Witaj
Gość

Wątek: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth  (Przeczytany 927495 razy)

  • Wiadomości: 257

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #4475 dnia: Styczeń 27, 2017, 04:07:01 pm »
Hahahahaahah,  BAN WAVE!

Jest gdzies jakies oficjalne info na temat tego ban wave-u po roku czasu na pustym servie?


  • Wiadomości: 947

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #4476 dnia: Styczeń 27, 2017, 04:19:21 pm »
Hahahahaahah,  BAN WAVE!

Jest gdzies jakies oficjalne info na temat tego ban wave-u po roku czasu na pustym servie?

Witam,  widzę że kolezka się odnalazł,  to jak z odpowiedzią,  tyle tygodni a nadal brak informacji o twoim nicku i podsumowaniu dlaczego znowu się nie powiodło :)


  • Wiadomości: 52

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #4477 dnia: Styczeń 27, 2017, 05:30:58 pm »
No i znowu zaczyna się stara gadka :D:D:D:D


  • Wiadomości: 917

  • Pochwał: 9

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #4478 dnia: Styczeń 27, 2017, 07:46:59 pm »
Hahahahaahah,  BAN WAVE!

Jest gdzies jakies oficjalne info na temat tego ban wave-u po roku czasu na pustym servie?

Witam,  widzę że kolezka się odnalazł,  to jak z odpowiedzią,  tyle tygodni a nadal brak informacji o twoim nicku i podsumowaniu dlaczego znowu się nie powiodło :)

Wszyscy dalej czekamy na twój nick.


Drobne przepychanki słowne czy lekko prowokujące słowa są jak najbardziej wskazane


  • Wiadomości: 257

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #4479 dnia: Styczeń 27, 2017, 10:10:04 pm »
Hahahahaahah,  BAN WAVE!

Jest gdzies jakies oficjalne info na temat tego ban wave-u po roku czasu na pustym servie?

Witam,  widzę że kolezka się odnalazł,  to jak z odpowiedzią,  tyle tygodni a nadal brak informacji o twoim nicku i podsumowaniu dlaczego znowu się nie powiodło :)

Wszyscy dalej czekamy na twój nick.

Jego nowy nick to Zajcew aka 6 fragow na pvp

« Ostatnia zmiana: Styczeń 27, 2017, 10:11:35 pm wysłana przez Judasz »


  • ******
  • Wiadomości: 1191

  • Pochwał: 1

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #4480 dnia: Styczeń 27, 2017, 10:13:01 pm »
6 pvp? życiówka sobek,
jeszcze nam powiedz, że pływasz w epikach ;o


  • Wiadomości: 947

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #4481 dnia: Styczeń 28, 2017, 11:23:38 am »
ale momento ja tam widzę 66 level a płaczki spamowały że nie wbiłem 60 przez rok :P

kolejna sprawa po której musi wam być głupio, pozdrawiam.

Judasz czekam na odpowiedź.



  • Wiadomości: 9

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #4482 dnia: Styczeń 28, 2017, 03:09:37 pm »
ale momento ja tam widzę 66 level a płaczki spamowały że nie wbiłem 60 przez rok :P

kolejna sprawa po której musi wam być głupio, pozdrawiam.

Judasz czekam na odpowiedź.

Sobek przez rok nie wbiłeś 70 :P
OneLoveOne


  • Wiadomości: 947

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #4483 dnia: Styczeń 28, 2017, 07:57:28 pm »
ale momento ja tam widzę 66 level a płaczki spamowały że nie wbiłem 60 przez rok :P

kolejna sprawa po której musi wam być głupio, pozdrawiam.

Judasz czekam na odpowiedź.

Sobek przez rok nie wbiłeś 70 :P

60+ i 66+, grając po 1-2h dziennie źle nie jest :P


  • Wiadomości: 140

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #4484 dnia: Styczeń 28, 2017, 08:49:37 pm »
ale momento ja tam widzę 66 level a płaczki spamowały że nie wbiłem 60 przez rok :P

kolejna sprawa po której musi wam być głupio, pozdrawiam.

Judasz czekam na odpowiedź.

Sobek przez rok nie wbiłeś 70 :P

60+ i 66+, grając po 1-2h dziennie źle nie jest :P

lubię ten temat tu jest taka drama że masakra. Lepiej wbijać 60+ rok niż 85 z 13 razy wciągu roku....


