Witaj
Gość

Wątek: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth  (Przeczytany 927501 razy)

  • Wiadomości: 119

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #4250 dnia: Październik 28, 2016, 12:34:20 pm »
Jest wgl sens zaczynać, lecz bez boxa? Nie widzi mi sie płacic 2x 10euro, co miesiąc, jaka klasa sobie poradzi, bo pewnie o party ciezko na low lvl.


  • Wiadomości: 10

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #4251 dnia: Październik 28, 2016, 02:34:34 pm »
Z tego co wiem to obecnie bardzo brakuje aktywnych BD/SWS.


  • Wiadomości: 737

  • Pochwał: 1

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #4252 dnia: Październik 28, 2016, 03:57:17 pm »
Najprościej zrobić tak: załóż sobie konto, opłać 1 miesiąc za 2 euro, dołącz do jakiegoś klanu i poszukaj CP albo brygady do farmy. Jak znajdziesz ustalcie czego potrzeba i wtedy zrób maina. Inaczej bez boxa ni hu hu. Jeśli znajdziesz grupę koło 40 to ich dogonisz, a jak wyżej to w ramach współpracy niech Ci zafundują porządny powerleveling - przy okazji eventu 50 to śmignie raz dwa.

Zaczynać samemu, a szczególnie jakimś lol dd odradzam. Chyba do 8 listopada masz NPC buff z haste i wszystkim co trzeba, ale potem padaka.
L2C EU wannabe?
A chuuu, nic nie chce sprzedać :)))


  • Wiadomości: 947

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #4253 dnia: Październik 28, 2016, 07:58:05 pm »
Jest wgl sens zaczynać, lecz bez boxa? Nie widzi mi sie płacic 2x 10euro, co miesiąc, jaka klasa sobie poradzi, bo pewnie o party ciezko na low lvl.

Jak lubisz to zrób BD, na lol pozimach potrzebny do RB a od 40 każdy lubi mieć bd w party.


  • Wiadomości: 737

  • Pochwał: 1

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #4254 dnia: Październik 28, 2016, 08:48:33 pm »
Jak lubisz to zrób BD, na lol pozimach potrzebny do RB a od 40 każdy lubi mieć bd w party.

 Z dobrymi dyeami i sprzętem może też cisnąć jako DD. Arabinos tak robił do 65 :P

Chociaż jak widzę jak elNino (SWS 68) ciśnie solo moby pod Aden z daggerem w łapie to już mnie chyba nic nie zaskoczy  :noob:
L2C EU wannabe?
A chuuu, nic nie chce sprzedać :)))


  • Wiadomości: 17

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #4255 dnia: Październik 28, 2016, 08:54:11 pm »
a Jak wygląda sytuacja z BP. Znajdę pt po 40 lvl?
Łatwiej o pt BP czy PP?


  • Wiadomości: 947

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #4256 dnia: Październik 29, 2016, 01:00:04 am »
a Jak wygląda sytuacja z BP. Znajdę pt po 40 lvl?
Łatwiej o pt BP czy PP?

PP - zapomnij, jesteś jak niedorobiony BOX.

BP to jak każdy heal jak znajdziesz ogar party to na RB do 6x wbijesz.


Teraz chyba lol RB bije 4od tak 40-50, potem chyba BF...


ale co najważniejsze .... LUBISZ grać BP?

jesteś aktywny i masz aby grać?


  • Wiadomości: 17

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #4257 dnia: Październik 29, 2016, 08:58:17 am »
Lubie grac BP, zawsze gram healerami w mmo.
Chyba zaryzykuje tego BP


  • Wiadomości: 737

  • Pochwał: 1

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #4258 dnia: Październik 29, 2016, 09:26:31 am »
W najgorszym przypadku Might of Heaven i ogień :P
Server przechodzi chyba lekkie zmiany, ludzie zapomnieli o "kaln bez CP" utopii i zaczynają się zbierać w grupki / CP. Oczywiście więkoszść szuka supportu, bo każdy dobry gracz l2 wie, że budowanie dobrego CP zaczyna się od 4 daggerów  :D

Polecam spróbować biszopa. Ludzie tutaj trochę zapomnieli jak wygląda prawdziwe l2, bo jak się siedzi 50-55 przez 4 miesiące to healować może byle SE/EE czy PP. Ale na high levelach sobie przypomną o biszopach, sws itd.
L2C EU wannabe?
A chuuu, nic nie chce sprzedać :)))


  • Wiadomości: 17

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #4259 dnia: Październik 29, 2016, 09:57:51 am »
Moze ktos polecic jakis klan?


