj
Papa Comedy może wrócić w dowolnej chwili i pozamiatac leszczy typu United czy Apex, którzy nawet nie potrafią dobrze obsługiwać swoich kupionych postaci 70+.  Te imbecyle zamiast skupić się na gonieniu za ruskimi i farmieniu epikow, w tym Orfena, skoczyli sobie do gardeł zaledwie po kilku tygodniach współpracy. Nic przez to nie osiągnęli i tylko sami sobie przeszkadzają. Papa wróci i ich ustawi jak należy. Bo 3 w większości driverowane pt United czy 2 pt Apex to żadna przeszkoda dla firmy madpro. Przyszłość tego serwera zależy tylko i wyłącznie od decyzji szefa madpro. Póki siedzą na GK mamy namiastkę normalności oplaconej dolarami kilku osób. Jak wrócą na Skelth nie będzie co zbierać (powód napisałem na wstępie). Kto tego nie rozumie nie wie nic o L2C EU.



Według Sobka, najbardziej poinformowanego gracza Skelth, właśnie napisałeś `mongolskie wymysły`. ^^

A miałeś już nie pisać po kompromitacji :D

Nadal czekamy na 5 konkretnych odpowiedzi na zadane pytania. Jak nie potrafisz samemu poproś kogoś dojrzałego.

Jakiej kompromitacji? Ktoś ją stwierdził oprócz Ciebie? Ciągle piszesz to co sobie uroisz jako pewnik jakby Ci ktoś dał monopol na prawdę a już druga osoba Ci napisała, że nie masz pojęcia o serverze, na którym grasz, uchodzisz tu za idiotę i ciągle uśmiechnięty wracasz z założeniem, że wszyscy wokół to debile skompromitowani w blasku Twojej intelektualnej światłości. Typ, który nie wie co to znaczy - subiektywny i nie potrafi napisać zdania żeby przybrało jakąś logiczną formę. No ja pierdolę. :D

Każdy kto posiadł umiejętność czytania ze zrozumieniem widzi, że odpowiedziałem na wszystkie Twoje pytanie czy zarzuty natomiast Ty nie odpowiadasz kompletnie na nic. Twoje posty nie mają żadnego ładu ani składu, większości trzeba się domyślać a pozostałość to prymitywne epitety. Na jakie to niby pytanie Ci nie odpowiedziałem? Bo Ty mi póki co na żadne.

Widzę, że cofnięcie 2 strony jest ponad twoje siły więc pomogę:

1. Dlaczego jesteś tak ograniczony aby nie przyznać się do błędu, że nie potrafisz nawet policzyć kiedy madpr0 odeszło  i od kiedy "united" farmi epiciki ?
2. Podaj konkretne przykłady (na podstawie faktów) i ZNÓW nie mam pojęcia o czym pisze?
3. Czy naprawdę nie dostrzegasz różnicy w tym co napisałem ,że nie wypowiadam się na temat klanów (ich stanu obecnego) bo uważam że aby mieć AKTUALNE stanowisko to trzeba być w nich teraz (nie 1h dzinnie na sklepie i poczytać forum). Byłem w MAdpr0 4 miesięce i wtedy miałem pojęcie o tym co się dzieje po tej stronie side. Teraz nie jestem w żadnym i dlatego nie oceniam żadnego klanu bo nie uważam ,że "wyobrażenie" jest argumentem.
4. Co mają na celu takie pytania? dostałeś scrole? znasz nick? - od razu widać, iż nigdy nie byłeś graczem na skelth, co najwyżej skoczkiem lub single gościem co quitnał bo nie ogarnął.  Masz jaja? Napisz pod jakim nickiem grałeś, w jakim CP, swoje osiągnięcia? Mój nick to ten z forum Sobek.
5. Dowodem Twojej wiedzy jest zacytuję" Przeciez wiekszosc czasu przegrales w Kohorcie". Ja zrozumiesz poziom absurdu, napisz :D



  • *******
  • Wiadomości: 1185

  • Pochwał: 17

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #4108 dnia: Październik 04, 2016, 09:51:52 pm »
Trochę się powtarzacie a nie bardzo ma kto wyjaśnić i sprecyzować przez co sam się pogubiłem... Więc może ja zadam kilka prostych pytań, jako ktoś kto za dużo pojęcia o tym serwerze nie ma i nie czytał 98% wiadomości w tym temacie, co znaczy iż mogło być to już wyjaśnione.