  • Wiadomości: 947

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #4485 dnia: Styczeń 28, 2017, 10:47:39 pm »
ale momento ja tam widzę 66 level a płaczki spamowały że nie wbiłem 60 przez rok :P

kolejna sprawa po której musi wam być głupio, pozdrawiam.

Judasz czekam na odpowiedź.

Sobek przez rok nie wbiłeś 70 :P

60+ i 66+, grając po 1-2h dziennie źle nie jest :P

lubię ten temat tu jest taka drama że masakra. Lepiej wbijać 60+ rok niż 85 z 13 razy wciągu roku....

+1 , problem w tym, że ten sort tego nie zrozumie.


Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #4486 dnia: Styczeń 29, 2017, 02:21:41 am »
ojej, a ja wbilem 104 w 5 miesiecy, zalapie sie na nagrode Skelth Warriora?


  • Wiadomości: 917

  • Pochwał: 9

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #4487 dnia: Styczeń 29, 2017, 02:33:25 am »
Ja w 5 miesięcy wbiłem 105 i ponad 1,2k pvp. Na healerze.
Czy skelth to głownie monotonne bicie mobów dzień w dzień?


Drobne przepychanki słowne czy lekko prowokujące słowa są jak najbardziej wskazane


  • Wiadomości: 58

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #4488 dnia: Styczeń 29, 2017, 09:43:32 am »
Nabijacie pvp jak wiadomości na tym forum ?


  • ******
  • Wiadomości: 1146

  • Pochwał: 2

  • Bycie glamur jest zajebiste
Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #4489 dnia: Styczeń 29, 2017, 09:46:00 am »
sobek to taka dziewica pvp, powinni dodać nowy content specjalnie dla niego, kiedy mężczyźni z klanu idą na wojnę sobek zająłby ogródkiem i pracą w kuchni, w miesięcznym rankingu kur domowych z pewnością miałby dostęp do oddzielnego czatu ala %hero chat 5k


  • Wiadomości: 947

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #4490 dnia: Styczeń 29, 2017, 10:46:40 am »
Nabijacie pvp jak wiadomości na tym forum ?

hahah, nic innego im nie zostało, na skelth ponieśli klęskę już na starcie a więc pozostaje im forum, takie zwykłe polskie cebulaczki.

Do zobaczenia w grze.


Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #4491 dnia: Styczeń 29, 2017, 11:52:41 am »
Nabijacie pvp jak wiadomości na tym forum ?

hahah, nic innego im nie zostało, na skelth ponieśli klęskę już na starcie a więc pozostaje im forum, takie zwykłe polskie cebulaczki.

Do zobaczenia w grze.
nie wiedzialem ze gralem kiedykolwiek na classicu, ciekawe

Nabijacie pvp jak wiadomości na tym forum ?
nie, my po prostu nabijamy pvp, wiem ze moze to brzmiec troche abstrakcyjnie dla kogos z classica, ale tak to juz jest na serwerach ktore nie sa pure pve


  • Wiadomości: 130

  • Pochwał: -1

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #4492 dnia: Styczeń 29, 2017, 12:27:43 pm »
haha pvp juz to widze jak na core jest pvp czlowieczku


Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #4493 dnia: Styczeń 29, 2017, 12:36:11 pm »
haha pvp juz to widze jak na core jest pvp czlowieczku
a kto tu mowi o core?


  • Wiadomości: 691

  • Pochwał: 1

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #4494 dnia: Styczeń 29, 2017, 12:52:26 pm »
haha pvp juz to widze jak na core jest pvp czlowieczku

Nie wszystko sprowadza się do core/skelth ^^.

Co do postów, już Was strasznie dupa boli, żeby się doczepiać o nabijanie postów na tym forum xd Fuckk... Przecież nikt tu nie ma 13 lat, żeby się jarać liczbą postów. Poza tym tu jest 30-50 użytkowników udzielających się od czasu do czasu, na pewno ktoś zwraca uwagę na czyjąś liczbę wiadomości. No k***a, no nie mogę  :?.


