Witaj
Gość

Wątek: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth  (Przeczytany 927555 razy)

  • Wiadomości: 52

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #4125 dnia: Październik 05, 2016, 03:00:34 pm »
@sobek
No ok, fajnie, podałeś datę wejścia nowej kroniki oraz informację o wzroście online. Esend nie odpowiedział Ci tylko na pytanie odnośnie nicku, a na całą resztę odpowiedział i to całkiem wyczerpująco. Za to Ty wybierasz sobie 1 pytanie z xx Tobie zadanych a resztę olewasz i zmieniasz temat/odbijasz piłeczkę. Nic do Ciebie nie mam, ale sposób w jaki konstruujesz swoje wypowiedzi jest irytujący dla czytelnika.


  • Wiadomości: 947

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #4126 dnia: Październik 05, 2016, 03:11:25 pm »
@sobek
No ok, fajnie, podałeś datę wejścia nowej kroniki oraz informację o wzroście online. Esend nie odpowiedział Ci tylko na pytanie odnośnie nicku, a na całą resztę odpowiedział i to całkiem wyczerpująco. Za to Ty wybierasz sobie 1 pytanie z xx Tobie zadanych a resztę olewasz i zmieniasz temat/odbijasz piłeczkę. Nic do Ciebie nie mam, ale sposób w jaki konstruujesz swoje wypowiedzi jest irytujący dla czytelnika.

Jak napisałem wcześniej przestałem czytać posty esen bo nic nie wnosiły do dyskusji. Czy  możesz zacytować odpowiedzi na moje 5 pytań przez esen bo coś patrzę i nie widzę. Jak odpisał na zadane pytania to z marszu biorę się za przeprosiny i ustosunkuje sie do jego pytań (jak były).





  • Wiadomości: 691

  • Pochwał: 1

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #4127 dnia: Październik 05, 2016, 03:36:15 pm »
True. Jak dla mnie to dał odpowiedź na Twoje pytania, a ty możesz się do nich odnieść i powiedzieć co Ci w nich nie pasi, co jest nieprawdziwe, co ma rozwinąć i wyjaśnić, zamiast płakać od paru stron, żeby zrobił to co już jest zrobione (nie twierdzę, że jest zgodne z prawdą, bo nie gram - głosu nie zabieram).

Zamiast pchać tą dyskusję do przodu to ją wstrzymujesz unosząc się "dumą" jak gimnazjalista. Tak to odbieram.
Dodam jeszcze raz, tak jak Espirit napisał, że każdy Twój post jest trudny w odbiorze. Albo brakuje jakiegoś słowa albo jest o jedno za dużo, albo przeskakujesz w jednym zdaniu z jednego tematu na drugi itd. itp. Ludzki mózg układa to sobie w spójną całość, dodaję przecinki itd. No, ale kierwa ile można - to jest meczące.

@UP

Okej. Popatrzyłem i zauważyłem. Moje komentarze, są zielone. Lecimy:

Pytania:
Cytuj
1. Dlaczego jesteś tak ograniczony aby nie przyznać się do błędu, że nie potrafisz nawet policzyć kiedy madpr0 odeszło  i od kiedy "united" farmi epiciki ?
2. Podaj konkretne przykłady (na podstawie faktów) i ZNÓW nie mam pojęcia o czym pisze?
3. Czy naprawdę nie dostrzegasz różnicy w tym co napisałem ,że nie wypowiadam się na temat klanów (ich stanu obecnego) bo uważam że aby mieć AKTUALNE stanowisko to trzeba być w nich teraz (nie 1h dzinnie na sklepie i poczytać forum). Byłem w MAdpr0 4 miesięce i wtedy miałem pojęcie o tym co się dzieje po tej stronie side. Teraz nie jestem w żadnym i dlatego nie oceniam żadnego klanu bo nie uważam ,że "wyobrażenie" jest argumentem.
4. Co mają na celu takie pytania? dostałeś scrole? znasz nick? - od razu widać, iż nigdy nie byłeś graczem na skelth, co najwyżej skoczkiem lub single gościem co quitnał bo nie ogarnął.  Masz jaja? Napisz pod jakim nickiem grałeś, w jakim CP, swoje osiągnięcia? Mój nick to ten z forum Sobek.
5. Dowodem Twojej wiedzy jest zacytuję" Przeciez wiekszosc czasu przegrales w Kohorcie". Ja zrozumiesz poziom absurdu, napisz :D