1. Jaki klan w tej chwili wygrywa regularnie walki o epiki ?
2. Ile jest klanów dorównujących temu najlepszemu ?

Zaznaczam w "tej chwili" znaczy od maks miesiąca wstecz...

Dzięki za odpowiedź, jeśli się powtórzyłem to sorki :P
Zapraszam na serwer Team Speak 3 - Dead Echo - Community of Gamers - Adres: deadecho.pl

W Lineage 2 gram na serwerze: EU Core | Nick: Naito | Clan: BlackSwans


  • Wiadomości: 737

  • Pochwał: 1

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #4109 dnia: Październik 04, 2016, 10:41:41 pm »
Trochę się powtarzacie a nie bardzo ma kto wyjaśnić i sprecyzować

1. Jaki klan w tej chwili wygrywa regularnie walki o epiki ?
2. Ile jest klanów dorównujących temu najlepszemu ?

Zaznaczam w "tej chwili" znaczy od maks miesiąca wstecz...

Dzięki za odpowiedź, jeśli się powtórzyłem to sorki :P

1. Żaden z klanów nie jest samodzielnie zrobić epika. Jeśli chodzi o mrówkę to klanom wciąż (sic!) brak postaci, czy raczej ludzi do logowania postaci zaraz po spawnie. Najwięcej postaci ma chyba Apex i Madness no ale ludzi brak. Zaraz za nimi są United i DT, które ostatnio ostro robiło postacie pod AQ. Pozostałe klany raczej się nie liczą, mają po kilka sorcow. Nie wiem czy to aktualne, bo kilkunastu dni nie ma mnie w grze ale jeszcze miesiąc temu kilka AQ udało się zrobić Apexom, ale tylko w NA prime time. W EU prime kilka osób z United było w stanie zablokować AQ Apexom, w związku z czym lider Apex na prośbę klanowiczy, którzy mieli dość failowania po 4-5 godzinach prób ogłosił rezygnację z AQ dopóki nie będzie więcej aktywnych osób. Teoretycznie AQ powinna padać regularnie łupem United+Madness+DT gdyż żaden z tych klanów nie jest w stanie zrobić tego samodzielnie.

Jesli chodzi o Core to kluczem jest godzina spawnu: NA probuje Apex, z roznym efektem; EU bierze Madness+United+jednostki zDT (oprócz ładowarek i pojedynczego dps DT nie ma postaci pod Core), prym tutaj wiedzie Madness gdyz mają to najlepiej ogarnięte i przychodzą mainami rechargerami.

Z pozostałych klanow raczej nikt sobie nie zawraca glowy epikami. Noooo moze Doomsday się czasem pokaże jakąś jednostką. 

A i podobno byly próby Orfena przez united+reszta, ale bez sukcesów.

Sytuację z epikami mozna uogólnić tak: postacie są, ale nie ma kto ich logować. W zaleznosci kto ma ludzi ten zabija epika. Dodać mozna, że United jest bardzo zmotywowane do utrudniania życia Apexom i praktycznie zawsze ktos przyjdzie przeszkadzać podczas gdy Apex raczej odpuszcza gdy nie mają składu. A najwiecej epików farmią tak naprawdę dolaaaaryyyyy :oops:
L2C EU wannabe?
A chuuu, nic nie chce sprzedać :)))


  • Wiadomości: 57

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #4110 dnia: Październik 04, 2016, 10:49:30 pm »
Cytuj
1. Dlaczego jesteś tak ograniczony aby nie przyznać się do błędu, że nie potrafisz nawet policzyć kiedy madpr0 odeszło  i od kiedy "united" farmi epiciki ?

Odpowiedziałem Ci, dołączyłem nawet frapsy z youtuba, teraz czekam aż się ustosunkujesz.

Cytuj
2. Podaj konkretne przykłady (na podstawie faktów) i ZNÓW nie mam pojęcia o czym pisze?

To jest właśnie przykład zdania, których produkujesz multum, które jest kompletnie pozbawione sensu.

Cytuj
3. Czy naprawdę nie dostrzegasz różnicy w tym co napisałem ,że nie wypowiadam się na temat klanów (ich stanu obecnego) bo uważam że aby mieć AKTUALNE stanowisko to trzeba być w nich teraz (nie 1h dzinnie na sklepie i poczytać forum). Byłem w MAdpr0 4 miesięce i wtedy miałem pojęcie o tym co się dzieje po tej stronie side. Teraz nie jestem w żadnym i dlatego nie oceniam żadnego klanu bo nie uważam ,że "wyobrażenie" jest argumentem.