  • Wiadomości: 100

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #4260 dnia: Październik 29, 2016, 09:12:46 pm »
Moze ktos polecic jakis klan?
No właśnie? Any suggests?

Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka

//
echo '16i[q]sa[ln0=aln100%Pln100/snlbx]sbA0D4D465452snlbxq'|dc


  • Wiadomości: 737

  • Pochwał: 1

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #4261 dnia: Październik 30, 2016, 08:20:26 am »
Jeśli chodzi o PL to są tylko dwa:
-Doomsday (sojusznik Apex)
-AxxisShadow (PVE klan póki co)

Więcej info mogę udzielić na PM.
L2C EU wannabe?
A chuuu, nic nie chce sprzedać :)))


  • Wiadomości: 10

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #4262 dnia: Październik 30, 2016, 11:26:16 am »
Jasne zapraszamy. W sprawie dodania do klanu należy napisać do Natri, Suchy, Shilien.

Zapomniałem napisać, że reprezentuję Doomsday. Widzę że zainteresowanie rośnie a miejsc w main klanie ubywa. Kto pierwszy ten lepszy.


  • Wiadomości: 298

  • Pochwał: 1

  • BALLS OF STEEL !!!
Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #4263 dnia: Październik 30, 2016, 11:30:51 am »
levelowanie wersja rosyjska:



  • Wiadomości: 333

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #4264 dnia: Październik 30, 2016, 04:44:44 pm »
Weź bo im się przykro zrobi  :afro:


  • Wiadomości: 79

  • Pochwał: 0

  • In nomine Dei nostri Satanas Luciferi excelsi!
Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #4265 dnia: Listopad 04, 2016, 05:31:29 pm »
Jak lubisz to zrób BD, na lol pozimach potrzebny do RB a od 40 każdy lubi mieć bd w party.

 Z dobrymi dyeami i sprzętem może też cisnąć jako DD. Arabinos tak robił do 65 :P


Kabulek akurat arabinos nie jest dobrym przykładem w jakim CP był kończył się rozpadem ( pytaj Wredną Mende :) )
Tak grałem na Lancerze SK - tankiem


PS
Morozko to jest gosc bije solo krasiem z pp na plecach sam

Teraz coś powoli sobie expie w BlacFlag bez spiny i dram
- sph plus ciągne dwa boxy se+ol


« Ostatnia zmiana: Listopad 04, 2016, 05:33:33 pm wysłana przez Soneo »
Skelth Lineage 2 CLASSIC EU
_____________
SH - Salion


  • Wiadomości: 100

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #4266 dnia: Listopad 07, 2016, 06:35:06 pm »
Jaki klan poza doomsday i axxis wchodzi w rachubę? Możecie coś polecić co przyjmie future bd na 28 lvl?:) Jak znacie jakiś international to też może być.
//
echo '16i[q]sa[ln0=aln100%Pln100/snlbx]sbA0D4D465452snlbxq'|dc


  • Wiadomości: 737

  • Pochwał: 1

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #4267 dnia: Listopad 07, 2016, 07:23:35 pm »
Na tym levelu to alt klany raczej. Takie bez wojen, z 10% bonusem do xpa i 3-4 lvlem clan unity. Mozesz zagadać do Happyendings (Strenght)
L2C EU wannabe?
A chuuu, nic nie chce sprzedać :)))


  • Wiadomości: 60

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #4268 dnia: Listopad 07, 2016, 08:14:11 pm »
Zakrec sie wokol ludzi ze swojego lvlu. Chyba ze masz na tyle samozaparcia zeby grac samemu.