Odpowiedzi:
Cytuj
1. Na jakim to niby kłamstwie mnie złapałeś? Napisałem, że United farmi AQ od 2 miesięcy. Dobra, może miesiąc i 3 tygodnie. Ma to faktycznie kolosalne znaczenie.
Potem jakieś linki na youtube i coś szczegółowo napisane o klanach
2. Pytanie nie logiczne, nie odnosi się do niczego, przykłady czego? Halo?
To jest właśnie przykład zdania, których produkujesz multum, które jest kompletnie pozbawione sensu.
True
3. Gdzie to pytanie? Różnica jest między czymś, a czymś. Domyślam się, że chodzi Ci o to, czy nie widzi różnicy między tym, że nie wypowiadasz się na temat tego czego nie wiesz, bo już tam nie jesteś (w klanie), a tym, że kogoś tam nie ma, a się ktoś wypowiada? Czy to o to chodzi?
Kolejne idiotyczne zdanie, ale jestem w stanie wydedukować co strasz się napisać więc - absurd polega na tym, że raz się nie wypowiadasz a z drugiej strony cały czas piszesz, że moje posty to wyobrażenia i kłamstwo. Skoro się nie znasz to na jakiej podstawie oceniasz, że to nie prawda?
Dobrze jednak przemyślana odpowiedź, jak się nie wypowiadasz, to skąd wiesz, że to nie prawda? A w madpro już nie jesteś i sam piszesz, że nie wiesz co się dzieję. Przeczysz sam sobie.
4. Zarzucasz mi wyobrażenia po czym piszesz jakieś kocopoły na mój temat. Jakie w ogóle ma znaczenie mój nick w całej tej dyskusji? Zaraz zaczniesz mnie o numer buta pytać żeby odwrócić uwagę od dyskusji?
Też bym nie podawał nicku, jakie on ma znaczenie w tej dyskusji. Prawda jednak, że nie napisał po co zadaję pytanie o scrolle/nicki osób postronnych.
5. Nie rozumiem tego zdania, ale to na pewno nie jest to pytanie. Oponent się jednak odniósł:
Tak, dowodem mojej wiedzy na temat servera jest to, czy znam dokładny czas przebywania Sobka w klanie kohorta. Dobrze. To mniejszość stary. Niech będzie. Na prawdę myślisz, że pisząc to zdanie siedziałem z kalendarzem i wyliczałem Twój czas odejścia z klanu magazynierów na drugą zmiane? Jak poszedłes do madpro to już grałem mniej, dlatego kojarzysz mi się głównie z kohortą, z resztą słusznie, mentalność ta sama.  W takim razie korekta - WIĘKSZOŚĆ przegrałeś jako `gracz` madpro. :D

Ok, done. Jak dla mnie, jedyne "pytanie", do którego się gość nie odniósł konkretnie, to pytanie 4 z nickami i jakimiś scrollami. No jaśniej się chyba nie da zawrócić was na dobrą drogę.


PS Haran daj mi plusa, za ratowanie jedynego żywego tematu na forum :>.
« Ostatnia zmiana: Październik 05, 2016, 03:40:03 pm wysłana przez Dickert »


  • Wiadomości: 57

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #4128 dnia: Październik 05, 2016, 03:43:23 pm »
Cytuj
Tutaj chodzi o coś innego. Ludek esen pojawia się jako anonimowy gracz skelth i głosi farmazony typu, że united farmi 2-3 miesiące. Szybciutko go naprostowałem, a on zamiast napisać, "a fakt 6 tygodni - mój błąd" to brnie w ilość literek.


Dwie strony temu napisałem:

Cytuj
Na jakim to niby kłamstwie mnie złapałeś? Napisałem, że United farmi AQ od 2 miesięcy. Dobra, może miesiąc i 3 tygodnie. Ma to faktycznie kolosalne znaczenie.

MP zaczęło przegrywać AQ na początku sierpnia z APEX. W połowie sierpnia APEX zaczął przegrywać AQ z United / madness / DT i taki stan trwa do dziś.

Oczywiście to wszystko jest do zweryfikowania na zagranicznych forach, nawet na youtubie pewnie, ale z Ciebie taki `gracz`, że nawet nie wiesz z kim `grałeś` w klanie `przez 4 miesiące`. :D
Cytuj
Co do ostatniego pytania/prośby - to był test dla niego który oblał z kretesem. Miał właśnie napisać, iż strzelał z ta konhortą i mu się nie powiodło, ale niestety ani tego nie rozumiał ani też nie wyciągnął wniosków że kłamstwo ma krótkie nogi.