Kolejne idiotyczne zdanie, ale jestem w stanie wydedukować co strasz się napisać więc - absurd polega na tym, że raz się nie wypowiadasz a z drugiej strony cały czas piszesz, że moje posty to wyobrażenia i kłamstwo. Skoro się nie znasz to na jakiej podstawie oceniasz, że to nie prawda? Zadałem w tej sprawie nie 5, a jakieś 10 pytań w Twoim kierunku, ja się właśnie ustosunkowałem, po raz wtóry, rozumiem, że teraz Twoja kolej.

Cytuj
4. Co mają na celu takie pytania? dostałeś scrole? znasz nick? - od razu widać, iż nigdy nie byłeś graczem na skelth, co najwyżej skoczkiem lub single gościem co quitnał bo nie ogarnął.  Masz jaja? Napisz pod jakim nickiem grałeś, w jakim CP, swoje osiągnięcia? Mój nick to ten z forum Sobek.

Zarzucasz mi wyobrażenia po czym piszesz jakieś kocopoły na mój temat. Jakie w ogóle ma znaczenie mój nick w całej tej dyskusji? Zaraz zaczniesz mnie o numer buta pytać żeby odwrócić uwagę od dyskusji?  :shock:

Cytuj
5. Dowodem Twojej wiedzy jest zacytuję" Przeciez wiekszosc czasu przegrales w Kohorcie". Ja

Też już się ustosunkowałem.

Faktycznie, same kluczowe kwestie... Teraz czekamy na Twój wysyp konkretów na temat servera.


  • Wiadomości: 947

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #4111 dnia: Październik 04, 2016, 11:07:55 pm »
Cytuj
1. Dlaczego jesteś tak ograniczony aby nie przyznać się do błędu, że nie potrafisz nawet policzyć kiedy madpr0 odeszło  i od kiedy "united" farmi epiciki ?

Odpowiedziałem Ci, dołączyłem nawet frapsy z youtuba, teraz czekam aż się ustosunkujesz.

Odpowiedziałeś na pytanie czy na stukałeś paręnaście literek? Napisałeś 2-3 miesięce (potem kręciłeś, że dwa miesiące). Bądź mężczyzną napisz, że się napisałeś głupoty. Każdy czytając to pierdostoły ci uwierzy i przebaczy.

Cytuj
2. Podaj konkretne przykłady (na podstawie faktów) i ZNÓW nie mam pojęcia o czym pisze?

To jest właśnie przykład zdania, których produkujesz multum, które jest kompletnie pozbawione sensu.

Nie mierz wszystkiego swoją miarą, to że ty nie rozumiesz to nic dziwnego, dałem podpowiedź spytaj kogoś dojrzałego może ci wytłumaczy. Piszesz te swoje "wyobrażenia" typu, iż znów nie mam pojęcia ... piękny płacz, ale konkrety miśku konkrety.

Cytuj
3. Czy naprawdę nie dostrzegasz różnicy w tym co napisałem ,że nie wypowiadam się na temat klanów (ich stanu obecnego) bo uważam że aby mieć AKTUALNE stanowisko to trzeba być w nich teraz (nie 1h dzinnie na sklepie i poczytać forum). Byłem w MAdpr0 4 miesięce i wtedy miałem pojęcie o tym co się dzieje po tej stronie side. Teraz nie jestem w żadnym i dlatego nie oceniam żadnego klanu bo nie uważam ,że "wyobrażenie" jest argumentem.

Patrz wyżej. Spytaj znajomych i chodź raz odpowiedz na zadane pytanie.

Kolejne idiotyczne zdanie, ale jestem w stanie wydedukować co strasz się napisać więc - absurd polega na tym, że raz się nie wypowiadasz a z drugiej strony cały czas piszesz, że moje posty to wyobrażenia i kłamstwo. Skoro się nie znasz to na jakiej podstawie oceniasz, że to nie prawda? Zadałem w tej sprawie nie 5, a jakieś 10 pytań w Twoim kierunku, ja się właśnie ustosunkowałem, po raz wtóry, rozumiem, że teraz Twoja kolej.