Dodawaj do znajomych, proponuj party. Szukaj sobie ludzi do wspolnej gry


  • Wiadomości: 737

  • Pochwał: 1

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #4269 dnia: Listopad 07, 2016, 09:05:40 pm »
Dzisiaj wszedłem na sorca tak ni z gruchy ni z pietruchy i poleciało 8 RB 30-35 z randomami. Jak będziesz zaglądał do party matching to zawsze się coś znajdzie, a bdka zawsze na RB wezmą.
L2C EU wannabe?
A chuuu, nic nie chce sprzedać :)))


  • Wiadomości: 100

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #4270 dnia: Listopad 07, 2016, 09:12:54 pm »
dzięki, oblookam:)
//
echo '16i[q]sa[ln0=aln100%Pln100/snlbx]sbA0D4D465452snlbxq'|dc


  • Wiadomości: 737

  • Pochwał: 1

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #4271 dnia: Listopad 08, 2016, 08:36:01 am »
A wracając jeszcze do klanów to przed 40-50 nie oczekiwałbym cudów w jakimkolwiek klanie. Topowe klany nie mają swoich low levelowych altów, Apex coś tam próbowało w Strenght ale nie wiem czy to w ogóle działa, pełno tam bufferów i krasi (aktywnych co prawda ale jednak wygląda to dość dziwnie). Klany spoza top 3 same są low levelowe (okolice 50-55 to już low level). Tak naprawdę to każdy orze jak może, mimo górnolotnych deklaracji przed startem serwera o "klanach bez CP" to się kompletnie nie sprawdizło. Wszystkie klany tego typu poniosły sromotną porażkę, co było raczej do przewidzenia.

Nawet przy abonamencie 10 euro więkoszść osób woli opłacić dodatkowo 2-3 konta i mieć swój support niż liczyć na dobrą wolę innych. Z jednej strony to rozumiem, bo sam expiłem już tutaj kilka osób, które potem bez słowa znikały nie udostępniając ani konta ani sprzętu. Z drugiej strony taka orka jest bez sensu, szybko się nudzi i nie przynosi oczekiwanej satysfakcji.
Widać to szczególnie na high levelach 65+, gdzie jest dosłownie kilka CP grających w pełnym składzie z full żywym supportem. Reszta to box party, z przekoksanymi DDkami i boxowanym supportem, który nie może już nawet łapać expa z racji różnicy levelowej. Nie wiem jak to się dzieje, że niby tacy pro playerzy z 10 letnim starzem, a popełniają największy błąd w L2. Powoli zaczyna być to widoczne na massowych eventach typu Siege czy pvp, gdzie party mające nawet 5-10 leveli mniej daje radę vs 70+ box pt z DDkami ze świecącymi broniami i gołym lub marnie ubranym supportem.

Tak obserwując co się obecnie dzieje na serwie to chyba najlepiej rokuje DT. Niestety przykleili się do united (podobno nie było innej opcji, co jest poniekąd prawdą), którzy po tym co odwalili z kupowaniem postaci i opłacaniem expa (pierwsze 76 na serwie, tylko 95% z tego zrobili ruscy farmerzy za adenę i dolary...) powinni być na czarnej liście wszystkich normalnych klanów. No ale jak widać lepiej trzymać się dolarowych koksów (Apex na tym polu też nie jest święty, no ale skala RMT jest zdecydowanie mniejsza i nie tak bezczelna). Widać, że DT stawia na CP i rekrutują sporo graczy. Korzystając z topowych DDków United mają zamek i farmiąA grade w TOI i brakuje im tylko leveli żeby tu dominowali.
Po drugiej stronie barykady jest Apex+Revenge+GOT+Doomsday i tutaj zdecydowanie stawiałbym na Revenge. Nowy klan na serwie, ale widać, że od razu poszli w pełne CP i cisną ostro. Z tego co słyszałem podobno mają być jakieś lekkie rewolujce w tym sojuszu i dość spora reorganizacja, ale czy to przyniesie jakiś efekt - nie wiem. Jestem bardzo ciekawy jak będzie wyglądać taktyka "only CP in main clan" w wykonaniu Apex i reszty, skoro tam jest tylko 1 CP z supportem, a reszta wszystko wykorzystuje box sws box bd. Skąd teraz wezmą żywego swsa, bd czy EE, żę o bishopie nie wspomnę, skoro ma DD mają 67-70 a support 55? To się okaże :D