Dwie strony temu napisałem:

Cytuj
Tak, dowodem mojej wiedzy na temat servera jest to, czy znam dokładny czas przebywania Sobka w klanie kohorta. Dobrze. To mniejszość stary. Niech będzie. Na prawdę myślisz, że pisząc to zdanie siedziałem z kalendarzem i wyliczałem Twój czas odejścia z klanu magazynierów na drugą zmiane? Jak poszedłes do madpro to już grałem mniej, dlatego kojarzysz mi się głównie z kohortą, z resztą słusznie, mentalność ta sama.  W takim razie korekta - WIĘKSZOŚĆ przegrałeś jako `gracz` madpro.

Skoro muszę cytować sam siebie - niech tak będzie. Skoro nie czytasz moich postów skąd masz wiedzieć, że odpowiedziałem na Twoje pytania już dawno? Po tych dwóch stronach nie odnosisz się do niczego o czym piszę bełkocząc, że nie się nie odniesiesz bo nie masz odpowiedzi na te Twoje bzdurne kwestie, którą  już dawno dostałeś. Na podstawie tych dwóch rzeczy piszesz posty z perspektywy jakiegoś pogromcy kłamstw i podważasz przy okazji wszelkie inne kwestie o których pisałem.

Odnieś się więc w końcu do tego co nazwałeś kłamstwem od pierwszego mojego posta tutaj:

- wiesz, które to są główne postaci Madpro? Jesteś je w stanie wymienić? W końcu to `Twój klan`
- napisałeś, że połowa z tych głownych jest sprzedana, możesz napisać, które i skąd o tym wiesz?
- napisałeś, że druga połowa jest wystawiona, możesz podesłać link?
- możesz wyjaśnić dlaczego przejęcie kontroli nad serverem przez madpro w tym momencie jest niemożliwe?
- orientujesz się jak wygląda rozłożenie sił pod kątem postaci 70+ w różnych klanach? Jesteś w stanie wymienić, które postaci z top20 są kupione?
- orientujesz się jakie klany mają ile epików?
- bardzo uwiera Cię temat czasu farmy AQ, w jednym ze swoich postów napisałem jak dokładnie wyglądało farmienie AQ od poczatku servera - możesz się odnieść do samej chronologii?
- wiesz w ogóle jakie teraz istnieją sojusze na serverze?
- wiesz jakim online operują strony w cc na siege?
- sprawdziłeś znaczenie słowa subiektywny?

To chyba kwestie, które lepiej opisują server niż to ile grałeś w kohorcie i termin co do dnia ile United farmi aq?

Kompletnie nie rozumiem jak na temat faktów na temat servera wpływa mój nick. Zwyczajnie nie widzę potrzeby się nim dzielić tylko dlatego, że niby to według Ciebie podważa moje słowa. Nikt normalny nie weźmie tego za jakikolwiek argument więc pisz sobie dalej.

Ale masz, zrobiłem Ci zdjęcie:

http://imgur.com/a/YuFvY
« Ostatnia zmiana: Październik 05, 2016, 03:46:37 pm wysłana przez esend123 »


  • ********
  • Wiadomości: 1826

  • Pochwał: 671

  • Try Me
Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #4129 dnia: Październik 05, 2016, 03:44:09 pm »
Fajnie, że temat tętni życiem, ale zaczynacie delikatnie schodzić z tematu... Od kilku stron jest to powtarzanie się w kółko, porównałabym to do parzenia setnej herbaty z tej samej torebki.

Jeśli macie inne pytania niż te wyżej to zachęcam do pytania, jeśli nie to... przenieście to ubliżanie sobie na GG.


  • Wiadomości: 691

  • Pochwał: 1

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #4130 dnia: Październik 05, 2016, 03:58:31 pm »
I tak o to administracja chcę zabić ostatnie wyczuwalne pulsacje tego umierającego organizmu, stosując ogólnie przyjęte normy zachowań na forach społecznościowych. Żywych forach :D. Relaps miał rację  :P.

Sorry za spam...

@Topic

NO! Mam nadzieję, że ruszycie do przodu! Życzę Wam tego, bo sami wiecie kiedy popcorn smakuje najlepiej.
Jaki jest max lvl na skelth?


  • Wiadomości: 57

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #4131 dnia: Październik 05, 2016, 04:49:23 pm »
Cytuj
NO! Mam nadzieję, że ruszycie do przodu! Życzę Wam tego, bo sami wiecie kiedy popcorn smakuje najlepiej.
Jaki jest max lvl na skelth?

Aktualnie dalej 2 cp madpro, które aktualnie nie grają, bo właściciele są na RU classicu. To przedział 73-74. Realnie po mapie lata jakiś krasiek 74, potem pare postaci od ruskich farmerów ~73 i potem pokupowane postaci w przedziale 68-72. Jakieś 3-4 party na cały server.


