Witaj
Gość

Wątek: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth  (Przeczytany 927475 razy)

  • *******
  • Wiadomości: 1185

  • Pochwał: 17

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #4400 dnia: Styczeń 03, 2017, 07:17:14 pm »
@bula

Jedno nie ma nic wspólnego z drugim :P Uszczypliwe i z zachowaniem smaku słowa jak najbardziej tak, ale treść nadal powinna dotyczyć tematu i serwera Skelth.

Pozdrawiam i przyłączam się do prośby moderatora haran. Szczęśliwego Nowego Roku!
Zapraszam na serwer Team Speak 3 - Dead Echo - Community of Gamers - Adres: deadecho.pl

W Lineage 2 gram na serwerze: EU Core | Nick: Naito | Clan: BlackSwans


  • Wiadomości: 333

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #4401 dnia: Styczeń 03, 2017, 10:00:06 pm »
Myślę, że obecnie zarówno OFF jak i Priv prezentują zbliżony poziom - niski poziom.
Jasne priv ma  trochę lepsze ratio fun/farma niż off ale kosztem kilkumiesięcznych wipe. RMT, migracje do top side, bieda umysłowa na hero voice itp.

No i gdzie ma grać ktoś kto nie chce po raz n-ty raz startować w wyścigu szczurów na h5 czy interlude. Przecież tym już rzygać idzie. I co 3 miesiące od nowa.

Nie popadajmy w paranoję współczesnych gier online. Nie wszyscy grają by być TOP naj naj i powiększać swojego e-penisa osiągnięciami w głupiej grze rekompensując brakami w realnym życiu.
Niektórym wystarcza poznanie ciekawych ludzi, spędzenie jakoś wolnego czasu, wyzywanie z warem na shout itp. Kogo obchodzi, że X lat temu miałeś hero na jakimś privie czy offie, czy jako pierwszy zabiłeś epika. Zejdźcie na ziemię.


Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #4402 dnia: Styczeń 03, 2017, 10:09:05 pm »
Myślę, że obecnie zarówno OFF jak i Priv prezentują zbliżony poziom - niski poziom.
Jasne priv ma  trochę lepsze ratio fun/farma niż off ale kosztem kilkumiesięcznych wipe. RMT, migracje do top side, bieda umysłowa na hero voice itp.

No i gdzie ma grać ktoś kto nie chce po raz n-ty raz startować w wyścigu szczurów na h5 czy interlude. Przecież tym już rzygać idzie. I co 3 miesiące od nowa.

Nie popadajmy w paranoję współczesnych gier online. Nie wszyscy grają by być TOP naj naj i powiększać swojego e-penisa osiągnięciami w głupiej grze rekompensując brakami w realnym życiu.
Niektórym wystarcza poznanie ciekawych ludzi, spędzenie jakoś wolnego czasu, wyzywanie z warem na shout itp. Kogo obchodzi, że X lat temu miałeś hero na jakimś privie czy offie, czy jako pierwszy zabiłeś epika. Zejdźcie na ziemię.
no to ci powiem ze na privie, na ktorym gram, poznalem pare ciekawych osob, z ktorymi mozna pogadac, na wipe sie nie zapowiada; jest troche rmt to fakt, ale nie takiego typowego farmienia zeby sprzedac, tylko cashouty co jakis czas leca, ale pojawiaja sie nowi ludzie, ludzie z roznych cp quituja, sa zastepowani przez innych - ogolnie to czego kiedys na mid rate privach brakowalo mi w porownaniu do offa/low rate privow

jedyny minus ze to ruski serwer :D


  • Wiadomości: 130

  • Pochwał: -1

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #4403 dnia: Styczeń 04, 2017, 02:05:29 pm »
rozbawiaja mnie ludzie tutaj 180 pvp kazdy chyba na tym forum wie ze on od kilku miesięcy nie gra tym lukiem tylko pro tankiem ^^
ogólnie statystyki pvp sa zafdalszowane bo ludzi zabijali postacie na reputacje klanowa a ci co maja od 200-700 to można uznać za realne staty ^^ a nawet ja mam 151 pvp w statach a nienarzekam na brak pvp