Trochę rozczarowuje mnie postawa PL klanów. Po wejściu 2.0 pojawiło się trochę nowych ludzi, ale jakoś w PL community nie nastąpił żaden przełom. Wręcz niektóre z tych nowych osób, które zrobiły support został zmuszona zrobić drugie postacie, żeby ten support expić. Rozumiem, że gracze 55+ nie koniecznie muszą się interesować każdym nowym członkiem klanu, ale żeby nie potrafić się zorganizować na niższych levelach, przejąć wszystkie RB do 45 i farmić na potęgę to jest trochę smutne i rozczarowujące.

Podejrzewam, że wkrótce nastąpi kolejna fala powerlevelingu postaci supportowych, szczególnie z topki, bo jak już powbijali za dolce te 76, no to samymi DDkami serwera nie wygrają i trzeba będzie nagle wytrzasnąć resztę party. Który z side'ów to pierwszy ogarnie ten weźmie Aden.
A może madpro, które ostatnimi dniami wykazuje sporą aktywność? Czyżby totalny fail na GK i wrócili tutaj zarobić póki frajerzy z hAmeryki jeszcze płacą? Ludzie mówią, że 2 party madpro nic nie zrobią, a ja myślę, że są w sporym błędzie, bo w przeciwieństwie do lamusków z EU/NA madprosi mają party z full supportem i takie 2 żywe party w obecnej chwili będą mogły bez problemu złamać dominację united jeśli wspomogą Apex, pogrążyć zupełnie Apex jeśli United ulokują dolce gdzie trzeba, a może w połączeniu z resztkami z Imperials stowrzyć 3 side i spróbować powojować solo (w to nie wierzę, za duzo mieliby wrogów). Oby wielki powrót madpro nie skończył się powerlevelingiem w sercu LOA nubasów z united/apex, bo jeśli tak będzie to ten serwer wejdzie w kolejny kryzys.

Podsumowując wall of text: chcesz spróbować Classica, zapraszamy! Dużo się dzieje, gra się fajnie, klient jest w porządku, balans postacie do zaakceptowania (oprócz przegięcia nekro i DA reszta jest powiedzmy, że OK). Ale zanim zaczniesz lepiej przemyśl czym chcesz grać i z KIM. Zaczynanie samemu jakimś lamusowatym DDkiem z pp na plecach to raczej porażka, nie rokuje dalej niż powiedzmy 50. Sugerowałbym założenie postaci np krasia, znalezienie ekipy która składa CP i no cóż, albo dostosowanie się do potrzeb, albo szukanie dalej. Generalnie ludzie grają wszystkimi klasami i wcale nie ma tak wielu nekro (powinno być 5x tyle z uwagi na OPtej postace, no ale magiem też trzeba umieć grać a nekro jest dość drogi w utrzymaniu). Teoretycznie największe wzięcie powinien mieć support, aczkolwiek podejście ludzi już grających trochę temu przeczy.

L2C EU wannabe?
A chuuu, nic nie chce sprzedać :)))


  • Wiadomości: 947

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #4272 dnia: Listopad 08, 2016, 01:16:48 pm »
Kabul  - a powiedz mi o revenge ... to był przecież pet klan united a teraz jest po drugiej stronie... Co się wydarzyło?

hmn... DT wiodącym klanem w przyszłości ... to chyba naprawdę dużo się zmieniło na serwie.

i jeszcze jedno pytanko
Yagarasu... - widziałem że cały siege tylko oni farmili blood crystale ... nikt nie przeszkadzał,co to za klanik?
« Ostatnia zmiana: Listopad 08, 2016, 01:19:11 pm wysłana przez sobek »


  • Wiadomości: 737

  • Pochwał: 1

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #4273 dnia: Listopad 14, 2016, 06:50:15 pm »
Rozłam w Apex, 1 sided is coming :D
L2C EU wannabe?
A chuuu, nic nie chce sprzedać :)))


  • ********
  • Wiadomości: 1826

  • Pochwał: 671

  • Try Me
Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #4274 dnia: Listopad 14, 2016, 06:53:00 pm »
Co się stało?