  • Wiadomości: 737

  • Pochwał: 1

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #4132 dnia: Październik 05, 2016, 05:00:54 pm »
Warsmith Malleum z United level 75. Do wprowadzenia 2.0 siedział non stop na BS. Teraz nie wiem gdzie farmi.
L2C EU wannabe?
A chuuu, nic nie chce sprzedać :)))


  • ******
  • Wiadomości: 1191

  • Pochwał: 1

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #4133 dnia: Październik 05, 2016, 05:04:24 pm »
Fajnie, że temat tętni życiem, ale zaczynacie delikatnie schodzić z tematu... Od kilku stron jest to powtarzanie się w kółko, porównałabym to do parzenia setnej herbaty z tej samej torebki.

Jeśli macie inne pytania niż te wyżej to zachęcam do pytania, jeśli nie to... przenieście to ubliżanie sobie na GG.
averia nie wykupi następnej reklamy jak będziesz tak staranie ubijać jakąkolwiek aktywność forum :D


  • Wiadomości: 947

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #4134 dnia: Październik 05, 2016, 06:35:33 pm »
True. Jak dla mnie to dał odpowiedź na Twoje pytania, a ty możesz się do nich odnieść i powiedzieć co Ci w nich nie pasi, co jest nieprawdziwe, co ma rozwinąć i wyjaśnić, zamiast płakać od paru stron, żeby zrobił to co już jest zrobione (nie twierdzę, że jest zgodne z prawdą, bo nie gram - głosu nie zabieram).

Zamiast pchać tą dyskusję do przodu to ją wstrzymujesz unosząc się "dumą" jak gimnazjalista. Tak to odbieram.
Dodam jeszcze raz, tak jak Espirit napisał, że każdy Twój post jest trudny w odbiorze. Albo brakuje jakiegoś słowa albo jest o jedno za dużo, albo przeskakujesz w jednym zdaniu z jednego tematu na drugi itd. itp. Ludzki mózg układa to sobie w spójną całość, dodaję przecinki itd. No, ale kierwa ile można - to jest meczące.

@UP

Okej. Popatrzyłem i zauważyłem. Moje komentarze, są zielone. Lecimy:

Pytania:
Cytuj
1. Dlaczego jesteś tak ograniczony aby nie przyznać się do błędu, że nie potrafisz nawet policzyć kiedy madpr0 odeszło  i od kiedy "united" farmi epiciki ?
2. Podaj konkretne przykłady (na podstawie faktów) i ZNÓW nie mam pojęcia o czym pisze?
3. Czy naprawdę nie dostrzegasz różnicy w tym co napisałem ,że nie wypowiadam się na temat klanów (ich stanu obecnego) bo uważam że aby mieć AKTUALNE stanowisko to trzeba być w nich teraz (nie 1h dzinnie na sklepie i poczytać forum). Byłem w MAdpr0 4 miesięce i wtedy miałem pojęcie o tym co się dzieje po tej stronie side. Teraz nie jestem w żadnym i dlatego nie oceniam żadnego klanu bo nie uważam ,że "wyobrażenie" jest argumentem.
4. Co mają na celu takie pytania? dostałeś scrole? znasz nick? - od razu widać, iż nigdy nie byłeś graczem na skelth, co najwyżej skoczkiem lub single gościem co quitnał bo nie ogarnął.  Masz jaja? Napisz pod jakim nickiem grałeś, w jakim CP, swoje osiągnięcia? Mój nick to ten z forum Sobek.
5. Dowodem Twojej wiedzy jest zacytuję" Przeciez wiekszosc czasu przegrales w Kohorcie". Ja zrozumiesz poziom absurdu, napisz :D

Odpowiedzi:
Cytuj
1. Na jakim to niby kłamstwie mnie złapałeś? Napisałem, że United farmi AQ od 2 miesięcy. Dobra, może miesiąc i 3 tygodnie. Ma to faktycznie kolosalne znaczenie.
Potem jakieś linki na youtube i coś szczegółowo napisane o klanach
Najpierw napisał że 2-3 miesiące czyli w uśrednieniu 10 tygodni. Potem dopiero prostuje że 8 tygodni a zasadniczo było 6.  Czyli pomylił się (zawyżył czas o  40% - Jak dla mnie to ogromna różnica.

