Witaj
Gość

Wątek: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth  (Przeczytany 927600 razy)

  • Wiadomości: 57

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #4175 dnia: Październik 11, 2016, 02:55:49 pm »
Widze nic sie nie zmienilo.

Cytuj
Jak nie rozumiesz co to znaczy ogar party i myślisz, że 74 x 2 wygra z party na lol levelu 6x to jest TOTALNYM kretynem a nie tylko ****.

To zdanie jest wrecz niesamowite. I wspaniale obrazuje Twoj process myslowy. Rozbierzmy je!

Cytuj
Jak nie rozumiesz co to znaczy ogar party...

No poki co sie zgadza, biorac pod uwage, ze odpowiadasz na posta, ktorego zaczalem od zdania - `Co to jest `ogar` party?`

Cytuj
i myślisz, że...

no i tu jest niestety punkt przelomowy wszystkich Twoich wypowiedzi. Piszesz `myslisz, ze...` albo `wydaje Ci sie, ze....` po czym przechodzisz do wymyslania jakichs swoich debilnych scenariuszy :


Cytuj
myślisz, że 74 x 2 wygra z party na lol levelu 6x

Mozesz prosze zacytowac gdzie pisalem cos o takiej potencjalnej sytuacji?

W ogole, ja p***, Ty wlasnie napisales, ze 2 postaci na 74 przegraja z party 6X. Napiszesz tym razem dlaczego COS sadzisz? Bylaby to bardzo mila odmiana bo to moze byc niesamowicie ciekawe.

Cytuj
to jest TOTALNYM kretynem a nie tylko ****.

Stary w Twoim mniemaniu to ja moge byc nawet lisem pustynnym, jest mi to zdecydowanie obojetne, bardziej interesuje mnie Twoja argumentacja, ktora na pewno zaraz przedstawisz!

Cytuj
No i kretyn wyskoczył zamiast odpisać na zadanie 5 pytań w *** czas temu :d

Jesli jeszcze nie udalo Ci sie ich znalezc mozesz poprosic kogos o pomoc, na tym forum jest duzo bardzo uczynnych uzytkownikow, ktorzy juz z reszta byli na tyle pomocni azeby wkleic Ci moje odpowiedz, nawet po tym jak zrobilem to 3-krotnie, ba, znalazl sie nawet mily jegomosc, ktory poswiecil swoj czas zeby przeprowadzic analize owych pytan i odpowiedzi.

Natomiast przez, juz jakies, 6 stron nie znalazlem chyba zadnej Twojej odpowiedzi na zadne zadane pytanie. :(

PS i czemu DT to pet klan?

Ostatnie ostrzeżenie w sprawie kultury języka.
Wulgaryzmy-> regulamin. To tyczy się wszystkich uczestników tej dyskusji.
//RedWind
« Ostatnia zmiana: Październik 11, 2016, 04:16:38 pm wysłana przez RedWind »


  • Wiadomości: 947

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #4176 dnia: Październik 11, 2016, 03:54:31 pm »
To chyba jednak nieuleczalne. Ignoruje cie do czasu aż odpiszesz o 5 pytań z sensem.
« Ostatnia zmiana: Październik 11, 2016, 04:15:39 pm wysłana przez RedWind »


  • Wiadomości: 257

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #4177 dnia: Październik 11, 2016, 04:03:23 pm »
Sobek, znowu sie osmieszasz... Btw. wytlumacz mi jak to mozliwe, ze grajac non stop prawie rok czasu nie wbiles nawet 60 lvlu?  :shock:


  • Wiadomości: 79

  • Pochwał: 0

  • In nomine Dei nostri Satanas Luciferi excelsi!
Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #4178 dnia: Październik 11, 2016, 04:29:07 pm »
 :oops
Ostatnio strasznie dużo łowi .

-------------
Będzie Ci ciężko, bo wyboru za bardzo nie ma. Możesz spróbować w Doomsday, ale raczej wspomnianej opieki tam nie otrzymasz (no chyba, że coś się pozmieniało). W pozostałych klanów Polaków jest mało, a Apex dla początkującego to kiepski wybór. Sugeruję znaleźć na początek jakąś grupkę do farmy, tak 3-4 osoby spokojnie wystarczą. Tyle, że w 2.0 bycie w dużym klanie z porządnym onlinem niesie za sobą pewne bonusy, które szczególnie na początku mają spore znaczenie. Zdecydowanie odradzam klan Apokalipsa, CL to niepoważny człowiek, rzucający słowa na wiatr.