Cytuj
4. Co mają na celu takie pytania? dostałeś scrole? znasz nick? - od razu widać, iż nigdy nie byłeś graczem na skelth, co najwyżej skoczkiem lub single gościem co quitnał bo nie ogarnął.  Masz jaja? Napisz pod jakim nickiem grałeś, w jakim CP, swoje osiągnięcia? Mój nick to ten z forum Sobek.

Kolejny raz to samo. Gdzie tu jest odpowiedź na pytanie? Dlaczego aż tak się boisz nicku z gry? Aż taka porażka? Przezabawne jest to, że ty pytasz (przykład wyżej o jakieś pierdoły ale jak ja zadałem ci proste pytanie to nagle "a jakie na ma znaczenie".
Zarzucasz mi wyobrażenia po czym piszesz jakieś kocopoły na mój temat. Jakie w ogóle ma znaczenie mój nick w całej tej dyskusji? Zaraz zaczniesz mnie o numer buta pytać żeby odwrócić uwagę od dyskusji?  :shock:

Cytuj
5. Dowodem Twojej wiedzy jest zacytuję" Przeciez wiekszosc czasu przegrales w Kohorcie". Ja

Też już się ustosunkowałem.

Cudownie, to może w końcu chodź raz na temat. Nie wiem co gorsze czy miałeś "wyobrażenie" - "Przeciez wiekszosc czasu przegrales w Kohorcie" czy "wiedzę" czy wyedukowałeś ale to nie zmienia faktu, iż kolejny raz się skompromitowałeś.


Faktycznie, same kluczowe kwestie... Teraz czekamy na Twój wysyp konkretów na temat servera.

a teraz wypłacz się do poduszki, bo jutro od rana google, fora i ciężka praca nad 1 postem w życiu na temat i to z odpowiedziami na zadane pytania ! Trzymam kciuki.
« Ostatnia zmiana: Październik 04, 2016, 11:10:33 pm wysłana przez sobek »


  • Wiadomości: 57

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #4112 dnia: Październik 05, 2016, 12:10:48 am »
No i do czego mam się w zasadzie odnieść? Dot tego, że nie rozumiesz, że 2 miesiące zawierają się w przedziale 2-3 miesięcy czy do tego, że mam spytać kolegów co znaczą Twoje pokracznie konstruowane zdania? Ono jest po prostu bez sensu, tak obiektywnie (sprawdź!), według zasad języka polskiego. Zapewne to też nie jest dla Ciebie argument bo urojona wizja świata wszelkie wypiera?

Napiszesz coś w końcu apropos servera?

Może odniesiesz się do tego co napisał Kabul? Napisał o rzeczach, o których również wspominałem wcześniej, które według Ciebie to brednie i wymysły.

Odpowiedziałem na te Twoje bzdurne pytania, miałeś teraz zrobić to samo i odpowiedzieć na moje, na temat servera. Nikt nie prosił Cie o kolejną porcję Twoje wsiowej ironii.


  • *******
  • Wiadomości: 1185

  • Pochwał: 17

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #4113 dnia: Październik 05, 2016, 12:16:18 am »
Dzięki @kabulek tego mi właśnie brakowało :) Krótko, zwięźle i na temat!
Zapraszam na serwer Team Speak 3 - Dead Echo - Community of Gamers - Adres: deadecho.pl

W Lineage 2 gram na serwerze: EU Core | Nick: Naito | Clan: BlackSwans


  • Wiadomości: 85

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #4114 dnia: Październik 05, 2016, 02:31:56 am »
Grałem na Skelth przez 2 dni. 2 dni za dużo.
Widziałem więcej botów, niż normalnych graczy. Do tego rozgrywka była nudniejsza niż na IL.
Nie będę się drugi raz rozpisywał na ten temat. Jak jesteś handlessem, który lubi farmić całymi dniami i klikać F1 i F2 na pvp, to serwer idealny.
Trochę Ci się nie powiodło na Lilith i myślałeś, że tutaj będziesz factorem? No niestety...

Grałem na skelth przez około 3miesiace i moze widziałem maksymalnie 2 boty.


  • Wiadomości: 274

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #4115 dnia: Październik 05, 2016, 03:25:40 am »
Grałem na Skelth przez 2 dni. 2 dni za dużo.
Widziałem więcej botów, niż normalnych graczy. Do tego rozgrywka była nudniejsza niż na IL.
Nie będę się drugi raz rozpisywał na ten temat. Jak jesteś handlessem, który lubi farmić całymi dniami i klikać F1 i F2 na pvp, to serwer idealny.
Trochę Ci się nie powiodło na Lilith i myślałeś, że tutaj będziesz factorem? No niestety...