2. Pytanie nie logiczne, nie odnosi się do niczego, przykłady czego? Halo?
To jest właśnie przykład zdania, których produkujesz multum, które jest kompletnie pozbawione sensu.
True
Nie rozumiesz jak espen więc wytłumaczę. Celowo napisałem z dużych liter. Epsen napisał, "iż znów nie mam pojęcia o czym pisze" - Miał podać przykłady, ale niestety nie potrafi, Ty również
3. Gdzie to pytanie? Różnica jest między czymś, a czymś. Domyślam się, że chodzi Ci o to, czy nie widzi różnicy między tym, że nie wypowiadasz się na temat tego czego nie wiesz, bo już tam nie jesteś (w klanie), a tym, że kogoś tam nie ma, a się ktoś wypowiada? Czy to o to chodzi?
Kolejne idiotyczne zdanie, ale jestem w stanie wydedukować co strasz się napisać więc - absurd polega na tym, że raz się nie wypowiadasz a z drugiej strony cały czas piszesz, że moje posty to wyobrażenia i kłamstwo. Skoro się nie znasz to na jakiej podstawie oceniasz, że to nie prawda?
Nie wiem jak to można jaśniej napisać, relacje etc. cały czas się zmieniają więc trzeba być DEBILEM aby pisać o AKTUALNYCH ustalaniach nie będą w danym klanie. Ja mogę się wypowiadać na temat tego co się działo, bo brałem w tym czynny udział a nie dotyczyłem gdzieś na forum lub kolega powiedział". Epsena niestety nie stać na odpowiedź czy widzi różnice czy też nie ? 
Dobrze jednak przemyślana odpowiedź, jak się nie wypowiadasz, to skąd wiesz, że to nie prawda? A w madpro już nie jesteś i sam piszesz, że nie wiesz co się dzieję. Przeczysz sam sobie.
Fakt nie jestem teraz w Madpr0 ale jestem nadal czynnym graczem a więc jeśli coś nie dotyczy konkretnych ustaleń wewnątrz danego klanu to jak najbardziej mogę udzielić informacji. np. Nie wiem czy United u siebie ma system DKP ale wiem, że na skelth praktycznie nie ma botów i online wzrósł.
4. Zarzucasz mi wyobrażenia po czym piszesz jakieś kocopoły na mój temat. Jakie w ogóle ma znaczenie mój nick w całej tej dyskusji? Zaraz zaczniesz mnie o numer buta pytać żeby odwrócić uwagę od dyskusji?
Też bym nie podawał nicku, jakie on ma znaczenie w tej dyskusji. Prawda jednak, że nie napisał po co zadaję pytanie o scrolle/nicki osób postronnych.
5. Nie rozumiem tego zdania, ale to na pewno nie jest to pytanie. Oponent się jednak odniósł:
Tak, dowodem mojej wiedzy na temat servera jest to, czy znam dokładny czas przebywania Sobka w klanie kohorta. Dobrze. To mniejszość stary. Niech będzie. Na prawdę myślisz, że pisząc to zdanie siedziałem z kalendarzem i wyliczałem Twój czas odejścia z klanu magazynierów na drugą zmiane? Jak poszedłes do madpro to już grałem mniej, dlatego kojarzysz mi się głównie z kohortą, z resztą słusznie, mentalność ta sama.  W takim razie korekta - WIĘKSZOŚĆ przegrałeś jako `gracz` madpro. :D

Jeśli dla Ciebie pytanie "Co mają na celu takie pytania? dostałeś scrole? znasz nick? Nie jest pytaniem to nie mam nic do dodania.
Ok, done. Jak dla mnie, jedyne "pytanie", do którego się gość nie odniósł konkretnie, to pytanie 4 z nickami i jakimiś scrollami. No jaśniej się chyba nie da zawrócić was na dobrą drogę.


PS Haran daj mi plusa, za ratowanie jedynego żywego tematu na forum :>.

I chyba najważniejsze jaki nick w grze ma epsen ?

Mój komentarz na niebiesko :P


  • Wiadomości: 691

  • Pochwał: 1

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #4135 dnia: Październik 05, 2016, 06:44:49 pm »
Cytuj
I chyba najważniejsze jaki nick w grze ma epsen ?

No dla mnie to akurat najmniej ważna kwestia, a nawet jakbym grał i byłym ciekawy - dalej by taka była.


  • Wiadomości: 947

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #4136 dnia: Październik 05, 2016, 08:10:36 pm »
Cytuj
I chyba najważniejsze jaki nick w grze ma epsen ?

No dla mnie to akurat najmniej ważna kwestia, a nawet jakbym grał i byłym ciekawy - dalej by taka była.