Opieki nie ma nigdzie .
Powoli wbije sam jak ma upór i chęci .
Co do klanu Doomsdey cóż wielkiego spodziewać się bo Kohorciarzach. hahaha

Opcja edytuj. Doublepost.
//RedWind

 
« Ostatnia zmiana: Październik 12, 2016, 09:43:32 pm wysłana przez RedWind »
Skelth Lineage 2 CLASSIC EU
_____________
SH - Salion


  • Wiadomości: 57

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #4179 dnia: Październik 11, 2016, 05:10:05 pm »
Cytuj
To chyba jednak nieuleczalne. Ignoruje cie do czasu aż odpiszesz o 5 pytań z sensem.

Ale co dokladnie jest nieuleczalne, mozesz rozwinac?

O, ale widzisz, w zasadzie teraz troche ruszylismy sie z dyskusja do przodu. Podobno caly czas twierdziles, ze nie odpowiedzialem Ci na
Cytuj
`5 PYTAN SOBKA`
, teraz widze, ze problemem jest to, iz moje odpowiedzi nie maja sensu. :D

Jak zawsze zapytam - mozesz przytoczyc i uargumentowac?


  • Wiadomości: 947

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #4180 dnia: Październik 11, 2016, 05:22:00 pm »
Sobek, znowu sie osmieszasz... Btw. wytlumacz mi jak to mozliwe, ze grajac non stop prawie rok czasu nie wbiles nawet 60 lvlu?  :shock:


Kolejne wyrażenie?  - potrzeba więcej kolegów co bedą powtarzać farmozony googog.

BTW beka jest, że najwięcej mają do powiedzenia ludzi co nie osiągnęły na tym serwie nic :P



  • Wiadomości: 947

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #4181 dnia: Październik 11, 2016, 05:24:44 pm »
Cytuj
To chyba jednak nieuleczalne. Ignoruje cie do czasu aż odpiszesz o 5 pytań z sensem.

Ale co dokladnie jest nieuleczalne, mozesz rozwinac?

O, ale widzisz, w zasadzie teraz troche ruszylismy sie z dyskusja do przodu. Podobno caly czas twierdziles, ze nie odpowiedzialem Ci na
Cytuj
`5 PYTAN SOBKA`
, teraz widze, ze problemem jest to, iz moje odpowiedzi nie maja sensu. :D

Jak zawsze zapytam - mozesz przytoczyc i uargumentowac?

Dałeś odpowiedzi ? - zacytuj ! Kiedyś nawet ktoś podął próbę ich pokazania ale szybko na kolarkach wyjaśniłem ze nawet nie spróbowałeś.


  • Wiadomości: 257

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #4182 dnia: Październik 11, 2016, 05:55:43 pm »
Sobek, znowu sie osmieszasz... Btw. wytlumacz mi jak to mozliwe, ze grajac non stop prawie rok czasu nie wbiles nawet 60 lvlu?  :shock:


Kolejne wyrażenie?  - potrzeba więcej kolegów co bedą powtarzać farmozony googog.


Farmazony wg. sobka  hahaha

4. Co mają na celu takie pytania? dostałeś scrole? znasz nick? - od razu widać, iż nigdy nie byłeś graczem na skelth, co najwyżej skoczkiem lub single gościem co quitnał bo nie ogarnął.  Masz jaja? Napisz pod jakim nickiem grałeś, w jakim CP, swoje osiągnięcia? Mój nick to ten z forum Sobek.




  • Wiadomości: 333

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #4183 dnia: Październik 11, 2016, 06:05:55 pm »
On tym już kilka miesięcy nie gra, przerolował na necrusa czy jakiegoś innego tam maga. Miesiąc temu miał 53 więc teraz może okolice 60 ma.