  • ******
  • Wiadomości: 1146

  • Pochwał: 2

  • Bycie glamur jest zajebiste
Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #4404 dnia: Styczeń 04, 2017, 05:40:12 pm »
180 w przypadku sobka to i tak dużo xD rzekłbym, że życiówka  hahaha


  • Wiadomości: 947

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #4405 dnia: Styczeń 04, 2017, 08:07:06 pm »
rozbawiaja mnie ludzie tutaj 180 pvp kazdy chyba na tym forum wie ze on od kilku miesięcy nie gra tym lukiem tylko pro tankiem ^^
ogólnie statystyki pvp sa zafdalszowane bo ludzi zabijali postacie na reputacje klanowa a ci co maja od 200-700 to można uznać za realne staty ^^ a nawet ja mam 151 pvp w statach a nienarzekam na brak pvp

te buraczki formułowe nie ogarniają niczego szkoda czasu na uświadomienie ich o czymkolwiek. Wadą tego forum jest to, że nie można ich zignorować, niestety widać ich płacz i frustrację, iż jak zwykle się coś nie udało.

Do zobaczenia w grze.


  • ******
  • Wiadomości: 1146

  • Pochwał: 2

  • Bycie glamur jest zajebiste
Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #4406 dnia: Styczeń 04, 2017, 11:31:39 pm »
w dobie carebearów i casual mmo to sobek mógłby zbić niezły hajs tworząc płatny poradnik jak unikać pvp xD


  • ******
  • Wiadomości: 1191

  • Pochwał: 1

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #4407 dnia: Styczeń 05, 2017, 02:36:12 am »
lilitha skończył w common itemach i z apo bronią 290 atri, więc ten classic to jego performance życia :D


Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #4408 dnia: Styczeń 05, 2017, 02:39:29 am »
Wadą tego forum jest to, że nie można ich zignorować
fail


  • Wiadomości: 947

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #4409 dnia: Styczeń 05, 2017, 12:05:08 pm »
lilitha skończył w common itemach i z apo bronią 290 atri, więc ten classic to jego performance życia :D

Powiedz lepiej czemu baliście się wychodzić z miasta przez parę miesięcy?

Jeszcze gdzieś mam ten filmik gdzie lecicie na bocie, a jak ktoś podbiega na range 3000 to PR :D

Po pół roku farmy na boce +bot trainy + sety pvp i  byliście OP CP na polaczkowym serwerze - osiągnięcie wybitne.

Kiedyś chyba Alarion Was fajnie podsumował, a w zasadzie fail na CORE :P



Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #4410 dnia: Styczeń 05, 2017, 03:09:46 pm »
lilitha skończył w common itemach i z apo bronią 290 atri, więc ten classic to jego performance życia :D

Powiedz lepiej czemu baliście się wychodzić z miasta przez parę miesięcy?

Jeszcze gdzieś mam ten filmik gdzie lecicie na bocie, a jak ktoś podbiega na range 3000 to PR :D

Po pół roku farmy na boce +bot trainy + sety pvp i  byliście OP CP na polaczkowym serwerze - osiągnięcie wybitne.

Kiedyś chyba Alarion Was fajnie podsumował, a w zasadzie fail na CORE :P
i dlatego doszli do Rki na AMC

ale poczekaj, ty grasz na classicu wiec pve powinno ci imponowac, nie ?


  • Wiadomości: 737

  • Pochwał: 1

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #4411 dnia: Styczeń 05, 2017, 05:43:23 pm »
A sobek nie jesteś czasem teraz petem united? Tak swoją drogą? :P
L2C EU wannabe?
A chuuu, nic nie chce sprzedać :)))


  • Wiadomości: 947

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #4412 dnia: Styczeń 05, 2017, 06:22:20 pm »
Ja teraz nie odgrwam,  żadnej roli, mało gram,  nie mam czasu.
Inna sprawa,  że dostałem zaproszenie do fajnego,  ogrnietego CP i staramy się razem zrobić coś fajnego.
Czas pokaże co wyjdzie, ogólnie prawie każdy ma jakiś fanów więc jest ciekawie.