  • Wiadomości: 737

  • Pochwał: 1

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #4495 dnia: Styczeń 29, 2017, 01:55:56 pm »
Dwie sensowne uwagi do tych bredni powyżej:

1. Exp na Classicu to żaden problem. Jeśli ktoś myśli, że gra tutaj polega na logowaniu maina i rzeźbieniu w gównie na jednym spocie na auto asyście przez kilka godzin dziennie żeby wbić 2% to się myli i niech zacznie najpierw grać zanim napisze kolejne głupoty. Odkąd weszło 2.0 nabijanie expa jest banalne. Każda łamaga grająca DD (ogromna więszkość tutaj), która ma dostęp do PP52 (również ogromna większość ma) powinna być w stanie  nabijać level w rozsądnym tempie.

Konkrety - zakładając, że:
-grasz DD (tyrr, glad, destr, kraś, dager, łuk)
-posiadasz dostęp do buffa 52+
-grasz klika godzin dziennie (powiedzmy przeciętny prime 4-5h)
-znasz odpowiednie spoty do efektywnego expienia, nie wdajesz się w bezsensowne przepychanki i święte wojny
powinieneś wbić
0-55 -> ~1 miesiąc
55-65 -> ~ 1 miesiąc
65 -> 70 -> ~ 1,5/2 miesiące

Powyższe czasy zależą od takich czynników jak:
-klasa postaci - niektóre mogę expić szybciej na bardziej wymagających spotach, inne muszą wolniej na prostszych miejscówkach
-dodatkowy high level support typu EE/SE/SWS/BD, np łucznicy/WL/Tyrr/glad mogą bardzo szybko expić skillami, ale potrzebują ładowarki
-bezsensowne eventy wprowadzane przez Innovę, które niewiele dają, a zapychają spoty oszołomami, którzy myślą, że Innova im coś da za free
-odpowiedni setup postaci pod PVE, albo nastawiasz się na czystą farmę, albo zgrywasz kozaka
-ww. zgrywnie kozaka -> można się wdawać w przepychanki z innymi graczami, robić sobie wrogów, którzy potem przyłażą i utrudniają życie, albo zwinać manele i zmienić spota
-bonusy do expa w postaci: xp clan bonus, clan unity, rybki, scrolle expa, fruity , scrolle z olimpiady, cats blessingi, dimensional lessingi -> to co napisałem powyżej uwzględnia standardowy 10% bonus clanowy + rybki + ewentualnie od czasu do czasu zwykły scroll, który otrzymujesz za łowienie/questy/aktywność. Wszelkie pozostałe itemy dają extra boosta i skracają prognozowany czas.

Podsumowując: exp maina na EU Classicu to pikuś, więcej czasu zabierają inne rzeczy typu robienie 1500 alt charów pod epiki albo for fun albo na sell albo dla urozmaicenia albo po coś tam, extra bufferów, chodzenie na epiki (chociaż ostatnio jak był 1 side to było akurat szybkie, ale wcześniej nieraz i 4-5h zeszło na jednego), chodzenie na olimpiadę, udzielanie się w wojnach klanowych (nie przy 1 sided) itd. To, że EU community to lamusy i nie potrafią efektywnie i szybko expić to tylko ich wina, kronika sama w sobie daje możliwości bardzo szybkiego levelowania. Wszystko zależy od umiejętności, nastawienia, zaangażowania i aktualnej potrzeby.

2. PVP na Classicu to żaden wyznacznik. Można spokojnie nabijąc setki PVP na low levelach walcząc o spota czy RB, ale komu by się chciało? Liczba nabitych PVP tutaj nie ma żadnego znaczenia, nikt się tym tutaj nie podnieca. Wiem, że na lol-privahc to wyznacznik długości epenisa, ale nie tutaj. Większość ma to daleko gdzieś. - na prawdziwych PVP eventach typu siege (kiedy były) ta liczba nie rosnie, a na wtorkowych PVP eventach nie traci się expa więc who cares?