  • Wiadomości: 737

  • Pochwał: 1

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #4184 dnia: Październik 11, 2016, 07:12:53 pm »
@Soneo w Doomsday jest może kilka osób z Kohorty, reszta to raczej łapanka. A co do poziomu klanu, hmmm, nie wiem jak jest teraz bo odszedłem z 1,5 miesiąca temu. Wtedy było słabo, raczej solo farma, sporadycznie jakieś PT; teraz zrekrutowali sporo ludzi więc powinno być lepiej. Ty grałeś na Lancerze? Bo  kojarzę ten nick, chyba SK to był?

@QRQ sobek gra tankiem jeśli już :P
L2C EU wannabe?
A chuuu, nic nie chce sprzedać :)))


  • Wiadomości: 947

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #4185 dnia: Październik 11, 2016, 07:22:07 pm »
Sobek, znowu sie osmieszasz... Btw. wytlumacz mi jak to mozliwe, ze grajac non stop prawie rok czasu nie wbiles nawet 60 lvlu?  :shock:


Kolejne wyrażenie?  - potrzeba więcej kolegów co bedą powtarzać farmozony googog.


Farmazony wg. sobka  hahaha

4. Co mają na celu takie pytania? dostałeś scrole? znasz nick? - od razu widać, iż nigdy nie byłeś graczem na skelth, co najwyżej skoczkiem lub single gościem co quitnał bo nie ogarnął.  Masz jaja? Napisz pod jakim nickiem grałeś, w jakim CP, swoje osiągnięcia? Mój nick to ten z forum Sobek.



I wg ciebie kretynie jest to powód ze nie mialem 6x levela?  - Debil 2016.

@ QPR- ja magiem ...hmn nie pamiętam no chyba że byłem na postaci pod CORE/ORFEN czyli na 5x gdzie 99% tego forum nawet nie uzyskało na skelth :D

« Ostatnia zmiana: Październik 11, 2016, 07:26:30 pm wysłana przez sobek »


  • Wiadomości: 257

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #4186 dnia: Październik 11, 2016, 07:56:12 pm »
Sobek, znowu sie osmieszasz... Btw. wytlumacz mi jak to mozliwe, ze grajac non stop prawie rok czasu nie wbiles nawet 60 lvlu?  :shock:


Kolejne wyrażenie?  - potrzeba więcej kolegów co bedą powtarzać farmozony googog.


Farmazony wg. sobka  hahaha

4. Co mają na celu takie pytania? dostałeś scrole? znasz nick? - od razu widać, iż nigdy nie byłeś graczem na skelth, co najwyżej skoczkiem lub single gościem co quitnał bo nie ogarnął.  Masz jaja? Napisz pod jakim nickiem grałeś, w jakim CP, swoje osiągnięcia? Mój nick to ten z forum Sobek.



I wg ciebie kretynie jest to powód ze nie mialem 6x levela?  - Debil 2016.


Typowy sobek :D Nazywa kogos kretynem, a sam nie zna roznicy miedzy znaczeniem slowa "powod"a "dowod" :D
Dobrze, ze chociaz podpisales sie po zadaniu tego pytania. teraz przynajmniej nie ma watpliwosci skad sie to u ciebie bierze :D

PS. Do moderacji, nie usuwajcie tego posta. Nie czuje sie urazony, a czytanie rage postow sobka sprawia mi przyjemnosc.


  • Wiadomości: 57

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #4187 dnia: Październik 11, 2016, 09:58:13 pm »
Cytuj
To chyba jednak nieuleczalne. Ignoruje cie do czasu aż odpiszesz o 5 pytań z sensem.

Ale co dokladnie jest nieuleczalne, mozesz rozwinac?

O, ale widzisz, w zasadzie teraz troche ruszylismy sie z dyskusja do przodu. Podobno caly czas twierdziles, ze nie odpowiedzialem Ci na
Cytuj
`5 PYTAN SOBKA`
, teraz widze, ze problemem jest to, iz moje odpowiedzi nie maja sensu. :D

Jak zawsze zapytam - mozesz przytoczyc i uargumentowac?

Dałeś odpowiedzi ? - zacytuj ! Kiedyś nawet ktoś podął próbę ich pokazania ale szybko na kolarkach wyjaśniłem ze nawet nie spróbowałeś.

Stary, Ty sie juz sam gubisz w swoich wykretach zeby tylko nie podjac merytorycznej dyskusji.