To był żarcik, espen nie odgrywa i nie odgrywał nigdy na skelth żadnej roli :D




  • Wiadomości: 57

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #4137 dnia: Październik 05, 2016, 09:56:09 pm »
Cytuj
Najpierw napisał że 2-3 miesiące czyli w uśrednieniu 10 tygodni. Potem dopiero prostuje że 8 tygodni a zasadniczo było 6.  Czyli pomylił się (zawyżył czas o  40% - Jak dla mnie to ogromna różnica.

moją odpowiedź masz post wyżej, ją zacytuj.

Cytuj
Nie rozumiesz jak espen więc wytłumaczę. Celowo napisałem z dużych liter. Epsen napisał, "iż znów nie mam pojęcia o czym pisze" - Miał podać przykłady, ale niestety nie potrafi, Ty również

Tu nie chodzi o to, że nie potrafię. Ja co post podkreślam Twoje głupoty. Chociażby cytowanej już po raz piąty liście pytań, w których proszę Cię o doprecyzowanie dlaczego moje wypowiedzi są fałszywe. Pisałeś dużo o postaciach madpro i o tym jak są już dawno wyprzedane - pierwszy lepszy przykład Twoich kocopołów. Tu masz całą listę:

- wiesz, które to są główne postaci Madpro? Jesteś je w stanie wymienić? W końcu to `Twój klan`
- napisałeś, że połowa z tych głownych jest sprzedana, możesz napisać, które i skąd o tym wiesz?
- napisałeś, że druga połowa jest wystawiona, możesz podesłać link?
- możesz wyjaśnić dlaczego przejęcie kontroli nad serverem przez madpro w tym momencie jest niemożliwe?
- orientujesz się jak wygląda rozłożenie sił pod kątem postaci 70+ w różnych klanach? Jesteś w stanie wymienić, które postaci z top20 są kupione?
- orientujesz się jakie klany mają ile epików?
- bardzo uwiera Cię temat czasu farmy AQ, w jednym ze swoich postów napisałem jak dokładnie wyglądało farmienie AQ od poczatku servera - możesz się odnieść do samej chronologii?
- wiesz w ogóle jakie teraz istnieją sojusze na serverze?
- wiesz jakim online operują strony w cc na siege?
- sprawdziłeś znaczenie słowa subiektywny?

Dlaczego od 3 stron nie jesteś w stanie zacytować żadnego z pytań i się do nich ustosunkować?

Cytuj
Nie wiem jak to można jaśniej napisać, relacje etc. cały czas się zmieniają więc trzeba być DEBILEM aby pisać o AKTUALNYCH ustalaniach nie będą w danym klanie. Ja mogę się wypowiadać na temat tego co się działo, bo brałem w tym czynny udział a nie dotyczyłem gdzieś na forum lub kolega powiedział". Epsena niestety nie stać na odpowiedź czy widzi różnice czy też nie ? 

No nie widzę różnicy bo raz gadasz, że się nie wypowiadasz apropos aktualnej sytuacji po czym pieprzysz, że wszystko co napisałem to kłamstwa nie podając do tego jakiejkolwiek podstawy. I trzeba być debilem żeby komentować publiczne informacje na temat jakiegoś klanu? Wszystko co napisałem na temat MP jest do sprawdzenia, to, że Ty tego nie umiesz zrobić to już inna kwestia.

Cytuj
o był żarcik, espen nie odgrywa i nie odgrywał nigdy na skelth żadnej roli :D

No Ty za to odgrywasz. Nadwornego idioty.

Ja nie aspiruje do kogoś, kto odgrywa jakąkolwiek rolę na Skelth. Na samym początku z resztą pisałem, że ostatnie parę miesięcy chodzę głównie na siege i posiedzę w grze / na TSie przez parę godzin. Prawie w ogóle nie gram, mimo to mogę Cię pozdrowić z Clan Hallu w Aden ( http://imgur.com/a/YuFvY ), bo ciągle gram w tym samym klanie, który jest jakoś tam znaczący na serverze. Stąd ciągle jestem na bieżąco z sytuacja czy gram dużo czy mało.

Ty natomiast byłeś najpierw w Kohorcie, klanie, z ktorym nikt się nie mógł dogadac, po czym po rozpadzie Kohorty poszedłeś do któregoś tam alt klanu madpro i do dziś nie wiesz, kto w ogóle kierował całym tym klanem. I z takim CV wypowiadasz się tu jak jakaś alfa i omega.

Odniesiesz się w końcu do tych pytań o server? Wszyscy czekają.
 



  • Wiadomości: 947

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #4138 dnia: Październik 05, 2016, 10:27:33 pm »
@ esend chyba coś pisałeś, ale na początku nie było oczekiwanych odpowiedzi więc już dalej nie czytałem :d

Zakładam, że tłumaczysz się lub piszesz nie na temat, więc zacznij od nicka w grze abyśmy się wszyscy razem pośmiali a potem ładnie odpowiedź na pytania.