Grałem na skelth przez około 3miesiace i moze widziałem maksymalnie 2 boty.
Śmiechłeee. Jak expilem krasia do 20 na starcie Skeltha to w samej wiosce krasi widzialem z 10+ xD


  • Wiadomości: 57

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #4116 dnia: Październik 05, 2016, 10:35:15 am »
Akurat w pierwszym miesiącu zbanowali ~2000 kont za botowanie. Teraz faktycznie botów raczej nie ma, sporadycznie coś słyszy o jakichś przypadkach, niestety Innova już tak szybko nie reaguje. Obsługa EU servera już jest niesamowicie uboga.


  • Wiadomości: 947

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #4117 dnia: Październik 05, 2016, 11:00:19 am »
@esend123
Ty lepiej skup się na odpowiedzią na 5 prostych pytań a nie pisz o obsłudze serwera :D

Tylko pamiętaj, konkretne zwięzłe odpowiedzi! (pewnie nie wiesz co to - zobacz na post Naito jak zadał pytanie albo ja tobie zadałem i jak inni odpowiedzieli - rzeczowo, konkretnie).

p.s Przezabawna logika skoro 2-3 miesiące nie równa się 6 tygodni, to dorobiłeś ideologię, iż 2 miesiące mieszczą się w 2-3 miesiące i przecież prawdę piszesz :D






  • Wiadomości: 57

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #4118 dnia: Październik 05, 2016, 12:09:22 pm »
@esend123
Ty lepiej skup się na odpowiedzią na 5 prostych pytań a nie pisz o obsłudze serwera :D

Tylko pamiętaj, konkretne zwięzłe odpowiedzi! (pewnie nie wiesz co to - zobacz na post Naito jak zadał pytanie albo ja tobie zadałem i jak inni odpowiedzieli - rzeczowo, konkretnie).

p.s Przezabawna logika skoro 2-3 miesiące nie równa się 6 tygodni, to dorobiłeś ideologię, iż 2 miesiące mieszczą się w 2-3 miesiące i przecież prawdę piszesz :D

Przecież Ci odpowiedziałem 2 posty wyżej. Ja rozumiem, że od dwóch stron robisz wszystko żeby odwrócić dyskusję od sytuacji servera i nie odnosisz się do żadnej kwestii z nim związanej. Obrałeś taktykę nie odpowiadania na nic co napiszę `do póki nie opowiem na Twoje 5 pytań!!`, oczywiście nie mają one nic wspólnego z serverem, ale ok - odpowiedziałem, z nieukrywaną nadzieją, że może w końcu nadszedł ten czas, że napiszesz coś o serverze. Zamiast tego Ty dalej żebym Ci odpowiedział na 5 pytań....

Będziesz teraz po każdej mojej odpowiedzi na Twoje pytanie zadawał to samo pytanie?

Również w takim razie przypomnę pytania, które Ci zadałem na poprzednich stronach, było ich dużo więcej, no ale zawęźmy do kilku kluczowych, o których mówiłeś że są bredniami i wymysłami, tylko kurczę nie mieliśmy jeszcze okazji przeczytać dlaczego, dzielnie znoszę Twój styl wypowiedzi zakompleksionego gimnazjalisty tylko po to abyś w końcu podzielił się z nami swoimi przemyśleniami na temat servera!

Więc śmiało:

- wiesz, które to są główne postaci Madpro? Jesteś je w stanie wymienić? W końcu to `Twój klan`
- napisałeś, że połowa z tych głownych jest sprzedana, możesz napisać, które i skąd o tym wiesz?
- napisałeś, że druga połowa jest wystawiona, możesz podesłać link?
- możesz wyjaśnić dlaczego przejęcie kontroli nad serverem przez madpro w tym momencie jest niemożliwe?
- orientujesz się jak wygląda rozłożenie sił pod kątem postaci 70+ w różnych klanach? Jesteś w stanie wymienić, które postaci z top20 są kupione?
- orientujesz się jakie klany mają ile epików?
- bardzo uwiera Cię temat czasu farmy AQ, w jednym ze swoich postów napisałem jak dokładnie wyglądało farmienie AQ od poczatku servera - możesz się odnieść do samej chronologii?
- wiesz w ogóle jakie teraz istnieją sojusze na serverze?
- wiesz jakim online operują strony w cc na siege?
- sprawdziłeś znaczenie słowa subiektywny?