Na Twoje `kolarki`, jak mowisz, rowniez odpowiedzialem, jak zwykle, wyczerpujaco wspierajac sie faktami dotyczacymi servera.

Na co Ty klasycznie jak gimbus:

Cytuj
@ esend chyba coś pisałeś, ale na początku nie było oczekiwanych odpowiedzi więc już dalej nie czytałem :d

Ty w sumie masz 3 powtarzajace sie w kolko odpowiedzi:

- nie odniesiesz sie bo post jest za dlugi
- nie odniesiesz sie bo nie dostales odpowiedzi na zadane pytanie
- nie czytales posta

i te niesamowite problemy nie pozwalaja Ci odniesc sie do niczego co zwiazane z serverem. Niesamowite.

Doszly dwie kolejne kwestie, o ktorych tutaj dzisiaj rozprawiales, wiec chetnie przypomne cala liste:

- wiesz, które to są główne postaci Madpro? Jesteś je w stanie wymienić? W końcu to `Twój klan`
- napisałeś, że połowa z tych głownych jest sprzedana, możesz napisać, które i skąd o tym wiesz?
- napisałeś, że druga połowa jest wystawiona, możesz podesłać link?
- możesz wyjaśnić dlaczego przejęcie kontroli nad serverem przez madpro w tym momencie jest niemożliwe?
- orientujesz się jak wygląda rozłożenie sił pod kątem postaci 70+ w różnych klanach? Jesteś w stanie wymienić, które postaci z top20 są kupione?
- orientujesz się jakie klany mają ile epików?
- bardzo uwiera Cię temat czasu farmy AQ, w jednym ze swoich postów napisałem jak dokładnie wyglądało farmienie AQ od poczatku servera - możesz się odnieść do samej chronologii?
- wiesz w ogóle jakie teraz istnieją sojusze na serverze?
- wiesz jakim online operują strony w cc na siege?
- sprawdziłeś znaczenie słowa subiektywny?

----- new stuff---------

- napisales, ze tylko debil mysli, ze 2 postaci 74 wygraja z party 6x - wyjasnisz dlaczego?
- napisales, ze DT to `pet klan` - wyjasnisz dlaczego?


PS Tobie nie jest tak zwyczajnie, po ludzku, glupio? Kazdy Twoj post kogos obraza, wyzywasz wszystkich od debili, a widac juz dawno, ze nie masz pojecia o serverze, na ktorym grasz...


EDIT:

@Kabul

ten dagger 31965 nie jest nowiusienki, to Jigaboo, tylko mu usuneli nicka bo obrazliwy. :P

Obawiam sie, ze od dzisiaj moze biegac z soul separatorem :P

//haran: Proszę uważać na double posty, edytowanie nie boli :)
« Ostatnia zmiana: Październik 12, 2016, 12:26:33 am wysłana przez haran »


  • Wiadomości: 737

  • Pochwał: 1

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #4188 dnia: Październik 11, 2016, 10:58:35 pm »
Już to zauważyłem. A niech biega i tak szotów nie mają.
L2C EU wannabe?
A chuuu, nic nie chce sprzedać :)))


  • Wiadomości: 947

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #4189 dnia: Październik 11, 2016, 11:22:55 pm »
Sobek, znowu sie osmieszasz... Btw. wytlumacz mi jak to mozliwe, ze grajac non stop prawie rok czasu nie wbiles nawet 60 lvlu?  :shock:


Kolejne wyrażenie?  - potrzeba więcej kolegów co bedą powtarzać farmozony googog.


Farmazony wg. sobka  hahaha

4. Co mają na celu takie pytania? dostałeś scrole? znasz nick? - od razu widać, iż nigdy nie byłeś graczem na skelth, co najwyżej skoczkiem lub single gościem co quitnał bo nie ogarnął.  Masz jaja? Napisz pod jakim nickiem grałeś, w jakim CP, swoje osiągnięcia? Mój nick to ten z forum Sobek.



I wg ciebie kretynie jest to powód ze nie mialem 6x levela?  - Debil 2016.


Typowy sobek :D Nazywa kogos kretynem, a sam nie zna roznicy miedzy znaczeniem slowa "powod"a "dowod" :D
Dobrze, ze chociaz podpisales sie po zadaniu tego pytania. teraz przynajmniej nie ma watpliwosci skad sie to u ciebie bierze :D

PS. Do moderacji, nie usuwajcie tego posta. Nie czuje sie urazony, a czytanie rage postow sobka sprawia mi przyjemnosc.