  • Wiadomości: 57

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #4139 dnia: Październik 05, 2016, 10:41:39 pm »
Cytuj
@ esend chyba coś pisałeś, ale na początku nie było oczekiwanych odpowiedzi więc już dalej nie czytałem :d

Zakładam, że tłumaczysz się lub piszesz nie na temat, więc zacznij od nicka w grze abyśmy się wszyscy razem pośmiali a potem ładnie odpowiedź na pytania.

Ja wiem, że miałeś na celu wyjść na cool luzaka pisząc tego posta, ale mam nieodparte wrażenie, że jednak odbiór przez resztę czytających będzie nieco odwrotny. Obawiam się, się że jak piszesz `hahahaha` to przeciętny czytający właśnie w tym momencie nie zanosi się śmiechem. Podobnie jak  nie bierze za pewnik, że ktoś pisze kłamstwa bo Ty tak powiedziałeś, tylko raczej analizuje całą dyskusje. Jak napiszesz, że się `razem` pośmiejemy to też nie mam pojęcia kogo masz na myśli oprócz siebie. Póki co ludzie piszą, że nie rozumieją Twojego bełkotu więc raczej ciężko wyobrazić mi sobie kogokolwiek reagującego na Twoje wypociny inaczej niż zażenowaniem.

Zdążyłem Ci już odpowiedzieć dwa razy, ba, analiza Twoich pytań i moich odpowiedzi została nawet przeprowadzona przez osobę postronną, więc o których Ty pytaniach w ogóle mówisz?

Jedyne, które są pozostawione bez odpowiedzi, to wszystkie, które padły w Twoim kierunku, więc po raz kolejny wyjdę z prośbą o powrócenie do tematu i poproszę Cię kulturalnie jeszcze raz o wytłumaczenie :)


- wiesz, które to są główne postaci Madpro? Jesteś je w stanie wymienić? W końcu to `Twój klan`
- napisałeś, że połowa z tych głownych jest sprzedana, możesz napisać, które i skąd o tym wiesz?
- napisałeś, że druga połowa jest wystawiona, możesz podesłać link?
- możesz wyjaśnić dlaczego przejęcie kontroli nad serverem przez madpro w tym momencie jest niemożliwe?
- orientujesz się jak wygląda rozłożenie sił pod kątem postaci 70+ w różnych klanach? Jesteś w stanie wymienić, które postaci z top20 są kupione?
- orientujesz się jakie klany mają ile epików?
- bardzo uwiera Cię temat czasu farmy AQ, w jednym ze swoich postów napisałem jak dokładnie wyglądało farmienie AQ od poczatku servera - możesz się odnieść do samej chronologii?
- wiesz w ogóle jakie teraz istnieją sojusze na serverze?
- wiesz jakim online operują strony w cc na siege?
- sprawdziłeś znaczenie słowa subiektywny?


  • Wiadomości: 737

  • Pochwał: 1

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #4140 dnia: Październik 05, 2016, 11:14:35 pm »
Tak swoją drogą to Sobek mogłbyś podać swój prawdziwy nick z gry po tym jak zostawiles łucznika. Cisniesz gościa od ściany tekstu o nick z gry, a sam sciemniasz, że grasz pod nickiem z forum. Nieładnie!
L2C EU wannabe?
A chuuu, nic nie chce sprzedać :)))


  • Wiadomości: 917

  • Pochwał: 9

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #4141 dnia: Październik 05, 2016, 11:41:38 pm »
Sobek daj żyć, ja to czytać muszę :c

I chętnie bym zobaczył Twoje zdanie na ten temat:

- wiesz, które to są główne postaci Madpro? Jesteś je w stanie wymienić? W końcu to `Twój klan`
- napisałeś, że połowa z tych głownych jest sprzedana, możesz napisać, które i skąd o tym wiesz?
- napisałeś, że druga połowa jest wystawiona, możesz podesłać link?
- możesz wyjaśnić dlaczego przejęcie kontroli nad serverem przez madpro w tym momencie jest niemożliwe?
- orientujesz się jak wygląda rozłożenie sił pod kątem postaci 70+ w różnych klanach? Jesteś w stanie wymienić, które postaci z top20 są kupione?
- orientujesz się jakie klany mają ile epików?
- bardzo uwiera Cię temat czasu farmy AQ, w jednym ze swoich postów napisałem jak dokładnie wyglądało farmienie AQ od poczatku servera - możesz się odnieść do samej chronologii?
- wiesz w ogóle jakie teraz istnieją sojusze na serverze?
- wiesz jakim online operują strony w cc na siege?
- sprawdziłeś znaczenie słowa subiektywny?