W sumie nie wiem czemu Cię pytam czy wiesz, no na pewno wiesz, w końcu każdą moją wypowiedzieć na powyższe tematy określiłeś mianem kłamstwa. Więc oczywistym jest, że posiadasz informacje prawdziwe. Czekamy zatem! Dodatkowo, twierdzisz, że ja na pewno nigdy nie grałem na Skelth, albo grałem chwilę - to chyba powinno być jeszcze prościej zdementować moje słowa prawda? Stary, Ty - gracz od day1 na serverze, musisz wytknąć oszustowi tam nie grającemu dlaczego to co pisze jest nieprawdziwe. Chyba nie powinno być nic prostszego?

No oczywiście zamiast tego możesz napisać kolejnego posta żebym Ci po raz 3 na te same 5 pytań odpowiedział, i że nie wiem co to konkretna odpowiedź.



  • Wiadomości: 947

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #4119 dnia: Październik 05, 2016, 01:19:33 pm »
@esend123
Ty lepiej skup się na odpowiedzią na 5 prostych pytań a nie pisz o obsłudze serwera :D

Tylko pamiętaj, konkretne zwięzłe odpowiedzi! (pewnie nie wiesz co to - zobacz na post Naito jak zadał pytanie albo ja tobie zadałem i jak inni odpowiedzieli - rzeczowo, konkretnie).

p.s Przezabawna logika skoro 2-3 miesiące nie równa się 6 tygodni, to dorobiłeś ideologię, iż 2 miesiące mieszczą się w 2-3 miesiące i przecież prawdę piszesz :D

Przecież Ci odpowiedziałem 2 posty wyżej. Ja rozumiem, że od dwóch stron robisz wszystko żeby odwrócić dyskusję od sytuacji servera i nie odnosisz się do żadnej kwestii z nim związanej. Obrałeś taktykę nie odpowiadania na nic co napiszę `do póki nie opowiem na Twoje 5 pytań!!`, oczywiście nie mają one nic wspólnego z serverem, ale ok - odpowiedziałem, z nieukrywaną nadzieją, że może w końcu nadszedł ten czas, że napiszesz coś o serverze. Zamiast tego Ty dalej żebym Ci odpowiedział na 5 pytań....

Będziesz teraz po każdej mojej odpowiedzi na Twoje pytanie zadawał to samo pytanie?

Również w takim razie przypomnę pytania, które Ci zadałem na poprzednich stronach, było ich dużo więcej, no ale zawęźmy do kilku kluczowych, o których mówiłeś że są bredniami i wymysłami, tylko kurczę nie mieliśmy jeszcze okazji przeczytać dlaczego, dzielnie znoszę Twój styl wypowiedzi zakompleksionego gimnazjalisty tylko po to abyś w końcu podzielił się z nami swoimi przemyśleniami na temat servera!

Więc śmiało:

- wiesz, które to są główne postaci Madpro? Jesteś je w stanie wymienić? W końcu to `Twój klan`
- napisałeś, że połowa z tych głownych jest sprzedana, możesz napisać, które i skąd o tym wiesz?
- napisałeś, że druga połowa jest wystawiona, możesz podesłać link?
- możesz wyjaśnić dlaczego przejęcie kontroli nad serverem przez madpro w tym momencie jest niemożliwe?
- orientujesz się jak wygląda rozłożenie sił pod kątem postaci 70+ w różnych klanach? Jesteś w stanie wymienić, które postaci z top20 są kupione?
- orientujesz się jakie klany mają ile epików?
- bardzo uwiera Cię temat czasu farmy AQ, w jednym ze swoich postów napisałem jak dokładnie wyglądało farmienie AQ od poczatku servera - możesz się odnieść do samej chronologii?
- wiesz w ogóle jakie teraz istnieją sojusze na serverze?
- wiesz jakim online operują strony w cc na siege?
- sprawdziłeś znaczenie słowa subiektywny?