A już tak bardziej konkretnie - jeśli ktoś wymaga od tanka żeby miał 1500 PVP jest nubem. Wiem, że ostatnio panuje taka niezrozumiała moda wywodząca się z nabufowanych jak świnia privów, gdzie tanki to mega pro ownatorzy, ale tutaj, każdy tank który ma -CON i przerabia się na pseudo DD to nub (to moja osobista opinia). Owszem, ta kronika przegina tanków, którzy "castują" feara szybciej od magów (wtf), gdzie fear nie kosztuje prawie wcale many i ma porąbny reuse, albo wali paraliża ze 100% skutecznością, Obecne realia Classica niestety promują takie nubski styl gry tankiem i pewnie przez długi czas się to nie zmieni, ale tank powinien być tankiem. Mieć pierdyliard HP i w ciul P.Def i M.Def i chronić healerów z party, ewentualnie wrzucać jakieś debufy, a nie biegać jak potłuczony ze świecącym mieczykiem i pokazywać jaki nie jest pro. Jeśli ktoś śmieje się z sobka, że ma mało PVP na tanku (SIC!) ośmiesza sam siebie.
L2C EU wannabe?
A chuuu, nic nie chce sprzedać :)))


  • Wiadomości: 917

  • Pochwał: 9

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #4496 dnia: Styczeń 29, 2017, 02:36:02 pm »

1. Exp na Classicu to żaden problem. Jeśli ktoś myśli, że gra tutaj polega na logowaniu maina i rzeźbieniu w gównie na jednym spocie na auto asyście przez kilka godzin dziennie żeby wbić 2% to się myli i niech zacznie najpierw grać zanim napisze kolejne głupoty. Odkąd weszło 2.0 nabijanie expa jest banalne. Każda łamaga grająca DD (ogromna więszkość tutaj), która ma dostęp do PP52 (również ogromna większość ma) powinna być w stanie  nabijać level w rozsądnym tempie.


Czemu ludzie na epikach w takim razie palą bsoe? Exp taki łatwy...

-odpowiedni setup postaci pod PVE, albo nastawiasz się na czystą farmę, albo zgrywasz kozaka
-ww. zgrywnie kozaka -> można się wdawać w przepychanki z innymi graczami, robić sobie wrogów, którzy potem przyłażą i utrudniają życie, albo zwinać manele i zmienić spota

Aż mi się smutno zrobiłem jak to przeczytałem. Właśnie na tym polega L2, na walce o spota. Czy classic nie powstał po to, żeby wrócić do czasów, gdzie było open pvp cały czas?

2. PVP na Classicu to żaden wyznacznik. Można spokojnie nabijąc setki PVP na low levelach walcząc o spota czy RB, ale komu by się chciało?
SERIO? KOMU BY SIĘ CHCIAŁO BAWIĆ W PVP W L2?

A już tak bardziej konkretnie - jeśli ktoś wymaga od tanka żeby miał 1500 PVP jest nubem. Wiem, że ostatnio panuje taka niezrozumiała moda wywodząca się z nabufowanych jak świnia privów, gdzie tanki to mega pro ownatorzy, ale tutaj, każdy tank który ma -CON i przerabia się na pseudo DD to nub (to moja osobista opinia). Owszem, ta kronika przegina tanków, którzy "castują" feara szybciej od magów (wtf), gdzie fear nie kosztuje prawie wcale many i ma porąbny reuse, albo wali paraliża ze 100% skutecznością, Obecne realia Classica niestety promują takie nubski styl gry tankiem i pewnie przez długi czas się to nie zmieni, ale tank powinien być tankiem. Mieć pierdyliard HP i w ciul P.Def i M.Def i chronić healerów z party, ewentualnie wrzucać jakieś debufy, a nie biegać jak potłuczony ze świecącym mieczykiem i pokazywać jaki nie jest pro. Jeśli ktoś śmieje się z sobka, że ma mało PVP na tanku (SIC!) ośmiesza sam siebie.

Nie wiem jak to skomentować nawet... Wydajesz się być śmiesznym PvE graczem, który boi się uderzyć kogokolwiek.
Czy wymagać od tanka, żeby miał więcej niż 6 pvp w pół roku to dużo? Nie wydaje mi się :)


Drobne przepychanki słowne czy lekko prowokujące słowa są jak najbardziej wskazane


Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #4497 dnia: Styczeń 29, 2017, 02:44:03 pm »
2. PVP na Classicu to żaden wyznacznik. Można spokojnie nabijąc setki PVP na low levelach walcząc o spota czy RB, ale komu by się chciało? Liczba nabitych PVP tutaj nie ma żadnego znaczenia, nikt się tym tutaj nie podnieca. Wiem, że na lol-privahc to wyznacznik długości epenisa, ale nie tutaj. Większość ma to daleko gdzieś. - na prawdziwych PVP eventach typu siege (kiedy były) ta liczba nie rosnie, a na wtorkowych PVP eventach nie traci się expa więc who cares?
chyba nie da sie lepiej opisac serwera pve, brawo