Zakładam,  że niedługo to wszytko pierdolnie jak opozycja w Polsce

United zbroi się do poziomu absurdu jak kiedyś na połaczkowie euforia i Bmf.

Gwiazdki, llllllll, kriza to niewiadome ale mocne cp,  zakładam nowy side w marcu ale niekoniecznie przeciwko aktualnej wladzy

« Ostatnia zmiana: Styczeń 05, 2017, 06:24:50 pm wysłana przez sobek »


  • Wiadomości: 100

  • Pochwał: 0

Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #4413 dnia: Styczeń 05, 2017, 06:24:47 pm »
Ty sobek, to że party driver palił PR jak ktoś wszedł w range to znaczy że z miasta nie wychodzili? Nie kumam tej logiki.
Co więcej, szczerze przyznać trzeba że każdy dostawał od nich srogi oklep (w tym również ja i ty i lol klan w którym byliśmy) , i zasadniczo nie ma co zaprzeczyć.

Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka

//
echo '16i[q]sa[ln0=aln100%Pln100/snlbx]sbA0D4D465452snlbxq'|dc


  • Wiadomości: 737

  • Pochwał: 1

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #4414 dnia: Styczeń 05, 2017, 07:32:41 pm »
Weźcie te swoje ex-klanowe potyczki do innego działu, tu nikt tych klanów nie zna i mało kogo to obchodzi :P

A dopóki DT nie zostawi United nic się nie zmieni.
L2C EU wannabe?
A chuuu, nic nie chce sprzedać :)))


  • ******
  • Wiadomości: 1146

  • Pochwał: 2

  • Bycie glamur jest zajebiste
Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #4415 dnia: Styczeń 06, 2017, 12:46:13 am »
Ja teraz nie odgrwam,  żadnej roli
pewne rzeczy nigdy nie ulegają zmianie xD


  • ******
  • Wiadomości: 1191

  • Pochwał: 1

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #4416 dnia: Styczeń 06, 2017, 03:00:30 am »
Ja teraz nie odgrwam,  żadnej roli
pewne rzeczy nigdy nie ulegają zmianie xD
nauka w wieku 30+ przychodzi trudniej, więc jak kiblował w podstawówce to już za późno, żeby to naprawić :D


  • ******
  • Wiadomości: 1146

  • Pochwał: 2

  • Bycie glamur jest zajebiste
Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #4417 dnia: Styczeń 06, 2017, 12:05:01 pm »
sobek siege też spędzasz pod mostem przy wejściu do zamku? :D


  • Wiadomości: 947

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #4418 dnia: Styczeń 06, 2017, 12:45:24 pm »
Ty sobek, to że party driver palił PR jak ktoś wszedł w range to znaczy że z miasta nie wychodzili? Nie kumam tej logiki.
Co więcej, szczerze przyznać trzeba że każdy dostawał od nich srogi oklep (w tym również ja i ty i lol klan w którym byliśmy) , i zasadniczo nie ma co zaprzeczyć.

Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka

Chodziło mi o to, że na samym początku były też inne bardzo aktywne osoby/ CP co starały się rywalizować z tazmanami np Ares CP ale z botem 24h jeszcze nikt nie wygrał. Pamiętam tą drame, i filmiki jak wystarczyło podejść bez bufa solo do ich party a sktypt odpalił PR i stali jak pacany w mieście i tylko operator coś nieskładnie pisał.

Co do cp tazmana było najsilniejsze na serwerze i tutaj tego nie kwestionuje. Na polaczkowie gdzie 95% ludzi grało dla przyjemności, bez spiny używanie bota (oraz dodatkowe bot rainy) było pokazaniem jak niskich lotów mentalnie było to cp.