W sumie nie wiem czemu Cię pytam czy wiesz, no na pewno wiesz, w końcu każdą moją wypowiedzieć na powyższe tematy określiłeś mianem kłamstwa. Więc oczywistym jest, że posiadasz informacje prawdziwe. Czekamy zatem! Dodatkowo, twierdzisz, że ja na pewno nigdy nie grałem na Skelth, albo grałem chwilę - to chyba powinno być jeszcze prościej zdementować moje słowa prawda? Stary, Ty - gracz od day1 na serverze, musisz wytknąć oszustowi tam nie grającemu dlaczego to co pisze jest nieprawdziwe. Chyba nie powinno być nic prostszego?

No oczywiście zamiast tego możesz napisać kolejnego posta żebym Ci po raz 3 na te same 5 pytań odpowiedział, i że nie wiem co to konkretna odpowiedź.

Przyznam się nie czytam tego co piszesz dopóty nie odpowiesz na 5 pytań.  To jak ogarniesz się wreszcie?


  • Wiadomości: 57

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #4120 dnia: Październik 05, 2016, 01:34:21 pm »
No idiota. :D


  • *******
  • Wiadomości: 1185

  • Pochwał: 17

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #4121 dnia: Październik 05, 2016, 02:21:01 pm »
@Sobek

Samodzielnie stwierdziłeś iż "esend123" jest ograniczony (słusznie lub nie) i teraz liczysz iż odpowie na zadane przez ciebie pytanie dlaczego taki jest ? Serio ? ^^

Przykładów a konkretnie swoich doświadczeń, czy też opinii dotyczących tych klanów podał wiele. Niestety nie czytasz jego wpisów a ciągle się odnosisz do nich. Ja rozumiem, że taki "bula" zwyczajnie może nie czytać tego co ja piszę bo wie, że i tak tego bełkotu nie zrozumie, więc go ignoruje. On chociaż w ostatnim czasie nie komentuje tego co piszę a skoro tego nie robi nie musi czytać. Ty natomiast prowadzisz dyskusję z innym użytkownikiem cytując jego wpisy, których nie czytasz. Trochę kiepsko...

Oczekujesz jakichś super twardych dowodów od "esend123" a sam takowych nie przedstawiasz. Jedyne co mamy to Twoje słowo przeciw jego słowu. Jeżeli nie przedstawiasz twardych dowodów w postaci nie wiem screenów z gry, jakichś frapsów czy ciul wie tam czego jeszcze, to czemu oczekujesz ich od kogoś innego, uznając przy tym iż masz rację a ta druga osoba nie ?

Nick mógłby napisać tu chyba rację masz. Ja również gram pod tym samym nickiem i to co piszę jest nim podpisane i poparte. Na ten moment wydaje mi się iż ten nick powoduje to, że wiele osób w tym temacie uznaje to co piszesz za rzetelne, chociaż powoli trochę irytujące bo uparłeś się na te odpowiedzi jak nie będę pisał kto :P

Ostatnie, które pytaniem nie było a raczej prośbą, której nie musiał spełnić. "Jeżeli rozumiesz poziom absurdu, napisz" Jeżeli nie zrozumiał to nie napisał a Ty oczekujesz, że ma napisać ? Zapewne według niego nic absurdalnego nie pisał a według ciebie nie zrozumiał...
« Ostatnia zmiana: Październik 05, 2016, 02:22:39 pm wysłana przez Naito »
Zapraszam na serwer Team Speak 3 - Dead Echo - Community of Gamers - Adres: deadecho.pl

W Lineage 2 gram na serwerze: EU Core | Nick: Naito | Clan: BlackSwans


  • Wiadomości: 691

  • Pochwał: 1

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #4122 dnia: Październik 05, 2016, 02:34:58 pm »
Kto z Sobkiem gra w CP?

@OnTopic

Keep going  :bump:  :D


  • Wiadomości: 52

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #4123 dnia: Październik 05, 2016, 02:39:23 pm »
Na wstępie chciałbym zaznaczyć, że nie grałem i nie mam zamiaru grać na skelth.

Z ciekawości zaglądam co jakiś czas do tego tematu poczytać co się dzieje na europejskim klasyku. Do niedawna wypowiedzi były konkretne, człowiek wiedział, co dzieje się na serwerze mimo tego, że tam nie grał. Czytając posty sobka nie wiem, czy mam się śmiać, czy płakać. W tych postach nie ma żadnych konkretów/faktów. Ludzie odpowiadają na twoje pytania sobek, a Ty wypisujesz te same rzeczy od 5 stron. Ni to odpowiedź na pytanie, ni to polskie zdanie. Miałem się nie wypowiadać w tym temacie, ale czytając posty sobka człowiek ma ochotę się pochlastać.