Czyli tradycyjnie napisałeś jakiś debilizm, złapałem cie na tym ,udowodniłem że pierdolisz głupoty a Ty zamiast się ogarnąć -  dalej bazgrzesz nie na temat. Czy tak ciężko przyznać, że po raz kolejny udowodniłeś swój debilizm twierdząc że liczba w rankingu oznacza " ze grając non stop prawie rok czasu nie wbiłeś nawet 60 lvlu? ". Naprawdę trzeba być nieudacznikiem w każdej sferze życiowej aby starać się punktować kogokolwiek nie osiągać niczego w czymkolwiek i posługując się wyobrażeniem a nie faktami :D

Kolejny debil = ignore do czasu aż się wyleczy. (tak abyś zrozumiał, ja miałem 6x na Classic kiedy ty nie miałeś odwagi znaleźć kolegi na tym serwerze :D)

 
@ epsen znów coś piszesz w 1000 znaków - daj cytat jak odpowiedziałeś na pytanie (podpowiedź nie myl tego z ustosunkowaniem się do pytania LOL)

Dodatkowo podpowiedź dla twojego poziomu debilizmu - to było jedno z pytań  :D
 
« Ostatnia zmiana: Październik 11, 2016, 11:26:23 pm wysłana przez sobek »


  • ********
  • Wiadomości: 1826

  • Pochwał: 671

  • Try Me
Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #4190 dnia: Październik 11, 2016, 11:51:59 pm »
Jak nie skończycie jeden z drugim wyzywać się od debili to zaserwuję wam kilkudniowy odpoczynek od tego forum.
Temat dotyczy serwera Skelth, a nie osobistych wycieczek po waszej inteligencji.

To jest ostatnie ostrzeżenie z mojej strony.


  • Wiadomości: 57

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #4191 dnia: Październik 12, 2016, 09:15:26 am »
Cytuj
Cytuj
Jak nie skończycie jeden z drugim wyzywać się od debili to zaserwuję wam kilkudniowy odpoczynek od tego forum.
Temat dotyczy serwera Skelth, a nie osobistych wycieczek po waszej inteligencji.

To jest ostatnie ostrzeżenie z mojej strony

Jakas odpowiedzialnosc zbiorowa na tym forum panuje? Przeciez tylko Sobek nagminnie bluzga wszystkich ludzi w tym watku sprowadzajac dyskusje do poziomu bagna bo jedyne o czym jest w stanie dyskutowac na temat Skelth to jego lvl i ile czasu gral w Madrpo i Kohorcie.

Zadnej innej wiedzy na temat servera nie posiada. Jednoczesnie mysli, ze ma jakis monopol na pisanie w tym watku bo ktokolwiek mu odpowie dostanie w odpowiedzi wlasnie takiego posta jak poprzedni. Zagniezdzil Wam sie tu typowy troll a nie `jeden z drugim` bo ktos mu na 10 postow jego bluzgow napisze, ze jest idiota.

Zgadzam sie w 100% ze:

Cytuj
Temat dotyczy serwera Skelth, a nie osobistych wycieczek po waszej inteligencji.

jesli monitorujesz dyskusje od poczatku, mozesz bardzo latwo sprawdzic, ze wszystkie moje wypowiedzi dotyczyly servera, wszystkie wypowiedzi Sobka natomiast - to glownie epitety i odwracanie uwagi od tematu.

Od paru postow przeklejam ta sama liste tematow, ktore poruszylem przez ten czas, i ktore zostaly nazwane przez Sobka klamstwem bez podania argumentacji. Dotycza one tylko Skelth wiec chyba nie moga byc bardziej na temat?

Wydaje mi sie, ze w moderowaniu dyskusji chodzi miedzy innymi o to, ze osoba trzecia jest w stanie ruszyc ja do przodu jesli ta z jakiegos powodu utknie w jakims punkcie. Ta utknela 5 stron temu w momencie kiedy Sobek panicznie zaczal uciekac od tematu servera.