A już tak bardziej konkretnie - jeśli ktoś wymaga od tanka żeby miał 1500 PVP jest nubem. Wiem, że ostatnio panuje taka niezrozumiała moda wywodząca się z nabufowanych jak świnia privów, gdzie tanki to mega pro ownatorzy, ale tutaj, każdy tank który ma -CON i przerabia się na pseudo DD to nub (to moja osobista opinia). Owszem, ta kronika przegina tanków, którzy "castują" feara szybciej od magów (wtf), gdzie fear nie kosztuje prawie wcale many i ma porąbny reuse, albo wali paraliża ze 100% skutecznością, Obecne realia Classica niestety promują takie nubski styl gry tankiem i pewnie przez długi czas się to nie zmieni, ale tank powinien być tankiem. Mieć pierdyliard HP i w ciul P.Def i M.Def i chronić healerów z party, ewentualnie wrzucać jakieś debufy, a nie biegać jak potłuczony ze świecącym mieczykiem i pokazywać jaki nie jest pro. Jeśli ktoś śmieje się z sobka, że ma mało PVP na tanku (SIC!) ośmiesza sam siebie.
tak tak, o czym to ja ...

o! juz mam - Ty pewnie myslisz ze serwer, o ktorym ja i haran mowimy to jeden z tych, jak to nazwales "nabufowanych jak swinia privow", na ktorych tanki i healerzy podczas pvp staraja sie robic dmg(zauwaz ze napisalem "podczas pvp" - tak, u nas cos takiego istnieje, w przeciwienstwie do skeltha, co sam wyzej bardzo ladnie opisales),

w tym miejscu musze niestety rozczarowac, healer musi healowac, a tank musi cale pvp ogarniac co zrobic zeby wlasne party sie nie przewrocilo, a mimo to jakos udaje im sie wbijac pvp

jakim cudem? - moznaby zapytac; na szczescie nie jest to zadna tajemnica, jezeli pvp jest to i tank czasami cos wbije




  • ******
  • Wiadomości: 1146

  • Pochwał: 2

  • Bycie glamur jest zajebiste
Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #4498 dnia: Styczeń 29, 2017, 02:45:10 pm »
ktoś czytał te wypociny? kabul i inne pionki najpierw lata gówno gry i kręcenia z nich beki na lancerze, teraz to samo na skelth, justpaul z cp robił dywan z połowy waszego klanu na siege xD a sajko to nie był jakiś wybitny dagger, albo jak was shuffler solo minutę na impatcie trzymał na spotach aż reszta party dobiegnie was wybić jak króliki xD wy graliście kiedyś w jakimś sensownym side czy bycie wycieraczką pod drzwiami zamków wam zawsze po prostu odpowiadało? :D
o sobku to nawet nie ma co pisać, za tamtych czasów to pewnie googlował drogę dojścia do mrówki co i tak nigdy mu się nie przydało
« Ostatnia zmiana: Styczeń 29, 2017, 02:54:45 pm wysłana przez xRelapse »


  • Wiadomości: 737

  • Pochwał: 1

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #4499 dnia: Styczeń 29, 2017, 03:28:19 pm »
Oczywiście, że Skelth to 99% PVE i jeszcze długo się to nie zmieni, jeśli ktoś uważa inaczej to się myli. A wszystko odnośnie wbijania expa tyczyło tego jak wbić szybko level na pve serwerze.
Wasze odniesienia do Core, Lancera, privow czy jakiegokolwiek serwera w przypadku Classica nie maja sensu, bo to zupełnie inny serwer i inna gra. Tu nie ma dobrych klanów, liderów, mocnego community z ogarem. Tu w większości grają osoby, którym się wiele wydaje, a tak naprawdę są wymarzonym rynkiem zbytu dla ruskiego RMT. Wiec o czym w ogóle dyskusja, jakie PVP? Kupionymi postaciami za kupiona adenę i sprzęt? Please... Jeszcze dostają bana na kupionych postaciach za Adrenalinę. Z czym do ludzi? Wątek PVP na Skelth najlepiej przemilczec.
L2C EU wannabe?
A chuuu, nic nie chce sprzedać :)))