Drobne przepychanki słowne czy lekko prowokujące słowa są jak najbardziej wskazane


  • Wiadomości: 257

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #4142 dnia: Październik 06, 2016, 12:19:30 am »
Tak swoją drogą to Sobek mogłbyś podać swój prawdziwy nick z gry po tym jak zostawiles łucznika. Cisniesz gościa od ściany tekstu o nick z gry, a sam sciemniasz, że grasz pod nickiem z forum. Nieładnie!

To by wiele tlumaczylo, juz myslalem, ze po roku gry ma jedynie 59lvl a to byl by mega zalosny wynik :)


  • Wiadomości: 333

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #4143 dnia: Październik 06, 2016, 07:22:27 am »

To by wiele tlumaczylo, juz myslalem, ze po roku gry ma jedynie 59lvl a to byl by mega zalosny wynik :)
Spokojnie, teraz ma 54 hahaha po 9 miesiącach gry  :oops:


  • Wiadomości: 947

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #4144 dnia: Październik 06, 2016, 07:38:29 am »

To by wiele tlumaczylo, juz myslalem, ze po roku gry ma jedynie 59lvl a to byl by mega zalosny wynik :)
Spokojnie, teraz ma 54 hahaha po 9 miesiącach gry  :oops:

Hehehe, kolejny ma "wyobrażenie" :P


  • Wiadomości: 737

  • Pochwał: 1

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #4145 dnia: Październik 06, 2016, 07:47:00 am »
Akurat level nie ma tu nic do rzeczy, chociaż biorąc pod uwagę te "4 miesiące w madpro" czyli teoretycznie nieograniczony dostęp do XP scrolli to mógłby poszaleć.
L2C EU wannabe?
A chuuu, nic nie chce sprzedać :)))


  • Wiadomości: 947

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #4146 dnia: Październik 06, 2016, 08:10:20 am »
Akurat level nie ma tu nic do rzeczy, chociaż biorąc pod uwagę te "4 miesiące w madpro" czyli teoretycznie nieograniczony dostęp do XP scrolli to mógłby poszaleć.

Zapomniałeś dodać i war z całym serwerem czyli chociażby APEX/UNITED/DT :P

Co do scrolli to były dzielone przez CP wiec już nawet nie pamiętam ale około 20 scrolli na osobę co 2 tygodnie dostawaliśmy.

Mam pytanie odnośnie CH w aden (wydawało mi się, że aukcja jeszcze ma trwać a tutaj już się zakończyły:P)

Kto to jest TSIDE? albo NYANKOI?

Beka APEX bez CH - tutaj jestem zaskoczony.




  • Wiadomości: 57

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #4147 dnia: Październik 06, 2016, 10:31:45 am »

To by wiele tlumaczylo, juz myslalem, ze po roku gry ma jedynie 59lvl a to byl by mega zalosny wynik :)
Spokojnie, teraz ma 54 hahaha po 9 miesiącach gry  :oops:

Hehehe, kolejny ma "wyobrażenie" :P

Ale Ty jeszcze nikomu nie udowodniłeś, że nie jesteś tutaj jedynym z urojeniami.

Teraz będzie udawał, że nie widzi co się do niego pisze, przebiegły jest! :P
« Ostatnia zmiana: Październik 06, 2016, 03:27:59 pm wysłana przez Shanique »


  • Wiadomości: 947

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #4148 dnia: Październik 06, 2016, 10:56:04 am »

To by wiele tlumaczylo, juz myslalem, ze po roku gry ma jedynie 59lvl a to byl by mega zalosny wynik :)
Spokojnie, teraz ma 54 hahaha po 9 miesiącach gry  :oops:

Hehehe, kolejny ma "wyobrażenie" :P

Ale Ty jeszcze nikomu nie udowodniłeś, że nie jesteś tutaj jedynym z urojeniami.

Teraz będzie udawał, że nie widzi co się do niego pisze, przebiegły jest! :P

Za to udowodniłem, że po tygodniu nie potrafisz odpowiedzieć na zadanie pytania :D
« Ostatnia zmiana: Październik 06, 2016, 03:28:14 pm wysłana przez Shanique »


  • Wiadomości: 691

  • Pochwał: 1

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #4149 dnia: Październik 06, 2016, 01:12:51 pm »
Jprdl sobek, idź stąd być głupi gdzie indziej :(