Jesli jedna osoba tworzy problem, wydaje mi sie, ze to troche srednie rozwiazanie - przyjsc i powiedziec, ze sie zbanuje jeszcze wszystkich co probuja z nim dyskutowac.

W ogole skad przeswiadczenie, ze banowanie kogokolwiek to jest dobry pomysl? Chyba najwiekszy problem tego forum to fakt, ze juz tu prawie nikt nie wchodzi i zadne dyskusje sie nie tocza. Macie jakos policzone, ze wulgaryzmy w postach zmniejszaja ruch na forum, ze wolicie banowac aktywnych uzytkownikow? Czy raczej wynika to z faktu, ze w regulaminie napisanym 10 lat temu stoi, ze nie mozna przeklinac?

Cytuj
@ epsem znów coś piszesz 1000 znaków - daj cytat jak odpowiedziałeś na pytanie (podpowiedź nie myl tego z ustosunkowaniem się do pytania LOL)
a wyjasnisz roznice, czy to tak jak z tym, ze opinia nie moze byc subiektywna?

Cytuj
Dodatkowo podpowiedź dla twojego poziomu debilizmu - to było jedno z pytań

co?


Żeby głęboko nie szukać, cały ten post jest nie na temat... Twoim problemem jest poddawanie w dyskusję wszystkiego co tylko zobaczysz, co samo w sobie nie jest złe o ile nie zapętli Cię w szaleńczym czepianiu się każdego szczegółu.
//Shanique
« Ostatnia zmiana: Październik 12, 2016, 11:09:14 am wysłana przez Shanique »


  • Wiadomości: 947

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #4192 dnia: Październik 12, 2016, 10:40:30 am »
Jak nie skończycie jeden z drugim wyzywać się od debili to zaserwuję wam kilkudniowy odpoczynek od tego forum.
Temat dotyczy serwera Skelth, a nie osobistych wycieczek po waszej inteligencji.

To jest ostatnie ostrzeżenie z mojej strony.

Jak dla mnie spoczko. Z człowiekiem pokoru epsen cokolwiek nie ma sensu.

Pytania do innych użytkowników tego forum:

1. Czy można wymienić runę level 1 na inną runę tego samego poziomu? ( gdzie/jak)
2. Czy po rozpieczętowaniu runy można ponownie ją zapieczętować? (gdzie/jak).


  • Wiadomości: 57

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #4193 dnia: Październik 12, 2016, 11:06:51 am »
Cytuj
Z człowiekiem pokoru epsen cokolwiek nie ma sensu.

Ty serio nie potrafisz zdania po polsku napisac.

Cytuj
1. Czy można wymienić runę level 1 na inną runę tego samego poziomu? ( gdzie/jak)
2. Czy po rozpieczętowaniu runy można ponownie ją zapieczętować? (gdzie/jak).

google tez nie umiesz uzywac?

W ogole kto ma Ci odpowiedziec jak wdl Ciebie tylko Ty grasz na Skelth a wszyscy inni Cie oszukuja. :D
« Ostatnia zmiana: Październik 12, 2016, 11:13:19 am wysłana przez esend123 »


  • ********
  • Wiadomości: 1826

  • Pochwał: 671

  • Try Me
Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #4194 dnia: Październik 12, 2016, 11:12:51 am »
Cytuj
Z człowiekiem pokoru epsen cokolwiek nie ma sensu.

Ty serio nie potrafisz zdania po polsku napisac.

Cytuj
1. Czy można wymienić runę level 1 na inną runę tego samego poziomu? ( gdzie/jak)
2. Czy po rozpieczętowaniu runy można ponownie ją zapieczętować? (gdzie/jak).

google tez nie umiesz uzywac?

Cytuj
@ epsem znów coś piszesz 1000 znaków - daj cytat jak odpowiedziałeś na pytanie (podpowiedź nie myl tego z ustosunkowaniem się do pytania LOL)
a wyjasnisz roznice, czy to tak jak z tym, ze opinia nie moze byc subiektywna?
Cytuj
Dodatkowo podpowiedź dla twojego poziomu debilizmu - to było jedno z pytań

co?

Widzę, że na bezczelnego próbujesz przeforsować tą wojnę, więc zgodnie z tym co zostało napisane wyżej, a co tak ładnie zacytowałeś i rozłożyłeś na czynniki pierwsze, serwuję Ci 7 dniowy odpoczynek od forum.