Ogarnij się chłopie, bo tego nie da się czytać.

Peace


  • Wiadomości: 947

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #4124 dnia: Październik 05, 2016, 02:43:13 pm »
@Sobek

Samodzielnie stwierdziłeś iż "esend123" jest ograniczony (słusznie lub nie) i teraz liczysz iż odpowie na zadane przez ciebie pytanie dlaczego taki jest ? Serio ? ^^

Przykładów a konkretnie swoich doświadczeń, czy też opinii dotyczących tych klanów podał wiele. Niestety nie czytasz jego wpisów a ciągle się odnosisz do nich. Ja rozumiem, że taki "bula" zwyczajnie może nie czytać tego co ja piszę bo wie, że i tak tego bełkotu nie zrozumie, więc go ignoruje. On chociaż w ostatnim czasie nie komentuje tego co piszę a skoro tego nie robi nie musi czytać. Ty natomiast prowadzisz dyskusję z innym użytkownikiem cytując jego wpisy, których nie czytasz. Trochę kiepsko...

Oczekujesz jakichś super twardych dowodów od "esend123" a sam takowych nie przedstawiasz. Jedyne co mamy to Twoje słowo przeciw jego słowu. Jeżeli nie przedstawiasz twardych dowodów w postaci nie wiem screenów z gry, jakichś frapsów czy ciul wie tam czego jeszcze, to czemu oczekujesz ich od kogoś innego, uznając przy tym iż masz rację a ta druga osoba nie ?

Nick mógłby napisać tu chyba rację masz. Ja również gram pod tym samym nickiem i to co piszę jest nim podpisane i poparte. Na ten moment wydaje mi się iż ten nick powoduje to, że wiele osób w tym temacie uznaje to co piszesz za rzetelne, chociaż powoli trochę irytujące bo uparłeś się na te odpowiedzi jak nie będę pisał kto :P

Ostatnie, które pytaniem nie było a raczej prośbą, której nie musiał spełnić. "Jeżeli rozumiesz poziom absurdu, napisz" Jeżeli nie zrozumiał to nie napisał a Ty oczekujesz, że ma napisać ? Zapewne według niego nic absurdalnego nie pisał a według ciebie nie zrozumiał...

Tutaj chodzi o coś innego. Ludek esen pojawia się jako anonimowy gracz skelth i głosi farmazony typu, że united farmi 2-3 miesiące. Szybciutko go naprostowałem, a on zamiast napisać, "a fakt 6 tygodni - mój błąd" to brnie w ilość literek.

Po pierwszych "odpowiedziach" zorientowałem się, iż ten człowiek ma problemy z przyznaniem się do błędu jak i odpowiadaniem na argumenty dlatego staram się mu uświadomić, iż rozmowa polega na dialogu, na odpowiadaniu na zadane pytania. Minął już niespełna tydzień a on dalej tego nie rozumie.

Co do ostatniego pytania/prośby - to był test dla niego który oblał z kretesem. Miał właśnie napisać, iż strzelał z ta konhortą i mu się nie powiodło, ale niestety ani tego nie rozumiał ani też nie wyciągnął wniosków że kłamstwo ma krótkie nogi.

Podsumowując, dojrzeje odpowie chodź na temat na zadane pytanie to ja uzyskam satysfakcję, iż zrozumiał a wtedy jak zada sensowe pytanie to mu z przyjemnością odpowiem. Teraz to on jest przerażony bo nie dość, że nie rozumie, nie potrafi odpowiedzieć  na pytania to jeszcze boi się przyznać pod jakim nickiem gra/grał. Jedno jest pewne żal mi go.

@ Espr1t

Zadałem pytanie pod jakim nickiem gra espen ... Ty twierdzisz, że "Ludzie odpowiadają na twoje pytania sobek". Może zacytujesz odpowiedź?

albo twierdzisz, że nie moje posty nie moją żadnych konkretów a mój post o online? To nie konkret? albo informacja o wejściu 2.0 albo data starty olimpiady? Darmowy q na zbroje etc. ?

Ja widzisz Twoja słowo "żadnych konkretów" jest bardzo wiarygodne :P


 
« Ostatnia zmiana: Październik 05, 2016, 02:49:31 pm wysłana przez sobek »