Zawsze śmiałem się z ludzi którzy np. w l2 kupili / wybotowali OP postacie a następnie pokazali swoją zajebistość zabijając słabszego i ogłaszają samego siebie bohaterem. Jak niską samoocenę trzeba mieć aby tak postępować, porażające...

@bula Co do poziomu ogarnięcia CP tazmana ciężko stwierdzić, bo na serwerach gdzie była rywalizacja np CORE szybko dostali będzki i zrobili QQ, lilith nie jest żadnym wyznacznikiem. 

@xRelapse np Twoja inteligencja :D


Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #4419 dnia: Styczeń 06, 2017, 01:20:14 pm »

@bula Co do poziomu ogarnięcia CP tazmana ciężko stwierdzić, bo na serwerach gdzie była rywalizacja np CORE szybko dostali będzki i zrobili QQ, lilith nie jest żadnym wyznacznikiem. 

ty jednak jestes == ==, pisze ci o AMC, a ty po raz drugi o core i lilith




=edited=
żebyś nie wyszedł na buraka ;)
/Shanique
« Ostatnia zmiana: Styczeń 06, 2017, 11:39:25 pm wysłana przez Shanique »


  • ********
  • Wiadomości: 1826

  • Pochwał: 671

  • Try Me
Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #4420 dnia: Styczeń 06, 2017, 01:37:21 pm »
troszeczkę zjechaliście z tematu... to nie Lilith tylko Skelth


  • ******
  • Wiadomości: 1146

  • Pochwał: 2

  • Bycie glamur jest zajebiste
Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #4421 dnia: Styczeń 06, 2017, 01:47:11 pm »
proponuje zmienic nazwe tematu na "beka z sobka" w sumie to cale forum powinno tak sie juz nazywac  hahaha


  • ********
  • Wiadomości: 1826

  • Pochwał: 671

  • Try Me
Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #4422 dnia: Styczeń 06, 2017, 01:55:46 pm »
proponuje zmienic nazwe tematu na "beka z sobka" w sumie to cale forum powinno tak sie juz nazywac  hahaha
nie przeginaj


  • Wiadomości: 947

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #4423 dnia: Styczeń 06, 2017, 02:04:45 pm »

@bula Co do poziomu ogarnięcia CP tazmana ciężko stwierdzić, bo na serwerach gdzie była rywalizacja np CORE szybko dostali będzki i zrobili QQ, lilith nie jest żadnym wyznacznikiem. 

ty jednak jestes jebanym kretynem, pisze ci o AMC, a ty po raz drugi o core i lilith

ale ty jest ==, porażające.

== ogar CP to nie tylko pvp na tym samym poziome/sprzęcie to także umiejętność uprawniania polityki, farma, walka o spota i determinacji, ty tego nie ogarniasz co jest to ci obce.
Teraz możesz iść do konta.


=edited=
Nie lubię się powtarzać!
//Shanique
« Ostatnia zmiana: Styczeń 06, 2017, 11:40:07 pm wysłana przez Shanique »


Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #4424 dnia: Styczeń 06, 2017, 02:31:08 pm »

@bula Co do poziomu ogarnięcia CP tazmana ciężko stwierdzić, bo na serwerach gdzie była rywalizacja np CORE szybko dostali będzki i zrobili QQ, lilith nie jest żadnym wyznacznikiem. 

ty jednak jestes jebanym kretynem, pisze ci o AMC, a ty po raz drugi o core i lilith

ale ty jest ==, porażające.
== ogar CP to nie tylko pvp na tym samym poziome/sprzęcie to także umiejętność uprawniania polityki, farma, walka o spota i determinacji, ty tego nie ogarniasz co jest to ci obce.
Teraz możesz iść do konta.
tak, tak ... nie watpie ze masz racje, dlatego twoje cp ma 3 hero 2 miesiace pod rzad, miejsca w mainie factor klanu i 3ciego lindviora na serwerze, a moje cp nie istnieje;


a nie, to chyba bylo odwrotnie, co ?
« Ostatnia zmiana: Styczeń 06, 2017, 02:33:00 pm wysłana przez Shanique »