  • Wiadomości: 109

  • Pochwał: -2

  • Leith
Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #4195 dnia: Październik 12, 2016, 11:32:52 am »
Hahaha ale ty Anka jesteś głupia... Ja za cenzurowane przekleństwa od ciebie i RedWinda dostałem od razu po -10%... Tutaj sobek obraza ludzi, klnie a ty banujesz gościa który dobrze pisze i na każdym kroku udowadnia jaki idiota jest z tego Sobka, czym zabijasz jedyny aktywny temat na martwym forum... Nie nadajesz się nawet na moderatora a co dopiero Adminstatora. No ale układy układziki... Nie pozdrawiam i żegnam.
PS wiem ze ten post zniknie a ja dostanę bana...


Ostrzegaliśmy ich wielokrotnie... haran pisał, RedWind pisał, ja pisałam... gdyby to sobek kontynuował to on by teraz odpoczywał, ale to esend próbował się przecisnąć, więc to jemu się oberwało. Trzeba wiedzieć kiedy odpuścić. I tak wykazaliśmy się wielką tolerancją na jałową dyskusję o niczym.
//Shanique
« Ostatnia zmiana: Październik 12, 2016, 11:58:30 am wysłana przez Shanique »


  • Wiadomości: 56

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #4196 dnia: Październik 12, 2016, 01:08:55 pm »
Hehe, taki gorący temat.  Shani jak zwykle ta zła  :)  To ja zadam pytanie: kto bije Baiuma?! :D


  • Wiadomości: 13

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #4197 dnia: Październik 12, 2016, 01:23:54 pm »
Sorry chłopaki ale może sobie na PW będziecie pisać?
Czy jakiś moderator może zrobić porządek? Ta wymiana poglądów zniechęca do czytania tego wątku.


  • *******
  • Wiadomości: 1185

  • Pochwał: 17

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #4198 dnia: Październik 12, 2016, 01:39:35 pm »
Dyskusje i walki z użytkownikami tego forum na temat używania słów cenzurowanych były już na tym forum przerabiane. Użytkownicy sami zdecydowali, że kiedy ktoś czasami użyje określenia uznanego za wulgarne lub ominie skrypt cenzurujący tego typu słowa nie będzie ani banowany ani nie otrzyma ostrzeżenia. Dostanie je jedynie wtedy, kiedy będzie nagminnie to robił i w jednym poście takowe zachowanie zdecydowanie zabije wartość merytoryczną wypowiedzi.

http://forum.lineage2.com.pl/index.php/topic,29452.msg482565.html#msg482565

Również po otrzymaniu rangi Administratora na tym forum wydawało mi się, że Administrator musi taki być, musi robić to co robi Shanique. Z czasem jednak zrozumiałem iż nie musi. Trochę luzu nikomu krzywdy nie zrobi i tak też zdecydowali użytkownicy tego forum. Jeden debil czy idiota w zdaniu nie zmieni wartości całej wypowiedzi. A jeśli kogoś to boli to już jego problem :)
« Ostatnia zmiana: Październik 12, 2016, 09:51:51 pm wysłana przez RedWind »
Zapraszam na serwer Team Speak 3 - Dead Echo - Community of Gamers - Adres: deadecho.pl

W Lineage 2 gram na serwerze: EU Core | Nick: Naito | Clan: BlackSwans


  • Wiadomości: 36

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #4199 dnia: Październik 12, 2016, 02:40:46 pm »
Zbanować jedyną osobę, która uzasadniała swoje zdanie.
Zbanować jedyną osobę, która w dyskusji prezentowała kontr argumenty.
Zbanować jedyną osobę, która miała tyle cierpliwości, żeby tolerować to coś co myśli, że pisze w ojczystym języku.

Ostatnie zdanie Twojej wypowiedzi wymaga reedycji. ;)
Ta OSOBA również wielokrotnie nie reagowała na ostrzeżenia.
Otrzymał 7 dni, a nie perma.
Człowiek inteligentny nie przeklina.
//RedWind




 
« Ostatnia zmiana: Październik 12, 2016, 10:06:15 pm wysłana przez RedWind »